Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-27, 13:43   #4681
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej laski

Ledwo zdążyłam dojść wózkiem z małym do domu, przed burzą ufff Byłam dzisiaj na mieście załatwić kilka spraw, i w drodze powrotnej weszłam do jasmin, patrzę, a tam cała seria kallosa na półkach! Około 10zł za maski litrowe (były za 5zł, 9zł ale były też za 13zł) Byłam w szoku Wzięłam sobie na spróbowanie maskę 250ml "LAB 35" z kallosa, napiszę Wam skład i bardzo proszę o opinie Bunny albo truskawkowa czy ktoś jeszcze inny, żeby wiedzieć że się w nic nie wrąbałam Przypominam że mam włosy falowane, przy wilgoci pięknie mi się kręcą w mini loczki, no i nieraz takie sianko puszyste mam

Skład: aqua, cetearyl alcohol, myristyl alcohol, hydrogenated polyisobutene, glycerin, propylene glicol, cetrimonium chloride, cyclopentasiloxane, dimethiconol, olea europaea oil, cocos nucifera oil, aminopropyl dimethicone, parfum, silicone quaternium-16, behentrimonium chloride, undeceth-11, butyloctanol, undeceth-5, citric acid, hydrolyzed ceratonia siliqua seed extract, zea mays starch, guar hydroxypropyltrimonium chloride, polyquaternium-7, benzyl alcohol, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone.

Wybaczcie jeśli zrobiłam gdzieś błąd lub literówkę


Z tego co tak czytałam na szybko- mnie po BD też głowa swędziała, myślałam że może jestem jakaś inna ale nie Ja aktualnie używam biedronkowego elisse do włosów zniszczonych

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Wypróbuję ten Seboradina te wcierki Mil Mil na pewno teżdzięki
Ode mnie mogę powiedzieć że seboradin lotion z czarną rzodkwią polecam, bo u mnie zdziałał cuda Jak schodziłam na blond 2 lata temu pomimo farbowania co 2 tyg miałam spory odrościk co bardzo mnie cieszyło

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Poza tym to zapomniałam się pochwalić, że byłam dzisiaj w sh i za 38zł mam 3 sukienki, dwie spódniczki, szarą koszulkę basicową w serek, oraz spodenki jeansowe I jak tu nie lubić sh?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-05-27 o 13:55
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 15:19   #4682
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Exclusivee pisałam niedawno o tej masce, w sobotę ją zdenkowałam. Powiem szczerze bez szału. Fajna, codzienna, ale nie zafundowała mi efektu WOW. O niebo lepsza od Lady spa z kokosem, ale nadal średnia takie 3,5/6. Jeżeli kiedyś coś kupię z tej serii, to balsam. Ma podobny skład, ale większą pojemność. Za swoją dałam stacjonarnie jakieś 8 z groszami, nie przepłaciłam, ani nie zrobiłam wielkiego interesu.

A skład całkiem ładny, bez protein. Sporo filmotwórczego towarzystwa, ale też dwa oleje: kokosowy i z oliwek. Niektóre włosy może obciążyć.


LASKI PALETKOWE
W Rossmannie promocja, na półce 7,99, a przy kasie odejmuje 2,80 zł. Płacimy więc 5,19 za farbę ICC Mam paragon i mogę udowodnić

To jakiś rabat konkursowy, nie wiem ile jeszcze obowiązuje

Wzięłam nową C10, zmianie uległ tylko skład mleczka utleniającego.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-05-27 o 15:23
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 15:39   #4683
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Exclusivee pisałam niedawno o tej masce, w sobotę ją zdenkowałam. Powiem szczerze bez szału. Fajna, codzienna, ale nie zafundowała mi efektu WOW. O niebo lepsza od Lady spa z kokosem, ale nadal średnia takie 3,5/6. Jeżeli kiedyś coś kupię z tej serii, to balsam. Ma podobny skład, ale większą pojemność. Za swoją dałam stacjonarnie jakieś 8 z groszami, nie przepłaciłam, ani nie zrobiłam wielkiego interesu.

A skład całkiem ładny, bez protein. Sporo filmotwórczego towarzystwa, ale też dwa oleje: kokosowy i z oliwek. Niektóre włosy może obciążyć.


LASKI PALETKOWE
W Rossmannie promocja, na półce 7,99, a przy kasie odejmuje 2,80 zł. Płacimy więc 5,19 za farbę ICC Mam paragon i mogę udowodnić

To jakiś rabat konkursowy, nie wiem ile jeszcze obowiązuje

Wzięłam nową C10, zmianie uległ tylko skład mleczka utleniającego.
RLY ?! czyli można spokojnie kupowac c10 rossmanie nadciągam (ale dopiero jutro :C)
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 16:10   #4684
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Laski potrzebuje dobry puder w kamieniu który daje taki satynowy efekt. I nadaje się do poprawek. Polecicie coś?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 16:34   #4685
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Exclusivee pisałam niedawno o tej masce, w sobotę ją zdenkowałam. Powiem szczerze bez szału. Fajna, codzienna, ale nie zafundowała mi efektu WOW. O niebo lepsza od Lady spa z kokosem, ale nadal średnia takie 3,5/6. Jeżeli kiedyś coś kupię z tej serii, to balsam. Ma podobny skład, ale większą pojemność. Za swoją dałam stacjonarnie jakieś 8 z groszami, nie przepłaciłam, ani nie zrobiłam wielkiego interesu.

A skład całkiem ładny, bez protein. Sporo filmotwórczego towarzystwa, ale też dwa oleje: kokosowy i z oliwek. Niektóre włosy może obciążyć.
Nie wytrzymałam i umyłam włosy a potem na 5min dałam maskę na włosy. Efekt? Włosy mimo wszystko puszyste, nie przyklapnięte, a do tego są takie miękkie... Zobaczymy jak na dłuższą metę się sprawdzi Jak narazie mi pasuje
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 16:36   #4686
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i umyłam włosy a potem na 5min dałam maskę na włosy. Efekt? Włosy mimo wszystko puszyste, nie przyklapnięte, a do tego są takie miękkie... Zobaczymy jak na dłuższą metę się sprawdzi Jak narazie mi pasuje
Nie chcę zapeszać, ale ja po pierwszym razie też byłam zachwycona, potem już było gorzej. Mam nadzieje, że u Ciebie będzie jednak inaczej
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 16:50   #4687
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Exclusivee pisałam niedawno o tej masce, w sobotę ją zdenkowałam. Powiem szczerze bez szału. Fajna, codzienna, ale nie zafundowała mi efektu WOW. O niebo lepsza od Lady spa z kokosem, ale nadal średnia takie 3,5/6. Jeżeli kiedyś coś kupię z tej serii, to balsam. Ma podobny skład, ale większą pojemność. Za swoją dałam stacjonarnie jakieś 8 z groszami, nie przepłaciłam, ani nie zrobiłam wielkiego interesu.

A skład całkiem ładny, bez protein. Sporo filmotwórczego towarzystwa, ale też dwa oleje: kokosowy i z oliwek. Niektóre włosy może obciążyć.


LASKI PALETKOWE
W Rossmannie promocja, na półce 7,99, a przy kasie odejmuje 2,80 zł. Płacimy więc 5,19 za farbę ICC Mam paragon i mogę udowodnić

To jakiś rabat konkursowy, nie wiem ile jeszcze obowiązuje

Wzięłam nową C10, zmianie uległ tylko skład mleczka utleniającego.
To musi byc jakis blad. Wczoraj kupowalam cv12 i normalna cena byla 13.99.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 17:00   #4688
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny doszedł do Ciebie mój priv? Pisałam kilka dni temu
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 17:09   #4689
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Może komuś się przyda info.
Właśnie na moje dziwnie zżółciałe włosy po koleston 12.22 położyłam 9.21 vitalitys art z wodą 6% i:

-włosy nie mają ani trochę rudego refleksu przy odroście

Kolor wyszedł naprawdę ładny i na pewno będą mniej wysuszone niż po 9%. Mam wrażenie, że te 9tki z moich włosów wyciągają rudawy pigment.

Jest to popielaty bursztyn wg producenta. Kolor raczej ciepły, ale bez rudości.
Przy odroście bardzo się obawiałam, że będą rude a tu niespodzianka.

Miałam tylko nadzieję, że wyjdą ciut ciemniejsze.
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 17:15   #4690
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To musi byc jakis blad. Wczoraj kupowalam cv12 i normalna cena byla 13.99.
Wisiały normalnie karteczki z promocją, widocznie zaczęła się dzisiaj. Oni teraz wprowadzają pomocje również poza gazetką. Przecenione za 19,99 były Elixiry Elseve, w ulotce nie ma info o promocji. Trochę sie wkurzyłam, bo niedawno kupiłam go drożej w SP.

Nie wiem, może to zależy od drogerii. Moja jest w samym centrum

Wklejam paragon jako dowód
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ross.jpg (101,0 KB, 40 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 18:00   #4691
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Bunny doszedł do Ciebie mój priv? Pisałam kilka dni temu
Doszedl ale nie odpisalam bo nie mialam weny. Inna rzecz, ze juz kilka takich podobnych sytuacji bylo poruszane...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wisiały normalnie karteczki z promocją, widocznie zaczęła się dzisiaj. Oni teraz wprowadzają pomocje również poza gazetką. Przecenione za 19,99 były Elixiry Elseve, w ulotce nie ma info o promocji. Trochę sie wkurzyłam, bo niedawno kupiłam go drożej w SP.

Nie wiem, może to zależy od drogerii. Moja jest w samym centrum

Wklejam paragon jako dowód
To co oni w kulki leca ale w sumie, przez to cv12 nie wiem jaki zapas mialabym robic, czy a10 czy cv...za 3 tygodnie rozstrzygne
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 18:18   #4692
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To co oni w kulki leca ale w sumie, przez to cv12 nie wiem jaki zapas mialabym robic, czy a10 czy cv...za 3 tygodnie rozstrzygne
Ciekawa jestem co zwycieży Słuchaj, a wcześniej na utleniaczach nie było podanej mocy %? Znam tylko A10 i E20, tam jest podany % oxy na białej buteleczce. W oxy tej nowej C10 nie ma niczego napisanego. I tak podmienie na 12%, ale jestem ciekawa czy coś faktycznie pozmieniali razem z opakowaniami

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-05-27 o 18:20
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 18:37   #4693
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej laski przyszedł dzisiaj do mnie kurier i przyniósł mi odżywkę Garniera do testowania z jakiegoś konkursu z wizażu :P Nie kojarze w ogóle żebym brała w czymś takim udział
Najdziwniejsze jest to, że nie miała ona rzadnych etykiet z nazwą (całe białe opakowanie) - tak naprawdę nie wiadomo która to z ich odżywek.....

Ale skład ma taki sam jak Garnier Goodbye Damage..... chociaz z drugiej strony pewnie to jakaś nowość skoro wysyłają ludziom do testowania Nie wiem sama o co z tym chodzi



Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej laski

Ledwo zdążyłam dojść wózkiem z małym do domu, przed burzą ufff Byłam dzisiaj na mieście załatwić kilka spraw, i w drodze powrotnej weszłam do jasmin, patrzę, a tam cała seria kallosa na półkach! Około 10zł za maski litrowe (były za 5zł, 9zł ale były też za 13zł) Byłam w szoku Wzięłam sobie na spróbowanie maskę 250ml "LAB 35" z kallosa, napiszę Wam skład i bardzo proszę o opinie Bunny albo truskawkowa czy ktoś jeszcze inny, żeby wiedzieć że się w nic nie wrąbałam Przypominam że mam włosy falowane, przy wilgoci pięknie mi się kręcą w mini loczki, no i nieraz takie sianko puszyste mam

Skład: aqua, cetearyl alcohol, myristyl alcohol, hydrogenated polyisobutene, glycerin, propylene glicol, cetrimonium chloride, cyclopentasiloxane, dimethiconol, olea europaea oil, cocos nucifera oil, aminopropyl dimethicone, parfum, silicone quaternium-16, behentrimonium chloride, undeceth-11, butyloctanol, undeceth-5, citric acid, hydrolyzed ceratonia siliqua seed extract, zea mays starch, guar hydroxypropyltrimonium chloride, polyquaternium-7, benzyl alcohol, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone.

Wybaczcie jeśli zrobiłam gdzieś błąd lub literówkę


Z tego co tak czytałam na szybko- mnie po BD też głowa swędziała, myślałam że może jestem jakaś inna ale nie Ja aktualnie używam biedronkowego elisse do włosów zniszczonych



Ode mnie mogę powiedzieć że seboradin lotion z czarną rzodkwią polecam, bo u mnie zdziałał cuda Jak schodziłam na blond 2 lata temu pomimo farbowania co 2 tyg miałam spory odrościk co bardzo mnie cieszyło

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Poza tym to zapomniałam się pochwalić, że byłam dzisiaj w sh i za 38zł mam 3 sukienki, dwie spódniczki, szarą koszulkę basicową w serek, oraz spodenki jeansowe I jak tu nie lubić sh?
no w niektórych SH naprawde można upolować niezłe ciuchy no i portfel przy tym nie ucierpi U mnie w Łodzi są dwa takie większe SH, w których mają ciuchy ZARY, H&Mu, New looka itd i czasem naprawdę można coś fajnego wychaczyć
to muszę zakupić tego Seboradin Lotion, bo do mam tylko rok do slubu a chce zapuścić długie kłaczyska
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 18:40   #4694
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hej laski przyszedł dzisiaj do mnie kurier i przyniósł mi odżywkę Garniera do testowania z jakiegoś konkursu z wizażu :P Nie kojarze w ogóle żebym brała w czymś takim udział
Najdziwniejsze jest to, że nie miała ona rzadnych etykiet z nazwą (całe białe opakowanie) - tak naprawdę nie wiadomo która to z ich odżywek.....

Ale skład ma taki sam jak Garnier Goodbye Damage..... chociaz z drugiej strony pewnie to jakaś nowość skoro wysyłają ludziom do testowania Nie wiem sama o co z tym chodzi

Też się załapałam Tak, to GD. Nieśmiało liczyłam, że to będzie coś nowego Za darmo, to marudzić nie będę
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 18:46   #4695
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Też się załapałam Tak, to GD. Nieśmiało liczyłam, że to będzie coś nowego Za darmo, to marudzić nie będę
no tak myślalam wlasnie.... ;]
cudów może i nie czyni - ale ten zapach ma obłędny jak guma balonowa w końcu coś wygrałam
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 18:46   #4696
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem co zwycieży Słuchaj, a wcześniej na utleniaczach nie było podanej mocy %? Znam tylko A10 i E20, tam jest podany % oxy na białej buteleczce. W oxy tej nowej C10 nie ma niczego napisanego. I tak podmienie na 12%, ale jestem ciekawa czy coś faktycznie pozmieniali razem z opakowaniami
To dziwne, ogladalam cala nowa serie w rossie, patrzylam na c10 i bylo na butelkach nabite ze 9%, normalnie
Podejrzewam, ze moze zlagodzili jej lekko formule. Moze nie bedzie tak piekla i robila strupow zalezy co zmienili na co... Bo przy poprzedniej zmianie opakowan to tylko miejsca w skladzie sie pozmienialy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:01   #4697
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Jakby było tego mało wchodzę teraz na FB a tam wiadomość, że wygrałam buty w konkursie mam jakiś szczęśliwy dzień dzisiaj
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:05   #4698
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no tak myślalam wlasnie.... ;]
cudów może i nie czyni - ale ten zapach ma obłędny jak guma balonowa w końcu coś wygrałam
Ja też nie mam szczęścia do tych konkursów, nie wierzyłam, że tym razem się załapię. Mam wrażenie, że do testów biorą ciągle te same osoby
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To dziwne, ogladalam cala nowa serie w rossie, patrzylam na c10 i bylo na butelkach nabite ze 9%, normalnie
Podejrzewam, ze moze zlagodzili jej lekko formule. Moze nie bedzie tak piekla i robila strupow zalezy co zmienili na co... Bo przy poprzedniej zmianie opakowan to tylko miejsca w skladzie sie pozmienialy
Widocznie trafiła mi się wybrakowana buteleczka

Skład farby jest identyczny, porównywałam cierpliwie, bo były dwie wersje. W mleczku jest teraz mniej parafiny, wydaje mi się, że wielkiego wpływu to nie będzie miało.

Dziewczyny cierpiały nawet dając swój oxy, coś musi być więc w farbie. Jedyna teoria, jaka mi przychodzi do głowy to większa ilość amoniaku albo czegoś wzmacniającego rozjaśnianie w C10. Dorzucają tylko 9% oxy, więc może farba ma podkręconą moc. Do A10 dorzucają 12%, a nie pamiętam, żeby tyle osób się skarżyło. Jak faktycznie jest, wie chyba tylko Schwarzkopf

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Jakby było tego mało wchodzę teraz na FB a tam wiadomość, że wygrałam buty w konkursie mam jakiś szczęśliwy dzień dzisiaj
Gratulacje
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:22   #4699
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ja też nie mam szczęścia do tych konkursów, nie wierzyłam, że tym razem się załapię. Mam wrażenie, że do testów biorą ciągle te same osoby

Widocznie trafiła mi się wybrakowana buteleczka

Skład farby jest identyczny, porównywałam cierpliwie, bo były dwie wersje. W mleczku jest teraz mniej parafiny, wydaje mi się, że wielkiego wpływu to nie będzie miało.

Dziewczyny cierpiały nawet dając swój oxy, coś musi być więc w farbie. Jedyna teoria, jaka mi przychodzi do głowy to większa ilość amoniaku albo czegoś wzmacniającego rozjaśnianie w C10. Dorzucają tylko 9% oxy, więc może farba ma podkręconą moc. Do A10 dorzucają 12%, a nie pamiętam, żeby tyle osób się skarżyło. Jak faktycznie jest, wie chyba tylko Schwarzkopf

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------


Gratulacje
Gratulacje Tobie i Lavi
ja tam w sumie raz się załapałam do tego testu balsamów z plejboja
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 19:23   #4700
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Już wiem dlaczego kupiłam tak tanio paletkę Dziewczyna z wątku rossmaniaczek mi napisała, że te promocje obowiązują w Rossmannach blisko Hebe i SP. Mój Rossmann własnie taki jest, jeżeli macie jakiegoś koło Hebe, to warto zerknąć.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:23   #4701
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć dziewczynki, na bieżąco was podczytuję, ale mocy i czasu odpisywać nie mam. Sesja przyszła i jest ogień. Ostatnio sobie policzyłam, że 40 h nie spałam. Ale zdałam, to co chciałam.


Co do nowej palettki, robiłam może ponad tydzień temu lekko, jak zawsze c10, trzymałam te 40 minut i powiem wam, że odrost mi minimalnie ciemniej wyszedł! A normalnie to równiutko nic się nie odcinało. Nie wiem, co teraz zrobić, jak żyć. :c
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:24   #4702
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Też dzisiaj dostałam odżywkę. W ogóle się nie spodziewałam i nie wiedziałam o co chodzi. Zapach mnie drażni (jak wszystkie Fructisowe). Jestem już po pierwszym teście, mam jeszcze mokre włosy, ale już widzę jeden duży plusik dla tej odżywki Zobaczymy co będzie jak włosy wyschną
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:30   #4703
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki, na bieżąco was podczytuję, ale mocy i czasu odpisywać nie mam. Sesja przyszła i jest ogień. Ostatnio sobie policzyłam, że 40 h nie spałam. Ale zdałam, to co chciałam.


Co do nowej palettki, robiłam może ponad tydzień temu lekko, jak zawsze c10, trzymałam te 40 minut i powiem wam, że odrost mi minimalnie ciemniej wyszedł! A normalnie to równiutko nic się nie odcinało. Nie wiem, co teraz zrobić, jak żyć. :c
Z tą nową panią? http://www.palette.schwarzkopf.ro/co...14/ICC_C10.png

Cholerka, dziwne to wszystko Nie lubię takich zagadek.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Nove, gratulacje tak w ogóle, sesja cieżka sprawa
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:32   #4704
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Też się załapałam Tak, to GD. Nieśmiało liczyłam, że to będzie coś nowego Za darmo, to marudzić nie będę
Fajnie też do mnie dziś przyszła będę miała okazję przetestować
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:32   #4705
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Też dzisiaj dostałam odżywkę. W ogóle się nie spodziewałam i nie wiedziałam o co chodzi. Zapach mnie drażni (jak wszystkie Fructisowe). Jestem już po pierwszym teście, mam jeszcze mokre włosy, ale już widzę jeden duży plusik dla tej odżywki Zobaczymy co będzie jak włosy wyschną
Ja się trochę jej boję, pamiętam recenzję Bunny Protein moje włosy za bardzo nie lubią...
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:39   #4706
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Babydream? Dla mnie to szampon koszmar. Chyba nic gorszego nie przychodzi mi do głowy, nie cierpię. Zawsze fundował mi swędziawę okrutną, ma lekko wyższe pH niż powinien mieć szampon i to może być klucz, tak pisała na blogu kascysko.

Nie wiem czy zużyłaś całego kokosa ode mnie, jeżeli coś zostało, to wmasuj odrobinę w głowę przed myciem. Chyba nic mi tak nie koiło podrażnionej skóry jak on. Kicha, że każde farbowanie to wyzwanie dla skóry, wspołczuję
no wczoraj Bd umyam,chwilę było dobrze i dzisiaj kicha
Mam ochote zaraz myc jeszcze raz moim szmponem z NaturVital
Zużyje go deo mycią pędzli

Mam jeszcze kokoska od Ciebie,w skórki przy paznokciach go sobie wsmarowujeDziała cuda

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie bylabym taka pewna czy to od farby, bo ja tak mialam po szamponie BD
Oj posmiac sie z tego mojego leku mozna, ale jak zauwazylismy z tz ten objaw niepozadany to szybko z niego zrezygnowalam... Czulam sie jak uposledzona


Zgadzam sie, BD to koszmar...ja jeszcze lupiezu dostalam
Zaraz pójdę i przeproszę moją farbę


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
LASKI PALETKOWE
W Rossmannie promocja, na półce 7,99, a przy kasie odejmuje 2,80 zł. Płacimy więc 5,19 za farbę ICC Mam paragon i mogę udowodnić

To jakiś rabat konkursowy, nie wiem ile jeszcze obowiązuje

Wzięłam nową C10, zmianie uległ tylko skład mleczka utleniającego.
Ej no,ja płaciłam za moja cv12 chyba 13,99

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Laski potrzebuje dobry puder w kamieniu który daje taki satynowy efekt. I nadaje się do poprawek. Polecicie coś?
ja polecam ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-kamieniu.html
Jest na prawde bardzo dobry

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To musi byc jakis blad. Wczoraj kupowalam cv12 i normalna cena byla 13.99.
ja tak samo płaciłam

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Już wiem dlaczego kupiłam tak tanio paletkę Dziewczyna z wątku rossmaniaczek mi napisała, że te promocje obowiązują w Rossmannach blisko Hebe i SP. Mój Rossmann własnie taki jest, jeżeli macie jakiegoś koło Hebe, to warto zerknąć.
A co to za kosmiczno-komiczne warunki promocji
koło mojego jednego Rossa jest Hebe...

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ja się trochę jej boję, pamiętam recenzję Bunny Protein moje włosy za bardzo nie lubią...
Jak i moje
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:40   #4707
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ja się trochę jej boję, pamiętam recenzję Bunny Protein moje włosy za bardzo nie lubią...
Ja nie miałam okazji z niej korzystać. To na pewno GD? To po co takie tajemnicze opakowania robią? Ja zauważyłam różnicę po mokrych włosach. Po wszystkich odżywkach moje włosy mokre są takie jakby... suche? hahaha nie wiem jak to opisać Natomiast po niej są takie fajne mięsiste nawet gdy są mokre.
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:42   #4708
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Truskawkowa
Właśnie z tą nową babeczką i faktycznie coś musi być inaczej. Napiszę maila z bulwersem do Palette, co oni tam zrobili.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:46   #4709
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Ja nie miałam okazji z niej korzystać. To na pewno GD? To po co takie tajemnicze opakowania robią? Ja zauważyłam różnicę po mokrych włosach. Po wszystkich odżywkach moje włosy mokre są takie jakby... suche? hahaha nie wiem jak to opisać Natomiast po niej są takie fajne mięsiste nawet gdy są mokre.
Skład jest identyczny

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Truskawkowa
Właśnie z tą nową babeczką i faktycznie coś musi być inaczej. Napiszę maila z bulwersem do Palette, co oni tam zrobili.
A nie zmieniałaś utleniacza na jakiś inny? Strasznie dziwne to wszystko, teoretycznie cieplejszą porą roku odrosty powinny się jeszcze lepiej rozjaśniać a tu klops
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:49   #4710
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Skład jest identyczny

A nie zmieniałaś utleniacza na jakiś inny? Strasznie dziwne to wszystko, teoretycznie cieplejszą porą roku odrosty powinny się jeszcze lepiej rozjaśniać a tu klops
Phi! To nieźle sobie Garnier wymyślił kampanię reklamową
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.