Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbiorczy. - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-02, 17:33   #3421
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Lizaki

__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 18:33   #3422
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez greenka19 Pokaż wiadomość
Lizaki
Widział ktoś może jakiś odpowiednik?
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 18:39   #3423
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: gimby nie znajo

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ale czemu psa polewacie mlekiem?


edit: aaa to o dzbanek chodzi hahaha
Mistrzu!

Adata u mnie nie było mleka pod drzwiami. Znaczy może było kiedyś kiedyś ale ja nie pamiętam. Pamiętam tylko, że miałam odpowiedzialne zadanie jak jako trzylatka chodziłam z mamą do mleczarni i niosłam buteleczkę ze śmietaną. Taaaaaka dumna byłam, bo niosę szklaną butelkę! Taką wiecie 0,25l, z miną cwaniaka maszerowałam, bo mama mi dała, bo na pewno jestem duża i silna.
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 18:41   #3424
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

A co do lodów, ja jeszcze pamiętam lody krówki, one miały krowę na opakowaniu. Takie długie, wąskie
Zawsze z prababcią po nie chodziłam

Ale nie mogę teraz zdjęcia znaleźć, nazwy nie pamiętam a jak wpisuję lody krówka to wyskakują te dzisiejsze.
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 18:46   #3425
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
A co do lodów, ja jeszcze pamiętam lody krówki, one miały krowę na opakowaniu. Takie długie, wąskie
Zawsze z prababcią po nie chodziłam

Ale nie mogę teraz zdjęcia znaleźć, nazwy nie pamiętam a jak wpisuję lody krówka to wyskakują te dzisiejsze.
a ja pamietam jakies lody z bałwanem na opakowaniu
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 19:31   #3426
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez Quentinhill Pokaż wiadomość
A pamiętacie zakrętki z Mirindy z Pokemonami?
Pamiętam, miałam

Przypomniały mi się jeszcze lody Ringo - czerwone kółko na patyku, który był zrobiony z gumy do żucia - pyyyyyyyszne były Dużo bym dała, żeby je znowu zjeść.
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 20:09   #3427
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

no i niezawodna Frania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg frania.jpg (20,3 KB, 8 załadowań)
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 20:18   #3428
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Co prawda ja z tej książki nie korzystałam, ale mój brat już tak i dlatego ją pamiętam
__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 20:19   #3429
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
no i niezawodna Frania
Oj, uwielbiałam jak mama prała w tym! Tyle misek i wanienek narozstawianych do płukania ciuchów, każda to był inny ocean a we frani była magiczna kraina która topiła każdy statek

Za to mamie współczuję takiego prania i ogarniania mnie jeszcze
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 20:19   #3430
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

i Jas Fasola uwielbiam do dzis


Edytowane przez _Beata _
Czas edycji: 2014-06-02 o 20:21
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 20:23   #3431
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez Quentinhill Pokaż wiadomość
A pamiętacie zakrętki z Mirindy z Pokemonami?
Miałam z 8 czy 9 takich, a to chyba jeszcze były czasy jak mi Mirinda średnio smakowała i kupowało się głównie dla tych kapsli. Chociaż już nie pamiętam, wiem że z chipsami tak miałam - tazos dla mnie a zjadała mama

Cytat:
Napisane przez greenka19 Pokaż wiadomość
Co prawda ja z tej książki nie korzystałam, ale mój brat już tak i dlatego ją pamiętam
Uczyłam się z niej Pitagorasem nie zostałam, ale całkiem przyjemne były te książeczki.

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2014-06-02 o 20:27
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 20:33   #3432
adata22
Raczkowanie
 
Avatar adata22
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 65
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Pitagprasa też dobrze pamiętam, uczyłam się z tych książek. Pamiętam, że były różne kolory okładek (żółta, czerwona, pomarańczowa chyba).

Pamiętam też zapach sklepów Pewex, była to mieszanka kawy,pomarańczy i luksusu Uwielbiałam tam chodzić, było tam tak pieknie i kolorowo.

adata22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 21:07   #3433
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez greenka19 Pokaż wiadomość
Co prawda ja z tej książki nie korzystałam, ale mój brat już tak i dlatego ją pamiętam
chyba do tej pory mam te książki w domu

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Oj, uwielbiałam jak mama prała w tym! Tyle misek i wanienek narozstawianych do płukania ciuchów, każda to był inny ocean a we frani była magiczna kraina która topiła każdy statek

Za to mamie współczuję takiego prania i ogarniania mnie jeszcze
ja to zawsze pomagałam mamie i babci wykręcać ubrania...te mniejsze, większe się nie chciały przecisnąć

Ode mnie jeszcze książki do plastyki, z zerówki i obowiązkowo kredki z miśkiem no i gumka do mazania, taka mała, prostokątna, biała - pachnąca i czasami jadalna nie mogę znaleźć fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ksiazka_do_plastyki_klasa_7.jpg (117,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ks 000004.jpg (62,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 354354.4.jpg (38,9 KB, 15 załadowań)
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 21:13   #3434
yoanna0991
Wtajemniczenie
 
Avatar yoanna0991
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 446
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. - "Gimby nie znajo" - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
http://pobierak.jeja.pl/images/5/6/3...as-wyroslo.jpg Niecenzuralne, ale mega mnie rozśmieszyło :P
Mega
__________________
♩♫♫♩♫
"Na wspólną radość,
na chleb powszedni,
na poranne otarcie oczu
w blasku słonecznym,
na nieustające sobą zdziwienie,
na gniew, krzywdę i przebaczenie
wybieram Ciebie.
"
K. I. Gałczyński
yoanna0991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 22:00   #3435
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. - "Gimby nie znajo" - zbiorczy.

ja pamietam jeszcze, że w tv rano byl program 'Gimnastyka buzi i języka' to chyba Radek Pazura prowadził? nie pamietam dokladnie i jakis program z czarodziejem, i dzieci tam krzyczały 'o jeju jeju czarodzieju' ale ja i tak zawsze wolałam pasmo wieczorne czyli 997 i Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie babcia mi pozwalała oglądać do dziś lubie te wszystkie ID albo Polsat ci, a tż nienawidzi

pamietam, też ze kolo mojego domu były w sklepie takie fasolki i żelki Starbust zwlaszcza te fasolki były świetne, szkoda, że ich juz nie ma. Ulubione lody oczywiście Zapp.

pamietam, też pierwszy komputer na którym bylo za malo miejsca na dysku, zeby zainstalować The Sims 1 wujek musiał ostro kombinować, żeby sie udało. Gra którą kochałyśmy to był też Kangurek Kao, udało nam sie przejść dopiero z przewodnikiem z jakiejś gazety

wiekszość rzeczy które wymienilyscie pamiętam, miałam też te ksiązki ze zbiorem bajek, których zdjęcie ktos wstawił, w jednej była bajka o Sinobrodym który zaciukał wszystkie swoje żony po kolei i trzymał ich zwłoki (schizowe, wiem, nie mam pojęcia skąd to sie wzięło w takiej książce), ale moja mama niestety wyrwała strony z ciekawymi ilustracjami do tej bajki :P

u nas w szkole tez były plotki, że w takich paseczkach winterfresh które sie kladlo na język i one sie roztapiały są narkotyki
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 22:07   #3436
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

A pamiętacie pierwsze gry komputerowe na Commodore, które trzeba było najpierw wgrać z kasety magnetofonowej? Moja pierwsza gra - Koło fortuny
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 22:19   #3437
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A pamiętacie pierwsze gry komputerowe na Commodore, które trzeba było najpierw wgrać z kasety magnetofonowej? Moja pierwsza gra - Koło fortuny
moją pierwszą grą, którą pamiętam to było coś w stylu mortal kombat. i to nie trzęsienie stołem jak się kaseta wczytywała


a z innej beczki: kto miał okazję oglądać film z Micheal'em Jackson'em gdzie się zamieniał w gigantycznego robota? coś mi świta, że ten robot był złoty...
albo pierwsze filmy z wojowniczymi żółwiami ninja?
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 22:23   #3438
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
moją pierwszą grą, którą pamiętam to było coś w stylu mortal kombat. i to nie trzęsienie stołem jak się kaseta wczytywała
I ta tragedia, kiedy nie chciało się wczytać
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 23:38   #3439
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. - "Gimby nie znajo" - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość

wiekszość rzeczy które wymienilyscie pamiętam, miałam też te ksiązki ze zbiorem bajek, których zdjęcie ktos wstawił, w jednej była bajka o Sinobrodym który zaciukał wszystkie swoje żony po kolei i trzymał ich zwłoki (schizowe, wiem, nie mam pojęcia skąd to sie wzięło w takiej książce), ale moja mama niestety wyrwała strony z ciekawymi ilustracjami do tej bajki :P
Ta bajka była schizowa :O Do dzisiaj ją pamiętam... To było z Baśni Braci Grimm
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 23:52   #3440
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez adata22 Pokaż wiadomość
A pamiętacie czasy kiedy to mleko było roznoszone co rano prosto pod drzwi? Było w szklanych butelkach z takim srebrnym kapslem
Nie pamietam tego z mojego dziecinstwa, ale mama mi opowiadala jak on roznosila mleko w akademiku za dodatkowa kase

Co ciekawe, bedac w au pair w Londynie pilam takie mleko ze szklanych butelek, dostarczane przez mleczarza ca 2 dni pod dom



Szklane butelki, zakryte tylko taka folia aluminiowa, chude, poltluste i tluste Pyszne bylo! i nikt nie kradl, mimo, z staly pod domem. I butelki sie mylo i zwracalo. Super sprawa!

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
a z innej beczki: kto miał okazję oglądać film z Micheal'em Jackson'em gdzie się zamieniał w gigantycznego robota? coś mi świta, że ten robot był złoty...
Czatowalysmy na film z MJ z siostra i sie w koncu udalo go obejrzec (a byl poznow nocy i rodzice byli sceptyczni )

Moim pierwszym filmem w kinie byl... JURRASSIC PARK w 1993 roku Mialam 5 lat, ledwo czytalam te napisy (a raczej nie zwracalam na nie uwagi ) Nie balam sie o dziwo. Ale do tej pory nie wiem, co kierowalo moimi rodzicami zeby nas (siostra 7 lat) zabrac na TAKI film
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 23:53   #3441
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Dziewczyny, a robiłyście szkiełka / przezrocza? Kopało się malutki dołek w ziemi, do którego wkładało się kwiatki, kapsle, liście, patyczki itp., i wszystko to zakrywało się kawałkiem szkła ze zbitej butelki?
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 23:57   #3442
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. - "Gimby nie znajo" - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
Ta bajka była schizowa :O Do dzisiaj ją pamiętam... To było z Baśni Braci Grimm

Ja tez jak dzis mam przed oczami ten obrazek gdzie te jego zony jakby spia w tym pokoju za jakimis szybami.. Cos takiego.

Pamietam tez ze bylam zapisana do jakiegos klubu ksiazki Disneya i co miesiac przychodzila sliczna ksiazeczka z jakas bajka w twardej oprawie. Uwielbialam je. Na szczescie tam nie bylo tak drastycznych scen


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 00:10   #3443
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez Beczka Soli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a robiłyście szkiełka / przezrocza? Kopało się malutki dołek w ziemi, do którego wkładało się kwiatki, kapsle, liście, patyczki itp., i wszystko to zakrywało się kawałkiem szkła ze zbitej butelki?
TAAAKKKK! Uwielbialam to. Kreatywna zabawa

Moja mama (uczy matematyki w gimbazie... biedna) nadal korzysta z Pitagorasowych ksiazek. Mowi, ze sa tam najlepsze zadania

Co do 'drastycznych' bajek to ja jako nagrode chyba w 3 podstawowki dostalam piekna ksiazke z basniami wlasnie w wersji 'tradycyjnej' czyli: Kopcuszek - ucinanie palcow i piet Uwielbialam je!

http://ciekawostkihistoryczne.pl/201...e-braci-grimm/ - ciekawy artykul wlasnie o takich basniach

Ale i tak ulubiona moja bajka byla 'Krolowa Sniegu' - mialam kasete z pieknym nagraniem (na pewno mezczyzna czytal) i sluchalam niemal codziennie zasypiajac.
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 01:31   #3444
BigBeautifulLulu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 118
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

A pamiętacie film Pierścień i Róża?
Piosenkę nucę do dziś

BigBeautifulLulu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 01:42   #3445
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. - "Gimby nie znajo" - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Ja tez jak dzis mam przed oczami ten obrazek gdzie te jego zony jakby spia w tym pokoju za jakimis szybami.. Cos takiego.
Moja wyobraźnia podsunęła mi obraz wiszących w szafie zakrwawionych zwłok i byłam pewna przez długi czas, że taki rysunek w niej jest :P
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 01:51   #3446
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. - "Gimby nie znajo" - zbiorczy.

A byliscie pasowani na ucznia? Moja siostra (rocznik 1986) byla jeszcze pasowana 'Dorotka' (Elementarz 'Litery') a ja juz wielkim olowkiem dwa lata pozniej Ale byl szpan
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 04:37   #3447
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
a pamiętacie takie malutkie laleczki - bobaski, które były jako prezent do batona Milky Way chyba?
Ostatnio nawet próbowałam sobie przypomnieć do czego były te laleczki dodawane. Pamiętam, ze miałam dwa bobaski i parę mini mebelków, łóżeczko, wanienkę, krzesełko i coś jeszcze.
A szukając w grafice to przypomniałam sobie, ze do Milky Way dodawali jeszcze to, miałam łódeczkę i to dziwne coś na kółku.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 08:36   #3448
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

najlepsze to były gry pegazus
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 08:41   #3449
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: gimby nie znajo

Cytat:
Napisane przez anlejka Pokaż wiadomość
U mnie od razu do garnka na mleko się przelewało bo nie było ryzyka, że w lodówce się wyleje
W pierwszej chwili pomyślałam, że mlekiem z woreczka polewacie psa I chciałam pytać po co
Ha ha, żeby miał miękką skórę jak Kleopatra.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 08:46   #3450
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. - "Gimby nie znajo" - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
A byliscie pasowani na ucznia? Moja siostra (rocznik 1986) byla jeszcze pasowana 'Dorotka' (Elementarz 'Litery') a ja juz wielkim olowkiem dwa lata pozniej Ale byl szpan
Ja też ołówkiem z "Liter" niestety już nie korzystałam, ale mam je w domu, ktoś mi dał myśląc że jeszcze będziemy korzystać.

Z tyłu książki mam naklejone dwie naklejki z Sailor Mars
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-13 08:24:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.