Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-03, 23:32   #3961
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może gdzie kupie zwykłą czarną bluzkę z rękawem 3/4 najlepiej zakrywająca tyłek?
http://www.e-lady.pl/files/product/2...eeve_micro.jpg
Celowałabym w h&m ewentualnie w c&a
Odnośnie Madzika - również mi się podobało
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 23:34   #3962
wiosna494
Wtajemniczenie
 
Avatar wiosna494
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
skąd taki wniosek?
zapewne stąd, że jej nick pojawił się na dole, w gronie osób przeglądających wątek
wiosna494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 23:35   #3963
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez wiosna494 Pokaż wiadomość
zapewne stąd, że jej nick pojawił się na dole, w gronie osób przeglądających wątek

A no to pozdrawiamy !
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 00:02   #3964
kajmanowa
Raczkowanie
 
Avatar kajmanowa
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

ja nie jednokrotnie mówiłam, że głosu nie zabieram w dyskusjach o konkretnych vlogerkach tak samo jak nie "obgaduję" np. współpracowników - ale nie ma w tym nic z solidaryzowania się, bo jeśli kogoś nie lubię/drażni mnie, to nie będę się na siłę bratać tylko dlatego, że wrzucamy filmy na ten sam portal.

chodzi raczej o to, że jeśli plotkować, to w zamkniętym gronie Wy pisząc, tutaj jesteście w pewien sposób anonimowe, ja nie będę (chyba, że założyłabym sobie drugie, hejtersko-anonimowe konto, ale odgrzewane kotlety tracą swój smak ) komentuję sobie pod nosem przed monitorem, pośmieję się z siostrą, dam kciuka w dół, ale nie tutaj, bo i w życiu prywatnym nie robię takich rzeczy na głos i wprost.

ale nie dorabiajmy teorii o solidaryzowaniu się i wielkiej jutuberskiej rodzinie bo jest sporo osób działających na yt, z którymi nigdy nie chciałabym zostać wrzucona do jednego wora
kajmanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 04:54   #3965
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez kajmanowa Pokaż wiadomość
ja nie jednokrotnie mówiłam, że głosu nie zabieram w dyskusjach o konkretnych vlogerkach tak samo jak nie "obgaduję" np. współpracowników - ale nie ma w tym nic z solidaryzowania się, bo jeśli kogoś nie lubię/drażni mnie, to nie będę się na siłę bratać tylko dlatego, że wrzucamy filmy na ten sam portal.

chodzi raczej o to, że jeśli plotkować, to w zamkniętym gronie Wy pisząc, tutaj jesteście w pewien sposób anonimowe, ja nie będę (chyba, że założyłabym sobie drugie, hejtersko-anonimowe konto, ale odgrzewane kotlety tracą swój smak ) komentuję sobie pod nosem przed monitorem, pośmieję się z siostrą, dam kciuka w dół, ale nie tutaj, bo i w życiu prywatnym nie robię takich rzeczy na głos i wprost.

ale nie dorabiajmy teorii o solidaryzowaniu się i wielkiej jutuberskiej rodzinie bo jest sporo osób działających na yt, z którymi nigdy nie chciałabym zostać wrzucona do jednego wora
Pisząc to nie myślałam akurat o Tobie, ale przychodzi mi na myśl powiedzenie o nożycach, stole i uderzaniu weń

---------- Dopisano o 05:54 ---------- Poprzedni post napisano o 05:54 ----------

Cytat:
Napisane przez wiosna494 Pokaż wiadomość
zapewne stąd, że jej nick pojawił się na dole, w gronie osób przeglądających wątek
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 07:23   #3966
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, kto ma większy ból pupki, nasza Basiurowa, która napisała komentarz i tyle, czy one, które przeżywają to do dzisiaj

Mnie tam nic nie boli - a na pewno nie pupka no ale zapewne wmawiają sobie we własnym ukiszonym gronie, że są tak superhiperaśne, że wszyscy im zazdroszczą fejmu, kasy i chłopaka

#‎☠☠☠acz☠☠☠ow‬ czajnik ‪#‎zahajszinstagram‬ ‪#‎boldupy‬ ‪#‎pozdro600‬ ‪#‎glamwkuchni‬ ‪#‎stylowotv <--- totalne dno... pukają wręcz od spodu... te dziewuchy są proste jak budowe cepa i tępe jak moja maszynka po miesiącu używania

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Oj Gabrielka, z Ciebie popularnej vlogerki nie będzie...

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------



nooo, zapewne przy wejściu do MediaKraftu wisi zdjęcie Gabrielki i obok napis "tej juciuberki nie wypromujemy"

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Nie przyszłam na jutuba koleżanek szukać - zauważ, że nawet nie mam reklam włączonych więc nic nie zarabiam (z resztą ile bym zarobiła przez ten miesiąc? Takie kokosy, że może na miskę ryżu bym miała )
Założyłam kanał, bo koleżanki miały dość słuchania o kosmetykach i stwierdziły, że jakbym miała kanał to by sobie same oglądały kiedy by miały na to ochotę

Gabrielka, tożto był komplement od naszego kustraka
Gabi

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

#‎☠☠☠acz☠☠☠ow‬ <----- chyba takie motto przyświecało Karolinie przy wyborze partnera...
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 07:38   #3967
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez kajmanowa Pokaż wiadomość

ale nie dorabiajmy teorii o solidaryzowaniu się i wielkiej jutuberskiej rodzinie bo jest sporo osób działających na yt, z którymi nigdy nie chciałabym zostać wrzucona do jednego wora
Żadna dorabiana teoria - to jest już chwilę obecne na yt, a pamiętajmy z rodziną to najlepiej się wychodzi na zdjęciach
Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
nooo, zapewne przy wejściu do MediaKraftu wisi zdjęcie Gabrielki i obok napis "tej juciuberki nie wypromujemy"
Ja się tam nie wybieram

A za komplement oczywiście dziękuję : )
♥ Rozyczka ♥

Edytowane przez 201607250928
Czas edycji: 2014-06-04 o 07:41
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-04, 07:55   #3968
dispersi
Rozeznanie
 
Avatar dispersi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 905
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Czy Juciuberka o nicku Alicja Czarodziejka też działa na Was tak usypiająco?
__________________
"...błąd oka nadaje kierunek myśli.."
dispersi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 09:07   #3969
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez dispersi Pokaż wiadomość
Czy Juciuberka o nicku Alicja Czarodziejka też działa na Was tak usypiająco?
Jak ją widzę skacze mi ciśnienie, także nie ma mowy o zaśnięciu. Poziom jej samouwielbienia sięga zenitu i mam wrażenie, że pewnego dnia odfrunie na skrzydłach miłości do samej siebie.

Chociaż dziewczyny tutaj mówiły, że teraz i tak zmieniła się na lepsze...
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 09:15   #3970
EndTimeLady
Raczkowanie
 
Avatar EndTimeLady
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 95
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość

Chociaż dziewczyny tutaj mówiły, że teraz i tak zmieniła się na lepsze...
ja tego nie zaobserwowałam. moze za bardzo zniechecona jestem
__________________
Blog/galeria moich prac złotniczych i jubilerskich:

http://jewelrylostintime.blogspot.com/


EndTimeLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 09:36   #3971
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez oliwja Pokaż wiadomość
właśnie

myślałam, że z ich dwójki tylko Oleśce słoma z butów wychodzi, najwyraźniej się myliłam, Karo się nam uwstecznia
Ja myślę, że taka po prostu była zawsze, tylko dobrze się kamuflowała

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość

#‎☠☠☠acz☠☠☠ow‬ czajnik ‪#‎zahajszinstagram‬ ‪#‎boldupy‬ ‪#‎pozdro600‬ ‪#‎glamwkuchni‬ ‪#‎stylowotv <--- totalne dno... pukają wręcz od spodu... te dziewuchy są proste jak budowe cepa i tępe jak moja maszynka po miesiącu używania
krótko, zwięźle i na temat
Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
Jak ją widzę skacze mi ciśnienie, także nie ma mowy o zaśnięciu. Poziom jej samouwielbienia sięga zenitu i mam wrażenie, że pewnego dnia odfrunie na skrzydłach miłości do samej siebie.

Chociaż dziewczyny tutaj mówiły, że teraz i tak zmieniła się na lepsze...
Też mi się wydaje, że się zmieniła, w każdym razie ja ją lubię Przynajmniej jest "normalna", sympatyczna, sodówka jej nie uderzyła i nie gwiazdorzy tak jak całe #biuru, które jest na poziomie gimbazy
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-04, 09:37   #3972
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez wiosna494 Pokaż wiadomość
i już wiadomo co Karola świętuje
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...57748668_n.jpg
Włosy w torcie, mniam, mniam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 09:50   #3973
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

kiedyś tutaj udzielała się jedna jutuberka i hejtowała lepiej od nas
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 09:52   #3974
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Mała czarna <3
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 10:01   #3975
Moskit0
Rozeznanie
 
Avatar Moskit0
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 717
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Mała czarna <3
I Ramona
Moskit0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 10:01   #3976
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Ja pamiętam dwie Jedna miała dwa konta i z jednego z nami pisała, a z drugiego nas hejtowała, natomiast druga hejtowała swoje koleżanki, także cóż...
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 10:05   #3977
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

ja mówię o takiej co w podpisie miała swój kanał YT... i hejtowała wszystko i wszystkich
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 10:25   #3978
Odylena
Raczkowanie
 
Avatar Odylena
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 258
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Hm, hm tak się zastanawiam czy happysad zapłacił dziewczynkom za promowanie czy robią to z dobrego serca :P Swoją drogą pomysłowi chłopcy.
Odylena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 10:33   #3979
kajmanowa
Raczkowanie
 
Avatar kajmanowa
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Pisząc to nie myślałam akurat o Tobie, ale przychodzi mi na myśl powiedzenie o nożycach, stole i uderzaniu weń

---------- Dopisano o 05:54 ---------- Poprzedni post napisano o 05:54 ----------


to cieszę się, że nie miałaś mnie na myśli pogadać tylko z Wami przyszłam - bez nożyc proszę
kajmanowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-04, 10:42   #3980
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez Odylena Pokaż wiadomość
Hm, hm tak się zastanawiam czy happysad zapłacił dziewczynkom za promowanie czy robią to z dobrego serca :P Swoją drogą pomysłowi chłopcy.
już ktoś wcześniej mi odpowiedział, że happysad należy do sieci Mediakraftu, więc to chyba ich pomysł, a nie chłopców
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 10:55   #3981
wiosna494
Wtajemniczenie
 
Avatar wiosna494
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez Odylena Pokaż wiadomość
Hm, hm tak się zastanawiam czy happysad zapłacił dziewczynkom za promowanie czy robią to z dobrego serca :P Swoją drogą pomysłowi chłopcy.
ktoś tu już pisał, że Happysad ma jakiś związek z Mediakraft Polska
"rozdanie" i ich płyt, czy czegoś tam, widziałam już u Oleski i Boogie
wiosna494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 10:57   #3982
Odylena
Raczkowanie
 
Avatar Odylena
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 258
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
już ktoś wcześniej mi odpowiedział, że happysad należy do sieci Mediakraftu, więc to chyba ich pomysł, a nie chłopców
Aa, sprytne. Kijowo, muszą polecać muzykę, której nie słuchają Znowu dowód na to, że te wszystkie kanały już dawno straciły niezależność.
Odylena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 11:27   #3983
StillerBeobachter81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Postanowiłam się przywitać, ponieważ czytam Was od dobrego pół roku Teraz zmobilizowałam się do napisania tutaj poprzez akcje Karoliny na Insta. Jak tam można? Jest to jej ewidentny brak szacunku do widza. Nie mogę zrozumieć jak nastki jej jeszcze bronią Powiem Wam, że tu chodzi już o łamanie podstawowych zasad etyki panujących w SocialMedia. Jej szefostwo powinno mieć świadomość z kim pracuje, ale nie chodzi słynnego Marka, ale szefostwo w Niemczech. U nas właśnie w Niemczech była taka akcja, że pewna YT-berka tak poczuła się pewna, że również zaczęła obrażać swoich widzów poprzez właśnie #. Jednak młode Niemki nie szły za nią w ciemną jak to ma miejsce wśród polskich sweet 10-15 tylko nie pozostawiły sprawie sobie samej i zareagowały co skończyło się zakończeniem współpracy tej YT-berki z MediaKraft. Uważam, że to jaki poziom wykazała Karolina należy zareagować podobnie. Inaczej wśród ich "bjutifan" wyrosną same a'la 30 letnie kobiety z brakiem szacunku do innych.
Ech wygadałam się Teraz mam zamiar do Was częściej wpadać oficjalnie

Edytowane przez StillerBeobachter81
Czas edycji: 2014-06-04 o 11:57
StillerBeobachter81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 11:53   #3984
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
Jak ją widzę skacze mi ciśnienie, także nie ma mowy o zaśnięciu. Poziom jej samouwielbienia sięga zenitu i mam wrażenie, że pewnego dnia odfrunie na skrzydłach miłości do samej siebie.

Chociaż dziewczyny tutaj mówiły, że teraz i tak zmieniła się na lepsze...
Nie cierpię czegoś takiego, tak samo jak takiego pieszczenie się ze sobą (poprawianie włosków non stop np.) więc aż poszłam zobaczyć kto to Coś w tym jest, choć znam chyba gorsze osoby pod tym względem

W ogóle jakoś coraz gorzej mi się juciuberki ogląda, regularnie to chyba tylko Doncellitę oglądam, przekonałam się do niej mocno w ostatnim czasie. Miałam zresztą okazję poznać ją osobiście, strasznie pozytywna i sympatyczna laska
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 11:58   #3985
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez StillerBeobachter81 Pokaż wiadomość
Postanowiłam się przywitać, ponieważ czytam Was od dobrego pół roku Teraz zmobilizowałam się do napisania tutaj poprzez akcje Karoliny na Insta. Jak tam można? Jest to jej ewidentny brak szacunku do widza. Nie mogę zrozumieć jak nastki jej jeszcze bronią Powiem Wam, że tu chodzi już o łamanie podstawowych zasad etyki panujących w SocialMedia. Jej szefostwo powinno mieć świadomość z kim pracuje, ale nie chodzi słynnego Marka, ale szefostwo w Niemczech. U nas właśnie w Niemczech była taka akcja, że pewna YT-berka tak poczuła się pewna, że również zaczęła obrażać swoich widzów poprzez właśnie #. Jednak Niemki są na tyle inteligentne, że nie pozostawiły sprawie sobie samej i zareagowały co skończyło się zakończeniem współpracy tej YT-berki z MediaKraft. Uważam, że to jaki poziom wykazała Karolina należy zareagować podobnie. Inaczej wśród ich "bjutifan" wyrosną same a'la 30 letnie kobiety z brakiem szacunku do innych.
Ech wygadałam się Teraz mam zamiar do Was częściej wpadać oficjalnie

Bardzo się cieszę, że do nas dołączyłaś to ja jestem tym z..bem j..anym przez Karolinę - mam nadzieję, że wspólnie zareagujemy - nie chodzi o to, że mnie uraziła - mogą mnie urazić jedynie osoby, które szanuję, ta żałość nie robi na mnie wrażenia. Chodzi o przykład, który daje swoim widzkom - nie oszukujmy się, jest to w większości podstawówka i gimnazjum...
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 12:01   #3986
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Kurcze, ja tez az sie wypowiem, bo czajnikowa fota Karoliny i hasztagi na insta to przekroczenie pewnej granicy i az przetarlam oczy ze zdumienia. Komentarz Wizazanki byl przesmiewczo-ironiczny, nie byl jakis chamski czy obrazliwy, natomiast reakcja Karoliny i hasztagi na insta to juz czyste buractwo i prostactwo :/ zdjecie z czajnikiem moglo byc zabawne, moglo pokazac dystans do siebie, gdyby umiescic jakis zabawny podpis i pokazac, ze nie bierze sie wszystkiego tak strasznie serio... Zamiast tego Karolina otagowala je wulgarnie i prostacko - to juz nie jest poziom gimbazy, to jest poziom kiboli na stadionach :/ rozbestwily sie nasze Gwiazdy, nie ma co... ode mnie Karola dostaje wlasnie oficjalnego unsuba, bo nie zycze sobie takiego chamskiego traktowania - przegiela ostro. Jak to w ogole mozliwe, ze blisko 30 letnia kobieta taguje zdjecia obrazliwymi i wulgarnymi hasztagami??? Czy ona nie widzi, jaki wizerunek tym ksztaltuje? Nie wypominam nikomu wieku, sposobu ubierania, stylu pracy - wypominam brak elemantarnego wychowania. Mi byloby wstyd umiesici takie cos na publicznym portalu...

I nie, nie zazdroszcze jej hajsu ani chlopaka - hajs robie sama, nie muszac drzec japy do kamery we wszystkich sniadaniowniach Warszawy, robiac wioche a moj chlopak umyslowo przynajmniej opuscil przedszkole.

Nie dziwie sie, ze Szusz przestala sie bujac z ekipa. Trafila na powaznego i rozwinietego faceta i nie zdziwilabym sie, gdyby sprzeciwil sie temu sianiu wiochy... mam nadzieje, ze RLM da sie jeszcze uratowac i w pore sie opamieta, bo niekiedy na vlogach widac jej zazenowanie poziomem wesolej bandy... :/

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2014-06-04 o 12:04
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 12:07   #3987
Odylena
Raczkowanie
 
Avatar Odylena
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 258
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość

Nie dziwie sie, ze Szusz przestala sie bujac z ekipa. Trafila na powaznego i rozwinietego faceta i nie zdziwilabym sie, gdyby sprzeciwil sie temu sianiu wiochy... mam nadzieje, ze RLM da sie jeszcze uratowac i w pore sie opamieta, bo niekiedy na vlogach widac jej zazenowanie poziomem wesolej bandy... :/

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Szusz w ogóle się jakoś ogarnęła ostatnio, spoważniała, zachowuje się adekwatnie do swojego wieku i nawet czasem gada z sensem. Dobrze mi się teraz ją ogląda i cieszy mnie, że się odcięła od krejzoli z biuru.
Odylena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 12:11   #3988
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Nie dziwie sie, ze Szusz przestala sie bujac z ekipa. Trafila na powaznego i rozwinietego faceta i nie zdziwilabym sie, gdyby sprzeciwil sie temu sianiu wiochy... mam nadzieje, ze RLM da sie jeszcze uratowac i w pore sie opamieta, bo niekiedy na vlogach widac jej zazenowanie poziomem wesolej bandy... :/

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Szusz chyba chce tworzyć kanał skierowany do innej grupy docelowej, raczej 20+, niekoniecznie natomiast dla fanów rybki na Mini Mini (Rozyczkadzessi czyścisz mi monitor )
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 12:17   #3989
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Szusz chyba chce tworzyć kanał skierowany do innej grupy docelowej, raczej 20+, niekoniecznie natomiast dla fanów rybki na Mini Mini (Rozyczkadzessi czyścisz mi monitor )

http://mediakraftnetworks.de/pl/contact/ pozdrawiam Cię, Karolinko!
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-04, 12:19   #3990
Odylena
Raczkowanie
 
Avatar Odylena
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 258
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXIV

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
http://mediakraftnetworks.de/pl/contact/ pozdrawiam Cię, Karolinko!
Yeah Oby coś z tego było. Dla dobra ludzkości
Odylena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-09 18:05:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.