Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Utwórz własną lub dołącz do grupy wsparcia we wspólnym odchudzaniu lub wspólnej diecie.
Dopuszczamy tutaj jedynie diety oparte na zasadach zdrowego odżywiania. W uproszczeniu - wszystkie diety powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-06-06, 13:24   #1
czarnabomba
Przyczajenie

Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

Mam 10 kg nadwagi, mój wygląd daleki jest od ideału, a za miesiąc wychodzę za mąż, powiedzcie mi dziewczyny jak szybko schudnąć, czy da się wogóle w 30 dni zrzucić tyle kilogramów? Chciałabym w ten dzień dobrze wyglądać, wiem że trochę późno się obudziłam, ale jestem gotowa na na dużo wyrzeczeń , może znacie jakąś dietę cud albo inne środki ?
czarnabomba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 13:55   #2
anies1981
Raczkowanie

Dot.: Jak szybko schudnąć - miesiąc do wesela

dziewczyno jak bedziesz sie tak odchudzala jak podpowiedziala koleżanka wyżej to ja nie wiem czy ty aby staniesz na ślubnym kobiercu bo padniesz z wycienczenia!!! nie sluchaj takich glupich rad od anorektyczek i innych takich!!! za pozno sie obudzilas bo gdybys diete zaczela 3-4 miesiace temu temu to schudlabys ladnie i bezpiecznie!!! prawidlowo powinno sie chudnac 1 kg tygodniowo bez uszczerbku dla zdrowia.
anies1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 17:55   #3
MakeupArtist86
Raczkowanie

dokladnie za pozno na diete cud bo takich nie ma

po slubie schudniesz
MakeupArtist86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 18:05   #4
Dotka90
Zakorzenienie

Trzeba się było wcześniej ogarnąć, żadnym mądrym i trwałym sposobem nie schudniesz 10kg w miesiąc.

W. 07.12.2015
Przeczytane w 2016: 16
Aktualnie czytam: Roma Ligocka - Znajoma z lustra.
Dotka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 20:07   #5
Karolinek1987
Zakorzenienie

przybij piatkę tzn ja tez mam ślub za miesiąc ale odchudzam się od roku ze wzlotami i upadkami i mogę Ci powiedzieć, że w miesiąc schudłam 4kg-dieta i ćwiczenia ale potem te kilogramy wracają jak bumerang-lepiej powoli i z głową, możesz teraz nie zdążyc już

ale ja mam do tego pytanie bardziej praktyczne- jaką Ty masz sukienkę, że możesz schudnąć 10kg i ją ubrać za miesiac?
Karolinek1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 21:44   #6
ArcymoneQ
Rozeznanie

Popieram koleżanki wyżej, nie da sie schudnąć 10kg w miesiąc, no chyba że przestaniesz jeść - ale to żadne rozwiązanie. Zastanawia mnie jedno, gdzieś była dwa miesiące temu kiedy to 10kg do zrzucenia bylo realne?

https://www.facebook.com/Renia.foto
ArcymoneQ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 10:16   #7
LadyDagaMilon
Wtajemniczenie

Trochę pózno sie ocknęłaś aby w tak szybkim tempie zgubic 10kg ;( NIE MA DIETY CUD! za to MŻ czy dieta długoterminowa+codzienne ćwiczenia przyniosą efekty na długo lecz zrzucanie zbędnego balastu potrwa to dłużej niż miesiąc.
Najważniejsze by odbyło sie w zdrowy sposób i bezpieczny dla zdrowia.
Podpisuję sie pod wypowiedziami wyżej
LadyDagaMilon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 11:25   #8
emma0201
Raczkowanie

Autorko, wiem że teraz myślisz, że i tak postawisz na swoim i przejdziesz na drakońską dietę i może Ci się uda zrzucić te kg, ale one wrócą i to z nadwyżką i to podejrzewam sporą. Lepiej zrób tak jak radzą dziewczyny, przejdz na zdrową dietę bez głodzenia się, ćwicz sporo a uda Ci się na pewno z 5 kg zrzucić a drugie 5 po ślubie i przynajmniej na stałe. A uwierz mi łatwiej jest zrzucić 10 kg niż 20, a jak teraz przejdziesz na ostrą dietę, po ślubie nerwy odpuszczą i zaczniesz jeść normalnie to zaczniesz puchnąć w oczach. Jak schudniesz przez ten miesiąc 5 kg to to jest bardzo dużo i taka zmiana jest od razu widoczna prz tak małej nadwadze

cel I - 65 kg - osiągnięty!
cel II- 58 kg

cel główny - założyć leginsy w czerwcu

64
173 cm
emma0201 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 16:35   #9
Wesel
Raczkowanie

I jeszcze a propos tego, co emma napisała - 5 kg to sporo, na pewno będzie widać, będziesz się lepiej czuć, więc myślę, że warto zacząć zdrowo . A jak poćwiczysz to i trochę sylwetka na zgrabniejszą się zmieni, nawet jeśli będziesz mieć te kilka kilogramów za dużo .
Wesel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 19:56   #10
lisbeth_wasp
Rozeznanie

Realne jest zrzucenie max 5kg w tym czasie, próbą bardzo drastycznego odchudzania tylko sobie zrobisz krzywdę.
Swoją drogą mnie również interesuje kwestia sukienki - schudniesz i co? Jak ją dopasujesz tak na ostatnią chwilę?
lisbeth_wasp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 20:13   #11
Saszka_kol
Przyczajenie

Prześledź swój jadłospis dnia i wykreśl jedną, najbardziej zgubną rzecz, np. późne kolacje albo podjadanie słodyczy. Poza tym zacznij ćwiczyć. Na pewno przez miesiąc nie schudniesz 10 kg, ale za to będziesz zdrowa, a Twoja sylwetka się nieco wysmukli.
Też jestem ciekawa, co zrobisz z suknią? Ja mam ślub w październiku i zamierzam jeszcze 2 miesiące trenować, a potem tylko figury pilnować, żeby poprawek na ostatnią chwilę nie zostawiać
Saszka_kol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 16:14   #12
faeton
Przyczajenie

Po pierwsze kupić wagę która zmierzy nadmiar wody i tkanki tłuszczowej w organizmie, albo pójść do dietetyka który ma taką wagę i dodatkowo przygotuje dietę. Pić zieloną herbatę, ja polecam BIOACTIVE GUN POWER Herbata Zielona, pić zieloną kawę. Wyeliminować sód z diety. Pić wodę niskosodową (jeśli nie wchodzi to z sokiem z cytryny 100%, ale nie cytrynową ze sklepu, tylko do czystej wycisnąć cytrynę albo dodać koncentrat cytrynowy 100%), np. Primavera. Zrobić badania na poziom sodu i potasu we krwi. Uzupełnić poziom potasu suplementami diety, np. olimp Potas, przy odwadnianiu potas i sód będą wydalane, potas reguluje gospodarkę wodną. Kontrolować spalanie tkanki tłuszczowej za pomocą pasków do analizy moczu Keto-Diastix. Stosować dietę 1300 kalori, składającą się z warzyw gotowanych lub na patelnię, jogurtów naturalnych, owoców przeważnie jabłek, chudych ryb, kurczaka, pieczywa żytniego chrupkiego. Można zrzucić 10 kg w ciągu miesiąca. Stosować umiarkowane ćwiczenia w miarę możliwości.
faeton jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 16:29   #13
Wesel
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez faeton Pokaż wiadomość
Po pierwsze kupić wagę która zmierzy nadmiar wody i tkanki tłuszczowej w organizmie, albo pójść do dietetyka który ma taką wagę i dodatkowo przygotuje dietę. Pić zieloną herbatę, ja polecam BIOACTIVE GUN POWER Herbata Zielona, pić zieloną kawę. Wyeliminować sód z diety. Pić wodę niskosodową (jeśli nie wchodzi to z sokiem z cytryny 100%, ale nie cytrynową ze sklepu, tylko do czystej wycisnąć cytrynę albo dodać koncentrat cytrynowy 100%), np. Primavera. Zrobić badania na poziom sodu i potasu we krwi. Uzupełnić poziom potasu suplementami diety, np. olimp Potas, przy odwadnianiu potas i sód będą wydalane, potas reguluje gospodarkę wodną. Kontrolować spalanie tkanki tłuszczowej za pomocą pasków do analizy moczu Keto-Diastix. Stosować dietę 1300 kalori, składającą się z warzyw gotowanych lub na patelnię, jogurtów naturalnych, owoców przeważnie jabłek, chudych ryb, kurczaka, pieczywa żytniego chrupkiego. Można zrzucić 10 kg w ciągu miesiąca. Stosować umiarkowane ćwiczenia w miarę możliwości.
Głupia rada .
Wesel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 22:32   #14
zielonaherbata1983
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czarnabomba Pokaż wiadomość
Mam 10 kg nadwagi, mój wygląd daleki jest od ideału, a za miesiąc wychodzę za mąż, powiedzcie mi dziewczyny jak szybko schudnąć, czy da się wogóle w 30 dni zrzucić tyle kilogramów? Chciałabym w ten dzień dobrze wyglądać, wiem że trochę późno się obudziłam, ale jestem gotowa na na dużo wyrzeczeń , może znacie jakąś dietę cud albo inne środki ?
Jeśli jesteś zupełnie zdrowa od jutra dukan! nie masz innej opcji, na innych dietach to niemożliwe. Ale już mówię, że to nie jest zdrowa dieta i jest efekt jojo(ja 2 lata po diecie z 22 zgubionych kg odzyskałam 14)

Edytowane przez zielonaherbata1983
Czas edycji: 2014-06-13 o 22:35
zielonaherbata1983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 22:35   #15
Dotka90
Zakorzenienie

Dukan, a potem mega jojo i rozwalone nerki + wątroba - super rada

W. 07.12.2015
Stary 2014-06-13, 22:44   #16
zielonaherbata1983
Raczkowanie

ja w pierwszym msc diety schudłąm 12 kg w pozostałe 2,5 msc jeszcze 10 kg.nabawiłam się anemii więc ostrzegam, mogą być konsekwencje(choć przed ciążą też schudłam ok. 10 kg a wyniki miałam dobre)

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
dotko nerki po tej diecie mam zdrowe i wątrobę też. aspat alat bilurbina wszystko w normie. Dziewczyna chce schudnąć w miesiąc 10 kg- ok. jej sprawa, ja wiem jak to zrobić więc jej podpowiem. na tej diecie byłam 2 razy i za pierwszym kiedy schudłam 10 kg byłam zdrowa. efekt jojo też nie jest jakiś megastraszny bo odzyskałam niewiele ponad połowę straconej wagi, a nie całą z nawiązką i wiem, że przyczyną tego jest moje zamiłowanie do pyszności i miłość do gotowania
Jeśli dziewczyna będzie piła dużo wody, a po diecie będzie uważać na to co je to generalnie powinna utrzymać wagę i nie powinna ponieść konsekwencji zdrowotnych.
Stary 2014-06-24, 23:35   #17
Mangdzia23
Rozeznanie

GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23

Ja chudnę teraz z cellreset

przy nie tylko zachowaniu zdrowia ale naprawie komórkowej i hormonalnej

ważna jest dieta
bez soli, glutaminianu sodu, cukru
4 posiłki dziennie
koniecznie 4 albo nawet 5 posiłków, i to nie takich malutkich
i woda z malutką zawartościa Na-sód
i suplementacja by dostarczyć w mega potężnych dawkach witamin, minerałów, aminokwasów, mikroelementów

Cellreset to opatentowany program żywieniowy w oparciu o suplementację z NTC (transport składników odżywczych do komórki 3-5 minut z wchłanialnością 97-100%)

osobiście nie znam szybszego i zdrowszego sposobu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10449966_4316737012325_8983612913616386692_n.jpg (53,1 KB, 66 załadowań)
cel - 69kg

Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 10:01   #18
stokrotenka18
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

autorko - a nie obawiasz się że suknia będzie wisieć? Przecież ślub to tyle przygotowań.. naprawdę było wcześniej o tym pomyśleć, zamiast się denerwować wagą weź się rozluźnij przed ślubem bo to jednak stres, a od stresu myślę że i tak ubędzie Ci ze 2kg

I każdą herbatę będę pić z Tobą o świcie i o zmierzchu
stokrotenka18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 20:47   #19
kiniasek
Przyczajenie

Raczej każda panna młoda na miesiąc przed ślubem ma już uszytą suknię, także radykalne zrzucanie wagi nawet z najlepszym spalaczem tłuszczu to chyba nie ta droga.

Edytowane przez kiniasek
Czas edycji: 2016-05-28 o 08:35
kiniasek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 23:07   #20
m7mdfadel
Przyczajenie

Stary 2015-01-23, 12:26   #21
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Jak jest Dukan prowadzony rozsądnie to nie ma rozwalonych organów
Rozsądne odżywanie Dukanowe jest lepsze od Tabletek Placeb z apteki, które to nie działają.
Jeść chudy biały ser, kurczaka, sałate, chleb razowy a w miesiąc coś ubędzie, zero słodyczy.
Sylwia1900r jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 16:30   #22
Dotka90
Zakorzenienie

Nie ma czegoś takiego jak rozsądny Dukan.
Przesada z białkiem zwyczajnie nie jest zdrowa i tyle. Poza tym monotematyczność posiłków to druga sprawa. 99% ludzi po Dukanie, których znam nie może patrzeć na jogurty / twaróg / serki wiejskie.

W. 07.12.2015
Stary 2015-09-15, 10:29   #23
Leokadia6
Raczkowanie

Dukan jest bardzo niebezpieczny, nie wiadomo jak twój organizm na niego zareaguje. Najlepiej takie radykalne diety konsultować z dietetykiem, jak nie masz czasu możesz nawet wysłać wiadomość online np. do dietetyków z poradni Halsa z Warszawy. Są dosyć znani, często wypowiadają się w telewizji jako eksperci. Pewnie większość z was myśli, że to przesada i na pewno nic wam się nie stanie od radykalnej diety czy ćwiczeń, ale moim zdaniem to jest jak wyprzedzanie na trzeciego, raz się uda a raz nie...
Leokadia6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 12:35   #24
Sybil_
Zakorzenienie

wydaje mi się, że bezpiecznie możesz schudnąć 1,5 kg tygodniowo czyli ok 6 kg w miesiąc, to i tak jest sporo i na pewno efekt będzie widoczny. Zrezygnuj ze słodyczy, słonych przekąsek typu chipsy, paluszki, pij dużo wody mineralnej i zielonej herbaty. Do tego polecam 2-3 razy w tygodniu ćwiczenia po 45 min-siłownia, albo jesli nie masz możliwości to ćwicz w domu-na youtubie są filmiki z ćwiczeniami Ewy Chodakowskiej. Jako dodatki słyszałam od znajomych, że dobrze działa suplement diety Therm Line.
Sybil_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 03:11   #25
saharhostnile
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że bezpiecznie możesz schudnąć 1,5 kg tygodniowo czyli ok 6 kg w miesiąc, to i tak jest sporo i na pewno efekt będzie widoczny. Zrezygnuj ze słodyczy, słonych przekąsek typu chipsy, paluszki, pij dużo wody mineralnej i zielonej herbaty. Do tego polecam 2-3 razy w tygodniu ćwiczenia po 45 min-siłownia, albo jesli nie masz możliwości to ćwicz w domu-na youtubie są filmiki z ćwiczeniami Ewy Chodakowskiej. Jako dodatki słyszałam od znajomych, że dobrze działa suplement diety Therm Line.
saharhostnile jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości