Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbiorczy. - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-07, 12:22   #3601
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

A kto pamięta taką grę na pegazusie Robin Hood? Była fajna muzyczka, kwadratowy Hood i ogólnie wszystko kanciaste jeśli chodzi o grafikę A może ktoś z Was przeszedł całą grę?

__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!

Edytowane przez greenka19
Czas edycji: 2014-06-08 o 12:35
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 07:18   #3602
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Dla wszystkich wielbicielek wspomnianego już wcześniej Sailor Moon- seria zostanie wznowiona, ale nie jako remake anime tylko dokładna adaptacja mangi.
Pierwszy odcinek już 5 lipca

http://pl.sailormoon.wikia.com/wiki/Sailor_Moon_Crystal
Oezuśku szaleństwo

Z seriali mówiłam że MacGyver będzie moim mężem
Na topie była Drużyna A
I z Archiwum X
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 09:14   #3603
zuzia13m
Zakorzenienie
 
Avatar zuzia13m
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: نضمن لك أفضل
Wiadomości: 3 204
GG do zuzia13m
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
A w zamierzchłych czasach przed "Modą na Sukces" leciały "Pokolenia" Ktoś pamięta?

Z seriali to jeszcze "Domek na prerii" i "Bonanza"
ja oglądałam, ale za skarby świata nie pamiętam o czym była bonanza, a kto oglądał "Niewolnica Isaura"?
tak sobie Was czytam i zastanawiam się jakie roczniki jesteście bo niektóre rzeczy są mi nieznane a jestem rocznik `78
__________________
78-62
Przez pierwsze dwa lata
uczysz dzieci chodzić i mówić
a przez
następne szesnaście lat
marzysz o tym żeby usiadły
spokojnie i się zamknęły !!!

zuzia13m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 09:59   #3604
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Dla wszystkich wielbicielek wspomnianego już wcześniej Sailor Moon- seria zostanie wznowiona, ale nie jako remake anime tylko dokładna adaptacja mangi.
Pierwszy odcinek już 5 lipca

http://pl.sailormoon.wikia.com/wiki/Sailor_Moon_Crystal
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 10:19   #3605
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Jeszcze były takie fajne chrupki okrągłe orzechowe chyba nut snacks się nazywały
od chio chips były sombrero chio, chrupy o smaku pizzy, hotdoga.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 11:35   #3606
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Ja pamietam tez w latach '90 taka promocje Coca Coli, ze w etykiecie bylo 'okienko' przez ktore mozna bylo spojrzec po wypiciu i po drugiej stronie moglo byc ze wygralo sie butelke 0,5l Coli. Czesto pamietam byly wygrane, o wiele czesciej niz w big milk


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 12:05   #3607
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Pamietam te seriale,"Żar tropików: i"Miami..." oglądałam namiętnie,głównie dla facetów. JAkoś ostatnio gdzieś sie natknęłam na "Żar...",ale to już nie te emocje kiedyś jakoś się bardziej wczuwało.

To samo z "Drużuną A"(powtórki lecą w tvp1),"Roseanne", "Świat według Bundych" i kilka innych.Ja nie wiem ,zmieniło się poczucie humoru?,swiatopogląd ,dorosłam ,zmadrzałam?czy co że teraz tylko włączę i nie mogę .A kiedyś siedzieliśmy cała rodziną i sie zaśmiewaliśmy.

A "PAcific Blue" oglądaliście?( o policjantach na rowerach),my z bratem po szkole zawsze."Beverly Hills 90210","Macgyver","Dr.Qui nn",potem "Szkoła złamanych serc"(z Drazikiem).

Edytowane przez GOśka T.
Czas edycji: 2014-06-08 o 12:07
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 14:39   #3608
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
To samo z "Drużuną A"(powtórki lecą w tvp1),"Roseanne", "Świat według Bundych" i kilka innych.Ja nie wiem ,zmieniło się poczucie humoru?,swiatopogląd ,dorosłam ,zmadrzałam?czy co że teraz tylko włączę i nie mogę .A kiedyś siedzieliśmy cała rodziną i sie zaśmiewaliśmy.
Ja z tego oglądałam tylko "Świat wg Bundych", lubiłam bardzo, teraz mi się zdarza, ale mimo że lepiej teraz rozumiem pewne żarty, jakoś nie szaleję za tym serialem. Ale może to też dlatego że zazwyczaj oglądam jednym okiem.

Za to za dzieciaka pasjami oglądałam "Benny'ego Hilla" i teraz jak widzę że gdzieś emitują to oglądam, bo uwielbiam ten rodzaj humoru (no i z sentymentu), a po latach jestem w stanie wyłapać niuanse, których jako smark nie byłam w stanie zrozumieć.

Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 14:56   #3609
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Za to za dzieciaka pasjami oglądałam "Benny'ego Hilla" i teraz jak widzę że gdzieś emitują to oglądam, bo uwielbiam ten rodzaj humoru (no i z sentymentu), a po latach jestem w stanie wyłapać niuanse, których jako smark nie byłam w stanie zrozumieć.
A dla mnie Benny Hill był zawsze strasznie obleśny i nie mogłam na niego patrzeć, zwłaszcza w sytuacjach z młodymi kobietami
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 16:28   #3610
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A dla mnie Benny Hill był zawsze strasznie obleśny i nie mogłam na niego patrzeć, zwłaszcza w sytuacjach z młodymi kobietami
Dla mnie tak samo

O wiele bardziej lubilam Jasia Fasole

Zdecydowanie moimi ulubionymi serialami tamtych czasow byly: Domek na Prerii, Dr Quinn, Columbo, Zar Tropikow

Uwielbialam tez Pelna Chate


I Cudowne Lata
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 17:15   #3611
olmici
ale szał :P
 
Avatar olmici
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 623
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Nie mogłam sobie przypomnieć jak ona się nazywała. Grałam jak szalona. Miałam ją z jakiejś gazety komputerowej, pamiętacie jaka to była gazeta? Tam były opisy gier i podpowiedzi jak przejść.
Pewnie komputer Świat Gry
__________________
Razem: 29.01.2010
Zaręczyny 28.07.2010
Ślub 06.08.2011
olmici jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 17:48   #3612
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Za to za dzieciaka pasjami oglądałam "Benny'ego Hilla" i teraz jak widzę że gdzieś emitują to oglądam, bo uwielbiam ten rodzaj humoru (no i z sentymentu), a po latach jestem w stanie wyłapać niuanse, których jako smark nie byłam w stanie zrozumieć.
Mój brat do dzisiaj ma muzyczkę z tego jako dzwonek w telefonie, a ustawiłam mu to jak byłam mała Zmieniał tylko jakość przy kolejnych komórkach
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 20:04   #3613
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
A w zamierzchłych czasach przed "Modą na Sukces" leciały "Pokolenia" Ktoś pamięta?

Z seriali to jeszcze "Domek na prerii" i "Bonanza"
Pamiętam Pokolenia, w czołówce było jakieś drzewo rozgałęzione - albo w napisach końcowych. I było dwóch lektorów po polsku: facet do męskich postaci, i babka do żeńskich
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 22:01   #3614
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Pamiętam Pokolenia, w czołówce było jakieś drzewo rozgałęzione - albo w napisach końcowych. I było dwóch lektorów po polsku: facet do męskich postaci, i babka do żeńskich
Znalazłam

http://www.youtube.com/watch?v=t8VbQ5q5RHQ

Jest nawet na youtube pierwszy odcinek tego suchara, ale to masakra jest A tak namiętnie to oglądałam, ale wtedy byłam małym dzieckiem jeszcze, niewiele jarzyłam.

Cudowne lata - KO CHA ŁAM ! I Skrzydła i Beverly Hills 90210

A Melrose Place pamiętacie, albo Dynastię i Santa Barbara ?

A filmy na kasetach VHS, które się odtwarzało na wideo ? Tysięczne (oczywiście pirackie) kopie hitów typu 'wyścig śmierci 2000', 'obroża', 'rambo', 'mad max', które zdobywało się od handlarzy na miejskim targowisku ? Jakość była tak fatalna, że mało co było widać i słychać, ale namiętnie się oglądało.
A pierwsze pecety typu Commodore czy Atari ? Gry na kasetach nagrywane...o rany.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-06-08 o 22:10
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 22:10   #3615
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

iiiiiiiiiiiiiiiii!
kto oglądał serial "Doogie Howser"?
https://www.youtube.com/watch?v=mrERtikdPus
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 22:13   #3616
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

a pan złota rączka?

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 22:13   #3617
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
iiiiiiiiiiiiiiiii!
kto oglądał serial "Doogie Howser"?
https://www.youtube.com/watch?v=mrERtikdPus
No oczywiście, że się oglądało.
No i "Cudowne lata" to ukochany serial mojego TŻ'ta.
Mam newsa- telewizja puls powtarza właśnie sagę mojego dzieciństwa czyli "Powrót do przyszłości" Na kasetach VHS z kuzynkami oglądałam w ferie. Ależ to były przeżycia...
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 22:20   #3618
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
iiiiiiiiiiiiiiiii!
kto oglądał serial "Doogie Howser"?
https://www.youtube.com/watch?v=mrERtikdPus
No jacha

Matko, ja ewidentnie byłam telewizyjnym molem
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 22:39   #3619
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez zuzia13m Pokaż wiadomość
ja oglądałam, ale za skarby świata nie pamiętam o czym była bonanza, a kto oglądał "Niewolnica Isaura"?
tak sobie Was czytam i zastanawiam się jakie roczniki jesteście bo niektóre rzeczy są mi nieznane a jestem rocznik `78
Ja rocznik 82, mój TŻ też.
Pewnie, że "Niewolnicę Isaurę" pamiętam. Takiego zeza się tak łatwo nie zapomina
I jak ludzie żyli luksusem "Dynastii" co to było... jak potem przyszło pierwsze pokolenie nowobogackich i chałupy niczym rodem z dynastii, sukienki, fryzury na weselach...

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Kremy Pond's [*]
podbierało się mamie
dotleniający
Ach wspomnienia znad morza. Wyjazd z babcią. Smarowałyśmy się kremem Ponds o zapachu brzoskwiń. Jakie to było dla mnie niesamowite przeżycie ten zapach. Ósmy kosmetyczny cud świata

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kfiatuszek1987 Pokaż wiadomość
A pamiętacie flipsy (gdy w paczce jeszcze było pełno chrupek a nie powietrza i kosztowały 1zł) o smaku np pomidorowym, serowo-cebulowym itd albo takie mr snacki bekonowe takie płaskie w paski. Ehhh zjadłabym takie
Jadłam w szkolnym sklepiku. Kochałam serowe i bodajże orzechowe.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

A z rzeczy,których już nie ma pamiętam i chyba jeszcze gdzieś mam pisemko dla nastolatek "Mała Miss" czy coś takiego. Fajne było, zanim przyszło do nas niemieckie "Bravo" i tym podobne gazety. Nie wiem czy pamiętacie, ale mnie to pisemko uświadamiało seksualnie. Takie to były czasy. To było pierwsze wydawnictwo w jakim czytałam o antykoncepcji itp. Oglądałyście "Due South"?
Ja kochałam i koniecznie chciałam mieć wilka. Do dziś mi to zostało, kiedyś będę mieć Husky.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 22:42   #3620
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ach wspomnienia znad morza. Wyjazd z babcią. Smarowałyśmy się kremem Ponds o zapachu brzoskwiń. Jakie to było dla mnie niesamowite przeżycie ten zapach. Ósmy kosmetyczny cud świata
Dla mnie czymś tak cudownym jest zapach kremu Nivea i mojego pierwszego 'dorosłego' kremu nawilżającego Soraya w niebieskim pudełeczeku (pisałam już o nim wcześniej). To chyba był jeden z pierwszych produktów tej marki. Zgapiłam go od mojej cztery lata starszej kuzynki, która była dla mnie absolutną wyrocznią i ikoną stylu kiedy byłam szczeniakiem
Pamiętam jeszcze te wszystkie smrodziaki od Coty, typu Chanson d'eau, Vanilla Fields, Exclamation, Masumi - kojarzę nawet jeszcze hasło reklamowe tej wody - 'są kobiety, które pachną wiatrem, ten wiatr nazywa się masumi'

Albo reklamy z lat 90tych....czasem oglądam na youtube ze wzruszeniem.

http://www.youtube.com/watch?v=iQ08qTdBFp0
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 23:03   #3621
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Dołączę i ja do waszych wspomnień. Jestem tzw. "dzieckiem czarnobyla" strasznie to brzmi, ale starszaki tak nas przezywały. Co prawda jestem też pierwszym rocznikiem gimnazjum, a w tytule jest "gimby nie znają"

Super,że będzie nowa edycja czarodziejki z księżyca.
Niektóre seriale oglądałam, ze swojej strony dodam (chociaż może już wspominałyście) Serce Clarity, później były Esmeraldy, Luz Marie i takie tam.

Pamiętam orenżady w szklaych litrowych butelkach.

Oczywiście czytałam Bravo, Bravo Girl, a jeszcze później Filipinkę.

Chodziłyście w lakierkach? Pamiętam to był must have każdej pierwszoklasistki:brzydal : aaa... no i jeszcze drewniaki i koszulki z frędzlami diy ze starych t-shirtów.
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 23:06   #3622
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez alcon Pokaż wiadomość
Filipinkę.
Tak, czytałam Filipinkę ! I jeszcze 'Jestem' i 'Świat Młodych'
No 'Bravo' to wiadomo
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 23:11   #3623
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez alcon Pokaż wiadomość
Dołączę i ja do waszych wspomnień. Jestem tzw. "dzieckiem czarnobyla" strasznie to brzmi, ale starszaki tak nas przezywały. Co prawda jestem też pierwszym rocznikiem gimnazjum, a w tytule jest "gimby nie znają"

Super,że będzie nowa edycja czarodziejki z księżyca.
Niektóre seriale oglądałam, ze swojej strony dodam (chociaż może już wspominałyście) Serce Clarity, później były Esmeraldy, Luz Marie i takie tam.

Pamiętam orenżady w szklaych litrowych butelkach.

Oczywiście czytałam Bravo, Bravo Girl, a jeszcze później Filipinkę.

Chodziłyście w lakierkach? Pamiętam to był must have każdej pierwszoklasistki:brzydal : aaa... no i jeszcze drewniaki i koszulki z frędzlami diy ze starych t-shirtów.
Lakierki, miałam :-D

pisze z mojej emki, sorki za błędy ;-)
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 23:20   #3624
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

nie wiem czy było ale pamiętacie może serial Skippy o kangurze?
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 01:22   #3625
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
nie wiem czy było ale pamiętacie może serial Skippy o kangurze?
Pamiętam

---------- Dopisano o 02:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:13 ----------

A to była ulubiona bajka mojego dzieciństwa

b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 06:48   #3626
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez alcon Pokaż wiadomość
Chodziłyście w lakierkach? Pamiętam to był must have każdej pierwszoklasistki:brzydal :
I koniecznie z przybitymi na spodach metalowymi "żabkami", żeby stukały
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 07:16   #3627
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

A kto oglądal "Siódme niebo"?
wiem, że jeszcze jakiś czas temu leciało, ale że jestem obecnie odcięta od tv, to się nie orientuję, czy jeszcze to nadają
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 07:55   #3628
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
A kto oglądal "Siódme niebo"?
wiem, że jeszcze jakiś czas temu leciało, ale że jestem obecnie odcięta od tv, to się nie orientuję, czy jeszcze to nadają
Ja ogladalam!
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 08:12   #3629
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Pamiętacie serial "Byle do dzwonka"?
http://www.youtube.com/watch?v=mEj2lJ0SAP4
chciałąm obejrzeć jakieś pół roku temu, ale wymiękłam po pierwszych dwóch odcinkach. Chyba jestem już za stara Za to wszystkie sezony "Road to Avonlea" połknęłam w trzy miesiące
http://www.youtube.com/watch?v=al1lfr4KdL4
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 09:27   #3630
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Nasze wspomnienia z dzieciństwa lat 80. i 90. oraz co "Gimby nie znajo" - zbior

Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
Za to wszystkie sezony "Road to Avonlea" połknęłam w trzy miesiące
http://www.youtube.com/watch?v=al1lfr4KdL4
O, przypomnialas mi o tym serialu Moze obejrze w wolnym czasie
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-13 08:24:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.