Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-09, 21:33   #121
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

"theoleskaaa1 dzień temu · Sarbinowo, Koszalin County
Plażing w dresie bo nogi zjarane;p #100happydays#100happyday soleska #33day"

Tak, taaaaak, tylko dlatego.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 21:37   #122
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja miałam rzadkie i mi krem z L'biotica pomógł
No ja stosowałam krem i serum i na rzęsy dupa :P
Na brwi podziałało chociaż tyle dobrego
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 21:39   #123
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

Chyba chodzisz jeszcze do szkoły, prawda? Bo ja miałam taki sam punkt widzenia w czasach szkolnych, a teraz dobrze widzę, że nie cwiczyłyśmy z koleżankami bo nam się po prostu nie chciało
Ja do szkoły nie chodzę ponad dekadę i mam takie samo zdanie, jak Lusia
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 21:44   #124
muchli
Raczkowanie
 
Avatar muchli
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 267
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
No ja stosowałam krem i serum i na rzęsy dupa :P
Na brwi podziałało chociaż tyle dobrego
U mnie krem na brwi tak podziałał, że nie miałam siły ich wyrywać i musiałam przerwać kurację. Rzęsy nie zrobiły się jakoś dużo dłuższe czy bardziej geste, ale tusze lepiej na nich wyglądały. Później używałam tego serum L'Biotica i odżywki z Alverde - to fajnie działało.

Edytowane przez muchli
Czas edycji: 2014-06-09 o 21:47
muchli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 21:46   #125
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
oleska usunęla wszystkie niepochlebne komentarze pod fotą "z januszem i krystyną". Idzie w dobrą stronę widzę.

nawet mój komentarz usunęła

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja tam stanik musze mieć jak idę do ludzi. Nie lubie jak mi publicznie skaczą.
oj tak jakoś nie lubię wychodzić bez stanika do ludzi
__________________
czekam aż zdam na prawko - zdałam 29.12
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 21:49   #126
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Ja do szkoły nie chodzę ponad dekadę i mam takie samo zdanie, jak Lusia
to jakieś traumatyczne przeżycia miałyście Rozumiem, że czasem te dwa wymienione problemy mogą być przyczyną, ale jednak z tego co ja kojarzę u mnie dziewczyny nie ćwiczyły, bo im się nie chciało, a prowadząca w-f była potwornie anemiczna, jakoś nas nawet nie zachęcała
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 21:53   #127
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

U mnie czy to w liceum czy w gimnazjum to trudno było o 'zwolenienie całoroczne z WF'u'. Zwolenienie musiało być wydane przez lekarza specjalistę wraz z kartoteką choroby (bo takie zwolenienie też można załatwić) a nie przez rodzinnego :P Dodatkowo My dziewczyny miałyśmy do wykorzystania jedną kropkę którą mogłaś sobie wykorzystać w czasie np okresu U mnie nie było tak źle - przynajmniej mogłam się na kimś wyżyć.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-09, 22:18   #128
Violettea
Raczkowanie
 
Avatar Violettea
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 167
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Hej wszystkim "heatującym" wita się stała czytelniczka, której głupio zawsze wcinać się gdy wątek już hula.
Nie wiem, która z Was w poprzednim wątku polecała czarną maseczkę z Avonu, ale wieeeelkie dzięki, jakiś czas temu zakupiłam i z marszu stała się ulubieńcem

Mam pytanie, kojarzycie jakiś filmik z makijażem krok po kroku brązowe smokey (najlepiej matowe) + niebieski akcent np. na dolnej powiece, szykuje mi się impreza i naszło mnie na kolor, ale oczywiście z moim talentem bez dobrego instruktażu się nie obędzie z góry dzięki.
__________________
CHCĘ TYLKO WSZYSTKIEGO.
Violettea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 22:24   #129
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

Chyba chodzisz jeszcze do szkoły, prawda? Bo ja miałam taki sam punkt widzenia w czasach szkolnych, a teraz dobrze widzę, że nie cwiczyłyśmy z koleżankami bo nam się po prostu nie chciało
Akurat to jest moje "doświadczenie" z gimnazjum kiedy to miałam takiego nauczyciela, który pomylił sobie zwykłe gimnazjum ze sportowym o profilu siatkarskim. Oczywiście były gwiazdy które sie wkurzały jak ktoś stracił ptk bo przegrana oznaczała strate plusa, a 5 plusów to 5. Dziewczyny które nie umiały grać w siatkę dostawały 2 na koniec, a ja której to gimnastyka wychodziła świetnie dostałam 3 bo nie umiem grać w siatkę. W szkole średniej było zupełnie inaczej.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 22:29   #130
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

Chyba chodzisz jeszcze do szkoły, prawda? Bo ja miałam taki sam punkt widzenia w czasach szkolnych, a teraz dobrze widzę, że nie cwiczyłyśmy z koleżankami bo nam się po prostu nie chciało
Do szkoły już nie chodzę a mam takie samo zdanie . I jeszcze: te zajęcia były tak nierozwojowe, że mogłoby ich nie być a nikt by nie ucierpiał - a ja akurat ćwiczyłam na wfie. Na studiach wf wybrałam sama i uwielbiam na niego uczęszczać, na zawsze pożegnałam łamiące kręgosłup brzuszki na czas, kozła i nieśmiertelną 'siatę'.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 22:47   #131
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Do szkoły już nie chodzę a mam takie samo zdanie . I jeszcze: te zajęcia były tak nierozwojowe, że mogłoby ich nie być a nikt by nie ucierpiał - a ja akurat ćwiczyłam na wfie. Na studiach wf wybrałam sama i uwielbiam na niego uczęszczać, na zawsze pożegnałam łamiące kręgosłup brzuszki na czas, kozła i nieśmiertelną 'siatę'.
Zapomniałam jeszcze dodać o liczeniu cyklu miesiączkowego. Okres liczony co ok 28dni. Zgłosiłaś wcześniej, bania! Wiadomo jak się ma 13,14 lat to jeszcze nie do końca jest uregulowany, czasem co 30 dni, co 24, 4oitp.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-09, 22:55   #132
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

https://www.youtube.com/watch?v=YVOjOs7imP8 Makijaż u Katosu.
Soczewki straszne :O
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 22:55   #133
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Ja Rademeneskę proponuję
http://www.youtube.com/user/rademeneska
ulubieńcowo-bublowo-denkowo-lajfstajlowa, ale bardzo fajna dziewczyna i uwielbiam jej słuchać
Ja też

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Agnieszka Grzelak!

Powinna wylecieć 1982paulinka, usunęła przecież całą zawartość kanału. Chyba że oglądamy tylko ilość jej subskrybentów.
Ty to zawsze

Witam w nowym wątku Pędzicie jeszcze szybciej niż wcześniej :P Bardzo się zdziwiłam, że dobiło do 5tys.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 22:58   #134
kajmanowa
Raczkowanie
 
Avatar kajmanowa
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Zapomniałam jeszcze dodać o liczeniu cyklu miesiączkowego. Okres liczony co ok 28dni. Zgłosiłaś wcześniej, bania! Wiadomo jak się ma 13,14 lat to jeszcze nie do końca jest uregulowany, czasem co 30 dni, co 24, 4oitp.
serio Wam ktoś wyliczał okres? jak tak można wsadzać nos w tak intymne sprawy uczennic?! dżizas! przecież to zawstydza, ingeruje w prywatność, godność..
kajmanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 23:01   #135
Enviaczek
Rozeznanie
 
Avatar Enviaczek
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 503
GG do Enviaczek
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez kajmanowa Pokaż wiadomość
serio Wam ktoś wyliczał okres? jak tak można wsadzać nos w tak intymne sprawy uczennic?! dżizas! przecież to zawstydza, ingeruje w prywatność, godność..
Oj nie takie rzeczy się dzialy, przynajmniej u mnie ja mialam zwolnienie bo przez 10 lat około leczylam się u kardiologa-wada serca, a wmawiano mi, ze klamie. Facet od basenu uczyl nas plywac.. wrzucajac nas do wody. Jak byl placz, to sie na nas darl

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Enviaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 23:05   #136
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez kajmanowa Pokaż wiadomość
serio Wam ktoś wyliczał okres? jak tak można wsadzać nos w tak intymne sprawy uczennic?! dżizas! przecież to zawstydza, ingeruje w prywatność, godność..
Co miesiąc można było zgłosić niedyspozycje, więc żeby dziewczyny nie zgłaszały kiedy im się nie chce ćwiczyć liczono. Ja osobiście miałam wtedy nieregularnie więc po dostaniu kilku jedynek robiłam tak że co 4 tydz zgłaszałam niedyspozycje, a jak miałam miesiączkę to nie szłam do szkoły albo na wf. Robiło tak połowa dziewczyn.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 23:06   #137
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Warto też mówić o problemie jakim bywa nauczyciej z niemal wywalonym ozorem, podczas gdy 'pomaga' wykonać dziewczynom dane ćwiczenie łapiąc je tam gdzie nie ma prawa
Okres dojrzewania, zmiany w ciele, często niestety wstyd z tym związany i dwuznaczny wzrok nauczyciela - to może być traumą na długie lata
Kobiety i mężczyźni często wspominają o psychicznym i fizycznym molestowaniu na w-fie
Poważna sprawa, ale nieeee, przecież dzieciom się po prostu ćwiczyć nie chce

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 23:13   #138
kajmanowa
Raczkowanie
 
Avatar kajmanowa
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

[COLOR="Gray"]
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Warto też mówić o problemie jakim bywa nauczyciej z niemal wywalonym ozorem, podczas gdy 'pomaga' wykonać dziewczynom dane ćwiczenie łapiąc je tam gdzie nie ma prawa
Okres dojrzewania, zmiany w ciele, często niestety wstyd z tym związany i dwuznaczny wzrok nauczyciela - to może być traumą na długie lata
Kobiety i mężczyźni często wspominają o psychicznym i fizycznym molestowaniu na w-fie
Poważna sprawa, ale nieeee, przecież dzieciom się po prostu ćwiczyć nie chce

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sama takiego wfistę miałam, w ostatnich klasach podstawówki, we Wrocławiu, dosyć charakterystyczny typ i do tej pory mam w głowie jego docinki o cyckach uderzających o brzuch przy brzuszkach i dziwne ćwiczenia, które każda musiała odbyć z nim w parze. szybko rodzicie ruszyli temat i został na rok zawieszony, do dzisiaj myślę o tym, co się zdarzyło po roku i czy nadal uczy.

ale ja nie zbawię świata, nie zmienię nauczycieli, szkół, jedyne co mogę to namówić właśnie te osoby, którym się nie chce, żeby spróbowały
kajmanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 23:15   #139
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Odnośnie liczenia miesiączek, tylko teraz tak z żartem. Tym razem szkoła średnia. W równoległej klasie była grupka dziewczyn które co 2 tydz zgłaszały niedyspozycje. Nauczyciel to w końcu zauważył. Jak znów zgłosiły to im powiedział z uśmiechem "współczuje waszym facetom. Cały czas albo okres albo PMS". Nagle okres co 2 tydz się skończył

Edytowane przez 201607111040
Czas edycji: 2014-06-09 o 23:16
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-09, 23:17   #140
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
to jakieś traumatyczne przeżycia miałyście Rozumiem, że czasem te dwa wymienione problemy mogą być przyczyną, ale jednak z tego co ja kojarzę u mnie dziewczyny nie ćwiczyły, bo im się nie chciało, a prowadząca w-f była potwornie anemiczna, jakoś nas nawet nie zachęcała
No właśnie, to było u Ciebie - to szczęście w nieszczęściu (jeśli lenistwo w tym wypadku nazwiemy nieszczęściem ), bardzo niemiłe jest ignorowanie problemu, nawet tu widzisz wypowiedzi dziewczyn, które nie miały lekko wcale nie z powodu lenistwa. Czasem fakt, że coś nas nie dotyczy nie oznacza, że to norma, niestety zdarza się, że jesteśmy wyjątkiem - w internecie znajdziesz mnóstwo artykułów na temat tego, że WF w wielu przypadkach zniechęca do sportu i jest źródłem upokorzeń.
Oczywiście WF jest potrzebny w szkołach, ale powinien odbywać się na innych zasadach. Moja bratanica ma 3 z WF-u, chociaż bierze udział w mistrzostwach polski w pływaniu i trenuje karate - ale nie zrobi X brzuszków w ciągu minuty i nie przebiegnie kilometra w ciągu X minut.
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 23:24   #141
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Może uzupełnimy listę w brakujące youtuberki, bo brakuje np Glampauli?
a to ktoś ją ogląda?


Cytat:
Napisane przez imbaa Pokaż wiadomość
Ostatnia dziewczyna (ciemne wlosy) jest sliczna!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
true, a ta z aparatem ma tak intrygującą urodę i do tego bardzo ładnie wycięte usta

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

a w lipcu we wro http://biletin.pl/pl/event,show,2397,meet-up-2014.html
biletowane wejście współczuję rodzicom gimnasjalistów...
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 00:25   #142
wiosna494
Wtajemniczenie
 
Avatar wiosna494
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

jakoś tego nie widzę
http://instagram.com/p/pCWQGPqlAn/#
wiosna494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 00:43   #143
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez wiosna494 Pokaż wiadomość
Ja tam widzę pawia
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 06:02   #144
dispersi
Rozeznanie
 
Avatar dispersi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 905
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Zapomniałam jeszcze dodać o liczeniu cyklu miesiączkowego. Okres liczony co ok 28dni. Zgłosiłaś wcześniej, bania! Wiadomo jak się ma 13,14 lat to jeszcze nie do końca jest uregulowany, czasem co 30 dni, co 24, 4oitp.
To u mnie w szkole facet mówił "jak masz to pokaż" i kazał ćwiczyć.



Ej dziewuchy jedziecie z tym koksem, jak biuru z pomysłami. Nie nadążam was czytać
__________________
"...błąd oka nadaje kierunek myśli.."
dispersi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 06:05   #145
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez wiosna494 Pokaż wiadomość

Już widzę te makijaże pod kolor ciuszków...
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 06:40   #146
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
"theoleskaaa1 dzień temu · Sarbinowo, Koszalin County
Plażing w dresie bo nogi zjarane;p #100happydays#100happyday soleska #33day"

Tak, taaaaak, tylko dlatego.
kurcze aż spróbowałam sobie wyobrazić Oleskę w bikini i to było straszne
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 07:29   #147
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
No właśnie, to było u Ciebie - to szczęście w nieszczęściu (jeśli lenistwo w tym wypadku nazwiemy nieszczęściem ), bardzo niemiłe jest ignorowanie problemu, nawet tu widzisz wypowiedzi dziewczyn, które nie miały lekko wcale nie z powodu lenistwa. Czasem fakt, że coś nas nie dotyczy nie oznacza, że to norma, niestety zdarza się, że jesteśmy wyjątkiem - w internecie znajdziesz mnóstwo artykułów na temat tego, że WF w wielu przypadkach zniechęca do sportu i jest źródłem upokorzeń.
Oczywiście WF jest potrzebny w szkołach, ale powinien odbywać się na innych zasadach. Moja bratanica ma 3 z WF-u, chociaż bierze udział w mistrzostwach polski w pływaniu i trenuje karate - ale nie zrobi X brzuszków w ciągu minuty i nie przebiegnie kilometra w ciągu X minut.
Ok, ja nie powiedziałam, że to się nie zdarza. Chodziłam do kilku szkół, w tym jeszcze miałam po kilku w-fistów, bo a to macierzyńskie, a to wypadek, więc poznałam ich więcej niż statystycznie wychodzi I nigdy nie miałam żadnych nieprzyjemności. Zwolnienie z wf podczas okresu było możliwe, ale pani i tak nas zawsze namawiała do ćwiczeń (jak już się ktoś uparł to ok, mógł sobie nie ćwiczyć) i miała rację, bo okres to nie choroba, można ćwiczyć (zawsze pozwalała np. zrobić kółko mniej na bieżni, ćwiczyć wolniej czy z mniejszą ilością powtórzeń). Mimo wszystko znam nastoletnią skłonność do wyolbrzymiania spraw i uważam, że najczęściej dzieci nie ćwiczą, bo im się nie chce - ten w-f jest po prostu nieatrakcyjny. W kółko tylko gry zespołowe typu siatka (dziewczyny), piłka (chłopcy) i koniec. Ja akurat nie narzekałam na monotonność, bo do gimnazjum chodziłam prywatnego, więc na w-f były cuda na kiju, sporo rzeczy się nauczyłam, a w liceum była do wyboru hala, boisko na dworzu i siłownia, więc wybieraliśmy sobie na zmianę. Po prostu myślę, że główny problem leży właśnie w źle "zaserwowanym", nieatrakcyjnym zestawie ćwiczeń, a nie w seryjnych nauczycielach-gwałcicielach Koniec OT, chyba po prostu każdy ma inne doświadczenia
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 07:38   #148
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Oj ciemna...
Otwórz oczy - tyle powiem
A okres to nie choroba, ale ja na przykład w gimnazjum dostawałam zastrzyki rozkurczowe, bo traciłam przytomność z bólu podczas okresu, więc mi nie mów, że się da, ale 'kółeczko mniej'
Koniec tematu, ale musiałam jeszcze
Plus nie traktuj z takim lekceważeniem problemu jakim jest molestowanie seksualne uczniów, bo wyrażasz przez to ogromny brak empatii i ignorancję

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2014-06-10 o 07:45
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 07:42   #149
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Prawie całe życie miałam zwolnienie lekarskie z powodu astmy. W liceum, zaczęłam sobie coś tam ćwiczyć sama w domu, choroba nie dawała się we znaki więc poprosiłam o koniec zwolnienia, żeby spróbować. To byłą druga klasa LO. Miałam zwolnienie z biegów długodystansowych, które nauczyciela nic nie obchodziło Byłam słaba, jak miałam nie być słaba ze wszytskiego po tylu latach . Po tekstach, ze nadaję się na paraolimpiadę wróciłam z płaczem do lekarki po zwolnienie. Ćwiczyłam w domu, bez krzyków, bez presji. I doskonale pamiętam też ten tekst, ciągnący się za nami od gimnazjum, że okres to nie choroba. A i owszem, nie choroba, ale jest sporo dziewczyn, które naprawdę boli. Ja na pierwsze dwa dni, w czasach gimnazjum i liceum zostawałam w domu. 3 dnia było lepiej, można było iść na przeciwbólowych na zajęcia, ale ruch potęgował tylko ból. Z perspektywy czasu, nie żałuję, że wtedy wróciłam po zwolnienie, zaparłam się i sama dużo ćwiczę teraz i żaden nawiedzony wuefista mi do tego nie był potrzebny. Ale co się stresu najadłam będąc zmuszana do czegoś, czego robić nie powinnam to moje. W-F powinien być inaczej prowadzony, nie na ocenę przede wszystkim. I nie cały rok koszykówka i biegi, bo nauczyciel lubi.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2014-06-10 o 07:44
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 07:53   #150
sznurperel
Raczkowanie
 
Avatar sznurperel
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 191
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Już widzę te makijaże pod kolor ciuszków...
Ja też, najbardziej ciekawi mnie makijaż pod ten pstrokato-czarny materiał
sznurperel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-04 20:46:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.