Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-20, 18:57   #2281
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

https://www.youtube.com/watch?v=ZhEaumzaQjk lubicie/oglądacie Juszes? Ja lubię ją oglądać ale nie podobają mi się jej buty. Pokazywała wszystkie w jednym filmiku. Praktycznie każda para jest na okropnie grubej podeszwie, kojarzy mi się to tylko z lalkami bratz :/
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 18:57   #2282
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

w sensie liczą 8 % studentów, ale nie tylko z naszego roku, ale wszystkich studiujących dany kierunek.

Jednak do 10%, nie 8.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2014-06-20 o 19:00
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 18:57   #2283
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
U mnie stypendium przysługuje 5% najlepszych osób - w praktyce jest to 3 osoby, a od października będą 2
Czy mogę zapytać, co studiujesz? 40 osób na roku to maleńko, jakiś niszowy kierunek?
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:01   #2284
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Czy mogę zapytać, co studiujesz? 40 osób na roku to maleńko, jakiś niszowy kierunek?
Inżynieria Materiałowa - po prostu z 80 osób na pierwszym roku tyle nas zostało
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:02   #2285
muchli
Raczkowanie
 
Avatar muchli
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 267
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
U mnie stypendium przysługuje 5% najlepszych osób - w praktyce jest to 3 osoby, a od października będą 2
Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
O stypendium teraz nie jest tak łatwo. Na mojej uczelni jest regulamin, ze stypendium dostaje DO 8%, w tym roku dostało 5%, bo ustalili jeszcze sobie próg minimalny. Zgadnijcie, kto był w 8% procentach i był pierwszą osoba na liście która stypendium nie dostała. A już zupełnie nie rozumiem tego liczenia % studentów z wszystkich lat. Przecież to poziomy, egzaminy nie do porównania i może być tak, że jakiś rok w ogóle stypendium nie dostanie.
Może i macie rację, że raczej mniej. Ale na myśli miałam, że raczej nie ma kierunku, na którym łatwo byłoby dostać stypendium. Wydaje mi się, ze u mnie ze 4 czy 5 osób miało stypendium, to by było akurat +/- 10% Dobrze przynajmniej, że oddają drugi kierunek za darmo.
muchli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:02   #2286
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Inżynieria Materiałowa - po prostu z 80 osób na pierwszym roku tyle nas zostało
No to ładny odsiew - i bardzo dobrze
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:06   #2287
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
No to ładny odsiew - i bardzo dobrze

W sumie to planowałam nagrać coś w tym temacie, bo wydaje mi się, że niewiele dziewczyn z jutuba studiuje na polibudach Ale najpierw trzeba sesję ogarnąć i wysłuchać 6h wykładów ze szlifowania
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 19:09   #2288
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=ZhEaumzaQjk lubicie/oglądacie Juszes? Ja lubię ją oglądać ale nie podobają mi się jej buty. Pokazywała wszystkie w jednym filmiku. Praktycznie każda para jest na okropnie grubej podeszwie, kojarzy mi się to tylko z lalkami bratz :/
drugie buty paskudne

a na te pierwsze moja koleżanka mówi, że wygladają jak raciczki no jako porównanie do vagabond
__________________
czekam aż zdam na prawko - zdałam 29.12
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:11   #2289
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
W sumie to planowałam nagrać coś w tym temacie, bo wydaje mi się, że niewiele dziewczyn z jutuba studiuje na polibudach Ale najpierw trzeba sesję ogarnąć i wysłuchać 6h wykładów ze szlifowania
Ja chyba nie kojarzę żadnej. Tzn. nieesia studiowała, ale zarządzanie, więc niezbyt technicznie

edit: przepraszam, rolnictwo na wydziale zarządzania, coś mi dzwoniło, ale nie w tym kościele

Edytowane przez kustraczek
Czas edycji: 2014-06-20 o 19:14
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:13   #2290
Moskit0
Rozeznanie
 
Avatar Moskit0
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 717
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez muchli Pokaż wiadomość
Studiowałaś to może, czy coś podobnego?
Ja też studiuję ten kierunek, tylko robię magisterkę. Czasem widuje Doncie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Moskit0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:15   #2291
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Ja chyba nie kojarzę żadnej. Tzn. nieesia studiowała, ale zarządzanie, więc niezbyt technicznie
No właśnie Nieesia mówiła, że studiowała na Politechnice Białostockiej, ale nie wiedziałam jaki kierunek No jak samo zarządzanie to niezbyt techniczny kierunek ;D Może w jej czasach było samo zarządzanie, teraz jest Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Edit: teraz jak wyjaśniłaś dokładnie, to widzę, że podobnie jak ze studiami Olgi - studiowała na uniwersytecie prawie od wszystkiego

Edytowane przez 201607250928
Czas edycji: 2014-06-20 o 19:17
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 19:16   #2292
muchli
Raczkowanie
 
Avatar muchli
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 267
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Moskit0 Pokaż wiadomość
Ja też studiuję ten kierunek, tylko robię magisterkę. Czasem widuje Doncie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A rzeczywiście jest u Was jakoś łatwiej z tymi stypendiami? Są dla większej ilości osób? Ciekawy kierunek? Bo też pierwszy raz słyszę dokładnie taką nazwę.
muchli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:22   #2293
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Moskit0 Pokaż wiadomość
Ja też studiuję ten kierunek, tylko robię magisterkę. Czasem widuje Doncie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O! To może powiesz, co takiego jest w tych studiach, że wg Donci to najbardziej oblegany kierunek w Polsce? Coś musi być na rzeczy, skoro przegonił weterynarię, medycynę i japonistykę

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Edit: teraz jak wyjaśniłaś dokładnie, to widzę, że podobnie jak ze studiami Olgi - studiowała na uniwersytecie prawie od wszystkiego
Olga nie studiowała na wydziale lingwistyki UW? Ja swojej alma mater obrażać nie dam
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:22   #2294
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
komunikacja wizerunkowa ?
Aż sprawdiłam co to za cudo i to w sumie nic innego, jak popularna ostatnio komunikacja społeczna (tylko na KS nie ma brandingu). W sumie KS kończyłam jakis czas temu, kiedy jeszcze nie była popularna, ale podejrzewam, że wiele się nie zmieniło
emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:25   #2295
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
O! To może powiesz, co takiego jest w tych studiach, że wg Donci to najbardziej oblegany kierunek w Polsce? Coś musi być na rzeczy, skoro przegonił weterynarię, medycynę i japonistykę


Olga nie studiowała na wydziale lingwistyki UW? Ja swojej alma mater obrażać nie dam
Wiesz co nie wiem - wiem, że studiowała w Częstochowie w collegium języków obcych ? Miała być nauczycielem, lingwistykę to nie wiem gdzie studiowała
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:28   #2296
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Wiesz co nie wiem - wiem, że studiowała w Częstochowie w collegium języków obcych ? Miała być nauczycielem, lingwistykę to nie wiem gdzie studiowała
najpierw było kolegium języków obcych w Częstochowie a dopiero potem zaocznie na UW skąd oczywiscie dyplomu nie potrzebowała
__________________
czekam aż zdam na prawko - zdałam 29.12
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:30   #2297
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez anja415 Pokaż wiadomość
najpierw było kolegium języków obcych w Częstochowie a dopiero potem zaocznie na UW skąd oczywiscie dyplomu nie potrzebowała
Do pracy w #biuru papierek nie potrzebny Kustraczku nie chciałam obrażać Twojej uczelni, myślałam, że Olga oba kierunki studiowała w Częstochowie : ) W sumie teraz nasunęło mi się pytanie - po co by jechała do Warszawy
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:31   #2298
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez anja415 Pokaż wiadomość
najpierw było kolegium języków obcych w Częstochowie a dopiero potem zaocznie na UW skąd oczywiscie dyplomu nie potrzebowała
IMO to jest kłamstwo w żywe oczy
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:41   #2299
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość


IMO to jest kłamstwo w żywe oczy
możliwe czasami aż ciężko uwierzyć, że Olga miała aż taką styczność z językiem angielskim chociaż w sumie... jest jakiś filmik gdzie Oleska mówi po angielsku?
__________________
czekam aż zdam na prawko - zdałam 29.12
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 19:41   #2300
Moskit0
Rozeznanie
 
Avatar Moskit0
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 717
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
O! To może powiesz, co takiego jest w tych studiach, że wg Donci to najbardziej oblegany kierunek w Polsce? Coś musi być na rzeczy, skoro przegonił weterynarię, medycynę i japonistykę


Olga nie studiowała na wydziale lingwistyki UW? Ja swojej alma mater obrażać nie dam
Myślę, że na to składa się kilka czynników. Wątpliwy moim zdaniem prestiż UWr, obiecujący program studiów i kierunek był reklamowany jako "jedyny taki". Niektórzy mogli pomyśleć, że po tym kierunku z palcem w nosie będzie się robić internety i hajs będzie się zgadzać. Kwestia dobrego PRu. Nie wiem jak dokładnie wygląda ten kierunek na poziomie licencjatu, ale na magisterce jest dosyć słabo. Więcej wymagano jednak ode mnie na uczelni prywatnej. Jeśli na UWr jakies zajęcia się nie odbywały, to nie było większego nacisku na odrobienie ich. UWr poobcinal też stawki wykladowcom i ci najlepsi otwarcie mówili, że jeśli tak to będzie wyglądać to już nie będą u nas wykładać.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Moskit0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:45   #2301
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez anja415 Pokaż wiadomość
możliwe czasami aż ciężko uwierzyć, że Olga miała aż taką styczność z językiem angielskim chociaż w sumie... jest jakiś filmik gdzie Oleska mówi po angielsku?
W słynnym vlogu DG, gdzie możemy oglądać chowającą kieliszek Karolajnę
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:45   #2302
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

https://www.facebook.com/12280519109...type=1&theater - Zmalowana zachwyca się sztuczną biżuterią. Jak dla mnie, straszna tandeta.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 19:57   #2303
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Do pracy w #biuru papierek nie potrzebny Kustraczku nie chciałam obrażać Twojej uczelni, myślałam, że Olga oba kierunki studiowała w Częstochowie : ) W sumie teraz nasunęło mi się pytanie - po co by jechała do Warszawy
Ale ja tylko żartowałam
Cytat:
Napisane przez Moskit0 Pokaż wiadomość
Myślę, że na to składa się kilka czynników. Wątpliwy moim zdaniem prestiż UWr, obiecujący program studiów i kierunek był reklamowany jako "jedyny taki". Niektórzy mogli pomyśleć, że po tym kierunku z palcem w nosie będzie się robić internety i hajs będzie się zgadzać. Kwestia dobrego PRu. Nie wiem jak dokładnie wygląda ten kierunek na poziomie licencjatu, ale na magisterce jest dosyć słabo. Więcej wymagano jednak ode mnie na uczelni prywatnej. Jeśli na UWr jakies zajęcia się nie odbywały, to nie było większego nacisku na odrobienie ich. UWr poobcinal też stawki wykladowcom i ci najlepsi otwarcie mówili, że jeśli tak to będzie wyglądać to już nie będą u nas wykładać.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Och, widzisz, zupełnie rozmija się to z opinią Doncellity. A z tym zgadzaniem się hajsu - serio ktokolwiek myśli, że po takim kierunku pieniądze będą płynąć aż miło? Dobre sobie (oczywiście absolwentom życzę jak najlepiej, ale wiadomo, jakie są realia, chętnych mnóstwo, grubych ryb - cóż)
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 20:08   #2304
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Ale ja tylko żartowałam

Och, widzisz, zupełnie rozmija się to z opinią Doncellity. A z tym zgadzaniem się hajsu - serio ktokolwiek myśli, że po takim kierunku pieniądze będą płynąć aż miło? Dobre sobie (oczywiście absolwentom życzę jak najlepiej, ale wiadomo, jakie są realia, chętnych mnóstwo, grubych ryb - cóż)
Z mojego doświadczenia (a chyba mogę sie wypowiedzieć bo uważam, że komunikacja społeczna i wizerunkowa to to samo) mogę powiedzieć, że z pracą w zawodzie słabo. U mnie na roku było 120 osób - 1 znalazła prace stricte po kierunku. Choć kilku osobom udało sie załapać do pokrewnych zawodów m.in. mi - chciałam pracować w reklamie, a skończyłam w mediach co niekoniecznie jest tym, co chciałam robić w życiu
emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 20:29   #2305
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/12280519109...type=1&theater - Zmalowana zachwyca się sztuczną biżuterią. Jak dla mnie, straszna tandeta.
szału nie ma
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 20:48   #2306
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/12280519109...type=1&theater - Zmalowana zachwyca się sztuczną biżuterią. Jak dla mnie, straszna tandeta.
Taka typowa China ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 21:00   #2307
Moskit0
Rozeznanie
 
Avatar Moskit0
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 717
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Och, widzisz, zupełnie rozmija się to z opinią Doncellity. A z tym zgadzaniem się hajsu - serio ktokolwiek myśli, że po takim kierunku pieniądze będą płynąć aż miło? Dobre sobie (oczywiście absolwentom życzę jak najlepiej, ale wiadomo, jakie są realia, chętnych mnóstwo, grubych ryb - cóż)
U nas od pierwszego dnia zajęć widać wyraźny podział wśród ludzi na tych, którzy robili licencjat na UWr i na tych, którzy przyszli z innych uczelni. Osoby z UWr nie powiedzą na uczelnię i wykładowców złego słowa, niechętnie się też integrują. Kiedy reszta rozmawiała na temat zajęć, czasem krytykowała wykładowców i sposób ich pracy, osoby z licencjatem UWr zaciekle ich broniły Reagują tak samo jak np. fanki jutuberek na krytykę ich idolek

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia (a chyba mogę sie wypowiedzieć bo uważam, że komunikacja społeczna i wizerunkowa to to samo) mogę powiedzieć, że z pracą w zawodzie słabo. U mnie na roku było 120 osób - 1 znalazła prace stricte po kierunku. Choć kilku osobom udało sie załapać do pokrewnych zawodów m.in. mi - chciałam pracować w reklamie, a skończyłam w mediach co niekoniecznie jest tym, co chciałam robić w życiu
Część z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że po tych studiach wcale nie będzie łatwo o pracę, ale wciąż istnieją osoby które uważają, że dzięki dyplomowi z UWr dostaną pracę z pocałowaniem w rękę
Moskit0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 21:00   #2308
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
O stypendium teraz nie jest tak łatwo. Na mojej uczelni jest regulamin, ze stypendium dostaje DO 8%, w tym roku dostało 5%, bo ustalili jeszcze sobie próg minimalny. Zgadnijcie, kto był w 8% procentach i był pierwszą osoba na liście która stypendium nie dostała. A już zupełnie nie rozumiem tego liczenia % studentów z wszystkich lat. Przecież to poziomy, egzaminy nie do porównania i może być tak, że jakiś rok w ogóle stypendium nie dostanie.
U nas to samo, porażka - na 3 roczniki jest 6 stypendiów, a żeby było śmieszniej, to oczywiście liczą się te 'dodatkowe' rzeczy (np dodatkowe staże) - w praktyce 1,2 rok nie mają co marzyć o stypendiach...

https://www.youtube.com/watch?v=M3Ev-s7whJk

Nic z pixiewoo - ja nie wiem, zawsze mam wrażenie, że na samym końcu ma na sobie za dużo produktów...
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 21:03   #2309
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Cytat:
Napisane przez Moskit0 Pokaż wiadomość
U n

Część z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że po tych studiach wcale nie będzie łatwo o pracę, ale wciąż istnieją osoby które uważają, że dzięki dyplomowi z UWr dostaną pracę z pocałowaniem w rękę
Żaden dyplom nie gwarantuje pracy. Smutne, że ktoś w takie bajki wierzy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 21:04   #2310
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXV

Dziewczyny, o co chodzi z kanałem Stylizacje2? Odpaliłam z głupa po raz pierwszy od dawna z nadzieją na jakiś test na żywo albo coś innego kosmetycznego a tam... śmietnik. Akcja stylizacja, pewność siebie, spotkanie w łodzi, weekend z tym jej żenującym chłoptasiem... No co jest
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-04 20:46:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.