on ma dziewczynę a ja ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-22, 20:41   #1
imnotangel001
Rozeznanie
 
Avatar imnotangel001
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 570

on ma dziewczynę a ja ?


Dziewczyny, proszę, doradźcie mi ...
Sytuacja przedstawia się następująco. Z Danielem znamy się generalnie od lat gimnazjum . Szkoła średnia trochę nas rozdzieliła, ja uczyłam się daleko od miejsca zamieszkania, on został bliżej... Prawie rok temu nasze drogi zeszły się... Okazało się , że studiujemy w tym samym mieście. Bardzo często się widujemy, bardzo dużo rozmawiamy , on wie dużo o mnie , ja o nim, ogólnie rzecz ujmując określamy siebie mianem- przyjaciele ... Bardzo dobrze nam się rozmawia, dobrze czujemy się w swoim towarzystwie , ale...

No włąsnie, ale ... Ale jest osoba trzecia . Jego dziewczyna. Ogólnie są ze sobą od roku... Ale... Ich związek to raczej nieporozumienie . Dziesiątki kłótni, nieporozumień i innych . Fakt, znam wersję wydarzen jedynie z jego storny, ale laska nie gra fair i traktuje go jednym słowem - niełądnie. Szkoda mi go, bo wiem, że nie zasługuje na takie traktowanie. Ponadto- włączyło mi się coś, czego nigdy nie chciałam mieć - patrzę na niego nie tylko jak na przyjaciela, ale jak na kogoś kto znaczy więcej... Bo jest dla mnie kimś więcej...

Niejednokrotnie mi powtarzał, że chciałby mieć taką \dziewczynę jak ja ... I mnóstwo innych tekstów, które działały na moją wyobraźnię... Ale jednocześnie nadal jest z nią...

Nie wiem co robić.. CZy postawić wszystko na jedną kartę i powiedzieć jakl to wszystko wygląda z mojej strony , czy dać sobie na spokój i nie robić nic, bo mogę stracić przyjaciela ???

Dodam, że zbliżają się wakacje. Ja wracam do swojego miasteczka , on zostaje tutaj ... Więc... Dziewczyny, bardzo proszę o radę !
__________________
"Szanuj siebie na tyle, by odejść od wszystkiego, co Ci nie służy, co Cię nie rozwija i co nie daje Ci szczęścia."


Mel B: START 24.06.2014
imnotangel001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 21:03   #2
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Cytat:
Napisane przez imnotangel001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę, doradźcie mi ...
Sytuacja przedstawia się następująco. Z Danielem znamy się generalnie od lat gimnazjum . Szkoła średnia trochę nas rozdzieliła, ja uczyłam się daleko od miejsca zamieszkania, on został bliżej... Prawie rok temu nasze drogi zeszły się... Okazało się , że studiujemy w tym samym mieście. Bardzo często się widujemy, bardzo dużo rozmawiamy , on wie dużo o mnie , ja o nim, ogólnie rzecz ujmując określamy siebie mianem- przyjaciele ... Bardzo dobrze nam się rozmawia, dobrze czujemy się w swoim towarzystwie , ale...

No włąsnie, ale ... Ale jest osoba trzecia . Jego dziewczyna. Ogólnie są ze sobą od roku... Ale... Ich związek to raczej nieporozumienie . Dziesiątki kłótni, nieporozumień i innych . Fakt, znam wersję wydarzen jedynie z jego storny, ale laska nie gra fair i traktuje go jednym słowem - niełądnie. Szkoda mi go, bo wiem, że nie zasługuje na takie traktowanie. Ponadto- włączyło mi się coś, czego nigdy nie chciałam mieć - patrzę na niego nie tylko jak na przyjaciela, ale jak na kogoś kto znaczy więcej... Bo jest dla mnie kimś więcej...

Niejednokrotnie mi powtarzał, że chciałby mieć taką \dziewczynę jak ja ... I mnóstwo innych tekstów, które działały na moją wyobraźnię... Ale jednocześnie nadal jest z nią...

Nie wiem co robić.. CZy postawić wszystko na jedną kartę i powiedzieć jakl to wszystko wygląda z mojej strony , czy dać sobie na spokój i nie robić nic, bo mogę stracić przyjaciela ???

Dodam, że zbliżają się wakacje. Ja wracam do swojego miasteczka , on zostaje tutaj ... Więc... Dziewczyny, bardzo proszę o radę !
Nie wiesz co robic? Nie pakowac sie ludziom do zwiazku. Jakby ten facet cos do Ciebie czul i byl na tyle porzadny, by nie oklamywac swojej kobiety, to by Ci to powiedzial. Czyli albo nie ma jaj, albo nie chce z Toba byc. Tak czy inaczej- odpusc, bo to zle wyglada.
__________________
Do to the beast.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 21:05   #3
Nebtu
Raczkowanie
 
Avatar Nebtu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Neo-Tokyo
Wiadomości: 366
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Nie wiesz co robic? Nie pakowac sie ludziom do zwiazku. Jakby ten facet cos do Ciebie czul i byl na tyle porzadny, by nie oklamywac swojej kobiety, to by Ci to powiedzial. Czyli albo nie ma jaj, albo nie chce z Toba byc. Tak czy inaczej- odpusc, bo to zle wyglada.
Też tak myślę. Plus sakramentalne: gdyby obojgu Wam zależało, bylibyście w końcu razem. Niestety.
Nebtu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 21:12   #4
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

A ja na Twoim miejscu, postawiłabym na jedną karte. Asekuracyjnie chyba przed samym wyjazdem, miałby czas na przemyślenie.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 21:14   #5
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

gdyby byl ofiara w tym zwiazku to juz by sie uwolnil,widocznie pasuje mu taki uklad.
nie wtykaj nosa w czyjs zwiazek
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 21:31   #6
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 172 780
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Widocznie nie jest mu tak źle skoro jest ciągle z tą dziewczyną. Ty jesteś dla niego tylko przyjaciółką. Nie wpierdzielaj się nikomu do związku.
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 21:48   #7
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Skoro jednak z nią jest to jakiś powód jest i mimo, że narzeka to nie robi nic, żeby sytuację zmienić, więc pewnie szuka w Twoich ramionach pocieszenia i usprawiedliwienia, żeby pokazać, jaka ta laska zła, a On taki biedny. Nie łap się na to, potem będzie tylko gorzej
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 21:50   #8
T1m3r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Klasyczny FRIENDZONE !!! Po tylu latach znajomości gdyby coś miało zaiskrzyć, już dawno byłabyś w innej sytuacji. Największym błędem jaki możesz popełnić jest nadmierne interesowanie się jego związkiem, to że "on wie dużo o mnie , ja o nim" nie daje ci prawa do mieszania się w nieswoje sprawy. To, że rzekomo jest dla ciebie "kimś więcej" nie znaczy, że działa to w drugą stronę o czym świadczy jego zachowanie. Także polecam napić się lampki winka i odpuścić temat.
T1m3r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 22:09   #9
Olvnia
Zadomowienie
 
Avatar Olvnia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 982
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Taaa,jaki biedny chłoptaś,są razem od roku,gdyby mu nie pasowało to by razem nie byli,to jest naprawdę proste,nie komplikuj sobie życia i trzymaj się z daleka.
__________________
Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.
The cost of not following your heart is spending the rest of your life wishing you had.
Bieganie i ćwiczenia moją nową miłością.
Książki przeczytane od 07.2014: 40
Olvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 07:15   #10
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Cytat:
Napisane przez imnotangel001 Pokaż wiadomość
Niejednokrotnie mi powtarzał, że chciałby mieć taką \dziewczynę jak ja ... I mnóstwo innych tekstów, które działały na moją wyobraźnię... Ale jednocześnie nadal jest z nią...

Nie wiem co robić.. CZy postawić wszystko na jedną kartę i powiedzieć jakl to wszystko wygląda z mojej strony , czy dać sobie na spokój i nie robić nic, bo mogę stracić przyjaciela ???
Powtarzał, że chciałby z Tobą być i co zrobił w tym kierunku? Dziewczynę dalej ma, Ciebie owija sobie wokół palca (kto wie może chce grać na dwa fronty), o tym jaki to on jest biedny wiesz tylko z jednego źródła - od niego. Prawada jest taka, że jakby chciał być z Tobą to by się rozstał z dziewczyną.

Co masz zrobić? Albo dalej wierzyć w jego słodkie słówka i być może być tą drugą, albo dać sobie z nim spokój. No jest też opcja postawienia sprawy na ostrzu noża, ale czy jest sens być z kimś tak bezjajecznym?
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 08:08   #11
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

A proszę bardzo, odbij go tej dziewczynie - będzie z Tobą i znajdzie sobie kolejną koleżankę której będzie się żalił że dziewczyna go nie rozumie i chciałby mieć taką jak ona
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 08:25   #12
imnotangel001
Rozeznanie
 
Avatar imnotangel001
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 570
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

jednogłośne i mocno przekonujące ... ale... to chyba nie będzie takie proste
__________________
"Szanuj siebie na tyle, by odejść od wszystkiego, co Ci nie służy, co Cię nie rozwija i co nie daje Ci szczęścia."


Mel B: START 24.06.2014
imnotangel001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 08:48   #13
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

a czemu nie bedzie prosto?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 09:17   #14
AshaiSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 242
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

szczerze w takiej sytuacji to kubeł zimnej wody na głowę w postaci - gdybym była na miejscu tej 2 dziewczyny czy chciałabym żeby przyjaciółka mojego faceta przyjaźniła się z nim z podszyciem zainteresowania partnerstwem. Każdy w związku ma prawo do przyjaciół i należy okazywać zaufanie ale takie zachowanie jest totalnie nie fair. Facet ewidentnie nie ma jaj, jest mocnym asekurantem czy na prawdę chciałabyś mieć takiego faceta. Uważasz, że z Tobą mogłoby być inaczej a co jeśli będąc w związku z Tobą napatoczyłaby się kolejna taka przyjaciółka której by się żalił jaka to jesteś wstrętna jędza i wypłakiwałby się na jej ciepłym i rozumiejącym wszystko ramieniu.
Skoro jesteście ze sobą tak blisko spytaj go czemu pomimo ciągłych narzekań na nią nadal z nią jest!
Może to troche rozwieje twoje wątpliwości bo jak usłyszysz, że mimo wszystko bardzo ją kocha albo nie widzi lepszej perspektywy zmiany partnerki to co? No jak dla mnie sytuacja patowa więc nie powinnaś komuś psuć życia bo kiedyś może i Ciebie to spotkać autorko a tego byś chyba nie chciała - rozpadu związku przez przyjaciółeczkę faceta...

Poza tym już w moim otoczeniu sporo razy sprawdziło się, że dobrze jest będąc w przyjaźni natomiast kiedy wiązali się pojawiały się kłótnie, których nie było w poprzednim stanie... Taka prawda w przyjaźni nie ma wielu aspektów, które w związku już się dzieli - taka prawda. Może stałabyś się taka sama w jego słowach i mniemaniu jak ta aktualna

Edytowane przez AshaiSun
Czas edycji: 2014-06-23 o 09:23
AshaiSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 09:26   #15
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Powiedz mu to, co tu napisałaś. Spróbuj przedstawić sytuację z twojego punktu widzenia. Może on wcale nie wie, że miałby u ciebie szanse nie tylko jako przyjaciel. Co możesz stracić, jeśli się dowie?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 09:31   #16
AshaiSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 242
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Może równie dobrze stracić przyjaźń bo równie dobrze facet może powiedzieć, że nie będzie tego ciągnąć bo kocha swoją aktualną partnerkę a przyjaciółki nie narazi na cierpienie i lepiej jak utną kontakt chociaż u facetów to rzadkie przypadki...
albo co gorsza będzie ciągnął dwa fronty
to może się stać
AshaiSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 09:38   #17
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Cytat:
Napisane przez AshaiSun Pokaż wiadomość
Może równie dobrze stracić przyjaźń bo równie dobrze facet może powiedzieć, że nie będzie tego ciągnąć bo kocha swoją aktualną partnerkę a przyjaciółki nie narazi na cierpienie i lepiej jak utną kontakt chociaż u facetów to rzadkie przypadki...
albo co gorsza będzie ciągnął dwa fronty
to może się stać
Oczywiście, że może stracić przyjaźn. Ale wtedy będzie wiedziała chociaż, na czym stoi, a tak, to ciągle ma nadzieję.
A może też facet przemyśleć sprawę i odejść od obecnej partnerki, skoro będzie wiedział, że może zacząć coś więcej z autorką. Moim zdaniem lepiej próbować niż męczyć się tak, jak teraz.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 09:43   #18
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Skoro są w związku, to znaczy, że mimo kłótni nie jest tak do końca tragicznie jak mówisz. A może kłótnie są właśnie o Ciebie, o jego "przyjaciółkę"?

Ja bym się nie mieszała i nie rozwalała cudzego związku.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 09:46   #19
AshaiSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 242
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

kalincia a czy uważasz, że to fair wobec aktualnej partnerki? :| tutaj jednak spotyka się więcej aspektów które jednak wypada poddać moralności. No ja sama nie chciałabym znaleźć się w takiej sytuacji.
Bardziej asekuracyjnie byłoby gdyby zapytała czemu z nią jest skoro tak narzeka, że mu źle. Takie pytanie niczego nie odkryje jeśli chodzi o uczucia autorki a wiele może wyjaśnić. Autorka równie może dopatrywać się uczuć w miejscu w którym nie ma szans na ich ulokowanie, więc... Dla mnie takie rozwiązanie jest najbardziej rozsądne.
AshaiSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 09:50   #20
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Cytat:
Napisane przez AshaiSun Pokaż wiadomość
kalincia a czy uważasz, że to fair wobec aktualnej partnerki? :| tutaj jednak spotyka się więcej aspektów które jednak wypada poddać moralności. No ja sama nie chciałabym znaleźć się w takiej sytuacji.
Bardziej asekuracyjnie byłoby gdyby zapytała czemu z nią jest skoro tak narzeka, że mu źle. Takie pytanie niczego nie odkryje jeśli chodzi o uczucia autorki a wiele może wyjaśnić. Autorka równie może dopatrywać się uczuć w miejscu w którym nie ma szans na ich ulokowanie, więc... Dla mnie takie rozwiązanie jest najbardziej rozsądne.
Kwestia "fair wobec aktualnej partnerki" jest tu bez znaczenia wg. mnie. Wybór należy do faceta, ale powinien wiedzieć, że ma szanse.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 09:54   #21
AshaiSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 242
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Oczywiście, że ma tu wiele do znaczenia... Może jestem wyrzutkiem z kosmosu, ale nie wiem czy sama byś chciała żeby koleżanki twojemu facetowi co jakiś czas mówiły, że ma szanse i jak chce to może z nimi próbować a ciebie równie dobrze zostawić. Ja wiem, że tu dużo zależy od faceta ale jak dla mnie zasada jest prosta nie strzelamy dalej skoro jesteśmy w związku. Mimo wszystko jak dla mnie świat i ludzie dążą w złym kierunku autentycznie :/.
Gdyby faktycznie facetowi byłoby tak źle to by odszedł i żył jako wolny strzelec. Może ją zwyczajnie kocha albo jest zwykłym tchórzliwym asekurantem, który woli mieć cokolwiek niż nic....
AshaiSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 09:57   #22
imnotangel001
Rozeznanie
 
Avatar imnotangel001
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 570
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Dziewczyny , pytałam niejednokrotnie , ale zawsze słyszałam, że on boi się być sam...
No cóz, argument jak każdy inny , ale historie które mi opowiadał jak ta dziewczyna zachowywała się w stosunku do niego nasuwały mi tylko jedno- lepiej być samemu aniżeli w takim toksycznym związku ... Ale może rzeczywiście ten związek nie jest taki toksyczny ... ?
Zawsze miałam problemy ze zrozumieniem facetów a to jest kolejny przypadek ... Ma dziewczynę, a mimo to mi d*pe zawraca. Bo każde spotkanie, wyjście etc wychodzi z jego inicjatywy. Pytanie- po co ?
Zawsze wychodziłam z założenia, że nie wpierdzielam się w cudze związki i tak też było z nim. Początkowo brałam poprawkę na to, że ma dziewczynę ... Że ona jest... Że on z nią jest ... Był moim przyjacielemm. Ale po jakimś czasie- kiedy ani razu przez dłuzszy czas w naszych rozmowach nie padło imię Magda- wrzuciłam ten fakt do szufladki 'nieistote' która jest daleko daleko w mojej podświadomości.

Wiecie co wam powiem ? Przestałam logicznie myśleć ,a dzięki waszym postom logika do mnie wraca ...
__________________
"Szanuj siebie na tyle, by odejść od wszystkiego, co Ci nie służy, co Cię nie rozwija i co nie daje Ci szczęścia."


Mel B: START 24.06.2014
imnotangel001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 10:01   #23
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

To, co mówiłyby koleżanki do mojego faceta też byłoby bez znaczenia, jeśli tylko on dawałby prawidłowe odpowiedzi.
Nie widzę powodu nie wykonać wszystkich potrzebnych ruchów, aby osiągnąć swój cel. Jeśli chcę z kimś być, to staram się to osiągnąć. Czemu miałaby w tym przeszkadzać jakaś obca osoba, na której mi kompletnie nie zależy?

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez imnotangel001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , pytałam niejednokrotnie , ale zawsze słyszałam, że on boi się być sam...
No cóz, argument jak każdy inny , ale historie które mi opowiadał jak ta dziewczyna zachowywała się w stosunku do niego nasuwały mi tylko jedno- lepiej być samemu aniżeli w takim toksycznym związku ... Ale może rzeczywiście ten związek nie jest taki toksyczny ... ?
Zawsze miałam problemy ze zrozumieniem facetów a to jest kolejny przypadek ... Ma dziewczynę, a mimo to mi d*pe zawraca. Bo każde spotkanie, wyjście etc wychodzi z jego inicjatywy. Pytanie- po co ?
Zawsze wychodziłam z założenia, że nie wpierdzielam się w cudze związki i tak też było z nim. Początkowo brałam poprawkę na to, że ma dziewczynę ... Że ona jest... Że on z nią jest ... Był moim przyjacielemm. Ale po jakimś czasie- kiedy ani razu przez dłuzszy czas w naszych rozmowach nie padło imię Magda- wrzuciłam ten fakt do szufladki 'nieistote' która jest daleko daleko w mojej podświadomości.

Wiecie co wam powiem ? Przestałam logicznie myśleć ,a dzięki waszym postom logika do mnie wraca ...
I tam ten fakt pozostaw. Spróbuj jakoś zmienić wasze relacje, może powiedz, że byłabyś zainteresowana czymś więcej niż tylko przyjaźnią. Zapytaj, czemu z nią jest, skoro każdy po jego opowieściach doradzałby odejście od tamtej.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 10:01   #24
AshaiSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 242
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

kurde i powód strach przed samotnością jest tym co przy niej trzyma... no szkoda, że takich facetów jest teraz pełno, ostatnio sporo koleżanek spotkało takich facetów co dupsko zawracają a później wychodziło, że mają dziewczynę. Kurcze faktycznie sytuacja nie fajna, gdyby faktycznie coś czuł poszedłby na całość z Tobą bo ewentualnie straciłby przyjaźń ale w związku by nadal tkwił i nie zostawał sam.
Teraz autorko pytanie czy sama chcesz mieć takiego faceta bo niejako możesz mieć u niego szanse ale wychodzi z niego to i owo co nie działa na korzyść :/ więc... no średnio to wszystko wygląda...
AshaiSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 11:22   #25
imnotangel001
Rozeznanie
 
Avatar imnotangel001
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 570
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Cytat:
Napisane przez AshaiSun Pokaż wiadomość
kurde i powód strach przed samotnością jest tym co przy niej trzyma... no szkoda, że takich facetów jest teraz pełno, ostatnio sporo koleżanek spotkało takich facetów co dupsko zawracają a później wychodziło, że mają dziewczynę. Kurcze faktycznie sytuacja nie fajna, gdyby faktycznie coś czuł poszedłby na całość z Tobą bo ewentualnie straciłby przyjaźń ale w związku by nadal tkwił i nie zostawał sam.
Teraz autorko pytanie czy sama chcesz mieć takiego faceta bo niejako możesz mieć u niego szanse ale wychodzi z niego to i owo co nie działa na korzyść :/ więc... no średnio to wszystko wygląda...
wygląda średnio, pier.dolnik w głowie coraz to większy...
Podbno kto nie ryzykuje ten nic nie ma , ale czy warto ...? :/
wrrrrr.....
__________________
"Szanuj siebie na tyle, by odejść od wszystkiego, co Ci nie służy, co Cię nie rozwija i co nie daje Ci szczęścia."


Mel B: START 24.06.2014
imnotangel001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 11:49   #26
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

niemal identyczna sytuacja jak z moim kolegą, sprzed 2 lat.
dużo rozmawialiśmy, dużo o sobie wiedzieliśmy, ciągle mi się żalił jak ta dziewczyna jego go nie szanuje, upokarza, ja go pocieszałam, namawiałam go do porozumienia się z nią, chciałam dla niego jak najlepiej. w końcu, po kilku miesiącach powiedział że z nią nie jest, jakoś tak byliśmy-nie byliśmy razem (przez wakacje), po czym on wrócił do tej byłej dziewczyny..

jakby naprawdę była taka zła, to by już dawno z Tobą był! pomyśl, gdybyś ty była z jakimś chłoptasiem, ale byłby też Daniel, czy nie zostawiłabyś chłoptasia żeby być z Danielem? skoro chłoptaś taki zły, po co z nim być?

D. szuka przygody, czegoś nowego, odskoczni chyba, ale obawiam się że zostaniesz czasoumilaczem
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 11:59   #27
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Cytat:
Napisane przez imnotangel001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę, doradźcie mi ...
Sytuacja przedstawia się następująco. Z Danielem znamy się generalnie od lat gimnazjum . Szkoła średnia trochę nas rozdzieliła, ja uczyłam się daleko od miejsca zamieszkania, on został bliżej... Prawie rok temu nasze drogi zeszły się... Okazało się , że studiujemy w tym samym mieście. Bardzo często się widujemy, bardzo dużo rozmawiamy , on wie dużo o mnie , ja o nim, ogólnie rzecz ujmując określamy siebie mianem- przyjaciele ... Bardzo dobrze nam się rozmawia, dobrze czujemy się w swoim towarzystwie , ale...

No włąsnie, ale ... Ale jest osoba trzecia . Jego dziewczyna. Ogólnie są ze sobą od roku... Ale... Ich związek to raczej nieporozumienie . Dziesiątki kłótni, nieporozumień i innych . Fakt, znam wersję wydarzen jedynie z jego storny, ale laska nie gra fair i traktuje go jednym słowem - niełądnie. Szkoda mi go, bo wiem, że nie zasługuje na takie traktowanie. Ponadto- włączyło mi się coś, czego nigdy nie chciałam mieć - patrzę na niego nie tylko jak na przyjaciela, ale jak na kogoś kto znaczy więcej... Bo jest dla mnie kimś więcej...

Niejednokrotnie mi powtarzał, że chciałby mieć taką \dziewczynę jak ja ... I mnóstwo innych tekstów, które działały na moją wyobraźnię... Ale jednocześnie nadal jest z nią...

Nie wiem co robić.. CZy postawić wszystko na jedną kartę i powiedzieć jakl to wszystko wygląda z mojej strony , czy dać sobie na spokój i nie robić nic, bo mogę stracić przyjaciela ???

Dodam, że zbliżają się wakacje. Ja wracam do swojego miasteczka , on zostaje tutaj ... Więc... Dziewczyny, bardzo proszę o radę !

Mała poprawka, to Ty jesteś tą trzecią, a nie jego dziewczyna. Oni tworzą razem związek, a Ty tylko kombinujesz jak się wepchnąć.

Po drugie: jakby facet chciałby z Tobą być to by był. W bajeczki o samotności nie wierz bo prawda jest taka, że koleś ma już koleją gałąź do złapania, po prostu nie chce na nią przeskoczyć.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 13:08   #28
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Facet boi się być sam... Obejrzyj sobie film "Jerry Maguaire", to zobaczysz czym to pachnie. Chcesz żeby z Tobą (bo może "wychodzisz" jak się postarasz) był właśnie głównie z tego powodu? To bardzo zła motywacja bycia w związku, jakimkolwiek.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 13:10   #29
imnotangel001
Rozeznanie
 
Avatar imnotangel001
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 570
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Mała poprawka, to Ty jesteś tą trzecią, a nie jego dziewczyna. Oni tworzą razem związek, a Ty tylko kombinujesz jak się wepchnąć.

Po drugie: jakby facet chciałby z Tobą być to by był. W bajeczki o samotności nie wierz bo prawda jest taka, że koleś ma już koleją gałąź do złapania, po prostu nie chce na nią przeskoczyć.
Kombinuje jak się wepchnąć ? Wow! Mówiąc szczerze Nigdy przenigdy nie wpychałam się pomiędzy dwie osoby . Odbicie faceta będącego w związku nigdy nie było moim celem... A teraz ... Wydaje mi się, ze to jest troche inna sytuacja ... Ale moge byc w bledzie ... :/
__________________
"Szanuj siebie na tyle, by odejść od wszystkiego, co Ci nie służy, co Cię nie rozwija i co nie daje Ci szczęścia."


Mel B: START 24.06.2014
imnotangel001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 13:14   #30
AshaiSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 242
Dot.: on ma dziewczynę a ja ?

gdyby on jeszcze się starał, robił podchody no cokolwiek. Gdyby faktycznie powiedział szczerze nie jestem szczęśliwy i chciałbym spróbować z Tobą to na czystym rachunku bez dziewczyny - odchodzi od niej i zaczyna randkować z tobą a nie na zasadzie przeskoku ze zwiazku w zwiazek tylko, ze dziewczyna inna. Mysle, ze chlopak szybko z etapu randkowania wskoczyłby jesteś moją już dziewczyną a etap starań - zapomnij. Możliwe, że byłoby zupełnie inaczej, kurcze aż sama zaangażowałam się w temat i teraz cięzko mi cokolwiek powiedzieć na to wszystko.
Tutaj facet największa dupa i nie wiadomo jak to ugryźć...

Wiesz z drugiej jednak strony nie znamy Ciebie, sytuacji i całej otoczki więc tylko są to nasze domniemania. To Ty musisz podjąć decyzje zgodnie ze swoimi zasadami, uczuciami.

Co do koleżanki wyżej niestety jeśli on jest w związku i wywalisz kawe na ławę to właśnie będziesz tą odbijającą dziewczynie faceta, a nie ratującą chłopaka przed dziewczyną zołzą. Chociaż zależy od miejsca siedzenia i punktu widzenia....

Edytowane przez AshaiSun
Czas edycji: 2014-06-23 o 13:17
AshaiSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-23 21:24:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.