Żonki 2009 cz. XXXVII - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-24, 09:37   #241
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Bzyczkaaaaa!!!! niech moc bedzie z Toba z Wami my tu czekamy

Guciu noz bo ja Cie kocham miloscia przeogromna : jak moglam Cie nie pocieszyc

a z kontrola odwalili po calosci jeszcze dyr odwalila male fopa bo byla tak ze stresowana ze zapomniala ich przedstawic i powitac usiadlaz nami jak trusia i czekala a oni stali zaczeli gadac etc... i na sam koniec baba (zly policjant bo facet odgrywa role dobrego) wyskoczyla z tekstem ze w takim razie koniec i moze nich pani dyr zakonczy spotakanie skoro go nierozpoczela.. ale facet zaraz ja przystopowal i powiedzial ze oni sa niby goscmi ale sie szarogesza i niech sie nie martwi..
ale ona chodzi cala posr... ;D


no i tak z innej beczki to musze iscdo dyr z bylego przedszkola kur.... bo mi nie podbila pieczatek wszedzie na akcie nadania awansu... dupaaaaaa myslalam ze juz nie bede jej faciaty ogladac... ehs...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 10:57   #242
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze szara podloga też bedzie pasowała do szafek brazowych, gdzies widziałam taką wizualizację. Myślę, ze teraz łazienka jest uspokojona. Ta koronka dosyc fajnie się komponuje w dodatkach. Powinniście być zadowoleni.
Też tak myślę jeszcze tylko gdybam nad jedną rzeczą - czy robić ten uskok 5cm (przy lustrze) z karton gipsu, na którym jest ta koronka czy po prostu zrobić takiej samej szerokości pas koronki ale bez uskoku tylko wtedy nie będzie ona taka "wyodrębniona".

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Martucha powodzenia na wizycie w poprzednim p-u
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 14:21   #243
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
Bzyczkaaaaa!!!! niech moc bedzie z Toba z Wami my tu czekamy

Guciu noz bo ja Cie kocham miloscia przeogromna : jak moglam Cie nie pocieszyc

a z kontrola odwalili po calosci jeszcze dyr odwalila male fopa bo byla tak ze stresowana ze zapomniala ich przedstawic i powitac usiadlaz nami jak trusia i czekala a oni stali zaczeli gadac etc... i na sam koniec baba (zly policjant bo facet odgrywa role dobrego) wyskoczyla z tekstem ze w takim razie koniec i moze nich pani dyr zakonczy spotakanie skoro go nierozpoczela.. ale facet zaraz ja przystopowal i powiedzial ze oni sa niby goscmi ale sie szarogesza i niech sie nie martwi..
ale ona chodzi cala posr... ;D


no i tak z innej beczki to musze iscdo dyr z bylego przedszkola kur.... bo mi nie podbila pieczatek wszedzie na akcie nadania awansu... dupaaaaaa myslalam ze juz nie bede jej faciaty ogladac... ehs...
dziękuję Ci bardzo Ty moja pocieszycielko

Ale masakra z tą wizytacją. Mam nadzieje, że pójdzie gładko!

Współczuję wizyty w starym przedszkolu. Mam nadzieje, że pójdzie bezboleśnie!


Baja buziaki dla Jasia (ma dzisiaj imieniny, prawda? )


Opadłam z sił. A z biurka jak nie ubywało tak nie ubywa. A cały dzień coś robię. Zwariować idzie!
I jestem przerażona jednym projektem, nie wiem jak sobie z tym poradzę. Leży, patrzy na mnie od piątku a jeszcze nie ruszyłam. Jutro muszę się pomału za to wziąć.
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 16:45   #244
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Marta to wesoło macie oby było już po.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 19:57   #245
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Kolanko ale to nie są nasze szafki takie przykładowe pani wstawiła.

Dziewczynki byłam dzisiaj jeszcze raz w salonie płytek i te płytki z koronką one też są w te paski. Po prostu płytka ścienna jest taka sama tylko w wypadku dekoru jest "nadruk" koronki

Poprosiliśmy panią o jeszcze jeden projekt, zobaczymy

Meble wstępnie podobają nam się takie jak poniżej. Umywalką z szafką 60cm. Choć bardziej skłaniamy się ku tym brązowym bo ten słupek nie jest taki głęboki.
Ana - mam taką umywalkę i taką szafkę pod nią z dwoma szufladami.
Zanim kupisz szafkę zobacz sobie jak jest zrobiona. Z taką umywalką mega się chlapie (do tego te kąty do ciągłego czyszczenia, wkurzają mnie). Moja jest z płyty plus okleina i niestety przez to chlapanie i parę wodną zaczęła lekko odchodzić na brzegach. Na razie nie ma tragedii, ale trzeba wycierać po każdym myciu i będzie do wymiany.
Wspominałaś, że ta łazienka jest mała, nie robiłabym uskoku tylko dała tam mega duże lustro

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Mam dziś podobnie. Jeszcze mąż mi dziś wyjechał na prawie 2 tyg wraca 5 lipca..... kicha
praktyki?

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U nas zimno strasznie :/ niby słońce świeci ale 15 stopni tylko. Tż ma urlop już, teraz z Lilką na ogródku montują nowe haki na huśtawkę. Lila dostała nową huśtawkę od dziadka i trzeba poszerzyć haki bo nie pasują.
I jak huśtawka? Lilka zadowolona?
Na długo się wybieracie na urlop?

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
mam nadzieje, że misja zakończona sukcesem

U nas też niby słońce, a wcale szału w temperaturze nie ma.


Witajcie,
przeraża mnie ogrom pracy, który muszę wykonać przed urlopem, ale za to potem będę się byczyć na całego!
To Cię Marta pocieszyła Dasz radę, pomyśl o mrożonej kawie

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
Bzyczkaaaaa!!!! niech moc bedzie z Toba z Wami my tu czekamy

Guciu noz bo ja Cie kocham miloscia przeogromna : jak moglam Cie nie pocieszyc

a z kontrola odwalili po calosci jeszcze dyr odwalila male fopa bo byla tak ze stresowana ze zapomniala ich przedstawic i powitac usiadlaz nami jak trusia i czekala a oni stali zaczeli gadac etc... i na sam koniec baba (zly policjant bo facet odgrywa role dobrego) wyskoczyla z tekstem ze w takim razie koniec i moze nich pani dyr zakonczy spotakanie skoro go nierozpoczela.. ale facet zaraz ja przystopowal i powiedzial ze oni sa niby goscmi ale sie szarogesza i niech sie nie martwi..
ale ona chodzi cala posr... ;D

no i tak z innej beczki to musze iscdo dyr z bylego przedszkola kur.... bo mi nie podbila pieczatek wszedzie na akcie nadania awansu... dupaaaaaa myslalam ze juz nie bede jej faciaty ogladac... ehs...
Szczerze mówiąc, to Pani słoma z butów wystaje i pokazuje totalny brak wychowania. W życiu się nie spotkałam z sytuacją aby jakiś audytor tak zaczął spotkanie, wręcz przeciwnie, starają się pomagać, bo to przecież mega stres jest.
Siły życzę, już bliżej końca nie dalej


A u mnie sezon urlopowy w pełni, przez następne 3 tyg. ciągnę 2 etaty, miodzio żeby było weselej od przyszłego poniedziałku mam nowego szefa, wydaje się spoko, ale nigdy nic nie wiadomo. Nie wspomnę nawet o rosnącej kupce rzeczy do zrobienia "jak będzie czas" (Gucia łączę się w bólu), tylko że tego czasu nigdy nie ma. I nie będzie bo do końca roku mam co robić
Chyba potrzebuje wakacji, jeszcze kilka tyg. i się zmywam na 3 tyg

Z pozytywnych rzeczy zaczęły się wyprzedaże, czas odnowić wakacyjną garderobę, potrzebuję jakichś sukienek, na pierwszym miejscu listy taka do ziemi.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 20:02   #246
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Iwka tak, praktyki ooo to nieźle z tą pracą... oby 3 tygodnie szybko zleciały. Ja teraz w weekend poszłam do galerii i kupiłąm sobie bluzkę i sukienkę w Mohito + buty (meliski). Ale taka do ziemi też mi się marzy, choć nie wiem jeszcze jak będę w niej wyglądała.

Ja mam za to taki zapierdziel, że nie wiem w co ręce włożyć. Choć czas mi szybciej leci
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 20:21   #247
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Wypatrzyłam sobie w Zarze jedną sukienkę, pomarańczową (pewnie będzie do skrócenia), teraz czekam na wyprzedaże, bo cena normalna wzięta z choinki.
Musisz przymierzyć, ale na pewno będzie dobrze, jesteś wysoka i szczupła, pytanie tylko z jakim przodem - mniej lub bardziej wycięta.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 20:23   #248
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

U nas nie ma Zary, choć teraz nam nową galerię otworzyli, to kilka fajnych sklepów przybyło
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 20:27   #249
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Zara ma sklep online, jak Ci się nie spodoba można odesłać Tak samo Reserved
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 20:34   #250
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Kurcze, nie lubię tak w ciemno kupować.

Ale reserved u nas są dwa i w końcu Mohito i H&M
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 21:42   #251
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Iwka tż ma urlopu 25 dni roboczych, w domu będzie do 27 lipca aż! (zdecydowanie za długo ). Teraz jedziemy w czwartek (najpierw do teściowej, w piątek jedziemy do Tych, zatrzymujemy się u znajomej z grupy mam a w niedziele gościmy się u Marty ), do domu zjedziemy późno w niedzielę lub wcześnie w poniedziałek - do dogadania się na miejscu a później 8 lipca jedziemy na mazury na tydzień chyba.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 21:52   #252
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Bzyczko ciekawy plan. Gdzie jedziecie na mazury?
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 06:42   #253
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

u mnie Zara jest ale nie mam karty kredytowej a w totka nic ostatnio nie wygrałam
bzyczka mój TŻ był w domu na L4 prawie 3tyg to szału dostawałam
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 07:11   #254
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 07:12   #255
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Iwka współczuję ogromu pracy! ale dasz radę! Urlop Ci to wszystko wynagrodzi!

Ja też mam ogromną potrzebę wybrania się na zakupy. Brakuje mi w zasadzie wszystkiego. Jak jeszcze zrobiłam porządki w szafie i wyrzuciłam kilka rzeczy to już w ogóle zostałam prawie z niczym

Bzyczko udanego urlopu! Ale Wam dobrze!!!

Magda meliski mi się podobają. A już w ogóle urzekają mnie na obcasie. Śliczne są



matko z córką, czuję się przeżuta i wypluta. Wczoraj byli u nas znajomi. Zdecydowanie za długo. Zdecydowanie za dużo wszystkiego. Jakiegoś cugu dostałam i wypiłam morze alkoholu wszelakiego. A teraz cierpię za głupotę się płaci!
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 07:15   #256
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Gucia czyli impreza była udana ja na razie kupiłam sobie na płaskim ale czaje się jeszcze na jakieś inne.
W szafie tez musze zrobić porządki. Niby Pełna A Jak CO Do czego to nie ma się w CO człowiek ubrać. Musze zapakować i oddać cześć ubrań.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 07:33   #257
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Gucia czyli impreza była udana ja na razie kupiłam sobie na płaskim ale czaje się jeszcze na jakieś inne.
W szafie tez musze zrobić porządki. Niby Pełna A Jak CO Do czego to nie ma się w CO człowiek ubrać. Musze zapakować i oddać cześć ubrań.
no właśnie jakby to jeszcze impreza była, ale to w ogóle żadna impreza miała nie być! Turbodebil

A wygodne są te buty? bo ja już od tamtego roku się na nie czaję, ale jakoś cały czas coś mnie powstrzymuje

No to ja po ostatnich porządkach zdecydowanie pełno w szafie nie mam. Tym bardziej trzeba na zakupy się wybrać
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 07:34   #258
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Dopiero co je kupiłam wiec jeszcze na dłuższym spacerze nie byłam. Ale wydają się wygodne.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 07:36   #259
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Też tak myślę jeszcze tylko gdybam nad jedną rzeczą - czy robić ten uskok 5cm (przy lustrze) z karton gipsu, na którym jest ta koronka czy po prostu zrobić takiej samej szerokości pas koronki ale bez uskoku tylko wtedy nie będzie ona taka "wyodrębniona".
Zgadzam się z Iwką - po co zabierać 5 cm z małej łazienki. ja bym jeszcze zastanowila się nad kwestią, budowa z karton gipsu - hmmm... podnosi koszty, masz więcej zakamarków do sprzątania. nie wiem, czy to jest gra warta świeczki. Trudno mi się odnieść do estetyki tego czy to będzie fajniej wygladało wystawione te 5 cm. Bedzie to na pewno jakś dekoracja, ale czy warto az tak duzo czasu na nią poświecać. Ta ścianka ze stelażem też będzie kłopotliwa.
Moze warto wiecej zainwestować w lustro, moze zrobicie je w drewnianej ramie ( wtedy też bedzie sie wyróżnialo), moze jakies większe, moze jakaś fajniejsza lampka przy nim będzie lepsza. Przemyslcie sobie to jeszcze.
Bedziesz miala juz jedno odsadzenie scianki przy podwieszanej misce ustępowej.
__________________

kolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 08:59   #260
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Iwko, Kolanko posłucham Was dziewczyny, chyba macie rację z tym uskokiem, sama nie byłam do niego przekonana. Zrobimy tak jak jest tylko "na płasko".

Ale pomysł z ciekawą lampeczką/kinkiecikiem, podoba mi się wtedy na suficie musiałoby być coś ze wzoru kinkietu al'a żyrandol?
Czy kinkiet + obniżać sufit i halogeny/plafony? (ale wtedy może już nie pasować do kinkieciku nad lustrem ).

Mąż myślał że przy tym uskoku (jeżeli by był) 5cm aby tej samej szerokości pociągnąć pasek przez sufit i na nim jakieś halogeny/plafony.

Ale skoro zrezygnujemy z uskoku to sufit zostawić płaski... Podoba mi się też takie oświetlenie, np. takie jak na dole zdjęcia.... sama nie wiem jak to rozegrać, już mam dość tej łazienki

Kolanko co do lustra to raczej takie zostawimy bo jakoś wolę zrobić je w poziomie żeby łazienka była nieco "rozszerzona" bo już płytki będą w pionie
Szersze lustro też raczej nie wchodzi w grę, bo za dużo już miejsca zajmie, po za tym chyba fajnie będzie wyglądać na szerokość tego pasa z koronki

Iwka szafki mają być solidne są jakoś specjalnie zgrzewane, co podnosi ich cenę, ale podobno warto




---




Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Opadłam z sił. A z biurka jak nie ubywało tak nie ubywa. A cały dzień coś robię. Zwariować idzie!
I jestem przerażona jednym projektem, nie wiem jak sobie z tym poradzę. Leży, patrzy na mnie od piątku a jeszcze nie ruszyłam. Jutro muszę się pomału za to wziąć.
powodzenia! nie lubię takiego natłoku...

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość

A u mnie sezon urlopowy w pełni, przez następne 3 tyg. ciągnę 2 etaty, miodzio żeby było weselej od przyszłego poniedziałku mam nowego szefa, wydaje się spoko, ale nigdy nic nie wiadomo. Nie wspomnę nawet o rosnącej kupce rzeczy do zrobienia "jak będzie czas" (Gucia łączę się w bólu), tylko że tego czasu nigdy nie ma. I nie będzie bo do końca roku mam co robić
Chyba potrzebuje wakacji, jeszcze kilka tyg. i się zmywam na 3 tyg

Z pozytywnych rzeczy zaczęły się wyprzedaże, czas odnowić wakacyjną garderobę, potrzebuję jakichś sukienek, na pierwszym miejscu listy taka do ziemi.
Oby szybko zleciało do urlopu, potem wypoczniesz 3 tygodnie to już takie fajne oderwanie

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Iwka tż ma urlopu 25 dni roboczych, w domu będzie do 27 lipca aż! (zdecydowanie za długo ). Teraz jedziemy w czwartek (najpierw do teściowej, w piątek jedziemy do Tych, zatrzymujemy się u znajomej z grupy mam a w niedziele gościmy się u Marty ), do domu zjedziemy późno w niedzielę lub wcześnie w poniedziałek - do dogadania się na miejscu a później 8 lipca jedziemy na mazury na tydzień chyba.
ale Wam fajnie miłego urlopu! i ciepłego

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość

No to ja po ostatnich porządkach zdecydowanie pełno w szafie nie mam. Tym bardziej trzeba na zakupy się wybrać
U mnie szafa pęka w szwach, jakieś tornado by musiało przejść ;P bo mi zawsze wszystkiego żal ;/ a potem leży...

Oczywiście teraz nic nie pasuje, nawet tuniki które zakładałam że są rozciągliwe i że posłużą
Na razie jednak nic nie ruszam, bo nie wiem co potem będzie dobre :P

W ogóle przez to nie używanie ciuchów zapominam co mam w szafie, haha potem będzie wszystko jak nowe, nieznudzone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (30,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (100,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (36,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (21,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (34,3 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez Ana***
Czas edycji: 2014-06-25 o 10:04
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 09:50   #261
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Na Mazury jedziemy do Rynu, do dziadka będzie koło 15km chyba.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 11:53   #262
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Dopiero co je kupiłam wiec jeszcze na dłuższym spacerze nie byłam. Ale wydają się wygodne.
koleżanka kupiła w Mohito "meliski" i mówiła że w porównaniu z oryginalnymi to niewygodne
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 13:48   #263
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

ja mam takie gumowe z carry i są ok, o takie http://carry.pl/nowa-kolekcja-ona/956-buty.html
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 15:47   #264
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

hej


Madzia a mają 35?


chyba się nie odgrzebie w zaległościach...
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 20:20   #265
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
Iwka tż ma urlopu 25 dni roboczych, w domu będzie do 27 lipca aż! (zdecydowanie za długo ). Teraz jedziemy w czwartek (najpierw do teściowej, w piątek jedziemy do Tych, zatrzymujemy się u znajomej z grupy mam a w niedziele gościmy się u Marty ), do domu zjedziemy późno w niedzielę lub wcześnie w poniedziałek - do dogadania się na miejscu a później 8 lipca jedziemy na mazury na tydzień chyba.
Ale się Wam fajny urlop zapowiada żeby tylko pogoda dopisała

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Kurcze, nie lubię tak w ciemno kupować.

Ale reserved u nas są dwa i w końcu Mohito i H&M
WOW Lubię Mohito, zawsze coś wywlokę, ostatnio upolowałam spodnie do pracy, ale z lekko zwężanymi nogawkami, uwielbiam, do tego były na przecenie Z H&M mam problem, bo ubrania po kilku praniach wyglądają jak psu z gardła wyjęte, tylko sportowe i bielizna mi się ładnie trzymają (i ciuchy kupione tam kilka lat temu).

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Iwka współczuję ogromu pracy! ale dasz radę! Urlop Ci to wszystko wynagrodzi!

Ja też mam ogromną potrzebę wybrania się na zakupy. Brakuje mi w zasadzie wszystkiego. Jak jeszcze zrobiłam porządki w szafie i wyrzuciłam kilka rzeczy to już w ogóle zostałam prawie z niczym

Bzyczko udanego urlopu! Ale Wam dobrze!!!

Magda meliski mi się podobają. A już w ogóle urzekają mnie na obcasie. Śliczne są

matko z córką, czuję się przeżuta i wypluta. Wczoraj byli u nas znajomi. Zdecydowanie za długo. Zdecydowanie za dużo wszystkiego. Jakiegoś cugu dostałam i wypiłam morze alkoholu wszelakiego. A teraz cierpię za głupotę się płaci!
Gucia - jak dotarłaś do pracy to nie było tak źle

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Gucia czyli impreza była udana ja na razie kupiłam sobie na płaskim ale czaje się jeszcze na jakieś inne.
W szafie tez musze zrobić porządki. Niby Pełna A Jak CO Do czego to nie ma się w CO człowiek ubrać. Musze zapakować i oddać cześć ubrań.
Skąd ja to znam polecam wywlec wszystko z szafy i próbować zestawić rzeczy w nowy sposób - zaczęłam dzięki temu nosić granatowy z brązowym, super wygląda.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Iwko, Kolanko posłucham Was dziewczyny, chyba macie rację z tym uskokiem, sama nie byłam do niego przekonana. Zrobimy tak jak jest tylko "na płasko".

Ale pomysł z ciekawą lampeczką/kinkiecikiem, podoba mi się wtedy na suficie musiałoby być coś ze wzoru kinkietu al'a żyrandol?
Czy kinkiet + obniżać sufit i halogeny/plafony? (ale wtedy może już nie pasować do kinkieciku nad lustrem ).

Mąż myślał że przy tym uskoku (jeżeli by był) 5cm aby tej samej szerokości pociągnąć pasek przez sufit i na nim jakieś halogeny/plafony.

Ale skoro zrezygnujemy z uskoku to sufit zostawić płaski... Podoba mi się też takie oświetlenie, np. takie jak na dole zdjęcia.... sama nie wiem jak to rozegrać, już mam dość tej łazienki

Kolanko co do lustra to raczej takie zostawimy bo jakoś wolę zrobić je w poziomie żeby łazienka była nieco "rozszerzona" bo już płytki będą w pionie
Szersze lustro też raczej nie wchodzi w grę, bo za dużo już miejsca zajmie, po za tym chyba fajnie będzie wyglądać na szerokość tego pasa z koronki

Iwka szafki mają być solidne są jakoś specjalnie zgrzewane, co podnosi ich cenę, ale podobno warto

---

powodzenia! nie lubię takiego natłoku...

Oby szybko zleciało do urlopu, potem wypoczniesz 3 tygodnie to już takie fajne oderwanie

ale Wam fajnie miłego urlopu! i ciepłego

U mnie szafa pęka w szwach, jakieś tornado by musiało przejść ;P bo mi zawsze wszystkiego żal ;/ a potem leży...

Oczywiście teraz nic nie pasuje, nawet tuniki które zakładałam że są rozciągliwe i że posłużą
Na razie jednak nic nie ruszam, bo nie wiem co potem będzie dobre :P

W ogóle przez to nie używanie ciuchów zapominam co mam w szafie, haha potem będzie wszystko jak nowe, nieznudzone
Ana - podoba mi się zestaw z ostatniego zdjęcia, ale lubię też halogenki A co się Tobie bardziej podoba? W sumie w łazience masz okno, do tego jest mała więc tego oświetlenia nie upchniesz tam nie wiadomo ile i też nie potrzebujesz (przynajmniej w dzień)

Moja szafka to zwykła płyta i niestety widać. Zobacz sobiejaką mają gwarancję i czy obejmuje ona zniszczenia przez parę wodną/wodę (normalne użytkowanie).

Fajnie z szafą, na nowo będziesz się cieszyć własnymi ubraniami

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
ja mam takie gumowe z carry i są ok, o takie http://carry.pl/nowa-kolekcja-ona/956-buty.html
A nie spadają Ci z nogi?

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
hej


Madzia a mają 35?


chyba się nie odgrzebie w zaległościach...
Cześć jak budowa idzie?


Po dzisiejszym dniu stwierdzam, że niektórzy ludzie są po prostu durni, a czytanie ze zrozumieniem to za trudna sztuka Po wymianie e-maili stwierdziłam, że lepiej dla mnie zamknąć komputer i iść do domu niż wysłać odpowiedź, bo mogłabym jutro żałować Ale wiecie, metoda z wątku, plamka na szyi żyrafy itp
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile

Edytowane przez iwka28
Czas edycji: 2014-06-25 o 20:24
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 21:05   #266
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Iwka łączę się w bólu... też mam dziś nerwy nadszarpnięte ech.... no właśnie z H&M nic nawet nie wylukałam, a Mohito bluzkę i sukienkę sobie kupiłam. Sukienka ma podwójne zastosowanie, bo do pracy z getrami jest tuniką (za krótka na sukienkę do pracy )

Anika nawet nie wiem czy jest 35, ja kupiłąm 36. O takie, jak na zdjęciu.





---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Marta szczepiłaś Pata na pneumo?
__________________


Edytowane przez Madzialenka12344321
Czas edycji: 2014-06-25 o 20:31
Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 21:25   #267
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Iwka jak sie do stopy dopasują to nie z tym ze ja miałam proble bo 39 ciut za małe i bałam się że będę ryła paluchami po ziemi, a 40 taka ciut za duża. Jak przesunę stopę do tyłu to się trzymają
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 06:16   #268
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

bzyczka a nie odparzają?
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 07:09   #269
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

madzia ja zuzke szczepilam na pneumo ale dwie dawki.
Ze zlobka mam jednej dziewczynki zaszczepila na pneumo jedna dawka, i po szczepionce dziecko 'zmienilo' sie o 180 stopni. Do tego po incydencie poszczepiennym, ma podejrzenie padaczki. Moze i by miala padaczke kiedys, albo by utajona, ale szczepienie pobudzilo organizm. i teraz jezdzi po neurologach.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 07:19   #270
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
koleżanka kupiła w Mohito "meliski" i mówiła że w porównaniu z oryginalnymi to niewygodne
tylko gdzie można kupić oryginalne i po czym je poznać?
Mam wrażenie, że wszystkie buty z kauczuku nazywają się meliskami i ciężko chyba znaleźć "oryginał"


Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
ja mam takie gumowe z carry i są ok, o takie http://carry.pl/nowa-kolekcja-ona/956-buty.html
bardzo ładne! będę musiała się za nimi rozejrzeć
Szalenie podobają mi się na obcasie, ale te które widziałam kosztowały koło 300zł i stwierdziłam, że to zdecydowanie za dużo.

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Gucia - jak dotarłaś do pracy to nie było tak źle



Po dzisiejszym dniu stwierdzam, że niektórzy ludzie są po prostu durni, a czytanie ze zrozumieniem to za trudna sztuka Po wymianie e-maili stwierdziłam, że lepiej dla mnie zamknąć komputer i iść do domu niż wysłać odpowiedź, bo mogłabym jutro żałować Ale wiecie, metoda z wątku, plamka na szyi żyrafy itp
dotarłam, bo mnie Pan mąż przywiózł
Ale nawet produktywna wczoraj byłam, kilka rzeczy ruszyłam do przodu - aż samej mi ciężko w to uwierzyć


Klepanie monitorem też pomaga. Bardziej ekspresyjne niż plamka na szyi żyrafy, kwiat lotosu, czy stan ZEN, ale pomaga
współczuję! Nie znoszę durnych ludzi... a trafia się na takich bardzo często.
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-19 00:29:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.