III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-29, 11:13   #1801
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Szczeniaki są kochane nawet jak coś rozwalają

Mój mężulek też dzisiaj imieniny ma podobno, ale nie obchodzi tego święta



Też tak mam wmawiam sobie, że to normalne



Zgadzam się
Mi nikt nie chce wierzyć, że będzie dziewczynka, bo podobno wyładaniałam w ciąży

Dobra laseczki, lecę się ogarnąć i zmykam najpierw na rosołek do rodziców, a później jadę na te nieszczęsne zawody dopingować mężulka i koleżanki z drużyny
Ale będzie sensacja jak ludziska zobaczą mnie z brzuchem

Do wieczorka
Mi też wszyscy mówią ze na syna to ich zdziwko łapie jak mowie ze Córeczka i ze pokazała co ma między nogami juz dosadnie

Udanego dnia Martynko Trzymam kciuki za wygraną hihi
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 11:27   #1802
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Witam

U nas dziś w końcu deszcz

Wczoraj tż z pomocą skrecal mebelki, ale pomocnik źle podniósł półki i coś w kregoslupie mu strzyknelo i uciekł do domu leżeć dobrze że już szafa stała - na styk hehe - i ja tylko pomogła z drzwiami i szufladami
Potem tż skręcił sam komode i lozeczko ja tylko dyrygowałam

Wyszło na styk, nieco inaczej niż myślałam, ale za to się nie nachodze, tylko wystarczy się obrócić aby coś wyciągnąć z szafy a potem z komody

No i nie zamontowaliśmy przewijaka bo się nie zmieścił ale mam poduche na niego także będę przewijak na niej gdzie popadnie

Fotki niebawem

Dziś przychodzi ciocia dobra rada z mężem pomocnikiem na kawę zobaczyć jak tż sobie poradził

Maluch tak mi szaleje w brzuchu że nie wiem co myśleć

Co do twardnienia to ja mam ciągle w dole brzucha dwie.kulki a to dla tego że mój maluch najbardziej lubi to miejsce i ciągle tam lezakuje jak na hamaku wypychajac dodatkowo pupcie i coś jeszcze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O super i powodzenia w czasie wizytacji cioci dobrej rady

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Pomęczę Was jeszcze, a macie tak, że czasem jak się przekręcacie z boku na bok czujecie taki dyskomfort, jakby mięśnie brzucha bolały? Nie umiem tego opisać, ale czasem czuję jakby mi się naciągało coś tam i jest to mało przyjemne.
Mam i to aż tak,że na samą myśl,że mam się przekręcić zaciskam zęby :P


Fiu,fiu wstaliśmy o 12 I odnotowałam 8 wyjść do toalety w nocy i nad ranem... Chyba stąd to spanko
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 11:29   #1803
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Mnie też to sikanie nocne dobija. Ale jeszcze bardziej dobija mnie wstawanie mojego starszego dziecka o 5,a cala zimę wstawała o 9....
uroki lata i długich dni. Moja wstaje o 8, za to pogorszyło jej się chodzenie spać, bo zimą noc za oknem a teraz jasno i jak 3,5 letniemu dziecku powiedzieć, że ma isć spać bo noc jest

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;47087055]Dzień dobry dziewczyny

Ja wciąż siedzę z młodym Już się uspokoił w tym sensie że nie szuka po kątach mojej siostry. Za to teraz muszę go pilnować, bo gryzie co popadnie, teraz siedzi i obżera próg, ale niech gryzie, mąż i tak go będzie przerabiał Ogólnie niezłe ziółko z niego. Padł wczoraj o 23 potem o 1:30 wlazł na mnie bo chciał się bawić, ale ja nie miałam sił
o 2 znowu zasnął i obudził się punkt 7, jak w zegarku i wtedy to już nie było szans na spanie gryzł, kopał, czyste szaleństwo. Uwalił się na moim brzuchu i małą to chyba zdenerwowało, jak zapodała serię kopniaczków to był taki zdziwiony co to jest hehe

Ale nie da się go nie kochać... mordkę mam taką słodką, nawet jak ma ją pełną kawałków jakiegoś starego kartonu który dopadł i rozwalił

Dziś mój mężulek ma imieniny

Miłego dzionka [/QUOTE]

wszystkiego dobrego dla męża moja jak była młodsza też potrafiła w środku nocy przyjść, bo już miała energię na zabawę


wczoraj cały dzień poza domem, bo wpierw byliśmy u znajomych, co maja dziewczynke w wieku mojej Asi, także się dziewczynki pobawiły fajnie razem, i mają półrocznego chłopca słodki maluch, spokojny, roześmiany, wpierw spał, jak się obudził to od razu uśmiech, zero płaczu przez te parę godzin, co byliśmy tam, takie niemowlaki to można mieć

a potem u teściów byliśmy, też fajnie było, ale jednak Asi brakowało towarzystwa w jej wieku.
Za to dziś jedziemy na grilla do znajomych, tam będą 3 dziewczynki w wieku mojej Asi, wiec szaleństwo będzie a teraz młoda z dziadkiem na rowerek wyszła także weekend młoda ma super

tak tu piszecie o ulewach i burzach a u nas ładna pogoda. Nie jest gorąco, to fakt, rano chmury były, ale nie pada, dość ciepło, słońce często wychodzi. Bardzo fajna, przyjemna pogoda

a wczoraj się podbudowałam, bo u znajomych tylko komplementy usłyszałam odnośnie mojego wyglądu, że 7 miesiąc w dużo nie przytyłam, ze brzuszek jaki fajny, nie jakiś ogromny, że super wyglądam, normalnie od razu lepiej się poczułam Trzeba takie rzeczy mówić ciężarnym, nawet jeśli człowiek mija się trochę z prawdą
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 11:42   #1804
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;47087055]Dzień dobry dziewczyny

Ja wciąż siedzę z młodym Już się uspokoił w tym sensie że nie szuka po kątach mojej siostry. Za to teraz muszę go pilnować, bo gryzie co popadnie, teraz siedzi i obżera próg, ale niech gryzie, mąż i tak go będzie przerabiał Ogólnie niezłe ziółko z niego. Padł wczoraj o 23 potem o 1:30 wlazł na mnie bo chciał się bawić, ale ja nie miałam sił
o 2 znowu zasnął i obudził się punkt 7, jak w zegarku i wtedy to już nie było szans na spanie gryzł, kopał, czyste szaleństwo. Uwalił się na moim brzuchu i małą to chyba zdenerwowało, jak zapodała serię kopniaczków to był taki zdziwiony co to jest hehe

Ale nie da się go nie kochać... mordkę mam taką słodką, nawet jak ma ją pełną kawałków jakiegoś starego kartonu który dopadł i rozwalił

Dziś mój mężulek ma imieniny

Miłego dzionka [/QUOTE]

moj maz tez ma dzis imieniny wlasnie spi i leczy malego kaca bo wczoraj byla mala imprezka

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Ale bredza teraz się zmieniło i na dziewczynkę się pięknieje
Czasami z rodziną najlepiej jednak na zdjęciu jakby komuś przyjemność sprawiało wbicie szpilki
ale cos w tym jest w nas ma byc dziewczynka a co kierowniczka z pracy mnie widzi to mowi mi ze nie moze sie na mnie napatrzec bo tak slcznie wygladam a nawet 2 znajome tez mi to niedawno powiedzialo


widziałam ze pisała ktras o rozstepach, u mnie tez tylko na udach sa ale to po okresie dojrzewania a narazie jest rozstep ktory mi wyszedl to pod kolanemtak jakby nie mial innego miejsca

Moja malutka chyba sie odwrocila glowka w dol bo czuje taki ucisk na pecherzu jakby tam miala glowke a przy okazji chodze sikac duzo czesciej u mnie jakos te ruchy ostatnio mniej odczuwalne rusza sie ale nie ma takich trzesien brzuchem jak to bylo wczesniej, kiedys chyba lokiec wystawila kolo pepka i nie chciala go schowac
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 11:49   #1805
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość

Moja malutka chyba sie odwrocila glowka w dol bo czuje taki ucisk na pecherzu jakby tam miala glowke a przy okazji chodze sikac duzo czesciej u mnie jakos te ruchy ostatnio mniej odczuwalne rusza sie ale nie ma takich trzesien brzuchem jak to bylo wczesniej, kiedys chyba lokiec wystawila kolo pepka i nie chciala go schowac
Zazdroszczę (chyba, bo dopiero jak się przewróci to będę wiedziała, czy warto zazdrościć ) tej zmiany pozycji przez Twoja Malutką
Moja leży w poprzek czuje ją od wątroby aż do lewego żebra zależy gdzie bardziej się przesunie. W nocy mnie budzi jak za mocno ją przycisne kopie strasznie a w ogóle jest Córeczką tatusia i wystarczy ze go usłyszy i wariacje odstawia
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 11:57   #1806
DorissiriD
Rozeznanie
 
Avatar DorissiriD
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 723
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Widze, ze planujesz zakup odkurzacza moge polecić Ci ten z czystym sumieniem

http://www.electro.pl/Odkurzacz_ELEC...io-298164.html

Do l4 pracowałam w tej branży 4 lata i uwielbiałam sprzedawać odkurzacze wlasnie sama mam ten bo nie chciałam wydać dużo teściowej juz polecilam taki mega cichy ale to juz ponad 500zl najbardziej lubiłam sprzedawać Electroluxy bo akurat do nich mam wielkie zaufanie...te rury w nich możesz wykręcić w każda stronę i one nie popękają tylko wrócą do swojego kształtu poza tym ten model co mam i tu wstawiłam ma wszystkie możliwe szczotki w zestawie co w innych często sie nie zdarza szczotka turbo (taka wyczesujaca dywany czy kanapy super przy sierści zwierzaków), szczotka cała z włosem do twardych powierzchni zeby nie rysować (ja nia jadę i dywan i panele i płytki), normalna szczotka dywanowo podłogowa taka jak wszędzie i 3 małe ssawki umieszczone pod pokrywa wiec sie nie walaja po domu a no i worki sa bardzo łatwo dostępne w sklepach rozpisałam sie ale chyba mi sie włączył instynkt sprzedawcy a no i ja osobiście nie lubię Zelmerow te rury jakies za sztywne dla mnie i w ogole nie przemawiają do mnie ale zdusi osób jest tez z nich zadowolonych jak zdecydujesz sie juz na jakikolwiek model to polecam zamówić z tej stronki co dałam link bo ten akurat model co tu wrzuciłam w sklepach jest około 100zl droższy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mam taki odkurzacz i dobrze się sprawuje. Głośno chodzi - taki nieprzyjemny świst wytwarza, ale już się przyzwyczaiłam... Mój TŻ też stwierdził, że tylko Electrolux, chociaż mieszkamy w mieście, gdzie jest produkcja Zelmera Mikser mamy od nich

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
2 do 1 dla dziewczynki
Zapowiada się zabawa do końca września
Ocho! A kupowałaś już rzeczy typowo dla chłopca?

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;47087055]
Dziś mój mężulek ma imieniny [/QUOTE]

Wszystkiego najlepszego!
Mój też dziś obchodzi Wybieramy się na grilla do znajomych. Poświętujemy, bo on też dzisiaj imieninuje

Mam ostatnio gorszy czas jeśli chodzi o komputer, nie chce mi się do niego siadać, jak za długo siedzę to boli mnie podbrzusze... No i nie mogę podołać, żeby Was nadrobić. A teraz wiele fajnych rzeczy piszecie, takich praktycznych i chciałabym nadrobić...

Kilka dni temu bolały mnie zatoki, byłam dzielna, ale jak zaczęło mi się zbierać na wymioty z bólu to wzięłam paracetamol i mogłam spokojnie pójść spać, a rano było już spoko - deszcz padał i to pewnie był zwiastun...

Wczoraj bolała mnie podbrzusze i tak w środku jakby szyjka... Mieliśmy wyjść ale się położyłam i odpoczęłam deczko. TŻ i córka na zakupy pojechali. A potem wyszliśmy na Rynek bo trwa Festiwal Wschód Kultury. Poszłam na spektakl do teatru - za darmo Tam po godzinie mało co nie fiknęłam z fotela bo zrobiło mi się duszno, ale zmieniłam troszkę pozycję i wytrwałam do końca. Byłoby nieciekawie, bo TŻ i córka pojechali rowerem na przejażdżkę, a w teatrze nie było nikogo kogo znałam.

Ostatnio zamówiłam karuzelę na łóżeczko Moje przygotowania są daleko w tyle, ale to zamówiłam. Razem z prześcieradłami i nakładką na sedes dla starszej córki.

Miłego dnia!
__________________
___ Ślub: 6 września 2008 ___ Marta: ur. 8 września 2012 ___ Alicja: ur. 14 września 2014___

Edytowane przez DorissiriD
Czas edycji: 2014-06-29 o 12:01
DorissiriD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:04   #1807
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę (chyba, bo dopiero jak się przewróci to będę wiedziała, czy warto zazdrościć ) tej zmiany pozycji przez Twoja Malutką
Moja leży w poprzek czuje ją od wątroby aż do lewego żebra zależy gdzie bardziej się przesunie. W nocy mnie budzi jak za mocno ją przycisne kopie strasznie a w ogóle jest Córeczką tatusia i wystarczy ze go usłyszy i wariacje odstawia
moja ma nozki prawdopodobnie na watrobie, bol chwilami niesamowity ale coz zrobic juz blizej niz dalej.
Moja malutka przestaje kopac jak tylko maz polozy reke
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 12:05   #1808
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Wy tu tak o tych przesadach na dziewczynkę czy chłopca i ja ostatnio jak weszłam do lekarza to on mi zaczął gadać jak ja pięknie wyglądam i im bliżej końca tym ładniej i ja ze śmiechem mowię do niego, ze teraz to mi dał do myślenia bo na dziewczynkę to sie podobno traci urodę i sie zaczęłam śmiać ale on sie tak biedny przejął, ze podczas USG chyba 20 razy powtórzył, ze dziewczynka i pokazał mi krok malutkiej on wszystko bierze tak poważnie i pózniej mi gada zeby nie wierzyć w przesady i w ogole i nawet jak mówiłam, ze żartuje to nadal powtarzał, ze to na pewno córeczka


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:06   #1809
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;47087342]O... super pomysł, gdzie się wybraliście? Wieki już pociągiem nie jeździłam

Też tak mam Czasem się zapomnę i przekręcę się szybko, w zasadzie to przerzucę na łóżku i wtedy mnie złapie taki chwilowy ból, po dosłownie 2-3 sekundach przechodzi. Ale tak to staram się przekręcać powoli

U mnie wczoraj na urodzinkach mi rodzinka mówiła "ale się zmieniłaś..." liczyłam na jakiś komplement, ale nic z tego, usłyszałam tylko "no ale tak to jest, dziewczynki odbierają urodę" A ja się kurde specjalnie umalowałam wczoraj no [/QUOTE]

Jak słyszę coś takiego to najchętniej poobcinalabym włosy przy samej głowie...grrr....

Ja też staram się juz przewracać i wstawać powoli. Dziś mnie boli tak jak na okres caly czas... Martwi mnie to.

A tak w ogóle nie opuszcza mnie lek przed wcześniejszym odejściem wód.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:27   #1810
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość

Ja też staram się juz przewracać i wstawać powoli. Dziś mnie boli tak jak na okres caly czas... Martwi mnie to.

A tak w ogóle nie opuszcza mnie lek przed wcześniejszym odejściem wód.
To samo mam,jakoś za każdym razem jak idę do toalety to się obawiam,że mi się wody sączą"bo coś mi za mokro" choć niby to wygląda inaczej ale skąd pewność,że u mnie może być inaczej... Ehh głupie schizy.
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:39   #1811
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
To samo mam,jakoś za każdym razem jak idę do toalety to się obawiam,że mi się wody sączą"bo coś mi za mokro" choć niby to wygląda inaczej ale skąd pewność,że u mnie może być inaczej... Ehh głupie schizy.

Tez chwilowo miałam takie myśli zwłaszcza, ze wtedy dawno USG nie miałam ale w piątek lekarz nic nie mówił tylko zachwalał, ze wszystko super takze sie uspokoilam bo tez miewam mokro


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

No nie wierze...tylu ludzi czeka na dziecko, tylu chętnych do adopcji...a ta ........ przyniosła martwego noworodka w reklamówce!!!!! Zwierzaka bym w reklamówce nie niosła a ona pozostawiła maluszka na smierć i przyniosła w reklamówce...

http://www.tvn24.pl/matka-podejrzana...,444508,s.html

Edytowane przez 201610121609
Czas edycji: 2014-06-29 o 12:44
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 12:42   #1812
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Ale bredza teraz się zmieniło i na dziewczynkę się pięknieje
Czasami z rodziną najlepiej jednak na zdjęciu jakby komuś przyjemność sprawiało wbicie szpilki
Dokładnie tak, zgadzam się, dlatego Dżanet nie przejmuj się, pewnie Ci zazdroszczą, że ładnie wyglądasz
W ogóle dla mnie to porąbane gadanie, że dziewczynka zabiera urodę Hormony buzują, cały organizm się zmienia, więc nic dziwnego, że np. mamy jakieś krosty czy plamy na początku. Różnie jest, bo każda z nas inna, jednej coś wyskoczy, drugiej natomiast zniknie.
Najlpsze są moje koleżanki - każdego odgadują, tej pryszcze wyskakują ale na pewno przez to, że NOSI DZIEWCZYNKĘ, druga przytyła tyle i tyle, mi stwierdziły, że dupa urosła A ciekawe co mówią za plecami, nigdy nie były i nie są w ciąży, a są najmądrzejsze

My po obiedzie, umieram z przejedzenia

I dobrze, ze sama z tym brzuchem nie jestem, czyli to taka przypadłość ciążowa in już

Moja mała dzisiaj przegina, wypina się, caly brzuch mam w gulach z różnych stron, masakra
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister

Edytowane przez Asia19x
Czas edycji: 2014-06-29 o 12:44
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:46   #1813
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Mi sie saczyly wody w 38 tygodniu. To inaczej wyglada niz wszelkie sluzy, to nawet nie ze uczucie wilgoci sie ma tylko co jakis czas takie niekontrolowane sikniecie przezroczystej wody wydobywa sie, ja wkladke musialam nosic. Takze jesli wody by sie mialy ktorejs z Was saczyc to zauwazycie roznice
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:47   #1814
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Tez chwilowo miałam takie myśli zwłaszcza, ze wtedy dawno USG nie miałam ale w piątek lekarz nic nie mówił tylko zachwalał, ze wszystko super takze sie uspokoilam bo tez miewam mokro


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

No nie wierze...tylu ludzi czeka na dziecko, tylu chętnych do adopcji...a ta ........ przyniosła martwego noworodka w reklamówce!!!!! Zwierzaka bym w reklamówce nie niosła a ona pozostawiła maluszka na smierć i przyniosła w reklamówce...

http://www.tvn24.pl/matka-podejrzana...,444508,s.html
Mnie lekarz co wizytę zachwala ale co z tego jak ja i tak nawkręcam sobie swoje i tak żyję od wizyty do wizyty ze stresem
Te matki to już na prawdę na łeb dostają... Ja dalej po aferze z Matką Madzi nie mogę się otrząsnąć a tu kolejne idiotki się znajdują



Ala,to mnie nastraszyłaś ! Ostatnio leżałam i kaszlnęłam a po chwili ze mnie tak siknęło coś śluzowatego... Ale tłumaczę to sobie,że to dlatego,że wcześniej się z Tż przytulaliśmy,więc może dlatego.
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...

Edytowane przez Metamfetaminax
Czas edycji: 2014-06-29 o 12:50
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:51   #1815
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
a wczoraj się podbudowałam, bo u znajomych tylko komplementy usłyszałam odnośnie mojego wyglądu, że 7 miesiąc w dużo nie przytyłam, ze brzuszek jaki fajny, nie jakiś ogromny, że super wyglądam, normalnie od razu lepiej się poczułam Trzeba takie rzeczy mówić ciężarnym, nawet jeśli człowiek mija się trochę z prawdą
Super, tylko się cieszyć

Ja się wczoraj też nasłuchałam od całej rodziny Tż i sąsiadów, normalnie aż stwierdziłam, że widocznie wcale nie jest ze mną tak źle

Dziewczyny, ja też mam mokro codziennie. Zawsze jakaś plama taka czysta, ale nie panikujmy, widocznie tak ma być Mało przyjemne, ale jeszcze mniej przyjemne rzeczy przed nami

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Ja nie czytam o tych biednych dzieciach, wyłączam tv, bo załamać się można. Od jakiegos czasu na potęgę, tyle tych tragedii, w nocy nie śpię potem, dlatego staram się nie słuchać, nie czytać itp.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:51   #1816
ircha06
Raczkowanie
 
Avatar ircha06
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Hejka!
Kurczę, znów mnie zmuliło do snu. Pospałam trochę, a teraz jak wróciłam z siusiania, trochę mnie pobolewa podbrzusze. W ogóle rano późnawo wyszłam do kościoła i kapkę szybciej szłam, to potem czułam takie ciągnięcie jak na okres, a szczęście krótko trwało. Przed południem zrobiliśmy sobie kawę i chyba po cieście mnie zmogło. Ogólnie zauważyłam, że jak więcej zjem albo coś słodkiego to sen mnie znosi z nóg. Zaraz trzeba podnieść szanowną i iść do kuchni, bo coś łażą za mną frytki to zrobię na szybko do kotlecika. Troszku mnie się nie chce, ale frytki zrobię, bo muszę zajrzeć do młodych ziemniaczków co by się nie popsuły.

Dziewuszki, jeśli któraś z Was ma u siebie textil market polecam promocję, trwa do wtorku (01.07).
http://txm24.pl/pl-PL/gazetka-promocyjna
Są różne rzeczy, ale ja kupiłam sobie spodnie aladynki za 21,99. Wygodne, chłodny, śliski materiał, nie gniecie się, taki lejący jak czasem są sukienki z tego. W pasie gumka to i brzuszka nie ciśnie - a mam niemały Różne wzory i kolory, są też takie jakby płócienne. Tylko trzeba dobrze patrzeć, bo część zrobili za 21.99, a inne zostały po 29,99, niby niewielka różnica, ale po co przepłacać.
Ja wzięłam sobie takie wzorzyste, czarno-białe i ostatnio chciałam je ubrać, bo fajne na ciepłe dni, zawsze lżej jak w dżinsach, ale dość mi zależało na czasie, nie mogłam się zdecydować, którą bluzkę do nich ubrać i nadal leżą z ceną, hehe. Cała ja
Miłego dzionka. Wczoraj miałam na coś odpowiedzieć i się wkurzam bo nie pamiętam co miałam napisać i chyba się cofnę kilka stron wstecz, może mi się przypomni.
ircha06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 13:03   #1817
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Meta,nie nakrecaj sie!To bankowo nie wody,wody w ogole nie wygladaja jak sluz. Wygladaja jak zwykla woda. mi praktycznie przy kazdym siadaniu na wc,kazdej wlasnie zmianie pozycji towarzyszylo sikniecie,jakby ze strzykawki sikniecie,niekontrolowane . I tak co najmniej kilkanascie razy w ciagu dnia. Zawsze mozna jechac do szpitala i oni zbadaja odczyn. Ja pojechalam po paru godzinach i potem juz urodzilam
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 13:11   #1818
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
Meta,nie nakrecaj sie!To bankowo nie wody,wody w ogole nie wygladaja jak sluz. Wygladaja jak zwykla woda. mi praktycznie przy kazdym siadaniu na wc,kazdej wlasnie zmianie pozycji towarzyszylo sikniecie,jakby ze strzykawki sikniecie,niekontrolowane . I tak co najmniej kilkanascie razy w ciagu dnia. Zawsze mozna jechac do szpitala i oni zbadaja odczyn. Ja pojechalam po paru godzinach i potem juz urodzilam
A to się nie martwię,widać co innego mi siknęło Bo rzadko kiedy zdarza mi się,żeby podczas zmiany pozycji coś mi się ulatniało Ojj chyba po 30 tygodniu zaopatrzę się w papierki lakmusowe
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 13:16   #1819
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

http://allegro.pl/materac-pianka-kok...343730529.html
myślicie, że taki materacyk będzie dobry? słyszałam, by gryczanych nie brać
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 13:30   #1820
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/materac-pianka-kok...343730529.html
myślicie, że taki materacyk będzie dobry? słyszałam, by gryczanych nie brać
Ja taki mam ale dużo jest zwolenników jak i przeciwników materacy z gryką
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 13:34   #1821
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Ja taki mam ale dużo jest zwolenników jak i przeciwników materacy z gryką
No właśnie, dlatego nie mam pojęcia czy go brać. Znajoma mi odradziła, bo niby się robaki mogą zagnieździć ze względu na tę grykę, ale nie mam zielonego pojęcia jak z tym jest. Robaki, nieźle
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 13:39   #1822
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez ircha06 Pokaż wiadomość
Hejka!

Dziewuszki, jeśli któraś z Was ma u siebie textil market polecam promocję, trwa do wtorku (01.07).
http://txm24.pl/pl-PL/gazetka-promocyjna
Są różne rzeczy, ale ja kupiłam sobie spodnie aladynki za 21,99. Wygodne, chłodny, śliski materiał, nie gniecie się, taki lejący jak czasem są sukienki z tego. W pasie gumka to i brzuszka nie ciśnie - a mam niemały Różne wzory i kolory, są też takie jakby płócienne. Tylko trzeba dobrze patrzeć, bo część zrobili za 21.99, a inne zostały po 29,99, niby niewielka różnica, ale po co przepłacać.
Ja wzięłam sobie takie wzorzyste, czarno-białe i ostatnio chciałam je ubrać, bo fajne na ciepłe dni, zawsze lżej jak w dżinsach, ale dość mi zależało na czasie, nie mogłam się zdecydować, którą bluzkę do nich ubrać i nadal leżą z ceną, hehe. Cała ja
Miłego dzionka. Wczoraj miałam na coś odpowiedzieć i się wkurzam bo nie pamiętam co miałam napisać i chyba się cofnę kilka stron wstecz, może mi się przypomni.
A ja mam te getry obok co są teraz po 12.99 zł tylko kupiłam je przed promocją. Ale jestem z nich zadowolona, maja taki fajny milutki materiał
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 13:45   #1823
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
No właśnie, dlatego nie mam pojęcia czy go brać. Znajoma mi odradziła, bo niby się robaki mogą zagnieździć ze względu na tę grykę, ale nie mam zielonego pojęcia jak z tym jest. Robaki, nieźle
A ja akurat w to nie wierzę nie wydaje mi się,żeby ktoś dał do obrotu materac w którym są robaki,szczególnie,że te materace np. 120x60 są przeznaczone dla dzieci U mnie akurat panuje jakaś moda czy szał na te materace i każdy mi doradzał taki i kobiety używają już ich nawet 2 lata i ani nie ma pleśni ani robaków. Ale na dobrą sprawę to nawet takie piankowe okażą się dla kogoś odpowiednie,więc chyba trzeba samemu przetestować
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 14:07   #1824
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Witam sie popoludniowo

Zrobilam zupke wiosenna i gulasz pierwsze danie juz wszamane a drugie zjemy pozniej bo brzuszki juz napchane hehe

Z tymi materacami to jest kwestia mega dyskusyjna, bo ile rodzicow i rodzaji materaca tyle opinii. A prawda jest taka ze na kazdy mozna powiedziec cos zlego np. W gryce podobno te robaki sie zdazaja, kokos czesto uczula, pianka moze byc nie odpowiednia gruboscia lub samym rodzajem, lateks jest drogi... i tak mozna wymieniac w nieskonczonosc.
Trzeba wybrac to co nam pasuje a w razie W poprostu potem zainwestowac w inny. No nigdy nie wiadomo na jaki egzemplarz sie wtrafi i jak dziecko bedzie tolerowac dany material. Takze nie popadajmy w przesade i dobierzmy taki jaki uwazamy w tej chwili za dobry


Asiu ja tez mam tak w nocy ze mnie boli przy przewracaniu na drugi bok dlatego musze sie pilnowac i robic to delikatnie a z sikaniem to nic mi nie mow hehe

Agness ja mam odkurzacz samsunga, nie pamietam jaki model, musialabym luknac. Nie byl jakis drogi bo ok 270zl. Mi najbardziej zalezalo na tym aby nie bylo workow wymiennych a tym bardziej tych stalych co sie tylko trzepie i zaklada z powrotem. Chcialam miec pojemnik plastikowy do ktorego sie caly ten brud zbiera a ja moge w kazdej chwili wyjac go, oproznic i wlozyc z powrotem a w razie potrzeby jeszcze umyc. Jestem z niego zadowolona
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 14:07   #1825
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Jeny co za dzień... Małż obudził mnie o 6 że mój piesek staruszek ma biegunkę i wymiotuje i cały dom Małż przed pracą musiał sprzątać... Na szczęście już się uspokoiło chyba ale jak wstałam rano to patrze a On cały brudny... No i dopiero skończyłam go kąpać bo wcześniej byłam w kościele... Oczywiście wielkie rękawiczki i odświeżacz powietrza poszły w ruch... Ale Małż rano mi powiedział że Jemu się wydaje że to już jest koniec pieska bo taki niemrawy ogólnie... No trudno nic na to nie poradzę, już przeżył swoje ponad 15 lat... A do weta nawet dzisiaj nie mogę iść bo zamknięte, poza tym on wygląda tragicznie, jest zarośnięty, ślepy i bez zębów ale potrafi jeszcze do nas skoczyć albo do drugiego dużego psa i nie da się obciąć... Mój tato chodzi do znajomego i kupuje u niego głupiego jasia i tak go obcinam na śpiąco ale taty nie ma teraz w Pl i nawet nie mam jak go obciąć... Małż cały czas mówić żeby go uśpić bo on się tylko męczy, już ledwo łazi, sika pod siebie po całym domu i śmierdzi starością ale ja się z nim wychowałam i tak nie potrafiłabym uśpić psa... Co innego jak jest chory i się cierpi a on poprostu jest stary i niedołężny...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 14:13   #1826
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Ja kupowalam materac gryka-pianka-kokos
Taki wydaje mi sie odpowiedni, rowniez moj maz taki chcial. Jest dwustronny i podobno po polroku mozna przelozyc na strone gryczana. Nie wiem czy to zrobie
Wyjdzie w praniu czy oby napewno jest odpowiedni
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 14:14   #1827
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Dziewczyny, jestem zdezorientowana.
Jaki LAKTATOR macie/polecacie/dlaczego????

Proszę pomóżcie, bo niebawem będę robić zamówienie na produkty z Polski i nie wiem jaki kupić

Ręczy czy elektryczny laktator? Nie wiem który rodzaj będzie lepiej się sprawował, rozwiejcie moje wątpliwości proszę
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 14:27   #1828
agness2011
Raczkowanie
 
Avatar agness2011
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 147
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Moja mama ma.super odkurzacz - piorący, po prostu rewelacja. Marze o takim.[COLOR="Silver"]
No tak... piorący fajny, tylko swoje też kosztuje, a teraz i tak dużo wydatków jest więc zadowolimy się zwykłym

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Teraz szybko jasno się robi, ciepło jest i może dlatego
Ja wstałam dziś 4 razy, ostatni raz po 7 i byłam już taka wkurzona, że nie zasnęłam.

Pomęczę Was jeszcze, a macie tak, że czasem jak się przekręcacie z boku na bok czujecie taki dyskomfort, jakby mięśnie brzucha bolały? Nie umiem tego opisać, ale czasem czuję jakby mi się naciągało coś tam i jest to mało przyjemne.
Asia19x też tak niestety mam - przekręcenie się w nocy na drugi bok jest dość ciężkim i długim zadaniem...

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;47087342]O... super pomysł, gdzie się wybraliście? Wieki już pociągiem nie jeździłam

Też tak mam Czasem się zapomnę i przekręcę się szybko, w zasadzie to przerzucę na łóżku i wtedy mnie złapie taki chwilowy ból, po dosłownie 2-3 sekundach przechodzi. Ale tak to staram się przekręcać powoli

U mnie wczoraj na urodzinkach mi rodzinka mówiła "ale się zmieniłaś..." liczyłam na jakiś komplement, ale nic z tego, usłyszałam tylko "no ale tak to jest, dziewczynki odbierają urodę" A ja się kurde specjalnie umalowałam wczoraj no [/QUOTE]

dzanet2108 nie ma to jak rodzinka ja ostatnio usłyszałam od swojej coś podobnego i w sumie to może mieli rację... gdyby mi tak powiedział kto inny, to bym się obraziła ale akurat z tego, to się śmieję

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
A to jakiś błąd na stronie bo worek jest większy cos około 3 litrów bo to ten sam worek co wchodzi do innych modeli nawet tych dużych electroluxow możesz sobie spojrzeć na inne Electroluxy i tam sa te same modele worków a pojemność juz większa napisana
Np. ten ...
http://www.electro.pl/Odkurzacz_ELEC...B-s726265.html
On jest cudownie cichutki i baaardzo mocny worki te same a pojemność juz napisana 3,5 ten jest cudowny normalnie podejdź do sklepu zeby Ci go włączyli to nie bedziesz chciała innego tylko cena wyższa a w sklepie jeszcze wyższa...a i nie można sugerować sie napisana na silniku mocą bo czasem te 1800 wychodzą mocniejsze niz te 2200...ale to juz długa historia budowy silników


Resztę nadrobie pózniej bo tz marudzi, ze tylko sie gapie w tel




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aisa84 dziękuję ślicznie za pomoc

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/materac-pianka-kok...343730529.html
myślicie, że taki materacyk będzie dobry? słyszałam, by gryczanych nie brać
Asia19x ja zrezygnowałam z gryki - podobno za twarda, bywa, że dzieci nie chcą na niej spać, no i zdarzało się, że robaki jakieś się w niej wylęgały i gryzły dzieci... niemniej jednak niektórzy kupują i też nie narzekają jaki by nie był to będzie miał i dobre i złe opinie
agness2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 14:28   #1829
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Elfirko wiem ze to bardzo bolesny i smutny temat ale jezeli pies sie meczy i nie daje rady juz normalnie funkcjonowac to czasami trzeba podjac ta ostatnia trudna decyzje.. sama temat usypiania przerabialam 3 lata temu.. straszne to bylo, ale wiedzielismy ze nic nie da sie juz zrobic a psina cierpiala. Mial 12 lat.
ehh smutny temat ale niestety kazdy kto ma jakies zwierzatko predzej czy pozniej go poruszy.
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 14:32   #1830
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Co do materacykow, to ja od początku napalilam się na lateks i tak się udało, że będzie lateks z kokosem.

Madziulka ja kupie laktator ręczny, z avent naturals jak się nie przyda to sprzedam ale wole mieć jednak i niech sobie leży
Ale myślę, że nasze Mamusie, które już mają doświadczenie najlepiej to wytlumaczą
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 20:03:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.