Wystarczająco Dobre Panie Domu - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-08, 18:29   #2731
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Robiłaś już taką? Jak nie to wiedz, że z samej mąki pełnoziarnistej nic dobrego nie wyjdzie, trzeba domieszać do niej trochę mąki pszennej. Teściowa raz zrobiła pełnoziarnistą, zjeść się dało, ale żadna przyjemność, cały spód się rozwalał w rękach.
Akurat jeśli chodzi o wypieki drożdżowy to musze rzec, że odrobinę w temacie jestem... będie się rozwalać, jeśli się nieodpowiednio wyrobi. Mąka pełnoziarnista jest jednak z grudkami, ciężko wyczuć czy ciasto jest "gładkie i elastyczne" jeśli ma pełno chropowatych grudek. Ale da się ;-) Okazało się i tak, że moje zapasy mąki ograniczały się do ostatniego ćwierć kg pełnoziarnistej i 10kg oczyszczonej (tak, mąki u mnie zawsze w zapasie ), to niestety wyszło pół na pół. Zjedliśmy z Mężem kilka godzin temu a ja do teraz jestem syta...


Teraz tylko napisać teksty i spaciu posprzątałam, żeby rano tylko wskoczyć w mój zapocony strój do ćwiczeń i ćwiczyć
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 19:07   #2732
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez agusiowata84 Pokaż wiadomość
Ja swojej teściowej dałam kiedyś owocową, bo zawsze tylko normalną, a taką piję tylko do śniadania. Nie zrozumiała aluzji, niedawno spytałam się wprost czy mają owocową. Nie mieli, ale następnym razem pytali się czy chce owocową herbatę.
A
Moja ostatnio probowala mi wcisnac cala paczke minutki 'bedziecie mieli dla gosci'... Mi by bylo wstyd takim czyms czestowac gosci. Mam dosc konserwatywne poglady jesli chodzi o herbate i wszelkie sagi, minutki w mojej ocenie nic wspolnego nie maja...

Co do gotowania nie robi tego zle ale zawsze sa ziemniaki albosos ze sliwka ktorego nie cierpie.
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 19:41   #2733
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Zawsze się z niej śmiejemy bo co wizytę jest to samo, te same 3 ciasta na biszkopcie z masą (których nie lubimy) i sernik i kotlety. Teściowa po 7 latach ciągle jest zdziwiona i obrażona że ich nie jem...
Moja nadal nie czai że sernik nie polega na wylaniu sera na blachę i wstawieniu do piekarnika Jej sernik ma pół centymetra Ale tak w ogóle to gotuje dobrze i lubię jej kuchnię, po prostu sobie robiłam jaja bo z Teściowych ogólnie się żartuje ale nie zostałam zrozumiana
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 19:45   #2734
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez agusiowata84 Pokaż wiadomość
Ja swojej teściowej dałam kiedyś owocową, bo zawsze tylko normalną, a taką piję tylko do śniadania. Nie zrozumiała aluzji, niedawno spytałam się wprost czy mają owocową. Nie mieli, ale następnym razem pytali się czy chce owocową herbatę.
Cytat:
Moja ostatnio probowala mi wcisnac cala paczke minutki 'bedziecie mieli dla gosci'... Mi by bylo wstyd takim czyms czestowac gosci. Mam dosc konserwatywne poglady jesli chodzi o herbate i wszelkie sagi, minutki w mojej ocenie nic wspolnego nie maja...

Co do gotowania nie robi tego zle ale zawsze sa ziemniaki albosos ze sliwka ktorego nie cierpie.
O jezu, ja też nie znoszę tych herbat. Kiedyś pracowałam w herbaciarni więc troszkę się na tym znam Teściowie piją tylko taką ohydną czarną sypaną w granulkach
Kiedy ktoś do mnie przychodzi zawsze stawiam się na jego miejscu - nasz przyjaciel nie pije % bo przygotowuje się do Iron Mana (brr), więc robię domową lemoniadę, dla koleżanki na diecie nie wystawię chipsów ani ciasta, a dla szefowej weganki nie zrobię muffinek z mlekiem i jajkami, tylko poszukam czegoś specjalnie dla niej, a mojego faceta nie będę raczyć kalafiorem, bo go nienawidzi. Oczekiwałabym tego samego skoro przyjeżdżamy raz na kwartał, bo jak teściowa u nas była to stawałam na rzęsach żeby jej było dobrze, ale cóż..

Cytat:
Moja nadal nie czai że sernik nie polega na wylaniu sera na blachę i wstawieniu do piekarnika Jej sernik ma pół centymetra Ale tak w ogóle to gotuje dobrze i lubię jej kuchnię, po prostu sobie robiłam jaja bo z Teściowych ogólnie się żartuje ale nie zostałam zrozumiana
Buahahahahha nie mogę
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 20:09   #2735
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Wystarczająco Dobre Panie Domu

Mojego tz- a rodzina zazwyczaj pyta czy ktos cos lubi i starają sie podejść w gusta zeby np nie zaserwować krwistego steku komuś kto nie tknie tego . Ja sobie żartuje do tz- a ze jak mnie jego mamuśka wkurzy to seler jej zaserwuje ( uczulenie) ale nie taka nie bede bo wiem ze złe sie to może skończyć. Raczej muszę uważać co gotuje zeby nie zawierało selera dla mamuśki , czy papryki dla kogoś innego itp. Tak samo staram sie nie gotować czegoś co ktos z gości nie zje.


Wysłane z tel.

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2014-07-08 o 20:10
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 20:25   #2736
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Moja nadal nie czai że sernik nie polega na wylaniu sera na blachę i wstawieniu do piekarnika Jej sernik ma pół centymetra Ale tak w ogóle to gotuje dobrze i lubię jej kuchnię, po prostu sobie robiłam jaja bo z Teściowych ogólnie się żartuje ale nie zostałam zrozumiana


Jeśli chodzi o gości i gotowanie, to również staram się zawsze 'dogodzić'. Znam gusta rodziny i przyjaciół i jeśli wiem, że ktoś kogo zaproszę nie znosi mięsa mielonego albo szpinaku to tego zwyczajnie nie podaję.


Pytanie techniczne:
Czym wywabiacie tłuste p lany z ubrań?
Na koszuli TŻ (jasno szarej)wyszły jakieś dziwne plamy - wyglądają jak od tłuszczu. Najlepsze jest to, że znajdują się one na plecach i.. miałam tą koszulę w łapach przed praniem i daję głowę, że ich nie było. Jakby się w praniu od czegoś 'ubrudziło'. Tylko, że nic tłustego, tak brudnego nie wstawiałam razem, a same jasne raczej delikatne rzeczy.


Jako w miarę dobra PD gotuję lekką ogórkową zupę na jutro.

Aaaa i umieram! Przed chwilą wylazłam spod prysznica i znów jestem zgrzana. Czy u Was tez jest tak duszno?
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2014-07-08 o 20:28
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 20:49   #2737
pemimi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 523
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cześć dziewczyny, można dołączyć?
pemimi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 20:54   #2738
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez pemimi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, można dołączyć?
Witaj.

Opowiedz coś o sobie.
A jako wkupne poprosimy o przepis na coś pysznego.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 20:59   #2739
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Ijaa ja tłuste plamy zapieram płynem do naczyń a później piorę z vanishem oxy action, jeszcze żadna plama nie oparła się tej kombinacji alpejskiej mam tylko nadzieję, że to coś tłustego nie wyciekło Ci z pralki bo może być nieciekawie
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 21:08   #2740
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

I tak nic nie pobije mojej teściowej... która NIC NIE WYRZUCA! Zjada przeterminowane rzeczy, a jej "danie popisowe" na wszystkie uroczystości rodzinne to rolada na słono... a co zawiera? Wszystkie śmieci z lodówki i to nie takie typowe czyszczenie lodówki, to czyszczenie kredensów, garnków i lodówki - wrzuca tam nawet zapleśniałe kawałki mięsa sprzed kilku tygodni, makaron który był na obiad dwa tygodnie temu czy puszczę tuńczyka, który jest lekko po terminie. Stare jajka, mąka sprzed XXX lat. Same stare rzeczy.... A co nie zużyje do rolady to sama zjada
Jej dzieci, ja i mąż jej córki nie ruszają tej słonej rolady chociażby kijem, za to ciotki, wujki, dziadki itp. jedzą, bo myślą, że sobie z nich jaja robimy jak mówimy, że to same śmieci do wyrzucenia musimy im kiedyś nakręcić filmik jak ona to robi....
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 21:09   #2741
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Ijaa ja tłuste plamy zapieram płynem do naczyń a później piorę z vanishem oxy action, jeszcze żadna plama nie oparła się tej kombinacji alpejskiej mam tylko nadzieję, że to coś tłustego nie wyciekło Ci z pralki bo może być nieciekawie
Płyn mam, vanish mam - dzięki spróbuję!

I cholera wie co to
Jutro puszczę coś na próbę, nie wiem jakieś stare koszulki po domu i zobaczę czy się sytuacja powtórzy.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 21:09   #2742
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Dodatkowo moja teściowa naprawdę nie potrafi gotować, jej mięso jest zawsze jak kamień kiedyś robiła szaszłyki na patelni ponad godzinę! A jak powiedziałam jej, że jest twarde bo za długo je trzymała, to stwierdziła, że właśnie za krótko je trzymał Tak poza tym to złota kobieta, a do tego niewidzialna jak duch i nigdy się nie narzuca, ale na gotowaniu to ona się nie zna
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 21:12   #2743
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość

Aaaa i umieram! Przed chwilą wylazłam spod prysznica i znów jestem zgrzana. Czy u Was tez jest tak duszno?
U mnie też A Pani Domu katowała się 2 godziny przy żelazku !

Teraz meeeeecz
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 21:27   #2744
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Dajcie zyc z tym meczem 6 rano a mnie budzi Ricky Martin (buzik tz) wrzeszczacy jak zwykle DO YOU REALLY WANT ITTTTT??? Az podskoczylam w lozku i nici z mojego snu A snilo mi sie cos fajnego Tz dostal porzadny op... mozna by troche ciszej ten budzik nastawic zebu ukochana nie dostawala zawalu :P

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Kiedy ktoś do mnie przychodzi zawsze stawiam się na jego miejscu - nasz przyjaciel nie pije % bo przygotowuje się do Iron Mana (brr)
Hehe, podziwiam! Tutaj wieeelu ludzi startuje, w tym mama przyjaciela mojego tz - kobitka ok 55 lat, a forme ma taka ze hej...

Ja mam tylko 'przyszywana' 'tesciowa' (mama tz zmarla). Denerwujaca troszke babeczka (zawsze musi miec racje ), ale gotuje super i zawsze bardzo milo mnie przyjmuje. A tata tz jest swietny (wlasnie siedza i sie ekscytuja meczem)
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 21:32   #2745
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Dajcie zyc z tym meczem 6 rano a mnie budzi Ricky Martin (buzik tz) wrzeszczacy jak zwykle DO YOU REALLY WANT ITTTTT??? Az podskoczylam w lozku i nici z mojego snu A snilo mi sie cos fajnego Tz dostal porzadny op... mozna by troche ciszej ten budzik nastawic zebu ukochana nie dostawala zawalu :P
trochę zerkam do TŻta telewizora i już się śmiejemy - 5:0 w tej chwili
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014


Edytowane przez Ilsa Lund
Czas edycji: 2014-07-08 o 21:48
Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 21:35   #2746
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Ten mecz to jakieś nieporozumienie

Wysłane z mojego miniusia.
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 21:38   #2747
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
Ten mecz to jakieś nieporozumienie

Wysłane z mojego miniusia.

Masakra.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 21:42   #2748
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Oj tam dziewczyny od razu masakra wesoło jest
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 21:46   #2749
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Oj tam dziewczyny od razu masakra wesoło jest
U nas sąsiedzi na dole chyba byli za brazylią. Darli się jeszcze przed meczem. A teraz ciszy.
Zamknęli sie w sobie albo zapili z rozpaczy.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 21:49   #2750
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

A nie mówiłam wam że dzwoniło dziś do mnie Allegro i tam również mnie chcieli Ale ja już mam pracę I jestem bardziej zadowolona niż tam bym była
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 21:52   #2751
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
U nas sąsiedzi na dole chyba byli za brazylią. Darli się jeszcze przed meczem. A teraz ciszy.
Zamknęli sie w sobie albo zapili z rozpaczy.
niech się nie smucą,mogą się jeszcze odegrać w drugiej połowie
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 21:53   #2752
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Byłam na spacerze z hotdogiem i ludzie się darli to sądziłam że Niemcy dostaja w bo kto jest za nimi? jakie było moje zdziwienie Kiedy jakąś babka krzyknęła że 3:0 a jeszcze większy szok jak wchodzę do domu a tu leci 5 gol

Wysłane z mojego miniusia.
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 21:56   #2753
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
Byłam na spacerze z hotdogiem i ludzie się darli to sądziłam że Niemcy dostaja w bo kto jest za nimi? jakie było moje zdziwienie Kiedy jakąś babka krzyknęła że 3:0 a jeszcze większy szok jak wchodzę do domu a tu leci 5 gol

Wysłane z mojego miniusia.

Dali popalic Brazylii


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 22:06   #2754
pemimi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 523
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Witaj.

Opowiedz coś o sobie.
A jako wkupne poprosimy o przepis na coś pysznego.
Wasz wątek podczytuję, odkąd pojawiły się plany zamieszkania z TŻ, czyli jakieś 3 tygodnie temu, może trochę więcej Mam 20 lat, mój chłopak 28 i póki co mieszkamy razem tydzień Wcześniej tylko pomieszkiwaliśmy razem w jego poprzednim mieszkaniu raz na jakiś czas. Ja raczej z tych niegotujących, dopiero się uczę, ale sama na coś łatwego i dobrego z chęcią się skuszę


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pemimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 22:10   #2755
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Kupiłam ostatnio w Lidlu podczas tygodnia amerykańskiego lody z masłem orzechowym: ZA☠☠☠I***!
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 22:20   #2756
pemimi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 523
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio w Lidlu podczas tygodnia amerykańskiego lody z masłem orzechowym: ZA☠☠☠I***!
Racja, są najlepsze My zjadamy juz drugie opakowanie. Wzięliśmy jeszcze na próbę strawberry cheesecake, ale te już nie są takie dobre.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pemimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 22:45   #2757
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
A nie mówiłam wam że dzwoniło dziś do mnie Allegro i tam również mnie chcieli Ale ja już mam pracę I jestem bardziej zadowolona niż tam bym była
Brawo, gratulacje!!!
Cytat:
Napisane przez pemimi Pokaż wiadomość
Wasz wątek podczytuję, odkąd pojawiły się plany zamieszkania z TŻ, czyli jakieś 3 tygodnie temu, może trochę więcej Mam 20 lat, mój chłopak 28 i póki co mieszkamy razem tydzień Wcześniej tylko pomieszkiwaliśmy razem w jego poprzednim mieszkaniu raz na jakiś czas. Ja raczej z tych niegotujących, dopiero się uczę, ale sama na coś łatwego i dobrego z chęcią się skuszę
Witamy

No i jest 7:0 Ale jaja.

Tz poszedl w przerwie do piekarni po croissanty To sie nazywa niezdrowe... ale takie pyszne... sniadanie
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 06:55   #2758
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Narzekacie na kuchnię teściów, ja mam tylko teściową która ledwo kojarzy własnego syna, co dopiero mnie po wylewie.


A za croissantami nigdy nie przepadałam

Mąż ma wolne!
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 06:55   #2759
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 07:10   #2760
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Wystarczająco Dobre Panie Domu

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość

Tz poszedl w przerwie do piekarni po croissanty To sie nazywa niezdrowe... ale takie pyszne... sniadanie
Lucy z dwojga złego lepiej zjeść takie niezdrowe rzeczy na śniadanie, wtedy ma się pewność że do końca dnia się je spali

dzień dobry piję kawkę, później sprawdzę dokumenty i znów misja starostwo

miłego dnia Dziewczyny!
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-02 09:13:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.