Problem z mamą i ojczymem.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-13, 09:44   #1
fiveguns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11

Problem z mamą i ojczymem..


Drogie Panie proszę o radę,
Mama i mój ojczym pracują na trzy zmiany, kiedy mają drugie (od 13 - 22) i nocki (od 21 - 6) do mnie często przychodzi chłopak. Chyba nic dziwnego, pewnie każda z Was korzystała z okazji, że rodziców nie ma w domu i spędzała czas ze swoim ukochanym. Wczoraj musieli się jakoś domyśleć, że mam zamiar zaprosić swojego mężczyznę do siebie i mój ojczym zrobił naprawdę żenującą akcję.. Wyszedł do pracy normalnie po 21:25 nie było go w domu, usiedliśmy zaczęliśmy jeść pizzę.. Po godzinie na balkonie zaczął wariować pies, chwilę później mój ojczym wchodzi do domu jakby nigdy nic. Mój chłopak się zmieszał, zaczął sprzątać i uciekł do pokoju po 10 min wyszliśmy.. Dodam, że mam dawno skończone 19 lat, a jak widzicie nie mogę zaprosić chłopaka kiedy rodziców nie ma w domu. Kiedy gdzieś wychodzę mam czas do 23. Już nie wiem jak mam rozmawiać z mamą.. Nic do niej nie dociera.. Proszę poradźcie coś!
fiveguns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 09:49   #2
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

Cytat:
Napisane przez fiveguns Pokaż wiadomość
Drogie Panie proszę o radę,
Mama i mój ojczym pracują na trzy zmiany, kiedy mają drugie (od 13 - 22) i nocki (od 21 - 6) do mnie często przychodzi chłopak. Chyba nic dziwnego, pewnie każda z Was korzystała z okazji, że rodziców nie ma w domu i spędzała czas ze swoim ukochanym. Wczoraj musieli się jakoś domyśleć, że mam zamiar zaprosić swojego mężczyznę do siebie i mój ojczym zrobił naprawdę żenującą akcję.. Wyszedł do pracy normalnie po 21:25 nie było go w domu, usiedliśmy zaczęliśmy jeść pizzę.. Po godzinie na balkonie zaczął wariować pies, chwilę później mój ojczym wchodzi do domu jakby nigdy nic. Mój chłopak się zmieszał, zaczął sprzątać i uciekł do pokoju po 10 min wyszliśmy.. Dodam, że mam dawno skończone 19 lat, a jak widzicie nie mogę zaprosić chłopaka kiedy rodziców nie ma w domu. Kiedy gdzieś wychodzę mam czas do 23. Już nie wiem jak mam rozmawiać z mamą.. Nic do niej nie dociera.. Proszę poradźcie coś!
Przecież to wy się zachowujecie żenująco: ukradkiem się spotykacie za plecami rodziców, ukrywacie jakby to była jakaś zbrodnia. Nie wolno Ci zapraszać chłopaka do domu pod nieobecność rodziców czy o co chodzi? Może rozwiązaniem było by po prostu informowanie, że dziś przyjdzie do Ciebie chłopak?
Twój ojczym chyba nie popełnił wielkiej zbrodni wracając do własnego domu?

Edytowane przez bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Czas edycji: 2014-07-13 o 09:50
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 10:06   #3
Dance18
Raczkowanie
 
Avatar Dance18
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

Powiedz rodzicom że zapraszasz chłopaka do domu co w tym dziwnego? Zabraniają ci tego czy jak? Ukrywasz to więc rodzice też dziwnie do tego podchodzą
Dance18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 10:08   #4
fiveguns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;47282949]Przecież to wy się zachowujecie żenująco: ukradkiem się spotykacie za plecami rodziców, ukrywacie jakby to była jakaś zbrodnia. Nie wolno Ci zapraszać chłopaka do domu pod nieobecność rodziców czy o co chodzi? Może rozwiązaniem było by po prostu informowanie, że dziś przyjdzie do Ciebie chłopak?
Twój ojczym chyba nie popełnił wielkiej zbrodni wracając do własnego domu? [/QUOTE]
Informuję "Mamo dzisiaj przyjdzie do mnie K."
mama: "zero prywatności we własnym domu.. jak musi niech przyjdzie!"..
Chodzi mi o to, że zrobili to tak jakby chcieli nas przyłapać na gorącym uczynku.. Zawsze kiedy chcemy kogoś zaprosić to zgadzają się z łaską, albo nie zgadzają się pod byle jakim pretekstem np. "nie bo jest syf.." na co odpowiadam "to posprzątam.." i tu się zaczyna "jezu jaka ty jesteś męcząca.."... Oboje mamy rodzeństwo i domy pełne ludzi, więc kiedy nikogo nie ma w domu to korzystamy z okazji. Dodam, ze kiedy miałam 10 lat zostawałam sama z bratem, który miał 6 lat.. na całe dnie bo mama i tata pracowali.. Kiedy miałam 14 lat, a brat 10 to zostawiła nas samych w domu żeby wyjechać ze swoim nowym partnerem na wakacje, na dwa tygodnie a teraz ma problem kiedy ktoś do mnie przychodzi i nie mogę nikogo zapraszać kiedy ich nie ma..
fiveguns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 10:12   #5
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

Cytat:
Napisane przez fiveguns Pokaż wiadomość
Drogie Panie proszę o radę,
Mama i mój ojczym pracują na trzy zmiany, kiedy mają drugie (od 13 - 22) i nocki (od 21 - 6) do mnie często przychodzi chłopak. Chyba nic dziwnego, pewnie każda z Was korzystała z okazji, że rodziców nie ma w domu i spędzała czas ze swoim ukochanym. Wczoraj musieli się jakoś domyśleć, że mam zamiar zaprosić swojego mężczyznę do siebie i mój ojczym zrobił naprawdę żenującą akcję.. Wyszedł do pracy normalnie po 21:25 nie było go w domu, usiedliśmy zaczęliśmy jeść pizzę.. Po godzinie na balkonie zaczął wariować pies, chwilę później mój ojczym wchodzi do domu jakby nigdy nic. Mój chłopak się zmieszał, zaczął sprzątać i uciekł do pokoju po 10 min wyszliśmy.. Dodam, że mam dawno skończone 19 lat, a jak widzicie nie mogę zaprosić chłopaka kiedy rodziców nie ma w domu. Kiedy gdzieś wychodzę mam czas do 23. Już nie wiem jak mam rozmawiać z mamą.. Nic do niej nie dociera.. Proszę poradźcie coś!
Nie, nie musiałam się kryć z facetem i zapraszać dopiero jak rodzice wyjdą z domu. To chore jak dla mnie.
Po co się z nim kryjesz? Skąd pomysł, że nie możesz zaprosić chłopaka jak nie ma ich w domu? Bo ja tutaj jakoś tego nie widzę. W ogóle sytuacja jak dla mnie kosmos, ojczym wchodzi do domu, a chłopak ucieka
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 10:13   #6
Dance18
Raczkowanie
 
Avatar Dance18
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

zostawiać dzieci w tym wieku same na dwa tygodnie?? Coś tu jest nie tak O.o
A może po prostu przypomnij matce jak ona postępowała ?? Właśnie o tych wakacjach i jak były jeszcze inne tego typu sytuacje. Rodzice często zapominają o swoich wybrykach ucząc dzieci jak mają postępować.
Dance18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 10:14   #7
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

Cytat:
Napisane przez fiveguns Pokaż wiadomość
Informuję "Mamo dzisiaj przyjdzie do mnie K."
mama: "zero prywatności we własnym domu.. jak musi niech przyjdzie!"..
Chodzi mi o to, że zrobili to tak jakby chcieli nas przyłapać na gorącym uczynku.. Zawsze kiedy chcemy kogoś zaprosić to zgadzają się z łaską, albo nie zgadzają się pod byle jakim pretekstem np. "nie bo jest syf.." na co odpowiadam "to posprzątam.." i tu się zaczyna "jezu jaka ty jesteś męcząca.."... Oboje mamy rodzeństwo i domy pełne ludzi, więc kiedy nikogo nie ma w domu to korzystamy z okazji. Dodam, ze kiedy miałam 10 lat zostawałam sama z bratem, który miał 6 lat.. na całe dnie bo mama i tata pracowali.. Kiedy miałam 14 lat, a brat 10 to zostawiła nas samych w domu żeby wyjechać ze swoim nowym partnerem na wakacje, na dwa tygodnie a teraz ma problem kiedy ktoś do mnie przychodzi i nie mogę nikogo zapraszać kiedy ich nie ma..
Cóż, nie lubią ludzi w domu, mają prawo. Ale przyprowadzaniem chłopaka w tajemnicy nie zdziałasz za dużo.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 10:16   #8
Dance18
Raczkowanie
 
Avatar Dance18
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Cóż, nie lubią ludzi w domu, mają prawo. Ale przyprowadzaniem chłopaka w tajemnicy nie zdziałasz za dużo.
Ale przyznaj że zostawianie dzieci w wieku 14,10 lat na dwa tygodnie nie było odpowiedzialnym zachowaniem
Dance18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 10:19   #9
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;47282949]Przecież to wy się zachowujecie żenująco: ukradkiem się spotykacie za plecami rodziców, ukrywacie jakby to była jakaś zbrodnia. Nie wolno Ci zapraszać chłopaka do domu pod nieobecność rodziców czy o co chodzi? Może rozwiązaniem było by po prostu informowanie, że dziś przyjdzie do Ciebie chłopak?
Twój ojczym chyba nie popełnił wielkiej zbrodni wracając do własnego domu? [/QUOTE]

A własnie, no i po co bylo zwiewac jak juz przyszedl? Mogliscie sie przeciez zachowac jakby nigdy nic, a tu reakcja jakbyscie w tym domu dragi dzielili jak handel.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 10:19   #10
fiveguns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie, nie musiałam się kryć z facetem i zapraszać dopiero jak rodzice wyjdą z domu. To chore jak dla mnie.
Po co się z nim kryjesz? Skąd pomysł, że nie możesz zaprosić chłopaka jak nie ma ich w domu? Bo ja tutaj jakoś tego nie widzę. W ogóle sytuacja jak dla mnie kosmos, ojczym wchodzi do domu, a chłopak ucieka
Przepraszam, źle to napisałam nie chodzi o to aby się "KRYĆ SIĘ"!!! Kiedy mama i jej facet są w domu też przychodzi.. Chodzi o to, że KIEDY NIE MA ICH W DOMU MAMY CHWILĘ DLA SIEBIE! Jesteśmy sami, korzystamy z okazji, że nikogo nie ma w domu.
Tu chodzi o to: mój ojczym normalnie wyszedł do pracy, pojechał do pracy autem.. Wziął torbę zrobił śniadanie.. Po prostu założyli z mamą, że nie wiadomo co tu będę robić i wziął urlop na żądanie!!!! Wrócił do domu! Jak napisałam wyżej są trudni.. Robią łaskę kiedy pytam czy może do mnie przyjść chłopak! Czasami się zgodzą, a czasami nie bo mają zły humor.. O to mi chodzi! Nie ukrywam się ;/ jestem dorosła, ale mój ojczym miał wczoraj taką minę jakby chciał nas zabić.. a tylko oglądaliśmy mecz!
fiveguns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 10:22   #11
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

Cytat:
Napisane przez Dance18 Pokaż wiadomość
Ale przyznaj że zostawianie dzieci w wieku 14,10 lat na dwa tygodnie nie było odpowiedzialnym zachowaniem
Nie było Ale nie wiem jaki to ma związek z tematem.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
A własnie, no i po co bylo zwiewac jak juz przyszedl? Mogliscie sie przeciez zachowac jakby nigdy nic, a tu reakcja jakbyscie w tym domu dragi dzielili jak handel.
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez fiveguns Pokaż wiadomość
Przepraszam, źle to napisałam nie chodzi o to aby się "KRYĆ SIĘ"!!! Kiedy mama i jej facet są w domu też przychodzi.. Chodzi o to, że KIEDY NIE MA ICH W DOMU MAMY CHWILĘ DLA SIEBIE! Jesteśmy sami, korzystamy z okazji, że nikogo nie ma w domu.
Tu chodzi o to: mój ojczym normalnie wyszedł do pracy, pojechał do pracy autem.. Wziął torbę zrobił śniadanie.. Po prostu założyli z mamą, że nie wiadomo co tu będę robić i wziął urlop na żądanie!!!! Wrócił do domu! Jak napisałam wyżej są trudni.. Robią łaskę kiedy pytam czy może do mnie przyjść chłopak! Czasami się zgodzą, a czasami nie bo mają zły humor.. O to mi chodzi! Nie ukrywam się ;/ jestem dorosła, ale mój ojczym miał wczoraj taką minę jakby chciał nas zabić.. a tylko oglądaliśmy mecz!
Oni nie lubią jak ktoś jest w domu nawet jak oni są. Myślisz, że lubią, jak ktoś jest jak ich nie ma? Poza tym chwile dla siebie można mieć nawet jak rodzice są w domu. Moim zdaniem
Może go nie lubią? Nie wiem, nie znam Twoich rodziców, Twojego chłopaka, Waszych stosunków.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 10:31   #12
fiveguns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie było Ale nie wiem jaki to ma związek z tematem.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------



Dokładnie



Oni nie lubią jak ktoś jest w domu nawet jak oni są. Myślisz, że lubią, jak ktoś jest jak ich nie ma? Poza tym chwile dla siebie można mieć nawet jak rodzice są w domu. Moim zdaniem
Może go nie lubią? Nie wiem, nie znam Twoich rodziców, Twojego chłopaka, Waszych stosunków.
Właśnie tu jest problem.. Ostatnio byliśmy razem dwa tygodnie na wakacjach.. Mama osobiście szukała noclegu, Bardzo go lubi.. Kiedyś nie miała z tym problemów, zaczęła mieć kiedy wyszła za mąż... Zmieniła się.. Kiedy byłam młodsza często zostawałam sama w domu, koleżanki przychodziły do mnie na noc. A teraz nikt nie może przyjść kiedy ich nie ma w domu. Ani ja nie mogę wyjść bo mój brat nie może zostać sam (ma 15 lat). Więc idąc tym tropem, mój chłopak pracuje i czasami wypada tak, ze rodzice wychodzą do pracy o 21, a on wraca po 20. Gdybym słuchała mamy i nikogo nie zapraszała to nie widziałabym się z nim 7 dni.. Dla mnie trochę sporo. Też pracuje i czasami widujemy się jak rodziców nie ma w domu. Chyba normalne, że chcę się z nim widywać ?
fiveguns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 10:31   #13
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

Czemu nie powiedzieliście "dzień dobry panu, oglądamy mecz, chce się pan przyłączyć?"
taką histerią jaką odstawiliście nie wzbudzacie najmniejszego zaufania...
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 10:39   #14
fiveguns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Czemu nie powiedzieliście "dzień dobry panu, oglądamy mecz, chce się pan przyłączyć?"
taką histerią jaką odstawiliście nie wzbudzacie najmniejszego zaufania...
Chłopak zapytał czy chcę pizze, ojczym odpowiedział "nie. nie mam ochoty." ton głosu był jedoznaczny więc musieliśmy wyjść...Zadzwoniłam do brata na domowy bo nie odbierał komórki, żeby założył psu szelki i puścił na klatkę, od razu z nim wyjdę.. a mój ojczym zaczął się awanturować, ze na pewno ktoś do mnie przyjdzie, że sprawdzam czy wyszedł itp, itd... Czy to nie jest dziwne ? poprosiłam o radę, jak sie z nimi dogadać, a niektórzy zaraz spekulują, że się ukrywam, że jesteśmy żałośni! Czasami tak jest, że kiedy mówisz komuś "dobry wieczór", a ktoś Ci odpowiada "chyba nie dobry" to po prostu masz ochotę wyjść.. ?
fiveguns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 10:51   #15
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

Cytat:
Napisane przez fiveguns Pokaż wiadomość
Chłopak zapytał czy chcę pizze, ojczym odpowiedział "nie. nie mam ochoty." ton głosu był jedoznaczny więc musieliśmy wyjść...Zadzwoniłam do brata na domowy bo nie odbierał komórki, żeby założył psu szelki i puścił na klatkę, od razu z nim wyjdę.. a mój ojczym zaczął się awanturować, ze na pewno ktoś do mnie przyjdzie, że sprawdzam czy wyszedł itp, itd... Czy to nie jest dziwne ? poprosiłam o radę, jak sie z nimi dogadać, a niektórzy zaraz spekulują, że się ukrywam, że jesteśmy żałośni! Czasami tak jest, że kiedy mówisz komuś "dobry wieczór", a ktoś Ci odpowiada "chyba nie dobry" to po prostu masz ochotę wyjść.. ?
W ogóle nie rozumiem i nie umiem wyobrazić sobie sytuacji jakie opisujesz, no nie umiem
Na "nie mam ochoty" odpowiedziałabym "aha, ok" i oglądała dalej mecz czy co tam oglądaliście.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 11:16   #16
fiveguns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
W ogóle nie rozumiem i nie umiem wyobrazić sobie sytuacji jakie opisujesz, no nie umiem
Na "nie mam ochoty" odpowiedziałabym "aha, ok" i oglądała dalej mecz czy co tam oglądaliście.
Czasami da się wyczuć w tonie, że jesteśmy tu niechciani Tak było wczoraj.. Po prostu chcę się dowiedzieć jak mam rozmawiać z mamą na ten temat.. Żeby pozwoliła chłopakowi przychodzić do mnie pod ich nieobecność.. Jakaś rada ?
fiveguns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 11:19   #17
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

Cytat:
Napisane przez fiveguns Pokaż wiadomość
Czasami da się wyczuć w tonie, że jesteśmy tu niechciani Tak było wczoraj.. Po prostu chcę się dowiedzieć jak mam rozmawiać z mamą na ten temat.. Żeby pozwoliła chłopakowi przychodzić do mnie pod ich nieobecność.. Jakaś rada ?
No i? Masz uciekać z domu, bo ojczym nie w humorze był?

Mama Ci ufa? Czemu chłopak nie może przychodzić? Padł jakiś argument? Była jakaś rozmowa wcześniej? Ile mama miała lat jak Cię urodziła, była młoda? - czasem pojawia się lęk jak dziecko jest w tym wieku, co się było zachodząc w ciążę, że jemu też się to przytrafi
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 11:28   #18
fiveguns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
No i? Masz uciekać z domu, bo ojczym nie w humorze był?

Mama Ci ufa? Czemu chłopak nie może przychodzić? Padł jakiś argument? Była jakaś rozmowa wcześniej? Ile mama miała lat jak Cię urodziła, była młoda? - czasem pojawia się lęk jak dziecko jest w tym wieku, co się było zachodząc w ciążę, że jemu też się to przytrafi
Wiesz kiedyś zostawałam sama w domu i nie robiła problemów jak ktoś u mnie był. Nie mam dobrego kontaktu z ojczymem raczej się unikamy zobaczył, ze chłopak u mnie jest i zaraz zadzwonił do mamy.
Żadnych argumentów, nie może bo nie! Ufała jak miałam lat 14, poznała mojego ojczyma i przestała, cały czas chce mieć kontrolę.. Mam być w domu w sobotę o 23 w wieku lat 19 bo tak! Rozmowy nie było. Miała 21 lat jak mnie urodziła, ale wpadli na wakacjach, a na wakacje pozwoliła mi jechać Nie miała nic przeciwko.
fiveguns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 19:14   #19
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Czemu nie powiedzieliście "dzień dobry panu, oglądamy mecz, chce się pan przyłączyć?"
taką histerią jaką odstawiliście nie wzbudzacie najmniejszego zaufania...
Zgadzam się
Zły humor ojczyma trzeba było zignorować i zachowywać się normalnie. A takie dziwne zachowanie i ucieczka potwierdziły tylko, że coś jest na rzeczy i trzeba was pilnować. Jakby ojczym posiedział z wami i pooglądał mecz lub jakiś film, to drugi raz by urlopu nie wziął:P
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 20:23   #20
woven_by_wind
Zakorzenienie
 
Avatar woven_by_wind
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Everywhere
Wiadomości: 9 212
Dot.: Problem z mamą i ojczymem..

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie było Ale nie wiem jaki to ma związek z tematem.
Ja myślę, że ma ogromny, bo albo traktuje się swoje dziecko jak dorosłe, albo jak dzieciaka.
W tym jest sprzeczność. Skoro uważają, że 14-latka może zostać sama przez dwa tygodnie (a w dodatku zostawiają jej POD OPIEKĘ 10-latka), to tym bardzie powinni uważać, że 19-latka może spotykać się ze chłopakiem pod ich nieobecność. Przecież nie wiedzieli co ona robiła przez te 2 tygodnie pięć lat temu i kto u niej wtedy nocował?!
woven_by_wind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-13 21:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.