Kilka lat sam... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-08, 19:26   #1
Devek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 66

Kilka lat sam...


Witajcie !

Piszę tutaj bo mam ogromny dylemat... Chciałbym kogoś poznać, przyjaźń może związek ? Jestem sam od kilku lat... I teraz trudno mi się przestawić i poznać naprawdę wyjątkowego ... Ogólnie jestem za ganiany bo pracuję...
Na weekendzie czasami jeżdżę na imprezy, ale tamto towarzystwo mi nie od powiada... Jestem już prawie 6 lat sam... Kiedyś poznałem piękną i inteligentną kobietę ale dałem jej kosza... Ale już jest po ślubie... Jakoś nie mam szczęścia do Kobiet .... Może cos mi doradzicie ? Wiem, że prawdziwa miłość przyjdzie sama... Ale ile można czekać ?
Devek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 19:44   #2
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 807
Dot.: Kilka lat sam...

Ile masz lat?...może...ale to luźna sugestia...założysz konto na portalu randkowym?...spróbuj....b o przecież...nic nie tracisz.................. ..
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 21:31   #3
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Kilka lat sam...

Portale randkowe, jakieś kluby gdzie są organizowane spotkania - rozmowa o sztuce, po angielsku itp.
Może jakiś znajomy/ a ma dziewczynę i szepnął by słówko o Tobie.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 09:42   #4
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Kilka lat sam...

Cytat:
Napisane przez Devek Pokaż wiadomość
Witajcie !

Piszę tutaj bo mam ogromny dylemat... Chciałbym kogoś poznać, przyjaźń może związek ? Jestem sam od kilku lat... I teraz trudno mi się przestawić i poznać naprawdę wyjątkowego ... Ogólnie jestem za ganiany bo pracuję...
Na weekendzie czasami jeżdżę na imprezy, ale tamto towarzystwo mi nie od powiada... Jestem już prawie 6 lat sam... Kiedyś poznałem piękną i inteligentną kobietę ale dałem jej kosza... Ale już jest po ślubie... Jakoś nie mam szczęścia do Kobiet .... Może cos mi doradzicie ? Wiem, że prawdziwa miłość przyjdzie sama... Ale ile można czekać ?
Może byś tak zaczął pisać jak dorosły facet? Wielokropki są na prawdę irytujące. Poza tym słowo "zaganiany" pisze się razem, a co to znaczy:"Na weekendzie czasami jeżdżę na imprezy" Chyba "w weekend"?!
Załóż sobie konto na sym.patii czy innym portalu randkowym tylko blagam nie nadużywaj tam kropek i zwróć uwage na poprawną pisownię
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 10:31   #5
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Kilka lat sam...

Cytat:
Napisane przez Devek Pokaż wiadomość
Witajcie !

Piszę tutaj bo mam ogromny dylemat... Chciałbym kogoś poznać, przyjaźń może związek ? Jestem sam od kilku lat... I teraz trudno mi się przestawić i poznać naprawdę wyjątkowego ... Ogólnie jestem za ganiany bo pracuję...
Na weekendzie czasami jeżdżę na imprezy, ale tamto towarzystwo mi nie od powiada... Jestem już prawie 6 lat sam... Kiedyś poznałem piękną i inteligentną kobietę ale dałem jej kosza... Ale już jest po ślubie... Jakoś nie mam szczęścia do Kobiet .... Może cos mi doradzicie ? Wiem, że prawdziwa miłość przyjdzie sama... Ale ile można czekać ?

Znowu zakładasz podobny wątek? :P piszesz 6 lat a w innym wątku że 2 lata temu skończyłeś zwiazek, mylą ci się fakty i zaczyna od ciebie bić desperacją trochę
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 14:07   #6
Devek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 66
Dot.: Kilka lat sam...

Hhe

Polonistki za pięć groszy :P
Roboty byście się czepiły heh

dokładnie kilka lat, nie chce mi się liczyć, bo nie potrafię?.... Pomożecie ?

Za pewne z takimi pustymi, jak powyżej bym się nie związywał

Pozdrawiam

Edytowane przez Devek
Czas edycji: 2014-07-09 o 14:08
Devek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 14:14   #7
Filipinka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: Kilka lat sam...

Nie masz co liczyć na jaką kolwiek pomoc obrażając wizażanki. Po czym wnioskujesz że są puste? Po tym że widzą twoje błędy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Czas leczy rany a skur***yństwo otwiera oczy
http://wiecznieniedojrzala.bloa.pl/
Filipinka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 14:59   #8
Regon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 134
Dot.: Kilka lat sam...

Człowieku, czepiłeś się tego, że dziewczyny wytykają Ci błędy językowe, ale biorąc pod uwagę to, jak piszesz, można stwierdzić, że w podobny sposób mówisz (np. "na weekendzie"). W końcu forma pisana jest zwykle bardziej przemyślana, dopracowana niż wypowiedź ustna w czasie zwykłej rozmowy. Popełnianie takich błędów jest, myślę, że dla większości kobiet, odpychające. W drugą stronę to działa tak samo. Prosisz o rady - oto jedna z nich.
Regon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 15:09   #9
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Kilka lat sam...

Cytat:
Napisane przez Devek Pokaż wiadomość
Hhe

Polonistki za pięć groszy :P
Roboty byście się czepiły heh

dokładnie kilka lat, nie chce mi się liczyć, bo nie potrafię?.... Pomożecie ?

Za pewne z takimi pustymi, jak powyżej bym się nie związywał

Pozdrawiam
Gdyby dorosły facet napisał do mnie tak jak Ty nie miałam ochoty kontynuować rozmowy. Ta niechęć przełożyłaby się na niechęć do spotkania bo jeśli ktoś wrzuca namiętnie wielokropki, przekręca zwroty i słowa to jest bardzo niekorzystne. Jednak umiejętność prawidłowej mowy to podstawa, nie uważasz?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 16:53   #10
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Kilka lat sam...

Wizażanki, przypominam, że czepianie się błędów w pisowni innych jest w złym tonie :P
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 16:55   #11
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Kilka lat sam...

Cytat:
Napisane przez Devek Pokaż wiadomość
Hhe

Polonistki za pięć groszy :P
Roboty byście się czepiły heh

dokładnie kilka lat, nie chce mi się liczyć, bo nie potrafię?.... Pomożecie ?

Za pewne z takimi pustymi, jak powyżej bym się nie związywał

Pozdrawiam
jak nie potrafisz to pora cofnąć się do podstawówki i zacząć jeszcze raz i czy ty dobrze wiesz co słowo "puste" znaczy bo sądzę że nie popracuj najpierw nad sobą dopiero szukaj kobiety bo na tym etapie masz marne szanse

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Wizażanki, przypominam, że czepianie się błędów w pisowni innych jest w złym tonie :P

zgadzam się, ale nie musimy być od razu puste itp
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 17:34   #12
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Kilka lat sam...

Autorze, przeczytalam dwa twoje posty i juz wiem, czemu jestes sam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 19:48   #13
Devek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 66
Dot.: Kilka lat sam...

Hehe co tu mówić, prawda koli i boli... Ktoś zgłosił do moderatorów moją wypowiedź...

Nie chcąc się wywyższać mam na pewno większą wiedzę, niż tutaj połowa użytkowników.

Mogę wam na pisać czemu jestem sam ?
Bo chcę coś osiągnąć? Chcę spełnić marzenia i stać sie kimś ? Może pomóc komuś ? Założyć firmy i dać pracę innym? Dlaczego nie których ludzi nie znam ? A załatwię im prace, zniżki ? Pomogę?

Ale widać, że większość ludzi na tym forum to śmieszy...

Aa w podstawówce Hex, promieni, asembler, elektroniki, programowania czy tam mechaniki itp nie uczą ? Chyba, że coś się zmieniło ?

Edytowane przez Devek
Czas edycji: 2014-07-09 o 19:56
Devek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 11:38   #14
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Kilka lat sam...

Cytat:
Napisane przez Devek Pokaż wiadomość
Hehe co tu mówić, prawda koli i boli... Ktoś zgłosił do moderatorów moją wypowiedź...

Nie chcąc się wywyższać mam na pewno większą wiedzę, niż tutaj połowa użytkowników.

Mogę wam na pisać czemu jestem sam ?
Bo chcę coś osiągnąć? Chcę spełnić marzenia i stać sie kimś ? Może pomóc komuś ? Założyć firmy i dać pracę innym? Dlaczego nie których ludzi nie znam ? A załatwię im prace, zniżki ? Pomogę?

Ale widać, że większość ludzi na tym forum to śmieszy...

Aa w podstawówce Hex, promieni, asembler, elektroniki, programowania czy tam mechaniki itp nie uczą ? Chyba, że coś się zmieniło ?
Błąd na błędzie.. Dlaczego pytasz nas czy chcesz coś osiągnąć?

Jesteś typem faceta, który raczej NORMALNEJ dziewczyny nigdy nie znajdzie.
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 11:42   #15
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Kilka lat sam...

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
Błąd na błędzie.. Dlaczego pytasz nas czy chcesz coś osiągnąć?

Jesteś typem faceta, który raczej NORMALNEJ dziewczyny nigdy nie znajdzie.
Blad na bledzie, a wskazalas dwa Wytykanie bledow na forum w taki sposob jest niezgodne z regulaminem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 13:02   #16
lalibelle
Rozeznanie
 
Avatar lalibelle
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 641
Dot.: Kilka lat sam...

Nie chcę być 15-tą osobą,która wytyka błędy,ale naprawdę,Autorze,zwróć uwagę na sposób,w jaki się wypowiadasz,bo może to jest Twój problem,przez który nie masz dziewczyny.I nie,nie naśmiewam się,mówię jak jest.
Polecałabym czytać więcej,książek,gazet-nie zauważysz,kiedy zaczniesz lepiej pisać I naprawdę,nie mówię tego złośliwie
Z tego,co widziałam na innym wątku,jesteś po zawodówce i chyba dlatego jest trochę kulawo z gramatyką.Nie wiem,czy byś zdał maturę,pisząc tak wypracowanie.Naprawdę,pop racuj nad tym,to ci tylko pomoże

PS.Wielokropki są trochę irytujące,stawiaj kropki,
Ps2.Co robisz,żeby nie być sam?
__________________
Live a life you will remember

Thank God, I'm a woman
lalibelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 17:41   #17
Regon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 134
Dot.: Kilka lat sam...

Tu nie chodzi o wytykanie błędów w kolejnych postach. Chodzi o pokazanie, że jeśli facet mówi tak, jak pisze, to jest to z pewnością jeden z jego problemów w nawiązywaniu znajomości z ludźmi.
Regon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 13:47   #18
Devek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 66
Dot.: Kilka lat sam...

Czytam przeważnie rysunki techniczne, izometryczne

Maturę bym zdał na bank, studia tak samo skończył. Ale po co ?
Że będę miał wyższe wykształcenie ? heh mi to nie jest potrzebne do niczego.. Większość ludzi myśli, że zrobi sobie magistra i będzie zarabiał kokosy ? Hehe, ale w praktyce ? Jest całkiem inaczej, większość ludzi po zawodówce jest bardziej mądrzejszych od tych, którzy mają magistra...
Tak samo nikt nie jest ideałem, każdy popełnia jakieś błędy jak w pisowni i w życiu ? Chyba, że się mylę ?
Devek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 15:35   #19
201604220918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 412
Dot.: Kilka lat sam...

Cytat:
Napisane przez Devek Pokaż wiadomość
Czytam przeważnie rysunki techniczne, izometryczne

Maturę bym zdał na bank, studia tak samo skończył. Ale po co ?
Że będę miał wyższe wykształcenie ? heh mi to nie jest potrzebne do niczego.. Większość ludzi myśli, że zrobi sobie magistra i będzie zarabiał kokosy ? Hehe, ale w praktyce ? Jest całkiem inaczej, większość ludzi po zawodówce jest bardziej mądrzejszych od tych, którzy mają magistra...
Tak samo nikt nie jest ideałem, każdy popełnia jakieś błędy jak w pisowni i w życiu ? Chyba, że się mylę ?
Serio, "bardziej mądrzejszych"?

Nie, ludzie po zawodówkach nie są mądrzejsi od tych z wyższym wykształceniem, mogą być świetni w swoim fachu, ale to ich nie czyni mądrzejszymi.

Trzeba zaakceptować fakt, że pewne zawody wymagają jednak większego zaangażowania i dłuższego, a co za tym idzie i bardzo skomplikowanego procesu opanowywania wiedzy. Nie ma więc sensu porównywać fryzjerki z lekarzem, bo to inna liga, nie sądzisz? Nie neguję za to, że są przypadki marnujące pięć lat swojej egzystencji na uczelni, bo idą dla samego papierka. Po takich "studiach" faktycznie kokosów nie będzie.

Co do twojego stylu pisania - ja się przychylę do tego, co tu już padło, że on jest zwyczajnie słaby i jeśli ktoś zwraca na takie rzeczy uwagę, to może być przeszkodą w nawiązaniu relacji.
201604220918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 17:54   #20
pemimi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 523
Dot.: Kilka lat sam...

Mam ogromną nadzieję, że to troll Jeśli nie to bardzo mi przykro, ale pewnie szybko dziewczyny nie znajdzie. I dobrze
pemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 21:56   #21
mimi0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kilka lat sam...

masz irytujący sposób pisania. Można się czepiać błędów gramatycznych, kropek, pisania"hehe", "heh", prawie każda odpowiedź dotyczy tego, że Twój komunikat zawiera w sobie coś, co zniechęca doczytania, co Ciebie.
Jeśli chcesz kogoś poznać, to możesz: a)szukać wyjątkowej, której to nie drażni, b)zastanowić się co tak wszystkich wkurza i starać się to zmieniać
mimi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 08:30   #22
Colderia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 424
Dot.: Kilka lat sam...

Cytat:
Napisane przez Devek Pokaż wiadomość
Hhe

Polonistki za pięć groszy :P
Roboty byście się czepiły heh

dokładnie kilka lat, nie chce mi się liczyć, bo nie potrafię?.... Pomożecie ?

Za pewne z takimi pustymi, jak powyżej bym się nie związywał

Pozdrawiam

Po tym tekście wcale się nie dziwię, że już 6sty rok jesteś całkowicie SAM.
Pozdrawiam
Colderia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 09:05   #23
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Kilka lat sam...

Po przeczytaniu Twoich wypowiedzi, również nie dziwię się, że jesteś sam. Jeżeli w życiu, do kobiet podchodzisz jak tu do wizażanek, to wielkiej nadziej dla Ciebie nie ma.
Na portalach randkowych nie wróżę Ci sukcesów
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 10:03   #24
Figure09
Rozeznanie
 
Avatar Figure09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puste ściany
Wiadomości: 536
Dot.: Kilka lat sam...

No tak, lepiej kogoś obrażać zamiast pomyśleć czy może faktycznie te "puste wizażanki" nie mają racji.
__________________
Tylko ten, kto ma odwagę mówić to, co myśli,
zasługuje na pełne zaufanie.
Być może człowiek taki wyrazi się czasem niezręcznie,
a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał.



Figure09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 10:13   #25
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Kilka lat sam...

Cytat:
Napisane przez Devek Pokaż wiadomość
Hehe co tu mówić, prawda koli i boli... Ktoś zgłosił do moderatorów moją wypowiedź...

Nie chcąc się wywyższać mam na pewno większą wiedzę, niż tutaj połowa użytkowników.

Mogę wam na pisać czemu jestem sam ?
Bo chcę coś osiągnąć? Chcę spełnić marzenia i stać sie kimś ? Może pomóc komuś ? Założyć firmy i dać pracę innym? Dlaczego nie których ludzi nie znam ? A załatwię im prace, zniżki ? Pomogę?

Ale widać, że większość ludzi na tym forum to śmieszy...

Aa w podstawówce Hex, promieni, asembler, elektroniki, programowania czy tam mechaniki itp nie uczą ? Chyba, że coś się zmieniło ?
bo jesteś zarozumiały, niemiły, nie przyjmujesz konstruktywnej krytyki, dlatego jesteś sam. Ale możesz popracować nad sobą i się zmienić.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 11:53   #26
lalibelle
Rozeznanie
 
Avatar lalibelle
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 641
Dot.: Kilka lat sam...

Cytat:
Napisane przez Devek Pokaż wiadomość
Czytam przeważnie rysunki techniczne, izometryczne

Maturę bym zdał na bank, studia tak samo skończył. Ale po co ?
Że będę miał wyższe wykształcenie ? heh mi to nie jest potrzebne do niczego.. Większość ludzi myśli, że zrobi sobie magistra i będzie zarabiał kokosy ? Hehe, ale w praktyce ? Jest całkiem inaczej, większość ludzi po zawodówce jest bardziej mądrzejszych od tych, którzy mają magistra...
Tak samo nikt nie jest ideałem, każdy popełnia jakieś błędy jak w pisowni i w życiu ? Chyba, że się mylę ?
Wiesz,jeśli chcesz zostać kimś,to bez studiów moze być ciężko...Możesz sobie mówić ,co chcesz,ale jest jak jest .Wiadomo,że jeśli praktycznie każdy może studiować,to wartość studiów spada,no ale to są STUDIA.Jednak ma się ten kontakt z profesorami itd
Dyrektorem bez nich nie będziesz.I możesz mówić,że są milionerzy bez wyższego,ale to jednak jest mniejszość.Często żeby awansować w pracy potrzebne jest lepsze wykształcenie.Bez tego możesz być dobry,ale nie najlepszy.Taka prawda.Ja bym do średniego jednak chociaż dobiła na Twoim miejscu
__________________
Live a life you will remember

Thank God, I'm a woman
lalibelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 18:20   #27
Devek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 66
Dot.: Kilka lat sam...

Szkołę mogę sobie zrobić nawet w wieku 30 lat... Ale nie teraz, nie mam czasu na szkołę. Dziewczynę i bym miał może ?... Ale nie daję szansy żadnej... Dlaczego ? Nie wiem, może nie czas jeszcze u mnie na miłość ?
Jedynie przelotny sex, spotkanie nic więcej. Ale większość dziewczyn, zaczyna ostro pod bijać do mnie, ale ich olewam..

O dziwo, znowu dostałem awans w firmie, podwyżkę? Więc chyba nie jestem no ostatnim.... Przyjęli mnie do firmy w lutym za psie pieniądze aa teraz już zarabiam więcej niż ludzie co pracują tam 10-15 lat. Ale zaraz będziecie pisać nie wiadomo co..
Mam takie plany, zdobyć większe wykształcenie papiery najwyższego stopnia i stać się brygadzistą, swojej grupy i podpisywać kontrakty z firmami w UE. Jak wpadnie parę groszy wiem, że wychodzę na plusie, otworzyć, kilka sklepów, firm w pl i chyba by można było żyć ?

Np Jak bym miał, żonę i zostawiał ją w domu wiadome, zdrady by były.. Dziecko miał ? Nie widział, jak rośnie.. ? Za kilka miesięcy, bym był dla niego obcym człowiekiem. Troszke to tak napisane pochopnie, ale coś takiego mam na myśli.
Devek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 18:34   #28
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Kilka lat sam...

Przestań już się rzucać, przyszedłeś tu udowodnić, żeś taki mądry, bo na technice się znasz? Jesteśmy w sieci, wrażenia na nikim to nie robi, a chyba mija się z celem wątku.

Może to faktycznie nie czas na Ciebie.

p.s. ja nie lubię wytykać błędów i raczej tego nie robię, ale naprawdę masz niefajny styl pisania, np. zbędne wykrzykniki, nadające obrażony ton. Zrażasz tak rozmówcę. Piszę, bo na portalu randkowym takie coś może Cię od razu wyeliminować, gdy będziesz chciał więcej niż seksu

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Devek Pokaż wiadomość

Np Jak bym miał, żonę i zostawiał ją w domu wiadome, zdrady by były..
Wiadomo, że ona, czy że Ty, mądralo?
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 18:44   #29
nadijka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 759
Dot.: Kilka lat sam...

Cytat:
Napisane przez Devek Pokaż wiadomość
Szkołę mogę sobie zrobić nawet w wieku 30 lat... Ale nie teraz, nie mam czasu na szkołę. Dziewczynę i bym miał może ?... Ale nie daję szansy żadnej... Dlaczego ? Nie wiem, może nie czas jeszcze u mnie na miłość ?
Jedynie przelotny sex, spotkanie nic więcej. Ale większość dziewczyn, zaczyna ostro pod bijać do mnie, ale ich olewam..

O dziwo, znowu dostałem awans w firmie, podwyżkę? Więc chyba nie jestem no ostatnim.... Przyjęli mnie do firmy w lutym za psie pieniądze aa teraz już zarabiam więcej niż ludzie co pracują tam 10-15 lat. Ale zaraz będziecie pisać nie wiadomo co..
Mam takie plany, zdobyć większe wykształcenie papiery najwyższego stopnia i stać się brygadzistą, swojej grupy i podpisywać kontrakty z firmami w UE. Jak wpadnie parę groszy wiem, że wychodzę na plusie, otworzyć, kilka sklepów, firm w pl i chyba by można było żyć ?

Np Jak bym miał, żonę i zostawiał ją w domu wiadome, zdrady by były.. Dziecko miał ? Nie widział, jak rośnie.. ? Za kilka miesięcy, bym był dla niego obcym człowiekiem. Troszke to tak napisane pochopnie, ale coś takiego mam na myśli.
To nie jesteś pewny czy dostałeś podwyżkę?
Piszesz, że laski Cię podrywają, Ty sam chcesz mieć z nimi tylko jednorazowy seks, więc w czym problem? W końcu chcesz być sam i Ci z tym dobrze, nie chcesz być sam i Ci z tym źle czy coś innego?
nadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 21:25   #30
LemonCakes
Raczkowanie
 
Avatar LemonCakes
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 183
Dot.: Kilka lat sam...

Jeszcze nigdy nie spotkałam kogoś tak nieogarniętego.. Piszesz jak kilkuletnie dziecko. Wszędzie stawiasz wielokropki, znaki zapytania tam, gdzie nie są potrzebne. Poza tym wiele wyrazów piszesz rozdzielnie, kiedy one właśnie powinny być pisane łącznie. Jest to bardzo irytujące dla osoby, która to czyta. Wiem, wiem - jak mi coś nie pasuje, mogę tego nie czytać i problem rozwiązany. Jednak nie wiem, czy jesteś trollem, czy na prawdę nie widzisz swoich błędów? To, że chwalisz się tym, jaki to nie jesteś wspaniały, ile to nie zarabiasz itp. na prawdę nie sprzyja w kontaktach z innym. Jesteś odbierany jako osoba bez szacunku - zarzucasz wizażankom, że są puste, a tak na prawdę sam niczego sobą nie prezentujesz. Może czas pomyśleć trochę nad sobą i się ogarnąć? Jeśli szukasz prawdziwego związku z kobietą posłuchaj wszystkich rad, które zostały Ci tu udzielone. Jeżeli odpowiada Ci przelotny sex bez zobowiązań, to proszę bardzo, korzystaj z życia. Tylko nie wiem, po co zakładasz te wszystkie wątki.. Przeczytałam wszystkie Twoje wpisy i na prawdę, mam nadzieję, że to jednak troll. Dobrze się bawisz? Twoje życie musi być na prawdę nudne, skoro produkujesz w Internecie takie bezsensowne wątki.
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post48482672
Szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=782500

Cytat:
“If you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second.” ~ Johnny Depp

Edytowane przez LemonCakes
Czas edycji: 2014-07-15 o 21:26
LemonCakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-17 20:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.