Eucerin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-30, 17:57   #1
Bubas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 44

Eucerin


Znalazlam u mamki taki krem ale ona go nie uzywa, bo jej nie pasi, czy ktoras moze uzywala tego specyfiku?
Bubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 19:12   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Eucerin

A ktory to? Eucerin ma wiele produktow. To firma apteczna. Tu masz stronke
www.eucerin.de
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 20:26   #3
Bubas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 44
Dot.: Eucerin

Ja mam. REIFE HAUT Biotin Nachtcreme o wiem ze na noc
Bubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 20:49   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Eucerin

Cytat:
Napisane przez Bubas
Ja mam. REIFE HAUT Biotin Nachtcreme o wiem ze na noc
Reife Haut to znaczy do cery dojrzalej i masz racje nan noc, tylko ze wlasnie zajrzalam na ta stronke co ci podalam i tam nie ma takiego kremu, moze to z jakiejs starej serii? Tam jest Vital Active Nacht
http://www.eucerin.de/products/skin/.../overview.html
Popatrz moze na skladniki i porownaj moze to ten sam, ale sie teraz inaczej nazywa?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 21:28   #5
Bubas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 44
Dot.: Eucerin

wiem patrzylam na ta stronke
czyli jak co cery dojrzalej, to raczej nie uzywac nie? przy wieku 21 lat ;]
Bubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-31, 11:49   #6
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Eucerin

Cytat:
Napisane przez Bubas
wiem patrzylam na ta stronke
czyli jak co cery dojrzalej, to raczej nie uzywac nie? przy wieku 21 lat ;]
Nie koniecznie. Jesli twoja skora nie jest w najlepszej kondycji, to mozna siegnac po krem polecany dla dojrzalszych pan. Zreszta to tylko granica umowna, ze krem 30+ mozna po 30-tce uzywac itp. Mozesz w ramach kuracji sobie go zuzyc, a potem powrocic do kremow dla skor nie wymagajacych. Obserwuj skore, jak zacznie ´sie cos dziac, to go odstaw, ale jesli bedzie wszystko ok, to czemu nie? ja bylam glupia, ze wiezylam mojej mamie i nie zaczelam wczysniej dbac o cere uzywajac konkretniejszych kosmetykow. Niby moglam, ale moja matka nie dala by mi zyc, za kazdym razemm byly wielkie pretensje, ze jestem za mloda, ze mam skonczyc z tymi glupotami itp. Padaly tez gorsze slowa, wiec odpuszczalam zeby mies swiety spokoj, a zmarszczki mimiczne robily sie coraz wieksze.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 18:39   #7
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Eucerin

mam pytanie odnośnie kremu eucerin aquaporin pod oczy (skład: Aqua, Glycerin, glicerin glucoside, dicaprylyl carbonate,Caprylic/Capric Trigliceride, Hydrogenated Coco-Glycerides, Panthenol, Polyglyceryl- 3 Methylglucose Distearate, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Panax Ginseng, Aluminum Starch Octenylsuccinate,acrylates C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, Sodium Carbomer, PEG-40 Hydrogenated Cstor Oil, Trideceth-9, 1,2-Hexanediol, Propylene Glycol, Methylisothiazolinone, Ethylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate)
otóż, dostałam próbkę tego kremu z apteki i po zastosowaniu muszę stwierdzić, że świetnie spełniałby rolę takiej maseczki na okolice oczu i nasadę nosa (zawsze pod koniec dnia mam tu najbardziej wysuszoną skórę ) aby nawilżyć skórę od razu po przyjściu do domu (na noc na skórę nakładam mieszankę żelu HA, oleju aranowego i lipobazy).

no i wszystko byłoby pięknie, bo krem świetnie nawilża, nie zawiera alkoholu i jest bezzapachowy, gdyby nie te składniki na czerwono (na niebiesko - aquaporyny), jeden - sole aluminium , drugi - konserwant, wg niektórych źródeł niebezpieczny dla zdrowia (o parabenach już nie wspominam).

czy waszym zdaniem zatem jest to bezpieczny kosmetyk?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 18:46   #8
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Eucerin

Dobre kremy są z q10 i olejek, szukam fluidu, ale chyba w Polsce niedostępny.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 20:13   #9
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Eucerin

Ja sie przeznam, mam dosc tej calej nagonki na INCI. Moja cera przez ostatnie lata zaczela zle reagowac na te zdrowe kremy. Owszem staram sie ograniczyc konserwanty, ale jak jeden produkt je zawiera nie robie juz paniki i uzywam jesli mojej skorze pasuje. Wrocilam do kremu Nivea i wogole do kosmetykow NIvea i jak do tej pory to nic lepszego zrobic dla mojej skory nie moglam.
Eucerin to braciszek Nivea i dla mnie te ksoemtyki nie sa jakims cudem, wole doregeryjne odpowiedniki Nivea. Mialam probke tego kremu i dla mnie byl taki sam jak stara wersje. nie pamietam tylko czy szczypal, ale stara szczypala i chodz mialam cale opakowanie kupione za 15€ to wolalam jego odpowiednik z Nivea Aqua Beauty w pl Sensation sie nazywa. O wiele lepiej nawilzal skore pod oczami i nie szczypal, nie podraznial i kosztowal 1/3 tego co Eucerin. To samo jesli chodzi o krem na rumien. Eucerin kosztuje 20€ i wersja nocna zapchala mnie po 3 nocach , a Sensitive Nacht Creme od Nivea( nie ma tej serii w PL) wszystko super, ukojona cera jak nalezy bez podskornych bolacych gul.
Nie chce pisac ze masz nie kupowac Eucerinu, moze dla ciebie beda te kosmetyki lepsze niz odpowiedniki w Nivea. Chodzi mi tylko o to ze jesli masz wrazliwa cere, ktora wiele kosmetykow nie lubi i zle reaguje to lepiej przymknac oko na jakis skladnik rzekomo zly, niz uzywac tych zdrowych czesto naturalnych kosmetykow i miec ciagle problemy ze skora i wygladac paskudnie.
To tylko moje spostrzezenia i moje problemy z cera. Jesli twoja skora nie reaguje tak na pielegnacje ze sdrowymi skladnikami, to sobie odpusc ten krem i poszukaj cos o idealnych INCI, jezeli jest inaczej to moze warto przymknac oko i wsluchac sie we wlasna skore. Ona najlepiej ci powie, co jej sluzy, a co nie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 21:55   #10
kasiak87
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Eucerin

Ja właśnie stosuję krem Eucerin AquaPorin Light i powiem szczerze że jest rewelacyjny. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy i świetnie nawilża, mi osobiście zredukował nawet łuszczenia w okolicy nosa i brwi. Dodam jeszcze, że jestem alergikiem i niestety nie każdy produkt mi odpowiada. Co do oczyszczania to polecam nowy płyn micelarny Eucerin, rewelacyjnie zmywa nawet mocny makijaż, nie podrażnia i jest strasznie wydajny. Ciało myję olejkiem pH 5, dolewam do kąpieli i używam pod prysznic, świetnie oczyszcza. Po takiej kąpieli nie muszę się już smarować balsamem - duża wygoda i oszczędność czasu. Osobiście uważam, że dermokosmetyki Eucerin są naprawdę bardzo skuteczne i warte swej ceny, jak ktoś już wyprubuje te produkty to nie zamieni ich na żadne inne. Dla mnie rewelacja na rynku dermokosmetycznym. Polecam serdecznie.
kasiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 21:22   #11
Nadia134
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Eucerin

Ja stosuję dermokosmetyki Eucerin już od roku i nie zamienię je na żadne inne!!! Seria DermoPurifyer, którą stosuję wyleczyłam moją skórę z problemów trądzikowych i co ważne, nie powoduje wysuszeń ani podrażnień skóry! Nawet mój mąż się dał przekonać do tej serii i też jest zachwycony Krem świetnie nadaje się pod makijaż i super matuje.
Wypróbowałam też kilka produktów do pielęgnacji ciała i też się sprawdziły, a w kremie do rąk z mocznikiem jestem zakochana (i wszystkie moje koleżanki też).
Nadia134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 20:07   #12
Ewa Zochowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Eucerin

Ja również stosuje Dermo PURIFYER. Jakiś czas temu dostała go do testowania i szczerze mówiąc jestem nim zachwycona. Stosując razem żel do mycia twarzy, tonik i krem matujący skóra mojej twarzy wygląda na zdrowszą i mniej zmeczona no i co najważniejsze przestały wyskakiwać mi codzienne niespodzianki. A wy jak oceniacie produkty Eucerina Dermo PURIFYER.
Ewa Zochowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 16:58   #13
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Eucerin

Używałam niedawno toniku, niestety bardzo się lepił i zawierał alkohol denat

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2011-10-31 o 13:24
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 09:18   #14
normatywna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 23
Dot.: Eucerin

Używam z tej serii żelu do mycia twarzy i kremu na dzień. Żel dokładnie oczyszcza skórę aczkolwiek mam po nim delikatne uczucie ściągnięcia. Mniejsze niż po La Roche-Posay Effaclar bo ten wysusza mi twarz kompletnie. Krem jest bdb. Nie zapycha, zapobiega pojawianiu się syfków na brodzie, matuje na kilka h. Nadaje się pod codzienny makijaż. In plus ogólnie
__________________
"Nietrudno być wiernym kiedy nikt nie chce się z tobą bzykać"
normatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-15 10:18:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.