Tonery La Riche Directions - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 19:18   #541
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: La Riche Directions

Dzięki
Dzisiaj tak z rozpędu nałożyłam sam toner, na moje krótkie włosy niewiele go potrzeba - nałożyłam tyle, ile zwykle nakładam odżywki, owinęłam folią aluminiową i tak siedzę. Mogę tak siedzieć cały wieczór w zasadzie, więc się nie spieszę. Następnym razem spróbuję z odżywką.

Btw - zapomniałam założyć rękawiczek i mam różowe łapska
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 23:32   #542
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: La Riche Directions

Hej hej
odświeżam wątek i wrzucam zdjęcia Carnation Pink: pół opakowania wymieszanego w równych proporcjach z odżywką zostawione pod folią na jakieś 25 minut. Zdjęcia robione w dniu farbowania, jedno z lampą drugie bez ale w ciemnościach. Spłukiwał się elegancko, po 2 tygodniach odświeżyłam używając połowy tego co mi zostało czyli 1/4 opakowania i teraz jest tak jak chciałam - pastelowy róż. Jak Bozia da to cyknę foty tegoż właśnie pastelu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screen shot 2013-04-14 at 00.26.59.jpg (16,8 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen shot 2013-04-14 at 00.27.09.jpg (29,1 KB, 93 załadowań)
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 22:04   #543
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: La Riche Directions

dziewczyny! może to glupie pytanie ale myslicie ze tonery moga miec jakis wplyw na cere?
?

ja z la riche directions kombinuje juz w sumie prawie 2 lata z przerwami i juz dawno zauwazylam ze zaraz po nalozeniu tonera cerami sie pogarsza, wyskakuja mi jakies pryszcze itp i w miare jak sie wyplukuje jest lepiej. zauwazylam to szczegolnie teraz, gdzie przy pastelach nie poprawia tak czesto . wydaje mi sie ze w okresie kompletnie bez uzywania tonerow nie mialam zadnych prbolemow z twarza.. możliwe ze to tylko zbiegi okolicznosci, ale czy jest jakis cien szansy ze jakis skladnik tonera tak na mnie dziala, ajaks alergia czy cos? jak myslicie?

a, dodaje zdjecie - obecnie używam koloru "lavender" rozrobionego z odżywką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (47,3 KB, 114 załadowań)
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..

Edytowane przez blackberry456
Czas edycji: 2013-04-30 o 22:09
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 22:12   #544
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Hej hej
odświeżam wątek i wrzucam zdjęcia Carnation Pink: pół opakowania wymieszanego w równych proporcjach z odżywką zostawione pod folią na jakieś 25 minut. Zdjęcia robione w dniu farbowania, jedno z lampą drugie bez ale w ciemnościach. Spłukiwał się elegancko, po 2 tygodniach odświeżyłam używając połowy tego co mi zostało czyli 1/4 opakowania i teraz jest tak jak chciałam - pastelowy róż. Jak Bozia da to cyknę foty tegoż właśnie pastelu
Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
dziewczyny! może to glupie pytanie ale myslicie ze tonery moga miec jakis wplyw na cere?
?

ja z la riche directions kombinuje juz w sumie prawie 2 lata z przerwami i juz dawno zauwazylam ze zaraz po nalozeniu tonera cerami sie pogarsza, wyskakuja mi jakies pryszcze itp i w miare jak sie wyplukuje jest lepiej. zauwazylam to szczegolnie teraz, gdzie przy pastelach nie poprawia tak czesto . wydaje mi sie ze w okresie kompletnie bez uzywania tonerow nie mialam zadnych prbolemow z twarza.. możliwe ze to tylko zbiegi okolicznosci, ale czy jest jakis cien szansy ze jakis skladnik tonera tak na mnie dziala, ajaks alergia czy cos? jak myslicie?

a, dodaje zdjecie - obecnie używam koloru "lavender" rozrobionego z odżywką
łoł, świetne kolorki macie, upewniacie mnie w tym, żeby nie próbować nawet farbowania na mysie kolory

blackberry - nie wiem jak z tonerami, ale po szamponetkach mi np. strasznie wyłażą żyły i bolą kończyny, alergii nie mam, z tym że szamponetki to wiadomo, że są bardziej szkodliwe niż tonery...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 14:28   #545
lennano
Raczkowanie
 
Avatar lennano
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: La Riche Directions

Czy myślicie że toner ma szansę "złapać" na włosach farbowanych henną khadi? Farbowałam jakieś dwa miesiące temu, więc kolor się trochę wypłukał ale nadal jest widoczny. Myślałam o ciemnoniebieskim/purpurowym tonerze. proszę o pomoc!
lennano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 09:03   #546
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: La Riche Directions

Planuję pozbyć się tonera z moich włósów i wrócić to zwykłego ombre, które miałam wcześniej. Toner wypłukał się już całkowicie, jednak po jego wielomiesięcznym nakladaniu, kolor tak mocno wgryzł się we włosy, że została taka brzydka "poświata". I tu moje pytanie - czy trzeba będzie zrobić lekką dekoloryzację i dopiero położyć na to farbę, czy blond farba sama sobie ze wszystkim poradzi i zakryje niechciany odcień?
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 21:47   #547
Kasiek181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Tonery La Riche Directions

hej dziewczyny! kupiłam sobie ostatnio ten toner ale nie wiem jak go nakładać? w jakiej ilości? Chcę sobie zrobić do połowy końce takie różowe
Kasiek181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 23:03   #548
maminiemimi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 57
Dot.: La Riche Directions

[1=0d75851a92bcdb93dfbf170 261c847a0f1cef222;4124281 5]Planuję pozbyć się tonera z moich włósów i wrócić to zwykłego ombre, które miałam wcześniej. Toner wypłukał się już całkowicie, jednak po jego wielomiesięcznym nakladaniu, kolor tak mocno wgryzł się we włosy, że została taka brzydka "poświata". I tu moje pytanie - czy trzeba będzie zrobić lekką dekoloryzację i dopiero położyć na to farbę, czy blond farba sama sobie ze wszystkim poradzi i zakryje niechciany odcień?[/QUOTE]

zalezy w jakim kolorze miałas ombre, sama farba da rade
maminiemimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 10:49   #549
ChaussuresSpatiales
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: La Riche Directions

Witam! Które tonery zmieszać ze sobą, aby powstał kolor taki jak na zdjęciu? http://imageshack.us/scaled/landing/836/pbl.png (włosy miałam 2x rozjaśnione, przedtem miałam ciemno brązowe)
ChaussuresSpatiales jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 19:35   #550
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez maminiemimi Pokaż wiadomość
zalezy w jakim kolorze miałas ombre, sama farba da rade
Rozjaśniacz pięknie sobie poradził . Fryzjerka nałożyła mi na rozjasnione włosy blond toner w chłodnym odcieniu
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 09:08   #551
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: La Riche Directions

A ja właśnie robię na grzywce midnight blue
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 21:45   #552
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
A ja właśnie robię na grzywce midnight blue
Pokaż koniecznie potem, tak tu pusto..
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 05:48   #553
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: La Riche Directions

Pokażę na pewno. Tylko dzisiaj po południu, ponieważ wczoraj kolor wyszedł trochę nie taki, jakiego się spodziewałam, więc dzisiaj drugi raz
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 13:18   #554
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Tonery La Riche Directions

Mi midnight wychodził granatowy tylko na jasnym rudym, na mocniej rozjaśnionych zawsze był jak lagoon blue czasami nawet gdzieś się zielonkawo trafiało, ale to wiadomo, że przez żółtko
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 18:55   #555
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Tonery La Riche Directions

Zdjęcie pierwsze: kolor tuż po farbowaniu, w naturalnym świetle
Zdjęcie drugie: wypłukany już trochę, po rozjaśniaczu, z fleszem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto9.jpg (13,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4384.jpg (17,9 KB, 31 załadowań)
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 19:27   #556
Pejcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Tonery La Riche Directions

hej, odświeżam watek
Chciałabym zmienić kolor włosów tonerem na niebiesko, jednak wolałabym nie musieć wcześniej rozjaśniać włosów... Mam jasne włosy - czy osoby, które mają pojęcie o używaniu kolorowych tonerów mogłyby mi pomóc i powiedzieć, czy nakładanie tonera na mój kolor włosów ma sens? Wydaje mi się, że jest on dosyć jasny (taki jasno-mysi), ale czy to wystarczy? Zależy mi, żeby w trakcie schodzenia koloru nagle nie zrobił się z tego zielony.... Turkusowy jest ok, zielony - w życiu Ten niebieski jest zupełnie ok - nawet nienajgorzej schodzi (> http://theatrehall.files.wordpress.c...0&h=300&crop=1) Rozjaśniałam już kiedyś włosy bezproblemowo, ale tym razem wolałabym tego uniknąć za wszelką cenę. Proszę pomóżcie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (14,5 KB, 30 załadowań)
Pejcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 19:35   #557
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Tonery La Riche Directions

Mogą wyjść zielone
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 22:13   #558
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Tonery La Riche Directions

Koleżance ostatnio robiłam włosy midnight blue - uprzednio je rozjaśniłam rozjaśniaczem joanny (żółtko było).
myślałam że tonery są nieco bardziej trwałe... kolor zszedł do zgniło-zielonego po 2-3 myciach
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 05:29   #559
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Tonery La Riche Directions

Ja co prawda włosy farbowałam alpine green (ale i tak mam kilka uwag co do samych tonerów). Po pierwsze: na wlosach nierozjaśnionych nie złapały w ogóle - koleżanka z włosami jasny blond chciała żeby jej zrobić kilka pasemek zielonych. Trzymałyśmy toner ze 2 godz i nie było żadnego efektu, nawet poświaty. Dopiero później na dane pasemka najpierw nałożyłam rozjaśniacz leo z wodą 6% na 5 minut, a potem na to toner. Pomimo tego, że rozjaśniacz prawie wcale włosów nie rozjaśnił to tym razem złapało pięknie. Niestety, ja też myślałam że tonery są trwalsze, ale musiałam je nakładać co tydzień żeby kolor był intensywny

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 11:59   #560
xxxgofkaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Wink Dot.: Tonery La Riche Directions

Hym ja farbowałam midnight blue i trzymał mi sie od stycznia do marca bardzo ładny kolor. Oczywiscie powoli schodził ale od ciemnego niebieskiego zeszedł mi do laguny
ja mam taki sposób:
rozjaśniłam włosy do żółtego blondu rozjaśniaczem joanna od 4-5 tonów koszt 8zł nie warto kupowac tańsze rozjasniacze bo nic nie daja teraz wystarczy ze rozjasniam same odrosty bo nie chce aby mi włosy sie dalej niszczyły. Potem czekam jeden albo dwa dni i dopiero przystępuje do dalszego farbowania. Na tarce ścieram mydło szare "biały jeleń" (NIE CAŁE tylko około 3 duże łyżki stołowe hym i INNE MYDŁO TYPU DOVE I INNE SIE NIE NADAJE BO NIE JEST NATURALNE!). Dodaje odrobiny szamponu około 1 dużej łyżki stołowej i 2 łyżki stołowe ciepłej wody. Mieszam to w miseczce aby zrobił sie taki a la szampon i zeby mydło starte sie rozpuściło (jak sa gródki i wejda we włosy to trzeba długo płukać aby sie rozpuściły). Nakładam na mokre włosy jak normalny szampon i spłukuje. Włosy sa wtedy takie szorstkie ale o to chodzi bo będą bardziej wchłaniać toner. Owijam włosy ręcznikiem aby je troche osuszyć ( zwyczajnie wycieram z nadmiaru wody żeby mi nie ciekło ale musza byc mokre aby szybko nie wyschły) i nakładam toner. Jezeli macie długie włosy możecie toner wymieszac z ODROBINĄ wody aby było go wiecej. Ja tak robie i ładnie łapie Po pomalowaniu zawijam włosy w folie śniadaniową aby miały ciepło i dodatkowo nakładam czarną czapke bo jak leci z włosów niebieska woda to nie po karku tylko czapka to wchłania i tez dodatkowo grzeja, apo za tym ze czarna to nie widac zabrudzenia I trzymam tak 5 - 6 godzin. Po upływie czasu spłukuje włosy ale nie myje ich szamponem! robie dodatkowo płukanke z wody i odrobiny octu aby kolor sie trzymał. I tak chodze ze 3 dni i dopiero myje włosy. Chodzi w tym o to ze toner jeszcze jest na włosach i sie wchłania w nie i utrwala. Choć ma sie uszy i szyje kolorowa to po tym zabiegu jak nam deszcz spadnie na włosy to nie bedzie nam leciec kolor po buzi tylko dopiero pojawi sie jak bedziemy włosy myli szamponem. Tak jak farba rubinowa jak mamy włosy mokre kolor nie spływa tylko dopiepro jak użyjemy szamponu kolor sie ujawnia Duzo razy farbowałam włosy różnymi farbami i tonerami, i ten sposób jest najlepszy dla długotrwałego koloru. Wiadmo każdy jest inny wiec trzeba spróbowac aby sie przekonac. Aha i moje włosy w ogóle nie są zniszczone po tych zabiegach
xxxgofkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 12:39   #561
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Tonery La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez xxxgofkaxxx Pokaż wiadomość
Hym ja farbowałam midnight blue i trzymał mi sie od stycznia do marca bardzo ładny kolor. Oczywiscie powoli schodził ale od ciemnego niebieskiego zeszedł mi do laguny
ja mam taki sposób:
rozjaśniłam włosy do żółtego blondu rozjaśniaczem joanna od 4-5 tonów koszt 8zł nie warto kupowac tańsze rozjasniacze bo nic nie daja teraz wystarczy ze rozjasniam same odrosty bo nie chce aby mi włosy sie dalej niszczyły. Potem czekam jeden albo dwa dni i dopiero przystępuje do dalszego farbowania. Na tarce ścieram mydło szare "biały jeleń" (NIE CAŁE tylko około 3 duże łyżki stołowe hym i INNE MYDŁO TYPU DOVE I INNE SIE NIE NADAJE BO NIE JEST NATURALNE!). Dodaje odrobiny szamponu około 1 dużej łyżki stołowej i 2 łyżki stołowe ciepłej wody. Mieszam to w miseczce aby zrobił sie taki a la szampon i zeby mydło starte sie rozpuściło (jak sa gródki i wejda we włosy to trzeba długo płukać aby sie rozpuściły). Nakładam na mokre włosy jak normalny szampon i spłukuje. Włosy sa wtedy takie szorstkie ale o to chodzi bo będą bardziej wchłaniać toner. Owijam włosy ręcznikiem aby je troche osuszyć ( zwyczajnie wycieram z nadmiaru wody żeby mi nie ciekło ale musza byc mokre aby szybko nie wyschły) i nakładam toner. Jezeli macie długie włosy możecie toner wymieszac z ODROBINĄ wody aby było go wiecej. Ja tak robie i ładnie łapie Po pomalowaniu zawijam włosy w folie śniadaniową aby miały ciepło i dodatkowo nakładam czarną czapke bo jak leci z włosów niebieska woda to nie po karku tylko czapka to wchłania i tez dodatkowo grzeja, apo za tym ze czarna to nie widac zabrudzenia I trzymam tak 5 - 6 godzin. Po upływie czasu spłukuje włosy ale nie myje ich szamponem! robie dodatkowo płukanke z wody i odrobiny octu aby kolor sie trzymał. I tak chodze ze 3 dni i dopiero myje włosy. Chodzi w tym o to ze toner jeszcze jest na włosach i sie wchłania w nie i utrwala. Choć ma sie uszy i szyje kolorowa to po tym zabiegu jak nam deszcz spadnie na włosy to nie bedzie nam leciec kolor po buzi tylko dopiero pojawi sie jak bedziemy włosy myli szamponem. Tak jak farba rubinowa jak mamy włosy mokre kolor nie spływa tylko dopiepro jak użyjemy szamponu kolor sie ujawnia Duzo razy farbowałam włosy różnymi farbami i tonerami, i ten sposób jest najlepszy dla długotrwałego koloru. Wiadmo każdy jest inny wiec trzeba spróbowac aby sie przekonac. Aha i moje włosy w ogóle nie są zniszczone po tych zabiegach
Jestem pod wrażeniem.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 14:41   #562
Nymphea
Raczkowanie
 
Avatar Nymphea
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 104
Dot.: Tonery La Riche Directions

Hej, szukałam granatowej farby do włosów i postanowiłam pofarbować Lorealowym Castingiem - granatowa czerń , wyszło ładnie lecz chciałam mieć odblask niebieskiego. Pomyślałam sobie czy użycie tonera - midnight blue lub atlantic blue da jakiś efekt na farbowane włosy, chociażby ładną niebieską poświatę, a nie tak jak w normalnych farbach -czerń. Za bardzo rozjaśniać włosów niechcę gdyż strasznie to niszczy włosy. Macie jakieś pomysły ?
__________________
"A girl should be two things... Classy & Fabulous " Coco Chanel



Mój blog - Uroda, włosy, muzyka

www.justynanymphea.blogspot.com




Moja strona na temat miodu i pszczół .

www.magichoney.weebly.com
Nymphea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 16:02   #563
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Tonery La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez Nymphea Pokaż wiadomość
Hej, szukałam granatowej farby do włosów i postanowiłam pofarbować Lorealowym Castingiem - granatowa czerń , wyszło ładnie lecz chciałam mieć odblask niebieskiego. Pomyślałam sobie czy użycie tonera - midnight blue lub atlantic blue da jakiś efekt na farbowane włosy, chociażby ładną niebieską poświatę, a nie tak jak w normalnych farbach -czerń. Za bardzo rozjaśniać włosów niechcę gdyż strasznie to niszczy włosy. Macie jakieś pomysły ?
Na czarne farbowane niestety toner nie da żadnego efektu, nawet poświaty. Niebieski zwykle brzydko łapie na brązach/ciemnych blondach (na odcienie bliżej zieleni), więc jedynie mogłabyś zrobić dekoloryzację (nie niszczy, nie przesusza) z tej czerni, a dopiero potem nałożyć granatową farbę albo rozjaśnić i nałożyć toner. To niestety nie jest takie proste, szczególnie przy farbowanej czerni.
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 16:40   #564
mothership
Przyczajenie
 
Avatar mothership
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Tonery La Riche Directions

Hej dziewczyny, ja mam pytanie do Was. Farbowałam ostatnio końcówki na różowo i fioletowo (po uprzednim rozjaśnianiu) farbą Schwarzkopf (w załącznikach fotki). Kolory wyszły meeeega, mimo, że bardzo rozjaśnionych włosów nie miałam (z farbowanych kilka dni wcześniej na czarno :P). Róż niestety się już trochę spłukał (fiolet o dziwo pozostał praktycznie bez zmian). Dzisiaj kupiłam toner w kolorze flamingo pink. Myślicie, że mogę położyć właśnie na ten już trochę wypłukany różowy czy muszę uprzednio znowu rozjaśnić?
A jak w przypadku zmiany koloru na inny? Marzą mi się turkusowe i się zastanawiałam czy jak bym położyła na wyblakły róż to czy by fajnie złapał, czy jednak na pewno bym musiała na nowo rozjaśnić? Czy wystarczyłaby zwykła blond farba żeby pozbyć się pozostałości po różu?
Z góry dzięki za odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0332882_l.jpg (35,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1106.jpg (35,8 KB, 11 załadowań)
mothership jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 12:48   #565
Mademoiselle Lunatique
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Lunatique
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: Tonery La Riche Directions

Może któraś z was orientuje się jak zachowuje się TONER LA RICHE po użyciu dekoloryzatora PROSALON ColorPeel Chantal? Jest to środek, który po użyciu rozjaśnia i "wspomaga" koloryzację farbami, ale zawsze trzeba wybierać jaśniejszy odcień, gdyż bardzo przyciemnia kolor wyjściowy.

Jak myślicie, czy efekt końcowy po użyciu La Riche też będzie dużo ciemniejszy? Wydaje mi się, że to chyba nie powinno być problemem, bo tonery szybko się wypłukują (a tym samym jaśnieją). Ale czy w ogóle dobrze złapie kolor? Mam wątpliwości, bo ColorPeel nie narusza struktury włosa, a tonerem najlepsze efekty wychodzą na włosach rozjaśnianych, z pootwieranymi łuskami...

Miałam już kilka przygód z tonerami, ale jakoś w tej kwestii moja wyobraźnia wariuje. Czaję się na odcienie niebieskości i zastanawiam się czy tak samo powinnam wybrać jaśniejszy odcień z palety La Riche, żeby na końcu nie mieć granatowej czerni...

Miałyście w ogóle już do czynienia z tym rewolucyjnym i kontrowersyjnym deko???
Mademoiselle Lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 13:59   #566
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Tonery La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Lunatique Pokaż wiadomość
Może któraś z was orientuje się jak zachowuje się TONER LA RICHE po użyciu dekoloryzatora PROSALON ColorPeel Chantal? Jest to środek, który po użyciu rozjaśnia i "wspomaga" koloryzację farbami, ale zawsze trzeba wybierać jaśniejszy odcień, gdyż bardzo przyciemnia kolor wyjściowy.

Jak myślicie, czy efekt końcowy po użyciu La Riche też będzie dużo ciemniejszy? Wydaje mi się, że to chyba nie powinno być problemem, bo tonery szybko się wypłukują (a tym samym jaśnieją). Ale czy w ogóle dobrze złapie kolor? Mam wątpliwości, bo ColorPeel nie narusza struktury włosa, a tonerem najlepsze efekty wychodzą na włosach rozjaśnianych, z pootwieranymi łuskami...

Miałam już kilka przygód z tonerami, ale jakoś w tej kwestii moja wyobraźnia wariuje. Czaję się na odcienie niebieskości i zastanawiam się czy tak samo powinnam wybrać jaśniejszy odcień z palety La Riche, żeby na końcu nie mieć granatowej czerni...

Miałyście w ogóle już do czynienia z tym rewolucyjnym i kontrowersyjnym deko???
Najlepiej spytaj w wątku o dekoloryzacji.

Tak na zdrowy chłopski rozum to nie powinien toner mieć wpływu, bo nie jest farbą utleniającą. Ale włosy i tak ci mogą ściemnieć po deko, jeśli się utlenią od czego innego (jak zapobiegać jest w wątku o deko). Natomiast sam dekoloryzator nie rozjaśnia włosów wcale. Wyglądają na jasniejsze niż przed farbowaniem, bo farby utleniające usuwają przynajmniej częśc naturalnego pigmentu z włosa, oprócz dodania swojego pigmentu. Dekoloryzator "odkręca" sztuczny pigment, ale naturalnego nie przywraca.

A niebieski toner wychodzi niebieski tylko na bardzo jasnych włosach, włosy np. żółtawe w połączeniu z niebieskim wypadną mniej lub bardziej zielonkawe.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 20:14   #567
xxxgofkaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Tonery La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
A niebieski toner wychodzi niebieski tylko na bardzo jasnych włosach, włosy np. żółtawe w połączeniu z niebieskim wypadną mniej lub bardziej zielonkawe.

Toner lagoon blue wyjdzie zielony na zółtych włosach a pozostałe powinny wyjsc niebieskie przynajmniej ja tak miałam
xxxgofkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 11:08   #568
Mademoiselle Lunatique
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Lunatique
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 33
Dot.: Tonery La Riche Directions

Sposoby na utrzymanie rozjaśnienia i całą tą przedziwną instrukcję obsługi deko znam. Z tonerami też miałam do czynienia i mimo rozjaśnienia do żółci/ostrego pomarańczu udawało się osiągnąć niebieski efekt (zieleniały dopiero po kilku-kilkunastu myciach).
Z wyjątkiem cudownego Neon Blue, ten nigdy nie zieleniał
Po prostu mam wątpliwości jak zachowają się te dwa produkty ze sobą, czy się nie pogryzą
Ale dzięki, czas na eksperymenty! Może do tego czasu ktoś jeszcze zechce się wypowiedzieć.

Z tego co wyczytałam w wątku o Prosalon, wspomaga on rozjaśnianie jeśli zaraz po dekoloryzacji nałoży się rozjaśniacz lub farbę w jasnym odcieniu blond - tak mam zamiar zrobić.
Mademoiselle Lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 11:17   #569
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tonery La Riche Directions

Z niebieskiego i turkusu polecam farby firmy Rusk-przerzuciłam się z Larichy i jestem bardziej zadowolona-w trakcie noszenia pigment nie zmienia koloru i utrzymuje sie mocny i intensywny kilka tygodni.
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 20:42   #570
mereraven
Przyczajenie
 
Avatar mereraven
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 9
Dot.: Tonery La Riche Directions

Hej, mam do was małe pytanie.
Chciałabym zrobić sobie coś takiego, jak w zalaczniku
Mam ciemne, farbowane, brązowe włosy, oczywiście będę musiała rozjasniać, ale jaki toner/tonery powinnam użyć? Chciałabym, żeby efekt był trwały tak długo, jak tylko się da, a na kolorowo jeszcze nigdy się nie farbowałam.
Dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (30,7 KB, 23 załadowań)
__________________
Łucznictwo <3

seriale:
OITNB
Hannibal

Edytowane przez mereraven
Czas edycji: 2014-07-18 o 20:43
mereraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-04 14:09:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.