Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-11, 18:19   #241
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
wiecie....bardziej, niz solarium szkodliwe sa papierosy, alkohol i innego rodzaju uzywki...wielka afera jest spowodowana tym, iz kiedys wszyscy mysleli, ze solarium jest w 100% bezpieczne, ale okazalo sie, ze nie....jednak jesli umiejetnie sie z niego korzysta, to mozna w spory sposob zminimalizowac niebezpieczenstwo, w koncu wszystko jest dla ludzi....gdyby zaczac tak dokladnie analizowac, to 90% naszego jadlospisu wyladowalaby w koszu....

trzeba znac umiar i tyle
Zgadzam się z Tobą w 10000 %.
Masz racje wg. mnie we wszystkim ,co napisałaś.
Każdy uważa ,że solarium jest szkodliwe ,niebezpiecznie i większości ludzi solarium kojarzy się od razu z mocno opaloną twarzą i resztą ciała ,bo jak zwykle ktoś w swojej główce wymyślił sobie jakiś tam stereotyp i każdy ,albo chociaż 3/4 społeczeństwa się tego trzyma.
Solarium powstało również po coś ?
Po to ,żeby nasza skóra mogła lepiej wyglądać ,żebyśmy mogli wypocząć, bo wg. mnie taka mała wizyta w solarium zdecydowanie poprawia Nasze samopoczucie.
Zresztą niejednokrotnie słyszałam ,że rzadkie wizyty w solarium są wskazane nawet dla Naszego zdrowia.
Bo opalona skóra = ładniejsza i wyglądająca zdrowiej.


wszystko jest dla ludzi ,a jak ktoś nie potrafi z tego racjonalnie korzystać w umiarkowanych ilościach ,to jest to już tylko i wyłącznie problem tej osoby.
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 19:26   #242
mrowka_92_
Zadomowienie
 
Avatar mrowka_92_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 614
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Bo opalona skóra = ładniejsza i wyglądająca zdrowiej.

szzcególnie skóra jest zdrowa po solarium i w ogóle nie pogarsza się jej stan
mrowka_92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 20:12   #243
roka12345
Raczkowanie
 
Avatar roka12345
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 233
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Jeju dziewczyny tak na te solarium wyzywacie jak niewiem...:/ Solarium jest dla ludzi którzy znają umiar i tyle kropka.
__________________
Co się patrzysz...
roka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 20:41   #244
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Ja do solarium nie chodzę i nie mam zamiaru zacząć. Owszem, opalenizna jest miła dla oka, ale mi nie odpowiada ta forma opalania się. A że niektórym to pasuje to ich wybór, ich ciało. Nie mam zamiaru rzucać czosnkiem w fanki solarium
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 21:08   #245
odszczepieniec
Raczkowanie
 
Avatar odszczepieniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszafsko
Wiadomości: 347
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
.
Każdy uważa ,że solarium jest szkodliwe ,
owszem, kazdy MYSLĄCY czlowiekz pewnoscia tak uwaza

Cytat:
Solarium powstało również po coś ?
jak to zwykle bywa, po to zeby zarabiac.. na glupocie.

Cytat:
Po to ,żeby nasza skóra mogła lepiej wyglądać
lepiej wygladac w chwili obecnej. a pozniej to juz tylko..zombie

Cytat:
żebyśmy mogli wypocząć, bo wg. mnie taka mała wizyta w solarium zdecydowanie poprawia Nasze samopoczucie.
to ja juz wole polezec na lawce w parku( w cieniu)

Cytat:
Zresztą niejednokrotnie słyszałam ,że rzadkie wizyty w solarium są wskazane nawet dla Naszego zdrowia.
pewnie. przeciez nic tak nie wplywa na dobre samopoczucie jak porzadny czerniak!

Cytat:
wszystko jest dla ludzi ,a jak ktoś nie potrafi z tego racjonalnie korzystać w umiarkowanych ilościach ,to jest to już tylko i wyłącznie problem tej osoby.
racjonalnie w przypadku solarium oznacza NIGDY.
__________________
Uroda kobiety to rodzaj władzy.
odszczepieniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 21:14   #246
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez mrowka_92_ Pokaż wiadomość
Bo opalona skóra = ładniejsza i wyglądająca zdrowiej.

szzcególnie skóra jest zdrowa po solarium i w ogóle nie pogarsza się jej stan
ojejej przeciez jest zupelnie w odwrotna strone!!!

skora po solarium jest przede wszystkim oslabiona jesli chodzi o regeneracje, wysuszona i podrazniona, dlatego tak wazna jest pielegnacja ciala PO OPALANIU
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 21:22   #247
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Zgadza się ,ja także twierdzę ,że Dove jest całkiem niezłym samoopalaczem ,tak samo jak Nivea w piance.
Co do poruszonego wątku 'solarium' ,to ja byłam ,jestem i będę zdania ,że
opalona skóra [ podkreślam opalona ,a nie spieczona ] jest o wiele ładniejsza niż taka ,blada [ bez obrazy dla Wszystkich tutaj obecnych Pań ,które te słowa mogłyby urazić ] . Ważne ,żebyśmy podobały się sobie ,a nie komuś tam ,jeżeli Wam podoba się blada skóra to ja jak najbardziej to rozumiem.
Mam świadomość ,że kiedyś tam za xxx. lat mogę mieć odrobinę więcej zmarszczek niż te osoby ,które nie korzystają z solarium.
A co do słów jednej osoby ,nie pamiętam ,której ,że za 10 lat będziecie miały mniejszą konkurencję ,to śmieszne.
Zależy czy ktoś w ogóle jakąś konkurencję ma ?
bo ja jako takiej nie odczuwam i odczuwać nie będę NIGDY ; ]]


jestem zdania ; co za dużo to niezdrowo [ pasuje idealnie do solarium ]
Popieram.Wiesz,teraz taka moda na "powiedz nie solarium" ,wiec wszystekie krzyczą jakie to ble złe i w ogóle do kitu.Poza tym niestety przez te panny w tlenionych bialych wlosach ,ktore chodza codziennie na solarium [a kilka lat pozniej chodzą pomarszczone]utworzyla sie taka opinia.Za rok dwa wszystkie beda mowily ,ze to blada cera jest juz passe.Raz jest w modzie śniada cara ,a raz blada.Tak to juz bywa w modzie ,bardzo szybko sie zmienia.Ważne ,aby nie podążać ślepo za modą a pozostać wierną sobie i wybrać to co nam sie naprawde podoba Nie popieram solarium,nie jestem jego zwolenniczką,ale od czasu do czasu zdarza mi sie tam pójść.Nie podobają mi sie jednak stereotypy ,ze kazda dziewczyna ktora korzysta a solarium musi być spieczona na pomarańczowo [a niestety to przez to ,ze dosyc czesto ,ale juz mniej niż kiedyś na szczescie, widać takie panny z blond bialymi wlosami i mocną opalenizną ;/// Masakra...bleh]
A co ma powiedzieć osoba z południowymi korzeniami ktora od urodzenia ma śniadą cere? Ma sie wybielic tylko dlatego bo opalenizna jest już passe? Albo bedad na plazy mamy sie gleboko chować pod piasek ,zeby nie spiec sie?Do wszystkiego trzeba podchodzić Z UMIAREM,wtedy zmniejszy to ewentualne ryzyko.
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 21:37   #248
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez odszczepieniec Pokaż wiadomość
jak to zwykle bywa, po to zeby zarabiac.. na glupocie.
Zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz, bo wyglaszajac takie stwierdzenia obrazasz wiele osob....nie wspominajac o tym, iz zaprzeczasz sam sobie piszac "MYSLACY" oraz "na glupocie"....tak czy inaczej zapewne nie zywisz sie w 100% zdrowo, nie unikasz jakichkolwiek uzywek, wiec jestes dokladnie taka sama ofiara producentow, ktorzy zarabiaja 'na glupocie', jak i osoby korzystajace z solarium

Troche mnie smieszy ta dyskusja, a wlasciwie idea zalozenia tego tematu....

Kazdy ma swoj rozum, po to, aby z niego korzystac, jesli ktos chce sie smazyc na solarium, palic papierosy, pic alkohol to jest tylko i wylacznie wybor danej osoby......
Praktycznie 99% rzeczy, ktore nas otaczaja sa negatywne i szkodza naszemu zdrowiu, ale daja przyjemnosc.....jedni czerpia frajde z frytek, inni z wizyty w solarium, nie oznacza, to, ze kazda osoba korzystajaca ze sztucznego opalania jest wysmazonym kurczakiem, a czlowiek podjadajacy frytki turlającym sie grubasem.

Bardzo nie lubie myslenia na podstawie stereotypow....to cos w stylu : kazda blondynka jest glupia, kazdy facet oglada mecze, popija piwo i driapie sie po jajkach :x
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 22:59   #249
odszczepieniec
Raczkowanie
 
Avatar odszczepieniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszafsko
Wiadomości: 347
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

...
__________________
Uroda kobiety to rodzaj władzy.

Edytowane przez odszczepieniec
Czas edycji: 2007-07-19 o 08:51 Powód: potyczki słowne zaśmiecające wątek
odszczepieniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 23:21   #250
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez odszczepieniec Pokaż wiadomość
2. glupotą jest nieprzymusowe, dobrowolne wybieranie czegos co tak bardzo szkodzi zdrowiu i/lub zyciu( i taka glupote MIALAM na mysli), tylko dla przyjemnosci.
Myslac w ten sposob nalezaloby ograniczyc korzystania z groma rzeczy, zaczynajac od jedzenia chipsow, konczac na paleniu papierosow.

Zeby bylo jasne, ja nie bronie solarium, ani osob, ktore z niego korzystaja, jednak jestem zdania, iz zazywajac czegos umiejetnie, mozna zminimalizowac zagrozenie, to po pierwsze.
Po drugie bazowanie na stereotypach oraz brak tolerancji jest o wiele bardziej infantylne i zalosne, niz idea tego topicu, ktora i tak powala na kolana.

Najlepiej zamknac sie w pudelku, wtedy bedziemy bardzo zdrowi i zapewne ogromnie szczesliwi.
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 10:48   #251
odszczepieniec
Raczkowanie
 
Avatar odszczepieniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszafsko
Wiadomości: 347
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

...
__________________
Uroda kobiety to rodzaj władzy.

Edytowane przez odszczepieniec
Czas edycji: 2007-07-19 o 08:52 Powód: potyczki słowne zaśmiecające wątek
odszczepieniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 11:06   #252
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez mrowka_92_ Pokaż wiadomość
Bo opalona skóra = ładniejsza i wyglądająca zdrowiej.

szzcególnie skóra jest zdrowa po solarium i w ogóle nie pogarsza się jej stan

A czy napisałam coś takiego ,że nie pogarsza się jej stan skóry ?
nie! więc nie rób nadinterpretacji.
Jeżeli nie chodzi się notorycznie 2-3 x w tygodniu to wygląd tej skóry na pewno
dużo bardziej się nie pogorszy.
Znalazły się teraz osoby ,które negują solarium i cały czas posługują się tymi samymi argumentami.

Zaznaczam po raz kolejny ,że solarium POGARSZA stan skóry !
Ale jezeli ktos umie z Niego racjonalnie korzstac to wygląd jest o wiele lepszy.
Poza tym jak już ktos wcześniej napisał 3/4 posiłków i wszystkiego co wokół Nas się znajduje ma negatywny wpływ na Nasze życie , organizm i ciało.
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 11:11   #253
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
Popieram.Wiesz,teraz taka moda na "powiedz nie solarium" ,wiec wszystekie krzyczą jakie to ble złe i w ogóle do kitu.Poza tym niestety przez te panny w tlenionych bialych wlosach ,ktore chodza codziennie na solarium [a kilka lat pozniej chodzą pomarszczone]utworzyla sie taka opinia.Za rok dwa wszystkie beda mowily ,ze to blada cera jest juz passe.Raz jest w modzie śniada cara ,a raz blada.Tak to juz bywa w modzie ,bardzo szybko sie zmienia.Ważne ,aby nie podążać ślepo za modą a pozostać wierną sobie i wybrać to co nam sie naprawde podoba Nie popieram solarium,nie jestem jego zwolenniczką,ale od czasu do czasu zdarza mi sie tam pójść.Nie podobają mi sie jednak stereotypy ,ze kazda dziewczyna ktora korzysta a solarium musi być spieczona na pomarańczowo [a niestety to przez to ,ze dosyc czesto ,ale juz mniej niż kiedyś na szczescie, widać takie panny z blond bialymi wlosami i mocną opalenizną ;/// Masakra...bleh]
A co ma powiedzieć osoba z południowymi korzeniami ktora od urodzenia ma śniadą cere? Ma sie wybielic tylko dlatego bo opalenizna jest już passe? Albo bedad na plazy mamy sie gleboko chować pod piasek ,zeby nie spiec sie?Do wszystkiego trzeba podchodzić Z UMIAREM,wtedy zmniejszy to ewentualne ryzyko.
Również się zgadzam. Moda tak jak napisałaś ,bardzo często się zmienia ,a ja pomimo tego zawsze była ,jestem i będę zwolenniczką opalonej skóry [ mówię tutaj o złocistej opaleniźnie ,a nie pomarańczowej buzi ] także sądzę ,że jeżeli ktoś raz na jakiś czas wybierze się do solarium, to już cały świat się nie zawali.
Ale zaraz jakieś 'znawczynie' skomentują to ,że jesteśmy sztuczne , za 10 lat. będziemy miały ciało całe w zmarszczkach etc.
a co mnie obchodzi to co będzie za kilka lat ?
jestem młoda i cieszę się z tego ,a jednorazowe wizyty w solarium na pewno BARDZO mi NIE zaszkodzą. Poza tym kto za xxx. lat nie będzie miał zmarszczek ?
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 11:13   #254
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Myslac w ten sposob nalezaloby ograniczyc korzystania z groma rzeczy, zaczynajac od jedzenia chipsow, konczac na paleniu papierosow.

Zeby bylo jasne, ja nie bronie solarium, ani osob, ktore z niego korzystaja, jednak jestem zdania, iz zazywajac czegos umiejetnie, mozna zminimalizowac zagrozenie, to po pierwsze.
Po drugie bazowanie na stereotypach oraz brak tolerancji jest o wiele bardziej infantylne i zalosne, niz idea tego topicu, ktora i tak powala na kolana.

Najlepiej zamknac sie w pudelku, wtedy bedziemy bardzo zdrowi i zapewne ogromnie szczesliwi.

dokładnie.
bo poruszone tutaj palenie papierosów również spożywanie alkoholu ,ma bardzo niekorzystny wpływ na Nasz organizm.
A wszyscy 'uwzięli' się teraz na solarium ,bo stało się 'modne'
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 11:19   #255
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

'Sama bazujesz na stereotypach, uznajac zapewne ze przeciwnicy solarium to tylko wysmiewaja sie z kurczakowej opalenizny a ludzi korzystajacych z tej zabawki wyzywamy od tlenionych blondynek i debilnych dresiarzy '


Czy ludzie właśnie tak nie widzą osób korzystających z solarium ?
Ja wielokrotnie spotkałam się z taką opinią ,że tlenione pomarańczowe kurczaki to właśnie dziewczyny korzystające z solarium.
To są właśnie stereotypy wymyślone przez społeczeństwo [ nie mówie o wszystkich ,oczywiście ] i 3/4 ludzi właśnie tego się trzyma.
Prawda jest taka ,że właśnie te dziewczyny ,które nadmiernie korzystają z solarium tworzą tym ,które umieją cieszyć się Nim w minimalnych ilościach taką właśnię opinię ,a prawda jest taką ,że gdy idzie się na ulicy to zapewne 2/3 wsz. osób korzysta mniej lub więcej z solarium, tylko że zwraca się uwagę tylko na takie 'spieczone' i stąd utworzył się infantylny i idiotyczny jak dla mnie stereotyp 'blond spieczonego kurczaka'
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 11:23   #256
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

(...) I zdaję sobie również sprawę z tego ,że zaraz przez tłum osób zostanę zjechana ,za to ,co napisałam ,ale takie jest moje zdanie i nikt nigdy tego nie zmieni.
Szanuję również zdanie i opinię tych ,którzy nie lubią solarium i je negują.
Nie chcę nikogo przekonywać i w jakimś stopniu zmieniać ich poglądów.
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 12:18   #257
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

ja jak narazie od 2 miesiecy nie chodze na solarium i szczerze mowiac wcale mi tego nie brakuje. Pewnie dopiero pojde na zime, aby sie wygrzc w ciepelku
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 13:17   #258
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Messinka, napisałaś 5 postów w jednym ciągu, nie pisz posta pod postem (zgodnie z regulaminem Wizażu).

sorry za OT
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 14:38   #259
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez odszczepieniec Pokaż wiadomość
2. sama bazujesz na stereotypach, uznajac zapewne ze przeciwnicy solarium to tylko wysmiewaja sie z kurczakowej opalenizny a ludzi korzystajacych z tej zabawki wyzywamy od tlenionych blondynek i debilnych dresiarzy.
Po prostu rece opadaja...
Obracasz kota ogonem....po pierwsze "zapewne" nie uwazam, iz przeciwnicy solarium sie z czegokolwiek wysmiewaja, gdyz ja rowniez nie naleze do zwolennikow lamp, po drugie nie mam do czynienia z zadnymi tlenionymi blondynami oraz dresiarzami, a wielu moich znajomych korzysta z solarium...
Przeczytaj swoje genialne podpunkty w pierwszym poscie (o zombii) oraz wypowiedzi innych osob o kurczakach, ktore sa przeciwnikami solarium, a potem zarzucaj mi, ze bazuje na stereotypach, gdyz ja w przeciwienstwie do kilku wypowiadajacych sie tu osob :
-nie mam stanowiska dotyczacego solarium, jestem neutralna (lubie, ale nie musze)
-czytam dokladnie wszystkie posty, zanim cokolwiek napisze, Tobie tez radze, ograniczy to mase nieporozumien

I nie ma mody na tolerancje, zwyczajnie jej brakuje, a Ty jestes tego idealnym przykladem, dlaczego? Z powodu sposobu w jaki wyrazasz swoje negatywne nastawienie do solarium.
Tak czy inaczej z mojej strony eot, poniewaz ta dyskusja do niczego nie prowadzi.

Nie lubisz solarium, nie podoba sie, to z niego NIE KORZYSTAJ, nikt nikogo nie zmusza ani do wygrzewania sie na sloncu, ani do chodzenia na solarium przeciez.

Natomiast dla osob, ktore namietnie zazywaja promieni polecam ten artykul:

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/s...e_z_32838.html

Start w wieku 14 lat, codziennie po dwa razy...to jest glupota.

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,56373,3955706.html

Pzdr.

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2007-07-12 o 17:05 Powód: link
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 14:58   #260
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
a co mnie obchodzi to co będzie za kilka lat ?

Oby Cię nie zaczęło obchodzić, gdy będzie za późno.

Pamiętaj, że młodość jest stosunkowo krótkim czasem w życiu ludzkim.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 15:04   #261
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
a co mnie obchodzi to co będzie za kilka lat
wlasnie z takim zalozeniem dziewczyny naduzywają solarium naprawde nie warto zatracac ladnej zadbanej skory!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 15:10   #262
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Ja wielokrotnie spotkałam się z taką opinią ,że tlenione pomarańczowe kurczaki to właśnie dziewczyny korzystające z solarium.
To są właśnie stereotypy wymyślone przez społeczeństwo [ nie mówie o wszystkich ,oczywiście ] i 3/4 ludzi właśnie tego się trzyma.
Ja sie z taka opinia nie spotkalam ani razu, dopoki nie zajarzalam do tego tematu...


Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
wlasnie z takim zalozeniem dziewczyny naduzywają solarium naprawde nie warto zatracac ladnej zadbanej skory!
To jest jedynie niedojrzalosc.. z tego powodu mlode, dojrzewajace dziewczyny powinny miec tam zakaz wstepu.

Edit:
Btw. ja znalazlam dla siebie odpowiednie rozwiazanie, ktore pomaga zachowac mi nie tylko ladna delikatna opalenizne, ale rowniez niezla cere i zdrowie
Chodzie na solarium 1-2 razy w miesiacu, aby podtrzymac jakis kolorek i do tego stosuje samoopalacz Avene, ktory jest rewelacyjny. Daje delikatny efekt jak w przypadku balsamow Dove, jednak ma same plusy: zadnego nieprzyjemnego zapachu, zero smug na ciele, do tego ladnie nawilza i nadaje skorze w 100% naturalny odcien.

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2007-07-12 o 16:10
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 18:01   #263
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
wlasnie z takim zalozeniem dziewczyny naduzywają solarium naprawde nie warto zatracac ladnej zadbanej skory!
A jeśli ktos nie ma ładnej skóry ? No bo nie oszukujmy sie nie każdy sie rodzi sie z idealną i zadbaną cerą Moznaby teraz załozyć wątek "wytaczamy wojne papierosom! Kto juz nigdy nie bedzie palił?" Po pierwsze papierosy niszczą nie tylko cere,ale tez włosy,serce,płuca-doslownie wszystko i pali sie codziennie a na solarium chodzi sie tylko czasami.Po drugie paląc szkodzimy nie tylko sobie ,ale też ludziom ,którzy otaczając nas wdychają dym.Chodzący na solarium szkodzą co najwyżej TYLKO SOBIE.O wiele wiecej pewnie jest tu palaczek niż nawet korzystających z solarium.Takie dałam porownanie ,zeby pokazać ,że to zwlaszcza w tym roku jest jakieś "bum" na "powiedz nie solarium" i należałoby sie zając tymi 'przyjemnosciami' ,które szkodzą nie tylko samym sobie a też innym.Co mam cholera za przyjmność ,że ja niepaląca usoba musze wdychać dym w knajpach i na ulicy? Czy chce czy nie chce-musze...a na solarium chodzić nie musze,mój własny wybór czy chce sobie szkodzić czy nie Tak ,więc solarium zostawiłabym gdzieś dalej po papierosach i alkoholu,a zajelabym sie powazniejszym problemem o czym juz wyzej napisalam.

Cholestic ,a na ile minut i na jakie łóżko chodzisz tak 1-2 razy w miesiacu? W ogole czy to prawda,że nie wszedzie dezynfekują te łóżka? :O Slyszalam ,ze nie wszedzie i bardzo mnie to zaskoczylo,bo ja sprawdzalam kilka tych lepszych i zawsze dezynfekują przy mnie
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 19:21   #264
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
wlasnie z takim zalozeniem dziewczyny naduzywają solarium naprawde nie warto zatracac ladnej zadbanej skory!
tak wiem ,że nie warto ;-)
ale ja całe szczęście nie zaliczam się do osób ,które muszą co chwilkę biegać do solarium [ stąd też moje sformuowanie ; a co mnie obchodzi co będzie za kilka lat. ] - piszę tak ,bo wiem że moja skóra za bardzo od solarium nie ucierpi

do kilianna ;
a no przepraszam bardzo ,zagapiłam się ,ale musiałam napisać to co chciałam.
To już się więcej nie powtórzy hehe
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 19:51   #265
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
Moznaby teraz załozyć wątek "wytaczamy wojne papierosom! Kto juz nigdy nie bedzie palił?" Po pierwsze papierosy niszczą nie tylko cere,ale tez włosy,serce,płuca-doslownie wszystko
Dokladnie... palacz szkodzi nie tylko sobie, poniewaz w tym przypadku jest jeszcze rola palacza biernego, ktora ja pelnie i bardzo nie lubie kiedy wchodze do winny pelnej dymu, albo na przestanku dostaje w twarz dymem papierosowym :/

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
Cholestic ,a na ile minut i na jakie łóżko chodzisz tak 1-2 razy w miesiacu? W ogole czy to prawda,że nie wszedzie dezynfekują te łóżka? :O Slyszalam ,ze nie wszedzie i bardzo mnie to zaskoczylo,bo ja sprawdzalam kilka tych lepszych i zawsze dezynfekują przy mnie
Ja chodze na jedno z nowszych solarium, gdzie maximum wynosi 12 minut, minimum 6 minut (sa to jedyne opcje do wyboru), lampy sa wyposazone w filtry....bede w Polsce za 2 tygodnie, to wtedy podam Ci dokladna nazwe Jest to najlepsze solarium z jakim sie spotkalam i bedac w Belgii nie znalazlam sztucznego slonca na tak dobrym poziomie...

Jesli chodzi o dezynfekcje to nie zdazylo mi sie odwiedzic brudnego solarium, zawsze jest myte ladnie pachnacym srodkiem. W Belgii sa popularne salony samoobslugowe, gdzie znajduje sie okolo 10 kabin, nalezy samemu zatroszczyc sie o jego czystosc, takze mozesz sobie wyobrazic w jakim to jest stanie :x
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 20:20   #266
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

wysolarzone działają źle na mnie - mój zmysł estetyki wtedy umiera;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 22:15   #267
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Szczerze mowiac nie obchodzi mnie co ludzie z siebie robia, to tylko i wylacznie ich image, a co za tym idzie: ich sprawa, ale boli i swedzi mnie skora, gdy patrze na mocno opalone ciala...
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 23:48   #268
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

A mnei zastanawia jak te dziewczyny sie opalają ,że majątaką naprawde brązową skore a nie pomarańczową bo to niemozliwe ,ze raptem tyle tu ciemnoskorych z natury Naprawde sa wyjatki opalone na ladny braz ,a nie pomarancz i to mnie zastanawia jak to robią
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 08:36   #269
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 08:51   #270
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Ja nie widzę przyjemności z leżenia w tej białej trumnie prawie na golasa. Kilka razy w życiu byłam, ale ani żadnego super efektu nie było, ani ta opalenizna nie trzymała się, no i drogo jak cholera. Teraz podobno są super mega wypasione łóżka opalające na czarno w 5 sekund To mnie tym bardziej nie zachęca. Jaka to moc musi być i jak to może wpływać na skórę
Ogólnie za słońcem mocnym nie przepadam ale wolę złapać brąziku na wolnym powietrzu niż w plastikowym pudełku ze sztucznym słońcem
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.