COS-nowa marka w Polsce - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-14, 21:36   #1051
Dorka83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 643
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Dziewczyny ale poleciałyście dziś z wątkiem- czytałam i oglądałam z zapartym tchem.
Wszystkie wyglądacie cudownie .
Teraz już wiem jaką taktykę obrać przy następnych %. Będę brała wszystkie sukienki nie zwracając uwagi na zdjęcia na stronce. Dziś przekonałam się dzięki Wam że zdjęcia katalogowe nie oddają nawet 10% ich uroku.

Sarong- będę miała 2 Twoje sweterki. Kiedy zamawiałaś bo ja swoich jeszcze nie mam
Dorka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 21:43   #1052
bikus
Zakorzenienie
 
Avatar bikus
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 756
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez hrm Pokaż wiadomość
Podoba mi się wszystko. Prawie. Ta brzoskwinka sprawia że wygladasz jak kobieta w zaawansowanej ciąży. Przepraszam że tak pisze ale oczekuje szczerych opini od was wiec sama taka daje
Biała bluzka OnaZ bardzo fajna moze też się skuszę
Dzięki wielkie tak właśnie się czułam w niej. Ja też lubię szczerość i tym bardziej dziękuję. No każdy patrzy inaczej jak widać, dziewczynom się podobała i też na pewno były szczere .

Ps. a tej zaawansowanej ciąży to bym chciała

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez hrm Pokaż wiadomość
Sukienka stworzona dla ciebie
A i mam cos dla ciebie. Zmasowany atak Kasiuli
Jest wszędzie
bikus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 21:50   #1053
hrm
Zakorzenienie
 
Avatar hrm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 911
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez bikus Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie tak właśnie się czułam w niej. Ja też lubię szczerość i tym bardziej dziękuję. No każdy patrzy inaczej jak widać, dziewczynom się podobała i też na pewno były szczere .

Ps. a tej zaawansowanej ciąży to bym chciała

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------



Jest wszędzie
Oj nie chodziło mi o to że dziewczyny były nie szczere nieee. Tylki że ja szczerze nawet nie przychylne opinie przekażę albo przemilcze w skrajnych sytuacjach

No życzę szybkiego zaawansowanego rozmnożenia
hrm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 21:57   #1054
sarong
Rozeznanie
 
Avatar sarong
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 568
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez Dorka83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale poleciałyście dziś z wątkiem- czytałam i oglądałam z zapartym tchem.
Wszystkie wyglądacie cudownie .
Teraz już wiem jaką taktykę obrać przy następnych %. Będę brała wszystkie sukienki nie zwracając uwagi na zdjęcia na stronce. Dziś przekonałam się dzięki Wam że zdjęcia katalogowe nie oddają nawet 10% ich uroku.

Sarong- będę miała 2 Twoje sweterki. Kiedy zamawiałaś bo ja swoich jeszcze nie mam
Zamawiałam w poniedziałek i dziś dostałam 2 paczki, drugą z 08.08
Sweterki są świetne, wełna gładka, cienka a ciepła No i te, nieokreślone kolory, rewelacja. Ciuchy trzeba wybierać na czuja, po dokładnej analizie fotek - zwykle okazują się lepsze niż na zdjęciach

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez hrm Pokaż wiadomość
Oj nie chodziło mi o to że dziewczyny były nie szczere nieee. Tylki że ja szczerze nawet nie przychylne opinie przekażę albo przemilcze w skrajnych sytuacjach

No życzę szybkiego zaawansowanego rozmnożenia
Najważniejsze, żeby samej czuć się dobrze w ciuchu. Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli ja nie jestem przekonana, to choćby wszyscy mi mówili, że super to
__________________




sarong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:00   #1055
Ann4you
Zakorzenienie
 
Avatar Ann4you
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 022
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez hrm Pokaż wiadomość
Oj nie chodziło mi o to że dziewczyny były nie szczere nieee. Tylki że ja szczerze nawet nie przychylne opinie przekażę albo przemilcze w skrajnych sytuacjach

No życzę szybkiego zaawansowanego rozmnożenia
Oj dziewczyny ile głów tyle poglądów -każda ma swoje zdanie, ja mam szeroki szkielecik a i tak ta kiecka bedzie moim MH
Ann4you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:11   #1056
hrm
Zakorzenienie
 
Avatar hrm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 911
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez Ann4you Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny ile głów tyle poglądów -każda ma swoje zdanie, ja mam szeroki szkielecik a i tak ta kiecka bedzie moim MH
Czy to nie jest piękne że każdy lubi coś innego
hrm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 22:15   #1057
bikus
Zakorzenienie
 
Avatar bikus
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 756
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez hrm Pokaż wiadomość
Oj nie chodziło mi o to że dziewczyny były nie szczere nieee. Tylki że ja szczerze nawet nie przychylne opinie przekażę albo przemilcze w skrajnych sytuacjach

No życzę szybkiego zaawansowanego rozmnożenia
Dziękuję i się nie dogadałyśmy ja wiem że nie o to Ci chodziło, ale dziękując Ci za szczerą opinię chciałam uściślić, że nie myślę, że te inne były nieszczere bo pozytywne to się dogadałyśmy

Reasumując wszystkie jesteśmy szczere i najza☠☠☠istrze

ups wypipczeli mnie

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez hrm Pokaż wiadomość
Czy to nie jest piękne że każdy lubi coś innego
I dlatego świat taki piękny i kolorowy

Edytowane przez bikus
Czas edycji: 2014-08-14 o 22:14
bikus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 05:40   #1058
norunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 333
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Wow, ale się tu wczoraj działo
Basako, ja za innymi- falbanka the best, na drugim mcu różowa, szara z pierwszego zdjecia tez mi sie podoba, gdybyś chciała ją odsyłać jednak, to daj znać
Córko i matko, ja nie wiem, czemu narzekacie na swoje figury, na nóżki z każdą jedną sie zamieniam od razu
Ja miałam ostatnie 1,5 dnia wyjęte z życiorysu, wczoraj wieczorem w celu odstresowania wpadłam na chwilę do cosia, kupiłam weselną róziową
http://www.cosstores.com/pl/Shop/Wom...3899.1#c-24481
Niestety, nie przymierzalam wiele, ale po macnięciu na wieszaku ślinię sie do 15 kolejnych
norunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 08:38   #1059
Just321
Zadomowienie
 
Avatar Just321
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 640
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Jeju rzeczywiście wczoraj trochę popisałyscie odpadłam na czytaniu, jakiś atak migreny czy cuś może to z zazdrości o Bikusowe kaszmiry komplecik ładny jak dla mnie drogi, ale jakbym dysponowała większym budżetem to z pewnością też bym się skusiła bo kaszmir to kaszmir. Mam dwie rzeczy z kaszmiru, obie z GAPa i obie z SH ale są tak mięciutkie, że łojejku więc czapka i a zwłaszcza szaliczek
Sukienki też wydają mi sie ok, to "ciążowa" na kimś by mi się podobała, ale sama raczej bym nie chodziła ta różowa, piankowa - no cóż niby ładna, niby nie - trudno rzec bez macania. Ta w paski co i czarna

sarong fajne sweterki a co do sukienki, ja ją troszkę zbluzowałam i nie czułam tego szwu z kocem aż tak

kasiula36 Ty pięknie w tej sukienusi wyglądasz a jakś nie mogłam jej zaufać, pewmnie też byłabym zadowolona

Norunia koniecznie nam tu się pokaz w tej sukience

a biały top co bikus zakupiła pozostawiam bez komentarza

Właśnie kot mi na laptopa wskoczył, ło matko myślałam, że paskuda wszystko skasowała, ale na szczęście jest ok
Just321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 09:23   #1060
sarong
Rozeznanie
 
Avatar sarong
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 568
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez norunia Pokaż wiadomość
Wow, ale się tu wczoraj działo
Basako, ja za innymi- falbanka the best, na drugim mcu różowa, szara z pierwszego zdjecia tez mi sie podoba, gdybyś chciała ją odsyłać jednak, to daj znać
Córko i matko, ja nie wiem, czemu narzekacie na swoje figury, na nóżki z każdą jedną sie zamieniam od razu
Ja miałam ostatnie 1,5 dnia wyjęte z życiorysu, wczoraj wieczorem w celu odstresowania wpadłam na chwilę do cosia, kupiłam weselną róziową
http://www.cosstores.com/pl/Shop/Wom...3899.1#c-24481
Niestety, nie przymierzalam wiele, ale po macnięciu na wieszaku ślinię sie do 15 kolejnych
Śliczna Właściwie dobrze, że ja do stacjonarnego COS 80 km mam
__________________




sarong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 09:24   #1061
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

bikus, w różowej rozkloszowanej wyglądasz dobrze, nic nie pogrubia kaszmirowy komplecik dla mnie trochę drogi, ale na samą czapkę może się skuszę
a co to za fajna torba?
zaraz startują jakieś weekendy zakupowe, dobrze kojarzę, że COS bierze w nich udział?
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 09:32   #1062
bikus
Zakorzenienie
 
Avatar bikus
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 756
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez Just321 Pokaż wiadomość
Jeju rzeczywiście wczoraj trochę popisałyscie odpadłam na czytaniu, jakiś atak migreny czy cuś może to z zazdrości o Bikusowe kaszmiry komplecik ładny jak dla mnie drogi, ale jakbym dysponowała większym budżetem to z pewnością też bym się skusiła bo kaszmir to kaszmir. Mam dwie rzeczy z kaszmiru, obie z GAPa i obie z SH ale są tak mięciutkie, że łojejku więc czapka i a zwłaszcza szaliczek
Sukienki też wydają mi sie ok, to "ciążowa" na kimś by mi się podobała, ale sama raczej bym nie chodziła ta różowa, piankowa - no cóż niby ładna, niby nie - trudno rzec bez macania. Ta w paski co i czarna

sarong fajne sweterki a co do sukienki, ja ją troszkę zbluzowałam i nie czułam tego szwu z kocem aż tak

kasiula36 Ty pięknie w tej sukienusi wyglądasz a jakś nie mogłam jej zaufać, pewmnie też byłabym zadowolona

Norunia koniecznie nam tu się pokaz w tej sukience

a biały top co bikus zakupiła pozostawiam bez komentarza

Właśnie kot mi na laptopa wskoczył, ło matko myślałam, że paskuda wszystko skasowała, ale na szczęście jest ok
Bardzo dziękuję kaszmirowy zestawik rzeczywiście super tani nie jest, ale jak szukałam rok temu to dużo droższe widziałam, chyba po złych sklepach chodzę czapka na pewno zostaje ze mną za długo takiej szukałam żeby teraz ryzykować, a szaliczek to Pan przy kasie mnie namówił więc nad nim pomyślę, ale pewnie zostanie

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzyna_szy Pokaż wiadomość
bikus, w różowej rozkloszowanej wyglądasz dobrze, nic nie pogrubia kaszmirowy komplecik dla mnie trochę drogi, ale na samą czapkę może się skuszę
a co to za fajna torba?
zaraz startują jakieś weekendy zakupowe, dobrze kojarzę, że COS bierze w nich udział?
Dziękuję czapki były czarna, szara (jak mój szalik), ciemny fiolet i beżowa. A torebka to MK niedawny zakup z % jej kolor mnie urzekł

Na pewno Twój styl pisze o weekendzie 11-12.10

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez norunia Pokaż wiadomość
Wow, ale się tu wczoraj działo
Basako, ja za innymi- falbanka the best, na drugim mcu różowa, szara z pierwszego zdjecia tez mi sie podoba, gdybyś chciała ją odsyłać jednak, to daj znać
Córko i matko, ja nie wiem, czemu narzekacie na swoje figury, na nóżki z każdą jedną sie zamieniam od razu
Ja miałam ostatnie 1,5 dnia wyjęte z życiorysu, wczoraj wieczorem w celu odstresowania wpadłam na chwilę do cosia, kupiłam weselną róziową
http://www.cosstores.com/pl/Shop/Wom...3899.1#c-24481
Niestety, nie przymierzalam wiele, ale po macnięciu na wieszaku ślinię sie do 15 kolejnych
Kolor piękna sukienka
bikus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 09:55   #1063
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez bikus Pokaż wiadomość
Po kolei Onazakupoholik od razu przepraszam bo zrozumiałam, że chodzi Ci o fotki tego topu i sprawdzenie czy jest miałam urwanie w pracy i nie doczytałam. Przepraszam. Z białego XS jedna wisiała ale taka mierzona przybrudzona, ale nie sprawdzałam czy mają na magazynie . Jeśli dziewczyny nie kupią to ja mogę w sobotę w Klifie sprawdzić?

A co do zakupów to nabyłam 3 sztuki:
1) biały top S, októrym mowa powyżej i za który jeszcze raz przepraszam (tak mi głupio )
2) i 3) kaszmirową czapkę i szalik, wiem wiem że jeszcze lato ale za taką cenę kaszmir, no i takiej czapki całą zeszłą zimę szukałam a tu taka piękna i to z kaszmiru

A na pozostałych zdjęciach inne przymierzane, ale nie zakupione:
1) kiecka z pasiakiem i taki fajnym dołem, niestety nie było XS, a ta S wydaje mi się za duża (chyba)
2) ta sama kiecka tylko czarna, i tu już mam na sobie XS i TZ twiedzi, że ta czarna w ogóle fajniejsza...
3) rozkloszowana luźna o przepięknym kolorze ale jakoś mnie moim zdaniem mocno podgrubia więc niestety
4) sweterek, fajny ale jak dla mnie
5) sukienka, która podobała mi się na stronie i klapa, wyglądam w niej strasznie grubo! ma piękny kolor, ale

Tylko tyle chwyciłam, spieszyłam się więc głównie to co mi w oko wpadło...

kurcze zdj odwrócone :-( na kompie mam w pionie :-(
Piękny topik
Też go zamówiłam w weekend, ale jeszcze do mnie nie dotarł Hermes go przetrzymuje w magazynie, mają jakąś awarię czy cuś
Ale tym bardziej nie mogę się doczekać, aż dorwę go w łapki

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez bikus Pokaż wiadomość
Fotki poniżej, samego topu, jak chcesz na osobie to powiedz

Jakaś taka trochę słaba jakość przez światło
Na tym zdjęciu też coś widać Topik popularny nie tylko na wizażu, ale też na isnta
http://instagram.com/p/rhqxDRnjK3/?modal=true

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;47706686]Wrzucam granatowa kieckę, trochę wymięta no ale tyle co ją wyjęłam z worka [/QUOTE]

Kasiu, pięknie w sukience
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:29   #1064
Ann4you
Zakorzenienie
 
Avatar Ann4you
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 022
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez sarong Pokaż wiadomość
Śliczna Właściwie dobrze, że ja do stacjonarnego COS 80 km mam
No bliskość tego sklepu grozi zawartości portfela
Ja wpadłam się przywitać i zmykam na łono przyrody, do wieczorka zatem
Ann4you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 12:18   #1065
sarong
Rozeznanie
 
Avatar sarong
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 568
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez Ann4you Pokaż wiadomość
No bliskość tego sklepu grozi zawartości portfela
Ja wpadłam się przywitać i zmykam na łono przyrody, do wieczorka zatem
O to, to
Przyjemnego wypoczynku
__________________




sarong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 18:23   #1066
hrm
Zakorzenienie
 
Avatar hrm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 911
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Wstawilam post w wątku MD zamiast tu
Jeszcze raz proszę. Jakbyście widziały w jakims outlecie lub na allegro to dajcie znać.
Chodzi mi o sukienkę i spodnie
hrm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 18:24   #1067
hrm
Zakorzenienie
 
Avatar hrm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 911
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1408123520903.jpg (57,4 KB, 21 załadowań)
hrm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 19:02   #1068
Ann4you
Zakorzenienie
 
Avatar Ann4you
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 022
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Takich spodni to przyznam się nie widziałam ale cicho tu, hop hop dziewczyny -obniżki w COS
Ann4you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 19:07   #1069
hrm
Zakorzenienie
 
Avatar hrm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 911
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez Ann4you Pokaż wiadomość
Takich spodni to przyznam się nie widziałam ale cicho tu, hop hop dziewczyny -obniżki w COS
Gdzie gdzie?
hrm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 19:11   #1070
Ann4you
Zakorzenienie
 
Avatar Ann4you
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 022
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Ty no kurcze nie widziałaś na stronie- właśnie kupiłam kiecki dwie z NK za 50 %
Ann4you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 19:13   #1071
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez Ann4you Pokaż wiadomość
Takich spodni to przyznam się nie widziałam ale cicho tu, hop hop dziewczyny -obniżki w COS
Tylko czemu ta wysyłka taka droga
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 19:35   #1072
Ann4you
Zakorzenienie
 
Avatar Ann4you
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 022
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Jak się wkurzę to do nich napiszę z jakiej racji mam płacić 9 euro zamiast 4????

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Dziewczyny, nie macie wrazenia, że lookbook zary przypomina troszkę COSowy styl?
http://www.zara.com/pl/pl/lookbook/w...4-c668021.html
No i te modelki coś ten teges
No ponoć zara w tym sezonie ma stawiać na minimalizm oczywiście nie ma mowy o porównywaniu tu jakości ubrań
Ann4you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 19:36   #1073
hrm
Zakorzenienie
 
Avatar hrm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 911
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez Ann4you Pokaż wiadomość
Ty no kurcze nie widziałaś na stronie- właśnie kupiłam kiecki dwie z NK za 50 %
Tylko 2? Bardziej wiarygodnie brzmiały by 4
hrm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 19:38   #1074
bikus
Zakorzenienie
 
Avatar bikus
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 756
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez Ann4you Pokaż wiadomość
Ty no kurcze nie widziałaś na stronie- właśnie kupiłam kiecki dwie z NK za 50 %
Które?
bikus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 19:41   #1075
Ann4you
Zakorzenienie
 
Avatar Ann4you
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 022
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez bikus Pokaż wiadomość
Które?
Patrz już zniknęły, tylko ja takiego farta miałam
Ann4you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 19:42   #1076
bikus
Zakorzenienie
 
Avatar bikus
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 756
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez Ann4you Pokaż wiadomość
Jak się wkurzę to do nich napiszę z jakiej racji mam płacić 9 euro zamiast 4????

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Dziewczyny, nie macie wrazenia, że lookbook zary przypomina troszkę COSowy styl?
http://www.zara.com/pl/pl/lookbook/w...4-c668021.html
No i te modelki coś ten teges
No ponoć zara w tym sezonie ma stawiać na minimalizm oczywiście nie ma mowy o porównywaniu tu jakości ubrań
No coś w tym jest, a ja bym chciała tą sukienkę na lewym zdjęciu i sweter na prawym w sumie to i ten płaszczyk też ;-) fajne te kolorki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (99,1 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez bikus
Czas edycji: 2014-08-15 o 19:43
bikus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 19:42   #1077
bikus
Zakorzenienie
 
Avatar bikus
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 756
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez Ann4you Pokaż wiadomość
Patrz już zniknęły, tylko ja takiego farta miałam
Szczęściara
bikus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 19:54   #1078
sarong
Rozeznanie
 
Avatar sarong
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 568
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez Ann4you Pokaż wiadomość
Patrz już zniknęły, tylko ja takiego farta miałam
Taa
__________________




sarong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 19:58   #1079
Ann4you
Zakorzenienie
 
Avatar Ann4you
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 022
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez bikus Pokaż wiadomość
No coś w tym jest, a ja bym chciała tą sukienkę na lewym zdjęciu i sweter na prawym w sumie to i ten płaszczyk też ;-) fajne te kolorki
Fajne, ale w Zarze to wiesz, że skład trzeba sprawdzać, bo to może byc jakaś okropna poliestrowa porazka
Ja tam kocham MD i COS
Ann4you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 20:00   #1080
bikus
Zakorzenienie
 
Avatar bikus
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 756
Dot.: COS-nowa marka w Polsce

Cytat:
Napisane przez Ann4you Pokaż wiadomość
Fajne, ale w Zarze to wiesz, że skład trzeba sprawdzać, bo to może byc jakaś okropna poliestrowa porazka
Ja tam kocham MD i COS
Ja też zdecydowanie MD moja miłość numer jeden, COS numer dwa, ale czasami jakieś perełki można znaleźć i gdzie indziej
bikus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 22:00:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.