Tatuaż część III - wątek zbiorczy - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-14, 16:34   #2881
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Groverka Pokaż wiadomość
Czy takie żółte plamy na tatuażu są normalne i mi to zejdzie? Robiłam go 2 miesiące temu, jest już dawno wygojony. Niestety nie pamiętam czy było tak od początku, czy pojawiło się niedawno...
a nie wystawiałaś go na słońce czasem?

może to wina zdjęcia, ale na tym zbliżeniu środka kwiatka wydaje mi się, że zżółkł biały barwnik - połowa środka kwiatka jest biała a druga połowa żółta.

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2014-08-14 o 16:36
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 16:50   #2882
Groverka
Raczkowanie
 
Avatar Groverka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 303
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
a nie wystawiałaś go na słońce czasem?

może to wina zdjęcia, ale na tym zbliżeniu środka kwiatka wydaje mi się, że zżółkł biały barwnik - połowa środka kwiatka jest biała a druga połowa żółta.
Staram się go nie opalać i smarować filtrem, chociaż też nie zawsze udawało się go przed promieniami zakryć np. na plaży Więc jeśli od słońca to powinno zejść?
Groverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 13:54   #2883
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Groverka Pokaż wiadomość
Czy takie żółte plamy na tatuażu są normalne i mi to zejdzie? Robiłam go 2 miesiące temu, jest już dawno wygojony. Niestety nie pamiętam czy było tak od początku, czy pojawiło się niedawno...
Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
a nie wystawiałaś go na słońce czasem?

może to wina zdjęcia, ale na tym zbliżeniu środka kwiatka wydaje mi się, że zżółkł biały barwnik - połowa środka kwiatka jest biała a druga połowa żółta.
mi niestety po czasie też się tak zrobiło na niebieskim i może to faktycznie wina białego barwnika, bo niebieski był łączony z białym, a na słońce nie wystawiałam
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 16:26   #2884
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Groverka Pokaż wiadomość
Staram się go nie opalać i smarować filtrem, chociaż też nie zawsze udawało się go przed promieniami zakryć np. na plaży Więc jeśli od słońca to powinno zejść?
ja mam w zgięciu łokcia biały fragment - mimo, że zawsze staram się smarować kremem z filtrem latem biel zmienia się w żółć - zimą znów jest biały.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 17:48   #2885
Groverka
Raczkowanie
 
Avatar Groverka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 303
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Ufff, już myślałam, że będę musiała poprawiać, a do Bielska-Białej mam dość daleko Dziękuję za odpowiedzi
Groverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 08:43   #2886
shirubya
Raczkowanie
 
Avatar shirubya
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 234
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Pierwszy raz się tu będę udzielać, chociaż przeczytałam już większość waszych postów . Od wczoraj noszę na sobie takie cuś : http://instagram.com/p/ruV5LanPDV/ . Jestem smutna, że tak długo zwlekałam z robieniem tatuaży (Jakieś 7 lat, bo w liceum zaczęłam się nimi fascynować). To w sumie mój drugi tatuaż, ale pierwszy to było tylko małe logo, chociaż nie powiem, zaostrzyło mój apetyt na więcej. Już myślę co by dać na drugą łydeczkę, coś w podobnych klimatach na pewno (jak ktoś lubi tego typu tatuaże i ma jakieś pomysły to dajcie mi znać). Na pewno dzięki waszym linkom odkryłam sporo fajnych artystów (takich jak yadou na przykład), których będę musiała odwiedzić.
shirubya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 12:49   #2887
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shirubya Pokaż wiadomość
Pierwszy raz się tu będę udzielać, chociaż przeczytałam już większość waszych postów . Od wczoraj noszę na sobie takie cuś : http://instagram.com/p/ruV5LanPDV/ . Jestem smutna, że tak długo zwlekałam z robieniem tatuaży (Jakieś 7 lat, bo w liceum zaczęłam się nimi fascynować). To w sumie mój drugi tatuaż, ale pierwszy to było tylko małe logo, chociaż nie powiem, zaostrzyło mój apetyt na więcej. Już myślę co by dać na drugą łydeczkę, coś w podobnych klimatach na pewno (jak ktoś lubi tego typu tatuaże i ma jakieś pomysły to dajcie mi znać). Na pewno dzięki waszym linkom odkryłam sporo fajnych artystów (takich jak yadou na przykład), których będę musiała odwiedzić.
podoba mi się
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-16, 14:25   #2888
Iris2607
Raczkowanie
 
Avatar Iris2607
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 52
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shirubya Pokaż wiadomość
Pierwszy raz się tu będę udzielać, chociaż przeczytałam już większość waszych postów . Od wczoraj noszę na sobie takie cuś : http://instagram.com/p/ruV5LanPDV/ . Jestem smutna, że tak długo zwlekałam z robieniem tatuaży (Jakieś 7 lat, bo w liceum zaczęłam się nimi fascynować). To w sumie mój drugi tatuaż, ale pierwszy to było tylko małe logo, chociaż nie powiem, zaostrzyło mój apetyt na więcej. Już myślę co by dać na drugą łydeczkę, coś w podobnych klimatach na pewno (jak ktoś lubi tego typu tatuaże i ma jakieś pomysły to dajcie mi znać). Na pewno dzięki waszym linkom odkryłam sporo fajnych artystów (takich jak yadou na przykład), których będę musiała odwiedzić.
Naprawdę fajny!
__________________
"Nieuczciwość w kobiecie to rzecz, której nigdy nie potępia się zbyt surowo."
Iris2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 15:17   #2889
shirubya
Raczkowanie
 
Avatar shirubya
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 234
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Dzięki, już nie mogę się doczekać jak będzie wyglądał po zagojeniu .
shirubya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 16:37   #2890
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Super! też mi się podoba
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 20:53   #2891
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Witam We czwartek dołączę do grona wytatuowanych. Póki co mam pytanie. Czy wykonanie tatuażu z boku brzucha jest bardzo bolesne?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-18, 00:04   #2892
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

wróciłam z kolejnego wyjazdu nie wiem czy ktoś czyta moje spostrzeżenia, ale... Finowie tym razem. Zszokował mnie młody wiek chłopców, którzy mieli porobione rękawy... no chyba, że ten naród tak młodo wygląda, ale ja bym im dała max 16 lat...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 06:35   #2893
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
wróciłam z kolejnego wyjazdu nie wiem czy ktoś czyta moje spostrzeżenia, ale... Finowie tym razem. Zszokował mnie młody wiek chłopców, którzy mieli porobione rękawy... no chyba, że ten naród tak młodo wygląda, ale ja bym im dała max 16 lat...
Trzeba się tam wybrać
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 08:47   #2894
Szien_
Nieregularna
 
Avatar Szien_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 238
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

W Skandynawi to normalka. Oni mają tam taki luz i brak ograniczeń względem swojego wyglądu, że rękawy u 16latków to niemal normalka
Szien_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 10:30   #2895
Iris2607
Raczkowanie
 
Avatar Iris2607
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 52
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;47740104]Witam We czwartek dołączę do grona wytatuowanych. Póki co mam pytanie. Czy wykonanie tatuażu z boku brzucha jest bardzo bolesne?[/QUOTE]

Ból to kwestia indywidualna, jednego może boleć niemal nie do wytrzymania, drugi będzie odczuwał o wiele mniej. A mnie osobiście bardzo dziwią te rozważania: jak bardzo boli, kiedy ja szłam do studia to ból był chyba ostatnią rzeczą, nad którą się zastanawiałam...
__________________
"Nieuczciwość w kobiecie to rzecz, której nigdy nie potępia się zbyt surowo."
Iris2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 12:30   #2896
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shirubya Pokaż wiadomość
Pierwszy raz się tu będę udzielać, chociaż przeczytałam już większość waszych postów . Od wczoraj noszę na sobie takie cuś : http://instagram.com/p/ruV5LanPDV/ . .
jej,fajowe ,i bardzo oryginalne
Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
wróciłam z kolejnego wyjazdu nie wiem czy ktoś czyta moje spostrzeżenia, ale... Finowie tym razem. Zszokował mnie młody wiek chłopców, którzy mieli porobione rękawy... no chyba, że ten naród tak młodo wygląda, ale ja bym im dała max 16 lat...
Cytat:
Napisane przez Szien_ Pokaż wiadomość
W Skandynawi to normalka. Oni mają tam taki luz i brak ograniczeń względem swojego wyglądu, że rękawy u 16latków to niemal normalka
yyyyyy.... ??? nie no ,luz luzem ale 16 lat to jeszcze dzieciak . na szczęście u nas tak szybko" raczej" nie można bo może teraz bym covery musiała robic patrząc na moje debilne pomysły lata temu
no chyba ze tam mądrzejsi ,bardziej gustowni ludzie ....
jak ja miałam 16 lat to panowały wokół tribale także dla mnie wielkie ufff ze nie mogłam robic tatu w tym wieku . potem mi przeszło oczywiście ....
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 14:29   #2897
Szien_
Nieregularna
 
Avatar Szien_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 238
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość

yyyyyy.... ??? nie no ,luz luzem ale 16 lat to jeszcze dzieciak . na szczęście u nas tak szybko" raczej" nie można bo może teraz bym covery musiała robic patrząc na moje debilne pomysły lata temu
no chyba ze tam mądrzejsi ,bardziej gustowni ludzie ....
jak ja miałam 16 lat to panowały wokół tribale także dla mnie wielkie ufff ze nie mogłam robic tatu w tym wieku . potem mi przeszło oczywiście ....
Ja też uważam, że przepis mówiący o tatuażach od 18 roku życia to słuszna sprawa. Może nie wydziarałabym sobie tribala, ale jakąś bardzoprawdziwąiżyciową sentecje to już może tak...
Szien_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 15:29   #2898
Iris2607
Raczkowanie
 
Avatar Iris2607
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 52
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Szien_ Pokaż wiadomość
Ja też uważam, że przepis mówiący o tatuażach od 18 roku życia to słuszna sprawa. Może nie wydziarałabym sobie tribala, ale jakąś bardzoprawdziwąiżyciową sentecje to już może tak...
Ja też miałabym pewnie jakąś super sentencję
__________________
"Nieuczciwość w kobiecie to rzecz, której nigdy nie potępia się zbyt surowo."
Iris2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 18:23   #2899
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Ja jako 16tka nie chciałam się tatuować, ale już ok 20ki marzył mi się chart w biegu (na biodrze). Tylko odwagi zabrakło. Byłam w tamtych czasach grzeczną dziewczynką, pilną uczennicą, z wzorową frekwencją, bardzo nieśmiałą...
Jak myślałam o tatuażu, to stawał mi przed oczami widok wielkiego wydziaranego faceta, który w progu studia krzyczy "czego?".
Nie było internetu i nie dało się tak łatwo jak dziś zdobyć informacji, obejrzeć portfolio, napisać do tatuatorów itd.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 06:09   #2900
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Iris2607 Pokaż wiadomość
Ból to kwestia indywidualna, jednego może boleć niemal nie do wytrzymania, drugi będzie odczuwał o wiele mniej. A mnie osobiście bardzo dziwią te rozważania: jak bardzo boli, kiedy ja szłam do studia to ból był chyba ostatnią rzeczą, nad którą się zastanawiałam...
No właśnie! Jak szłam robić swój tatuaż to ból był ostatnią rzeczą o jakiej myślałam, a teraz gdy planuję plecy również myślę tylko o motywie, a nie o bólu.

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;47740104]Witam We czwartek dołączę do grona wytatuowanych. Póki co mam pytanie. Czy wykonanie tatuażu z boku brzucha jest bardzo bolesne?[/QUOTE]

No a co do bólu to zależy od progu jak napisała Iris - pytanie jak reagujesz na ból? Depilacja nóg boli Cię? Ukłucie igłą? etc.

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
yyyyyy.... ??? nie no ,luz luzem ale 16 lat to jeszcze dzieciak . na szczęście u nas tak szybko" raczej" nie można bo może teraz bym covery musiała robic patrząc na moje debilne pomysły lata temu
no chyba ze tam mądrzejsi ,bardziej gustowni ludzie ....
jak ja miałam 16 lat to panowały wokół tribale także dla mnie wielkie ufff ze nie mogłam robic tatu w tym wieku . potem mi przeszło oczywiście ....
Zaczęłam myśleć o tatuażu w wieku 13 lat (zrobiłam mając 23) i wolę nie myśleć o tym co by wtedy znalazło się na mojej skórze - arabskie literki...
victorion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 09:13   #2901
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
No właśnie! Jak szłam robić swój tatuaż to ból był ostatnią rzeczą o jakiej myślałam, a teraz gdy planuję plecy również myślę tylko o motywie, a nie o bólu.



No a co do bólu to zależy od progu jak napisała Iris - pytanie jak reagujesz na ból? Depilacja nóg boli Cię? Ukłucie igłą? etc.

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------



Zaczęłam myśleć o tatuażu w wieku 13 lat (zrobiłam mając 23) i wolę nie myśleć o tym co by wtedy znalazło się na mojej skórze - arabskie literki...
ja zaczęłam myślec o tatuażu na serio gdzieś około 1997 roku - wtedy wpadł mi w ręce album Wildhoney zespołu Tiamat i wtedy marzyłam, żeby mieć to słoneczko wytatuowane
(do tej pory uwielbiam tę płytę)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bbb.jpg (166,6 KB, 35 załadowań)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 21:08   #2902
Pritistajl
Raczkowanie
 
Avatar Pritistajl
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 161
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shirubya Pokaż wiadomość
Pierwszy raz się tu będę udzielać, chociaż przeczytałam już większość waszych postów . Od wczoraj noszę na sobie takie cuś : http://instagram.com/p/ruV5LanPDV/ . Jestem smutna, że tak długo zwlekałam z robieniem tatuaży (Jakieś 7 lat, bo w liceum zaczęłam się nimi fascynować). To w sumie mój drugi tatuaż, ale pierwszy to było tylko małe logo, chociaż nie powiem, zaostrzyło mój apetyt na więcej. Już myślę co by dać na drugą łydeczkę, coś w podobnych klimatach na pewno (jak ktoś lubi tego typu tatuaże i ma jakieś pomysły to dajcie mi znać). Na pewno dzięki waszym linkom odkryłam sporo fajnych artystów (takich jak yadou na przykład), których będę musiała odwiedzić.
bardzo, bardzo fajny
Pritistajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 21:32   #2903
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Ja pierwszy tatuaż zrobiłam sobie w wieku 16 lat za zgodą rodziców (wierciłam im dziurę w brzuchu o tatuaż od 13 roku życia i zgodzili się na szesnastkę ), jest to mój (na szczęście) jedyny maniurkowaty tatauż - wspaniały tribal (ahaha, ale dość ładny i kobiecy jak na tribala). Nie zacoverowałam go, ale dodałam do niego kolorowe róże na pól pleców, wiec nie rzuca się tak w oczy Oczywiscie, gdybym była starsza nie zrobiłabym sobie takiego wzorka wówczas popularnego, ale cóż, młodość

Tak wiec jeśli chodzi o przepis o tatuażach od 18 roku życia - jestem zdecydowanie na TAK! Chociaż dla niektórych powinien obowiązywać od 25 rż
__________________
instagram: wieszjakjest

Edytowane przez gozia
Czas edycji: 2014-08-19 o 21:34
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 22:18   #2904
poik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Uprzejmie witam wszystkich i przychodzę z pytaniem. Łatwo odnaleźć adresy polecanych salonów tatuażu w Warszawie, i już przewertowałam internet pod tym kątem, ale wolę się upewnić.
Chciałabym wykonać tatuaż z gotowego projektu, niewielki, około 9x6 cm. Obraz to coś w rodzaju logo, z wykorzystaniem wyłącznie czarnego tuszu, najchętniej bez cieniowania. Dość ważne są dla mnie detale w logotypie, ale nie ma w nim żadnych koronek ani innych drobiazgów. Wolałabym, żeby artysta nie wprowadzał zbyt wiele poprawek, chyba ze wyraźnie zaznaczy ze ma pomysł który poprawi widoczność/jakość tatuażu.
W związku z tym - które studio polecicie? Będę bardzo wdzięczna za sugestie. Naturalnie nie mam wymagan w stylu "byle do stówy" albo "chce mieć termin na jutro", jeżeli coś ma być na mojej skórze na zawsze to tydzień w ta czy w tamta nie robi mi różnicy.
poik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 13:34   #2905
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Dziewczyny mam tatuaz napis, dziś mija 9 dzien od zrobienia go i sie niepokoje ;/ czy to normalne ze juz po odchodzeniiu tych strupkow czarnych moj tatuaz jest blado szary? czy to sie zmieni czy cos poszlo nie tak?
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 15:57   #2906
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aliseja Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam tatuaz napis, dziś mija 9 dzien od zrobienia go i sie niepokoje ;/ czy to normalne ze juz po odchodzeniiu tych strupkow czarnych moj tatuaz jest blado szary? czy to sie zmieni czy cos poszlo nie tak?
może byc nieznacznie jaśniejszy, ale bardzo dużej dysproporcji nie powinno być.
Bez zdjęcia trudno ocenić - najlepiej przejść się do studia i pokazac i ewentualnie na poprawkę się umówić (powinna byc bezpłatna)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 16:53   #2907
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
ja zaczęłam myślec o tatuażu na serio gdzieś około 1997 roku - wtedy wpadł mi w ręce album Wildhoney zespołu Tiamat i wtedy marzyłam, żeby mieć to słoneczko wytatuowane
(do tej pory uwielbiam tę płytę)
mam takie (no podobne ale ogólnie o ten motyw słoneczka mi chodzi) robione w wieku 17 lat...i chciałam je zrobić ojjj już kilka lat wcześniej co by jako motyw złym wyborem nie było bo lubię ten słonkowy motyw do tej pory za to nie wiem w czyje zdolne lub nie ręce bym się wtedy oddała i jak by to wyglądało
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 20:43   #2908
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

taki oto moj pierwszy ale nie ostatni nabytek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje tattoo.jpg (66,2 KB, 215 załadowań)
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 19:37   #2909
Iris2607
Raczkowanie
 
Avatar Iris2607
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 52
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
taki oto moj pierwszy ale nie ostatni nabytek
A można wiedzieć, dlaczego akurat taka sentencja?
__________________
"Nieuczciwość w kobiecie to rzecz, której nigdy nie potępia się zbyt surowo."
Iris2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 08:33   #2910
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Dołączam do grona
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 13:49:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.