Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-15, 21:38   #1261
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość

Przyznaje bez bicia, nie ogarnęłam różnicy

Ja znalazłam takie foto porównawcze.
Z tej foty wynika, że po zmieszaniu PP i Peachykeen będzie Orgasm (if you know what I mean...) to dobrze, jeden zakup z listy chciejstw mi odpada
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 21:42   #1262
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Z tej foty wynika, że po zmieszaniu PP i Peachykeen będzie Orgasm (if you know what I mean...) to dobrze, jeden zakup z listy chciejstw mi odpada
Hehe, tak się też zastanawiałam, jak zabrzmi mój wcześniejszy wpis we fragmencie "miałam kiedyś" .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 21:43   #1263
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Z tej foty wynika, że po zmieszaniu PP i Peachykeen będzie Orgasm (if you know what I mean...) to dobrze, jeden zakup z listy chciejstw mi odpada
Dokładnie o tym samym pomyślałam.
Ja akurat należę do fanek Narsowskiego Orgasmu, dlatego odpuszczam poszukiwania substytutu.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2014-08-15 o 21:44
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 22:09   #1264
o_monika
Przyczajenie
 
Avatar o_monika
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

dziewczyny a ja z takim pytaniem, czy wiadomo coś nowego na temat produkcji macowych pedzli? mianowcie do tej pory z tego co wiem oryginalne pedzle byly by japan/france - bo mam kilka egzemplarzy zakupionych w ostatnim czasie z napisaem china ...
o_monika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 22:58   #1265
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

A czy któraś z posiadaczek PP ma może Hot Mamę i mogłaby wstawić fotkę porównawczą? Wydają mi się bardzo podobne, ale mam tylko Hot Mama

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 23:37   #1266
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A czy któraś z posiadaczek PP ma może Hot Mamę i mogłaby wstawić fotkę porównawczą? Wydają mi się bardzo podobne, ale mam tylko Hot Mama

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hot mama jest zdecydowanie bardziej brzoskwiniowa/pomarańczowa, mało w niej koralu
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 09:08   #1267
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Dokładnie o tym samym pomyślałam.
Ja akurat należę do fanek Narsowskiego Orgasmu, dlatego odpuszczam poszukiwania substytutu.
Ja też należę do fanek Narsowkiego Orgasmu ale skusiłam się na PP
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-16, 09:51   #1268
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez o_monika Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja z takim pytaniem, czy wiadomo coś nowego na temat produkcji macowych pedzli? mianowcie do tej pory z tego co wiem oryginalne pedzle byly by japan/france - bo mam kilka egzemplarzy zakupionych w ostatnim czasie z napisaem china ...
Poszczególne modele produkowane są we Francji, Japonii i Chinach. Ostatnio coraz częściej nowe modele pędzli są z Chin, np. 128, 282, 235, 234, 286 czy pędzel dziwoląg Oval 6.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 10:20   #1269
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Który pędzelek polecacie do ust?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 10:30   #1270
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Który pędzelek polecacie do ust?
Ja mam 316. Jak dla mnie jest ok, choć świętym graalem w tej kategorii bym go nie nazwała.
Do ust ponoć sprawdza się też przeznaczony do oczu 231. Z myślą zastąpienia 316 czymś nowym kupiłam go już dość dawno, ale szczerze mówiąc leży nieużywany, bo i tak z przyzwyczajenia sięgam po 316.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-16, 12:40   #1271
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Który pędzelek polecacie do ust?
ja ostatnio na kursie malowałam całym naręczem pędzli
242 do nakładania koloru na srodek ust i rozprowadzania go do zewnętrznych kącików, 316 do dokładniejszego rozprowadzania, cieniutki no name taki jak do linera - do detali (łuku kupidyna itp), skośnego ściętego i prostego kwadratowego do czyszczenia.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-16, 15:42   #1272
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Hot mama jest zdecydowanie bardziej brzoskwiniowa/pomarańczowa, mało w niej koralu
Dzięki. Choć u mnie na polikach z Hot mamy bardzo koral wybija. Ale moja cera chyba wszystko tak ociepla.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 09:36   #1273
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam 316. Jak dla mnie jest ok, choć świętym graalem w tej kategorii bym go nie nazwała.
Do ust ponoć sprawdza się też przeznaczony do oczu 231. Z myślą zastąpienia 316 czymś nowym kupiłam go już dość dawno, ale szczerze mówiąc leży nieużywany, bo i tak z przyzwyczajenia sięgam po 316.
Dziekuje

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja ostatnio na kursie malowałam całym naręczem pędzli
242 do nakładania koloru na srodek ust i rozprowadzania go do zewnętrznych kącików, 316 do dokładniejszego rozprowadzania, cieniutki no name taki jak do linera - do detali (łuku kupidyna itp), skośnego ściętego i prostego kwadratowego do czyszczenia.
Dziekuje
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 11:13   #1274
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dzięki. Choć u mnie na polikach z Hot mamy bardzo koral wybija. Ale moja cera chyba wszystko tak ociepla.
To chyba potwierdza moje przekonanie, że jestem daltonistką, bo ja nie wyłapuje takich niuansów o jakich tu piszecie Dlatego też chyba żyje sobie szczęśliwie bez ciśnienia na powiększenie mojej makijażowej kolekcji, bo dla mnie wszystkie odcienie fuksji, ciepłego czewonego, śliwki itp. są dupe-ami. Ja bardzo lubię Hot Mama bo właśnie dla mnie to taki róż+rozświetlacz w jednym, jest to po prostu shimmery peachy pink, na lato i opaloną twarz super ale nie jestem w stanie określić jaki kolor wybija w panie a jaki na twarzy

Co do dyskusji na temat mocnej szminki, achhhh ja takie uwielbiam , pewnie dlatego, że nie lubię malować oczu, nie chce mi się często, nie mam czasu, a dla mnie malowanie oczu wymaga precyzji, no i do tego oczy mam małe+niemal monolid+opadająca powieka więc wiadomo Np jak pięknie wg mnie pomaluje sobie oczęta na zdjęciach WCALE tego nie widać NIC a NIC a taką Candy Yum Yum czy Morange, to najgorszy aparat wychwyci Ale to tak jak z kolorowymi ciuchami czy wysokimi obcasami, trzeba to czuć Bo inaczej będziesz się chować po kątach, bo będziesz miała wrażenie, że wszyscy się na Ciebie patrzą. Ja może taki etap miałam, hmmmmm.... w liceum (a to było lata świetlne temu), więc to rozumiem, i jak ktoś tu już pisał, trzeba po prostu dojrzeć i chyba siebie w 100% zaakceptować. Ale to chyba z wiekiem przychodzi
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 12:16   #1275
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
proszę bardzo
na dole Petal Power, u góry Peachykeen
Dziękuję Tutaj to ja widzę różnicę
Zostaję przy moim peachykeen.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 18:18   #1276
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Znalazłam tutaj swatche porównawcze i nie kupię Petal Power. Zbyt podobny do Hot mama, a unikam już kupowania podobnych odcieni, bo tonę w kosmetykach. Zresztą jestem tak blada, że tego typu odcienie nadają się u mnie tylko przy opaleniźnie na lato. Za to czaję się na dwa pozostałe róże mineralne Są bardziej jak rozświetlacze, jeśli dobrze mi się wydaje. Może któraś z Was już przygarnęła?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 18:40   #1277
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Znalazłam tutaj swatche porównawcze i nie kupię Petal Power. Zbyt podobny do Hot mama, a unikam już kupowania podobnych odcieni, bo tonę w kosmetykach. Zresztą jestem tak blada, że tego typu odcienie nadają się u mnie tylko przy opaleniźnie na lato. Za to czaję się na dwa pozostałe róże mineralne Są bardziej jak rozświetlacze, jeśli dobrze mi się wydaje. Może któraś z Was już przygarnęła?
Zerknęłam na to porównanie i nie mogę się nadziwić, że Coralista wydaje się tak jasna przy pozostałych trzech różach.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 18:50   #1278
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Znalazłam tutaj swatche porównawcze i nie kupię Petal Power. Zbyt podobny do Hot mama, a unikam już kupowania podobnych odcieni, bo tonę w kosmetykach. Zresztą jestem tak blada, że tego typu odcienie nadają się u mnie tylko przy opaleniźnie na lato. Za to czaję się na dwa pozostałe róże mineralne Są bardziej jak rozświetlacze, jeśli dobrze mi się wydaje. Może któraś z Was już przygarnęła?
wiesz co nie sugerowałabym się tym porównaniem serio, na tym zdjęciu wszystkie kolory są jakby prześwietlone petal power na żywo w życiu tak nie wygląda, z the balm Hot Mamy bardziej wybija koral i ją bardziej porównałabym do MAC Style czyli koralowo złota, PP jest bardziej różowo złoty
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-17, 19:24   #1279
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
wiesz co nie sugerowałabym się tym porównaniem serio, na tym zdjęciu wszystkie kolory są jakby prześwietlone petal power na żywo w życiu tak nie wygląda, z the balm Hot Mamy bardziej wybija koral i ją bardziej porównałabym do MAC Style czyli koralowo złota, PP jest bardziej różowo złoty
Ciiiichooo! Nie chcę Petal Power, nie chcę Petal Power
Rzeczywiście na żywo inny ten kolor. Style też mam. Trochę inaczej jednak na twarzy wyglądają. Mam też Peachykeen i Springsheen. Nie wolno więcej kupować
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-17, 19:28   #1280
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ciiiichooo! Nie chcę Petal Power, nie chcę Petal Power
Rzeczywiście na żywo inny ten kolor. Style też mam. Trochę inaczej jednak na twarzy wyglądają. Mam też Peachykeen i Springsheen. Nie wolno więcej kupować
to mamy wszystko to samo
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 01:46   #1281
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest jakiś macowy cień odpowiadający kolorystycznie kredce do brwi Lingering? Bo one mi się mega szybko kończą , nie można ich wymienić na back2mac myśle że cień by mi na dłużej starczył
Mam cień coquette i jest moim zdaniem identyczny
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 09:35   #1282
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
to mamy wszystko to samo
Jakby zacząć wymieniać, to pewnie więcej rzeczy by się pokryło


W temacie mocnych ust, też mi się niesamowicie podobają. Szczególnie fiolety, choć mocne fuksje i czerwienie też mogą wyglądać pięknie. Ja niestety nie wyglądam w nich zbyt dobrze, choć czasem noszę dla zamiłowania do kolorów Coś za coś - mam blade usta i idealnie u mnie sprawdzają się kolorki wyglądające u niektórych trupio, np. Myth.

Z MACowych teraz mi się jakieś wino marzy i mocna pomarańcza, a to chyba za sprawą filmiku (klik) obejrzanego czysto dla wrażeń estetycznych, bo w życiu nie będzie mi to tak cudownie pasowało, jak tej dziewczynie Ale może któraś z Was się zainspiruje
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 09:55   #1283
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Mam cień coquette i jest moim zdaniem identyczny
Dziekuję jak będę w środę koło maca to przyjżę sie bliżej temu cieniowi
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 10:48   #1284
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Nosiłam dzisiaj Smoked Plum i jestemw niej wymiata szminka. Z tym,z e bez konturówki ją nosze, nałozona pędzelkiem i jest naprawdę git. Długo sie trzyma, przezyje picie kawy i herbaty

A w temacie jeszcze - od paru dni nosze niezmiennie Paint Pot Chilled On Ice a na to jasny cien i kreska i taki zestaw na oku wymiata - lubię PP, ale nie tak, aby powiedziec, ze mi siedzenie urywaja, ale ten Chilled mi urywa, to musze przyznac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 15:23   #1285
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
W temacie mocnych ust, też mi się niesamowicie podobają. Szczególnie fiolety, choć mocne fuksje i czerwienie też mogą wyglądać pięknie. Ja niestety nie wyglądam w nich zbyt dobrze, choć czasem noszę dla zamiłowania do kolorów Coś za coś - mam blade usta i idealnie u mnie sprawdzają się kolorki wyglądające u niektórych trupio, np. Myth.

Z MACowych teraz mi się jakieś wino marzy i mocna pomarańcza, a to chyba za sprawą filmiku (klik) obejrzanego czysto dla wrażeń estetycznych, bo w życiu nie będzie mi to tak cudownie pasowało, jak tej dziewczynie Ale może któraś z Was się zainspiruje
Fajne wideo, podobają mi się takie kolory na ustach, aczkolwiek ja w pomarańczach chyba nie najlepiej wyglądam
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 15:39   #1286
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Tylko nie bijcie mówiac, zem hipokrytka - klikło "mi się" Mineralize Skinfinish Duo Sharon. Tak, dokładnie - niedawno odradzałam go innym mówiac ze pomarańćzowy - to prawda, ale druga prawda taka, że kliknełam go dla rozświetlacza tylko, bo ma tak pozytywne opinie i tak mnie zaintrygowały na anglojęzycznych blogach, że po prostu nie mogłam nie popłenic kliknięcia
Ale własnie zeby nie byc hipokrytą, przyznaję się do popełniania czynu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 15:52   #1287
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Pomadka Peach Blossom jest idealna Ostatnio lubię też cień Shale - piękny brązowy fiolet
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 16:02   #1288
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tylko nie bijcie mówiac, zem hipokrytka - klikło "mi się" Mineralize Skinfinish Duo Sharon. Tak, dokładnie - niedawno odradzałam go innym mówiac ze pomarańćzowy - to prawda, ale druga prawda taka, że kliknełam go dla rozświetlacza tylko, bo ma tak pozytywne opinie i tak mnie zaintrygowały na anglojęzycznych blogach, że po prostu nie mogłam nie popłenic kliknięcia
Ale własnie zeby nie byc hipokrytą, przyznaję się do popełniania czynu
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 16:02   #1289
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tylko nie bijcie mówiac, zem hipokrytka - klikło "mi się" Mineralize Skinfinish Duo Sharon. Tak, dokładnie - niedawno odradzałam go innym mówiac ze pomarańćzowy - to prawda, ale druga prawda taka, że kliknełam go dla rozświetlacza tylko, bo ma tak pozytywne opinie i tak mnie zaintrygowały na anglojęzycznych blogach, że po prostu nie mogłam nie popłenic kliknięcia
Ale własnie zeby nie byc hipokrytą, przyznaję się do popełniania czynu
oj tam , czuj się rozgrzeszona

ja nie zdążyłam, w sumie też chciałam

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Pomadka Peach Blossom jest idealna Ostatnio lubię też cień Shale - piękny brązowy fiolet
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Fajne wideo, podobają mi się takie kolory na ustach, aczkolwiek ja w pomarańczach chyba nie najlepiej wyglądam
a ja dziś chodzę w Vegas Volt
tak fajnie rozświetla cerę
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-18, 16:03   #1290
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Ja się czaję na pomadkę Giddy, a ostatnio zakochana jestem w Sunny Seoul nawet na avatarku ją mam na ustach .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.