Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-30, 22:08   #1261
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
On to ciągle powtarza ze nam sie w glowach cos poje.....alo i mamy loty... albo lazi i mi mowi ze czemu tu jest balagan, albo ze on nie wyjdzie w krotkich spodenkach na dwor bo ma tatuaŻe to po chu je robil??? Zal. Mapisalabym wiecej ciekawostek ale pisze tel i mi coeKo. A typ ma 37 na karku...
ahahahah, chyba padnę poprawiłaś mi humor na noc
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 22:13   #1262
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

ryba
Jak tam? Znalazł się jakiś bohater i pozbył się owada olbrzyma?? Może chłopak siostry?
Ja też nie cierpię marnowania jedzenia Jak ta Twoja siostra z nim wytrzymuje??/

CorkaCzarownic o, ten też udany Chleba naruchać, co za pajac

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
On to ciągle powtarza ze nam sie w glowach cos poje.....alo i mamy loty... albo lazi i mi mowi ze czemu tu jest balagan, albo ze on nie wyjdzie w krotkich spodenkach na dwor bo ma tatuaŻe to po chu je robil??? Zal. Mapisalabym wiecej ciekawostek ale pisze tel i mi coeKo. A typ ma 37 na karku...
Może mu doradź, żeby sobie jeszcze na twarzy zrobił
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 22:21   #1263
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Moj brat :d

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Ja nie wiem jak ona z nim wytrzymuje. Zwlaszcza zze np ona lubi spac a on ja o 7 budzi juz... Le on wg jakis dziwny a jedzeniem mnie nJ ardIej wkurza. Dzis robilam placki ziemniaczane. ZOSTAŁ O SOSU DLA mnie i jego i "ciasto... pytam ile zje.. 10 no to zrobilam... mi zostaly 2 (ja robie male) ... no co stwierdzilam ze nie chce.mi sie dla dwoch plackow trzec kartofle... i co? 4 zostawil. Ja jestem skapa i dla mnie to jest jak wyrzucenie 5. Zl na ulice, albo beDomny mogl pojesc... ale nie. A wg ma taka glypia gadke. Np zacina sie i mowi " zaparze ci melise" i tak przez godzine. A najbardziej wkurza mnie bo jak tylko nie widze.to Kacprowi podrzuca cos do jedzenia albo ciagnie go za rece. Ju naqet siku zrobic nie mozna w spokoju
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 06:58   #1264
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

hej

my dzisiaj wieczorem wyjezdzamy. jeszcze dzisiaj się trzeba dopakować, ja do pracy...
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 08:02   #1265
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Muszę to napisać
na kilka dni przyjechał chłopak mojej siostry, jest tu 3 dzień a ja nie mogę go znieść. Wyjątkowo poszłam z Kacprem na spacer na 4,5h w południe, a zawsze chodze 2, potem wieczorem na 2 zamiast na 1h, rano nie byłam ale nie miałam kiedy wyskoczyć. Jutro do kościoła pójdziemy.
Normalnie jak go widze to mnie krew zalewa
Wkurza mnie niesamowicie, ciśnienie to myślę ze ze 160 mam na bank.
Nikomu nie żałuję jedzenia, ale robienie sobie 7 kanapek i zjedzenie 3 to jednak przesada!! oczywiscie co? tamte, do wyrzucenia bo sie zeschły, bo nie można było schować do lodówki....... brrrr. Mało tego godzina 11 a on 2 piwo żłopie. :[ i to jeszcze dałam mu na kartofle zeby kupił, a on kupił mniej ich a piwo sobie dodatkowo. Mało tego!!! terazzrobił sobie jajecznice- z kiełbasą cebulką itp i co? dwa razy dziabnął i zostawił .:/ bułkę tez zostawił!! nienawidzę marnotrawienia jedzenia. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jak ja z nim ytrzymam jeszczekilka dni??????????

dobraaa koniec tego żalenia się :P


ale u nas ciepło, prawie cały dzień na dworze

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

aaaaaaaa wleciał nam szerszeń do domu
RAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTUUUUUUUUUUU NKUUUUUUUUUUUUUUU

Aaaaa, ja tez nie cierpie marnowania jedzenia, az mi sie cisnienie podnioslo od samego czytania

Dziekujemy za wszystkie życzenia zdrówka dla Helenki

I niech mnie ktoś pogoni- muszę wystawić za małe urbanka i dzieciowe rzeczy w internecie, wszystkie wymówki się skończyły a tak mi się nie chce....
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 08:29   #1266
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Aaaaa, ja tez nie cierpie marnowania jedzenia, az mi sie cisnienie podnioslo od samego czytania

Dziekujemy za wszystkie życzenia zdrówka dla Helenki

I niech mnie ktoś pogoni- muszę wystawić za małe urbanka i dzieciowe rzeczy w internecie, wszystkie wymówki się skończyły a tak mi się nie chce....
-jazda wystawiać toć to 5 minut roboty!!


Dziewczyny co kupujecie na roczek?

Podalam wczoraj małemu odrobinę jabłka i co? nocka nieprzespana

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

ja sie szykuje do kościola z młodym
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 08:54   #1267
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Hej, witamy porannie, właśnie wstaliśmy Tzn z pobudką na tulka i smoka o 5,15 i na mleko o 7

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

I niech mnie ktoś pogoni- muszę wystawić za małe urbanka i dzieciowe rzeczy w internecie, wszystkie wymówki się skończyły a tak mi się nie chce....
A sio, wystawiać rzeczy, potem będzie luuuuz
A jak tam mała się czuje???
A powiedz mi, czy w samolocie można mieć mleko dla dziecka??? Bo tam jakieś ograniczenia odnośnie płynów przy odprawie są.

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co kupujecie na roczek?

Podalam wczoraj małemu odrobinę jabłka i co? nocka nieprzespana
Ja jeszcze nie wymyśliłam, ale podejrzewam, że coś dużego bo to roczek, gwiazdka i imieninki nam się zbiegną na raz
Współczuję nocki
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 09:18   #1268
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Hej, witamy porannie, właśnie wstaliśmy Tzn z pobudką na tulka i smoka o 5,15 i na mleko o 7


A sio, wystawiać rzeczy, potem będzie luuuuz
A jak tam mała się czuje???
A powiedz mi, czy w samolocie można mieć mleko dla dziecka??? Bo tam jakieś ograniczenia odnośnie płynów przy odprawie są.


Ja jeszcze nie wymyśliłam, ale podejrzewam, że coś dużego bo to roczek, gwiazdka i imieninki nam się zbiegną na raz
Współczuję nocki
Mala juz ok

Tak dla dzieci są wyjątki ja bralam normalnie duza butelke wody mineralnej zebysmy my przy okazji tez mogli skorzystac i bylo ok, ale trzeba powiedziec od razu ze to do mleka dla dziecka czasami moga kazac sie napic zeby sprawdzic czy to naprawde plyn a nie jakas grozna substancja ale mi nie kazali.

A gdzie sie wybieracie?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 09:30   #1269
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Mieliśmy znajomych w Holandii odwiedzić, ale jakieś wakacje się nam marzą też Będziemy decydować pod koniec września.
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 10:19   #1270
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Mieliśmy znajomych w Holandii odwiedzić, ale jakieś wakacje się nam marzą też Będziemy decydować pod koniec września.
Super, ceny teraz o wiele fajniejsze niz w lecie, a pierwszy lot z dzieckiem to niezapomniane wrazenia
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 12:46   #1271
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Super, ceny teraz o wiele fajniejsze niz w lecie, a pierwszy lot z dzieckiem to niezapomniane wrazenia
tak podejrzewam
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 12:50   #1272
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Hej niedzielnie
Majka mnie rozbawiła wczoraj...polożyłam ją na drzemkę i zeszłam na dół, słyszę że mruczy ( zazwyczaj tak robi jak zasypia)...nagle ucichło to poszłam sprawdzić a ta śpi na siedząco a w nocy nie wiem jak zdjęła sobie półśpiochy ładnie spała prawie wcale się nie kręciła a rano patrzę ona gołe nóżki agentka moja
Teraz śpi sobie a my pijemy kawusię, potem jedziemy nad jezioro na spacer z rowerkiem

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość

Zuziak straszna ta historia ja staram się unikać bo potem po nocach spać nie mogę...
Ja tak samo Zuzziak straszne, że mały tak cierpi


Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
to jest nic, ostatnio poznałam faceta dziewczyny z mojej rodziny( sorry nie chcę tak szczegółowo pisać) na rodzinnej imprezie, koleś stary a głupi jak cep 99% jgo wypowiedzi tyczyło się seksu, zachowanie też. Na porządku dziennym było obmacywanie dziewczyny, niedwuznaczne teksty i wgl. Ale hitem okazał się tekst rzucony do mojej siostry :: naruchaj mi chleba na szczęście ona tego nie słyszała, bo chybaby była 3 wojna światowa:P a no i do mnie powiedział, że kto by mnie chciał co tam , że mam dziecko i faceta ale byłam przemiła, przez 3 dni skomentowałam jego zachowanie moim ulubionym przysłowiem - pies, który głośno szczeka nie gryzie oraz stwierdziłam, że już więcej nie skomentuję jego zachowania, bo potem wyjdzie, że jestem niewychowana i wykłócam się o swoje (tak stwierdziła moja bratowa) nie żebym kłótliwa nie była:P
Co za typ

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
On to ciągle powtarza ze nam sie w glowach cos poje.....alo i mamy loty... albo lazi i mi mowi ze czemu tu jest balagan, albo ze on nie wyjdzie w krotkich spodenkach na dwor bo ma tatuaŻe to po chu je robil??? Zal. Mapisalabym wiecej ciekawostek ale pisze tel i mi coeKo. A typ ma 37 na karku...
bo się posikam co za dupek, przyjedzie taki w gości i wk...wia tylko

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co kupujecie na roczek?

Podalam wczoraj małemu odrobinę jabłka i co? nocka nieprzespana

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

ja sie szykuje do kościola z młodym
Ja jeszcze nie wiem...Majka dostaje wczasy na urodziny

Biedny Kacperek

Sorento ja miałam w butelce małej wodę odmierzoną a w drugiej herbatkę i nie musiałam próbować, nie robili żadnego problemu
Gdzie na wczasy planujecie?
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 14:07   #1273
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Hej niedzielnie
Majka mnie rozbawiła wczoraj...polożyłam ją na drzemkę i zeszłam na dół, słyszę że mruczy ( zazwyczaj tak robi jak zasypia)...nagle ucichło to poszłam sprawdzić a ta śpi na siedząco a w nocy nie wiem jak zdjęła sobie półśpiochy ładnie spała prawie wcale się nie kręciła a rano patrzę ona gołe nóżki agentka moja

Sorento ja miałam w butelce małej wodę odmierzoną a w drugiej herbatkę i nie musiałam próbować, nie robili żadnego problemu
Gdzie na wczasy planujecie?
Agentka
Nie wiem, może Grecja?? Będziemy decydować w ostatniej chwili i zobaczymy co nam zaoferują 2 lata temu 2 dni przed wyjazdem wykupîliśmy wycieczkę do Turcji i wyszło nam 800 zł taniej od osoby niż jakbyśmy kupili 1,5 tygodnia wcześniej
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 10:06   #1274
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAA wrzesień <3

Kocham tenmiesiac bo wracają wszystkie moje odmóżdżacze i seriale <3<3<3



A tak poza tym, wyszłam rano po bułki i te maluszki z tytami <3 no cudny widok! pierwszoklasisci <3 pamietam swój pierwszy dzień w szkole

A tak pzoa tym u nas masakryczna pogoda. leje leje leje i leje.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 13:56   #1275
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III



juhuuuu
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 07:16   #1276
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Co to za pustki!!!???

u nas pogoda do bani, całą noc lało, dzis od rana leje i pewnie znow nie wyjdziemy na spacer. :/


Wiecie posmęce Wam troche
Czy to normalne że Kacper zasypia z nogami w górze? jak juz zasnie to mu oapdają, ale jak sie wybudzi to nogi daje do gory, tak jak zasypia zresztą..?

Dziś wyjeżdzz ten gość!! WRESZCIE bo bym umarła .:[

Co jeszcze:P

Balam sie rozmowy z meżem że będzie na mnie zły że nie chce się "pogodzić" z jego rodziną
no ale..

Mielismy w so jechać na rocznice ślubu do jego ciotki, ale koniec konców nie pojechalismy- ja byłam przeciwna ale po namować zgodziłam sie jechać, ale jak wyszło ze nie jedziemy to odetchnęłam z ulgą. Do ciotek czy cos nie mam nic rzecz jasna, ale do T i szwagierek mam... no więc mielismy jechać jutro. Powiedzialam ze pojade ale ciągle nie mogłam w sobie przemóc tej decyzji- w sensie jechać bo chcę a nie jadę bo muszę... no bo jednak jakby nie było, Szwagierki zrobiły mi dużą krzywdę... w sensie obrażania mnie i mojej rodziny. Tz uważa że już nie warto sie kłócić... ja jednak bez przeprosin nie chce tam jeździć, bo co... teraz mam udawac ze nic sie nie stało a się stało? no jakos to wbrew moim przekonaniom... albo naprawią błędy przepraszając albo nie. No i poza tym T, napisala nam ze nie chce nas znać, wiec jak miałabym siedziec u niej w chacie? jako obca, niechciana osoba...? no i wczoraj postanowiłam pogadać z męzem i mój mąż powiedział ze on mnie zmuszał nie będzie, jeżeli nie chcę to nie. ja jestem ważniejsza itp. aż mi się ciepło na sercu zrobiło, normalnie ahh...
wiem podicam sie niczym, ale kurde.. on bardzo chciał się spotkać z rodziną dalszą, a beze mnie nie chce jechać, bo zaproszenie dostaliśmy oboje...
No i po tej rozmowie doszłam do wniosku ze nic na siłę, ale z drugiej strony, nie chciałabym w oczach dalszej rodziny wyjść na jakąś "dame" wielce obrażoną. bo oni mi nic nie zrobili.. i tak sie zastanawiam czy na pare minut nie wejść, przywitać się i w sumie wyjśc? ale to nie wiem bo kur.. naprawdę mam mętlik jak nic.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 10:27   #1277
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cześć Dziewczyny!!! jestem i ja w ten deszczowy dzień, żebyście o mnie nie zapomniały jestem, jestem u nas w sumie po staremu. w sobotę byliśmy na weselu i to było nasze pierwsze wyjście bez Alidaliśmy rade!

Ryba nie dziwie Ci się...szkoda nerwów, muszę się zagłębić parę stron wstecz bo jestem trochę nie w temacie ale z tego co przeczytałam przed chwilą to masz rację. chociaz niby czasem trzeba się wznieść ponad to co nas boli. ja mialam sytuacje dosyc cieżka z tesciowa. obrazila sie na mnie na lsubie i nie gadala ze mna pol roku....nie miala racji ale ona lubi rzadzic więc jej musiało być na górze. pojechałam po miesiącu na chwile do niej na imieniny (nie zaporisla mnie tylko tesc) i udawała, ze nic sie nie stało i to bardziej mnie zabolało. z resztą do teraz jest między nami róznie...i chyba idealnie nie będzie. z resztą mój to jedynak a ona matka polka więc resztę można sobie dopowiedzieć. nie martw się Ryba!!!muszę tu trochę ponadrabiac, zeby być bardziej w temacie!!!

a poza tym napisałam cv...więc zaczynam szukać cos fajniejszego
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 10:36   #1278
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Nie pisalam tu dokladnie co i jak tylko kilkanascie watkow wstecz. Oni aie obrazili jakos w listopadZie, Kacpra nie widzieli... ona te uwaŻa ze zawsze ma rację...
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 10:49   #1279
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Ryba to współczuję, wyobrażam sobie co czujesz...moja teściowa niby teraz ok ale ma zagrywki...czasem uda mi się przemilczeć ale czasem mnie trafia. tera zna weselu chciała zdjęcie z synkiem i mnie odepchnęła...ale złapał mnie w kadrze fotograf i będziemy mieć piękne zdjęcie- ja odsunięta na bok <sciana> albo trzy dni przed porodem zadzwoniła po rodzienie i ustaliła chrzestnych dla Ali, to mnie rozwaliło, myslałam ze z nerów rodzić zacznę...ale odwróciła kota ogonem, zaczeła ryczeć w łazience i wyszło, że ja jestem niewdzięczna, bo ona mnie wyrecza .....masakra.... ja mam do niej ddystans i mój wie ze sie nie zaprzyjaznimy
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 10:55   #1280
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Hej
U nas też pogoda kiepska, szaro i ponuro, ja bym spała non stop :/ Dziś mam trochę luzu bo moja mama przyjechała i zaraz malucha na spacer weźmie póki nie pada.

RybkaNogi w górze?? Ale tak całkiem? Naszemu się zdarza na taką żabkę z lekko uniesionymi zasypiać, ale to nieczęsto.

A co do wizyty to jedź skoro mężowi zależy, zawsze możesz wypić herbatkę i iść z Kacprem na spacer pod pretekstem drzemki choćby.

motyl03 to za znalezienie czegoś fajnego
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:02   #1281
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Hej
U nas też pogoda kiepska, szaro i ponuro, ja bym spała non stop :/ Dziś mam trochę luzu bo moja mama przyjechała i zaraz malucha na spacer weźmie póki nie pada.

RybkaNogi w górze?? Ale tak całkiem? Naszemu się zdarza na taką żabkę z lekko uniesionymi zasypiać, ale to nieczęsto.

A co do wizyty to jedź skoro mężowi zależy, zawsze możesz wypić herbatkę i iść z Kacprem na spacer pod pretekstem drzemki choćby.

motyl03 to za znalezienie czegoś fajnego
Nie dziękuję, zeby nie zapeszyć
Ala zasnęła
Ryba ja myślę, ze Sorento ma rację. Pokazesz, ze jestes ponadto wszystko i nie zerwiesz kontaktów. Ja tak zrobiłam z imieninami, byłam na chwilę i potem nie mogła się przyczepić do mnie
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 12:30   #1282
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Dziewczyny zostałam sama- tzn. tak się czuję - Ola wczoraj pierwszy raz poszła do przedszkola - jest w grupie z 6latkami, które nie poszły do szkoły (a ona ma 4 lata)- ma angielski, niemiecki, rytmikę, religię - sporo jak na takie małe dziecko. Ale cieszy się, dziś poszła radosna, opowiadała mi wczoraj wrażenia cały wieczór, aż nie mogła usnąć. Ja mam teraz więcej luzu bo Michał sporo śpi w dzień, ale jest mi jakoś tak pusto. Wczoraj cały dzień przeżywałam i patrzyłam na zegarek.

A Michaś dziś pierwszy raz od 6 miesięcy przespał całą noc - od 19.30 do 6.30, zjadł i spał do 9.30. I zaczął wstawać w łóżeczku, ciągle by chodził - chce żeby go podtrzymywać a on zasuwa po pokojach. I dziś zerwał się z pełzania do raczkowania - tak nagle: pełza pełza, a nagle hop na kolana i zasuwa

Mam tylko taki problem: Misiek ma chrypę od tygodnia, nic więcej, gorączki nie, ładnie je, nie marudzi, gardło jasne, ale ta chrypa jest straszna- gada okropnie, jak płacze to brzmi to strasznie. Nie wiem czy iść z nim do lekarza czy czekać - teraz w przychodni jest masę chorych dzieci, a u nas zrobili teraz tak, że nie można pójść z dzieckiem do poradni dzieci zdrowych - tam są już tylko szczepienia. Boję się żeby się czymś tam nie zaraził. I nie wiem co robić.
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 12:33   #1283
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;47967702]Dziewczyny zostałam sama- tzn. tak się czuję - Ola wczoraj pierwszy raz poszła do przedszkola - jest w grupie z 6latkami, które nie poszły do szkoły (a ona ma 4 lata)- ma angielski, niemiecki, rytmikę, religię - sporo jak na takie małe dziecko. Ale cieszy się, dziś poszła radosna, opowiadała mi wczoraj wrażenia cały wieczór, aż nie mogła usnąć. Ja mam teraz więcej luzu bo Michał sporo śpi w dzień, ale jest mi jakoś tak pusto. Wczoraj cały dzień przeżywałam i patrzyłam na zegarek.

A Michaś dziś pierwszy raz od 6 miesięcy przespał całą noc - od 19.30 do 6.30, zjadł i spał do 9.30. I zaczął wstawać w łóżeczku, ciągle by chodził - chce żeby go podtrzymywać a on zasuwa po pokojach. I dziś zerwał się z pełzania do raczkowania - tak nagle: pełza pełza, a nagle hop na kolana i zasuwa

Mam tylko taki problem: Misiek ma chrypę od tygodnia, nic więcej, gorączki nie, ładnie je, nie marudzi, gardło jasne, ale ta chrypa jest straszna- gada okropnie, jak płacze to brzmi to strasznie. Nie wiem czy iść z nim do lekarza czy czekać - teraz w przychodni jest masę chorych dzieci, a u nas zrobili teraz tak, że nie można pójść z dzieckiem do poradni dzieci zdrowych - tam są już tylko szczepienia. Boję się żeby się czymś tam nie zaraził. I nie wiem co robić.[/QUOTE]

Weronisiek a nie możesz do lekarza zadzwonić, zapytac co robic? ja tak często robię, nie raz receptę mi lekarz wypisuję i tylko odbieram, zeby z dzieckiem nie chodzic do przychodni jak sie nic nie dzieje
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 14:05   #1284
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;47967702]Dziewczyny zostałam sama- tzn. tak się czuję - Ola wczoraj pierwszy raz poszła do przedszkola - jest w grupie z 6latkami, które nie poszły do szkoły (a ona ma 4 lata)- ma angielski, niemiecki, rytmikę, religię - sporo jak na takie małe dziecko. Ale cieszy się, dziś poszła radosna, opowiadała mi wczoraj wrażenia cały wieczór, aż nie mogła usnąć. Ja mam teraz więcej luzu bo Michał sporo śpi w dzień, ale jest mi jakoś tak pusto. Wczoraj cały dzień przeżywałam i patrzyłam na zegarek.

A Michaś dziś pierwszy raz od 6 miesięcy przespał całą noc - od 19.30 do 6.30, zjadł i spał do 9.30. I zaczął wstawać w łóżeczku, ciągle by chodził - chce żeby go podtrzymywać a on zasuwa po pokojach. I dziś zerwał się z pełzania do raczkowania - tak nagle: pełza pełza, a nagle hop na kolana i zasuwa

Mam tylko taki problem: Misiek ma chrypę od tygodnia, nic więcej, gorączki nie, ładnie je, nie marudzi, gardło jasne, ale ta chrypa jest straszna- gada okropnie, jak płacze to brzmi to strasznie. Nie wiem czy iść z nim do lekarza czy czekać - teraz w przychodni jest masę chorych dzieci, a u nas zrobili teraz tak, że nie można pójść z dzieckiem do poradni dzieci zdrowych - tam są już tylko szczepienia. Boję się żeby się czymś tam nie zaraził. I nie wiem co robić.[/QUOTE]

Zadzwoń do pediatry, niech Cie zapiszą np jako pierwszą albo ostatnią, w odsętpie powiedzmy 30-40 minut, Jak Kacper był chory pierwszy raz, jako 2miesieczne dziecko to własnie tak zrobiłam. zeby nie złapał czegos gorszego..

Dziewczyny, tak mi ciężko- bo oni mi nawet sok, kawę czy herbatę wypomnieli- że ja u nich piłam!
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 08:17   #1285
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Hej dziewczyny !

Przepraszam z góry że się nie odnoszę do żadnej wypowiedzi, tyle dni nie pisałam że teraz nie ogarniam kto i co

Co u nas:

W końcu przebił się ten pierwszy ząbek mamy dolną lewą jedynkę Leon z czołgania przymierza się do raczkowania bo buja się na czworaka. Ogólnie jest taki ruchliwy że ciężko za nim nadążyć , wszystko go interesuje.

W międzyczasie jak mnie nie było tutaj mieliśmy inwazję os założyły sobie gniazdo pod dachem w okolicy naszej sypialni, a że mamy na skosach boazerię to przez jakieś szpary wlatywały nam do domu - przy zamkniętych drzwiach i oknach nie pytajcie ile się stresu najadłam przez to. Zamówiłam gościa który nam to wytruł i na razie franc nie ma. W zeszłym roku jak byłam w ciąży to mieliśmy taką samą sytuację , ale wtedy ulokowały się od strony kuchni.

Coraz częściej stresuję się powrotem do pracy i szukaniem jej, spokoju mi to nie daje. Przez tak długie siedzenie w domu gdzieś moja pewność siebie zginęła i nie za dobrze mi z tym ...
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 09:06   #1286
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !

Przepraszam z góry że się nie odnoszę do żadnej wypowiedzi, tyle dni nie pisałam że teraz nie ogarniam kto i co

Co u nas:

W końcu przebił się ten pierwszy ząbek mamy dolną lewą jedynkę Leon z czołgania przymierza się do raczkowania bo buja się na czworaka. Ogólnie jest taki ruchliwy że ciężko za nim nadążyć , wszystko go interesuje.

W międzyczasie jak mnie nie było tutaj mieliśmy inwazję os założyły sobie gniazdo pod dachem w okolicy naszej sypialni, a że mamy na skosach boazerię to przez jakieś szpary wlatywały nam do domu - przy zamkniętych drzwiach i oknach nie pytajcie ile się stresu najadłam przez to. Zamówiłam gościa który nam to wytruł i na razie franc nie ma. W zeszłym roku jak byłam w ciąży to mieliśmy taką samą sytuację , ale wtedy ulokowały się od strony kuchni.

Coraz częściej stresuję się powrotem do pracy i szukaniem jej, spokoju mi to nie daje. Przez tak długie siedzenie w domu gdzieś moja pewność siebie zginęła i nie za dobrze mi z tym ...
Olenka rozumiem Cie doskonale z tym suzkaniem...mam to samo.ale napisałam juz cv i zaczełam przeglądać oferty. głowa do góry!!!damy rady, musimy pozytwnie mysleć. w końcu motywacją mamy wielką, mamy super dzieci, więc jest dla kogo
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 09:18   #1287
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez motyl03 Pokaż wiadomość
Olenka rozumiem Cie doskonale z tym suzkaniem...mam to samo.ale napisałam juz cv i zaczełam przeglądać oferty. głowa do góry!!!damy rady, musimy pozytwnie mysleć. w końcu motywacją mamy wielką, mamy super dzieci, więc jest dla kogo
Dzięki Kochana
No ja też przegladam i cv dopieszczam, jak na razie to widzę że w moim regionie ciężko z dobrymi ofertami. Ale oglądam też inne bo zastanawiamy się nad przeprowadzką z mężem
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 09:47   #1288
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Dzięki Kochana
No ja też przegladam i cv dopieszczam, jak na razie to widzę że w moim regionie ciężko z dobrymi ofertami. Ale oglądam też inne bo zastanawiamy się nad przeprowadzką z mężem
Ja szukam na dwa województwa..bo też nie jest lekko. dla mnie najgorszy jest list motywacyjny, tez musze jeszcze go poprawic. stresuje się ale staram się myśleć pozytywnietez zastanawiamy się nad przeprowadzką do krakowa bo mamy trochę daleko ale tez mi szkoda, tu kupilismy mieszkanie umeblowalismy i trzeby bylo wszytsko zostawić, to wynając i tam dla nas tez wynajać i tak mi cięzko ale jak bedzie trzeba to tak zrobimy. a poza tym troche mnie tu trzyma moja mama, bo mam zostac z Ala jak wróce do pracy. tak to musiałabym znaleźć nianię.a to i stres no i kasa tez spora....
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 10:45   #1289
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III



Najgorsze w szukaniu pracy jest dyskryminowanie ze względu na dziecko...niestety bardzo często o to pytają...
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 12:22   #1290
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez motyl03 Pokaż wiadomość
Ja szukam na dwa województwa..bo też nie jest lekko. dla mnie najgorszy jest list motywacyjny, tez musze jeszcze go poprawic. stresuje się ale staram się myśleć pozytywnietez zastanawiamy się nad przeprowadzką do krakowa bo mamy trochę daleko ale tez mi szkoda, tu kupilismy mieszkanie umeblowalismy i trzeby bylo wszytsko zostawić, to wynając i tam dla nas tez wynajać i tak mi cięzko ale jak bedzie trzeba to tak zrobimy. a poza tym troche mnie tu trzyma moja mama, bo mam zostac z Ala jak wróce do pracy. tak to musiałabym znaleźć nianię.a to i stres no i kasa tez spora....
No właśnie, jak pomyślę o targaniu tych wszystkich klamotów to mi się słabo robi = ale my chcemy się z mężem wyprowadzić w sumie to mogę sobie nawet w całej Polsce szukać roboty, mąż może pracować zdalnie, tylko im dalej domu tym chyba trudniej.
Do kiedy masz macierzyński ? ja mam do 5 listopada.

QUOTE=CorkaCzarownic;4798 1940]

Najgorsze w szukaniu pracy jest dyskryminowanie ze względu na dziecko...niestety bardzo często o to pytają...[/QUOTE]

Spotkałaś się już z tym ? ja na razie o tym nie myślę , może dlatego że jeszcze żadna oferta mnie nie zainteresowała. Ale wiem że każdą z nas to może spotkać
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 11:59:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.