4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-08, 09:44   #781
Anita120690
Raczkowanie
 
Avatar Anita120690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lepe, Hiszpania
Wiadomości: 127
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cześć

Cytat:
Napisane przez Hargalaten Pokaż wiadomość
Hej hej . Przy lekko zimniejszej temperaturze to w ogóle się sprawniej żyje wg mnie. Takie 22-25 stopni to mój ideał. Choć u Ciebie to pewnie cieplej jest, skoro Hiszpania
O wiele się sprawniej żyje i jeśli chodzi o ćwiczenia to lepiej się je znosi Idealna temp dopiero pod koniec października tu będzie

Cytat:
Napisane przez mija24 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakich przypraw używacie? ja np uwielbiam kawę z cynamonem lub kardamonem zauważyłam że po takiej kawie nie "wywala" mi brzucha a i praktycznie zrezygnowałam z soli ale to juz jakiś czas temu, zamiast niej sporo ziół prowansalskich używam no i bazylia oregano czosnek idzie u mnie na piechotę
Oj cynamon też uwielbiam i ogólnie jego zapach Używam go nie tylko w kuchni ale też w jednym kosmetyku który sama robię
Soli też nie musiałabym praktycznie używać nie lubię słonego smaku, za to lubię kombinować z ziołami przeróżnymi których niestety tu też wiele nie ma ale pocieszam się tym co jest

Cytat:
Napisane przez maureen92 Pokaż wiadomość
Matko dziewczyny no złapało mnie takie choróbsko, że nie mam pytań Myślałam, że jeden dzień się przemęczę, nafaszeruję lekami i będę dzisiaj jak nowo narodzona, ale niestety rozwaliło mnie do końca...
Bolą mnie mięśnie, gardło już trochę mniej, a głowę to mi rozsadza.
Przeleżę jeszcze dzień i mam nadzieję, że szybko wrócę do ćwiczeń, bo się w końcu odzwyczaję od skakanki, oczywiście dietę będę trzymać
Kurde jak już ogarnęłam się, ruszyłam pełną parą z ćwiczeniami to los mi musi płatać figle najpierw @, później to choróbsko i weź tu człowieku rusz tyłek....
Oj nie fajnie, kuruj się Przy chorobie nie ma ochoty na nic a co dopiero na ćwiczenia

Dziś podpatrzyłam w pewnym programie kulinarnym fajną rzecz i zaserwuje sobie ją jutro na śniadanie Omleta z płatkami owsianymi zamiast mąki i z owocami Dziś natomiast zaspokoiłam się bułeczką pełnoziarnistą z chudym serkiem, na obiad będzie zupa kalafiorowa a później zobaczymy
__________________
62,8--61,3--60,7--59,7.........52

Zapraszam na bloga:
piekno-kaja.blogspot.com

Anita120690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 10:13   #782
maureen92
Raczkowanie
 
Avatar maureen92
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 257
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Ja z racji że mam w domu płytkę będę robić turbospalanie Może turbowyzwanie też uda mi się zrobić od czasu do czasu ale muszę znaleźc najpierw w necie
__________________
Skakanką po Europie II 14215/15444
maureen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 10:21   #783
mija24
Raczkowanie
 
Avatar mija24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 414
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

ja mam cztery płytki Chodakowskiej a ćwiczę jak na razie tylko turbo wyzwanie do skalpela z krzesłem nie wrócę bo moje kolana go nie lubiły za to skalpel wyzwanie myślę że kiedyś zrobię ale jeszcze nie czas na to muszę najpierw odpocząć tabelkę już uzupełniłam nie będę czekać do jutra bo dzień nic raczej nie zmieni waga przez ostatnie dni wahała mi się między 75 a 75,5 więc wpisuję tą wyższą no ale @ więc może po spadnie to 0,5 kg
__________________
dieta cud nic nie jeść i czekać na cud
wzrost - 175 i raczej już nie urosnę
01.03.2014r.- 89kg 01.08.2014r.- 80kg 12.08.2014r.- 78,5kg 26.08.2014r.-77kg
09.09.2014r. - 75kg 23.09.2014r. - 73kg


mija24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 10:35   #784
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Chciałam się dopisać do Waszej tabelki Mam to zrobić na końcu, czy dorobić wers po kimś ? Bo ktoś tu coś wspominał, że najpierw są osoby, które najwięcej się udzielają, a część ucichła. ?
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 11:15   #785
vikizaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 45
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cześć dziewczynki

Kilkudniowa przerwa mi się zrobiła, ale czytałam Was codziennie uważnie tylko tak z cichacza trochę czasu brakowało i zmęczenie dopadało mnie... ostatnie dwa tygodnie nieco zwariowane, do tego @ ;/ za jakie grzechy musimy to przechodzić co miesiąc??

BuryKotZPiwnicy polecam aspirynę, rozpuścić tabletkę, albo dwie - w zależności od stanu choróbska, w łyżce wody i łyknąć popijając szklanką płynu. Dzień, dwa i człowiek jak nowo narodzony

Coś czuję, że jutrzejsze pomiary szały nie zrobią, tak jak poprzednio zleciało mi 11 cm w pasie, tak teraz oby nie było więcej :x trochę sobie pofolgowałam z jedzeniem i ćwiczeniami w tym czasie...

Ja uwielbiam kawę z lidla sama sobie ją mielę i do ekspresu, mniam a czasem jeszcze dodam wiórki kokosowe i wtedy jest taka delikatna... zresztą w każdym markecie można znaleźć coś, co jest warte uwagi, szkoda że nie można tych produktów połączyć i wrzucić w jedno miejsce, bo tak człowiek latać musi... A ja nie lubię robić zakupów...
vikizaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 11:22   #786
mija24
Raczkowanie
 
Avatar mija24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 414
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Chciałam się dopisać do Waszej tabelki Mam to zrobić na końcu, czy dorobić wers po kimś ? Bo ktoś tu coś wspominał, że najpierw są osoby, które najwięcej się udzielają, a część ucichła. ?
dopisz się gdziekolwiek kolejność chyba nie robi różnicy

Cytat:
Napisane przez vikizaja Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Kilkudniowa przerwa mi się zrobiła, ale czytałam Was codziennie uważnie tylko tak z cichacza trochę czasu brakowało i zmęczenie dopadało mnie... ostatnie dwa tygodnie nieco zwariowane, do tego @ ;/ za jakie grzechy musimy to przechodzić co miesiąc??

BuryKotZPiwnicy polecam aspirynę, rozpuścić tabletkę, albo dwie - w zależności od stanu choróbska, w łyżce wody i łyknąć popijając szklanką płynu. Dzień, dwa i człowiek jak nowo narodzony

Coś czuję, że jutrzejsze pomiary szały nie zrobią, tak jak poprzednio zleciało mi 11 cm w pasie, tak teraz oby nie było więcej :x trochę sobie pofolgowałam z jedzeniem i ćwiczeniami w tym czasie...

Ja uwielbiam kawę z lidla sama sobie ją mielę i do ekspresu, mniam a czasem jeszcze dodam wiórki kokosowe i wtedy jest taka delikatna... zresztą w każdym markecie można znaleźć coś, co jest warte uwagi, szkoda że nie można tych produktów połączyć i wrzucić w jedno miejsce, bo tak człowiek latać musi... A ja nie lubię robić zakupów...
cześć
a jaką kawę kupujesz ? mielona ma zupełnie inny aromat niż kupiona proszkowana a o wiórkach nie słyszałam i muszę wypróbować ciekawe jakby smakowało w połączeniu z kardamonem

kochana po takich spadkach jakie miałaś to nawet jakby Ci nic nie ubyło to i tak jesteś do przodu bardziej niż np ja
__________________
dieta cud nic nie jeść i czekać na cud
wzrost - 175 i raczej już nie urosnę
01.03.2014r.- 89kg 01.08.2014r.- 80kg 12.08.2014r.- 78,5kg 26.08.2014r.-77kg
09.09.2014r. - 75kg 23.09.2014r. - 73kg


mija24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 12:15   #787
maureen92
Raczkowanie
 
Avatar maureen92
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 257
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Chciałam się dopisać do Waszej tabelki Mam to zrobić na końcu, czy dorobić wers po kimś ? Bo ktoś tu coś wspominał, że najpierw są osoby, które najwięcej się udzielają, a część ucichła. ?
Możesz zrobić sobie dodatkowy wiersz pod kimś , chyba tak będzie najłatwiej

Cytat:
Napisane przez vikizaja Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Kilkudniowa przerwa mi się zrobiła, ale czytałam Was codziennie uważnie tylko tak z cichacza trochę czasu brakowało i zmęczenie dopadało mnie... ostatnie dwa tygodnie nieco zwariowane, do tego @ ;/ za jakie grzechy musimy to przechodzić co miesiąc??

BuryKotZPiwnicy polecam aspirynę, rozpuścić tabletkę, albo dwie - w zależności od stanu choróbska, w łyżce wody i łyknąć popijając szklanką płynu. Dzień, dwa i człowiek jak nowo narodzony

Coś czuję, że jutrzejsze pomiary szały nie zrobią, tak jak poprzednio zleciało mi 11 cm w pasie, tak teraz oby nie było więcej :x trochę sobie pofolgowałam z jedzeniem i ćwiczeniami w tym czasie...

Ja uwielbiam kawę z lidla sama sobie ją mielę i do ekspresu, mniam a czasem jeszcze dodam wiórki kokosowe i wtedy jest taka delikatna... zresztą w każdym markecie można znaleźć coś, co jest warte uwagi, szkoda że nie można tych produktów połączyć i wrzucić w jedno miejsce, bo tak człowiek latać musi... A ja nie lubię robić zakupów...
Jeśli to do mnie z tą aspiryną to niestety, ale jestem na nią uczulona... Krwotoki z nosa od razu
__________________
Skakanką po Europie II 14215/15444
maureen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 12:44   #788
mija24
Raczkowanie
 
Avatar mija24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 414
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

właśnie zobaczyłam że w biedronie są akcesoria fitness 19,99 lecę jutro po matę do ćwiczeń są też skakanki obręcze i piłki jakby ktoś był ciekaw niestety hula-hop tym razem nie wrzucili ale myślę że niebawem się pojawi warto poczekać bo jest taniej ja np za obręcz zapłaciłam ponad 40 zł a w biedrze za pół ceny bym miała
__________________
dieta cud nic nie jeść i czekać na cud
wzrost - 175 i raczej już nie urosnę
01.03.2014r.- 89kg 01.08.2014r.- 80kg 12.08.2014r.- 78,5kg 26.08.2014r.-77kg
09.09.2014r. - 75kg 23.09.2014r. - 73kg


mija24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 13:13   #789
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

melduje spalenie ok. 500 kcal na orbitreku. ciekawe czy to faktycznie było 500 ale jestem mokra od potu.

to z aspiryną, faktycznie powinno być do mija, ja jestem na szczęście zdrowa
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 13:37   #790
vikizaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 45
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
to z aspiryną, faktycznie powinno być do mija, ja jestem na szczęście zdrowa
BuryKotZPiwnicy raczej do maureen92

maureen92 faktycznie coś pokręciłam się galimatias porobił... ups... no to lipa z tym uczuleniem... pozostają inne magiczne specyfiki, albo popróbuj naturalnie, woda z miodem i cytryną, na ból gardła płukanki z szałwi albo soli plus witaminka c

mija24 w miarę jedzenia apetyt rośnie i jakby miło było mieć kolejne 11 cm w dół kiedyś zastanawiałam się nad tym podwójnym kółkiem do ćwiczeń, ale ja chyba za wielki leń jestem i bym z tego nie skorzystała, a z taką obręczą, to ja pojęcia nie mam co bym miała z nią robić a kawę kupuję caffe crema moreno... Tylko że pokręciło mi się, miałam w poprzednim poście na myśli Aldi, a nie Lidla coś roztrzepana jestem, pisałyście o Lidlu, a że oba markety niemieckie, to ja pokręciłam i poszedł szybki skrót myślowy :x
vikizaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 13:44   #791
mija24
Raczkowanie
 
Avatar mija24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 414
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

no to się namieszało a obręcz służy mi do ćwiczenia ud o ile mam czas na sciskanie
__________________
dieta cud nic nie jeść i czekać na cud
wzrost - 175 i raczej już nie urosnę
01.03.2014r.- 89kg 01.08.2014r.- 80kg 12.08.2014r.- 78,5kg 26.08.2014r.-77kg
09.09.2014r. - 75kg 23.09.2014r. - 73kg


mija24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 15:11   #792
Hargalaten
Zadomowienie
 
Avatar Hargalaten
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 459
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez mija24 Pokaż wiadomość
właśnie zobaczyłam że w biedronie są akcesoria fitness 19,99 lecę jutro po matę do ćwiczeń są też skakanki obręcze i piłki jakby ktoś był ciekaw niestety hula-hop tym razem nie wrzucili ale myślę że niebawem się pojawi warto poczekać bo jest taniej ja np za obręcz zapłaciłam ponad 40 zł a w biedrze za pół ceny bym miała
Też lecę jutro! Albo i dziś? W sumie czas mam.

maureen, te krwotoki nie wyglądają w sumie na objaw alergii, ale kto wie? I tak brać nie powinnaś. Ibuprofen - najbezpieczniejszy z całej gamy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, na 100% poparte wiedzą naukową .
Trust me, I'm almost a doctor
__________________
-Jesteś idiotą?
-Nie, marzycielem.
Lubimy czytać
Hargalaten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 15:16   #793
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez vikizaja Pokaż wiadomość
BuryKotZPiwnicy raczej do maureen92
Wiedziałam, że coś na M. Jeszcze nie obczajam kto jest kto
Wrzuciłam się do tabelki. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam swoim miejscem na liście.
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 16:48   #794
maureen92
Raczkowanie
 
Avatar maureen92
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 257
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez Hargalaten Pokaż wiadomość
Też lecę jutro! Albo i dziś? W sumie czas mam.

maureen, te krwotoki nie wyglądają w sumie na objaw alergii, ale kto wie? I tak brać nie powinnaś. Ibuprofen - najbezpieczniejszy z całej gamy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, na 100% poparte wiedzą naukową .
Trust me, I'm almost a doctor
No właśnie ja na aspirynę i polopirynę jestem uczulona, a że mam 'kruche' naczynia krwionośne to zaraz mi bucha z nosa Spoks w domu też mam wykwalifikowaną pomoc medyczną także lekami mnie nafaszerowano Ibum, fluimucil itd A korzystając z tego, że mamy tu prawie lekarza to chciałabym zapytać co Ty sądzisz, czy to prawda, że jeśli np boli nas głowa, a później mamy zamiar coś pić ( np urodziny czy jakaś inna imprezka%%%) to lepiej wziąć ibuprom niż paracetamol?
Zawsze mnie to dziwiło, bo na mnie paracetamol wcale tak bardzo nie działa...
A co do maty z biedry to mam już 2 lata i dzielnie służyła zawsze
Zastanawiam się nad tą obręczą albo nie wiem jak to się nazywa ale tym śmiesznym kółkiem co roluje się po podłodze żeby zrobić trudniejszą wersję pompki

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że coś na M. Jeszcze nie obczajam kto jest kto
Wrzuciłam się do tabelki. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam swoim miejscem na liście.
Chyba w sam raz wskoczyłaś

mija pięknie wagowo i wymiarowo I wgl jak Ty to robisz, że na tyle kg piersi prawie wgl nie spadły ?

favourite wracasz do nas od tego tygodnia?
__________________
Skakanką po Europie II 14215/15444
maureen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 16:58   #795
Hargalaten
Zadomowienie
 
Avatar Hargalaten
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 459
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez maureen92 Pokaż wiadomość
No właśnie ja na aspirynę i polopirynę jestem uczulona, a że mam 'kruche' naczynia krwionośne to zaraz mi bucha z nosa Spoks w domu też mam wykwalifikowaną pomoc medyczną także lekami mnie nafaszerowano Ibum, fluimucil itd A korzystając z tego, że mamy tu prawie lekarza to chciałabym zapytać co Ty sądzisz, czy to prawda, że jeśli np boli nas głowa, a później mamy zamiar coś pić ( np urodziny czy jakaś inna imprezka%%%) to lepiej wziąć ibuprom niż paracetamol?
Zawsze mnie to dziwiło, bo na mnie paracetamol wcale tak bardzo nie działa...
A co do maty z biedry to mam już 2 lata i dzielnie służyła zawsze
Zastanawiam się nad tą obręczą albo nie wiem jak to się nazywa ale tym śmiesznym kółkiem co roluje się po podłodze żeby zrobić trudniejszą wersję pompki

Chyba w sam raz wskoczyłaś

mija pięknie wagowo i wymiarowo I wgl jak Ty to robisz, że na tyle kg piersi prawie wgl nie spadły ?

favourite wracasz do nas od tego tygodnia?
Wiesz, generalnie z tym piciem to jest tak, że głównie (narazie) wspominano mi o nastepstwach gdy się weźmie lek który oprócz przeciwbólowo działa też na rozrzedzenie krwi - delikwent się uderzy, rana do szycia, a krwawienie nie ustaje. Na rozrzedzenie nie działa paracetamol, ibuprofen tak. Jednak jeśli chodzi o bezpieczeństwo wśród NLPZ to jawnie najbezpieczniejszy jest ibuprofen.
Pytaj mnie dalej w ciągu roku akademickiego, farmakologię zaczynam w październiku
I właśnie głównie o kruchości naczyń myślałam z tym buchaniem z nosa .

Przyszłam, zobaczyłam, kupiłam czyli mam matę i obręcz, na nieszczęsne moje uda.
__________________
-Jesteś idiotą?
-Nie, marzycielem.
Lubimy czytać
Hargalaten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 17:18   #796
mija24
Raczkowanie
 
Avatar mija24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 414
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez maureen92 Pokaż wiadomość
A co do maty z biedry to mam już 2 lata i dzielnie służyła zawsze
Zastanawiam się nad tą obręczą albo nie wiem jak to się nazywa ale tym śmiesznym kółkiem co roluje się po podłodze żeby zrobić trudniejszą wersję pompki

mija pięknie wagowo i wymiarowo I wgl jak Ty to robisz, że na tyle kg piersi prawie wgl nie spadły ?
mam nadzieję że jeszcze jutro dostane w mojej biedrze mate i że też mi posłuży długo
Dzięki kochana ale nie są aż tak duże te moje spadki a czemu biust prawie nie spada to sama się dziwię i oby został taki jak najdłużej ale ramiona też nie lecą a bym chciała żeby zmalały

Cytat:
Napisane przez Hargalaten Pokaż wiadomość


Przyszłam, zobaczyłam, kupiłam czyli mam matę i obręcz, na nieszczęsne moje uda.
obręcz fajna sprawa

jak już wspominałam nie będę dziś ćwiczyła niestety odpoczynku organizm się domaga nie wiem czy nie powinnam do lekarza się wybrać ech a jak tego nie lubie
__________________
dieta cud nic nie jeść i czekać na cud
wzrost - 175 i raczej już nie urosnę
01.03.2014r.- 89kg 01.08.2014r.- 80kg 12.08.2014r.- 78,5kg 26.08.2014r.-77kg
09.09.2014r. - 75kg 23.09.2014r. - 73kg


mija24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 17:40   #797
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

O rany, ale miałam dziś zabiegany dzień w pracy, że nawet nie zjadłam trzech posiłków tylko dwa. I w ogóle wody nie piłam nawet nie poszłam pobiegać...

Cytat:
Napisane przez maureen92 Pokaż wiadomość
No patrząc na zdjęcia w klubie po tym kręceniu hh boczki dosłownie wyparowały!

No właśnie ja wolę bardziej Lidla niż biedrę, ale to chyba kwestia pieczywa, bo w biedrze mi niestety nie odpowiadają te nadmuchane bułki...
Dziewczyny macie jakiś klub wątkowy? Jeśli tak, to chciałabym dołączyć

A jeśli chodzi o pieczywo czy to w Lidlu czy w Biedronce, to niestety smakuje mi ono tylko świeżo przyniesione do domu. W obu przypadkach pieczywo robione jest na miejscu ale z ciasta mrożonego...
Ostatnio zastanawiałam się nad maszyną do wypieku chleba, moja przyszła teściowa taką sobie kupiła i w weekend jedliśmy chleb przez nią upieczony, dała nam też pół bochenka do domu. Nie dość, że bardzo długo jest świeży, nie czerstwieje, to jeszcze jest ciężki i taki treściwy, można ukroić naprawdę cienką kromkę i nic się nie kruszy.
W jakimś wątku wizażanka pisała o chlebie pieczonym przez nią w zwykłym piekarniku, nawet przysłała mi przepis ale jakoś czasu mi brak... chyba jednak będę się musiała zmobilizować do samodzielnego wypieku chleba.

Cytat:
Napisane przez mija24 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakich przypraw używacie? ja np uwielbiam kawę z cynamonem lub kardamonem zauważyłam że po takiej kawie nie "wywala" mi brzucha a i praktycznie zrezygnowałam z soli ale to juz jakiś czas temu, zamiast niej sporo ziół prowansalskich używam no i bazylia oregano czosnek idzie u mnie na piechotę
Ja najczęściej sięgam niestety po sól, aczkolwiek nie solę np. ziemniaków, ryżu czy kaszy, tylko doprawiam potrawy. Oprócz tego pieprz i zioła prowansalskie. Nie lubię cynamonu, curry i kurkumy. Czosnku jemy bardzo dużo, ale świeżego, oprócz tego w pojemnikach w zamrażarce mam dużo koperku i natki - posiekane, gotowe do użycia.
Cały czas marzy mi się swój mały zielnik na parapecie, tylko jakoś do tej pory nie mogłam go utrzymać - zapominałam podlewać. Teraz chyba postawię kupione zioła na spodeczku z wodą - powinny się dłużej trzymać. Albo w Ikea sa takie specjalne szklarnie.
Kiedyś bawiłam się w rzeżuchę i kiełki, to nie był taki zły sposób.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 17:58   #798
Fenice89
Raczkowanie
 
Avatar Fenice89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 264
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Hej,
można się jeszcze przyłączyć?
Fenice89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 18:16   #799
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez Fenice89 Pokaż wiadomość
Hej,
można się jeszcze przyłączyć?
Jasne

Chciałam Was jeszcze zapytać czy ktoś zażywa błonnik?
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 18:30   #800
mija24
Raczkowanie
 
Avatar mija24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 414
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez Fenice89 Pokaż wiadomość
Hej,
można się jeszcze przyłączyć?
witaj

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Jasne

Chciałam Was jeszcze zapytać czy ktoś zażywa błonnik?
ja nie łykam żadnych suplementów diety
__________________
dieta cud nic nie jeść i czekać na cud
wzrost - 175 i raczej już nie urosnę
01.03.2014r.- 89kg 01.08.2014r.- 80kg 12.08.2014r.- 78,5kg 26.08.2014r.-77kg
09.09.2014r. - 75kg 23.09.2014r. - 73kg


mija24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 18:45   #801
maureen92
Raczkowanie
 
Avatar maureen92
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 257
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
O rany, ale miałam dziś zabiegany dzień w pracy, że nawet nie zjadłam trzech posiłków tylko dwa. I w ogóle wody nie piłam nawet nie poszłam pobiegać...



Dziewczyny macie jakiś klub wątkowy? Jeśli tak, to chciałabym dołączyć

A jeśli chodzi o pieczywo czy to w Lidlu czy w Biedronce, to niestety smakuje mi ono tylko świeżo przyniesione do domu. W obu przypadkach pieczywo robione jest na miejscu ale z ciasta mrożonego...
Ostatnio zastanawiałam się nad maszyną do wypieku chleba, moja przyszła teściowa taką sobie kupiła i w weekend jedliśmy chleb przez nią upieczony, dała nam też pół bochenka do domu. Nie dość, że bardzo długo jest świeży, nie czerstwieje, to jeszcze jest ciężki i taki treściwy, można ukroić naprawdę cienką kromkę i nic się nie kruszy.
W jakimś wątku wizażanka pisała o chlebie pieczonym przez nią w zwykłym piekarniku, nawet przysłała mi przepis ale jakoś czasu mi brak... chyba jednak będę się musiała zmobilizować do samodzielnego wypieku chleba.



Ja najczęściej sięgam niestety po sól, aczkolwiek nie solę np. ziemniaków, ryżu czy kaszy, tylko doprawiam potrawy. Oprócz tego pieprz i zioła prowansalskie. Nie lubię cynamonu, curry i kurkumy. Czosnku jemy bardzo dużo, ale świeżego, oprócz tego w pojemnikach w zamrażarce mam dużo koperku i natki - posiekane, gotowe do użycia.
Cały czas marzy mi się swój mały zielnik na parapecie, tylko jakoś do tej pory nie mogłam go utrzymać - zapominałam podlewać. Teraz chyba postawię kupione zioła na spodeczku z wodą - powinny się dłużej trzymać. Albo w Ikea sa takie specjalne szklarnie.
Kiedyś bawiłam się w rzeżuchę i kiełki, to nie był taki zły sposób.
Jeśli chodzi o klub to trzeba chyba zaczekać na Liviene, bo ona jest moderatorem, nie wiem czy my jako użytkowniczki mamy taką możliwość. A w klubie są tylko nasze zdjęcia
A błonnik to chrupię czasami jako przekąskę

Cytat:
Napisane przez Fenice89 Pokaż wiadomość
Hej,
można się jeszcze przyłączyć?
Zapraszamy Na pierwszej stronie jest tabelka, można się wpisać
__________________
Skakanką po Europie II 14215/15444
maureen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 19:10   #802
Fenice89
Raczkowanie
 
Avatar Fenice89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 264
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Dziękuję za przyjęcie
Na razie nie będę się wpisywać, bo nie wiem czy wytrzymam, jak wytrzymam z Wami 2 tygodnie to wtedy się wpiszę
Fenice89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 20:32   #803
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Jasne

Chciałam Was jeszcze zapytać czy ktoś zażywa błonnik?
swego czasu podgryzałam takie pałeczki błonnikowe z biedry i faktycznie metabolizm mi się poprawił
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 20:53   #804
Fenice89
Raczkowanie
 
Avatar Fenice89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 264
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
swego czasu podgryzałam takie pałeczki błonnikowe z biedry i faktycznie metabolizm mi się poprawił
Możesz napisać coś więcej o tym, bo mnie zaciekawiłaś
Fenice89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 21:18   #805
mija24
Raczkowanie
 
Avatar mija24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 414
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
swego czasu podgryzałam takie pałeczki błonnikowe z biedry i faktycznie metabolizm mi się poprawił
Cytat:
Napisane przez Fenice89 Pokaż wiadomość
Możesz napisać coś więcej o tym, bo mnie zaciekawiłaś
błonnik jest nie tylko w pałeczkach z biedry każda z nas go pochłania tylko nie każda chyba o tym wie o np macie dziewczyny http://blonnik.bywalec.org/tabela.htm
__________________
dieta cud nic nie jeść i czekać na cud
wzrost - 175 i raczej już nie urosnę
01.03.2014r.- 89kg 01.08.2014r.- 80kg 12.08.2014r.- 78,5kg 26.08.2014r.-77kg
09.09.2014r. - 75kg 23.09.2014r. - 73kg


mija24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 21:36   #806
Anita120690
Raczkowanie
 
Avatar Anita120690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lepe, Hiszpania
Wiadomości: 127
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez maureen92 Pokaż wiadomość
Ja z racji że mam w domu płytkę będę robić turbospalanie Może turbowyzwanie też uda mi się zrobić od czasu do czasu ale muszę znaleźc najpierw w necie
Ja własnie mam płytkę turbo spalania, skalpel wyzwanie i killer i właśnie nie wiem od czego mam zacząć ale będę chyba mieszać by mi się nie znudziły jedne ćwiczenia

Cytat:
Napisane przez Fenice89 Pokaż wiadomość
Hej,
można się jeszcze przyłączyć?
Jasne! witaj

No to co jutro wyczekiwany wtorek? troszkę się stresuje przed wejściem na wagę w tym tygodniu
__________________
62,8--61,3--60,7--59,7.........52

Zapraszam na bloga:
piekno-kaja.blogspot.com

Anita120690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 21:49   #807
mija24
Raczkowanie
 
Avatar mija24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 414
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez Anita120690 Pokaż wiadomość

No to co jutro wyczekiwany wtorek? troszkę się stresuje przed wejściem na wagę w tym tygodniu
też miałam stres dlatego zrobiłam to już dziś i po stresie
__________________
dieta cud nic nie jeść i czekać na cud
wzrost - 175 i raczej już nie urosnę
01.03.2014r.- 89kg 01.08.2014r.- 80kg 12.08.2014r.- 78,5kg 26.08.2014r.-77kg
09.09.2014r. - 75kg 23.09.2014r. - 73kg


mija24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 23:03   #808
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez Fenice89 Pokaż wiadomość
Możesz napisać coś więcej o tym, bo mnie zaciekawiłaś
http://www.hiperpromo.pl/public/imag...01527d51b7.jpg
takie coś ja miałam tą wersję bezsmakową i chrupałam sobie jako przekąskę od czasu do czasu. można też dodawać do mleka lub jeść z jogurtem naturalnym i owocami - powstaje wtedy całkiem fajne śniadanie
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 05:48   #809
maureen92
Raczkowanie
 
Avatar maureen92
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 257
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

Cytat:
Napisane przez Anita120690 Pokaż wiadomość
Ja własnie mam płytkę turbo spalania, skalpel wyzwanie i killer i właśnie nie wiem od czego mam zacząć ale będę chyba mieszać by mi się nie znudziły jedne ćwiczenia
No to co jutro wyczekiwany wtorek? troszkę się stresuje przed wejściem na wagę w tym tygodniu
Mam dokładnie takie same płyty no i jeszcze ten trening z gwiazdami Mówią, że podobno jak się zaczyna ćwiczyć to warto zacząć od skalpela, ale ten mnie niestety znudził i raczej denerwował, bo nie lubię takich statycznych ćwiczeń, więc robię turbospalanie i przygotowuję się, żeby wskoczyć na wyższy level a mianowicie killera
A jeśli chodzi o mierzenie to nie poszło tak tragicznie, ubolewam, że z paru miejsc cm ani drgną Zważę się dopiero jutro, bo będę miała dostęp do wagi
__________________
Skakanką po Europie II 14215/15444
maureen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 06:23   #810
mija24
Raczkowanie
 
Avatar mija24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 414
Dot.: 4 miesięczne wyzwanie_ kto dołączy?

witajcie w dzień sądu
Cytat:
Napisane przez maureen92 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o mierzenie to nie poszło tak tragicznie, ubolewam, że z paru miejsc cm ani drgną Zważę się dopiero jutro, bo będę miała dostęp do wagi

nie ważne ile cm ważne że się zmieniasz
__________________
dieta cud nic nie jeść i czekać na cud
wzrost - 175 i raczej już nie urosnę
01.03.2014r.- 89kg 01.08.2014r.- 80kg 12.08.2014r.- 78,5kg 26.08.2014r.-77kg
09.09.2014r. - 75kg 23.09.2014r. - 73kg


mija24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-01 14:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.