Fitness Blender - kto ćwiczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-09, 13:43   #61
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

po nieprzespanej nocy ćwiczyło mi się marnie już czekam na jutro. do końca tygodnia chciałabym zobaczyć co najmniej 0,5 kg mniej
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 14:25   #62
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

kochane przepraszam ze się wtrącam ale zainteresował mnie Wasz wątek i program 8 tyg , ćwiczę z fb już długo ale mieszam z innymi trenerami . chciała bym wypróbować ten program 8 tyg ale nie wiem skąd wziąć cały plan , gdzie go mogę znaleźć ?
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 15:12   #63
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
kochane przepraszam ze się wtrącam ale zainteresował mnie Wasz wątek i program 8 tyg , ćwiczę z fb już długo ale mieszam z innymi trenerami . chciała bym wypróbować ten program 8 tyg ale nie wiem skąd wziąć cały plan , gdzie go mogę znaleźć ?
na pierwszej stronie jest rozpiska i kalendarz. cały plan (plik pdf) zawiera jeszcze prorady żywieniowe i najczęściej zadawane pytania.
__________________
PiYo

Edytowane przez fubowa
Czas edycji: 2014-09-09 o 15:16
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 16:40   #64
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

dziękuję ale ze mnie ciemna masa akurat tego pliku nie otwierałam

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

poczytałam i to trzeba sobie samemu wybierać treningi według tego co oni sugerują ?
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 17:13   #65
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość

poczytałam i to trzeba sobie samemu wybierać treningi według tego co oni sugerują ?
ale jak wybierać masz kalendarz (w pierwszych 4 tygodniach ćwiczysz od poniedziałku do piątku, a jak chcesz to w sobotę wybierasz dowolne cardio lub przez cały weekend masz wolne, w kolejnych tygodniach ćwiczysz od poniedziałku do soboty), masz rozpiskę workoutów od #1 (FB test) do #44 składających się z ich darmowych filmików, na ich koncie youtube szukasz filmiku o podanym tytule (jeśli jest kilka to sugerujesz się czasem trwania)... i ćwiczysz.

wybór jest w tylko niektórych dniach np. #13, # 23 można wybrać między łatwiejszym i trudniejszym zestawem.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 19:35   #66
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

również ćwiczę z fitness blenderem
wybieram te dłuższe treningi, najchętniej hiit.
oprócz tego, że ćwiczenia przyjemne, to jeszcze oni wydają się być bardzo sympatycznymi ludźmi
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 19:38   #67
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
ale jak wybierać masz kalendarz (w pierwszych 4 tygodniach ćwiczysz od poniedziałku do piątku, a jak chcesz to w sobotę wybierasz dowolne cardio lub przez cały weekend masz wolne, w kolejnych tygodniach ćwiczysz od poniedziałku do soboty), masz rozpiskę workoutów od #1 (FB test) do #44 składających się z ich darmowych filmików, na ich koncie youtube szukasz filmiku o podanym tytule (jeśli jest kilka to sugerujesz się czasem trwania)... i ćwiczysz.

wybór jest w tylko niektórych dniach np. #13, # 23 można wybrać między łatwiejszym i trudniejszym zestawem.
właśnie chodziło mi o to że wyskakuje kilka czyli że z tych musze wybrać jeden o czasie trwania który jest w rozpisce ,
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 23:18   #68
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Hello
Jestem po workoucie 7, dzien 9 wyzwania, 2 tydzien rozpoczety.
1 tydzien to takie koty za ploty, odkad zaczely sie treningi o intensywnosci 4 (w skali do 5) podczas wykonywania cwiczen coraz czesciej sypia sie z moich ust soczyste bluzgi, a zewszad kapie pot. Wczorajszego "niby nie cardio" na pewno juz nie powtorze, nienawidze go a podczas dzisiejszego hiit "fun with numbers" wcale nie bylo mi tak do smiechu oszukiwalam w burpeesach (robilam chodzone a nie skakane), i przy 45 sekundach mountainclimbersach tez "chodzilam", bo po prostu rece slizgaly sie od potu po macie koszmaaaarrr!!!!

Jesli ktos ma jakies watpliwosci- jako weteranka jillianowa moge smialo stwierdzic, ze zaden trening jillian (poza godzinnym banishem= cardio, ktory oceniam jako porownywalnie wyczerpujacy) nie zmeczyl mnie tak, jak poszczegolne dni tego wyzwania.
Boje sie kolejnych dni.....!

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Fubowa, mam pytanie. Czy #8 to cwiczenie to i to???
Bo mam watpliwosci.... z gory dziekuje
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 05:18   #69
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość

Fubowa, mam pytanie. Czy #8 to cwiczenie to i to???
Bo mam watpliwosci.... z gory dziekuje
tak to to

a u mnie dziś #12 (HIIT na brzuch, 5x5x5 na tyłek i 10 min. na wewnętrzną część ud) wstałam, piję kawę i zaraz się zabieram póki dzieci śpią.

---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
właśnie chodziło mi o to że wyskakuje kilka czyli że z tych musze wybrać jeden o czasie trwania który jest w rozpisce ,
niestety, tytuły w rozpisce nie zawsze odpowiadają dokładnie tytułom filmików na youtube, co bywa mylące... ale można się przyzwyczaić. ja np. codziennie po workoutcie znajduję sobie zestaw na kolejny dzień. nawet to polubiłam. mam swoisty rytuał

edyta29 koniecznie daj znać jak ci się ćwiczy
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 09:27   #70
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
tak to to

a u mnie dziś #12 (HIIT na brzuch, 5x5x5 na tyłek i 10 min. na wewnętrzną część ud) wstałam, piję kawę i zaraz się zabieram póki dzieci śpią.

Dziękuję
Kobieto, podziwiam Cię.....


niestety, tytuły w rozpisce nie zawsze odpowiadają dokładnie tytułom filmików na youtube, co bywa mylące... ale można się przyzwyczaić. ja np. codziennie po workoutcie znajduję sobie zestaw na kolejny dzień. nawet to polubiłam. mam swoisty rytuał
Tez tak robie po treningu gdy zdycham na lozku czas uregulowania tetna poswiecam na znalezienie filmow na kolejny dzien. Stad wlasniemoje pytanie
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 16:49   #71
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
tak to to

a u mnie dziś #12 (HIIT na brzuch, 5x5x5 na tyłek i 10 min. na wewnętrzną część ud) wstałam, piję kawę i zaraz się zabieram póki dzieci śpią.

---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------



niestety, tytuły w rozpisce nie zawsze odpowiadają dokładnie tytułom filmików na youtube, co bywa mylące... ale można się przyzwyczaić. ja np. codziennie po workoutcie znajduję sobie zestaw na kolejny dzień. nawet to polubiłam. mam swoisty rytuał

edyta29 koniecznie daj znać jak ci się ćwiczy
ja nie będę chyba ćwiczyć według tego co oni sugerują bo te filmiki początkowe są dla mnie za lekkie, ja to się muszę spocić , zsapać i ledwo zipać . będę ćwiczyć 8 tyg ale będę z ich filmików cięższe wybierać zobaczymy co mi z tego wyjdzie dziś dzień 2 zaliczony do tego skusiłyście mnie sumo squatami więc dziś też był dzień 2
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 18:29   #72
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

ponieważ nie posiadam piłki do ćwiczeń jutrzejszy trening będę musiała sobie trochę utrudnić. zamiast ćwiczeń na piłce będę balansować na jednej nodze, albo ćwiczyć z ciężarkami w dłoniach. drugi workout to różne ćwiczenia z krzesłem. zapowiada się lekko.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 21:22   #73
michalina911
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 43
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

zapoaznam się z plikami przez was udostępnionymi w ramach wątku! potem poszukam filmików na youtobe. Koleżanka już jakiś czas temu zachwalała mi fitness blender! teraz czas na moje poważne zainteresowanie, trzymajcie kciuki!
michalina911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 00:01   #74
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

8 trening za mna
Było tak milo, ze az sie boje co ta cisza oznacza- pewnie burzę, jak zapowiadala fubowa
Dzis odpokutowalam podczas cardio wczorajsze niedomagania podczas hiitu, i zamiast marszu za radą Daniela joggingowalam w miejscu liczę, że rozgrzeszenie dostałam....
Nie wiem co mi jest, ale odkad cwicze ten program przeszla mi chec na opychanie sie slodyczami (od ktorych jak mi sie wydawalo do tej pory bylam nuzalezniona). Mam wiekszy apetyt z rana, ale donats lezy od popoludnia na stole nietkniety miala tak ktoras?
Cieszy mnie to niezmiernie!!!!
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 05:56   #75
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
[...]
Nie wiem co mi jest, ale odkad cwicze ten program przeszla mi chec na opychanie sie slodyczami (od ktorych jak mi sie wydawalo do tej pory bylam nuzalezniona). Mam wiekszy apetyt z rana, ale donats lezy od popoludnia na stole nietkniety miala tak ktoras?
Cieszy mnie to niezmiernie!!!!
ja mam spory apetyt od kiedy ćwiczę i dużo chodzę. staram się nie przesadzać w żadną stronę. jeśli chce mi się słodyczy to robię sobie omlet na słodko albo piekę ciasto/muffinki/bułki drożdżowe z owocami dla całej rodziny i jem kawałek/ jedną lub dwie sztuki (np. zamiast południowego posiłku). od kiedy ćwiczę FB8wflp raz (!) przyszalałam z ptasim mleczkiem. dostałam od gości i na spółkę z mężem zjedliśmy całe opakowanie więcej grzechów nie pamiętam.

miłych ćwiczeń. właśnie zabieram się za swoje.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 08:29   #76
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

dzisiejszy workout (#13) to jakaś porażka nuda, nuda, ćwiczenia jak dla emerytów... równie dobrze można by je zrobić w dzień "rest'u". oby jutro było lepiej.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 14:46   #77
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
ja mam spory apetyt od kiedy ćwiczę i dużo chodzę. staram się nie przesadzać w żadną stronę. jeśli chce mi się słodyczy to robię sobie omlet na słodko albo piekę ciasto/muffinki/bułki drożdżowe z owocami dla całej rodziny i jem kawałek/ jedną lub dwie sztuki (np. zamiast południowego posiłku). od kiedy ćwiczę FB8wflp raz (!) przyszalałam z ptasim mleczkiem. dostałam od gości i na spółkę z mężem zjedliśmy całe opakowanie więcej grzechów nie pamiętam.

miłych ćwiczeń. właśnie zabieram się za swoje.
Uuuu, to jestes bardzo zdyscyplinowana! Pogratulowac
Ja ze slodyczy nie zamierzam rezygnowac w 100% bo wiem, ze do nich wroce. Niech organizm nie odzwyczaja sie do radzenia sobie ze skokami cukru po batoniku czy czekoladzie. Ale cieszy mnie, ze mam bardziej ochote na marchewke czy jablko, niz na paczka

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
dzisiejszy workout (#13) to jakaś porażka nuda, nuda, ćwiczenia jak dla emerytów... równie dobrze można by je zrobić w dzień "rest'u". oby jutro było lepiej.
Wyzwanie jest rozpisane na 8 tygodni, wiec gdyby kazdego dnia trzeba bylo cwiczyc hardcorowe hiity i cardio, to po 2, 3 tygodniach mialabys dosc, a nawet jesli nie po miesiacu zlapalabys taka kontuzje, ze mialabys po wyzwaniu to jest program 1, dedykowany osobom poczatkujacym. Jesli czujesz sie na silach to moze skocz od razu na wyzszy poziom? Albo sprobuj insanity lub p90x
A jak sie cwiczy przysiady?
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 16:18   #78
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Uuuu, to jestes bardzo zdyscyplinowana! [...]
a tam, od razu zdyscyplinowana. jem słodycze, ale własnej roboty. do tego dżemy, miód... własnoręcznie robione drożdżówki itp. za czekoladą nie przepadam, ale ciasto drożdżowe kocham!

Cytat:
Wyzwanie jest rozpisane na 8 tygodni, wiec gdyby kazdego dnia trzeba bylo cwiczyc hardcorowe hiity i cardio, to po 2, 3 tygodniach mialabys dosc, a nawet jesli nie po miesiacu zlapalabys taka kontuzje, ze mialabys po wyzwaniu to jest program 1, dedykowany osobom poczatkujacym. Jesli czujesz sie na silach to moze skocz od razu na wyzszy poziom? Albo sprobuj insanity lub p90x
A jak sie cwiczy przysiady?
insanity robiłam po pierwszym dziecku i jakoś na razie nie mam ochoty do niego wracać p90x jakieś dla mnie za wymyślne (po 8 tygodniach FB planuję PiYo z trenerką od turbofire). pokochałam FB za prostotę i różnorodność i z nim zostanę, ale lubię się zmęczyć, spocić, a dziś mam wrażenie, że może z 10 kal. spaliłam (chociaż według rozpiski można było spalić 300-400, no, ale to pewnie ćwicząc na piłce...)

dziś 70 przysiadów. zrobiłam trzymając małą na rękach (7.7 kg) bez problemu.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 17:32   #79
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

U mnie dziś: http://www.fitnessblender.com/v/work...ean-Muscle/ju/ faaajny zestaw, ale miałam za lekkie ciężarki. Wypociłam z pół litra wody twarzą przy cardio, jak zwykle
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 00:01   #80
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
a tam, od razu zdyscyplinowana. jem słodycze, ale własnej roboty. do tego dżemy, miód... własnoręcznie robione drożdżówki itp. za czekoladą nie przepadam, ale ciasto drożdżowe kocham!

insanity robiłam po pierwszym dziecku i jakoś na razie nie mam ochoty do niego wracać p90x jakieś dla mnie za wymyślne (po 8 tygodniach FB planuję PiYo z trenerką od turbofire). pokochałam FB za prostotę i różnorodność i z nim zostanę, ale lubię się zmęczyć, spocić, a dziś mam wrażenie, że może z 10 kal. spaliłam (chociaż według rozpiski można było spalić 300-400, no, ale to pewnie ćwicząc na piłce...)

dziś 70 przysiadów. zrobiłam trzymając małą na rękach (7.7 kg) bez problemu.
Ja za to drozdzowek wprost nie cierpie. I sernikow :P

Ja swego ncyasu bardyo napalilam sie na insanity, ale ponoc jest bardzo kontuzjogenne. Poza tym ja mam problem z kolanami po cwiczeniach z pania ECh, wiec nie moge ryzykowac nadwyrezeniem.
P90x- nie podobaja mi sie efekty po tym wyzwaniu. Wciaz chcialabym wygladac jak kobieta a co to Piyo??
Ja natomiast po dzisiejszym treningu (#9) czulam potworny niedosyt. Nawet burpees nie okazaly sie dla mnie meczace (a zwykle zdycham przy 5 powtorzeniu). Po 1 rundzie i minucie active restu bylam gotowa znow je wykonywac jako przerywnik ale z pajacykow ucieszylam sie jak dziecko i skalalam pod sam sufit po treningu bylam tak nabuzowana, ze zrobilam polowe treningu abs i no more muffin top z kelli, wczesniej tiffoczki z tiffany, potem cardio cool down z Kelli i nadal mnie nosi. To chyba po tym zwyciestwie w siatke naszych chlopcow dostalam takiego powera
Czekam na jutrzejszy trening
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 06:43   #81
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
[...] a co to Piyo??
połączenie dynamicznego pilatesu i jogi


Cytat:
Ja natomiast po dzisiejszym treningu (#9) czulam potworny niedosyt. Nawet burpees nie okazaly sie dla mnie meczace [...]
a podobno nie cierpisz burpees

zaspałam dziś, bo mała darła się pół nocy. zaraz będę poćwiczyć (#14 ćwiczenia z kettlebell i cardio). po wczorajszych ćwiczeniach dla emerytów na wadze ciut mniej
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 09:08   #82
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
połączenie dynamicznego pilatesu i jogi




a podobno nie cierpisz burpees

zaspałam dziś, bo mała darła się pół nocy. zaraz będę poćwiczyć (#14 ćwiczenia z kettlebell i cardio). po wczorajszych ćwiczeniach dla emerytów na wadze ciut mniej
Haha, wlasnie sama nie wiem jak to sie stalo, ze sie wczoraj nie zmeczylam
Spadki...klask i:
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 13:56   #83
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

#14 cudowny. pot się lał. niestety z braku kettlebella ćwiczyłam złączonymi dwoma ciężarkami (po 1 kg) i nabiłam sobie siniaka na udzie, gdy jednego zgubiłam w trakcie ćwiczeń sąsiedzi tez pewnie nie byli zachwyceni słysząc upadające ciężarki... także ostrożnie.

obmierzyłam się dziś centymetrem... do obwodów przedciążowych brakuje mi (tylko) po 1 cm w udzie i (aż) 5 cm w brzuchu (pępek). w biodrach, talii i łydkach już jest ok .

być może dorzucę ten workout na brzuch na kolejne wieczory... coś z tym moim brzuchem trzeba zrobić
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 18:33   #84
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Ja ćwiczę z FB od dłuższego czasu.
Miałam jakieś dwa tygodnie przerwy, nie jadę rozpiską tylko wybieram workout wg tego czego potrzebuję, jak się czuję i ile mam czasu.

Dzis zrobiłam ten:
https://www.youtube.com/watch?v=7ea1BfxnlNo


Jutro pewnie zrobię ten

https://www.youtube.com/watch?v=oudL...lYLYh3agzbByWQ

(pierwszy workout z pięciodniowego challenge)

i oczywiście już wkrótce jakiś z kettlem.
__________________
nauczycielu, zajrzyj

Edytowane przez ajah
Czas edycji: 2014-09-13 o 07:42
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 23:02   #85
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Trening 10 za mną!!!
Musze powiedziec, ze w porownaniu do hiitow i cardio z ostatnich dni czulam sie prawie komfortowo podczas wykonywania cwiczen
Co zwrocilo moja uwage- pot lal mi sie po twarzy niemalze ciurkiem po treningu czulam sie jak po dobrze wypelnionym obowiazku, ale nie tak zmachana jak po cardio. Zdziwilo mnie, ze podczas tego treningu spala sie od 300kcal wzwyz!!!! Tak, jestem skonna dac temu wiarę.
Jestem szalenie zadowolona, ze zdecydowalam sie na podjecie tego wyzwania
Fubowa, Twoja w tym zasluga. Dziękuję

A na brzuch polecam Ci tiffoczki. Spadnie Ci na bank cos po bokach, przez co sila rzeczy po centymetrach w obwodzie pasa do tego wyostrzy sie talia. Ja polecam, chociaz po tygodniu mam juz dosc tej Tiffany....

Jutro cardio!!!!
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 10:00   #86
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

zaraz zabieram się za #15... mała mi gorączkowała w nocy i wstałam dopiero po 8... mam nadzieję, że dam radę chociaż czuję się słabo (dziś: 38 min. na nogi, 10 min. na brzuch i 100 sumo).
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 12:00   #87
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

ja już po. ćwiczenia trochę mi się przeciągnęły, bo w międzyczasie musiałam zajmować się dziećmi. (3 rundy na nogi dłużyły się niemiłosiernie) zdecydowanie wolę ćwiczyć rano

w wolnej chwili zobaczę, co ćwiczę jutro
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 07:32   #88
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

workout #16 za mną. bardzo przyjemny HIIT i 5x5x5 na górną część ciała. wczoraj rodzina nakusiła mnie na pieczenie ciasta z jabłkami i bułeczek, więc zapobiegliwie dziś nie wchodziłam na wagę
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 00:30   #89
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

No to 2 dni restu za mną, zgodnie z planem fb
Tzn wczoraj byl rest od cwiczen (ale generalnie dzien tak intensywny, ze poszlam spac w okolicach 2 w nocy padając na twarz), dzisiaj przyjemne cardio z fb oraz tiffoczki.
Jutro #11.

Fubowa, bardzo pomocne jest to, ze po kazdym swoim treningu opisujesz swoje wrazenia; dzieki temu wiem mniej wiecej czego sie spodziewac, i zawsze sobie podgladam Twoje posty przed rozpoczeciem treningu
A slodyczami sie nie przejmuj za bardzo. Nawet nie wiesz jak korzystnie na organizm wplywa taki 1 dzien rozpusty w tygodniu organizm przyzwyczajony do mniejszych dawek zarcia dostajac nagle o 500, czy 1000 kcal wiecej wie, ze w normalnym trybie swojej pracy tego nie spali, więc.... przyspiesza spalanie jutro wchodzac na wage mozesz byc mile zaskoczona
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!

Edytowane przez coccinelle_88
Czas edycji: 2014-09-15 o 00:31
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 07:29   #90
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
[...]
Fubowa, bardzo pomocne jest to, ze po kazdym swoim treningu opisujesz swoje wrazenia; dzieki temu wiem mniej wiecej czego sie spodziewac, i zawsze sobie podgladam Twoje posty przed rozpoczeciem treningu
A slodyczami sie nie przejmuj za bardzo. [...] jutro wchodzac na wage mozesz byc mile zaskoczona
dzięki dobra kobieto wyjątkowo jeszcze nie zabrałam się do dzisiejszego workoutu. na wagę też nie wlazłam. dzienny plan mi się rozjechał. kawę piję i próbuję jakoś ogarnąć rodzinę masakra
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 15:12:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.