Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII ) - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-11, 10:47   #3121
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

a kojarzycie takie naklejki wielokrotnego naklejania? takie z foli jakby. Były do tego takie plansze sliskie tekturowe
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 11:08   #3122
ania13.03
Zadomowienie
 
Avatar ania13.03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 812
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
a kojarzycie takie naklejki wielokrotnego naklejania? takie z foli jakby. Były do tego takie plansze sliskie tekturowe
za mloda moze jestem?
__________________
02.10.2010 - Gabi

18.01.2013 - Lili
ania13.03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 11:19   #3123
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

wrzuciłam kilka fotek z wakacji do k.
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 11:40   #3124
fewcia
Zakorzenienie
 
Avatar fewcia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 394
GG do fewcia
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
za mloda moze jestem?
Ja chyba też


Witam Was Kochane!

Zapędziłam się w pracy, gonię między korepetycjami, żłobkiem, zakupami, kuchnią i obowiązkami. Miałam troszkę problemów zdrowotnych. Brakuje mi czasu na wszystko. Ale wiecie co? Cieszę się, że mam tyle obowiązków. Zorganizowałam sobie już tydzień. Teraz szukam jeszcze chwili dla Was

Bardzo uradowały mnie wiadomości od debiutantów żłobkowych, fajnie, że dzieci wszystko co raz lepiej znoszą. Zobaczycie, przyjdzie czas, że dzieci nie będą chciały wracać do domu

Debrah ja Cię proszę pisz o wychowaniu. Tyle "biorę" z Twoich wypowiedzi, teraz widzę efekty. Np. nigdy nie zostawiałam Blanki samej jak płakała, nie wychodziłam itp. I ostatnio jak mamy jakieś konflity, to tłumaczę tak jak pisałaś już wielokrotnie. I teraz właśnie przez łzy mówi "tak mamusiu" Robi identycznie jak opisałaś Amelkę. I wiem, że to wszystko co piszesz będzie procentować w przyszłości. Normalnie zastanawiam się nad drukowaniem Twoich wypowiedzi

Marsi masz piękną rodzinę!

Jeszcze co do żłobka, to nie wiem, może to wina rodziców tych dzieci co z Waszymi chodza, bo Blanka chodzi do żłobka 9 miesięcy i chorowała raz na zapalenie oskrzeli i raz zapalenie ucha (bakteryjne). Tfu tfu, oby jak najdłużej.


M. w delegacji, więc przepraszam, że tylko tyle ode mnie, ale mam ogrom obowiązków

Jutro świętujemy 5. rocznicę ślubu, muszę nad jakąś kolacją pomysleć.

Buziaki dla Was!
fewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 11:49   #3125
iffonka7
Zadomowienie
 
Avatar iffonka7
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 380
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

hej

nie mam siły w nocy była znowu taka histeria już nie wiem co robić, bylismy u lekarza dostał Debridat na jelitka i kazała wrócić do Nutramigenu i zobaczyć czy będzie poprawa a już było tak dobrze

Dzisiaj w nocy przyjeżdża TŻ po 2 tygodniach delegacji a w weekend idziemy na wesele.
__________________
26.02.2013 Bartuś
18.11.2014 Kajtuś
iffonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 11:51   #3126
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Fewcia, fajnie,że jesteś
musisz koniecznie zaserwować jakiś afrodyzjak- bakłażany, karczochy, owoce morza, szampan, acha pamiętam,że owoców morza nie lubisz ale lista afrodyxjakow jest długa
ja zrobiłam ostatnio genialny i prosty deser, na dnie pucharka gorzka czekolada roztopiona w kąpieli wodnej ze śmetnką z odrobiną burbona, na to poszedł krążek biszkopta (domowego) następnie krem z mascarpone z żółtkami ubitymi w kąpieli wodnej bo ja nie mogę surowych :/ i odrobina bitej śmietany, cały krem wymieszałam z daktylami i orzechami, na górę poszedł domowy karmel- przysięgam,że to bomba kaloryczna ale smak jest po prostu cudny, jeszcze jak ten biszkopcik nasiąknie tą płynną czekoladą
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 12:08   #3127
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Fewcia, fajnie,że jesteś
musisz koniecznie zaserwować jakiś afrodyzjak- bakłażany, karczochy, owoce morza, szampan, acha pamiętam,że owoców morza nie lubisz ale lista afrodyxjakow jest długa
ja zrobiłam ostatnio genialny i prosty deser, na dnie pucharka gorzka czekolada roztopiona w kąpieli wodnej ze śmetnką z odrobiną burbona, na to poszedł krążek biszkopta (domowego) następnie krem z mascarpone z żółtkami ubitymi w kąpieli wodnej bo ja nie mogę surowych :/ i odrobina bitej śmietany, cały krem wymieszałam z daktylami i orzechami, na górę poszedł domowy karmel- przysięgam,że to bomba kaloryczna ale smak jest po prostu cudny, jeszcze jak ten biszkopcik nasiąknie tą płynną czekoladą
mmmm ... zjadłabym. Muszę tylko robota jakiegoś kupić, bo mój multifunkcyjny blender (aż 2 napędy) ostatnio nie przeżył moich eksperymentów kulinarnych
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 12:14   #3128
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Melduję, że nadrobiłam. Co prawda od ostatniej swojej wypowiedzi, ale dobre i to


Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
ewulka - oby juz bylo tylko lepiej ze zlobkiem! i tzrymam kciuki oby ten wypadek to nie bylo nic powaznego
gojka - witaj! kiedy ty robisz te wszystkie przetwory!!!???
Szczeże, to sama się nad tym zastanawiam. Zwykle albo z samego rana, kiedy mała wyspana sama się fajnie bawi, albo podczas drzemki a jak już muszę to i nocą


Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Bo to widac, jesli rodzic pracuje z dzieckiem; brawo!
Ja wybralam taka: https://www.google.co.jp/search?q=%E...iw=320&bih=372
W ksiazce sa twarze, ktorym trzeba dokleic oczy, nos, uszy i usta - sadze, ze Yae powinna sobie z tym poradzic, a jesli nie, to ja sie chetnie pobawie
Genialna. Chcę taką, tylko gdzie ją dostać?


Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość

Lili siedzi przytulona do duzych maskotek Peppy i George'a Pig, oglada bajke i co chwile wola "mama, peppa pig" po czym nastepuje smieszny chrumk To jedyna bajka, ktora lubi i oglada.

My też ją bardzo lubimy. Paulinka i mama też

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;48081736]

Meneq, genialna!
nie widziałam u nas takiej [/QUOTE]

To teraz musimy się uśmiechnąć do Meneq żeby zakupiła i dla nas

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
Oglądamy czasem tak bez niczego, jednak przeważnie w awaryjnych syt.
Hania bardzo lubi taka bajkę Masza i niedźwiedź jest po rusku ale to nie przeszkadza zobaczcie sobie śmieszna jest też jej opowiadam co na bajce mam dwie na telefonie które mnie ratują np w autobusie.

Wczoraj Masze oglądaliśmy na tvp abc o 20.05. Genialna jest, ale się uśmialiśmy

Cytat:
Napisane przez szklanka19 Pokaż wiadomość

Aaaaaa i jeszcze taki projektor na bajki co wyglądały jak film do aparatu! Kojarzy któraś z Was coś takiego? Mój mąż mi niedawno kupił taki podobny projektor, ale ciężko o bajki do tego, szkoda mi bo to się super oglądało. W nocy, jak było ciemno to się puszczało na suficie
Moi rodzice taki rojektor dla wnuków trzymają, bajki też mają. Już się nie mogę doczekać kiedy będziemy oglądały.

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość

Co do bajek to u nas tylko teletubisie a tak to muzyka muzyka i jeszcze raz muzyka
nawet pani w przedszkolu powiedziala,że jak ktoś pyta gdzie Leos to wiadomo,że przy perkusji
Już dawno miałam pisać, że widać u Leosia pociąg do muzyki i dobry słuch muzyczny

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
a kojarzycie takie naklejki wielokrotnego naklejania? takie z foli jakby. Były do tego takie plansze sliskie tekturowe

Pewnie. Ja niedawno Paulinie kupiłam grę Laleczki i tam właśie są ubranka z takiej foli. Świetna gra naprawdę polecam. http://www.petronela.pl/gry-planszow...oku-zycia.html

Cytat:
Napisane przez fewcia Pokaż wiadomość
Jutro świętujemy 5. rocznicę ślubu, muszę nad jakąś kolacją pomysleć.

Buziaki dla Was!
ja osttnio zapomniałam o naszej drugiej

Paulina bardziej chora. Jutro lekarz a narazie stosuje sie do zalecen z instytutu. Żyję w strasznym stresie z wizją pobytu w szpitaluNajgorsze, że w środę ją szczepiłam a w nocy z poniedziałku na wtorek się pochorowała. Gorączki nie ma, ale ona bezgorączkowo przechodzi wszelkie choroby. Katar już trochę mniejszy, tzn gęstszy, za to kaszel strasznie męczy.

Lecę narazie. Życzę milego dnia.
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 12:16   #3129
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
mmmm ... zjadłabym. Muszę tylko robota jakiegoś kupić, bo mój multifunkcyjny blender (aż 2 napędy) ostatnio nie przeżył moich eksperymentów kulinarnych
ja kupiłam rewelacyjny blender w lidlu co prawda nie ma jakies super mocy ale sprawdza się super
ciąglę marzę o KichenAid ale kurde najepiew muszę dokończyć dom a potem będę marzyć o takich luksusach
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 12:21   #3130
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Marsi cudowni jesteście

Fewciu super że się odezwałaś wszystkiego naj z okazji rocznicy

Wiecie co, mój synuś to nie mówi kocham, ale jak się go zapytam czy kocha, albo pokaż jak kochasz, to się przytula i tak mruczy fajnie
Dziś to w ogóle co chwile przychodzi i się tuli
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 12:48   #3131
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
ja kupiłam rewelacyjny blender w lidlu co prawda nie ma jakies super mocy ale sprawdza się super
ciąglę marzę o KichenAid ale kurde najepiew muszę dokończyć dom a potem będę marzyć o takich luksusach
Ja miałam braun multiquick 5 600 w przez 3 lata dawał radę, puki nutelli nie robiłam a potem kazałam, mu wymieszać z gęste ciasto. Dałam nowiuśki napęd do zreperowania może się uda naprawić
Teraz chcę kupić bosch mum 5
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 12:49   #3132
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
jaki?
LG L90.
W nosie z parametrami, wazne, ze bialy

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Fewcia, fajnie,że jesteś
musisz koniecznie zaserwować jakiś afrodyzjak- bakłażany, karczochy, owoce morza, szampan, acha pamiętam,że owoców morza nie lubisz ale lista afrodyxjakow jest długa
ja zrobiłam ostatnio genialny i prosty deser, na dnie pucharka gorzka czekolada roztopiona w kąpieli wodnej ze śmetnką z odrobiną burbona, na to poszedł krążek biszkopta (domowego) następnie krem z mascarpone z żółtkami ubitymi w kąpieli wodnej bo ja nie mogę surowych :/ i odrobina bitej śmietany, cały krem wymieszałam z daktylami i orzechami, na górę poszedł domowy karmel- przysięgam,że to bomba kaloryczna ale smak jest po prostu cudny, jeszcze jak ten biszkopcik nasiąknie tą płynną czekoladą
Mhmmm, brzmi pysznie!
Ale ile roboty
A te kapiele wodne to juz mnie calkiem przerazaja! (w sensie jak to zrobic :P)

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Wiecie co, mój synuś to nie mówi kocham, ale jak się go zapytam czy kocha, albo pokaż jak kochasz, to się przytula i tak mruczy fajnie
Dziś to w ogóle co chwile przychodzi i się tuli
Przeslodkie to jest!

U nas tez tak czesto
Albo ostatnio - Kuba "czytal" ksiazeczki, nagle cos mu sie uwidzialo, wstal, przytulil sie do mnie (bylam w drugim koncu pokoju) i zaraz znow wrocil do swojego wczesniejszego zajecia


Dziekuje Wam za odpowiedzi odnosnie bajek.
Moj Kubus to niestety tvmaniak (po tesciu? ).
Dlatego ograniczam mu tv jak moge, bo inaczej pol dnia by tak spedzil.
Musze chowac piloty, bo jak je widzi to najpierw sam probuje kombinowac, a jak sie nie uda to pedzi z piskiem do mnie, zeby mu cos wlaczyc.

Dla mnie tv moze nie istniec (czasem na cos zerkne, a wtedy jak tress mam wyrzuty sumienia), ale jak spimy u tesciow i jestesmy potem u nich caly dzien to tam non stop tv wlaczony. Kuba w raju wtedy jest, bo bezkarnie moze ogladac.
W domu wlaczam mu piosenki dla dzieci raczej w awaryjnych sytuacjach (np obciecie pazurkow ), choc ostatnio mi sie buntuje i drze sie jak wlacze piosenke, ktorą juz zbyt dobrze zna
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 12:53   #3133
ezzo
Zadomowienie
 
Avatar ezzo
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

hej,

nas niestety też choróbsko powaliło, najpierw najmłodszy, teraz mnie coś zaczyna brać, póki co aplikuję mega dawki witaminy C, może się nie rozwinie zdrówka dla reszty pochorowanych

meneq zapomniałam ci wcześniej odpisać, ale w tej audycji w PR o Japoni, owszem było o klitkach, w sumie o to cały czas redaktor dopytywał, bo taki jest powszechny w naszych głowach stereotyp, ale ten mąż Japonki, opowiadał, że w mniejszych miastach ludzie mają większe mieszkania i przestronne domy z pięknymi ogrodami.

Majulmi i Fewciu fajnie, że jesteście dziewczyny, wpadajcie częściej

dzisiaj przez pomyłkę (chyba ) wpadłam na poczekalnie, skoro już tam byłam to zajrzałam na mamy majowe i na liście jest tam jedna z nas, która o nas zapomniała- Scotasia.

Zapomniałam co jeszcze chciałam Wam napisać, jak mi się przypomni to będę się odzywać
ezzo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 12:59   #3134
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
za mloda moze jestem?
haha no na pewno :P młodsza o 2 msce
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 13:00   #3135
ezzo
Zadomowienie
 
Avatar ezzo
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

o nawijka mi przypomniała do czego miałam się jeszcze odnieść
My z zasady przy małym nie ogladamy TV i zdarzyło się raptem kilka razy jak mieliśmy włączony tellewizor zanim maly poszedł spać. Niestety jak ostatnio chcialiśmy obejrzeć siatkówkę, to młody stał pod tv jak zaczarowany. Jedyny kontakt jaki ma z bajami to w samochodzie, nasza podróż do dziadków trwa około 4,5 gdziny, jak już na prawdę nie daje rady to włączam mu takie fajne serie z baby einstain o środkach transportu czy o zwierzątkach domowych. Im niestety dziecko mądrzejsze, tym częściej po samym wejściu do auta domaga się bajki.
ezzo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 13:04   #3136
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

nafiqa mówi się,żeby ubijać jajka w misce a miska ma być we wrzątku- ja ubijam jajka wcześniej- jakoś tak łatwiej mi do zółtek lubie dodać łyżkę białego wina, daje pyszny posmak ale też robię curd cytynowy lub lionkowy- świetny do ciast i nie tylko- kiedyś wklejałam przepis w klubie- to była beza z kremem limonkowym
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 13:05   #3137
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Bokeh ja pamiętam bodajże w serii "przyjaciele z zielonego lasu" była taka plansza i na nią się naklejało te zwierzęta jak się chciało

Tż zaczyna myśleć jak się wkręcić w transport .. żeby najpierw się pod jakąś firmę podpiąć, a potem próbować swoją..
boże, przecież to kupe kasy trzeba mieć
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 13:32   #3138
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
a kojarzycie takie naklejki wielokrotnego naklejania? takie z foli jakby. Były do tego takie plansze sliskie tekturowe
Nie kojarze nic takiego
Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
wrzuciłam kilka fotek z wakacji do k.
Piękne zdjęcia,a Ty wyglądasz kwitnąco
Cytat:
Napisane przez fewcia Pokaż wiadomość
Ja chyba też


Witam Was Kochane!

Zapędziłam się w pracy, gonię między korepetycjami, żłobkiem, zakupami, kuchnią i obowiązkami. Miałam troszkę problemów zdrowotnych. Brakuje mi czasu na wszystko. Ale wiecie co? Cieszę się, że mam tyle obowiązków. Zorganizowałam sobie już tydzień. Teraz szukam jeszcze chwili dla Was

Bardzo uradowały mnie wiadomości od debiutantów żłobkowych, fajnie, że dzieci wszystko co raz lepiej znoszą. Zobaczycie, przyjdzie czas, że dzieci nie będą chciały wracać do domu

Debrah ja Cię proszę pisz o wychowaniu. Tyle "biorę" z Twoich wypowiedzi, teraz widzę efekty. Np. nigdy nie zostawiałam Blanki samej jak płakała, nie wychodziłam itp. I ostatnio jak mamy jakieś konflity, to tłumaczę tak jak pisałaś już wielokrotnie. I teraz właśnie przez łzy mówi "tak mamusiu" Robi identycznie jak opisałaś Amelkę. I wiem, że to wszystko co piszesz będzie procentować w przyszłości. Normalnie zastanawiam się nad drukowaniem Twoich wypowiedzi

Marsi masz piękną rodzinę!

Jeszcze co do żłobka, to nie wiem, może to wina rodziców tych dzieci co z Waszymi chodza, bo Blanka chodzi do żłobka 9 miesięcy i chorowała raz na zapalenie oskrzeli i raz zapalenie ucha (bakteryjne). Tfu tfu, oby jak najdłużej.


M. w delegacji, więc przepraszam, że tylko tyle ode mnie, ale mam ogrom obowiązków

Jutro świętujemy 5. rocznicę ślubu, muszę nad jakąś kolacją pomysleć.

Buziaki dla Was!
Witaj
Dużo miłości z okazji rocznicy
Cytat:
Napisane przez iffonka7 Pokaż wiadomość
hej

nie mam siły w nocy była znowu taka histeria już nie wiem co robić, bylismy u lekarza dostał Debridat na jelitka i kazała wrócić do Nutramigenu i zobaczyć czy będzie poprawa a już było tak dobrze

Dzisiaj w nocy przyjeżdża TŻ po 2 tygodniach delegacji a w weekend idziemy na wesele.
Współczuje nocki

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

To cholerne choróbsko mnie wykończy,Oskar prawie zdrowy,ma jedynie lekki kaszel ale inhalacje go z tego wyciągną. Ja zapewne jak to w zwyczaju będę zdychać kolejne dwa tygodnie Jak usypiałam małego to myślałam że sie udusze,nie mogłam leżeć bo czułam jak zaczyna brakować mi tlenu
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 14:29   #3139
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Melduję, że nadrobiłam. Co prawda od ostatniej swojej wypowiedzi, ale dobre i to









Szczeże, to sama się nad tym zastanawiam. Zwykle albo z samego rana, kiedy mała wyspana sama się fajnie bawi, albo podczas drzemki a jak już muszę to i nocą









Genialna. Chcę taką, tylko gdzie ją dostać?











My też ją bardzo lubimy. Paulinka i mama też







To teraz musimy się uśmiechnąć do Meneq żeby zakupiła i dla nas









Wczoraj Masze oglądaliśmy na tvp abc o 20.05. Genialna jest, ale się uśmialiśmy







Moi rodzice taki rojektor dla wnuków trzymają, bajki też mają. Już się nie mogę doczekać kiedy będziemy oglądały.







Już dawno miałam pisać, że widać u Leosia pociąg do muzyki i dobry słuch muzyczny









Pewnie. Ja niedawno Paulinie kupiłam grę Laleczki i tam właśie są ubranka z takiej foli. Świetna gra naprawdę polecam. http://www.petronela.pl/gry-planszow...oku-zycia.html





ja osttnio zapomniałam o naszej drugiej



Paulina bardziej chora. Jutro lekarz a narazie stosuje sie do zalecen z instytutu. Żyję w strasznym stresie z wizją pobytu w szpitaluNajgorsze, że w środę ją szczepiłam a w nocy z poniedziałku na wtorek się pochorowała. Gorączki nie ma, ale ona bezgorączkowo przechodzi wszelkie choroby. Katar już trochę mniejszy, tzn gęstszy, za to kaszel strasznie męczy.



Lecę narazie. Życzę milego dnia.

Np. na amazon.co.jp

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ezzo Pokaż wiadomość
hej,



nas niestety też choróbsko powaliło, najpierw najmłodszy, teraz mnie coś zaczyna brać, póki co aplikuję mega dawki witaminy C, może się nie rozwinie zdrówka dla reszty pochorowanych



meneq zapomniałam ci wcześniej odpisać, ale w tej audycji w PR o Japoni, owszem było o klitkach, w sumie o to cały czas redaktor dopytywał, bo taki jest powszechny w naszych głowach stereotyp, ale ten mąż Japonki, opowiadał, że w mniejszych miastach ludzie mają większe mieszkania i przestronne domy z pięknymi ogrodami.



Majulmi i Fewciu fajnie, że jesteście dziewczyny, wpadajcie częściej



dzisiaj przez pomyłkę (chyba ) wpadłam na poczekalnie, skoro już tam byłam to zajrzałam na mamy majowe i na liście jest tam jedna z nas, która o nas zapomniała- Scotasia.



Zapomniałam co jeszcze chciałam Wam napisać, jak mi się przypomni to będę się odzywać

Sama racja. Na prowincji ludzie mieszkaja w "fortecach". Niedaleko nas jest dom mafii, przed sa palmy jak ta w Wawie na rondzie a po scianie wspina sie spiderman rozmiarow czlowieka. Inni moi znajomi maja dom jednorodzinny - bagatela 7pieter z sala koncertowa, ktora z zewnatrz wyglada jak jajko. Takze wiesz... My tez jak na przecietna rodzine mieszkamy w luksusach - 55m2 ;-) z drugiej strony bylam kiedys w odwiedzinach u przyjaciol, ktorzy mieszkaja w kawalerce wielkosci 10m2. Bywaja i takie 4-5m2
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 14:38   #3140
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
a czemu za życia? nie wiedzialam,że tak można
ja odrzucalam notarialnie natomiast na dzieci musialam składać wniosek do sądu rodzinnego i teraz czekam na decyzje, po decyzji z papierami znowu do notariusza to jest masakra bo potem musi się zrzec jeszcze moje kuzynostwo (bo taty bracia także nie żyją ) a potem ich dzieciaczki- więc znowu sąd rodzinny, straszne to z tym odrzuceniem ale lepsze to niż do wartości inwentarza jak wiele prawnikow radzi i dziękować Bogu,że nas uchronił przed tą decycją

Co do burka- to racja, jest pyyyycha


moj raczej stracha nie wyczuwa bo go nie mamy, chodzi chętnie, gada chętnie ale fakt,że odkąd chodzi do przedszkola śpi fatalnie, może a dużo emocji?

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

a właśnie, kupiłam dziś w biedrze "Predszkole malucha- wesołe zabawy 2 latka, zeszyt z naklejkami- to tak apropo Waszych ostatnich opinii,że dzieciaczki lubią, wygląda ciekawie, czekam na recenzje Leosia
ja kupiłam Amelce tę książeczkę;> ale nie zdała egzaminu;p

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
ja kupiłam rewelacyjny blender w lidlu co prawda nie ma jakies super mocy ale sprawdza się super
ciąglę marzę o KichenAid ale kurde najepiew muszę dokończyć dom a potem będę marzyć o takich luksusach
Achh KA, coś pieknego ja mam robota planetarnego FA 5259 i jestem mega zadowolona.

Amelka tak sie splakała na szczepieniu... mi brakowało chwili do placzu, moja malutka, teraz spiocha....

Mycha mierzy 92 cm i wazy 12.5kg;p
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.


Edytowane przez Delicjanka
Czas edycji: 2014-09-11 o 14:46
Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 14:48   #3141
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość


o jaaaaa, my w podstawówce mieliśmy przedstawienie z tym tekstem i ja byłam narratorem ale mi przypomniałaś
w sumie, to zawsze byłam narratorem na przedstawieniach, tylko raz dostałam rolę prawdziwą......drzewem w lesie byłam i szuuuuumiaaaałaaaam
umarlam!!!

meneq - szok! 4-5 m? masz zdjecia? bo moja mozgownica tego nie ogarnia

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Marsi - super zdjecia!
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 14:53   #3142
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
umarlam!!!



meneq - szok! 4-5 m? masz zdjecia? bo moja mozgownica tego nie ogarnia

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Marsi - super zdjecia!

W tak malym nie bylam, tylko w tv widzialam. Jest hardcore. Z 10m2 zdjec tez nie mam, ale jakby dobrze splunac, to opluwasz cale mieszkanie
Przykladowe zdjecia w necie znalezione: http://osoroshian.com/archives/37874773.html

Edytowane przez meneq
Czas edycji: 2014-09-11 o 15:02
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 15:03   #3143
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
W tak malym nie bylam, tylko w tv widzialam. Jest hardcore. Z 10m2 zdjec tez nie mam, ale jakby dobrze splunac, to opluwasz cale mieszkanie
Przykladowe zdjecia w necie znalezione: http://osoroshian.com/archives/37874773.html
myslalam że takie rzeczy to tylko w simsach masakrejos


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01405.jpg (60,1 KB, 36 załadowań)
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.


Edytowane przez Delicjanka
Czas edycji: 2014-09-11 o 15:11
Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 15:13   #3144
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez ezzo Pokaż wiadomość



dzisiaj przez pomyłkę (chyba ) wpadłam na poczekalnie, skoro już tam byłam to zajrzałam na mamy majowe i na liście jest tam jedna z nas, która o nas zapomniała- Scotasia.
Coś mnie tchnęło, żeby tu dziś do Was zajrzeć
Tak, wygląda na to, że będę majową mamą i to nie tak, że zapomniałam o Was.. Tylko jakoś nigdy nie mogłam za Wami nadążyć, być na bieżąco i w końcu się poddałam Ale czasem Was z sentymentu podczytuję. Miło Ezzo, że o mnie pamiętasz

Gorąco Was pozdrawiam i gratuluję wszystkim mamom w stanie błogosławionym

Od razu się przyznaję Marsi, że będę podczytywać Twój blog i Wasze przygotowania Leosia na nowego członka rodziny, na pewno wiele z tego dla siebie wyniosę
scotasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 15:29   #3145
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
myslalam że takie rzeczy to tylko w simsach masakrejos



To juz jest tak zimno?! Nie strasz, bo my na zime zadnych ubran nie mamy!!
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 15:31   #3146
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
To juz jest tak zimno?! Nie strasz, bo my na zime zadnych ubran nie mamy!!
u nas dzis jakies 12 st plus wiatr i deszcz;/
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 15:54   #3147
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez scotasia Pokaż wiadomość
Coś mnie tchnęło, żeby tu dziś do Was zajrzeć
Tak, wygląda na to, że będę majową mamą i to nie tak, że zapomniałam o Was.. Tylko jakoś nigdy nie mogłam za Wami nadążyć, być na bieżąco i w końcu się poddałam Ale czasem Was z sentymentu podczytuję. Miło Ezzo, że o mnie pamiętasz

Gorąco Was pozdrawiam i gratuluję wszystkim mamom w stanie błogosławionym

Od razu się przyznaję Marsi, że będę podczytywać Twój blog i Wasze przygotowania Leosia na nowego członka rodziny, na pewno wiele z tego dla siebie wyniosę
gratulacje!

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
W tak malym nie bylam, tylko w tv widzialam. Jest hardcore. Z 10m2 zdjec tez nie mam, ale jakby dobrze splunac, to opluwasz cale mieszkanie
Przykladowe zdjecia w necie znalezione: http://osoroshian.com/archives/37874773.html
omg!

Deli -
wlasnie mialam sie pytac kiedy zamierzacie zakladac czapki dzieciaczkom?
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 15:56   #3148
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
u nas dzis jakies 12 st plus wiatr i deszcz;/

O masakra, to jak styczen u mnie!
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 16:59   #3149
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
gratulacje!



omg!

Deli -
wlasnie mialam sie pytac kiedy zamierzacie zakladac czapki dzieciaczkom?
Jak jest taka pogoda jak dzis to sobie nie wyobrażam nie założyć czapki;]
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 17:04   #3150
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe2013 ( XVIII )

Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość

neti Ty i Twoje zdjecia Zawsze sobie wyobrazam jakby to mojego tzta bylo tak widac. Ale by byl zly
A skąd wiesz ze to tz?:p

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
u nas dzis jakies 12 st plus wiatr i deszcz;/
Dzizas. .ale czika

Witaj scotasia. .. ja ostatnio też nie nadążam za dziewczynami ale Wróciłam. . Wiec i Ty zaglądaj.
Dziewczyny u mnie porządki poremontowe.co prawda werande ogarnialismy ale co się przy tym nasyfilo to szkoda gadać. W każdym razie juz po i teraz porządki.
Antonio dziś był u fryzjera po raz pierwszy i to była masakra ale jakoś się udało.
Tz zrobił mi siedzisko na werande ze starych skrzynek po jablkach i powiem Wam, ze zebym wiedziała że tak to wyjdzie to nie Kupowałabym w ikei np szafki rtv

Aha i tak Antonio dziś na lenia się bawił. ..
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-01 00:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.