depilacja laserowa Kraków - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-25, 13:31   #91
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Saarenka Pokaż wiadomość
Ja musiałam podpisać takie oświadczenie, że zostałam poinformowana o konieczności fotoprotekcji SPF50 i konsekwencjach jej nie stosowania. Dopiero wtedy został wykonany zabieg w środku lata....ale ja to bladzioch jestem, nie opalam się, więc mi to rybka czy jest słoneczny dzień czy nie.... a generalnie depilacji poddaje całe nogi, bikini i wąsik. :
do przyszłego lata...będę już gładka zabiegi robie w krak vectusem
A mnie odmówiono wykonania zabiegu, a dokładnie bikini....bo 5 dni wcześniej poszłam na solarium i zapomniałam posmarować skórę filtrem i zakryć miejsce poddawane zabiegowi, ehhh moja wina..... próbowałam namówić panią która wykonuje zabieg, żeby na moją odpowiedzialność zrobiła go jednak, to kategorycznie odmówiła i wytłumaczyła mi jakie mogą być tego konsekwencje...więc odpuściłam i wrócę za minimum 4 tygodnie, też robię vectusem w krak
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 17:27   #92
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Jeszcze 10 dni i next zabieg ! Już nie mogę się doczekać, zaprzestałam całkowicie się opalać, a zwłaszcza na solarium i ostro biorę się za depilację. Mam zamiar trzymać się określonych odstępów czasowych, bo wtedy ponoć są najlepsze efekty i mój cel.....do przyszłego LATA GŁADKA jak niemowlak
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 19:51   #93
coca-coliczka
Raczkowanie
 
Avatar coca-coliczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 139
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja chodziłam na depilacje IPL (wielka ściema do kwadratu, a boli jak cholera(!!!!) po czym włoski normalnie odrastają). Zero efektu, pieniądze wyrzucone w błoto. Nie będę wymieniać salonu po prostu ten laser jest to bani. Może do zamykania naczynek ale nie do depilacji.

W końcu jak poszłam do Estetici na Sławkowskiej na endermologie i inne zabiegi na ciało to dziewczyny mnie namówiły na spróbowanie depilacji u nich. Robiłam 2 zabiegi w odstępach 3 miesięcznych. Po pierwszym zabiegu a jestem bardzo ciemną brunetką już było widać mega efekty (pachy i bikini). Robią na Light Sheer Duecie i mają tzw. "mrożaczek" którym miejscowo chłodzi się skórę. Mrożaczek to taka rurka z której leci zimne powietrzne i którym miejscowo chłodzi się skórę. Proste ale wcześniej się z tym nie spotkałam. Obiektywnie- trochę boli ale nie ma porównania w ogóle do IPL (tam to dopiero bolało). Zaleta Light Sheer jest też to że głowica jest duuuuża (ok 6 x 6 cm) i nie przykłada się bezpośrednio do skóry tylko z pewnej odlgłości. 1 pacha to 2 strzały, a na upartego nawet 1. Umówmy się dla gładkości można to wytrzymać Cenowo wychodzą ok a mają ciągle na Depi jakieś promocje. Ja dostałam np. pachy gratis. To co trzeba też bez dwoch zdań przyznać to baaaardzo miła obsługa i dziewczyny które potrafią się wysłowić (jak to dla kogoś istotne, dla mnie tak) i stworzyć klimat w którym kobieta się nie krępuje. Polecam Panią Basię i Panią Agnieszkę w szczególności Przy różnych zabiegach obsługiwały mnie wszystkie dziewczyny i mogę spokojnie powiedzieć że wszystkie są super. POLECAM ESTETICĘ z całego serca, ja na pewno zostanę długo ich wierną klientką
coca-coliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 08:47   #94
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Zgadzam się z coca-coliczka jak też miałam kiedyś zabieg IPL i nie dość że faktycznie miałam marny efekt to strasznie bolało, nie zbyt dobrze wspominam tamten czas. Przez Light Sheer Duet też przechodziłam, nawet byłam tam gdzie Ty chodzisz, miałam 2 zabiegi na bikini, mniej boli i to chłodzenie oraz zassysanie robi swoją robotę ale koleżanka namówiła mnie na vectusa że najnowszy, że udoskonalony, że obsługa sprawdzona, że zabieg trwa krótko, że nie ma potrzeby dodatkowego chłodzenia tym mrozaczkiem, bo cały system chlodzenia jest już wbudowany, że można liczyć na rabat, zabieg poprawkowy i staranne wykonanie na szczęście miała rację i nie mam zamiaru szukać już innego gabinetu, bo wszystko co szukałam, już znalazłam

Edytowane przez quid
Czas edycji: 2014-09-18 o 17:00
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 08:46   #95
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 31
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez nosleep Pokaż wiadomość
W Krakowie byłam w kilku gabinetach kosmetycznych na depilacji laserowej i powiem szczerze, że najbardziej pozytywnie zaskoczył mnie salon VICI HAIR . Przede wszystkim zaskoczyly mnie ceny: Zaplacilam 99zł za depilacje pach, lydek. Przede wszystkim jest fajna atmosfera, wyluzowane kosmetyczki
A nie wiesz że co tanie, to drogie? Nie wierzę 100 zł.za pachy i łydki? To albo tych zabiegów trzeba zrobić w ciul, albo odrastają włoski po jakimś czasie i boli jak cholera.
Saarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 16:22   #96
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Jestem już po zabiegu, skórę mam dość zaczerwienioną, na ogół podrażnienie znikało po 30 min.od zabiegu, a tu drugi dzień się utrzymuje... więc smaruje cicalfate z avene jak mi zalecono i na razie nie widzę poprawy hm dam skórze czas do jutra i wtedy zadzwonie o porade
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 09:47   #97
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 31
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez quid Pokaż wiadomość
Jestem już po zabiegu, skórę mam dość zaczerwienioną, na ogół podrażnienie znikało po 30 min.od zabiegu, a tu drugi dzień się utrzymuje... więc smaruje cicalfate z avene jak mi zalecono i na razie nie widzę poprawy hm dam skórze czas do jutra i wtedy zadzwonie o porade
I jak tam> możesz jeszcze spróbować Zinalfatem u mnie zaczerwienienie najdłużej utrzymywało się 3 dni pzd
Saarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 09:50   #98
Lakierkii
Przyczajenie
 
Avatar Lakierkii
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Zwariować można ! Który laser wybrać? Jaki gabinet? Gdzie taniej? Gdzie profesjonalniej? Gdzie ładniej? Gdzie milej? Gdzie czyściej?
Powinni zrobić jakiś ranking, łatwiej byłoby się zdecydować!!
Raz w Newsweeku widziałam coś takiego, ale dot.medycyny estetycznej

Generalnie sama mam dylemat.
odczekałam trochę, sądząc że vectus musi zapracować na opinię. Wszystkie osoby były zachwycone na początku, a jak jest teraz? Odrastają wam włoski? Który wybrać Vectus czy starszy Light sheer?
Dzięki
:roll eyes:
Lakierkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 13:52   #99
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Lakierkii Pokaż wiadomość
Który wybrać Vectus czy starszy Light sheer?
A dlaczego nie nowy Light Sheer Duet
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 15:52   #100
Lakierkii
Przyczajenie
 
Avatar Lakierkii
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
A dlaczego nie nowy Light Sheer Duet
A czym się różni od starego Dueta?

Jeśli te 3 lasery są diodowe, to różnią się w ogóle efektem końcowym? któryś jest mocniejszy? a przez to bardziej skuteczny? wie ktoś może?:
Lakierkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 17:02   #101
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Drogie Panie, ale skoro wybieracie już depilację laserową czy to Active Woman itp,itd to moje pytanie jest jedno - czemu akurat wybieracie depilację starym laserem LightSheer a nie nowym Duetem , który jest 2x bezpieczniejszy, 10x szybszy i praktycznie bezbolesny
A czy pani DevilInside sprawdziła na sobie wszystkie dostępne metody? Bo to że oczytana Pani jest, to już wiemy. A jak z doświadczeniem?

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Saarenka Pokaż wiadomość
I jak tam> możesz jeszcze spróbować Zinalfatem u mnie zaczerwienienie najdłużej utrzymywało się 3 dni pzd
No niestety zaczerwienienie nie zeszlo, bylam na konsultacji i mialam przepisana recepte=ale juz jest dobrze
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 22:49   #102
zizizizizi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: depilacja laserowa Kraków

W następnym tygodniu wybieram się na konsultacje do MyBodyClinic. Czy któraś z Was była tam już może na depilacji laserowej( Light sheer duet) i mogłaby podzielić się opinią na temat efektów ?
Jest to moja pierwsza depilacja laserowa. Czy macie może dla mnie jakieś rady? O jakie ważne rzeczy zapytać na konsultacjach?
Z góry dzięki za pomoc
zizizizizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 09:42   #103
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez Lakierkii Pokaż wiadomość
A czym się różni od starego Dueta?
DUET to ogólnie najnowszy system Lumenisa - ale są już i jego 3 rodzaje. Najnowszego systemu jeszcze nie ma w Polsce. Chodziło o sam system z dużą głowicą (High Speed)

Cytat:
Napisane przez Lakierkii Pokaż wiadomość
Jeśli te 3 lasery są diodowe, to różnią się w ogóle efektem końcowym? któryś jest mocniejszy? a przez to bardziej skuteczny? wie ktoś może?:
Generalnie różnią się. We wszystkich jest jednakowa długość wiązki 800-810nm, ale każda firma ma swoje rozwiązania w zakresie oraz stosunku pozostałych parametrów względem siebie - gęstość energii, długości impulsu i ostatecznie mocy efektywnej. Dodatkowo DUET jako jedyny wśród laserów diodowych wyróżnia się systemem podciśnienia, który sprawia, że depilacja jest jeszcze skuteczniejsza - mamy możliwość ustawienia mocy podciśnienia oraz możliwości oddania 1-3 strzałów - co w określonych przypadkach wpływa ostatecznie na końcowy efekt depilacji.

Można porównać to na załączonym obrazku:
light1.gif

Cytat:
Napisane przez quid Pokaż wiadomość
A czy pani DevilInside sprawdziła na sobie wszystkie dostępne metody? Bo to że oczytana Pani jest, to już wiemy. A jak z doświadczeniem?
Jeżeli fachowa wiedza z zakresu laseroterapii wg.Pani oceny wynika z oczytania to przykro mi rozczarować, ale wyjątkowo niewłaściwie oceniane są moje kompetencje. Aby rozwiać pewne wątpliwości - tak sprawdziłam na sobie działanie 3 różnych producentów laserów diodowych Milesman, Palomar, Lumenis. Na 5 systemach sama miałm możliwość pracować : Milesman Premium, Vectus , LightSheer ET60J i XC100J oraz DUET.

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2014-09-22 o 10:45
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 10:30   #104
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez zizizizizi Pokaż wiadomość
W następnym tygodniu wybieram się na konsultacje do MyBodyClinic. Czy któraś z Was była tam już może na depilacji laserowej( Light sheer duet) i mogłaby podzielić się opinią na temat efektów ?
Jest to moja pierwsza depilacja laserowa. Czy macie może dla mnie jakieś rady? O jakie ważne rzeczy zapytać na konsultacjach?
Z góry dzięki za pomoc
Z innego wątku podsyłam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=777142

Najważniejsze to, aby zastanowić się nad ogólnym stanem zdrowia, przyjmowanymi lekami, ziołami, suplementami diety - by wykluczyć ew powikłania. A pytać o wszystko, abyś nie miała żadnych wątpliwości - każdy dobry fachowiec podzieli się całą swoją wiedzą w tym zakresie. Moim skromnym zdaniem depilacja laserowa to jedna z najlepszych inwestycji w życiu
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 14:08   #105
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez xara83 Pokaż wiadomość
Kiedyś umówiłam się wcześniej i nie było włosków, mimo że miałam zabieg z grupera Pani Kasia przełożyła mi go na za miesiąć, bo szkoda było robić. W innym gabinecie pewnie by zrobili skoro już leżałam na łóżu i byłam z promocji. A w Active naprawdę od serca i widać, że się znają dziękuję.
Co za kuriozalna sytuacja. Pozostaję pod wrażeniem Pani odwagi. Zakłada Pani z góry, że klienci zabiegów z promocji czy też groupona są traktowani gorzej a jednak nie odstraszyło to Panią, aby skorzystać i to na dodatek z depilacji laserowej

Cytat:
Napisane przez xara83 Pokaż wiadomość
Inna koleżanka robiła w Dermedzie, też zadowolona, ale tam jest drożej. Łydki robią Duetem, a on jest słabszy niż ten Ligh Sheer z małą końcówką(większa moc).
DUET posiada dwie głowice - mała i dużą - nie chcę tutaj rozczarować , ale głowica High Speed (HS) jest zdecydowanie najmocniejszym i najbezpieczniejszym systemem do depilacji laserowej obecnie na rynku
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 08:54   #106
ania1982_02
Przyczajenie
 
Avatar ania1982_02
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja pochwalę efekty jakie można uzyskać nowymi sprzętami do depilacji laserowej. Skorzystałam z usług gabinetu, który został niedawno otwarty, dzięki temu sprzęty z jakich korzysta są nowe i przede wszystkim nowoczesne. A nowo otwarte gabinety dodatkowo "walczą" o klienta i można się w nich poczuć dobrze i komfortowo. W moim przypadku był to laser diodowy Light Sheer Duet.

Efekty depilacji laserowej utrzymują się bardzo długo. Jestem zadowolona. Nie wiem czy mogę, ale zostawiam linka do strony gabinetu: http://www.mybodyclinic.pl/usługi/depilacja-laserowa
Polecam. Naprawdę warto skorzystać, sama długo szukałam odpowiedniego miejsca.
ania1982_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 17:10   #107
krakowianeczka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa Kraków

A z oferty pani Karoliny Kowalskiej (http://www.smoothbeauty.pl/depilacja-woskiem) ktoś w Krakowie korzystał? To jakiś nowy salon, ale mam go praktycznie po drugiej stronie ulicy i nie chce mi się szukać dalej
krakowianeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 16:48   #108
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez ania1982_02 Pokaż wiadomość
Ja pochwalę efekty jakie można uzyskać nowymi sprzętami do depilacji laserowej.
No raczej
http://www.youtube.com/watch?v=S5clvFXuvBA
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 17:43   #109
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ciekawy filmik, chociaż liczyłam, że będzie w nim coś z żywą osobą
Zawsze bardziej przemawiały do mnie obrazki jak coś na kimś się robi - np depilację laserową, niż tylko obrazkowo.
A właśnie może ktoś ma nagrane jak w salonie taka depilacja wygląda?

Oczywiście bez ekscesów
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 09:55   #110
Lakierkii
Przyczajenie
 
Avatar Lakierkii
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
DUET to ogólnie najnowszy system Lumenisa - ale są już i jego 3 rodzaje. Najnowszego systemu jeszcze nie ma w Polsce. Chodziło o sam system z dużą głowicą (High Speed)


Dodatkowo DUET jako jedyny wśród laserów diodowych wyróżnia się systemem podciśnienia, który sprawia, że depilacja jest jeszcze skuteczniejsza - mamy możliwość ustawienia mocy podciśnienia oraz możliwości oddania 1-3 strzałów - co w określonych przypadkach wpływa ostatecznie na końcowy efekt depilacji.

Można porównać to na załączonym obrazku:
Załącznik 5796602


.
A jeżeli mam naczynka na nogach, takie drobne popękane to pod wpływem podciśnienia nie pękną bardziej? Masażu bańką chińską niestety nie mogę robić, bo pogarsza się ich stan, a jak z duetem? jest to przeciwwskazanie do zabiegu? A poza tym, kurczę inaczej to sobie wyobrażałam, aż 3 strzały w jedno miejsce!!??

Gdzieś tam wyczytałam że "takim skutkiem ubocznym" vectusa może być zamknięcie bardzo drobnych naczynek na nogach. Wie ktoś coś więcej w tym temacie? I z tego co wiem, to zabieg vectusem wygląda w ten sposób że dużą czy też małą głowicę przykłada się do skóry, głowica to chłodzi skórę dzięki szkiełku szafirowemu, a także wbudowanemu w laser Advance Contact Cooling. Jak przytrzyma się chwilę głowicę, to ponoć fajnie schładza skórę i zabieg jest komfortowy.

Sama nie wiem,
Chciałabym już rozpocząć depilacje laserową, a teraz jest najlepsza pora. Od moich wakacji minęło już 8 tygodni, skóra się trochę rozjaśniła. Planuje zacząć od nóg, bo najdłużej trwają. Teraz tylko kwestia wyboru lasera i zainwestowania kasy w depilacje, i to nie mało kasy. Kasy którą oszczędzałam i dalej będę oszczędzać, więc tym bardziej zależy mi na dobrym wyborze. Z góry dzięki za wszelkie wskazówki
Lakierkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 08:22   #111
Celebrytkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Celebrytkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 17
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Witam pozwolę się włączyć do dyskusji. Wprawdzie nie mam porównania z innymi laserami, sama zresztą przy okazji innego zabiegu usłyszałam od pani w gabinecie o vectusie i widząc oraz słysząc dużo zapisów na niego, stwierdziłam że go sprawdzę. Jak na razie jestem w szoku, bo nie mam włosów pod pachami już od 2 tygodni wiem że z czasem się pojawią, ale włoski będą trochę cieńsze i będzie ich mniej. Zabieg jak dla mnie bezbolesny, szybki i skuteczny. polecam
Celebrytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 08:28   #112
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
DUET to ogólnie najnowszy system Lumenisa - ale są już i jego 3 rodzaje. Najnowszego systemu jeszcze nie ma w Polsce. Chodziło o sam system z dużą głowicą (High Speed)

Na 5 systemach sama miałm możliwość pracować : Milesman Premium, Vectus , LightSheer ET60J i XC100J oraz DUET.
A teraz rozumiem że pracuje Pani na duecie - skoro tak go Pani zachwala?
Zgadza się? Dlatego tak zawzięcie inne metody Pani odrzuca, tylko duet jest najlepszy? Dla każdego? ..... ja nie jestem tak doświadczona jak Pani, więc proszę o rozwiąznie moich watpliwosci Pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Lakierkii Pokaż wiadomość
A jeżeli mam naczynka na nogach, takie drobne popękane to pod wpływem podciśnienia nie pękną bardziej?
)
Wydaje mi się że może pogorszyć się ich stan, w końcu zasysa skórę.
W vectusie nie ma tego problemu, bo wystarczy przycisnąć mocniej głowicę do skóry i wystarczy jeden strzał, a nie trzy! Natomiast robi się nakładki, czyli miejsce przy miejscu z delikatnym nałożeniem głowicy na poprzednie miejsce. Zabieg trochę kuje i parzy, zwłaszcza jak masz mocne, grube włoski ale szybko widać efekty zabiegu ja jestem super zadowolona

Edytowane przez quid
Czas edycji: 2014-10-08 o 11:59
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 13:38   #113
ZarosnietaKatarzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja byłam na Duecie i jest według mnie ok. Jestem po zabiegu na łydkach i też jest wszytsko w porządku.

Edytowane przez ZarosnietaKatarzyna
Czas edycji: 2014-10-08 o 13:40
ZarosnietaKatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 07:54   #114
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: depilacja laserowa Kraków

U mnie do tej pory najlepiej sprawdził się vectus, wczoraj będąc na zabiegu dowiedziałam się że wśród lekarzy na kongresach jest najczęściej polecany i widzą w nim potencjał tak jak ja
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 07:59   #115
Lakierkii
Przyczajenie
 
Avatar Lakierkii
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa Kraków

A więc postanowiłam tak _ sprawdzę laser VECTUS i DUET!
Vectusem zrobię nogi a Duetem bikini i pachy.
Przede wszystkim liczy się dla mnie skuteczność depilacji, ból- czyli komfort zabiegu, dokładność wykonania zabiegu i prywatność.
Na vectusa jestem zapisana na dzisiaj, idę do medestetis a jeżeli chodzi o Dueta to jest MASA TYCH GABINETÓW! sama nie wiem gdzie się wybrać.... jakieś sugestie? plis będę bardzo wdzięczna thx
Planuje zrobić serie, czyli na początek 3 - 4 zabiegi
Lakierkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 09:43   #116
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 31
Cytat:
Napisane przez Lakierkii Pokaż wiadomość
A więc postanowiłam tak _ sprawdzę laser VECTUS i DUET!
Vectusem zrobię nogi a Duetem bikini i pachy.
Przede wszystkim liczy się dla mnie skuteczność depilacji, ból- czyli komfort zabiegu, dokładność wykonania zabiegu i prywatność.
Na vectusa jestem zapisana na dzisiaj, idę do medestetis a jeżeli chodzi o Dueta to jest MASA TYCH GABINETÓW! sama nie wiem gdzie się wybrać.... jakieś sugestie? plis będę bardzo wdzięczna thx
Planuje zrobić serie, czyli na początek 3 - 4 zabiegi
Ciekawa jestem twoim wrażeń po vectusie....taka świeża tu trafiła bez żadnych doświadczeń z laserami ja mogę coś więcej powiedzieć bo jedną część mam już gładką, tzn. nie muszę robić wąsika, zabiegów miałam 4, skóra jasna, włos wyjściowy cienki ale czarny, kilka grubszych włosków koło kącików ust miałam. Teraz mam meszek, malutki nie widoczny naturalny. Osobiście zachwalam vectusa ! jest skuteczny jak dla mnie.
Saarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 18:48   #117
Lakierkii
Przyczajenie
 
Avatar Lakierkii
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 15
Chętnie podzielę się swoimi wrażeniami. Wczoraj miałam zabieg na łydki i uda, włącznie z kolanami, stopy, palce u stóp i blisko bikini.... melaniny w skórze wyszło mi 12, czyli jestem II fototypem wg.kogoś tam nie pamiętam, z grubości i koloru włosa wyszły mi parametry 41/11J i miałam ok. 2000 strzałów, tą dużą głowicą generalnie nie wiem czy zabieg będzie skuteczny bo prawie nic nie czułam w trakcie zabiegu, tylko delikatne kłucie, minimalne. Ponoć po 2 -3 tygodniach zobaczę efekt. Na skórze żadnych śladów po zabiegu, kompletnie nic nie odczuwam pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Także czekam na efekty vectusa, a w przyszłym tygodniu poszłabym na dueta....tylko jeszcze nie podjęłam decyzji gdzie
Lakierkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 09:01   #118
Celebrytkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Celebrytkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 17
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Ja jestem po 4 tygodniach od depilacji pach laserem vectus, jak na początku myślałam że 100% włosków mi wypadło, tak teraz śmiało mogę stwierdzić że 25% po jednym zabiegu, jak dla nie fajnie. Ja miałam parametry coś 30/9

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

[QUOTE=Lakierkii;48555698] melaniny w skórze wyszło mi 12, czyli jestem II fototypem wg.kogoś tam nie pamiętam, z grubości i koloru włosa wyszły mi parametry 41/11J i miałam ok. 2000 strzałów, tą dużą głowicą [COLOR="Silver"]


Całe nogi miałaś mocą lasera 41/11J? tak samo uda jak i łydki?

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

A jeżeli chodzi o dueta to pomyśl o bodyclinic moja znajoma jest zwolenniczką tej metody i chodzi tam regularnie, zachwala sobie.
Celebrytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 15:29   #119
Lakierkii
Przyczajenie
 
Avatar Lakierkii
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Tylko łydki miałam mocą 11 J. bo na udach mam cieńsze i jaśniejsze włoski, a ponoć im jaśniejszy i cieńszy włos tym wyższe parametry, także uda miałam 49/13 co i tak wydaje się dużo a prawie nic nie czułam.
Tak właśnie biorę pod uwagę bodyclinic, dużo dziewczyn go tutaj poleca, więc może będzie dobrze chyba że macie jeszcze jakieś sugestie gdzie warto wybrać się na dueta? dzięki
Lakierkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 17:05   #120
Kikia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 181
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Odnośnie MyBodyClinic - przeczytałam u nich tutaj. Weszłam wczoraj na ich stronę i okazało się, że mają teraz całkiem niezłe promocje. Dziś (albo wczoraj nie zauważyłam ;-)) dopisali, że ceny obowiązują do końca roku. Do tej pory robiłam depilację soprano Xl, ale i cena i oferta MyBodyClinic (bikini hoolywodzkie za 199 duetem) mnie przekonała, żeby wybrać się do nich. Liczę, ze efekty będą już końcowe, bo to będzie moje 4 bikini.. W grudniu zrobię jeszcze pachy i tu mam nadzieje definitywnie zakończyć temat (tez jestem po 3 zabiegach, włosków mi zostało bardzo mało).. Mam nadzieje, ze będę zadowolona z tego salonu
Kikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-22 11:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.