ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV. - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-17, 20:39   #1231
otai
Raczkowanie
 
Avatar otai
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 72
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Jestem w szoku, Chińczyki pobiły rekord! Moon bootsy kupione 10 września , wysłane 11, dzisiaj są u mnie 7dni, za to dzień wcześniej kupione NB u Davida nawet nie pojawiły się w trackingu....
otai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 20:45   #1232
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez ola930430 Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie jeszcze jak ten free size wypada, bo na tej chineczce zawsze ładnie, luźno, a na mnie potem już niekoniecznie.
Ja właśnie ostatnio ten cieniowany jak kupowałam miał free size i na tej Chince taki długawy
A ja.. no cóż rękawy w porządku, ale, chyba dlatego, że wysoka jestem to mógłby być dłuższy szkoda, że nie cyknęłam dziś zdj jak miałam go na sobie, następnym razem coś cyknę i może dorzucę na fb

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez otai Pokaż wiadomość
Jestem w szoku, Chińczyki pobiły rekord! Moon bootsy kupione 10 września , wysłane 11, dzisiaj są u mnie 7dni, za to dzień wcześniej kupione NB u Davida nawet nie pojawiły się w trackingu....
Ja tak miałam z tą moją sukienką bandażową szła (od momentu przelania pieniążków do momentu odebrania na poczcie) 6 dni to na allegro nie raz szło dłużej
ale to był mój jeden z pierwszych zakupów i teraz po czasie już rozumiem dlaczego się mówi, że zakupy na ali są dla cierpliwych :brzyda l:
po prostu wtedy miałam wyjątkowego farta - teraz już mi się to nie zdarza :P
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 20:52   #1233
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

A czy któraś z Was zamawiała sweterek z linka? Ciekawa jestem jak wygląda
http://www.aliexpress.com/item/L0703...946530153.html

Znalazłam na pierwszej stronie wątku link do grupy na fb ,proszę o zaakceptowanie Ania.S

Edytowane przez aneczka87874
Czas edycji: 2014-09-17 o 20:54
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 20:52   #1234
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Hailie dzięki za polecenie Heisenberga, super koszulka! Właśnie miałam ją dzis na sobie
Do usług Niech się dobrze nosi! Swoją też uwielbiam
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 20:57   #1235
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem ze sporem.

Zamawiałam conversy dla szwagra przyszły z wystajacymi nitkami, krzywym szwem i starym logo mimo zapewnień że będzie nowe.

Chciałam 50% zwrotu i jako, że nie mogłam się dogadać z sprzedawcą eskalowałam spór, sprzedawca potem dał swoją propozycje i mimo że klikam iż ją odrzucam nic się nie zmienia a status na górze awaiting confirmation of the refund.

Spór założylam 19 sierpnia, eskalowałam 21, sprzedawca 29 dał tą swoją propozycje.

Miała któraś taką sytuacje?
Chyba powinnaś poczekać na odpowiedź kogoś z administracji Aliexpress.
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 21:04   #1236
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Przyszły moje converse, białe. Jutro postaram się wrzucić zdjęcia. Zamawiałam u sprzedawcy, który się tu chyba nie przewijał. Guma jest tak biała, że aż materiał na kremowy wygląda
O to czekamy
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 21:38   #1237
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 645
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
O to czekamy
Czekamy! dziewczyny, jak Wam się noszą te conversy? Moje po 3 miesiącach się rozleciały :/
wikaa24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 21:47   #1238
wera921
Raczkowanie
 
Avatar wera921
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 106
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

ktoś może polecić dobrego, pewnego sprzedawcę, który ma w ofercie skórzane selmy?
wera921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 21:54   #1239
wlochata
Raczkowanie
 
Avatar wlochata
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 122
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dzwoniłam wczoraj do celnego w związku z tymi gumeczkami, miły pan kazał czekać na list, który dzisiaj właśnie dostałam. Powiedział, że jeżeli zapłaciłam 16$ nic nie zapłacę, tylko chcą wiedzieć ile paczka jest warta bo waży prawie kilogram ;O no i tu jest problem bo zamawiałam air maxy dla siostrzeńca i kilka innych rzeczy, płaciłam za wszystko razem, no i w alior sync (a raczej t-mobile bankowe) mam operacje na 60$ bez rozróżnienia na poszczególne rzeczy... przecież nie wyśle im tego potwierdzenia bo od 60$ 23% vat bankowe, a nie będę płacić 50zł dodatkowo za rzecz która mnie tyle kosztowała moje pytanie brzmi: czy wystarczy, że wyśle im sam print screen aukcji oraz stronę która wyświetla się po kliknięciu view details? czy musi być wyciąg z konta?
wlochata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 21:58   #1240
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez wera921 Pokaż wiadomość
ktoś może polecić dobrego, pewnego sprzedawcę, który ma w ofercie skórzane selmy?
te które polecają hiszpanki są chyba skórzane?
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 22:06   #1241
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez wlochata Pokaż wiadomość
Dzwoniłam wczoraj do celnego w związku z tymi gumeczkami, miły pan kazał czekać na list, który dzisiaj właśnie dostałam. Powiedział, że jeżeli zapłaciłam 16$ nic nie zapłacę, tylko chcą wiedzieć ile paczka jest warta bo waży prawie kilogram ;O no i tu jest problem bo zamawiałam air maxy dla siostrzeńca i kilka innych rzeczy, płaciłam za wszystko razem, no i w alior sync (a raczej t-mobile bankowe) mam operacje na 60$ bez rozróżnienia na poszczególne rzeczy... przecież nie wyśle im tego potwierdzenia bo od 60$ 23% vat bankowe, a nie będę płacić 50zł dodatkowo za rzecz która mnie tyle kosztowała moje pytanie brzmi: czy wystarczy, że wyśle im sam print screen aukcji oraz stronę która wyświetla się po kliknięciu view details? czy musi być wyciąg z konta?
Z tego co mi wiadomo to wystarczy dowolny dokument potwierdzający dokonanie zakupu. Możesz spróbować z print screenem, ale co zrobisz, jeśli zrobią Ci rewizję i zobaczą więcej rzeczy w paczce?? Mnie akurat ostatnio zrewidowali, przyszła paczka ofoliowana i oklejona taśmą z napisem rewizja celna. Tyle, że u mnie się wszystko zgadzało.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 22:08   #1242
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A wiesz, że myślałam, żeby tego kindla zamówić? nawet chyba tą samą aukcję przeglądałam, ale jednak trochę się kurcze cykam
mi elegancko na paczce napisali "gift" i zakleili tak ze nikomu się pewnie nie chciało tego otwierać :P ja polecam bardzo. Miałam 4, zamawianą jeszcze ze stanów ale niestety została mi skradziona :/ kupiłam tego paperwhita i jestem bardzo zadowolona. wyszło trochę ponad 200 zł a nowy kosztuje z 600.

Powiem wam, że ja mam do alie całkiem spore zaufanie. Za każdym razem jak byłam niezadowolona zostały mi zwrócone pieniądze, do tego wszystko co zamawiałam do tej pory mi doszło
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 22:21   #1243
wera921
Raczkowanie
 
Avatar wera921
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 106
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
te które polecają hiszpanki są chyba skórzane?
dopiero od niedawna siedzę w temacie alie, więc z góry przepraszam za może oczywiste pytanie czy hiszpańska grupa na fb o której tu wszyscy piszą to ALIEXPRESS MODA Y BELLEZA. Grupo oficial AE español?

Edytowane przez wera921
Czas edycji: 2014-09-17 o 22:26
wera921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 23:25   #1244
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez wera921 Pokaż wiadomość
dopiero od niedawna siedzę w temacie alie, więc z góry przepraszam za może oczywiste pytanie czy hiszpańska grupa na fb o której tu wszyscy piszą to ALIEXPRESS MODA Y BELLEZA. Grupo oficial AE español?
tak
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 23:30   #1245
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
mi elegancko na paczce napisali "gift" i zakleili tak ze nikomu się pewnie nie chciało tego otwierać :P ja polecam bardzo. Miałam 4, zamawianą jeszcze ze stanów ale niestety została mi skradziona :/ kupiłam tego paperwhita i jestem bardzo zadowolona. wyszło trochę ponad 200 zł a nowy kosztuje z 600.

Powiem wam, że ja mam do alie całkiem spore zaufanie. Za każdym razem jak byłam niezadowolona zostały mi zwrócone pieniądze, do tego wszystko co zamawiałam do tej pory mi doszło
Kusisz
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 07:11   #1246
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
mi elegancko na paczce napisali "gift" i zakleili tak ze nikomu się pewnie nie chciało tego otwierać :P ja polecam bardzo. Miałam 4, zamawianą jeszcze ze stanów ale niestety została mi skradziona :/ kupiłam tego paperwhita i jestem bardzo zadowolona. wyszło trochę ponad 200 zł a nowy kosztuje z 600.

Powiem wam, że ja mam do alie całkiem spore zaufanie. Za każdym razem jak byłam niezadowolona zostały mi zwrócone pieniądze, do tego wszystko co zamawiałam do tej pory mi doszło
Ja do alie mam większe zaufanie niż do allegro. Już kilka razy na allegro zdarzyło mi się, że coś nie doszło lub było kiepskiej jakości. W takim wypadku pozostaje tylko negatywny komentarz lub zgłoszenie sprawy na policję i spór. Z alie wszystko przychodzi, jak coś jest kiepskiej jakości lub niezgodne z opisem to można dostać zwrot kasy.

A jaki czas masz już tego paperwhite? Kusi mnie, oj kusi, boję się tylko awarii
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 07:27   #1247
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Pytał ktoś o selmy, patrząc na hiszpańską grupę ta wydaje się idealna

https://www.facebook.com/photo.php?f...6476790&type=3

plus znalazłam zegarki MK których jeszcze u nas nie widziałam
http://www.aliexpress.com/item/Free-...arefor-shkmail
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 08:16   #1248
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez otai Pokaż wiadomość
Jestem w szoku, Chińczyki pobiły rekord! Moon bootsy kupione 10 września , wysłane 11, dzisiaj są u mnie 7dni, za to dzień wcześniej kupione NB u Davida nawet nie pojawiły się w trackingu....
U mnie David się spisał. Zamawiałam siostrze NB, kliknięte były 2.09 a wczoraj były już u niej. Niestety jakość nie powala, bo sporo na nich kleju.

Ed. właśnie widzę, że zaakceptował spór Ubiegałam się o zwrot części kwoty właśnie o ten klej na butach.
__________________
bloguje

Edytowane przez Karmenka
Czas edycji: 2014-09-18 o 08:21
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 08:50   #1249
wlochata
Raczkowanie
 
Avatar wlochata
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 122
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo to wystarczy dowolny dokument potwierdzający dokonanie zakupu. Możesz spróbować z print screenem, ale co zrobisz, jeśli zrobią Ci rewizję i zobaczą więcej rzeczy w paczce?? Mnie akurat ostatnio zrewidowali, przyszła paczka ofoliowana i oklejona taśmą z napisem rewizja celna. Tyle, że u mnie się wszystko zgadzało.
Ja wszystko miałam w osobnych paczkach tylko płaciłam kartą po prostu za kilka transakcji na raz Stąd kwota na większą sumę, w paczce są tylko gumki.
wlochata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 08:54   #1250
koteceqq
Rozeznanie
 
Avatar koteceqq
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 759
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Powiem wam, że ja mam do alie całkiem spore zaufanie. Za każdym razem jak byłam niezadowolona zostały mi zwrócone pieniądze, do tego wszystko co zamawiałam do tej pory mi doszło
Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Ja do alie mam większe zaufanie niż do allegro. Już kilka razy na allegro zdarzyło mi się, że coś nie doszło lub było kiepskiej jakości. W takim wypadku pozostaje tylko negatywny komentarz lub zgłoszenie sprawy na policję i spór. Z alie wszystko przychodzi, jak coś jest kiepskiej jakości lub niezgodne z opisem to można dostać zwrot kasy.
Ja mam to samo. Na allegro ostatnio bardzo się zawiodłam, kupiłam szczotkę okazała się być podróbką i nic ze sprzedawcą nie załatwiłam. Sprzedawcy na allegro są cwani bo wiedzą że i tak nikt sie do nich nie dobierze. Obsługa allegro nic nie zrobi bo dla nich to duże pieniądze z prowizji. A kto by latał po komisariatach za takie pieniądze.
Poza tym na alie bardzo mi sie podoba ten system komentarzy pod każdym produktem. Od razu wiadomo czy opłaca się coś kupić czy może lepiej sobie odpuścić. Gdyby taki system działał na allegro to niektórzy sprzedawcy musieliby zwinąć interes

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez wlochata Pokaż wiadomość
Ja wszystko miałam w osobnych paczkach tylko płaciłam kartą po prostu za kilka transakcji na raz Stąd kwota na większą sumę, w paczce są tylko gumki.
Ja bym próbowała zrobić screen z aukcji i właśnie tak jak pisałaś screen zamówienia żeby było widać że to niedroga rzecz. Może akurat przejdzie.
Poza tym nie czekałabym na list (ja nie czekam), tylko od razu na adres email swojego urzędu wysłała te screeny z dopiskiem co jest w paczce i numerem trackingu.
__________________
"Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth."
- Marcus Aurelius
koteceqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 10:01   #1251
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
U mnie David się spisał. Zamawiałam siostrze NB, kliknięte były 2.09 a wczoraj były już u niej. Niestety jakość nie powala, bo sporo na nich kleju.

Ed. właśnie widzę, że zaakceptował spór Ubiegałam się o zwrot części kwoty właśnie o ten klej na butach.
ja też zamówiłam i przyszły z klejem i odklejonym spodem
ale muszę przyznać że David jest bardzo kontaktowy i da się z nim dogadać nie wypiera się i nie każde dawać uszkodzonego towaru w prezencie
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 10:31   #1252
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

do nas dzisiaj doszla czapeczka dla malego
http://www.aliexpress.com/snapshot/6210764247.html
bardzo ladna w realu , material mily w dotylu taki pluszowy , kolory takie jak na aukcji. Jestem bardzo zadowolona..

wkurzyl mnie inny chinczyk a auckji . zamowilam dla kolezanki :
http://www.aliexpress.com/snapshot/6232773382.html
chinczyk mi napisal ze very sorry ale nie maja takich i przeslal mi zdjecia innych zebym sobie wybrala ( inne byly fatalnie wykonane i brzydkie) Powiedzialam nie dziekuje i zrobilam cancela i jako powod wpisalam brak towaru. Chinczyk mnie meczy teraz wiadomosciami zebym wpisala inny powod....czyli mam klamac dla niego
Moze i bym sie zgodzila ale zauwazylam ze on caly czas ma te rekawiczki wystawione wiec innych w ten sposob oszukuje i liczy na to ze z braku laku wybiora te brzydkie.....
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 10:43   #1253
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Hej,

Polecam termiczna torbę...mam taka różowa a teraz przyszla niebieska do kolezanki
http://www.aliexpress.com/snapshot/6188133034.html
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 11:20   #1254
madziaaaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Do mnie wczoraj przyszło parę sztuk biżuterii od tego sprzedawcy, jestem bardzo zadowolona, szybka przesyłka i fajnie wszystko wygląda:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6211199230.html ładnie wyglądają na uchu, ale przestraszyłam się, bo mają ruchomy sztyft i myślałam, że przyszły z wyłamanym ,
http://www.aliexpress.com/snapshot/6211199231.html o wiele większe niż myślałam, że przyjdą, to akurat dobrze,
http://www.aliexpress.com/snapshot/6211199229.html są po prostu piękne,
http://www.aliexpress.com/snapshot/6211199228.html pierścionek, którym wzbudziłam sensację, bo dwie koleżanki myślały, że się zaręczyłam (to nic, że nosiłam go na środkowym palcu) i jak stwierdziłam, że kupiłam go za ok 3 złote, to nie uwierzyły, dopiero jak się przyjrzały z bliska, to stwierdziły, że to jednak nie zaręczynowy, ale wykonanie bez zarzutu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140918_120432[1].jpg (39,8 KB, 144 załadowań)
madziaaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 12:21   #1255
lolika
Rozeznanie
 
Avatar lolika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do lolika
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Mam pod biurkiem w pracy moją ramoneskę, ale jeszcze nawet nie otworzyłam - boję się 0_o !!!!!!!

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
Znalazłam wyznaczniki różnych firm - pod jakimi hasłami kryją się znane marki może komuś się przyda. (Nie sprawdzałam jeszcze)

Adidas -> Adey / Adi / Addas / Addida
Asics -> Asks
Alpinestars -> A Starrs
Abercombrie & Fitch -> AF
Balmain -> bal men / bal mens
Burberry -> Bur / Berry
Calvin Klein -> CK
Chanel -> CC / channel
Columbia -> Mbia / Colu
Deisel -> Die / Dies / Diezel / Dsl
Dior -> DR / D R
Ecko -> Rhino
Emporio Armani -> AX / EA / Arma
Ferrari -> fr / FER&RARI / FR brand
Gucci -> guchi
Hollister -> HCO / Holistes / Holistants
Lacoste -> Lac
Louis Vuitton -> LV
Mizuno -> Mz
Nike- > Nik / NK
Oakley -> OK
Prada — > Pra / Prad / Prd
Puma -> P-U-M-A /PM
Ralph Lauren -> Horse / RL / Laur
Ray Ban -> RB / Ban
Reebok -> RBK
Tommy Hilfiger -> Tommis
Victoria Secrets — > VS / Secret
Yves Saint Laurent -> YSL
Zara -> Zar / Za

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

co się powtarza to trudno z espaniolo fb ;p
  • Abercrombie & Fitch - AF
  • Adidas: Adey, addas, adi, adids, shampooers
  • Aeropostale: Aero
  • Alpinestars: A stars
  • American Eagle: AE
  • Asics: ASKS, con esto también se encuentran zapatillas de baloncesto de otras marcas
  • Balenciaga: Enciaga
  • Burberry: Bur, berry
  • Calvin klein: ck
  • Casio: Cassio
  • Chanel: cc, DOUBLE C
  • Citizen: AT, BR, COT
  • Diesel: Die, Dies, Dsl
  • DR. Martens: Martin
  • Heuer: TOH
  • Ecko: Rhino
  • Emporio Armani: A X, E A, AR, AOR
  • Festina: festina watch
  • GAP: G A P
  • G-star raw: gs - gstar - raw
  • Guess: g****, g***s
  • H&m: H*M
  • Hollister y abercrombie: HCO, hollistes, hollistants
  • Hugo Boss: HB
  • Kenzo: KENZ
  • Kipling: Kip
  • Lacoste: Crocodile, croc
  • Levis: Lev, levs
  • Louis Vuitton: LV
  • MAC: mc
  • Marc Jacobs: MJ
  • Moschino: mcdonalds
  • Mizuno: MZ
  • Michael Kors: MK
  • New Balance: N shoes
  • Nike: NK
  • Oakley: O
  • Philipp Plein: Philipp, philippe, philipp
  • Prada: Pra, prad, prd
  • Puma: P u m a
  • Ralph Lauren: horse, RL, polo
  • Ray Ban: RB
  • Rolex: Role
  • Selko: SOK
  • Tiffany & Co.: Tif, Tiff, Tiffany, Tiffani
  • Tissot: T17 WATCH,
  • Timberland: timber
  • Tommy Hilfiger: Tommis
  • Tous: To.us, bear
  • UGG: Australian boots
  • Urban Decay: UD
  • VANS = Vansing
  • Victoria Secret: VS
  • Yves Saint Lauren: YSL
  • Zara: Zar, ZA


---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

http://www.aliexpress.com/item/hot-s...039886665.html fajne, ale drogieee, nie ? ;p A wiecie u kogo można kupić SREBRNE srebrne bransoletki (takie kajdany) ;p ?
__________________
"Kobiety lubią giełdę próżności - niekoniecznie chcą się sprzedać, ale chcą znać kurs."

Wymiankowo https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post53584534
lolika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 12:34   #1256
xflamesxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 853
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez lolika Pokaż wiadomość
Mam pod biurkiem w pracy moją ramoneskę, ale jeszcze nawet nie otworzyłam - boję się 0_o !!!!!!!

a jaką ramoneskę zamówiłaś?


---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez xflamesxx Pokaż wiadomość
a jaką ramoneskę zamówiłaś?
[/COLOR]
http://www.aliexpress.com/snapshot/6210932178.html już znalazłam, daj znać co Ci przyszło
xflamesxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 12:38   #1257
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez lolika Pokaż wiadomość
Mam pod biurkiem w pracy moją ramoneskę, ale jeszcze nawet nie otworzyłam - boję się 0_o !!!!!!!

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------


co się powtarza to trudno z espaniolo fb ;p
  • Abercrombie & Fitch - AF
  • Adidas: Adey, addas, adi, adids, shampooers
  • Aeropostale: Aero
  • Alpinestars: A stars
  • American Eagle: AE
  • Asics: ASKS, con esto también se encuentran zapatillas de baloncesto de otras marcas
  • Balenciaga: Enciaga
  • Burberry: Bur, berry
  • Calvin klein: ck
  • Casio: Cassio
  • Chanel: cc, DOUBLE C
  • Citizen: AT, BR, COT
  • Diesel: Die, Dies, Dsl
  • DR. Martens: Martin
  • Heuer: TOH
  • Ecko: Rhino
  • Emporio Armani: A X, E A, AR, AOR
  • Festina: festina watch
  • GAP: G A P
  • G-star raw: gs - gstar - raw
  • Guess: g****, g***s
  • H&m: H*M
  • Hollister y abercrombie: HCO, hollistes, hollistants
  • Hugo Boss: HB
  • Kenzo: KENZ
  • Kipling: Kip
  • Lacoste: Crocodile, croc
  • Levis: Lev, levs
  • Louis Vuitton: LV
  • MAC: mc
  • Marc Jacobs: MJ
  • Moschino: mcdonalds
  • Mizuno: MZ
  • Michael Kors: MK
  • New Balance: N shoes
  • Nike: NK
  • Oakley: O
  • Philipp Plein: Philipp, philippe, philipp
  • Prada: Pra, prad, prd
  • Puma: P u m a
  • Ralph Lauren: horse, RL, polo
  • Ray Ban: RB
  • Rolex: Role
  • Selko: SOK
  • Tiffany & Co.: Tif, Tiff, Tiffany, Tiffani
  • Tissot: T17 WATCH,
  • Timberland: timber
  • Tommy Hilfiger: Tommis
  • Tous: To.us, bear
  • UGG: Australian boots
  • Urban Decay: UD
  • VANS = Vansing
  • Victoria Secret: VS
  • Yves Saint Lauren: YSL
  • Zara: Zar, ZA


---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

http://www.aliexpress.com/item/hot-s...039886665.html fajne, ale drogieee, nie ? ;p A wiecie u kogo można kupić SREBRNE srebrne bransoletki (takie kajdany) ;p ?
Daj znac co przyszlo i czekam na fotki, mialam zamowic ta sama ramoneske tylko od innego sprzedawcy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 12:50   #1258
melay
Zadomowienie
 
Avatar melay
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 093
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez lolika Pokaż wiadomość
Mam pod biurkiem w pracy moją ramoneskę, ale jeszcze nawet nie otworzyłam - boję się 0_o !!!!!!
Czego się boisz A jaką zamawiałaś?
melay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 14:40   #1259
Anne Everbring
Raczkowanie
 
Avatar Anne Everbring
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 92
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

hej dziewczyny, wciaz testuje moja Foreo Lune mini i przed wczoraj wlaczyla mi sie sama w lazience i z 3 razy wlaczylo sie samo swiatlo w tym dolnym panelu, ale bez wibracji, nie wiem czy za jakis czas sie cos wiecej nie stanie, a poki co schodzi wiecej baterii przez to. Napisalam do chinki, ale bez zakladania sporu, przeprosila i powiedziala, ze jutro wysla jeszcze jedna. No niby okej milo, nawet sie tego nie spodziewalam. Ale skoro maja mi wyslac, a nie zdarzy przyjsc do czasu zakonczenia aukcji (pozostalo jakos 10 dni) to kasa pojdzie do niej, a ja nie mam gwarancji, ze wyslala zamiennik, bo tracking moze byc falszywy i wtedy nie mam co juz skladac sporu o jakikolwiek zwrot. Tutaj mam do Was wszechwiedzacych pytanie: czy np otowrzyc teraz spor, w ktorym ona moze zaznaczyc, ze wysyla towar i dopoki nie przyjdzie to kasa pozostanie w zawieszeniu? Co byscie zrobily?
Anne Everbring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-18, 15:25   #1260
agata0212
Raczkowanie
 
Avatar agata0212
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 193
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dziewczyny, zamawiała moze któraś z was sportowy zegarek i ma sprawdzonego sprzedawcę? Chodzi mi cos w stylu casio baby-G możecie cos polecić? Na aukcjach większość to typowo męskie
agata0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 18:18:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.