Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-15, 20:53   #1861
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Dziękuję już mi lepiej kataru nie ma tylko kaszel straszny został ;/ niestety zaraziłam Tż

Chyba teraz już po prostu taka pora, ja też dopiero ledwo co wyzdrowiałam jeszcze pokasłuje, tylko u nas to TŻ sprzedał mnie chorobę, a nie odwrotnie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 21:38   #1862
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Wszystkim chorowitkom życzę dużo zdrówka

Wkurzyłam się, bo jakaś babka dzisiaj przyniosła do mnie do pracy Ray Bany zerówki na sprzedaż, cena na metce 119 euro, ona chciała 200 zł phi zamówiłam na ali za niecałe 5 dolców, bo się sobie w nich spodobałam, a też nie miałam żadnej pewności, że to oryginalne

Kupiłam na allegro jeszcze bluzkę z Mohito, bluzkę ze Stradka i spodnie z Zary.
TŻ mnie zastrzeli jak wróci
A miałam już nic nie kupować
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 06:08   #1863
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wszystkim chorowitkom życzę dużo zdrówka

Wkurzyłam się, bo jakaś babka dzisiaj przyniosła do mnie do pracy Ray Bany zerówki na sprzedaż, cena na metce 119 euro, ona chciała 200 zł phi zamówiłam na ali za niecałe 5 dolców, bo się sobie w nich spodobałam, a też nie miałam żadnej pewności, że to oryginalne

Kupiłam na allegro jeszcze bluzkę z Mohito, bluzkę ze Stradka i spodnie z Zary.
TŻ mnie zastrzeli jak wróci
A miałam już nic nie kupować
Też chciałam sobie kupić RB takie ładne widziałam na wątku ali, ale coś mi się nie chce wczytać aukcja

I pochwal się zakupkami
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 08:34   #1864
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Jak wszystko przyjdzie to sie pochwale
Ta aukcja juz nie dziala, ale znalazlam inna u tego sprzedawcy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 12:01   #1865
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cześć Dziewczyny
Pozdrawiam Was z pieknej słonecznej Francji trochę powypoczywalismy pijemy francuskie winko i wcinamy smierdzace sery
W wakacyjny odpoczynek wplotly się pewne małe zawody w ratownictwie wodnym, mistrzostwa świata. nasi chlopcy zdobyli 3zlota i 2 srebra także mistrzostwa w basenie już się skończyly. Teraz 2dni plazowki zawody w morzu. Chłopaki traktują to jak zabawę. Wiadomo że przy takich Australijczykach nie mamy szans ale udział wziąć można. Hobbystycznie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 13:31   #1866
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Pozdrawiam Was z pieknej słonecznej Francji trochę powypoczywalismy pijemy francuskie winko i wcinamy smierdzace sery
W wakacyjny odpoczynek wplotly się pewne małe zawody w ratownictwie wodnym, mistrzostwa świata. nasi chlopcy zdobyli 3zlota i 2 srebra także mistrzostwa w basenie już się skończyly. Teraz 2dni plazowki zawody w morzu. Chłopaki traktują to jak zabawę. Wiadomo że przy takich Australijczykach nie mamy szans ale udział wziąć można. Hobbystycznie
Aleee super
Zrób dużo zdjęć Agatko


Buah zamówiłam już 8,2 1 tubka starcza Ci na całe włosy? Bo tam tylko 50 ml jest


Yata ja swoje RB zamówiłam z tej aukcji http://www.aliexpress.com/snapshot/6240514778.html
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 14:25   #1867
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Miała któras z Was odzywke z tej serii co szampon ??

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...e-caramel.html
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-16, 14:43   #1868
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

witajcie, ja też nie mam czasu by siedzieć na wątku jesteśmy aktualnie na etapie kupna mieszkania (na kredyt) i załatwiania formalności...
ale dołączyłam do tych sprzątających buty zrobiłam to w zeszłym tygodniu i chyba z 10par wyrzuciłam...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 15:27   #1869
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Dziękuję już mi lepiej kataru nie ma tylko kaszel straszny został ;/ niestety zaraziłam Tż
A ja zarazilam malego Pomimo syropku na kaszel, masci rozgrzewajacej, i syropku na goraczke poprawa jest minimalna :/ A nie chcialam mu dawac antybiotyku bo rok juz nie dawalismy i wolalabym tego uniknac Macie jakis pomysl??

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

A propos butow- ja mam ich tak malo ze tz sam sie zaoferowal dzisiaj ze mi balerinki kupi A oprocz tego zamowilam ostatnio air maxy na ali
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 17:11   #1870
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A ja zarazilam malego Pomimo syropku na kaszel, masci rozgrzewajacej, i syropku na goraczke poprawa jest minimalna :/ A nie chcialam mu dawac antybiotyku bo rok juz nie dawalismy i wolalabym tego uniknac Macie jakis pomysl??

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

A propos butow- ja mam ich tak malo ze tz sam sie zaoferowal dzisiaj ze mi balerinki kupi A oprocz tego zamowilam ostatnio air maxy na ali
Mi na kaszel w zeszłym roku pomógł syrop prawoślazowy. Może do tego jeszcze herbata z malinami/miodem? Syrop z cebuli? Mnie tak mama leczyła i teraz w sumie rzadko choruję
Plus wygrzewanie się w wyrku. Fajnie też zainwestować w inhalator i bańki

Ja już myślę nad zimowym obuwiem kozaki mam nowe, w zeszłym roku kupiłam skórzane i dwie pary botków też skórzanych, ale chciałabym jeszcze jakieś wysokie podobają mi się jedne w ccc, ale 299 zł

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Ex może Ty się orientujesz jak wpisać na ali po angielsku, żeby mi znalazło taki hmmm ręcznik/czepek? z mikrofibry do owijania mokrych włosów wiesz o co mi chodzi?

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Znalazłam http://www.aliexpress.com/item/Free-...908167043.html
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 19:12   #1871
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Pozdrawiam Was z pieknej słonecznej Francji trochę powypoczywalismy pijemy francuskie winko i wcinamy smierdzace sery
W wakacyjny odpoczynek wplotly się pewne małe zawody w ratownictwie wodnym, mistrzostwa świata. nasi chlopcy zdobyli 3zlota i 2 srebra także mistrzostwa w basenie już się skończyly. Teraz 2dni plazowki zawody w morzu. Chłopaki traktują to jak zabawę. Wiadomo że przy takich Australijczykach nie mamy szans ale udział wziąć można. Hobbystycznie
Aaaale Ci dobrze, pochwaliłabyś się jakimiś fotkami

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
witajcie, ja też nie mam czasu by siedzieć na wątku jesteśmy aktualnie na etapie kupna mieszkania (na kredyt) i załatwiania formalności...
łącze się w bólach i trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yata ja swoje RB zamówiłam z tej aukcji http://www.aliexpress.com/snapshot/6240514778.html
Aaaa Ty oprawki a ja chciałam takie przeciwsłoneczne

takie
http://www.aliexpress.com/snapshot/6177981388.html

Ja na mój kaszel brałam jakiś syrop z babki lancetowatej (nie wiem czy nie pomyliłam nazwy) powiedziała mi pani w aptece, że stara sprawdzona receptura właśnie na nieżyty gardła, i nawilżające pastylki frida - parę dni i minęło (mam nadzieję, że to nie były początki jakieś zapalenia oskrzeli bo tak coś mi rzęzi czasem )


Aaaa Princesska widziałam te buty w lidlu, fajne nawet
Też się czaiłam na jedne w CCC skórkowe, nawet chciaąłm wziąć.. ale żebym to ja miała pewność, że jak tyle kosztują to trochę pochodzę, ale nie, moja mama 2 podejścia robiła w różnym czasie różne fasony bo to pory roku były inne, skórkowe takie z lasockiego i były reklamowane, ciagle coś.. więc
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-16, 19:57   #1872
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A ja zarazilam malego Pomimo syropku na kaszel, masci rozgrzewajacej, i syropku na goraczke poprawa jest minimalna :/ A nie chcialam mu dawac antybiotyku bo rok juz nie dawalismy i wolalabym tego uniknac Macie jakis pomysl??

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

A propos butow- ja mam ich tak malo ze tz sam sie zaoferowal dzisiaj ze mi balerinki kupi A oprocz tego zamowilam ostatnio air maxy na ali
Ja tak jak i princeska polecal syrop z cebuli nie dosc ze pyszny to jeszcze skuteczny . Do tego na gardlo woda z sola i mleko z miodem. Ja teraz tez chora od niedzieli jestem . I sie kuruje Vicsem ( do picia ) tabletkami strepsils pomaranczowymi i mleko z miodem pije - chociaz mleko to raczej oprocz lepszego przelykania to duzo nie daje :p.
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 20:14   #1873
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Aaaa Ty oprawki a ja chciałam takie przeciwsłoneczne

takie
http://www.aliexpress.com/snapshot/6177981388.html

Ja na mój kaszel brałam jakiś syrop z babki lancetowatej (nie wiem czy nie pomyliłam nazwy) powiedziała mi pani w aptece, że stara sprawdzona receptura właśnie na nieżyty gardła, i nawilżające pastylki frida - parę dni i minęło (mam nadzieję, że to nie były początki jakieś zapalenia oskrzeli bo tak coś mi rzęzi czasem )


Aaaa Princesska widziałam te buty w lidlu, fajne nawet
Też się czaiłam na jedne w CCC skórkowe, nawet chciaąłm wziąć.. ale żebym to ja miała pewność, że jak tyle kosztują to trochę pochodzę, ale nie, moja mama 2 podejścia robiła w różnym czasie różne fasony bo to pory roku były inne, skórkowe takie z lasockiego i były reklamowane, ciagle coś.. więc
Przeciwsłonecznych to ja kochana mam już 3 pary
Zamawiałam na tych aukcjach http://www.aliexpress.com/snapshot/6186391386.html
http://www.aliexpress.com/snapshot/6079412128.html
http://www.aliexpress.com/snapshot/6062692843.html
I każde są inne te niebieskie są TŻ, ale czasami mu je podkradam złote moje i te najtańsze zamówiłam w sumie ze względu na cenę i jako jedyne przyszły bez pudełka i chusteczki. No i one są większe niż pozostałe co w sumie mi się podoba zresztą kilka stron temu wklejałam zdjęcie porównawcze dla EX nie wiem czy widziałaś?

A na kaszel to mi się przypomniało, że zawsze brałam fervex, ale chyba go wycofali

No właśnie i dlatego nie chcę tych z ccc jakością to oni nie grzeszą.
W sumie w zeszłym roku też dałam 300 zł za kozaki, ale są polskiej firmy, porządnie ocieplone i wizualnie mi się podobają o takie http://obuwie-damskie-sklep-internet...,kozaki-czarne
Te z lidla też niby fajne, ale szkoda, że zamszowe, wolałabym ze skórki
i chcę coś najlepiej na platformie, do spódniczek czy sukienek na jakieś większe wyjścia, bo na co dzień to i tak w płaskich śmigam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 22:00   #1874
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Przeciwsłonecznych to ja kochana mam już 3 pary
Zamawiałam na tych aukcjach http://www.aliexpress.com/snapshot/6186391386.html
http://www.aliexpress.com/snapshot/6079412128.html
http://www.aliexpress.com/snapshot/6062692843.html
I każde są inne te niebieskie są TŻ, ale czasami mu je podkradam złote moje i te najtańsze zamówiłam w sumie ze względu na cenę i jako jedyne przyszły bez pudełka i chusteczki. No i one są większe niż pozostałe co w sumie mi się podoba zresztą kilka stron temu wklejałam zdjęcie porównawcze dla EX nie wiem czy widziałaś?

A na kaszel to mi się przypomniało, że zawsze brałam fervex, ale chyba go wycofali

No właśnie i dlatego nie chcę tych z ccc jakością to oni nie grzeszą.
W sumie w zeszłym roku też dałam 300 zł za kozaki, ale są polskiej firmy, porządnie ocieplone i wizualnie mi się podobają o takie http://obuwie-damskie-sklep-internet...,kozaki-czarne
Te z lidla też niby fajne, ale szkoda, że zamszowe, wolałabym ze skórki
i chcę coś najlepiej na platformie, do spódniczek czy sukienek na jakieś większe wyjścia, bo na co dzień to i tak w płaskich śmigam
Ty to chyba chcesz mnie z torbami puścić
Ja choruję na te brązowe
A jak z jakością? faktycznie te droższe lepsiejsze czy nie ma reguły? bo mnie na samej chusteczce i pokrowcu tak średnio zależy

Wiesz co, co do fervexu pamiętam jakiś czas temu, chyba w zeszłą zimę jakaś afera była, ze w pewnej partii dostała się jakaś niedozwolona substancja i na biegu wycofywali z apteki.. i prawdę powiedziawszy od tamtej pory przestawiliśmy się na theraflu i nawet nie wiem czy nie jest lepszy..

Apropo kozaków fajne takie ala oficerki, ponadczasowe

Jezu siatkarze mnie chyba dziś do zawału doprowadzą

W ogóle to.. chciałam sobie kupić frezarkę taką jakąś bardziej profesjonalną, tylko zastanawiam się, czy będę umiała się tym obsłużyć i nie zrobię sobie krzywdy? :P

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2014-09-16 o 23:03
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 08:08   #1875
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ty to chyba chcesz mnie z torbami puścić
Ja choruję na te brązowe
A jak z jakością? faktycznie te droższe lepsiejsze czy nie ma reguły? bo mnie na samej chusteczce i pokrowcu tak średnio zależy

Wiesz co, co do fervexu pamiętam jakiś czas temu, chyba w zeszłą zimę jakaś afera była, ze w pewnej partii dostała się jakaś niedozwolona substancja i na biegu wycofywali z apteki.. i prawdę powiedziawszy od tamtej pory przestawiliśmy się na theraflu i nawet nie wiem czy nie jest lepszy..

Apropo kozaków fajne takie ala oficerki, ponadczasowe

Jezu siatkarze mnie chyba dziś do zawału doprowadzą

W ogóle to.. chciałam sobie kupić frezarkę taką jakąś bardziej profesjonalną, tylko zastanawiam się, czy będę umiała się tym obsłużyć i nie zrobię sobie krzywdy? :P
Haha przynajmniej nie pojde sama z torbami
Roznia sie. Te drozsze sa ciezsze, oprawki sa metalowe, a w tych tanszych sa lzejsze i jakosciowo sa jak zwykle okulary z sieciowek.
Wstawiam jeszcze raz fotke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1410937811116.jpg (44,0 KB, 33 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 15:42   #1876
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej laski

Przypadkowo zaszlam dzis podczas wizyty w up do dzialu szkolen i niemalze od reki dostalam szkolenie kosmetyczne z elementami wizazu i stylizacji paznokci Zaczynam okolo 6 pazdziernika, bedzie to trwalo 2 miechy, i dostane nawet stypendium stazowe ktore jest tak samo platne jak staz z up na plus jest mozliwosc wziecia l4, wiec nie bede miec problemow w razie gdyby maly zachorowal. A w polowie grudnia mam zlozyc wniosek o staz i prawdopodobnie od stycznia bede mogla go zaczac Ale sie ciesze
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 16:54   #1877
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej laski

Przypadkowo zaszlam dzis podczas wizyty w up do dzialu szkolen i niemalze od reki dostalam szkolenie kosmetyczne z elementami wizazu i stylizacji paznokci Zaczynam okolo 6 pazdziernika, bedzie to trwalo 2 miechy, i dostane nawet stypendium stazowe ktore jest tak samo platne jak staz z up na plus jest mozliwosc wziecia l4, wiec nie bede miec problemow w razie gdyby maly zachorowal. A w polowie grudnia mam zlozyc wniosek o staz i prawdopodobnie od stycznia bede mogla go zaczac Ale sie ciesze
Ale super
Zazdroszczę aż, sama bym poszła na jakieś fajne szkolenie
Ex a do szkoły jeszcze chodzisz czy już zrezygnowałaś?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 17:28   #1878
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Witajcie laseczki

Co do chorowania to ja mam też nieciekawą sytuację - ostatnio ciągle skarżyłam się na bóle w dole brzucha i ciągle latałam do WC - poszłam na badania moczu i wyszlo mi że mam bakterie ESCHERICHIA COLI ;/ już raz to miałam i wylądowałam w szpitalu dlateog martwie siebardzo... lekarka przepisała mi na to antybiotyk i oby mi to przeszło po nim bo inaczej moze byc ciezko...


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Lavia witaaaj

Carolajn zdrowka Ja tez ost bylam chora :/
witaj słoneczko

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Mi na kaszel w zeszłym roku pomógł syrop prawoślazowy. Może do tego jeszcze herbata z malinami/miodem? Syrop z cebuli? Mnie tak mama leczyła i teraz w sumie rzadko choruję
Plus wygrzewanie się w wyrku. Fajnie też zainwestować w inhalator i bańki

Ja już myślę nad zimowym obuwiem kozaki mam nowe, w zeszłym roku kupiłam skórzane i dwie pary botków też skórzanych, ale chciałabym jeszcze jakieś wysokie podobają mi się jedne w ccc, ale 299 zł

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Ex może Ty się orientujesz jak wpisać na ali po angielsku, żeby mi znalazło taki hmmm ręcznik/czepek? z mikrofibry do owijania mokrych włosów wiesz o co mi chodzi?

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Znalazłam http://www.aliexpress.com/item/Free-...908167043.html
ja też musze pomyśleć nad zimowym obuwiem- bo jesiennego to mam aż za dużo - botki, snackersy, rozne koturny itd a na zime z butami juz gorzej....

Ja również polecam syrop z cebuli ale też skutecznyjest syrop klonowy. A do tego jest bardzo smaczny

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
witajcie, ja też nie mam czasu by siedzieć na wątku jesteśmy aktualnie na etapie kupna mieszkania (na kredyt) i załatwiania formalności...
ale dołączyłam do tych sprzątających buty zrobiłam to w zeszłym tygodniu i chyba z 10par wyrzuciłam...
ooo widze że dużo pozytywnych zmian u Ciebie nie ma to jak być na swoim

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Haha przynajmniej nie pojde sama z torbami
Roznia sie. Te drozsze sa ciezsze, oprawki sa metalowe, a w tych tanszych sa lzejsze i jakosciowo sa jak zwykle okulary z sieciowek.
Wstawiam jeszcze raz fotke
ale świetne są te oksy ja niestety oryginalnych Ray Banów nie mam bo wg mnei są za drogie, a ja i tak szybko jakos niszcze okulary ;/

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Pozdrawiam Was z pieknej słonecznej Francji trochę powypoczywalismy pijemy francuskie winko i wcinamy smierdzace sery
W wakacyjny odpoczynek wplotly się pewne małe zawody w ratownictwie wodnym, mistrzostwa świata. nasi chlopcy zdobyli 3zlota i 2 srebra także mistrzostwa w basenie już się skończyly. Teraz 2dni plazowki zawody w morzu. Chłopaki traktują to jak zabawę. Wiadomo że przy takich Australijczykach nie mamy szans ale udział wziąć można. Hobbystycznie
Agatko weż mnie tam do siebie......Tak mi sie chce wakacji i wyrwania sie stąd - od 2lat nigdzie nie bylam bo a to remont mieszkania,a to w tym roku odkładanie na ślub....
Jedyne co to jedziemy teraz na weekend do Torunia z Tż-tem świętować naszą 5tą rocznicę.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej laski

Przypadkowo zaszlam dzis podczas wizyty w up do dzialu szkolen i niemalze od reki dostalam szkolenie kosmetyczne z elementami wizazu i stylizacji paznokci Zaczynam okolo 6 pazdziernika, bedzie to trwalo 2 miechy, i dostane nawet stypendium stazowe ktore jest tak samo platne jak staz z up na plus jest mozliwosc wziecia l4, wiec nie bede miec problemow w razie gdyby maly zachorowal. A w polowie grudnia mam zlozyc wniosek o staz i prawdopodobnie od stycznia bede mogla go zaczac Ale sie ciesze
ty to jesteś farciara!!
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 19:17   #1879
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Haha przynajmniej nie pojde sama z torbami
Roznia sie. Te drozsze sa ciezsze, oprawki sa metalowe, a w tych tanszych sa lzejsze i jakosciowo sa jak zwykle okulary z sieciowek.
Wstawiam jeszcze raz fotke
Te niżej to rozumiem są te droższe?


Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej laski

Przypadkowo zaszlam dzis podczas wizyty w up do dzialu szkolen i niemalze od reki dostalam szkolenie kosmetyczne z elementami wizazu i stylizacji paznokci Zaczynam okolo 6 pazdziernika, bedzie to trwalo 2 miechy, i dostane nawet stypendium stazowe ktore jest tak samo platne jak staz z up na plus jest mozliwosc wziecia l4, wiec nie bede miec problemow w razie gdyby maly zachorowal. A w polowie grudnia mam zlozyc wniosek o staz i prawdopodobnie od stycznia bede mogla go zaczac Ale sie ciesze
Ale superaśnie się trafiło
Gratuluję

Może przy okazji podpowiesz mi co do frezarki
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 19:36   #1880
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Witajcie laseczki

Co do chorowania to ja mam też nieciekawą sytuację - ostatnio ciągle skarżyłam się na bóle w dole brzucha i ciągle latałam do WC - poszłam na badania moczu i wyszlo mi że mam bakterie ESCHERICHIA COLI ;/ już raz to miałam i wylądowałam w szpitalu dlateog martwie siebardzo... lekarka przepisała mi na to antybiotyk i oby mi to przeszło po nim bo inaczej moze byc ciezko...



ja też musze pomyśleć nad zimowym obuwiem- bo jesiennego to mam aż za dużo - botki, snackersy, rozne koturny itd a na zime z butami juz gorzej....


ale świetne są te oksy ja niestety oryginalnych Ray Banów nie mam bo wg mnei są za drogie, a ja i tak szybko jakos niszcze okulary ;/
Ojej mam nadzieję, że leki Ci pomogą
Ja mam w sumie dwie pary kozaków i tyle muszę kupić jeszcze jakieś buty a'la emu, żeby mieć do latania z psem
Według mnie oryginalne RB też za drogie, ja też niszczę albo gubię okulary, a tak mi nie żal
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Te niżej to rozumiem są te droższe?
nie, te niżej tańsze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 20:11   #1881
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Lavia, mozesz mi wyslac chocby na priv jaki bierzesz antybiotyk?
moja cora od marca jest leczona z bakterii, ciagle wracaja, w pazdzierniku ma cystografie :-(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 20:48   #1882
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
nie, te niżej tańsze
No patrz a ja myślałam, że jak z metką to te droższe
ale to nawet lepiej bo te u góry fajniejsze
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 20:56   #1883
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No patrz a ja myślałam, że jak z metką to te droższe
ale to nawet lepiej bo te u góry fajniejsze
Tamte też miały metkę, tylko zamówiłam je dużo wcześniej, a fotkę strzeliłam jak dostałam te drugie
te u góry mają jeszcze kształt taki bardziej dopasowany do twarzy, a te tańsze są raczej płaskie.

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2014-09-17 o 21:32
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 09:50   #1884
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziewczyny które doczepiają clipy doradzcie jakie włosy kupić - mam na mysli zestaw `140gram 45cm lub 150 gram 50cm ?? Włosy mam teraz ścięte na trójkąt , łódkę .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ar5143.jpg (18,8 KB, 46 załadowań)
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 12:32   #1885
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Cytat:
Napisane przez Paulinka7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które doczepiają clipy doradzcie jakie włosy kupić - mam na mysli zestaw `140gram 45cm lub 150 gram 50cm ?? Włosy mam teraz ścięte na trójkąt , łódkę .
Paulinko moim skromnym zdaniem klipy nie sa dobrym rozwiazaniem dla Twoich wloskow, jeszcze bardziej Ci je obciaza a z tego co pamietam narzekalas ostatnio na wypadanie i bolace cebulki wlosow..

Agatko baw sie tam dobrze i wypij toast za Nas wszystkie tutaj

Shizaxa trzymam kciuki za kredyt!


---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ale super
Zazdroszczę aż, sama bym poszła na jakieś fajne szkolenie
Ex a do szkoły jeszcze chodzisz czy już zrezygnowałaś?
Chodze Tylko teraz znow nie bede na zajeciach bo mlody na antybiotyku w domu lezy..

A szkolenie fajna sprawa Nie dosc ze moge podniesc kwalifikacje to jeszcze kaska jakas z tego bedzie Jak niczego nie znajdziesz mozesz tez sprobowac, moze a nuz cos fajnego bedzie
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Witajcie laseczki

Co do chorowania to ja mam też nieciekawą sytuację - ostatnio ciągle skarżyłam się na bóle w dole brzucha i ciągle latałam do WC - poszłam na badania moczu i wyszlo mi że mam bakterie ESCHERICHIA COLI ;/ już raz to miałam i wylądowałam w szpitalu dlateog martwie siebardzo... lekarka przepisała mi na to antybiotyk i oby mi to przeszło po nim bo inaczej moze byc ciezko...




witaj słoneczko



ja też musze pomyśleć nad zimowym obuwiem- bo jesiennego to mam aż za dużo - botki, snackersy, rozne koturny itd a na zime z butami juz gorzej....

Ja również polecam syrop z cebuli ale też skutecznyjest syrop klonowy. A do tego jest bardzo smaczny



ooo widze że dużo pozytywnych zmian u Ciebie nie ma to jak być na swoim



ale świetne są te oksy ja niestety oryginalnych Ray Banów nie mam bo wg mnei są za drogie, a ja i tak szybko jakos niszcze okulary ;/



Agatko weż mnie tam do siebie......Tak mi sie chce wakacji i wyrwania sie stąd - od 2lat nigdzie nie bylam bo a to remont mieszkania,a to w tym roku odkładanie na ślub....
Jedyne co to jedziemy teraz na weekend do Torunia z Tż-tem świętować naszą 5tą rocznicę.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------



ty to jesteś farciara!!
Bidulka, zdrowka zycze kochana
Ja od 3 lat siedze na dupce w swoim miescie wiec rozumiem Cie doskonale Jednak gdybym miala brac slub zdecydowalabym sie na slub tylko dla mnie tz i malego na jakiejs tropikalnej wyspie Pisalysmy zreszta niedawno o tym z Princ. Swietna sprawa bo slub i urlop w jednym i kasa nie idzie w bloto jak w przypadku wesela/przyjecia dla rodziny (bo uwazam ze nawet zaproszenie rodziny do restauracji na symboliczny obiad i kawke jest zbyt drogie i para mloda poza obecnoscia gosci tak naprawde nic z tego nie ma poza stracona kasa, nerwami, czy kredytem na glowie..) Ja bym nie potrafila sobie odmowic wakacji na rzecz slubu z weselem.. Ale trzymam kciuki za Ciebie i tzta, zeby wszystko wyszlo Wam tak jak to sobie wymarzyliscie I czekamy na jakies fotki slubne
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Te niżej to rozumiem są te droższe?




Ale superaśnie się trafiło
Gratuluję

Może przy okazji podpowiesz mi co do frezarki
Dziekuje

Ja jeszcze frezarki nie mialam przyjemnosci uzywac ale dam znac jak bede juz po
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-09-18 o 12:33
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 15:40   #1886
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ex a egzamin juz mialas? Bo teraz sa te dwa na kosmetyce?
U mnie to nie taka prosta sprawa, bo gdybym chciala zarejestrowac sie w UP to musze byc bezrobotna, a ja prace mam.
Poszlabym nawet na jakis staz, chcialabym robic cos w zawodzie, ale nie mam pewnosci, ze znajda cos dla mnie sensownego.
troche ryzyko jest, a nie chce siedziec w domu bezsensu.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 16:13   #1887
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Paulinko moim skromnym zdaniem klipy nie sa dobrym rozwiazaniem dla Twoich wloskow, jeszcze bardziej Ci je obciaza a z tego co pamietam narzekalas ostatnio na wypadanie i bolace cebulki wlosow..
Włoski nie bede nosić na co dzień potrzebuje na przyszły tydzień na sesje a mam ich aż 2 nie wiem czy wziąć te 45 i czy nie beda zbyt krótkie bo wizazystka na pewno bedzie mi robic loki.
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 16:53   #1888
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ex a egzamin juz mialas? Bo teraz sa te dwa na kosmetyce?
U mnie to nie taka prosta sprawa, bo gdybym chciala zarejestrowac sie w UP to musze byc bezrobotna, a ja prace mam.
Poszlabym nawet na jakis staz, chcialabym robic cos w zawodzie, ale nie mam pewnosci, ze znajda cos dla mnie sensownego.
troche ryzyko jest, a nie chce siedziec w domu bezsensu.
Jeden juz mialam, w tym roku szkolnym czeka mnie drugi. Princ w up masz tez takie cos ze gdy bedac bezrobotna pojdziesz do szkoly dalej dostaniesz stypendium co miesieczne w wysokosci 120% zasilku dla bezrobotnych o ile sie nie myle. W razie jakbys faktycznie miala problem ze znalezieniem pracy idz do up Tylko ze staze, szkolenia itp. sa glownie dla osob do 25 roku zycia.
Cytat:
Napisane przez Paulinka7 Pokaż wiadomość
Włoski nie bede nosić na co dzień potrzebuje na przyszły tydzień na sesje a mam ich aż 2 nie wiem czy wziąć te 45 i czy nie beda zbyt krótkie bo wizazystka na pewno bedzie mi robic loki.
Aaa rozumiem. To dobrze. Ja bym brala dluzsze
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 18:45   #1889
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Jeden juz mialam, w tym roku szkolnym czeka mnie drugi. Princ w up masz tez takie cos ze gdy bedac bezrobotna pojdziesz do szkoly dalej dostaniesz stypendium co miesieczne w wysokosci 120% zasilku dla bezrobotnych o ile sie nie myle. W razie jakbys faktycznie miala problem ze znalezieniem pracy idz do up Tylko ze staze, szkolenia itp. sa glownie dla osob do 25 roku zycia.
To jeszcze rok mi został
jak nie znajdę nic do końca października to będę musiała się zwolnić z pracy, bo mam umowę o dzieło i nie będę miała żadnego ubezpieczenia
i wtedy bym poszła do up. Teraz się nie zwolnię, bo nie wiem czy dostanę jakąś pracę z up, czy staż, który będzie mi się podobał.
Zresztą u mnie jest tak, że można 3 razy odmówić przyjęcia pracy. A jak mi zaproponują sklep spożywczy czy produkcję to sory
I dlatego mam dylemat, bo chcę coś w zawodzie i liczę, że znajdę jeszcze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 20:46   #1890
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Lavia, mozesz mi wyslac chocby na priv jaki bierzesz antybiotyk?
moja cora od marca jest leczona z bakterii, ciagle wracaja, w pazdzierniku ma cystografie :-(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jasne kochana - biorę FORCID 1000.

biedna - taka malutka a juz sie z tym zmaga
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.