PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 20:48   #31
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Dzis dostalam falszywego maila niby z PayPal, ze moje konta zawiesili i podaja link gdzie sie trzeba zarejstowac zeby odblokowac konto.

Oczywiscie sie nie nabralam .

Uwazajcie posiadaczki PayPala.
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 14:49   #32
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Dzis dostalam falszywego maila niby z PayPal, ze moje konta zawiesili i podaja link gdzie sie trzeba zarejstowac zeby odblokowac konto.

Oczywiscie sie nie nabralam .

Uwazajcie posiadaczki PayPala.
Lorelei, czy ten mail był po ang.? z jakiego adresu go dostałaś?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 21:54   #33
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Witajcie! Chciałam zadać jedno pytanie i poradzić się, bo nie jestem pewna w jednej sprawie. Skontaktowałam się z pewnym sklepem, który może umożliwić mi paypal invoice jako zapłatę, jednak kobitka napisała: "You can pay the invoice with any credit card you'd like." - wątpliwości mam z any credit card- ponieważ mam paypala bez karty kredytowej i tylko wpłacam pieniądze sobie na konto paypalowe. Czy nadal mogę dokonać tej płatności czy tylko jako posiadaczka karty kredytowej? Będę szalenie wdzięczna za wyjaśnienie!
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 22:12   #34
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Lorelei, czy ten mail był po ang.? z jakiego adresu go dostałaś?
Agabil - przepraszam ze nie odpowiedzialam na twojego posta wczesniej, ale nie widzialam twojej wypowiedzi .

Tak, wiadomosc byla po angielsku. Adresu nie pamietam, bo jak tylko z TZem ustalilismy ze to sciema - skasowalam go.
W kazdym razie ja dostaje wiadomosci z paypala z 2 adresow: paypal@email.paypal.co.uk i service@paypal.co.uk.
Ten ktory dostalam byl inny.
W srodku byla wiadomosc ze osiagnelam maksimum na przelewy i musze sie poddac weryfikacji, oraz ze ktos probowal sie dostac na moje konto i zostalo zablokowane . Oczywiscie podany byl link niby do strony logowania paypala.

Nie spodobwalo mi sie to, bo weryfikacje mialam 2 tygodnie wczesniej.
Weszlam na stonke paypala i zarejstrowalam sie bez problemu.

Gdybym sie zarejstrowala na tym falszywym linku, to pewnie konto bym miala wyczyszczone .

Zahran - moze kobiecie chodzi o to, ze jak masz karty platnicze to wezma od ciebie numer i sciagna pieniadze.
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 18:31   #35
anusiaa15
Rozeznanie
 
Avatar anusiaa15
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 795
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Mam pytanie odnośnie paypal i karty debetowej visa electron z mbanku :
Czy jeśli już potwierdziłam kartę to mogę robić zakupy w sklepach internetowych (np.cherry culture) wybierając opcję paypal bez doładowywania sobie konta paypal (jeśli pieniądze mam już na karcie) ??
__________________

anusiaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 20:37   #36
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez anusiaa15 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie paypal i karty debetowej visa electron z mbanku :
Czy jeśli już potwierdziłam kartę to mogę robić zakupy w sklepach internetowych (np.cherry culture) wybierając opcję paypal bez doładowywania sobie konta paypal (jeśli pieniądze mam już na karcie) ??
Tak
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 10:43   #37
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Jak myślicie, ile może zająć zmiana danych przy dodanym koncie bankowym? Chodzi mi konkretnie o dopisanie drugiego imienia, bo przy rachunku bankowych mam dwa, a podałam tu jedno i jutro chcę zadzwonić do nich w tej sprawie. Bo widzę, że online nie da się tego zmienić. Akurat muszę szybko zrobić przelew, a zanim zmienią mi to imię, plus zanim dojdą środki z mojego konta na PayPal, to pewnie miną wieki

Orientujecie się czy można iść do banku i stamtąd wpłacić na PayPal pieniądze?

Edytowane przez różowiutka
Czas edycji: 2009-08-16 o 10:45
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 19:31   #38
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Mam pytanie, bardzo proszę o pomoc w sprawie PayPala. Chciałabym go założyć, ale uwaga, wszystko o mnie i co mam (jeśli w ogóle mogę) zrobić:

- jestem niepełnoletnia (17)
- mam oszczędnościowe konto bankowe w PKO (karta Visa Electron - już sprawdzałam - nie działa)
- czy trzeba w ogóle wiązać kartę z kontem? czy wystarczy do przelewów zagr. samo konto?
- jeden z rodziców ma kartę ze znaczkiem VISA, raczej nie kredytową, a może prędzej debetowo-kredytową - czy mogłabym coś z tym zdziałać? jak?(choć wolałabym nie uciekać się do opróżniania czyjegoś konta )
- co zrobić, jak działać, kogo prosić o pomoc, jeśli chcę kupować na Ebay'u?

Bardzo proszę o odpowiedzi, wiem ze z PayPalem często dochodzi do zmian, dlatego pytam indywidualnie.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 15:33   #39
Madchen_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 700
GG do Madchen_
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Witajcie Zamierzam zakupić kilka rzeczy na str. inetrenetowej New Look'a. Mam jednak watpliwości. W jaki sposób mam zapłacić za zakupione przedmioty ? Czy akceptują oni zapłate poprzez Paypal? Posiadam konto w iPKO(inteligo), jednak nie mam karty kredytowej. Czy do korzystania z Paypal'a potrzebna jest karta kredytowa? Czy któraś z Was płaciła kiedyś przez Paypal do New Look? Mogłybyście napisać jak po kolei wygląda sprawa z płaceniem ( najpierw musze ze swojego konta przelać pieniądze na Paypal, a z Paypal do New Look?)
Madchen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 15:19   #40
fryderyka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 23
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Sub.

Edytowane przez fryderyka89
Czas edycji: 2010-09-27 o 08:54
fryderyka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 13:19   #41
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Witam. Chciałam zamówić kosmetyki z Coastal Scents i zapłacić poprzez paypala, jednak niebardzo wiem jak to się robi. Wpłacam pieniądze do pko, po 2-3dniach są one już na moim paypalowym koncie i.. co dalej? Składam zamówienie na Coastal Scents i przy wypełnianiu danych, u góry strony jest logo Paypal. Klikam i wtedy przekierowuje mnie do Paypal tyle, że wykakuje mi okno odnośnie wiązania karty z Paypal. Czy trzeba mieć kartę? Kiedyś zamiawiałam kosmetyki z EDM i nie było takiej potrzeby, pobrało pieniążki z konta Paypal i żadnej karty nie potrzebowało. Czy coś się zmieniło? Mam tylko Visę Businness, którą nie można niestety płacić online. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Z góry dziękuję,
Pozdrawiam
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 17:00   #42
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Mam pytanie. Załozylam wlasnie konto na PayPal. W pewnym portalu chcą mojego PayPalowego maila żeby wysłać mi gotówkę. Co mam im podać? Mój prywatny mail który wykorzystałam do rejestracji na PayPal czy też PeyPal daje jakis swój specjalny adres mailowy każdemu uzytkownikomi tylko ja go jeszcze nie znalazłam? Czy ten adres wystarczy żeby przeslac komuś pieniądze czy nalezy podać jeszcze jakieś inne dane?
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 13:42   #43
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
Witam. Chciałam zamówić kosmetyki z Coastal Scents i zapłacić poprzez paypala, jednak niebardzo wiem jak to się robi. Wpłacam pieniądze do pko, po 2-3dniach są one już na moim paypalowym koncie i.. co dalej? Składam zamówienie na Coastal Scents i przy wypełnianiu danych, u góry strony jest logo Paypal. Klikam i wtedy przekierowuje mnie do Paypal tyle, że wykakuje mi okno odnośnie wiązania karty z Paypal. Czy trzeba mieć kartę? Kiedyś zamiawiałam kosmetyki z EDM i nie było takiej potrzeby, pobrało pieniążki z konta Paypal i żadnej karty nie potrzebowało. Czy coś się zmieniło? Mam tylko Visę Businness, którą nie można niestety płacić online. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Z góry dziękuję,
Pozdrawiam
Mam podobny problem chciałabym zapłacić za pośrednictwem PayPal za zakupy na ebay. Pieniądze w złotówkach mam już na swoim koncie PayPal, ale nie wiem co mam robić dalej gdyż zapłata ma być w dolarach. Może ktoś pomoże?

Jeżeli sprzedający w formie płatności mam Payal ze znaczkiem MasterCard i Visy to można płacić normalnie za pośrednictwem PayPal, czy musimy mieć jeszcze kartę kredytową? Nie wiem, czy to ogólne logo, czy może też świadczy o koniecznośći posiadania którejś z tych kart plus PayPal.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 14:56   #44
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Mam podobny problem chciałabym zapłacić za pośrednictwem PayPal za zakupy na ebay. Pieniądze w złotówkach mam już na swoim koncie PayPal, ale nie wiem co mam robić dalej gdyż zapłata ma być w dolarach. Może ktoś pomoże?

Jeżeli sprzedający w formie płatności mam Payal ze znaczkiem MasterCard i Visy to można płacić normalnie za pośrednictwem PayPal, czy musimy mieć jeszcze kartę kredytową? Nie wiem, czy to ogólne logo, czy może też świadczy o koniecznośći posiadania którejś z tych kart plus PayPal.
Jak już kupisz jakiś przedmiot na ebay to na końcu potwierdzenia złożenia oferty masz przycisk zapłać. Klikasz, logujesz się na swój paypal i tylko potwirdzasz
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 16:46   #45
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Wielkie dzięki za pomoc już kupiłam i zapłaciłam.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 20:37   #46
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Mam malutkie pytanko! Chciałabym się tylko upewnić... By wpłacić pieniążki ana PayPal nie potrzebuje mieć konta bankowego, prawda? Wystarczy tylko zwyky przelew bankowy, jak np. za zakupy w allegro?
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 12:01   #47
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez allesi Pokaż wiadomość
Mam malutkie pytanko! Chciałabym się tylko upewnić... By wpłacić pieniążki ana PayPal nie potrzebuje mieć konta bankowego, prawda? Wystarczy tylko zwyky przelew bankowy, jak np. za zakupy w allegro?
Dodając środki na konto PayPal otrzymujesz dane do przelewu, więc myślę, że bez problemu może dokonać wpłaty zwykłym przelewem, bez konta bankowego.

Ja mam inne pytanie !!! Do tej pory korzystałam z konta bez powiązanej karty. Zawsze doładowywałam pieniądze przelewem i korzystałam tylko ze środków zgromadzonych na PayPal ... teraz potrzebuje opłacić serwis w $ , i mimo kasy na koncie, wyświetla się informacja, że wymagane jest powiązanie karty hmm zastanawiam się czy to bezpieczne ?! Nigdy nie płacę kartą w internecie
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 23:05   #48
aniaana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

skąd mam wziaść nr rachunku paypal
Ktoś chce zwrócić mi pieniądze przez konto paypal...jakie dane musze jej podac??? nigdzie nie mogę znaleźc tej informacji
aniaana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 08:36   #49
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: PayPal bez karty kredytowej! - coś dla miłośniczek zakupów :)

Cytat:
Napisane przez aniaana Pokaż wiadomość
skąd mam wziaść nr rachunku paypal
Ktoś chce zwrócić mi pieniądze przez konto paypal...jakie dane musze jej podac??? nigdzie nie mogę znaleźc tej informacji
z tego co sie orientuje jest mozliwosc wplaty pieniedzy na adres email, oczywiscie ten, ktory widnieje w danych Twojego konta PP
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 09:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.