Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-24, 10:33   #1471
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Witam się i ja
długo mnie nie było ale albo jestem w pracy albo zajmuje sie Liwcią, ewentualnie latam i załatwiam jakieś sprawy i nie mam dużo czasu. Aktualnie na tapecie mam obronę pracy MGR, wiec czekają mnie podróże do Krakowa.

U nas wszystko w porządku, w niedziele Liwka będzie mieć przyjęcie urodzinowe, robię je kilka dni wcześniej. Mam nadzieje że zdmuchnie świeczkę bo twardo się tego uczy i ładnie jej wychodzi, ale znając życie na torcie świeczka będzie nie zdmuchnięta
Liwia ładnie chodzi za rączki, cos kombinuje jeśli chodzi o prawidłowe raczkowanie i jest taką tulisią teraz
Domi spoźnione życzenia dla Jasia wkońcu urodziny mamy jednego dnia




Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość


A moje dziecko znowu ma grypę
biedna Helenka, tyle nie chorowała a teraz kolejna choroba się jej złapała.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 23:20   #1472
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Taszanta- uroki Żłobków i przedszkoli.

Beatka kiedy aie bronisz?
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 08:45   #1473
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

czesc

mnie chyba przewialo, boli mnie cala lewa strona,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 19:01   #1474
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Taszanta- uroki Żłobków i przedszkoli.

Beatka kiedy aie bronisz?
nie wiem :P dziś byłam w krakowie, zawiozłam prace i załatwiałam sprawy w dziekanacie o przedłużenie składania pracy dyplomowej. JAk dla mnie może to być listopad, byle nie później.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 19:32   #1475
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Czy wątek już całkiem ☠umarł ?

Moze ktoś na koniec poratuje mnie w sprawie fotoksiążki - chociaż nazwa tej firmy, która robiła te promocje z oplata tylko za dostawe
w wyszukiwarce nie moge znaleźć

__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....


Edytowane przez Taszanta
Czas edycji: 2014-09-25 o 19:33
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 08:23   #1476
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Taszanta ja nie wiem...ale w empik foto tez masz rózne fotoksiazki i są często duze promocje albo na allegro!

u nas leje...jadę do mamy na ploty i idę kupic kurtkę bo nie mam zadnej a zimno jak nie wiem;( Ala mówi od wczoraj non stop mama
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 10:08   #1477
magda_zp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 131
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Czy wątek już całkiem ☠umarł ?

Moze ktoś na koniec poratuje mnie w sprawie fotoksiążki - chociaż nazwa tej firmy, która robiła te promocje z oplata tylko za dostawe
w wyszukiwarce nie moge znaleźć

nie wiem czy o to Ci chodziło? www.photobox.pl

kurde u nas katar trwa trwa (dokładnie 8 dni...), niby nie jest jakiś szczególnie straszny, raz za czas poleci coś z nosa, cały czas oddycha przez nosek, nie kaszle, nie gorączkuje i nie wiem czy dobrze robię, że nie idę z nim do lekarza... przeczekam jeszcze do poniedziałku i zobaczę co dalej, mam nadzieję, że mi się nie rozłoży, bo w środę powrót do pracy...
magda_zp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 18:52   #1478
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Ależ tu ucichło...
hej ho kobitki co tam słychać?
Aleksowi powoli katarek się uspokaja, trzy noce wiercił się i nie mógł spać, wczoraj było już lepiej. Teraz Mały sobie drzemie po całym dniu dreptania, a ja piszę recenzję na rossnecie, ale mi się nie chce
W ogóle to w domku siedzimy, bo strach go wyciągać w taką mieszaną pogodę, a no i tż mi rozłożyło, także wesoło mam w domku:P
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 09:09   #1479
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Zuzziak Pokaż wiadomość
Ależ tu ucichło...
hej ho kobitki co tam słychać?
Aleksowi powoli katarek się uspokaja, trzy noce wiercił się i nie mógł spać, wczoraj było już lepiej. Teraz Mały sobie drzemie po całym dniu dreptania, a ja piszę recenzję na rossnecie, ale mi się nie chce
W ogóle to w domku siedzimy, bo strach go wyciągać w taką mieszaną pogodę, a no i tż mi rozłożyło, także wesoło mam w domku:P
UCichło już dawno, ale moze kiedys wróci nasze forum ?


WItam się porannie- dla mnie juz południe
DZiś Kacper spal w swoim łózeczku do 5 rano !!!!!! jestem w szoku bo zawsze koło 00-01 brałam go do nas, ale musimy nauczyć go na nowo spać w łózeczku bo sie nie wysypiamy. POza tym o 5 wstał i nie chciał iść spać :[ ale jakos go ululałam no i miał tylko 2 pobudki, z czego żadna na jedzenie!! ja juz nie wiem od czego to zalezy,, wydaje mi sie ze on jak sie budzi to chce jeść a jak ładnie przesypia to nie budzi si głodny, bo o tej 5 tez nie jadł dopiero o 7... moze je z przyzwyczajenia? pediatra kazała nam jak najszybciej rezygnować z nocnego jedzenia... wiec przedwczoraj zrobiłam mu mleko.... 150ml wody i jedna miarka- zjadł i spał jeszcze 4 h, wczoraj tak samo. dziś zero. SAmej wody w nocy nie chce.. nie wiem o co chodzi temu mojemu dziecku :p ale wierze ze ładnie bedzie zasypiał i przesypiał noce, bez jedzenia

POza tym co u nas- maly nadal ma dostawać BActrim bo jeszcze nie jest całkiem "zdrowy" choc bardzo chory nie był, ale na płucach juz były szmery, katar i kaszel już wyleczony.

KIlka dni temu mąż oznajmil mi ze nasz laptop pada i szyybko mam zgrać zdjęcia bo moge nie zdążyć- bo konieczny jest format to moze jeszcze przetrzyma z miesiac dwa.. a jako ze zdjęć miałam 75gb to troche mi zeszło, czesc wysłałąm w chmiure, czesc na chomika i .. reszty nie zdążylam ;[ no ale juz działa, mój brat go reanimował pół nocy i działa. tylk oze mam linuxa i nie ogarniam jescze ale jak szybko chodzi no ale powiedział ze maks pół roku mu daje potem mozemy wyrzucić bo naprawa sie nie oplaca. no i nie wiem ile zdjęć odzyskamy, dowiem sie wieczorem ...

POza tym nie wiem czy wam mówiłam ale wreszcie uznali ze remont jest ok i dali to mieszkanie legalnie juz

A tak poza tym, dziś malujemy salon, w tygodniu sprzątanie porządne, dodatki itp. nie wiem jak ja to ogarnę, bo oczywiscie w całym domu oprócz KAcpra tylko ja jestem okropną bałaganiarą, ciągle słysze "posprzątaj, umyj.. bla bla" o ale nie ukrywam- jestem straszną bałaganiarą.. mąż nawetchciał mnie zgłosić do PPD ale.... NIE NIE NIE. no musze sie ogarnąć. a za tydzień przyjeżdża mamuska <3 jejku,9 miesiecy jej nie widziałam, tak sie stęskniłam......

Aaa no i bylismy u księdza zamówić ostatecznie mszę. haha. ale mi pogadankę odnośnie slubu cywilnego zrobił.. no ale... okazuje sie ze akurat 12tego- czyli 2 nd miesiaca - jest pecjalna msza roczkowa, w inne nd mozna sie dogadać odnosnie godziny. w kazdym bądź razie super mi pasuje bo jest na 12:30 - trwa trochę krócej o ile zadne dziecko akurat nie musi zmienic pampersa, zjeść itp. wiec mniej wiecej o 13:30 bedziemy w domu, obiad do 15tej , o 15-16 kawa i tort i dziekuje odpadną mi sałatki i inne... ale za to będziemy robić sałatkę na sobotę bo chrzestna przyjeżdża wczesniej i mama stwierddziła ze mozna zrobic tak o. noale to bez spiny w sumi aaa i pożyczyłam lustrzankę! mam nadzieje ze wyjdą suuuperzdjęcia!

ZAmówiłam już portrecik Kacpra i bedzie wisiał na ścianie w formacie a3


Taszanta- tej za free juz nie ma, ja znalazłam za 19 zł+przesyłka.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 09:39   #1480
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez motyl03 Pokaż wiadomość
Taszanta ja nie wiem...ale w empik foto tez masz rózne fotoksiazki i są często duze promocje albo na allegro!

u nas leje...jadę do mamy na ploty i idę kupic kurtkę bo nie mam zadnej a zimno jak nie wiem;( Ala mówi od wczoraj non stop mama

Cytat:
Napisane przez magda_zp Pokaż wiadomość
nie wiem czy o to Ci chodziło? www.photobox.pl

kurde u nas katar trwa trwa (dokładnie 8 dni...), niby nie jest jakiś szczególnie straszny, raz za czas poleci coś z nosa, cały czas oddycha przez nosek, nie kaszle, nie gorączkuje i nie wiem czy dobrze robię, że nie idę z nim do lekarza... przeczekam jeszcze do poniedziałku i zobaczę co dalej, mam nadzieję, że mi się nie rozłoży, bo w środę powrót do pracy...
Dzieki dziewczyny no wlaśnie ciągle był ten link wczesniej podawany, ale jak szukałam przez google to mi nic nie wyskakiwało
Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
UCichło już dawno, ale moze kiedys wróci nasze forum ?


WItam się porannie- dla mnie juz południe
DZiś Kacper spal w swoim łózeczku do 5 rano !!!!!! jestem w szoku bo zawsze koło 00-01 brałam go do nas, ale musimy nauczyć go na nowo spać w łózeczku bo sie nie wysypiamy. POza tym o 5 wstał i nie chciał iść spać :[ ale jakos go ululałam no i miał tylko 2 pobudki, z czego żadna na jedzenie!! ja juz nie wiem od czego to zalezy,, wydaje mi sie ze on jak sie budzi to chce jeść a jak ładnie przesypia to nie budzi si głodny, bo o tej 5 tez nie jadł dopiero o 7... moze je z przyzwyczajenia? pediatra kazała nam jak najszybciej rezygnować z nocnego jedzenia... wiec przedwczoraj zrobiłam mu mleko.... 150ml wody i jedna miarka- zjadł i spał jeszcze 4 h, wczoraj tak samo. dziś zero. SAmej wody w nocy nie chce.. nie wiem o co chodzi temu mojemu dziecku :p ale wierze ze ładnie bedzie zasypiał i przesypiał noce, bez jedzenia

POza tym co u nas- maly nadal ma dostawać BActrim bo jeszcze nie jest całkiem "zdrowy" choc bardzo chory nie był, ale na płucach juz były szmery, katar i kaszel już wyleczony.

KIlka dni temu mąż oznajmil mi ze nasz laptop pada i szyybko mam zgrać zdjęcia bo moge nie zdążyć- bo konieczny jest format to moze jeszcze przetrzyma z miesiac dwa.. a jako ze zdjęć miałam 75gb to troche mi zeszło, czesc wysłałąm w chmiure, czesc na chomika i .. reszty nie zdążylam ;[ no ale juz działa, mój brat go reanimował pół nocy i działa. tylk oze mam linuxa i nie ogarniam jescze ale jak szybko chodzi no ale powiedział ze maks pół roku mu daje potem mozemy wyrzucić bo naprawa sie nie oplaca. no i nie wiem ile zdjęć odzyskamy, dowiem sie wieczorem ...

POza tym nie wiem czy wam mówiłam ale wreszcie uznali ze remont jest ok i dali to mieszkanie legalnie juz

A tak poza tym, dziś malujemy salon, w tygodniu sprzątanie porządne, dodatki itp. nie wiem jak ja to ogarnę, bo oczywiscie w całym domu oprócz KAcpra tylko ja jestem okropną bałaganiarą, ciągle słysze "posprzątaj, umyj.. bla bla" o ale nie ukrywam- jestem straszną bałaganiarą.. mąż nawetchciał mnie zgłosić do PPD ale.... NIE NIE NIE. no musze sie ogarnąć. a za tydzień przyjeżdża mamuska <3 jejku,9 miesiecy jej nie widziałam, tak sie stęskniłam......

Aaa no i bylismy u księdza zamówić ostatecznie mszę. haha. ale mi pogadankę odnośnie slubu cywilnego zrobił.. no ale... okazuje sie ze akurat 12tego- czyli 2 nd miesiaca - jest pecjalna msza roczkowa, w inne nd mozna sie dogadać odnosnie godziny. w kazdym bądź razie super mi pasuje bo jest na 12:30 - trwa trochę krócej o ile zadne dziecko akurat nie musi zmienic pampersa, zjeść itp. wiec mniej wiecej o 13:30 bedziemy w domu, obiad do 15tej , o 15-16 kawa i tort i dziekuje odpadną mi sałatki i inne... ale za to będziemy robić sałatkę na sobotę bo chrzestna przyjeżdża wczesniej i mama stwierddziła ze mozna zrobic tak o. noale to bez spiny w sumi aaa i pożyczyłam lustrzankę! mam nadzieje ze wyjdą suuuperzdjęcia!

ZAmówiłam już portrecik Kacpra i bedzie wisiał na ścianie w formacie a3


Taszanta- tej za free juz nie ma, ja znalazłam za 19 zł+przesyłka.
Super - gratulacje z tym mieszkaniem ale musicie je wykupic czy to juz jest uznane za wykupione jak zrobiliscie remont?

No wlasnie widzę, że nie ma juz tej promocji, ale nie widzę tez tej za 19 pln, gdzie to mam patrzeć? chce właśnie na roczek zrobić jakąś
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 10:24   #1481
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość


Dzieki dziewczyny no wlaśnie ciągle był ten link wczesniej podawany, ale jak szukałam przez google to mi nic nie wyskakiwało


Super - gratulacje z tym mieszkaniem ale musicie je wykupic czy to juz jest uznane za wykupione jak zrobiliscie remont?

No wlasnie widzę, że nie ma juz tej promocji, ale nie widzę tez tej za 19 pln, gdzie to mam patrzeć? chce właśnie na roczek zrobić jakąś
wykupic na własność mozemy za 15% wartosci ,teraz mamy wyjanem na czas nieokreślony. wynajem od miasta, ale płacimy czynsz bez odstepnego dla miasta i sami wszystko załatwiamy, robimy. po prostu nie jest przepisane na nas ale wszystkie rzeczy załatwiamy my jako jakby"własciciele"


http://landings.familyservicephoto.p...redirect062014
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-27, 11:20   #1482
kOmorowska
Rozeznanie
 
Avatar kOmorowska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 529
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Witam,
przepraszam za nieobecność ale nadal przez jakiś czas mnie nie będzie.
Natalce wyszły kolejne dwa ząbki , teraz ma cztery jest ciężko bo idą kolejne-no wszystko na raz mam taką marudę, że ho ho.
__________________

24.12.2013 - Natalia

kOmorowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 07:58   #1483
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Kto mnie zaprosi na kawkę? Bo mi braklo a potrzebuje duuuuzej :d oddam jaj wroce z kosciola
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 08:20   #1484
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Ryba przyjezdzajnie masz chyba tak daleko!!! mi tez by sie kawa przydała

Ala obudziała się w nocy, stanęła w łózeczku i mówi: MA MA)) az chce sie wstać
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 09:37   #1485
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III



Ryba wpadaj :P mam rozpuszczalną, czarną, inkę, zbożową:P

Wątek chyba już zdechl :/
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 10:39   #1486
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

czesc

no własnie cos kiepsko idzie

mlody spi, straszy z tz poszli na spacerek a ja szukam jakiegos miejsca w gorach, chcielismy jechac na pare dni,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 17:50   #1487
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
wykupic na własność mozemy za 15% wartosci ,teraz mamy wyjanem na czas nieokreślony. wynajem od miasta, ale płacimy czynsz bez odstepnego dla miasta i sami wszystko załatwiamy, robimy. po prostu nie jest przepisane na nas ale wszystkie rzeczy załatwiamy my jako jakby"własciciele"


http://landings.familyservicephoto.p...redirect062014
Dzięki wielkie

Ale super macie z tymi mieszkaniami u was

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
czesc

no własnie cos kiepsko idzie

mlody spi, straszy z tz poszli na spacerek a ja szukam jakiegos miejsca w gorach, chcielismy jechac na pare dni,
A gdzie sie wybieracie?


Moje dziecko znowu chore
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 22:24   #1488
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

motyl a gdzie mieszkasz ?
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 07:29   #1489
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

dzien dobry

u nas ostatnio przebiła sie dwójka. mamy juz 5 zebow.
Hania wstaje przy wersalce.
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-29, 07:31   #1490
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie

Ale super macie z tymi mieszkaniami u was



A gdzie sie wybieracie?


Moje dziecko znowu chore
O matko! Biedna Helenka


Hej hej
Byliśmy wczoraj w zoo moje dziecko było tak zachwycone że aż w nocy spać nie mogła
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 08:55   #1491
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

czesc

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A gdzie sie wybieracie?
Moje dziecko znowu chore
no własnie nie wiemy znalazlam fajne miejsce w Bielinach ale tz nie chce jechac w swietokrzyskie, wiec moze kudowa zdroj,

zdrowka,

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Byliśmy wczoraj w zoo moje dziecko było tak zachwycone że aż w nocy spać nie mogła
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 14:28   #1492
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
dzien dobry

u nas ostatnio przebiła sie dwójka. mamy juz 5 zebow.
Hania wstaje przy wersalce.
Brawo za ząbki i wstawanie!!
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 10:41   #1493
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

czesc

Mateuszowi jakos dziwnie zeby wychodza, najpierw, prawie rownoczesnie wyszły dolne jedynki i prawa dwojka, teraz prawa gorna jedynka i dwojka
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 11:15   #1494
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III


My również chorujemy nie wiem czy to od ząbków, czy jednak gardłowe sprawy, ale Mały bardzo marudzi, nie ma apetytu, ślini się i gorączkuje wczoraj cały dzień ponad 39 stopni miał. Tż też chory...także wiecie szaleństwo w domu :P
Lecę ćwiczyć, potem sprzątać, także później po nadrabiam
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 13:03   #1495
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Brawo za ząbki i wstawanie!!
dziekuje

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
czesc

Mateuszowi jakos dziwnie zeby wychodza, najpierw, prawie rownoczesnie wyszły dolne jedynki i prawa dwojka, teraz prawa gorna jedynka i dwojka
mojej Malwinie tak samo wychodzily zeby.
Hani najpierw jedynki, potem dwójka górna


Domii jak tam, wyszedł Jasiowi ząbek
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 16:05   #1496
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
dziekuje



mojej Malwinie tak samo wychodzily zeby.
Hani najpierw jedynki, potem dwójka górna


Domii jak tam, wyszedł Jasiowi ząbek
Wchodzę po tygodniu na forum i od razu trafiam na wiadomość do mnie
Właśnie problem w tym że nie wyszedł, to trwa już długi czas, dziąsła już tak napuchnięte że wyglądają jakby już zęby całkowicie na wierzchu były a tu ząb jak na złość nie wychodzi Oczywiście nie wspomnę o tym jak marudne jest moje dziecko i jak koszmarne są nasze nocki i dni...
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 21:44   #1497
Sylwiaaa88
Rozeznanie
 
Avatar Sylwiaaa88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 652
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Hej! Czy ktoś mnie jeszcze tu pamięta ? Mnie i mojego Bartusia
Sylwiaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 09:24   #1498
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

czesc

Zuzziak zdrowka,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 18:19   #1499
magda_zp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 131
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Hej! Witam się po pierwszym dniu w pracy, Mały nie odczuł tego w ogóle, przynajmniej nie dał po sobie tego poznac, a w pracy bardzo miło mnie przyjęto, miło usłyszec, że tyle osób czekało aż wrócę

P.S. Słyszałyście o wycofaniu serii szczepionek na meningokoki? https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop
magda_zp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 18:45   #1500
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Ale tu cisza.

A ja będę miała Jeszce mniej czasu bo od dzisiaj pracuje na cały etat
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 11:59:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.