9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-30, 11:03   #1981
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Moje Dziecko z kolei cały czas śpi :p

Też odniosę się do tego ekologicznego jedzenia.
Nie da się uniknąć chemii w pokarmach. Zwyczajnie się nie da.

Jestem z Warszawy, moja cała rodzina również. Nie mamy nikogo na wsi. W związku z czym nie mamy możliwości kupienia produktów ze wsi.
Byłam wychowywana na kupnych wędlinach, serach, mięsie etc. Nie uważam, żebym była przez to mniej zdrowa czy gorsza.
Nie każdy ma możliwość kupowania ekologicznych warzyw i owoców prosto ze wsi.
Owszem, kupuję produkty na eko - targach, ale nie jestem naiwna

Jestem ekologiczna jeśli chodzi o przyrodę. Walczyłam o Dolinę Rospudy między innymi
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 11:09   #1982
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez joanna2228 Pokaż wiadomość

Pogoda nie rozpieszcza leje od rana i w dodatku moje dziecię marudne na maxa najchętniej na rączkach by siedziała
Stwierdzam przesilenie jesienne ja wczoraj miałam kryzys i musiałam się położyć na chwilkę , a dzisiaj to lepiej nie mówić pogoda barowa tylko do baru nie można iść więc zostaje kawa z marudzącą córką no ale nie ma co narzekać

I like it ale córcia ma cudne oczyska
Bambusiek ślicznie córcia wygląda i sukienka zacna no i mamusia niczego sobie
Celebrinfea co się stało jaki lekarz znowu oj biedne
Kularek wiesz należy Ci się medal jesteś twarda sztuka
Agatka z Ciebie też twarda babka zdrówka dla was oby się polepszyło
U nas lalo a teraz mrzy wiec my spacerujemy.
Moja Oliwka miala taki okres ze ptobowala uskutecznic noszenie na rekach, po paru probach zaprzestala.

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 11:18   #1983
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
to ja zrzucam szlafroczek, biorę córę pod pachę i lecę będziemy za kwadrans piętnasta
Ehh żeby tak można było działo by się

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
U nas lalo a teraz mrzy wiec my spacerujemy.
Moja Oliwka miala taki okres ze ptobowala uskutecznic noszenie na rekach, po paru probach zaprzestala.

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
Nie lubię takiej pogody u mnie pada na zmianę z dosyć sporą mżawką wiec nawet się nie wychylam z domu . Z noszeniem to jest kiepsko jak babcia wpada to od razu buch na rączki i potem mała marudzi jak leży Ps. Widziałam wczoraj Boryska kawał chłopa
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 11:46   #1984
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez joanna2228 Pokaż wiadomość
Ehh żeby tak można było działo by się

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------



Nie lubię takiej pogody u mnie pada na zmianę z dosyć sporą mżawką wiec nawet się nie wychylam z domu . Z noszeniem to jest kiepsko jak babcia wpada to od razu buch na rączki i potem mała marudzi jak leży Ps. Widziałam wczoraj Boryska kawał chłopa
Borys rosnie jak na drozdzach nigdy nie powiedzialabym ze jest wczesniakiem.
Ja tez nie lubie takiej pogody ale juz w ciazy postNowilam ze bede codziennie wychodxic z mala na spacery. Ciekawe czy w zime dam rade.

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 13:03   #1985
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Zdrówka, zdrówka, zdrówkadla chorowitków i głowa do góry dla tych depresyjnych i zmęczonych...
bambusek super Zuzanka i Ty też, choć inaczej sobie Ciebie wyobrażałam
U nas kolejna fatalna noc w wykonaniu Matyldy ale nie poddam się Teraz właśnie usypia i wyszła tylko 2 razy, byłoby dobrze gdyby nie budziła się w nocy, bo wtedy jest ciemno i dochodzi strach przed ciemnością, mimo że lampkę ma.. ale lampka tego typu, która się samoistnie wyłącza po jakimś czasie.. więc jak ona się wyłącza to ona w ryk, więc ona znów ją załącza lub ja... nie usypia, lampka się wyłącza, ryk... itd...... Chciaż dzisiaj po 2h bojów nocnych, na szczęście usnęła po 4, a wstała o 8 przynosząc mi nocnik z konkretną zawartością (żeby się pochwalić).. no i niestety ale skonana matka nie wstała żeby uczcić wyczyn tylko spała dalej, w wyniku czego przez 40min moje dziecko bawiło się samopas na szczęście nic nie odwinęła, poza tym że siedziała niemal nago i teraz kicha co chwilę A swoją drogą mnie gardło rozbolało w nocy i pobolewa do teraz Pewnie nas tż pozarażał.. Obym się myliła
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 13:08   #1986
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

My wlasnie siedzimy na dworze. Laura spi a ja ledwo patrze na oczy. U mnie jeszcze nie pada ale coraz bardziej sie zanosi.

Wczoraj byla u nas pielegniarka srodowiskowa bez zapowiedzi. Dobrze, ze w domu mialam względny porzadek...

A jutro idziemy na kolejne szczepienie.
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 13:40   #1987
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez cinnilla88 Pokaż wiadomość
My wlasnie siedzimy na dworze. Laura spi a ja ledwo patrze na oczy. U mnie jeszcze nie pada ale coraz bardziej sie zanosi.

Wczoraj byla u nas pielegniarka srodowiskowa bez zapowiedzi. Dobrze, ze w domu mialam względny porzadek...

A jutro idziemy na kolejne szczepienie.

U nas tez byla wczoraj, ale się zapowiedziała. Wizyta trwała jakieś 3 minuty
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-30, 14:06   #1988
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

U nas tez była juz dawno pielegniarka środowiskowa i na dodatek tez niezapowiedziana ..

A co do chemu w pokarmach to każdy może mieć swoje zdanie..
Wiadomo ze chemii nie da się zupełnie uniknąć i jest w rożnych postaciach, ale jeśli da się zniwelować to do minimum to mam zamiar to robić..
Miałam w rodzinie dobry przykład tego jaka jest różnica miedzy swoimi produktami a tymi ze sklepu i po prostu mam możliwość wybrać te zdrowsze to wybieram..
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 14:10   #1989
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez joanna2228 Pokaż wiadomość
Ehh żeby tak można było działo by się
oj działo ale może kiedyś, kto wie?
bo teraz na to możemy tylko popatrzeć
Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Zdrówka, zdrówka, zdrówkadla chorowitków i głowa do góry dla tych depresyjnych i zmęczonych...

U nas kolejna fatalna noc w wykonaniu Matyldy ale nie poddam się Teraz właśnie usypia i wyszła tylko 2 razy, byłoby dobrze gdyby nie budziła się w nocy, bo wtedy jest ciemno i dochodzi strach przed ciemnością, mimo że lampkę ma.. ale lampka tego typu, która się samoistnie wyłącza po jakimś czasie.. więc jak ona się wyłącza to ona w ryk, więc ona znów ją załącza lub ja... nie usypia, lampka się wyłącza, ryk... itd...... Chciaż dzisiaj po 2h bojów nocnych, na szczęście usnęła po 4, a wstała o 8 przynosząc mi nocnik z konkretną zawartością (żeby się pochwalić).. no i niestety ale skonana matka nie wstała żeby uczcić wyczyn tylko spała dalej, w wyniku czego przez 40min moje dziecko bawiło się samopas na szczęście nic nie odwinęła, poza tym że siedziała niemal nago i teraz kicha co chwilę A swoją drogą mnie gardło rozbolało w nocy i pobolewa do teraz Pewnie nas tż pozarażał.. Obym się myliła
zdrówka i dla Was i kciuki za naukę zasypiania, może zmień jej lampkę żeby się Matyldka nie bała?
swoją drogą pomysłowa mała, uśmiałam się z tego nocnika
Cytat:
Napisane przez Domi_00 Pokaż wiadomość
U nas tez byla wczoraj, ale się zapowiedziała. Wizyta trwała jakieś 3 minuty
a mialam Cię pytać jak tam po wizycie czyli tylko mnie tak męczą chyba nie wyglądam jak odpowiedzialny rodzic

jeszcze w temacie eko-jedzenia, przypomniało mi się co simka pisała o swojej pediatrze, konretnie że "dziecko najpierw chłonie z jedzenia chemię i syf, a na samym końcu witaminy" otóż dla mnie to niczym nie poparta gadanina, nie wolno tak rzucać słów na wiatr, czy szanowna pani doktor ma coś na poparcie swojej tezy? jakieś wyniki badań, opracowania. Nie sądzę, to takie czcze gadanie, także nie dajmy się zwariować
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 14:21   #1990
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
a mialam Cię pytać jak tam po wizycie czyli tylko mnie tak męczą chyba nie wyglądam jak odpowiedzialny rodzic
no ja nie wiem jak wygladasz, więc nie mogę ocenić A pielęgniarka weszła, pozachwycała się Młodą ("o jakie wielkie ciemne oczyska, o jaka cudna ciemna karnacja!") zadała kilka pytań odnośnie karmienia i warunków mieszkaniowych, po czym powiedziała, cytuję: "no dobra, czysto jest, patologii nie widzę żadnej, więc ja już pójdę" Jedyne co to spojrzała na znamię Młodej (małe zasinienie na pleckach, ktore ma od urodzenia i nie wiedzieć czemu nie znika ) i uspokoiła mnie, że jest do obserwacji, ale to raczej nic strasznego Ale ogólnie jak szybko przyszła tak szybko poszła

DebeściaraKularek i inne chorowitki: zdrówka dużo!!!
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 14:43   #1991
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Domi_00 Pokaż wiadomość
no ja nie wiem jak wygladasz, więc nie mogę ocenić A pielęgniarka weszła, pozachwycała się Młodą ("o jakie wielkie ciemne oczyska, o jaka cudna ciemna karnacja!") zadała kilka pytań odnośnie karmienia i warunków mieszkaniowych, po czym powiedziała, cytuję: "no dobra, czysto jest, patologii nie widzę żadnej, więc ja już pójdę" Jedyne co to spojrzała na znamię Młodej (małe zasinienie na pleckach, ktore ma od urodzenia i nie wiedzieć czemu nie znika ) i uspokoiła mnie, że jest do obserwacji, ale to raczej nic strasznego Ale ogólnie jak szybko przyszła tak szybko poszła
no i fajnie, przynajmniej masz ją z głowy w sumie skoro patologii nie stwierdziła, to co się miała czepiać aż ciekawa jestem jak wygląda ta Twoja ślicznotka ale skoro sama się kamufluję, to nie wypada sępić o foty
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-30, 14:57   #1992
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

eydrith watpie żeby to było czcze gadanie Pani dr jest ordynatorem pediatrii w szpitalu i watpie zęby sobie gadala bo gadala.. Skoro organizm dorosłego chlonie również to co złe z pokarmu to chyba logiczne ze dziecko tym bardziej bo rośnie, rozwija się..
Takie moje zdanie , każdy może mieć swoje
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 15:05   #1993
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
no i fajnie, przynajmniej masz ją z głowy w sumie skoro patologii nie stwierdziła, to co się miała czepiać aż ciekawa jestem jak wygląda ta Twoja ślicznotka ale skoro sama się kamufluję, to nie wypada sępić o foty
Gdzieś jakieś są na wizażu, ale aktualnie nie zamieszczam A fakt, karnację ma wręcz niespotykanie ciemną, co w porównaniu ze mną (jasna karnacja) daje ciekawy efekt no, ale chociaż ojca się nie wyprze


Dziewczyny, Wasze bobosany też czasem przechodzą jakiś kryzys umiejętności??? Moja od wczoraj tak uparta w trakcie leżenia na brzuchu, że głowy za nic nie chce podnosić, tylko od razu rączki do buzi i ciućka musiałam się dziś nieźle nagimnastykować z zabawkami, żeby raczyła spojrzeć przed siebie a normalnie to na żyrandol by chciała patrzeć
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 15:16   #1994
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Domi moja też ostatnio jakaś leniwa na brzuchu wręcz się oburza i drze strasznie ostatnio ale ja sobie tłumaczę , że jak urodzona w niedzielę o godz. 13.13 to tak jest

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Ach... Caramel dzięki kochana ciemieniucha schodzi
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 15:56   #1995
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
eydrith watpie żeby to było czcze gadanie Pani dr jest ordynatorem pediatrii w szpitalu i watpie zęby sobie gadala bo gadala.. Skoro organizm dorosłego chlonie również to co złe z pokarmu to chyba logiczne ze dziecko tym bardziej bo rośnie, rozwija się..
Takie moje zdanie , każdy może mieć swoje
a ja lubię kiedy takie gadanie jest poparte faktami, są konkretne badania chociażby na to, jak nikotyna przenika do mleka i ile się w nim utrzymuje, więc bardzo chętnie bym zobaczyła takie na temat wchłaniania zanieczyszczeń vs witamin ale nie będę się spierać, nie jestem ordynatorem
Cytat:
Napisane przez Domi_00 Pokaż wiadomość
Gdzieś jakieś są na wizażu, ale aktualnie nie zamieszczam A fakt, karnację ma wręcz niespotykanie ciemną, co w porównaniu ze mną (jasna karnacja) daje ciekawy efekt no, ale chociaż ojca się nie wyprze
o popatrz, to u nas jest podobnie, ja bardzo blada, a TŻ ciemny a nasza mała taka pomiędzy, oczywiście życzę jej urody po mamusi ale wszyscy jak jeden mąż twierdzą że jest podobna do TŻ
ale podobno córki właśnie do ojców są podobne, sama jestem kopią mojego ojca
Cytat:
Napisane przez Domi_00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Wasze bobosany też czasem przechodzą jakiś kryzys umiejętności??? Moja od wczoraj tak uparta w trakcie leżenia na brzuchu, że głowy za nic nie chce podnosić, tylko od razu rączki do buzi i ciućka musiałam się dziś nieźle nagimnastykować z zabawkami, żeby raczyła spojrzeć przed siebie a normalnie to na żyrandol by chciała patrzeć
to podobno objaw skoku rozwojowego moja też tak czasem ma, przynajmniej z główką tak miała, już jej przeszlo
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 16:02   #1996
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
a ja lubię kiedy takie gadanie jest poparte faktami, są konkretne badania chociażby na to, jak nikotyna przenika do mleka i ile się w nim utrzymuje, więc bardzo chętnie bym zobaczyła takie na temat wchłaniania zanieczyszczeń vs witamin ale nie będę się spierać, nie jestem ordynatorem
o popatrz, to u nas jest podobnie, ja bardzo blada, a TŻ ciemny a nasza mała taka pomiędzy, oczywiście życzę jej urody po mamusi ale wszyscy jak jeden mąż twierdzą że jest podobna do TŻ
ale podobno córki właśnie do ojców są podobne, sama jestem kopią mojego ojca to podobno objaw skoku rozwojowego moja też tak czasem ma, przynajmniej z główką tak miała, już jej przeszlo
moja tez tak miała z główka i kładlam ją częściej - od dwóch dni pięknie podnsi główke i rozgląda się na prawo i lewo
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 16:28   #1997
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

jesteśmy po szczepieniu i nastrój mam, ze do dobicia mi niewiele trzeba, dzięki za wsparcie, milej mi się zrobiło po przeczytaniu, więc Wam się udało, dzięki... mała szczepienie zniosła dzielnie, ale moje wrażenia poszczepienne są takie że prawie miałam ochotę się wypisać z tej przychodni... tyle że obawiam się że gdzie indziej będzie tylko gorzej może nie w tym temacie, ale ogólnie, a tych szczepień jeszcze przede mną tylko 3

Cytat:
Napisane przez Domi_00 Pokaż wiadomość
Hej

Mamaya, Agatka, Eydrith a może przesilenie jesienne Was dopadło?
biorąc pod uwagę aurę za oknem, to możliwe

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
w sumie może i tak, akurat by pasowało do terminu i pogody za oknem matek nie powinno dopadać coś takiego

moja córa też dziś marudna też chyba ma przesilenie
kojarzycie tę reklamę z TV? że mamy nie biorą zwolnienia? jak tej małej księżniczce się smutno robi jak mama wchodzi, że potrzebuje dzień wolnego? dla mam nie ma przesilenia

Cytat:
Napisane przez joanna2228 Pokaż wiadomość
Ehh żeby tak można było działo by się

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Nie lubię takiej pogody u mnie pada na zmianę z dosyć sporą mżawką wiec nawet się nie wychylam z domu . Z noszeniem to jest kiepsko jak babcia wpada to od razu buch na rączki i potem mała marudzi jak leży Ps. Widziałam wczoraj Boryska kawał chłopa
a ja noszę małą całkiem sporo, a leży też całkiem chętnie i sporo... wydaje mi się że to pomijając przyzwyczajenie jeszcze od charakteru zależy...
ja sobie np. nie wyobrażam, pewnie na tej samej zasadzie co wszystkie te "okropne babcie" co biorą dzieci, żeby nie ponosić trochę, potulić się itp... ja bym nie dała rady wytrzymać żeby mi dziecko tylko leżało w łóżeczku, uwielbiam to ciepełko, które pochodzi od przytulonego dziecka... gorzej jak się 3 na raz przytulają, ale też już opanowałam tę opcję , nie wiem co zrobię jak dorosną i nie będą chcieli się już tulić... chyba mąż będzie musiał wrócić do łask a tak serio to mi trochę przechodzi ta potrzeba z wiekiem (dziecka)... patrząc na niemowlę trudno mi się oprzeć, żeby nie wziąć
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 18:10   #1998
Oldzia20
Raczkowanie
 
Avatar Oldzia20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 472
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Witam wieczorna pora przesylam duuuzo energii wszystkim mamusiom ktore zle znosza przesilenie jesienne dalej biegam 3razy w tyg i do tego od wczoraj dywanowki z Jillian Michaels i jestem naladowana energia po pachy mimo ze wstajac rano (ok10) nic mi sie nie chce...

Co do spozywania roznych szkodliwych substancji to rowniez unikam nadmiaru wszystkich E, ale calkowicie ich sie i tak nie pozbedziemy tak jak ktoras pisala o tej glebie tak samo mieso niby od rzeznika za plotu a nie wiadomo co do jedzenia taki prosiak dostawal... a wchlanianie substancji szkodliwych to moze o to chodzi gdzie sa w ukladzie pokarmowym wchlaniane bo o ile dobrze pamietam witaminy w jelicie grubym a te inne pewnie wczesniej
Aha i ja nie mam swoich warzyw ale gdybym miala mozliwosc to bym te wybierala, kupuje za to na targu a w supermarkecie tez sie zdarzy. Jezeli ma ktos wybor to czemu nie, ale nie stac by mnie bylo na kupowanie bio sloiczkow dlatego warzywa sobie mroze
Moja corka tez pokazywala ostatnio 'cofniecie w rozwoju' ale juz jej przeszlo i do tego ma wzmozony apetyt jak przybierala zawsze 20g/dzien tak teraz przez 20dni 30g/dzien

Edytowane przez Oldzia20
Czas edycji: 2014-09-30 o 18:17
Oldzia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 20:12   #1999
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

a i zapomniałam się pochwalić że Basia waży 5kg - czyli słaby przysrost wagi musiał wynikać z choroby... teraz jednak raz dwa nadgoniła jak gardełko zdrowe...
gorzej że po szczepieniu najpierw spała, że prawie chciałam ją budzić na karmienie, ale zdążyla sama a potem była marudna jakby obolała... cieszę się że jeszcze tych pneumo jej dziś nie zafundowała, widać że starczy jej tych obowiązkowych + rota...

Edytowane przez aga__tka
Czas edycji: 2014-09-30 o 20:15
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-30, 21:18   #2000
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

U nas troche posiedziala bo musiala powypelniac te wszystkie papiery odnosnie warunkow mieszkaniowych i calych tych ☠☠☠☠☠☠☠.

No a jutro na szczepienie, ciekawa jestem ile Laura moze juz wazyc. Bo majac 6 tygodni wazyla 6 kg :-P
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 22:22   #2001
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez cinnilla88 Pokaż wiadomość
U nas troche posiedziala bo musiala powypelniac te wszystkie papiery odnosnie warunkow mieszkaniowych i calych tych ☠☠☠☠☠☠☠.

No a jutro na szczepienie, ciekawa jestem ile Laura moze juz wazyc. Bo majac 6 tygodni wazyla 6 kg :-P
a to obowiązkowa wizyta jest? czy może nie przyjść? u mnie nigdy wcześniej nie był nikt... to jest ta z przychodni co szczepi, czy ktoś inny??
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 02:47   #2002
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
a i zapomniałam się pochwalić że Basia waży 5kg - czyli słaby przysrost wagi musiał wynikać z choroby... teraz jednak raz dwa nadgoniła jak gardełko zdrowe...
gorzej że po szczepieniu najpierw spała, że prawie chciałam ją budzić na karmienie, ale zdążyla sama a potem była marudna jakby obolała... cieszę się że jeszcze tych pneumo jej dziś nie zafundowała, widać że starczy jej tych obowiązkowych + rota...
Duper - dogonila moja - wczoraj 5030g

Nikt juz w nocy oprocz mnie chyba nie karmi szczesciary. My standardowo karmionko okolo 3 - dzis 3:40, juz sie tak przyzwyczailam ze sama sie budze przed Oliwka


Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 02:53   #2003
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

U nas też karmienie nocne, Matyldka się dziś nie budzi, ale niestety zkapalismy przeziębienie od tż. . I ja i dzieci.. Ignaś narazie jest najlepszy, Matylda gorzej ehhh także witam w klubie mam chorowitkow

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 05:56   #2004
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
a to obowiązkowa wizyta jest? czy może nie przyjść? u mnie nigdy wcześniej nie był nikt... to jest ta z przychodni co szczepi, czy ktoś inny??
Nie mam pojecia czy obowiazkowe, ale chyba tak. To pielegniarka srodowiskowa a nie polozna.




Mojej corce dzisiaj odbilo. Pobudka o polnocy i do 5 z nia walczylam. Jak przysnela 2x to tylko na 15 minut.... Boze co za fatalna noc... :-[
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 07:39   #2005
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez cinnilla88 Pokaż wiadomość
Nie mam pojecia czy obowiazkowe, ale chyba tak. To pielegniarka srodowiskowa a nie polozna.




Mojej corce dzisiaj odbilo. Pobudka o polnocy i do 5 z nia walczylam. Jak przysnela 2x to tylko na 15 minut.... Boze co za fatalna noc... :-[
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 08:06   #2006
joanna2228
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna2228
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 435
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Hej ale cisza ...
My się karmimy w nocy ale jakoś nie mam weny żeby pisać oczy mi się same zamykają ostatnio chyba jesień daje się we znaki .
Pobudki mamy o 2-3 i o 5-6 zależy o której się położymy
Mimo pogody Miłego dnia
__________________
LAURA
Czekam na Ciebie z utęsknieniem,
wśród tych miesięcy, dni i nocy
przyjdziesz na świat z wielkim krzykiem
by każdy poznał dzień narodzin.
Miłością tą największą
zrodzisz się w bólu swej matki,
by wynagrodzić Jej czekanie i życia niedostatki.
joanna2228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 08:24   #2007
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cześć Dziewczyny

Własnie się budzimy
Jeremi w doskonałym humorze, ja mniej


iPhone
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 08:36   #2008
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Joanna cieszę się że mogłam pomóc

Malwiska mój też się co noc budzi koło 3-4 na jedzenie

Co do eko jedzenia, to jak ktoś ma możliwość jedzenia samych swoich warzyw owoców i mięsa, to nic tylko pozazdrościć. Niestety większość śmiertelników takiej możliwości nie ma i ja się nie zadręczam z tego powodu. Syfu z jedzenia się nie uniknie, po prostu taki jest świat i już.

Wszystkim chorowitkom życzę zdrówka!
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 08:36   #2009
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Oliwka tez ma lepszy humor ode mnie. Wszystkim ciotka zyczy udanego dnia i przesyla usmiechy

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2

musze zmienic telefon bo ten co dostałam od taty robi fatalne zdjęcia ....
__________________
ŚLUB
OLIWKA

Edytowane przez malwiska
Czas edycji: 2014-10-01 o 08:37
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 08:41   #2010
Oldzia20
Raczkowanie
 
Avatar Oldzia20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 472
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Rozplywam sie na widok usmiechnietych dzieci Oliwcia sliczna dziewczyna
Oldzia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-21 19:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.