Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-09-28, 22:04   #1441
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Moja rowenta tez ma co najmniej 5 lat a moze nawet wiêcej.
Zuzyla mi sie tylko ta szczotka o mniejszej srednicy, bo na poczatku tylko jej uzywalam. Te szczotki maja takie dosyc miekkie wlosie, ktore sie wygina.
Ale teraz uzywam tej wiekszej, do dluzzych wlosow nawet lepsza
Jak mi sie zuzyje ta duza to kupie sobie nowszy model
Faktycznie jest dosyc glosna , ale ja jakos przywyklam .
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-30, 13:15   #1442
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 180
Question Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Witajcie Kochane

Pomo¿ecie okre¶liæ jakie to odcienie i poziom kolorystyczny na poszczególnych zdjêciach?

Zdjêcia 1-4 to na pewno ten sam kolorek- tylko w ró¿nych ujêciach, zdjêcia 5-9 to pewnie ró¿ne odcienie.

Chcia³abym mieæ taki naturalny br±z (jak na zdjêciach 1-4)- nie za zimny, ale przede wszystkim nie RUDY.

Pofarbowana jaki¶ czas temu Kolestonem 4/77 mam strasznie czerwone / rude w³osy w s³oñcu co jest bardzo nienaturalne.

Jak uzyskaæ Kolestonem kolor jak ze zdjêæ 1-4?

Dodam, ¿e Koleston 4/77 wyszed³ ciemniej ni¿ siê spodziewa³am, mój T¯ uzna³, ¿e to bardziej czarny kolor po³yskuj±cy na br±zowo

Wiecie co zrobiæ by teraz uzyskaæ o ton ja¶niejsze? Chcia³abym unikn±æ rozja¶niania- mam bardzo z³e wspomnienia zwi±zane z rozja¶niaczem


Proszê w szczególno¶ci o poradê wspania³e ekspertki- Weronisiê i mcromance
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (4,3 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (17,0 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (20,4 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (10,5 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (4,0 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (15,6 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (3,1 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (3,0 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (46,6 KB, 4 za³adowañ)

Edytowane przez Mina1991
Czas edycji: 2014-09-30 o 13:17
Mina1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-30, 13:53   #1443
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Oj Mina, krêcisz siê jak ten kot z pêcherzem miêdzy odcieniami Raz chcesz czekoladê, teraz rudo¶æ przeszkadza
Szczerze to wydaje mi siê, ¿e jedynie po³o¿enie natury, a dopiero przy kolejnym farbowaniu popielatego odcienia mo¿e ci co¶ zaradziæ na rudawy po³ysk w³osów, ale nie dam g³owy ¿e wybije rudo¶æ do zera.
Wydaje mi siê te¿, ¿e ja albo Weronisia mówi³y¶my ¿eby braæ o 1 ton ja¶niejsz± farbê kiedy mówi³y¶my jaki odcieñ mo¿e mieæ Megan na twoich poprzednich fotkach. Czyli je¶li Morgan mia³a te 4/7 to ty powinna¶ braæ 5/7.
Albo mi siê pochrzani³o i komu¶ innemu poza wiza¿em to ostatnio mówi³am

A teraz kolory:
Jak dla mnie pierwsza babka ma albo 4/0 albo 4/1 (popiel). Megan ma albo 3/0, albo 4/0 albo popielaty odcieñ na tych poziomach.
Przynajmniej ja tak widzê te fotki na swoim laptopie.

A ¿eby mieæ ja¶niejsze to labo czekaæ a¿ siê farba sp³uka albo rozja¶nianie. K±piel rozja¶niaj±ca jest ³agodniejsza od samego rozja¶niacza. Tutaj jednak ja nie pomogê, bo nigdy nie rozja¶nia³am.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-09-30 o 13:54
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-30, 14:47   #1444
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Podros³y mi przez 4 miesi±ce kud³y wiêc trochê mi teraz wyrówna³a na prosto. Nadal z przodu jest lekko d³u¿ej ni¿ z ty³u (takie samo lekko asymetryczne ciêcie jak poprzednio), ale ³atwiej je teraz ogarniam jak s± d³u¿sze. Lepiej siê uk³adaj± te warstewki, ale znowu w³osy zaczynaj± siê pok³adaæ na ramionach = wywijaæ same na drugi dzieñ po myciu. Taki etap, który muszê przebrn±æ jako¶, ¿eby resztê tych warstw powoli wyrównywaæ do jednej d³ugo¶ci.
A docelowo zapuszczasz, czy jak wyrównasz, to znów co¶ wymy¶lisz? Wiem, ¿e nie do koñca mo¿na przewidzieæ co kiedy do g³owy przyjdzie (czyli co na g³owie siê znajdzie ), ale jakie¶ tam za³o¿enia s±

Ja mia³am i¶æ w tym tygodniu do fryzjera, ale póki mi w³osy po ramionach nie szuraj± to nie mam ci¶nienia i chyba jednak przejdê siê w przysz³ym tygodniu.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-30, 15:09   #1445
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
A docelowo zapuszczasz, czy jak wyrównasz, to znów co¶ wymy¶lisz? Wiem, ¿e nie do koñca mo¿na przewidzieæ co kiedy do g³owy przyjdzie (czyli co na g³owie siê znajdzie ), ale jakie¶ tam za³o¿enia s±

Ja mia³am i¶æ w tym tygodniu do fryzjera, ale póki mi w³osy po ramionach nie szuraj± to nie mam ci¶nienia i chyba jednak przejdê siê w przysz³ym tygodniu.
Nie wiem co bêdê chcieæ Obciê³am wtedy w³osy, bo po pó³ roku masowego wypadania na d³ugo¶ci siê przerzedzi³y i chcia³am im daæ odsapn±æ lekko. Teraz mi odrastaj±, mam "drug± grzywkê" i nawet siê nie zastanawiam co chcê. Pewnie bêdê dalej zapuszczaæ tak gdzie¶ do ³opatek mo¿e i wyrównywaæ te nieudane dega¿owanie.
Tylko mam zagwozdkê z grzywk±, bo jak mi odros³a to siê ma³e pasemko z mojego trójk±cika na czole oddziela od reszty i wisi smêtnie na oku Musze je upychaæ za ucho, ¿eby mi nie przeszkadza³o.
Ale kurde wiem, ¿e jak fryzjerka mi obetnie t± grzywkê to bêdzie nie tak jak chcê, samej mi siê nie chce znowu kombinowaæ (jeszcze), wiêc pewnie zostawiê w³osy samym sobie i niech rosn±
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-01, 13:11   #1446
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Mina1991 Poka¿ wiadomo¶æ

Wiecie co zrobiæ by teraz uzyskaæ o ton ja¶niejsze? Chcia³abym unikn±æ rozja¶niania- mam bardzo z³e wspomnienia zwi±zane z rozja¶niaczem


Proszê w szczególno¶ci o poradê wspania³e ekspertki- Weronisiê i mcromance
Mcromance ju¿ ci w³asciwie odpowiedzia³a.
Dla mnie ten kolor, to 4/0. Ja taki u¿ywa³am i wychodzi³ u mnie prawie czarno. Poza tym Koleston 4/0 trzyma siê w³osów jak zaczarowany! Nigdy nie przybra³ czerwonawej czy rudej poswiaty. Mo¿e w tym 4/77 dali du¿o czerwonego barwnika, ¿e ci tak wysz³o

Je¶li ci wysz³o za ciemno, to innego sposobu jak rozja¶nienie nie ma
Ja sama pozbywa³am siê 4/0 które by³o prawie czarne. Powiem tak: nie by³o ³atwo. Musia³am uzyæ farby mocno rozja¶niaj±cej, a nawet robi³am k±piel rozja¶niaj±c±, a i tak efekt by³ marny.

OPd ciebie zalezy decyzja co zrobiæ.

A na przysz³o¶æ zapamiêtaj zasadê, ¿eby braæ farbê o ton ja¶niejsz± od tej, któr± chcesz uzyskaæ.


A teraz spadam, bo muszê ju¿ farbê zmyæ z g³owy
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-01, 19:05   #1447
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem co bêdê chcieæ


A ja, jak zapragnê³am i¶æ do fryzjera, to mi siê w³osy zaczê³y znów* uk³adaæ (*Znów, bo pod koniec sierpnia okaza³o siê, ¿e "moja" fryzjerka nie pracuje ju¿ tam, gdzie pracowa³a i musia³am skorzystaæ z us³ug innego fryzjera... na skutek czego pogodzi³am siê z okr±g³± szczotk± Nie mia³am wyj¶cia, bo siê same nie uk³ada³y A teraz, o dziwo, po 4-5 tygodniach od strzy¿enia, uk³adaj± siê ca³kiem ca³kiem bez szczoty Na szczê¶cie przeprowadzi³am ¶ledztwo w internecie, okaza³o siê, ¿e "moja" fryzjerka otworzy³a w³asny salon, wiêc nastêpnym razem idê w sprawdzone rêce ).
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2014-10-01 o 19:07
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 21:39   #1448
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Rumpleteazer, w koñcu kobieta zmienn± jest

A ja dzi¶ poszalalam. Postanowi³am pozbyæ siê ciemnicy na g³owie.
Na³o¿y³am Garnier 101A, który mile mnie zaskoczy³. Poprzednio by³am za³amana jego jako¶ci± jak i stanem w³osów po rozjasnieniu. Wtedy to byl jeden wielki koltun w³osów, zbity, têpy. Nie do rozczesania.
Tym razem chyba co¶ ulepszyli, bo moje odczucia by³y pozytywne, jak i stan w³osów.
Po jednym rozjasnieniu juz widzia³am ró¿nicê w kolorze, ale by³o do¶æ nierówno, wiêc polecia³am do sklepu po drugie pude³ko i zaraz nalozylam. Wysz³o kasztanowo, ciut miedziano. Sam odrost omijalam ale i tak co¶ tam siê pacne³o i wysz³o ciut ja¶niej. Dla wyrównania oraz utrwalenia nalozylam Garnier 70 czyli naturalny blond.
A wiêc trzy farby w ci±gu nieca³ych 3 godzin!!!
Efekt? .... w³osy miêciutkie, gladziutkie... normalnie szok! No chyba, ¿e wypadn± mi jutro

A kolor cudowny. Wreszcie mam kolor jaki chcia³am Jest zdecydowanie br±zowo a nie czarno. Kolor oczywi¶cie nie jest ch³odny, bo po rozja¶nieniu jest to praktycznie nie mo¿liwe. Kolor jest czekoladowy, trochê ni to z³otawy, ni to miedziany. Ale bardzo mi siê podoba
Chcia³am go jeszcze och³odziæ i na³o¿yæ jeszcze CT bo jest na s³abym oxy. No ale i córka i m±¿ mnie przekonywali , ¿e nie ma potrzeby, bo kolor jest równy i ³adny. Dam wiêc odpocz±æ w³osom przez kilka dni. Mo¿liwe, ¿e jeszcze siê conieco wyplucze, wiêc wtedy dopiero ocenie jakiej farby u¿yæ.
Mam teraz kilka dni na porz±dne od¿ywienie w³osów


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-01, 21:59   #1449
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Weronisiu czekam na fotki z niecierpliwoscia
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-01, 22:34   #1450
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisiu czekam na fotki z niecierpliwoscia
Fotki bêd± jutro Dzi¶ ju¿ za pó¼no, ale mam ju¿ je w aparacie. Jutro po pracy zrzuce na kompa i wklejê.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-02, 07:12   #1451
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ja te¿ czekam na zdjêcia Weronisi
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 15:43   #1452
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

A wiêc wklejam

Pierwsze trzy zdjêcia, to efekt rozja¶niania Garnierem 101A.
Od czwartego zdjêcia efekt koñcowy.
Teraz widzê, ¿e nie widac napisu na zdjêciu. 4- to efekt po na³o¿eniu Garnier 70 naturalny blond.
No i porównanie jak by³o, a jak jest teraz. A wiêc widaæ ró¿nicê oraz widaæ, ¿e kolor jest ju¿ ciep³y. Ale jako¶ mia³am ochotê na taki kolorek. Ciekawe kiedy znowu mi wróci humor na ch³odny

Nie wiem póki co jaki to mi kolor wyszed³ ale to jest chyba poziom 6.
Zobaczê, co siê zrobi po kilku myciach, czy jeszcze ciut zja¶nieje czy nie.

Kupi³am ju¿ Koleston 6/71 ale teraz nie wiem czy to odpowiedni kolor. Jak my¶licie?
Odrosty pojawi± siê pewnie ju¿ za tydzieñ i bêdê je chcia³a zamalowaæ, tylko ¿eby mi nie wysz³y ciemniejsze od reszty
Bêdê te¿ chcia³a ca³o¶æ w³osów pofarbowaæ czym¶ z koñcówk± 71, ale nie wiem czy 6/71 znowu nie zrobi mi ciemnicy. Lepsze by by³o 7/71, ale to znowu nie pokryje moich blond odrostów
Mo¿e wiêc najpierw zrobiæ sam odrost ciemniejsz± farb±, a dopiero potem po wysuszeniu po³o¿yæ na ca³o¶æ 7/71 ? Co my¶licie?
Albo mo¿e jaki¶ inny odcieñ? Ale wydaje mi siê, ¿e /71 bêdzie odpowiedni. A mo¿e samo 6/0 ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0407.jpg (58,5 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0419.jpg (55,4 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0429.jpg (57,7 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0434.jpg (47,3 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0440.jpg (53,1 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0444.jpg (42,7 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0461.jpg (69,6 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg porownanie.jpg (100,4 KB, 24 za³adowañ)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2014-10-02 o 15:50
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-02, 15:48   #1453
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A wiêc wklejam

Pierwsze trzy zdjêcia, to efekt rozja¶niania Garnierem 101A.
Od czwartego zdjêcia efekt koñcowy.
No i porównanie jak by³o, a jak jest teraz. A wiêc widaæ ró¿nicê oraz widaæ, ¿e kolor jest ju¿ ciep³y. Ale jako¶ mia³am ochotê na taki kolorek. Ciekawe kiedy znowu mi wróci humor na ch³odny
Mi siê o wieeele bardziej podoba "po" £adnie wysz³o
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-02, 15:51   #1454
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Mi siê o wieeele bardziej podoba "po" £adnie wysz³o
Dziêkujê ju¿ wczoraj jedna kole¿anka tez zauwazy³a zmianê i pochwali³a, a jest fryzjerk±, wiêc tym bardziej siê ucieszy³am

Teraz tylko nie wiem czym farbowac, ¿eby znowu tego niespartoliæ.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-02, 16:03   #1455
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê ju¿ wczoraj jedna kole¿anka tez zauwazy³a zmianê i pochwali³a, a jest fryzjerk±, wiêc tym bardziej siê ucieszy³am

Teraz tylko nie wiem czym farbowac, ¿eby znowu tego niespartoliæ.
Weronisia czy Ty masz taki kolor cery jak na pi±tym zdjêciu? Bo taki ciep³y siê wydaje (i bardzo pasuje do nowego koloru), a wcze¶niej jak wkleja³a¶ zdjêcia to wydawa³o mi siê ¿e masz ch³odn± karnacjê.

Co do nastêpnego farbowania to nie mam pojêcia... pewnie i tak kolor siê trochê zmyje wiêc czekaj spokojnie i nie daj siê rudzicy
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-02, 16:12   #1456
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Weronisiu super ci wysz³o
A odno¶nie koloru to mi siê wydaje, ¿e powinna¶ w 7/71 lub mo¿e nawet 7/3 (albo 7/31 je¶li Koleston taki ma) jak co¶ celowaæ. Ja mam na g³owie 6/7 i mi wysz³o do¶æ ciemno (ale nadal lekko ja¶niej ni¿ sprane 5/0 z Inebryi które jest na koñcach) i bardziej rudawo na moim poziomie 6 ni¿ WCT 6/7 robi³a.
Chocia¿ ty masz ja¶niejsze ni¿ ja naturalki, wiêc
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-02, 16:28   #1457
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Morgan zgadza siê. Teraz jestem opalona i zrobi³am siê cieplejsza taka jakby z³ota albo brzoskwiniowa. Przed urlopem by³am blada i zdecydowanie zimna. Teraz u¿ywam do¶æ ciemnego pudru nawet.


Mcromance dziêki za sugestie. Szczerze mówi±c te¿ siê zastanawia³am nad 7/3. Ale to bym da³a jedynie na d³ugo¶ci omijaj±c odrost, bo odrost i tak zawsze mam z³oty albo rudawy. Ale co w takim razie daæ na sam jasny odrost? Mo¿e 6/0? Kurcze bojê siê, ¿e popsuje to co uda³o mi siê wreszcie uzyskaæ. Najwa¿niejsze, ¿eby teraz na d³ugo¶ci utrzymaæ ten poziom i nawet odcieñ, a z odrostem bêdê musia³a kombinowaæ.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-02, 16:47   #1458
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance dziêki za sugestie. Szczerze mówi±c te¿ siê zastanawia³am nad 7/3. Ale to bym da³a jedynie na d³ugo¶ci omijaj±c odrost, bo odrost i tak zawsze mam z³oty albo rudawy. Ale co w takim razie daæ na sam jasny odrost? Mo¿e 6/0? Kurcze bojê siê, ¿e popsuje to co uda³o mi siê wreszcie uzyskaæ. Najwa¿niejsze, ¿eby teraz na d³ugo¶ci utrzymaæ ten poziom i nawet odcieñ, a z odrostem bêdê musia³a kombinowaæ.
Mo¿e we¼ na odrost 6/0 i domieszaj do niego kapkê 7/3 dla samego lekkiego odcienia?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-02, 18:41   #1459
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Weronisiu, fajny efekt

Ja mam w szafce Toucha 6/71 Grzecznie czeka a¿ najdzie mnie ochota na farbowanie.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 19:28   #1460
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziêki dziewczyny.

Nie wiem jeszcze co z czym pomieszam, ale nie bêdzie to ³atwa decyzja. Póki co cieszê siê tym co mi wysz³o. .

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-05, 22:33   #1461
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 956
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Witam br±zowow³ose
Mam dylemat, by³am na wakacjach w Grecji i gor±ce s³oñce sprawi³o, ¿e moje w³osy wyp³owia³y . Wiem, ¿e zim± zazwyczaj ciemniej±, ale zastanawiam siê czy je wyrównaæ kolorystycznie czy poczekaæ na zimê .
Jak uchroniæ ciemne w³osy przed utrat± koloru? Dotychczas nie mia³am takiego problemu, ale latka lec± i czas o tym pomy¶leæ ...
haru_haru jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-06, 16:49   #1462
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny.

Nie wiem jeszcze co z czym pomieszam, ale nie bêdzie to ³atwa decyzja. Póki co cieszê siê tym co mi wysz³o. .

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I jak tam Weronisu - nadal jeste¶ zadowolona? Rudzica Ciê nie dopad³a?

Meldujê ¿e kupi³am Palette C10 chce mi siê jakiej¶ odmiany, nie koloru ale chocia¿ rodzaju farby robiê za jaki¶ tydzieñ.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-06, 18:00   #1463
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez haru_haru Poka¿ wiadomo¶æ
Witam br±zowow³ose
Mam dylemat, by³am na wakacjach w Grecji i gor±ce s³oñce sprawi³o, ¿e moje w³osy wyp³owia³y . Wiem, ¿e zim± zazwyczaj ciemniej±, ale zastanawiam siê czy je wyrównaæ kolorystycznie czy poczekaæ na zimê .
Jak uchroniæ ciemne w³osy przed utrat± koloru? Dotychczas nie mia³am takiego problemu, ale latka lec± i czas o tym pomy¶leæ ...
Szampony lub o¿dywki z henn±? ¦rodki do zabezpieczania w³osów prze s³oñcem, je¶li siê bêdzie d³ugo na s³oñcu przebywaæ? Jakie¶ kapelusze latem?

Wybór nale¿y od ciebie, ale mog³a by¶ spróbowaæ jakiego¶ tonera do w³osów w kolorze twoich w³osów.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Meldujê ¿e kupi³am Palette C10 chce mi siê jakiej¶ odmiany, nie koloru ale chocia¿ rodzaju farby robiê za jaki¶ tydzieñ.
Zobaczymy czy nie bêdziesz przeklinaæ, ¿e zmieni³a¶ Oby nie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-06, 20:06   #1464
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Zobaczymy czy nie bêdziesz przeklinaæ, ¿e zmieni³a¶ Oby nie
Mam nadziejê ¿e po jednym farbowaniu w³osy mi nie odlec± Robi³am wiele razy Palette i zawsze by³am zadowolona.
Jakby co¶ nie wysz³o to mam jeszcze dwa garniery 111
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-06, 21:47   #1465
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
I jak tam Weronisu - nadal jeste¶ zadowolona? Rudzica Ciê nie dopad³a? .
Nie dopad³a znaczy siê widzê t± rudosc, ale wmawiam sobie, ¿e tak ma byæ i chcê wytrzymaæ jak najd³u¿ej.
Kolor sam w sobie jest bardzo ³adny. My¶lê, ¿e jeszcze go troszkê rozja¶nie, bo jednak odrosty mam du¿o ja¶niejsze. My¶lê, ¿e pokombinuje jeszcze w tym tygodniu :p

Morgan a ty siê nie bój Palety. Jedno farbowanie na pewno nie zaszkodzi. Po tym co twoje w³osy ju¿ przesz³y, taka Paleta im nie straszna
Poza tym nie wydaje mi siê, ¿eby Garnier by³ lepszy od Palety, wiêc skoro po Garnierze masz nadal w³osy, to po Palecie te¿ bêdziesz mia³a
Szkoda, ¿e u nas nie ma 111, bo pewnie rozja¶nia mocniej ni¿ 101A .
Ja kupi³am Garniera tylko dlatego, ¿e jest najtañsz± farb±, a obecnie nie mam kasy na szaleñstwa, wiêc nawet na farbie oszczêdzam




Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-06, 22:42   #1466
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadziejê ¿e po jednym farbowaniu w³osy mi nie odlec± Robi³am wiele razy Palette i zawsze by³am zadowolona.
Jakby co¶ nie wysz³o to mam jeszcze dwa garniery 111
Mi nie chodzi³o o markê farby, ale o kolor "po" Bo istnieje prawdopodobieñstwo, ¿e ci bêdzie za "rudo"


Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Nie dopad³a znaczy siê widzê t± rudosc, ale wmawiam sobie, ¿e tak ma byæ i chcê wytrzymaæ jak najd³u¿ej.
Kolor sam w sobie jest bardzo ³adny. My¶lê, ¿e jeszcze go troszkê rozja¶nie, bo jednak odrosty mam du¿o ja¶niejsze. My¶lê, ¿e pokombinuje jeszcze w tym tygodniu :p
Tak jest, wmawiaj to sobie dalej Wcale nie masz tak rudo jak ci siê wydaje, ³adny br±zik masz, a przy ja¶niejszym ch³odny odcieñ trudny do utrzymania.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-10-06 o 22:44
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-07, 15:52   #1467
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Tak jest, wmawiaj to sobie dalej Wcale nie masz tak rudo jak ci siê wydaje, ³adny br±zik masz, a przy ja¶niejszym ch³odny odcieñ trudny do utrzymania.
No w³a¶nie dlatego sobie wmawiam wiem, ¿e im ja¶niej, tym 'cieplej' bêdzie. No trudno.

Dzi¶ kupi³am innego Garniera. Nie wiem jak to siêsta³, ¿e wcze¶niej go nie widzia³am, bo stoi zaraz obok tego drugiego
Wcze¶niej rozja¶nia³am Garnier Nutrisse 101A. Dzi¶ go nie by³o. Za to znalaz³am Garnier Color Sensation 110, który jest jeszcze tañszy, a zarazem najtañszy w ca³ej drogerii

Oczywi¶cie farba nie mog³a le¿eæ i czekaæ Rozja¶ni³am w³osy. Wydaje mi siê, ¿e z³apa³a bardziej ni¿ Nutrisse 101. Na rozja¶nione znowu po³ozy³am Nutrisse 70 z odrobink± niebieskiego mixtona Kolestona.
Niestety sam przedzia³ek nadal wydaje mi siê ja¶niejszy od reszty, ale jest ju¿ du¿o lepiej.
W³osy s± ju¿ na poziomie 6
Za tydzieñ na sam przedzia³ek, czy odrost na³o¿ê CT 6/1 - i tak nie wychodzi popielato, a tylko t± farbê CT posiadam. No chyba, ¿e zd±¿ê dokupiæ co¶ innego.


Resztê tego ja¶niutkiego Garniera wykorzysta³am do pasemek córki. Robi³am pierwszy raz w ¿yciu pasemka i wysz³y piêknie. Córka wniebowziêta. Wygl±da to jak w³osy rozja¶nione s³oñcem, czyli takie bardzo delikatne pasemeczka.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Garnier_CI_110.jpg (24,8 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Nutrisse101.jpg (58,4 KB, 2 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-07, 15:57   #1468
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Hahahaha Wiedzia³am, ¿e Weronisia pokombinuje znowu z w³osami prêdzej ni¿ pó¼niej

Jak dasz radê machn±æ jakie¶ fotki sobie (i córce te¿, bo ciekawa jestem jak wygl±da u niej) to wklej proszê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-10-07 o 15:58
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-07, 17:53   #1469
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Hahahaha Wiedzia³am, ¿e Weronisia pokombinuje znowu z w³osami prêdzej ni¿ pó¼niej

Jak dasz radê machn±æ jakie¶ fotki sobie (i córce te¿, bo ciekawa jestem jak wygl±da u niej) to wklej proszê
Ha ha no znasz mnie ju¿

A fotki machnê jak siê chmurzyska rozejd±

A ty farbowa³a¶ ju¿?
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-07, 18:48   #1470
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A ty farbowa³a¶ ju¿?
Tak, ju¿ dawno, chyba 18 wrze¶nia by³am jak dobrze pamiêtam. Niestety mój aparat odmawia pos³uszeñstwa nawet na ¶wie¿ych bateriach, dlatego fotek nie ma

Koleston 6/7 wyszed³ odrobinê ciemniej i bardziej rudawo-br±zowawo ni¿ CT 6/7, ale w sumie to mog³am siê tego spodziewaæ.
Tak jak CT Koleston ³adnie mi pokry³, b³ysk jest, w³osy g³adkie (jak na chwilê obecn± ). Teraz czekam na odrost ¿eby poobserwowaæ jak mocno bêdzie siê ró¿ni³ i wtedy zdecydujê, czy dalej bêdê lecieæ z Kolestonem czy mo¿e wrócê do CT.
Je¶li wrócê do CT to chyba bêdê musia³a siê zebraæ w sobie i spróbowaæ sama ufarbowaæ, bo jednak prawie 2 miesi±ce miêdzy farbowaniami CT to do¶æ d³ugo i mój ciep³y czekoladowy kolor p³owia³ leciutko, a co miesi±c je¼dziæ do fryzjerki w zimie mi siê nie chce (ju¿ ).

Najdziwniejsze co zauwa¿y³am przy Kolestonie to to, ¿e po farbowaniu w³osy odrobinê szybciej mi siê przet³uszcza³y, je¶li my³am je jak normalnie ostatnio od kilku miesiêcy szamponem z Equilibry. Wiêc muszê teraz czê¶ciej podkradaæ szampon brata na SLS, bo wtedy s± "normalne" d³u¿ej, za to przez SLS mam podsuszon± skórê g³owy i siê "sypiê' lekko momentami...
Nie wiem czemu tak mi siê dzieje, bo przy CT chyba tego nie by³o Nie mam porównania jak mia³am przy Inebryi, bo wtedy nadal mia³am szampony na SLS chyba, albo jakie¶ ³agodne drogeryjne.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-10-07 o 18:51
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.