Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-14, 15:54   #4171
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Demeter - dzięki, u nas ok. Mały to straszny rozbojnik ale przekochany. Ze mna gorzej bo wyladowalam w szpitalu, juz 2 dzien bez malego i teskno mi strasznie
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 16:10   #4172
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Demeter - dzięki, u nas ok. Mały to straszny rozbojnik ale przekochany. Ze mna gorzej bo wyladowalam w szpitalu, juz 2 dzien bez malego i teskno mi strasznie
Co sie dzieje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 16:22   #4173
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Co sie dzieje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Trafiłam do szpitala z masakrycznym bólem głowy i dretwieniem reki, po wszystkich badaniach okazuje się, ze to przez kregoslup, a ja glupia juz od kilku lat olewałam bóle kręgosłupa. Czekam teraz na konkretną diagnozę. Najbardziej tesknie za małym i tak sie balam o niego, bo on beze mnie nic nie chcial robic ani y nikim byc, a tu sie okazuje, ze radzi sobie super i nawet o mnie nie wspomina.
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 18:16   #4174
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
Hej , my po wizycie
z moich dwóch pięknych dziewczynek zrobiło się dwóch przystojnych chłopaków ale jaja
zdrowiusienkie, pomierzone, wszystko na swoim miejscu tylko sisiorki przybyły
ide was poczytać bo nie zasne dzisiaj z wrażenia
aaaaaaaaaaa ALE JAJA!!!!! a już myslałam że teraz za drugim razem wszystkie dziewczyny będą rodzić
Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Trafiłam do szpitala z masakrycznym bólem głowy i dretwieniem reki, po wszystkich badaniach okazuje się, ze to przez kregoslup, a ja glupia juz od kilku lat olewałam bóle kręgosłupa. Czekam teraz na konkretną diagnozę. Najbardziej tesknie za małym i tak sie balam o niego, bo on beze mnie nic nie chcial robic ani y nikim byc, a tu sie okazuje, ze radzi sobie super i nawet o mnie nie wspomina.
zdrowia


dzień dobry!
pamięta mnie ktoś? można dołączyć ?
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 19:50   #4175
oldzinx
Raczkowanie
 
Avatar oldzinx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 493
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
nam pediatra mówiła tylko o wymazie z nosa, ale otolaryngolog kazała z "nosogardzieli"bo dokładniejsze. Wyjęłam wynik i mam tak:"wyizolowane bakterie stanowia flore fizjologiczną górnych dróg oddechowych"

Nie, Emila bez wymiotów, gorączka bardzo wysoka tylko, odmowiła całkowicie jedzenia, po dwie trzy łyzeczki picia przechodziły, od czwartku wieczór juz pije. Kupy szły rzadkie, no ale skoro lekarka powiedziała zęby i faktycznie te dwie piątki wyszły, to wierzyłam. Dopóki nas nie siekło,
czyli wymaz ok? Jak powiedziałam doktorkowi o wymazie to pyta po co (na kontroli ok już wszystko, zdrowy chłopak) i chyba wybiorę się ale prywatnie.
A jak wasze zdrowie, lepiej już?

Z zębami niektórzy mówią że to nie one same wywołują różne dolegliwości, ale że w momencie kiedy wychodzą organizm jest osłabiony i bardziej podatny na wirusy/bakterie. U nas statnio co ząb to jakieś dziadostwo się przyplątuje plus żłobek oczywiście


Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
Hej,

Oldzinx
gratulacje no to teraz w domku 3 chłopaków plus mężczyzna będzie prawie jak drużyna piłkarska

U nas ostatnio cięzki nocki, mały gada przez sen... komedia jest.. ale i cyce idą w ruch.. muszę uciec chyba z domu bo jak wie, ze jestem to problem jest i cycus .. nauczylo sie dziecko ciezko bedzie u nas zakonczyc karmienie.

U meza w pracy wrozyli z obraczki (znacie taka wrozbe) ja tam w to nie wierze, jak i we wrozby ale.. u niego i u mnie 2 dziecko to dziewczyna, a ciekawe.. mamy psa Tolę haha

Mój szkarb wczoraj dotykając rąk męża mówi: " tata tu masz zime... ' haha smiechu po pachy, nowe slowa wychodza, chodzi po domu spiewa, cos wykrzykuje, jak cos sie nie podoba to nie i te minki jego.. no maly buntownik w domu jak nic. Bylam troche na urlopie to sie przyzwyczail bardzo, dzisiaj z dzadkami, a ja tesknie.
Eluska jestem pełna podziwu dla twojego syna i jego gadulstwa Tom też dużo mówi ale zdań podrzędnie złożonych jeszcze nie składa

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
cześć ,
Olndzinx - no Wielkie Gratki sytuacja naprawdę zaskakująca ale cudowna tak czy siak

i Wielgachne buziale dla Wszystkich Chorowitków zdrówka !

wlepiam mojego gRoszka z rana i starszaki wychodzące do szkoły /przedszk.
Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za gratki
a dzieciaczki masz jak malowane Roszek fajną ma czuprynę, obcinane miał kiedyś włosy czy jeszcze nie?

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Oldzinx, jak chorowitek dzisiaj? ja mam nadzieję, że kontrola jutro wypadnie OK i babcia odprowadzi T. do żłoba. Lubię jak tam jest najedzony (!), wybawiony
a jakieś typy na imiona dla chłopaków?
Panika po pierwsze kciuki mocne dużo sił

Tom jutro do żłoba idzie, długa przerwa. Już boję się płaczu (chociaż te kilka godzin swobody jest bardzo przyjemna ), z jedzeniem maja tam naprawdę dobrze, menu zróżnicowane, smakowicie wygląda (kilka razy trafiłam na obiad i fajnie to wyglądało, zapach jak najbardziej podziałał na moje zmysły )

Imiona: pierwszy który zostanie wyciągnięty to prawdopodobnie Rafał inne propozycje to Dominik, może Julek, Patryk...

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jezszce jedna rzecz - jak to w koncu jest z bosymi stopami - naprawde mozna sie w ten sposob przeziebic, rozchorowac, zlapac zapalenie pecherza? Bo ja to slysze za kazdym razem - i moze niepotrzebnie sie upieram na te bose stopy i powinnam posluchac dobrej rady
Może np. jak w stopy zimno to organizm się wychładza i łatwiej o infekcję? Ale ja bym obstawiała bardziej takie długotrwałe wychłodzenie, jak np. czasami zimą na przystanku długo na autobus czekałam w mało ciepłych butach, a do tego stopa ograniczony ruch miała, to później zapalenie pęcherza gwarantowane

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
A w ogole w niedziele mielismy gosci, Ciocia przyjechala Anie poznac Krzys tez dostal prezent - paczke herbatnikow Oczywiscie sie nasluchalam, ze dlaczego Mu odmawiam przyjemnosci, to co, ze cukier, ze przesadzam... I dlaczego soczkow nie pije, "przeciez one sa dla dzieci"
A Dzidzia ma sie dobrze, powoli chyba mijaja te straszne placze, ufffffff... Usmiecha sie coraz czesciej a na odglos zaby (wydawany przez Krzysia i przeze mnie ) smieje sie w glos

Za to ja cos niedomagam, stan permanentnego zmeczenia, bole plecow itp... W pon endokrynolog, cos podejrzewam tarczyce... I tak mialam isc po porodzie. Ale niewazne, dzieci mam cudne i coraz cudniejsze, zycie jest piekne

PANIKA - mocno trzymam kciuki, daj znac po!
SCARLETT - brawo za egzamin!
OLDZINX - ale heca Z jajami
Dziękuje
Dużo sił i zdrowia przede wszystkim
A dzieci masz naprawdę cudne, już wcześniej miałam pisać że Ania śliczna dziewczynka Krzyś oczywiście też, no ale córa to córa.
I za ogarnięcie dzieciaczków. Ja juz myslę o nadchodzącym armagedonie (pomimo że Tom w żłobku będzie )

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Trafiłam do szpitala z masakrycznym bólem głowy i dretwieniem reki, po wszystkich badaniach okazuje się, ze to przez kregoslup, a ja glupia juz od kilku lat olewałam bóle kręgosłupa. Czekam teraz na konkretną diagnozę. Najbardziej tesknie za małym i tak sie balam o niego, bo on beze mnie nic nie chcial robic ani y nikim byc, a tu sie okazuje, ze radzi sobie super i nawet o mnie nie wspomina.
zdrowia

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaa ALE JAJA!!!!! a już myslałam że teraz za drugim razem wszystkie dziewczyny będą rodzić
dzień dobry!
pamięta mnie ktoś? można dołączyć ?
Pamiętamy
chłopaki bilans wyrównają, jeszcze zobaczymy co Panika dołoży
__________________
Tomuś
oldzinx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 20:55   #4176
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Demeter - dzięki, u nas ok. Mały to straszny rozbojnik ale przekochany. Ze mna gorzej bo wyladowalam w szpitalu, juz 2 dzien bez malego i teskno mi strasznie
Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Trafiłam do szpitala z masakrycznym bólem głowy i dretwieniem reki, po wszystkich badaniach okazuje się, ze to przez kregoslup, a ja glupia juz od kilku lat olewałam bóle kręgosłupa. Czekam teraz na konkretną diagnozę. Najbardziej tesknie za małym i tak sie balam o niego, bo on beze mnie nic nie chcial robic ani y nikim byc, a tu sie okazuje, ze radzi sobie super i nawet o mnie nie wspomina.
Ojej to trzymaj się tam, oby szybko przeszło!
No widzisz, czasem my się bardziej zamartwiamy niż maluchy. Ja już się boję jak to bedzie jak pojdę do szpitala rodzić Zuzię

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
dzień dobry!
pamięta mnie ktoś? można dołączyć ?
Dzis nawet o Tobie myslalam i miałam Cie przywołać
Jak się mieszka za granicą, w mieszkaniu już ogarnięte?

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
Imiona: pierwszy który zostanie wyciągnięty to prawdopodobnie Rafał inne propozycje to Dominik, może Julek, Patryk...

chłopaki bilans wyrównają, jeszcze zobaczymy co Panika dołoży
Bardzo ładne imiona Ale będą chłopaki team stanowić

----------------
Do porodu 2 miesiące, więc zabieram się powoli za pranie, mama mi dała w sobote dwie siaty ciuszków. Troche mam za dużo aż, bo naliczyłam, że pojdzie w sumie jakieś 9 pralek no ale w tym pieluchy, kocyki.
Tylko niech ktoś mi powie teraz, że to chłopczyk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _1010610.jpg (88,6 KB, 51 załadowań)
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 21:16   #4177
oldzinx
Raczkowanie
 
Avatar oldzinx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 493
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Ojej to trzymaj się tam, oby szybko przeszło!
Bardzo ładne imiona Ale będą chłopaki team stanowić

----------------
Do porodu 2 miesiące, więc zabieram się powoli za pranie, mama mi dała w sobote dwie siaty ciuszków. Troche mam za dużo aż, bo naliczyłam, że pojdzie w sumie jakieś 9 pralek no ale w tym pieluchy, kocyki.
Tylko niech ktoś mi powie teraz, że to chłopczyk
Dziekujemy Rafała mąż wybierał ( po mojej akceptacji oczywiście) a reszta jeszcze w planach.

No no piękna kolekcja ciuszków 9 pralek WOW to jak dla bliźniaków
ha ha a to by była niespodzianka jak by chłopak był . Kiedy następna wizyta i usg? I jak samopoczucie, zdrowi? A dzidzia szaleje w brzuszku, bo moi zaczynają już coraz śmielej kopać
__________________
Tomuś
oldzinx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 21:45   #4178
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Do porodu 2 miesiące, więc zabieram się powoli za pranie, mama mi dała w sobote dwie siaty ciuszków. Troche mam za dużo aż, bo naliczyłam, że pojdzie w sumie jakieś 9 pralek no ale w tym pieluchy, kocyki.
Tylko niech ktoś mi powie teraz, że to chłopczyk
przeraża mnie taka ilość różu
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 22:09   #4179
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
Dziekujemy Rafała mąż wybierał ( po mojej akceptacji oczywiście) a reszta jeszcze w planach.

No no piękna kolekcja ciuszków 9 pralek WOW to jak dla bliźniaków
ha ha a to by była niespodzianka jak by chłopak był . Kiedy następna wizyta i usg? I jak samopoczucie, zdrowi? A dzidzia szaleje w brzuszku, bo moi zaczynają już coraz śmielej kopać
Taa już stopuję z ciuszkami
Dzieki, samopoczucie raz lepiej, raz gorzej - dzien w dzień plecy bolą, zgaga męczy więc to już standard
Na szczescie Kuba daje mamie wypocząc, bo idzie pozno spać ale za to śpimy sobie do 9,10 No i tylko jedna pobudka nad ranem od kilku dni, także coraz lepiej.
A mała kopie i rozpycha się strasznie

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
przeraża mnie taka ilość różu
Hehe, reszta już w innych kolorach - najwiecej bieli jednak
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 12:38   #4180
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Panika u nas też kapcie i skarpety po chwili zostają zrzucone... na początku uparcie ubieralam teraz macham ręką... chłop jeszcze uparcie zakłada.

No i ...

Zazdroszczę tym których dzieci wszystko zjadają. J kiedyś jadła teraz na pytanie co chce jest tylko jedna "karon!" (makaron) na śniadanie obiad kolację. ..

No i zle wiadomości się mnożą. Niech ten miesiac juz sie skończy bo aż się boję co jeszcze może się zdarzyć.
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 13:10   #4181
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

hej. byliśmy u lekarza, K. osłuchowo nie do końca dobrze, w nocy miał gorączkę (drugą w życiu) szybko po nurofenie spadła. Teraz nie wiadomo czy to gorączka od choroby czy zebowa. Jeśli sie powtórzy to od jutra antybiotyk
I skierowanie do chirurga, bo Kamil ma hemoroidy a to się u niemowląt raczej nie zdarza...
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 13:48   #4182
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Demeter ależ piękna suszarka

Agnjeska co się dzieje? Martwię się.

Despa jak Emi?

Luna, hemoroidy? O matko

Ogłoszenie parafialne: w hmie pojawiły się czarne rajstopki
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 14:18   #4183
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Demeter - dzięki, u nas ok. Mały to straszny rozbojnik ale przekochany. Ze mna gorzej bo wyladowalam w szpitalu, juz 2 dzien bez malego i teskno mi strasznie
oj współczuję (
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 15:01   #4184
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Dziewczyny jak to było z paracetamolem i ibuprofenem na zmianę? Lecę zaraz po antybiotyk

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 15:10   #4185
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Luna w fotoklubie jest wątek o tym.
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 15:23   #4186
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Dziękuję Byou!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 16:58   #4187
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Do porodu 2 miesiące, więc zabieram się powoli za pranie, mama mi dała w sobote dwie siaty ciuszków. Troche mam za dużo aż, bo naliczyłam, że pojdzie w sumie jakieś 9 pralek no ale w tym pieluchy, kocyki.
Tylko niech ktoś mi powie teraz, że to chłopczyk
o matko!! pranie jak pranie do pralki i już gorzej potem to wyprasować nie zazdroszczę

jakoś leci, mieszkanie można powiedzieć że ogarnięte, tylko trzeba jeszcze drzwi poprawić w senie pomalować.
neta jeszcze nie mamy (tylko kom tżta służbowa)
komórki mi jeszcze t-mobila nie włączył wiec siędzę w chacie odcięta od świata póki co. najpóźniej chyba 20 listopada się kończy moja umowa z Playem i chyba internet też już zalatwimy to może zacznę jakoś żyć
i bank trzeba załatwić jeszcze bo z jednym nam nie wyszło.
wciąż czekam na poprawki mgr od promotora
tż też swoje studia ogarnia
Florek nie chce ani gadać ani z cyckiem się pożegnać
nie mam już pomysłów na odcyckowanie.
zmieniłam rozkład dnia że idziemy na spacer jak powinien spać jak jest zmeczony już, spceruje ponad 2 godziny a i tak lipa. daje do lóżeczka czytam bajkę a on drze się.
jakieś złote rady? wiadomo że nikt inny go nie uśpi bo tż jest w pracy a nikogo innego tu nie mam. więc nie wiem czy mam go na przeczekanie brać mimo że się drze aż zaśnie czy co (zakładając że sąsiedzi nie wezwą na mnie policji)
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 17:31   #4188
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Dragusiu bo zapomniałam Cię powitać
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 19:26   #4189
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
hej. byliśmy u lekarza, K. osłuchowo nie do końca dobrze, w nocy miał gorączkę (drugą w życiu) szybko po nurofenie spadła. Teraz nie wiadomo czy to gorączka od choroby czy zebowa. Jeśli sie powtórzy to od jutra antybiotyk
I skierowanie do chirurga, bo Kamil ma hemoroidy a to się u niemowląt raczej nie zdarza...
ale, ze co?

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Demeter ależ piękna suszarka

Agnjeska co się dzieje? Martwię się.

Despa jak Emi?

Luna, hemoroidy? O matko

Ogłoszenie parafialne: w hmie pojawiły się czarne rajstopki
Emi juz ok, gorączki niet, gardło blade, apetyt wrócił. Dzięki!
despa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 21:22   #4190
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
hej. byliśmy u lekarza, K. osłuchowo nie do końca dobrze, w nocy miał gorączkę (drugą w życiu) szybko po nurofenie spadła. Teraz nie wiadomo czy to gorączka od choroby czy zebowa. Jeśli sie powtórzy to od jutra antybiotyk
I skierowanie do chirurga, bo Kamil ma hemoroidy a to się u niemowląt raczej nie zdarza...
Zdrowka!

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
o matko!! pranie jak pranie do pralki i już gorzej potem to wyprasować nie zazdroszczę
No niestety....ale małe to sie chociaz szybko prasuje
Z odstawieniem nie pomoge...

-----
Przyjaciolka mi wlasnie napisała, ze bedzie miała bliźniaki a ja się ciesze jak głupia

Co tu takie pustki??
Ciekawam jak Panika
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 22:12   #4191
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Dragusiu bo zapomniałam Cię powitać


Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
-----
Przyjaciolka mi wlasnie napisała, ze bedzie miała bliźniaki a ja się ciesze jak głupia
wow!
wczoraj widziałam kobitę(turczynkę) z 5 dzieci! same chłopaki, jeden w jednej ręce, w drugiej wózek, drugi syn ok 2 lata biegł w skarpetkach(po ulicy rzecz jasne)trójka pozostałych z plecaczkami szła. masakra, ciekawe jak ona ich ogrania w domu
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 05:28   #4192
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
Florek nie chce ani gadać ani z cyckiem się pożegnać
nie mam już pomysłów na odcyckowanie.
zmieniłam rozkład dnia że idziemy na spacer jak powinien spać jak jest zmeczony już, spceruje ponad 2 godziny a i tak lipa. daje do lóżeczka czytam bajkę a on drze się.
jakieś złote rady? wiadomo że nikt inny go nie uśpi bo tż jest w pracy a nikogo innego tu nie mam. więc nie wiem czy mam go na przeczekanie brać mimo że się drze aż zaśnie czy co (zakładając że sąsiedzi nie wezwą na mnie policji)
a probowalas zamiast cyca na drzemke dac butle z mlekiem? Ja tak eliminowalam kolejne karmienia tlumaczylam ze tu jest mleczko chwile pojeczal ale wypijal Trzymam kciuki
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 06:34   #4193
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Despa no hemoroidy...

Dragusia no chyba nie ogarnia skoro jeden w skarpetkach biegł oni tak robią na ilość

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 08:43   #4194
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Dragusia hej,

u nas też ten "problem" cyc i już.. kładziemy się czytamy, opowiadamy, śpiewamy.. chcemy teraz kupić łóżko dla małego, sprzedaż bądź oddać to co mamy.. no i nie wiem. W nocy się budzi na cycę jeszcze często choć bywały noce przespane całe.. wzdycha i się przekręca albo tak rozwali, że tata śpi na ścianie, a mama pupą wystaje z łóżka, a mamy duże łóżko.. no nie wiem.. u nas kilka razy powiedzialam, ze w kubeczku jest mleczko.. dzisiaj będę to stosowała..

u nas jest płacz, krzyk i jęk jak się kąpie.. woła mnie itd. Chce mnie widzieć czy nie wiem. Mam przecież potrzeby też swoje.. kąpania nie rozumie..

20.10 rocznica nasza 2 nie wiem co kupic.. chyba zorganizuje kolacje.. moj maz dla mnie moze.. na 19.10 spodziewamy sie gosci... z pracy ode mnie.. to naszykuje wiecej, mam ochote na roladkilososiowe z serkiem, jakies dobre ciacho..winko i salatkę..
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 13:12   #4195
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Ale cisza

Pokażę Wam jaką mój syn konstrukcję stworzył.. dach do auta ;D i bonus... moje dziecko ubrało ręcznik i wygląda jak .. zagadka dla Was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00430.jpg (98,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00429.jpg (83,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00407.jpg (101,0 KB, 31 załadowań)
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.

Edytowane przez eluśka87
Czas edycji: 2014-10-16 o 13:16
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 13:39   #4196
oldzinx
Raczkowanie
 
Avatar oldzinx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 493
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Eluska twój synek wyglada jak Buka z Muminków tak mi się skojarzył we fiolecie
hehe pomysłowy ma dach, to jak cabrio składanyco dokolacji dobry pomysł, poza tym smakowicie brzmi.

co do odcyckowania... u nas był cyrk. Na początku ograniczałam w ciągu dnia. Później wzięłam się za nocki bo chyba nadrabiał dzienne zaległości 3 noce były awantury, rzucanie kubkiem z mm, spazmy na łóżku. Jakoś to przetrwalismy. Najśmieszniejsze pytam go w nocy ' chcesz mleczko?', Tom płacze, chcesz mleczko? Znowu płacz. Po 15 minutach ' chcesz mleczko?' A wkurzony Tomek z wielkim żalem "DAJ"
i tak już poszło bez cycka. Teraz w nocy 1 kubek mm pije.

My po żłobie, bez płaczu na szczęście.
Któraś tu ma coś do wielodzietnych rodzin
a tak na serio nie wiem jak ja ogarne to towarzystwo. Dobrze że poród luty/marzec to werandowac na poczatku będę.
Pozdrawiamy
__________________
Tomuś
oldzinx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 15:11   #4197
cathlyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 630
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Pani
jak się czujesz?

u nas choróbska... Lila ma pierwsxzy w życiu katar, nie może oddychać przez nos, maść majerankowa nie pomaga, a psiknąć solą i odciągnąć fridą sobie nie daje, bo jest ryk i rzucanie na podłogę, więc cieżko. W nocy jęczy bo nie może uu przez zatkany nos, cieżko ogólnie

moderna
nie wiem jakj to jest z bosymi stopami. l. prawie cąły czas na bosaka, nasłucham się od mamy i teściowej... Ale ja też lubię na bosaka i nie wiem czy można się przeziębić od bosych stóp. Przemoczonych i zmarzniętych - tak, ale tak w domu?
ALe teraz już mi chłodno w stopy wię noszę skarpety,. I l. jak siedzi na kanapie sobie zdejmuje, ale jak chodzi po domu to zdarza jej się przynieść i kazać sobie założyć.

nestelle
cudne dzieciaczki, Roszka bym w życiu nie poznała, bo mi zapadł w pamięć jako szkrab mały. A Nina naprawdę modna młoda dama A Kuba będzie łapał serca kobiece w przyszłoścI
__________________
Szkrabencja 15.03.2013
cathlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 16:24   #4198
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
a probowalas zamiast cyca na drzemke dac butle z mlekiem? Ja tak eliminowalam kolejne karmienia tlumaczylam ze tu jest mleczko chwile pojeczal ale wypijal Trzymam kciuki
najpierw probowalam ze kubek mleka i na zmeczonego szybko spacer nic nie dalo nie spal
ostatnio sprobowalam kubek mleka i do lozeczka, bajke czytalam to cala bajke bylo darcie.

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
co do odcyckowania... u nas był cyrk. Na początku ograniczałam w ciągu dnia. Później wzięłam się za nocki bo chyba nadrabiał dzienne zaległości 3 noce były awantury, rzucanie kubkiem z mm, spazmy na łóżku. Jakoś to przetrwalismy. Najśmieszniejsze pytam go w nocy ' chcesz mleczko?', Tom płacze, chcesz mleczko? Znowu płacz. Po 15 minutach ' chcesz mleczko?' A wkurzony Tomek z wielkim żalem "DAJ"
i tak już poszło bez cycka. Teraz w nocy 1 kubek mm pije.
to u mnie chyba bez cyrku sie nie obejdzie tylko chyba musze sąsiadom i sobie kupić zatyczki do uszu.
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 19:13   #4199
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Hej, mam jutro hospitacje i nie powinno mnie tu byc;p
cathlyn K.też wpadał w furie na widok katarku i odkurzacza, ale pzrestałam mu odciagac, tylko zaczełam jego zabawkom-maskotkom, zaciekawiony przychodził, oglądał, potem zostawiłam katarek na wierzchu sam zaczał wkładać im do nosa;pp potem wlaczac odkurzacz...teraz jak chce odciagnac, to go wołam, każe oczyścić nosy wszytskim zabawkom;p, mi(oczywiscie nie wklada mi wdziurki;p)i potem mówie, a teraz sam sobie;p i jedną dziurkę zawsze oczyści, drugą czasem trzeba siłą;p

dragusia Ty walczysz zcycem, ja ze smokiem....na razie nie chce drastycznie, ale nez smoka nie zasnie....ze smoekim czasem wystarczy 4 sekundy;p

Ostatnio Kacpunio sprawdzał ile ma mama cierpliwości......JAjuż wqrzuona, do niego:
-Kcperku nie ma różków na głowie?Oj chyba różki już wyrastają.....
Na co KAcper maca się po głowie, rozkłada ręce i zdziwiony mówi:
-nie ma!
I weż tu się złość na takiego....
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 19:53   #4200
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Dragusiu mam nadzieję, że jednak te zatyczki nie będą potrzebne

Klementyna, boska rozmowa
za hospitację


Pani odezwij się

Cat, a jakbyś spróbowała pokazać Lil, że maskotkom, lalom też się psika do noska, potem odciąga-tłumacząc co robisz, dając Jej spróbować? I potem Ona sobie sama próbuje? Na Zosię działa takie angażowanie zdrowia!!!!


Nafaszerowałyśmy papryki, jutro tylko zrobię sos i do piekarnika, 3 bit też prawie zrobiony bo tylko śmietanę ubić i posypać czeko, mieszkanie lśni, także B może wracać
Roszpunka była dziś na podwórku krótko jak na Nią bo u nas pogoda iście jesienna ale za to w kuchni mam Taką Pomocnicę wszystko trwało o wiele dłużej oczywiście ale śmiechom i piskom nie było końcatak to można żyć
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-18 22:33:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.