Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-15, 21:56   #1
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741

Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?


Pomalusieńku zbliża się okres gdzie trzeba myśleć w czym wystąpi ta nasza pociecha.No właśnie Skąd macie stroje? Kupujecie ,wypożyczacie a może macie takie zdolności że same tworzycie ? Tu byłby szacunek
Tak mi się pomysł na wątek zrodził po dzisiejszej stanowczej deklaracji córki-że ona w żadnym wypadku nie chce być księżniczką ani wróżką bo wszystkie dziewczynki są tak przebrane (nigdy tez za taką nie była)
Hm

To może powiedzcie jakie stroje Wasze dzieciaki już miały, i czy macie już plany na następny okres karnawałowy.
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 22:51   #2
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Pomalusieńku zbliża się okres gdzie trzeba myśleć w czym wystąpi ta nasza pociecha.No właśnie Skąd macie stroje? Kupujecie ,wypożyczacie a może macie takie zdolności że same tworzycie ? Tu byłby szacunek
Tak mi się pomysł na wątek zrodził po dzisiejszej stanowczej deklaracji córki-że ona w żadnym wypadku nie chce być księżniczką ani wróżką bo wszystkie dziewczynki są tak przebrane (nigdy tez za taką nie była)
Hm

To może powiedzcie jakie stroje Wasze dzieciaki już miały, i czy macie już plany na następny okres karnawałowy.

Za nami na razie 2 takie imprezy ,raz młoda była biedronką,raz kwiatkiem,stroje robiłam sama. W tym roku chce być piratką
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 10:26   #3
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

Ja zawsze pożyczałam (albo od znajomych, którzy mieli bal w innym terminie- oczywiście w zamian kupowałam smakołyki dla ich dzieci) albo z wypożyczalni. W tym roku stroje już mam, bo dostałam
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 11:02   #4
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

Ja kupowałam na allegro. Raz bałwanka, drugi raz tygrysa z Kubusia Puchatka.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 12:16   #5
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

Moja córka była na balu 2 razy, raz była aniołkiem bo tylko taki strój znalazłam, raz była księżniczką bo miałam śliczną sukienkę, do tego rajtuzki i opaska na głowę. W tym roku będzie wróżką i zażyczyła sobie skrzydła. Skrzydła kupię pewnie w pepco, a sukienkę na allegro.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 13:08   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

Pierwszy bal- matka ambitnie sama wykonała strój motyla
Następnie poszła po rozum do głowy i stroje wypożyczała lub kupowała jakieś elementy np. skrzydła

Motyl, pirat, indianka to co pamiętam.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 17:53   #7
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

w przedszkolu pożyczałam
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 18:16   #8
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

sklep, allegro, ze 2 razy od siostry pożyczałam
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 18:35   #9
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

Dostałam od siostry która kupiła na allegro

Młoda byla diabełkiem, i w tym roku chyba też będzie
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 18:42   #10
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

Pszczółkę robiłam- czarną sukienkę przewiązałam w pasie ,zeby była trochę "bombka", a na sukienkę przyszyłam zółtą wstążkę. Skrzydła kupiłam.
Motyl- czarny strój ( koszulka, getry) i robione skrzydła z kartonu, razem z córką malowałam i ozdabiałam brokatem- ubaw po pachy
Czarownica- czerwona sukienka kupiona u chińczyków za grosze + szydełkowe dodatki ( rękawiczki, naszyjnik, opaska).
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 19:06   #11
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Pomalusieńku zbliża się okres gdzie trzeba myśleć w czym wystąpi ta nasza pociecha.No właśnie Skąd macie stroje? Kupujecie ,wypożyczacie a może macie takie zdolności że same tworzycie ? Tu byłby szacunek
Tak mi się pomysł na wątek zrodził po dzisiejszej stanowczej deklaracji córki-że ona w żadnym wypadku nie chce być księżniczką ani wróżką bo wszystkie dziewczynki są tak przebrane (nigdy tez za taką nie była)
Hm

To może powiedzcie jakie stroje Wasze dzieciaki już miały, i czy macie już plany na następny okres karnawałowy.
Sama robię. Jak jej strzeliłam sukienkę na lato to ktoś stwierdził, że wygląda jak sukienka na karnawał w Rio Chodzi o to, że to sukienka ze starego wzoru, tak zwana vintage, ażurowa i łączona po bokach kwietnym motywem, niespotykana, chociaż jest prosta (to znaczy bez falbanek, bufek itd). Rozumiem, że teraz królują na ulicach inne wzory i fasony, do przedszkola zrezygnowałam z ręcznie dzierganych ciuchów, ale bardziej prywatnie nadal w tych sukienkach chodzi. Nie lubię mieć tego, co wszyscy, tylko do przedszkola się dostosowałyśmy, żeby jej tam nikt przypadkiem nie dokuczał bo wygląda inaczej.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 19:47   #12
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Pomalusieńku zbliża się okres gdzie trzeba myśleć w czym wystąpi ta nasza pociecha.No właśnie Skąd macie stroje? Kupujecie ,wypożyczacie a może macie takie zdolności że same tworzycie ? Tu byłby szacunek
Tak mi się pomysł na wątek zrodził po dzisiejszej stanowczej deklaracji córki-że ona w żadnym wypadku nie chce być księżniczką ani wróżką bo wszystkie dziewczynki są tak przebrane (nigdy tez za taką nie była)
Hm

To może powiedzcie jakie stroje Wasze dzieciaki już miały, i czy macie już plany na następny okres karnawałowy.
na pierwszy bal teściowa kupiła za grosze jakieś - spódniczka, rózdżka i skrzydełka, efekt taki, że do dzisiaj w domu się w to przebiera

drugi bal - sama szyłam, ale wyszło... średnio kwestia tego, że młoda szczuplak i kupne to na 99% za wielkie

młodsza w tym roku pewnie pierwszy bal będzie miała, będzie kotem czarne legginsy, czarna koszulka (o ile kupię! masakra! ew. białą pomaluję w łaty), zrobię ogonek (czarne rajstopy odcięte, na końcu związane, ogon jak ta lala), uszka na opasce albo dopnę wsuwkami, domaluję nosek i wąsiki, ona fanka kotów

Starsza to wielbi księżniczki i wróżki, więc w ten deseń coś. I chociaż właśnie 80% tak ubrana to ja do dzisiaj pamiętam, że moim marzeniem było być damą dworu, a moja mama chciała oryginalnie i byłam: muchomorkiem, czerwonym kapturkiem, Japonką, Hawajką (!) ale NIGDY damą dworu

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Dostałam od siostry która kupiła na allegro

Młoda byla diabełkiem, i w tym roku chyba też będzie
a to przebranie do tego wam potrzebne?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 21:32   #13
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

Moja ma fazę na Elsę z "Krainy lodu". Kupiliśmy jej suknię i perukę Elsy z "chińskiego allegro". Razem z przesyłką wyszło za całość 80zł, na Allegro życzą sobie najmniej 80 za samą sukienkę, zresztą identyczną. Przebranie wybiera sobie zawsze sama, to jej bale nie moje.

Stroje do te pory albo wypożyczałam albo kupowałam w ciuchbudach za grosze. Do tej pory ma w domu stroje Dzwoneczka, Śpiącej Królewny i Śnieżki.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 07:58   #14
celin10
Rozeznanie
 
Avatar celin10
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 609
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

Gdy córa miała 4 latka kupiłam jej w lumpiku strój bałwanka-była zachwycona bo Panie przedszkolanki zachwycały się jej strojem młoda nie lubi być przebrana w suknie bo nie może w nich szaleć na zabawie(raz była księżniczką na balu w domu kultury) więc na następne zabawy wymyśliłyśmy biedronkę i wiosnę(zielona sukieneczka z kwiatami z papieru i bibuły)
__________________
23.06.2007r Dzień Ojca-Milena
28.02.2014r Imieniny taty-Artur
celin10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 20:03   #15
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

My mamy za sobą dopiero 1 bal, córka była wróżką-motylkiem jako jedna z 30 innych wróżko-motylków i dobrze się z tym czuła. Kupiłam skrzydełka, opaskę i różdżkę dostała kiedyś od babci, założyłam sukienkę zwiewną w kwiatuszki i było ok. W tym roku nie wiem, coś się wymyśli, nie wykluczam, że znowu będzie chciała być motylkiem
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 08:08   #16
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

szaja no fakt to moze być najtańszy stroj
Niżej zdjecie, dostałam za darmo więc nie wybrzydzałam.

Kiedyś w HM widziałam taka czarna sukienkę z kotkiem, tak sie zastanawiamy czy jej nie kupić na bal.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1607073_1386771944919596_1906398174_n.jpg (80,9 KB, 38 załadowań)
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 12:52   #17
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

fajna
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 21:35   #18
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

ojezu ja też płakałam że chce byc ksiezniczka, bylam taka zazdrosna - moja przyjaciolka miala wypozyczona piekna kreacje ala księzniczka disneya a ja bylam biedronką... bylam te esmeraldą hermioną granger - ale to później , ale akurat na wiedźme super przebranie. tata kupił w jakimś obi czy innym podobnym miotłę, szprajem pomalował :P peleryna to nie problem, kapelusz idzie zrobić :P miotła była hitem.

a jako dorosła przebierałam się sama, co głównie polegało na pomalowaniu twarzy. polecam dziewczynce np puder do włosów - wygląda jak puder do twarzy tylko że kolorowy, naklada sie na wlosy i spłukuje myciem. w zasadzie nie lubię kupowania gotowych strojów, uwielbiam przebierać się sama, ale to w zasadzie finansowo czasem wychodzi na zero
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 12:16   #19
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Skąd bierzecie stroje karnawałowe dla dzieciaków ?

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
szaja no fakt to moze być najtańszy stroj
Niżej zdjecie, dostałam za darmo więc nie wybrzydzałam.

Kiedyś w HM widziałam taka czarna sukienkę z kotkiem, tak sie zastanawiamy czy jej nie kupić na bal.
Słodki diabełek
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-19 13:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.