Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-22, 12:37   #4321
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Moderna co za człowiek... ludzie to mają pomysły... widzis wiedza wiecej niz matka ah eh uh
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 12:39   #4322
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

A kwas foliowy do 3 mc
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 12:57   #4323
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Dzieki Kobialki za odpowiedzi w sprawe nosidel
Choc nadal nie wiem - Bondolino czy Tula
Ania w sumie duza jest, pewnie okolo 7 kg, moze troche mniej; ciuszki na 62 co najmniej. Ten rozstaw kolanek to cos ok. 30 cm, o ile dobrze zmierzylam...
jak dla mnie to bondolino, wedlug mnie tula sporo za duza - zreszta dla niesiedzacych to jedynie bondolino jest jako tako polecane (choc skrajnie zadne nosidla dla niesiedzacych polecane nie sa)

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
Moderna co za człowiek... ludzie to mają pomysły... widzis wiedza wiecej niz matka ah eh uh
no maja maja i jeszcze czelnosc szybkiej diagnozy :P (jeszcze zrozumialabym taka wskazowke, gdyby to byla przyjaciolka/znajomy/ktos z rodziny, kto dzeicko czesto widzi i ma z nim kontakt )

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Odstresowuje sie wlasnie przy kawusi i kawalku ciacha
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 13:01   #4324
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Moderna jaka diagnoza
My właśnie zagniotlysmy ciasto na plesniaka, będzie niespodzianka dla Tatusia

Pani mam nadzieję, że znajdziesz Odprowadzacza szybko

Kasia kciuki za dentystę
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 13:03   #4325
cathlyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 630
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
A sa jakieś nosidła na starsze dzieci? Teraz sie Zastanawiam, bo wiercący sie Zosior, siaty i moje drętwiejącą ręce to zAczyna byc za dużo....

Proponuję szyte na miarę, tańsze od gotowych i możesz mieć jaki chcesz wzór
Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość

A wczoraj jeden pan, ktorego czasami spotykamy po drodze do sklpeu zdiagnozowal mojemu malemu po jednej minucie spotkania opozniony rozwoj mowy, niesmialosc i autyzm

?
no wiesz co...

A za dzień
Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
jak dla mnie to bondolino, wedlug mnie tula sporo za duza - zreszta dla niesiedzacych to jedynie bondolino jest jako tako polecane (choc skrajnie zadne nosidla dla niesiedzacych polecane nie sa)


TASIA
już chyba kiedyś pisałam, dla niesiedzącego dziecka tylko i wyłącznie Bondolino z takich nosideł (lub Marsupi), chodzi o delikatny kręgosłup.
Mam porównanie Bondolini, tuli i boby i pamiętam jak koleżanka przymierzała dla swojego synka - ok. 9 mc chyba wtedy miał bondolino i bobę. WIdać było ogromną różnicę, bondolino go opatuliło, idealnie przytrzymywało mu ciało, było jak druga skóra, w bobie (a tula jest podobna) widać było, że nie jest to idealne dopasowanie, że nie przytrzymuje tak jak powinno. Ale najlepszy werdykt wydał jej synek - w bondolino od razu usnął....
Przy starszych dzieciach, siedzących, nie jest to tak ważne, żeby panel przytrzymywał idealnie kręgosłup.
U nas bondolino było dobre do ok. 14 mcy. Kup używane bondolino, potem sprzedaj.
Mam swoje jeszcze, nie sprzedałam, ciężko mi się z nim rozstać, jakbyś chciała przymierzyć to sie polecam
Mam też Bobę, bo jeszcze nie sprzedałam, więc też możesz sobie porównać (boba jest podobna do tuli wymiarowo)

Lila śpi, ja właśnie zjadłam, jestem dziś zmęczona pracą, a jeszcze po południu muszę do pracy, opiekunka niedługo przyjdzie. Kurcze, tego czasu tak mało...

pani
kciukasy ogromne trzymam za T, żłobek i całą logistykę, uważaj na siebie!
__________________
Szkrabencja 15.03.2013
cathlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 13:14   #4326
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Moderna jaka diagnoza
My właśnie zagniotlysmy ciasto na plesniaka, będzie niespodzianka dla Tatusia
mhmmm pysznosci

ja wczoraj zrobilam ciasto jogurtowe - i nigdy wiecej - mnie w ogole nie smakuje - maz wzial kawalek do pracy i pisze, ze dobre - i jeszzce kolege poczestowal - to mi zrobil reklame kuchareczki
Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
już chyba kiedyś pisałam, dla niesiedzącego dziecka tylko i wyłącznie Bondolino z takich nosideł (lub Marsupi), chodzi o delikatny kręgosłup.
Mam porównanie Bondolini, tuli i boby i pamiętam jak koleżanka przymierzała dla swojego synka - ok. 9 mc chyba wtedy miał bondolino i bobę. WIdać było ogromną różnicę, bondolino go opatuliło, idealnie przytrzymywało mu ciało, było jak druga skóra, w bobie (a tula jest podobna) widać było, że nie jest to idealne dopasowanie, że nie przytrzymuje tak jak powinno. Ale najlepszy werdykt wydał jej synek - w bondolino od razu usnął....
Przy starszych dzieciach, siedzących, nie jest to tak ważne, żeby panel przytrzymywał idealnie kręgosłup.
U nas bondolino było dobre do ok. 14 mcy. Kup używane bondolino, potem sprzedaj.
Mam swoje jeszcze, nie sprzedałam, ciężko mi się z nim rozstać, jakbyś chciała przymierzyć to sie polecam
Mam też Bobę, bo jeszcze nie sprzedałam, więc też możesz sobie porównać (boba jest podobna do tuli wymiarowo)

Lila śpi, ja właśnie zjadłam, jestem dziś zmęczona pracą, a jeszcze po południu muszę do pracy, opiekunka niedługo przyjdzie. Kurcze, tego czasu tak mało...
podpisze sie pod wszystkim

czas przecieka normalnie przez palce...
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 13:22   #4327
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

U nas jutro w Penny bedzie drewniana kolejka (100 czesci) w promocyjnej cenie - i chyba sie skusze, bo jest kompatybilna z Brio, a duzo duzo tansza (bedzie na prezent swiateczny - jak nam sie uda doczekac )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 814cM397izL._SL1500_.jpg (94,0 KB, 22 załadowań)
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 14:15   #4328
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość

Dzisiejsza rozmowa z A.:
A.: Kucyki (kluczyki) ni ma, tata bruum, nie nie nie...
Ja: Tata pojechał do pracy, więc zabrał kluczyki.
A.: Tata beee (brzydki)


Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
bo bym dwójkę ze żłobka zabierała.

w jakich godzinach jest E. w żłobie?

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
A TZ daleko pracuje? Nie moze wyskakiwać na pół godzinki odebrać Torresa, dostarczyć do domu i wrócić?


Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
K

A wczoraj jeden pan, ktorego czasami spotykamy po drodze do sklpeu zdiagnozowal mojemu malemu po jednej minucie spotkania opozniony rozwoj mowy, niesmialosc i autyzm
wielkie LOL dla pana ()

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Choc ostatnio zaczal po smerfikowemu cale zdania
cudne to jest

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
Kurcze, tego czasu tak mało...


Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
U nas jutro w Penny bedzie drewniana kolejka (100 czesci)
to jest firma no name? czy jakiś "name" ma? całą bym wzięła, oprócz torów
mamy takie same spadkowe samochodziki ze znakami drogowymi i są jednym z nie wielu HITów. tylko nazwy nigdzie nie ma
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 14:29   #4329
achna79
Rozeznanie
 
Avatar achna79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 771
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Dobry dzień


Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość

Achna wyłaź z kraczorów

Wylazłam z krzaczorów


Przede wszystkim dla Pani przeogromne mocne kciuki za szewek.
Szkoda, że mieszkam tak daleko bo z chęcią bym gnała do żłoba po Torresika.

Zdrówka dla chorowitków i dla mamuś w 2 i 3paku

Scarlett graty zdanego egzaminu.


I więcej nie pamiętam.


Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
mam dziś doła. T. pierwszy raz na etacie w żłobie. aż mnie ściska. cały dzień (wczoraj babcia go jeszcze odbierała i o 15:15 był jednym z ostatnich dzieci w placówce...)
byłam u lekarza w poniedziałek i dostałam od położenej i doktoeka zj.eb.ke za sam pomysł chodzenia po dziecko do żłobka. z wysiłków to mogę umyć talerz po śniadaniu. leżing i płaszczing... zwłaszcza, że szew kiepsko trzyma na tylnej ścianie i być może będzie powtórka z rozrywki
trudne to wszystko




Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
a ja swoje bondo juz sprzedalam - smutno mi (ciezko mi sie rozstawac z ulubionymi gadzetami - wozek i przewijak tez sprzedalam

Ja przewijak mam i nie zamierzam póki co się go pozbywać. Tylko tam Mikołaj w miarę leży spokojnie i można go przewinąć. I mój kręgosłup też jest przewijakowi wdzięczny, że schylać się nie musi



Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
no maja maja i jeszcze czelnosc szybkiej diagnozy :P (jeszcze zrozumialabym taka wskazowke, gdyby to byla przyjaciolka/znajomy/ktos z rodziny, kto dzeicko czesto widzi i ma z nim kontakt

Moderna uwierz, że nic nie przebije mojego teścia
Widział wnuka przez 1,5 dnia a już wiedział, że Mikołaj w ogóle nie je mięsa, że prowadzę mu wnuka cytuje: na zmarnowanie
że ma niedowagę, jego pies więcej waży od Mikołaja. I on nie może pozwolić na takie coś i dlatego się odzywa
Przy nastepnej wizycie (pod koniec września) zarządał od Tż książeczki zdrowia Mikołaja po czym oznajmił, że się dowiedział(!) iż dziecko tyle ile ma miesięcy tyle powinno mieć kilogramów Także wtedy Mikołaj miał 15 miesięcy czyli 4 kg niedowagi ! Toż to skandal


Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
U nas jutro w Penny bedzie drewniana kolejka (100 czesci) w promocyjnej cenie - i chyba sie skusze, bo jest kompatybilna z Brio, a duzo duzo tansza (bedzie na prezent swiateczny - jak nam sie uda doczekac )
Fajna kolejka )
__________________
23.04.2013 - Mikołaj
achna79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 14:34   #4330
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Jeszcze ponudze - obejrzalam zdjecia i bondolino i tuli i mam wrazenie, ze to tula jest taka bardziej miekka, elastyczna... No ale to tylko po zdjeciach, Wam ufam bardziej
Znalazlam kolo siebie sklep i wypozyczanie bondo, moze sie przejade jutro (moja Mama ma wolne )
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 15:10   #4331
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
to jest firma no name? czy jakiś "name" ma? całą bym wzięła, oprócz torów
mamy takie same spadkowe samochodziki ze znakami drogowymi i są jednym z nie wielu HITów. tylko nazwy nigdzie nie ma
to taka marka-niemarka - na opakowaniu pisze point kids (www.point-kids.de) - jako pierwsza kolejka wydaje sie byc niezla, bo ma wlasnie duzo duperelow i jest cala z drewna..

a najbardziej to mnie i tak bajeruje Brio - i drewno i pociagi na baterie - no rewelacyjne zestawy maja - ale ceny zabojcze - chyba, ze skusilabym sie na uzywke

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez achna79 Pokaż wiadomość
Ja przewijak mam i nie zamierzam póki co się go pozbywać. Tylko tam Mikołaj w miarę leży spokojnie i można go przewinąć. I mój kręgosłup też jest przewijakowi wdzięczny, że schylać się nie musi

Moderna uwierz, że nic nie przebije mojego teścia
Widział wnuka przez 1,5 dnia a już wiedział, że Mikołaj w ogóle nie je mięsa, że prowadzę mu wnuka cytuje: na zmarnowanie
że ma niedowagę, jego pies więcej waży od Mikołaja. I on nie może pozwolić na takie coś i dlatego się odzywa
Przy nastepnej wizycie (pod koniec września) zarządał od Tż książeczki zdrowia Mikołaja po czym oznajmił, że się dowiedział(!) iż dziecko tyle ile ma miesięcy tyle powinno mieć kilogramów Także wtedy Mikołaj miał 15 miesięcy czyli 4 kg niedowagi ! Toż to skandal
co tam w krzaczorach siedziec, na laweczce przyjemniej

no ja przewijaka dlugo uzywalam, byl mega-wygodny ale od jakiegos miesiaca-moze dwoch M. strasznie plakal polozony, wiec nauczylam sie przewijac na stojaco


tesciu dobry
alez pomysly!
ciekawe, co bym zrobila w takiej sytuacji: albo olala, albo pewnie wydrukowala siatki centylowe
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 15:38   #4332
achna79
Rozeznanie
 
Avatar achna79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 771
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość


tesciu dobry
alez pomysly!
ciekawe, co bym zrobila w takiej sytuacji: albo olala, albo pewnie wydrukowala siatki centylowe
Ja przywiozę książeczkę zdrowia, w środku są siatki centylowe tylko szczerze wątpię czy on ogarnie temat
__________________
23.04.2013 - Mikołaj
achna79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 18:26   #4333
oldzinx
Raczkowanie
 
Avatar oldzinx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 493
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez achna79 Pokaż wiadomość
Ja przywiozę książeczkę zdrowia, w środku są siatki centylowe tylko szczerze wątpię czy on ogarnie temat
No jak by mi ktoś tak powiedział to bym chyba
ale dobrze że macie dystans
a ile Mikołaj waży tak z ciekawości? Tom 1 dzień starszy i jakieś 3 tyg temu miał 10,5 kg. Patyczak z niego a je za dwoje, ciekawe co by Teściu powiedział.
I dziękuje za gratki 3 pak, uśmiałam się

witam, Tom całe 3 dni był w żłobku, w piątek odebrany z temperaturą już.W niniedzielę wysypka. Tak więc witamy z trzydniowką w pon dopiero go puszcze ale idzie się załamać.
I coraz większe obawy mam jak dam radę. O spacerach sama mogę zapomnieć. Wózek w piwnicy, ja z blizniakami na 4 piętrze i jak ich znieść dobrze ze Tom w żłobku będzie i mam nadzieje że na wiosnę dzieci tak nie chorują bo na tapecie aktualnie bunt dwulatka, objawy książkowe. Moje cudowne dziecko jest nadal cudowne ale ma teraz dużo odchyleń od normy

pozdrawiam i zdrowia wszystkim
__________________
Tomuś
oldzinx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 18:26   #4334
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Witam na wieczor

Taa dentysta okazal sie higienistka - ktora mialam umiec mowic po angielsku a ni w zab nje gadala - szczescie ze kumam lekko norweski i jakos dalam rade.
No zajrzala na chama - bo oczywiscie nie otworzyl buzi :-/ no tak 1 2 3 4 u gory - 1 2 4 na dole i wychodza 3 z czego polowa jest z "nalotem"
12.11 mamy prawdziwa wizyte u dentyty bo jak sie pani H wyrazila - on bedzie mogl cos dac ew na uspokojenie - no i kazala kupic paste z fluorem .!! - nie za wczesnie ...??


Kocham Cie Emilianku <3.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 19:20   #4335
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
byłam u lekarza w poniedziałek i dostałam od położenej i doktoeka zj.eb.ke za sam pomysł chodzenia po dziecko do żłobka. z wysiłków to mogę umyć talerz po śniadaniu. leżing i płaszczing... zwłaszcza, że szew kiepsko trzyma na tylnej ścianie i być może będzie powtórka z rozrywki
trudne to wszystko
oby sie jakos ułożyło dobrze

a ja swoje bondo juz sprzedalam - smutno mi (ciezko mi sie rozstawac z ulubionymi gadzetami - wozek i przewijak tez sprzedalam - mam duzego chlopca juz)
[/QUOTE]a dla brata/siostry?

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Moderna mam podobnie szkoda mi się pozbywać rzeczy po Roszpunkę

Jola dołączam z kawka
a dla brata/siostry?

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Taa dentysta okazal sie higienistka - ktora mialam umiec mowic po angielsku a ni w zab nje gadala - szczescie ze kumam lekko norweski i jakos dalam rade.
No zajrzala na chama - bo oczywiscie nie otworzyl buzi :-/ no tak 1 2 3 4 u gory - 1 2 4 na dole i wychodza 3 z czego polowa jest z "nalotem"
12.11 mamy prawdziwa wizyte u dentyty bo jak sie pani H wyrazila - on bedzie mogl cos dac ew na uspokojenie - no i kazala kupic paste z fluorem .!! - nie za wczesnie ...??


Kocham Cie Emilianku <3.
już wychodzi z nalotem? uuu
nno my z fluorem już dawno
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 19:38   #4336
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Achna to nie łaź po krzakach tylko pisz!!!!!!!!!!!!
Teść MiSZCZu
Możesz podpytać Męża czy da się dokupić samą rurę do odkurzacza zelmer claris?

OLdzinx, koleżanka ma bliźniaki, najpierw jak byli maleńcy zostawiała ich łóżeczkach, leciała z nianią elektro do piwnicy po wózek i pędem na górę po chłopaków. Jak byli starsi troszkę to już prosiła sąsiadkę o pomoc. Teraz chłpcy mają 2 lata to sami schodzą, czekają na klatce, a Ona idzie po wózek. Czasem korzystają z pomocy tej sąsiadki. Będzie dobrze

Kasia dobrze, że skontrolowałaś

Dragusiu nie przewiduję

Pleśniak jest pycha nie poszłam biegać bo leje to choć sobie ciastem dogodzę i filmem z Mężem
__________________



Edytowane przez BYou
Czas edycji: 2014-10-22 o 20:09
BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 20:08   #4337
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Tasia - bondolino jest grubsze ale mniejszy panel lepiej otuli dziecko .to nosidlo latwiej sie dopasowuje do maluszka. Sama nie wsadzilabym malenstwa w tule. No i panel w tuli bylby za wysoki, glowa bylaby pod panelem chyba?
Jesli kupisz uzywane bondolino masz duza szanse sprzedania za jakis czas w takiej samej cenie. One nie traca na wartosci jesli nie maja uszkodzen.
Ja troche zaluje ze sprzedalam bondolino ale jednak nie moglam sobie pozwolic na 2 nosidla w domu.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 20:49   #4338
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość



w jakich godzinach jest E. w żłobie?



wielkie LOL dla pana ()

cudne to jest




to jest firma no name? czy jakiś "name" ma? całą bym wzięła, oprócz torów
mamy takie same spadkowe samochodziki ze znakami drogowymi i są jednym z nie wielu HITów. tylko nazwy nigdzie nie ma
Teraz jak tramwaje wróciły na swoje trasy to odbieram ja o 15.30-15.40 ( zmienione mam godziny pracy od 7 do 15), a Paweł ja zaprowadza po 7.

despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 20:54   #4339
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez achna79 Pokaż wiadomość
Dobry dzień





Wylazłam z krzaczorów


Przede wszystkim dla Pani przeogromne mocne kciuki za szewek.
Szkoda, że mieszkam tak daleko bo z chęcią bym gnała do żłoba po Torresika.

Zdrówka dla chorowitków i dla mamuś w 2 i 3paku

Scarlett graty zdanego egzaminu.


I więcej nie pamiętam.











Ja przewijak mam i nie zamierzam póki co się go pozbywać. Tylko tam Mikołaj w miarę leży spokojnie i można go przewinąć. I mój kręgosłup też jest przewijakowi wdzięczny, że schylać się nie musi






Moderna uwierz, że nic nie przebije mojego teścia
Widział wnuka przez 1,5 dnia a już wiedział, że Mikołaj w ogóle nie je mięsa, że prowadzę mu wnuka cytuje: na zmarnowanie
że ma niedowagę, jego pies więcej waży od Mikołaja. I on nie może pozwolić na takie coś i dlatego się odzywa
Przy nastepnej wizycie (pod koniec września) zarządał od Tż książeczki zdrowia Mikołaja po czym oznajmił, że się dowiedział(!) iż dziecko tyle ile ma miesięcy tyle powinno mieć kilogramów Także wtedy Mikołaj miał 15 miesięcy czyli 4 kg niedowagi ! Toż to skandal




Fajna kolejka )
Widzę ze teść za☠☠☠isty pediatra, czyli zgodnie z jego rozkminami Z urodziła sie patologicznie otyła, bo 3500 to powinno ważyć dziecko 3,5 miesięczne??? Co za pierdoły.....

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Witam na wieczor

Taa dentysta okazal sie higienistka - ktora mialam umiec mowic po angielsku a ni w zab nje gadala - szczescie ze kumam lekko norweski i jakos dalam rade.
No zajrzala na chama - bo oczywiscie nie otworzyl buzi :-/ no tak 1 2 3 4 u gory - 1 2 4 na dole i wychodza 3 z czego polowa jest z "nalotem"
12.11 mamy prawdziwa wizyte u dentyty bo jak sie pani H wyrazila - on bedzie mogl cos dac ew na uspokojenie - no i kazala kupic paste z fluorem .!! - nie za wczesnie ...??


Kocham Cie Emilianku <3.
Kasia rozmawiałam z 4 dentystami - od 1 zęba powinna byc normalna szczotka i pasta z ilością fluoru dostosowana do wieku dziecka, stosowana 2x dziennie tak by ledwie cos na szczotce było dopóki dziecko ja zjada.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-22, 21:18   #4340
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Hej hej
Pani, kciuki ogromniaste za Was, na pewno uda się coś wykombinować i niech moc będzie z Twoją szyjką

Oldzinx, przyjdzie czas, będzie rada zdrowia dla Tomka!

Tasia, jestes herosem! nieustannie podziwiam

Achna, teksty tescia

Kasia, sciskasz juz mamę? Ja pasty z fluorem Jankowi nie daje bo on jeszcze nie umie wypluwać, tą co mu daje to zjada na szczescie jest bez fluoru. I J. tez ma nalot.

BYou, oj tam oj tam

JolanT, super że z maleństwem ok

OTJ, rozmowa a Ty juz po szpitalu?

Despa, jak u Was sytuacja zębowa?

Moderna, super ta kolejka ależ Ci ludzie lubią Cię zaczepiać poka buty

Cath, ja nie wiem kiedy dzieci uczą się smarkać, ale J. czesto bierze chusteczkę hig, przykłada ją do nosa i "smarka" i raz mu wyszło tak na serio oby juz katar opuścił lilkowy nosek

Demeter, 8 miesiąc nie ma żartów, wierze że Ci cięzko, szczególnie że te nasze maluchy takie ruchliwe. A co do cesarki nie zamartwiaj się na zapas

Scarlett, z tym awizo przegięcie kciuki za dalsze postepy Zosi w rehabilitacji

Monika.g, ja polecam bodziaki z hm. Siostra mi kupiłą takiego 5-paka białych z krótkim rekawem i są nie do zdarcia, a czesto je piore w 60 stopniach razem ze słynną owieczką mamy je od kwietnia i nie wygladają na bardzo zuzyte. Smykowe to po 2 praniach wygladały jak szmatki

Megi, helloł brawa dla Igora!

Luna, zdrówka dla Kamila i wytrwałości dla Ciebie

Oliwka, faktycznie niezła aktoreczka z Anielki

Fajne te kurtki co pokazywałyscie My mamy kilka sztuk spadkowych, wiec mam nadzieje ze jakoś się przekulamy bez dodtakowego zakupu. Za to zamówiłam w tchibo fajny kombinezon (jednoczesciowy) ale kurna za duzy (wziełam 86/92). J się normalnie w nim topi (jak mu go załozyłam to wygladał jak ten ludzik z Pi i Sigma ) wymieniłam na mniejszy, zobaczymy jak przyjdzie czy nie bedzie z kolei za mały a kapciuszki z decathlonu wziełam 21 i są na styk, wiec tez musze wymienić co oni za rozmiarówke mają, noooo.

Postulaty mam dwa: wnosze o założenie w fotoklubie wątku z propozycjami prezentowymi, bo tu wszystko zginie.Ja moge załozyć, tylko chciałabym uzyskać ogólną aprobatę Po drugie, moze by przy okazji nowego watku (który mam nadzieję wkrótce nastanie ) zmodyfikowac pierwszy post? Wywaliłabym praktycznie wszystko (drugi post też), tylko zostawiłabym liste mamusiek (którą tez by sie przydało uaktualnić) i link do poprzedniej czesci. Liste mamusiek uzupełniłabym o info o dzieciaczkach w drodze Co myślicie?
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 21:36   #4341
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Alliw- brakuje jednej trojki i dwóch piatek
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 21:41   #4342
cathlyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 630
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Alliw dzieki
Na szczęście dzis jyz katarku nie ma jupi

A dzisiaj ni z gruszki ni z pietruszku @ moje zdziwienie -juz???
__________________
Szkrabencja 15.03.2013
cathlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 06:56   #4343
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez achna79 Pokaż wiadomość
Moderna uwierz, że nic nie przebije mojego teścia
wygrałaś! absolutny miszcz!!!!!! bosh, ale się uśmiałam, choć jakby to było wobec mojego synia, to bym zatłukła wzrokiem

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
I coraz większe obawy mam jak dam radę. O spacerach sama mogę zapomnieć.
chyba tylko gUpek nie ma obaw moja przyjaciólka jest w identycznej sytuacji jak Twoja... i też cały czas słyszę: JAK?

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Możesz podpytać Męża czy da się dokupić samą rurę do odkurzacza zelmer claris?
nie mów, że się ze mną solidaryzujesz i też teraz samą rurą jedziesz rura do mojego kosztuje ok. 100 zł, więc chłop w weekend kupuje nowy odkurzacz (, "stary" ma 3 lata)...

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Teraz jak tramwaje wróciły na swoje trasy to odbieram ja o 15.30-15.40 ( zmienione mam godziny pracy od 7 do 15), a Paweł ja zaprowadza po 7.
to w sumie Misiek siedzi tam tylko 40 minut dłużej...

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość

Postulaty mam dwa
wódki polać! dobrze gada!!!

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
A dzisiaj ni z gruszki ni z pietruszku @ moje zdziwienie -juz???
już



Moje wczorajsze nerwy... mój syn i chłop się nie denerwują i zdecydowanie lepiej na tym wychodzą moja wizja, że T. jest sam na sali i od 15ej płacze: "mmmmaaaamo", okazała się chybiona... chłop się do pań nie mógł dopchać, bo tyle rodziców odbiera o tej porze dzieci.

a Misiulek wrócił do domu cały pachnący perfumami jakiejś innej baby będę okropną teściową
(podobno pani dyrektor sobie go upodobała i ponad godzinę z nim na kolanach czytała książeczki )
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 07:06   #4344
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość

Moderna, super ta kolejka ależ Ci ludzie lubią Cię zaczepiać poka buty

Cath, ja nie wiem kiedy dzieci uczą się smarkać, ale J. czesto bierze chusteczkę hig, przykłada ją do nosa i "smarka" i raz mu wyszło tak na serio oby juz katar opuścił lilkowy nosek

Postulaty mam dwa: wnosze o założenie w fotoklubie wątku z propozycjami prezentowymi, bo tu wszystko zginie.Ja moge załozyć, tylko chciałabym uzyskać ogólną aprobatę Po drugie, moze by przy okazji nowego watku (który mam nadzieję wkrótce nastanie ) zmodyfikowac pierwszy post? Wywaliłabym praktycznie wszystko (drugi post też), tylko zostawiłabym liste mamusiek (którą tez by sie przydało uaktualnić) i link do poprzedniej czesci. Liste mamusiek uzupełniłabym o info o dzieciaczkach w drodze Co myślicie?
Pierwsze buty to Ricosta Pepino - sa leciutkie, mieciutkie, ale z gruba podeszwa, pokryte specjalnym towrzywem (cos w rodzaju Goretexu), a drugie Geox Savage - buty funkcyjne - jestem bardzo zadowolona, ze znalazlam odpowiednie

M. robi podobnie z chusteczka

Zaloz temat - pewnie
Jestem za modyfikacja pierwszych postow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pepino.jpg (38,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GE114K003-K11@2.jpg (87,8 KB, 12 załadowań)
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 07:12   #4345
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
A dzisiaj ni z gruszki ni z pietruszku @ moje zdziwienie -juz???
no juz juz...

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Kasia pasta z fluorem od pierwszego zeba

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
a Misiulek wrócił do domu cały pachnący perfumami jakiejś innej baby będę okropną teściową
(podobno pani dyrektor sobie go upodobała i ponad godzinę z nim na kolanach czytała książeczki )
hehe
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 08:17   #4346
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Pani bo Twój synus jest uroczy i z tymi książeczkami to tak czaruje ze nawet pani dyrektor nue mogla sie oprzec jego urokowi, bedzie dobrze kochana

Moderna fajne buciki, my tez kozaczki mamy z gortexu podobno nieprzemakalne zobaczymy w praktyce. Fajnie ze trafilas odpowiednie buty dla Marcela, dla mnie to zmora szukanie butów dla małej

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

oldzinx bedzie dobrze dasz rade kto jak nie ty
moja mama miala mnie po roku brata a po 3 bliźniaki... Najgorzej jak nas prowadzala sama, najpierw jedno przedszkole pozniej bliźniaki do żłobka i na samym końcu ona do drugiego przedszkola gdzie pracowała i pracuje po dzis dzień podziwiam ja ze wytrzymała i wytrzymuje w dalszym ciągu
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 08:45   #4347
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Hello,

Oldzinx
dacie radę ... u nas też teraz bunty... no jest ciekawie.. nie powiem...

Alliw, proszę o takie propozycje świąteczne w klubie.. jestem za

Kasia, my używamy pasty i szczoteczki.. dla dzieci.. maly zjada i jak nie ma to musze ciut nalozyc zeby myl.. jezeli myciem to mozna nazwac...

Ancha.. co do tescia to... mega głupol.. sorki... przytyki teściów ni to żarty ni to serio traktuję olewczo... robię minę swoją, wzrok porażający i foch na niewidoku :P no i czasem skomentuję... bywało nie raz więc chyba się poznali..:brzy dal: mam nadzieje, ze nie czytaja..


Dziewczyny polećcie mi buciki zimowe?? kurtka dalej w poszukiwaniu tej odpowiedniej.. bo na zmiane bedziemy mieli 2 czesciowy kombinezon.. ale chce moje dziecko juz w tym miesiacu ubrac na chlody...

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Pierwsze buty to Ricosta Pepino - sa leciutkie, mieciutkie, ale z gruba podeszwa, pokryte specjalnym towrzywem (cos w rodzaju Goretexu), a drugie Geox Savage - buty funkcyjne - jestem bardzo zadowolona, ze znalazlam odpowiednie

M. robi podobnie z chusteczka

Zaloz temat - pewnie
Jestem za modyfikacja pierwszych postow
Fajne butki...
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 08:58   #4348
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

A J. nie ma ani kurtki na zime ani butow.. z butami czekam na ostatnia chwile bo jak na koniec sierpnia kupilam mu adidasy tak do tej pory nosi wiec pewnie znowu nagle mu noga urosnie.
Nawet na teraz nie ma zadnej nieprzemakalnej kurtki i kisimy sie w domu bo matka czasu na zakupy nie ma :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 09:17   #4349
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Hej

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
I coraz większe obawy mam jak dam radę. O spacerach sama mogę zapomnieć. Wózek w piwnicy, ja z blizniakami na 4 piętrze i jak ich znieść dobrze ze Tom w żłobku będzie i mam nadzieje że na wiosnę dzieci tak nie chorują bo na tapecie aktualnie bunt dwulatka, objawy książkowe.
Niestety bunt dwulatka u wielu się zaczyna, u nas tez
Kochana, ja tez mam gorsze dni i zamartwiam sie jak to będzie, ale nie ma co. Damy radę bo musimy. Ty będziesz miała ciezej, ale moze znajdziesz kogos do pomocy, TŻ bedzie wiecej pomagał tez i bedzie git
Glowa do gory

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Demeter, 8 miesiąc nie ma żartów, wierze że Ci cięzko, szczególnie że te nasze maluchy takie ruchliwe. A co do cesarki nie zamartwiaj się na zapas
Dzieki

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
a Misiulek wrócił do domu cały pachnący perfumami jakiejś innej baby będę okropną teściową
(podobno pani dyrektor sobie go upodobała i ponad godzinę z nim na kolanach czytała książeczki )
Hehe

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
[/COLOR]oldzinx bedzie dobrze dasz rade kto jak nie ty
moja mama miala mnie po roku brata a po 3 bliźniaki... Najgorzej jak nas prowadzala sama, najpierw jedno przedszkole pozniej bliźniaki do żłobka i na samym końcu ona do drugiego przedszkola gdzie pracowała i pracuje po dzis dzień podziwiam ja ze wytrzymała i wytrzymuje w dalszym ciągu
wow dla mamy!
I pomyslec, że w czasach gdy nie było udogodnien ktore my mamy obecnie (pampki, sloiczki, multi zabawki, itp.)

----------
Kuba dal sie dzis mamie wyspac, wstalismy o 9:30 i zadnej pobudki w nocy
U nas strasznie zimno sie zrobilo, calą noc padało i wieje, brrrr.

Po poludniu lece poki moge do lumpka z mamą, a potem tesciowa przyjedzie do nas i zrobi mi farbe, henne sobie zapodam tez
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 09:24   #4350
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Moderna fajne buciki, my tez kozaczki mamy z gortexu podobno nieprzemakalne zobaczymy w praktyce. Fajnie ze trafilas odpowiednie buty dla Marcela, dla mnie to zmora szukanie butów dla małej
odpowiednio pielegnowane powinny trzymac stope sucha

sama mam buty z Lowa i Meindl z membrana goretex i jeszzce nigdy nie przemokly, a maja juz dobre kilka lat

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Bylam w sklepie ogladnac ta kolejke drewniana i nie kupilam - jakosc mnie niestety nie powalila, wiec zrezygnowalam - i to nie byla marka Point kids, tylko juz zupelnie bezmarkowo (choc taka sama )
Chyba uderze jednak w uzywke Brio

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Kuba dal sie dzis mamie wyspac, wstalismy o 9:30 i zadnej pobudki w nocy
zazdroszcze
bo u nas kiepsko - znowu mielismy lek nocny
ciekawe, co on w tych snach tam przezywa..
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-18 22:33:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.