9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-22, 15:52   #2701
Oldzia20
Raczkowanie
 
Avatar Oldzia20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 472
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
A ja byłam Dzisiaj na spacerze z dalmatynczykiem.
śliczna dalmatyńczykowo-krówka

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość

Czy któraś szukała kombinezonu na 62 bo właśnie szafy czyszcze


Moja córa była do 16:30 do rany przyłóż a potem też zaczęła marudzić, a była już po cycku, zasnąć też jakoś nie umiała więc wpakowałam w chustę i po 10 min wpatrywania się we mnie zasnęła
Oldzia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 17:58   #2702
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Malwiska jaki fajny dalmatynczyk :-P
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 19:57   #2703
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

u mnie chyba Basia zdrowieje, bo znów nie śpi spała przez całe popołudnie może z 10min i myślałam że będę mieć wolny wieczór - o ile wcześniej spała tak jak dziś, to inhalacje, choroba i odciąganie kataru męczyły ją tak, że od soboty spała prawie non stop... z przerwami na wyżej wymienione czynności...
Mam nadzieję że to objaw zdrowia, a nie pogorszenia się, bo kaszel nadal nieciekawy, powiedziałabym bez zmian, choć katar mniejszy, no ale samopoczucie miała wcześniej normalne, ale bez szału, a dziś po południu to ją głupawka chyba napadła bo się śmiała i śmiała jak ją wzięłam...

Edytowane przez aga__tka
Czas edycji: 2014-10-22 o 19:59
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 22:08   #2704
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

U nas zabkowania ciag dalszy. Rykiem młoda postawiła do pionu babcie... A na wieczór wzrost temp.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 22:42   #2705
Oluch_
Raczkowanie
 
Avatar Oluch_
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 77
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Witam z wieczora,
U nas też chyba ząbkowanie. Dziś już był paracetamol w użyciu, spanie na klacie, noszenie, bujanie, tulenie....ehhh przez co nie mam czasu nic pisać. Dziecko w dzień spać nie chce (góra 20min) a jak usnie w nocy to ja padam n twarz i też odpływam.
Oluch_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 22:47   #2706
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Witam w klubie...
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-22, 22:50   #2707
Oluch_
Raczkowanie
 
Avatar Oluch_
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 77
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Witam w klubie...
Oby szybko te zęby wyszły.
Oluch_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 08:05   #2708
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Oluch_ Pokaż wiadomość
Witam z wieczora,
U nas też chyba ząbkowanie. Dziś już był paracetamol w użyciu, spanie na klacie, noszenie, bujanie, tulenie....ehhh przez co nie mam czasu nic pisać. Dziecko w dzień spać nie chce (góra 20min) a jak usnie w nocy to ja padam n twarz i też odpływam.
Polecam kropelki camillia działają cuda przy ząbkach !!

Wspolczuje oby szybko przeszło

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

[QUOTE=aga__tka;4862ki,
moją mi już też ciężkawo - tzn. normalnie to luzik, ale jak jej odciągam katar to nie płacze jakby ją ze skóry obrywali tylko jeśli ją w tym czasie noszę - więc na jednej ręce ją kładę drugą trzymam aspirator i ciągnę... jutro ma mi babka z apteki odpowiedzieć o elektronicznym odciągaczu, bo jak pisałam to katarku do odkurzacza nie kupimy, a moje płuca już nie dają rady pod wieczór... żadna nie ma takiego?? bo ciekawa jestem opinii, ale wszędzie gdzie ktoś pytał o opinie, to wszyscy piszą żeby kupić katarek.... no ale to nie jest opinia o tych elektronicznych (bo Ci co się wypowiadają ich nie używali), a ja nie mam gdzie trzymać trzeciego odkurzacza [/QUOTE]

Ja mam elektryczny aspirator do nosa i powiem tak jak był mały to często uzywakam i jak jest wodnisty katar to ok gorzej z takimi suchymi kozami
I często trzeba baterie zmieniać bo jak sa słabsze to juz gorzej ciągnie - Myske ze jak by był na zasilacz do prądu to byłby idealny
W sumie nie żałuje ze kupilam

Zdjęcia dzieciaczkow sliczne jak te nasze dzieci rosną
Każda panna taka slodka schrupalo by się
A malwiska strój wymiana
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 08:12   #2709
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Dziewczyny mam pytanie na innym forum uczestnicze w wymiance świątecznej idea tego bardzo mi się podoba pytanie czy chciałybyśmy coś takiego zrobić u siebie? Jak myślicie?

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Polecam kropelki camillia działają cuda przy ząbkach !!

Wspolczuje oby szybko przeszło

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------



Ja mam elektryczny aspirator do nosa i powiem tak jak był mały to często uzywakam i jak jest wodnisty katar to ok gorzej z takimi suchymi kozami
I często trzeba baterie zmieniać bo jak sa słabsze to juz gorzej ciągnie - Myske ze jak by był na zasilacz do prądu to byłby idealny
W sumie nie żałuje ze kupilam

Zdjęcia dzieciaczkow sliczne jak te nasze dzieci rosną
Każda panna taka slodka schrupalo by się
A malwiska strój wymiana
Simka a jaka firme masz?
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 08:33   #2710
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie na innym forum uczestnicze w wymiance świątecznej idea tego bardzo mi się podoba pytanie czy chciałybyśmy coś takiego zrobić u siebie? Jak myślicie?

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------


Simka a jaka firme masz?
musisz zdradzić nam idee tej wymianki
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 08:35   #2711
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie na innym forum uczestnicze w wymiance świątecznej idea tego bardzo mi się podoba pytanie czy chciałybyśmy coś takiego zrobić u siebie? Jak myślicie?[COLOR="Silver"]
A o co dokładnie w tej wymiance chodzi?


Wczoraj byłyśmy na małych zakupach i udało mi się upolować fajne łyżeczki dla Młodej za 6zł w superpharm. No i kupiłam jednak krem Nivea na każdą pogodę. Do superpharm mam bliżej niż do rossmana, no i przekonał mnie brak zawartości wody w składzie (Iza, to była Twoja cenna podpowiedź ). No i na blogu "sroki" fajna opinia Oczywiście kupiłam setny lakier do paznokci gdybym jeszcze miała czas na malowanie...

Oluch, Celebrinfea współczuję ząbkowania... moja Młoda też jakaś bardziej marudna, ale kurcze nie potrafię do końca rozpoznać, czy to ząbki czy nie. Niby pakuje łapki do buzi i ślini się okrutnie, ale nie jest jakaś wybitnie płaczliwa, śpi ładnie w nocy, więc już sama nie wiem

Malwiska super kombinezon ma Oliwka choć obstawiam jednak dalmatyńczyka
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 08:36   #2712
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Dziewczyny kp tak mi wpadlo na mysl co planujecie dla siebie na wigilie bedziecie sciagac mleko przed i robic zapasy czy planujecie jakies alternatywne dania? Niestety potrawy wigilijne niby postne ale ciezkie groch kapusta grzybki
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 08:39   #2713
Oluch_
Raczkowanie
 
Avatar Oluch_
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 77
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kp tak mi wpadlo na mysl co planujecie dla siebie na wigilie bedziecie sciagac mleko przed i robic zapasy czy planujecie jakies alternatywne dania? Niestety potrawy wigilijne niby postne ale ciezkie groch kapusta grzybki
Moja nie chce jeść z butli więc pozostaje barszczyk, jakaś lekka rybka czy sałatka.
Oluch_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 08:47   #2714
Oldzia20
Raczkowanie
 
Avatar Oldzia20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 472
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie na innym forum uczestnicze w wymiance świątecznej idea tego bardzo mi się podoba pytanie czy chciałybyśmy coś takiego zrobić u siebie? Jak myślicie?[COLOR=]?
Na chustach uczestniczysz? ja jestem jak najbardziej za. Tutaj jest nas mniej i kwestia organizacji bedzie latwiejsza
Oldzia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 08:48   #2715
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Oluch_ Pokaż wiadomość
Moja nie chce jeść z butli więc pozostaje barszczyk, jakaś lekka rybka czy sałatka.
No ja nawet nie wiem czy moj maly bedzie jadl z butli czy nie bo z lenistwa to nawet jeszcze nie przetestowalam :-D
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 08:59   #2716
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Oldzia20 Pokaż wiadomość
Na chustach uczestniczysz? ja jestem jak najbardziej za. Tutaj jest nas mniej i kwestia organizacji bedzie latwiejsza
Dokładnie tak

Idea:

chodzi o świąteczną zabawę coś jak Mikołajki w szkole Zbieramy listę chętnych a określonego dnia losujemy "pary", mamy 6/7 tygodni na przygotowanie prezentu. Ściągając terminy z chustowego forum proponowałabym wysyłkę między 6-12.12. A potem otwieramy 24.12 i dzielimy się zdjęciami prezentów. Co do podarków może być hand made, mogą być przetwory bądź coś kupnego do ustalonej przez nas kwoty. Preferencje co do prezentów można dopisać do listy uczestników.

Mam nadzieję, że w miarę jasno napisałam. To co, jest ktoś chętny?
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 08:59   #2717
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kp tak mi wpadlo na mysl co planujecie dla siebie na wigilie bedziecie sciagac mleko przed i robic zapasy czy planujecie jakies alternatywne dania? Niestety potrawy wigilijne niby postne ale ciezkie groch kapusta grzybki
ja będę jeść wszystko no może odpuszcze groch i kapustę
zjem barszczyk, uszka, pierogi z białym twarogiem, ciasto, rybę i będę najedzona że hoho
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 09:06   #2718
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Celebrinfea haha fajne takie cos wow pamietam jakie emocje budzily mikolajki w szkole.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 09:20   #2719
Oldzia20
Raczkowanie
 
Avatar Oldzia20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 472
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Dokładnie tak

Idea:

chodzi o świąteczną zabawę coś jak Mikołajki w szkole Zbieramy listę chętnych a określonego dnia losujemy "pary", mamy 6/7 tygodni na przygotowanie prezentu. Ściągając terminy z chustowego forum proponowałabym wysyłkę między 6-12.12. A potem otwieramy 24.12 i dzielimy się zdjęciami prezentów. Co do podarków może być hand made, mogą być przetwory bądź coś kupnego do ustalonej przez nas kwoty. Preferencje co do prezentów można dopisać do listy uczestników.

Mam nadzieję, że w miarę jasno napisałam. To co, jest ktoś chętny?
Bedziesz organizowac? Moge jakby co pomoc w czyms na chusty sie nie wpisalam ale tutaj chetnie

Co do Wigilii bede jesc normalnie, a kapuchy malenka ilosc, symbolicznie. Myslicie ze dalej potrawy wzdymajace moga cos powodowac w brzuszkach? Ja juz jem normalnie np cebule...
Oldzia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 09:32   #2720
cinnilla88
Raczkowanie
 
Avatar cinnilla88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 309
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Ja od poczatku jem normalnie i wszystko. Laurze nic nie bylo takze niczeho nie bede sobie odmawiac ;-)
__________________
PROSIMY O GŁOS! CODZIENNIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA LAURĘ TUTAJ
cinnilla88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 09:48   #2721
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Ja raczej odmowie sobie grochu i kapusty nie chce dziecku zafundowac bolu brzuszka w pierwsze swieta. Zreszta moj maly jest bardzo delikatny wprowadzam nowe produkty powoli bo ciagle wyskakuja mu wypryski i ma szorstka skorke. Tak ze przyzwyczajam powoli w tym tyg wracam do nabialu ktorego nie jadlam ostatnie dwa miesiace :-D ale dzieki temu mam rozeznanie jak wyglada skora malego i bede widziec czy ma skaze czy nie choc alergolog mowila ze raczej to nie skaza tylko delikatna skora ot taki panicz mi sie trafil :-D
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 09:56   #2722
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Tez juz jem wszystko wiec w wigilie na pewno cos wybiorę. Tym bardziej ze moja ulubiona potrawa to gotowane ziemniaczki z olejem lnianym
Barszcze tez juz jadłam. A w razie czego tego zawsze mm w pogotowiu

Agnes ja tez nie jadłam długo nabiału. Teraz tez nie szaleje tak jak na samym początku KP . Zjem od czasu do czasu jakis jogurt, pierogi ruskie wcinam itp... Mały ma jeszcze pojedyncze krostki na buzi i czasami ma mniej czasami wiecej. Nie zauważyłam żadnego związku z nabiałem w sumie wiec nadal nie wiem od czego to :/ smaruje kremem do skory z AZS i tyle.


Bardziej mnie martwi to gdzie spędzić wigilie....jak byliśmy we dwoje to sie przemieszczaliśmy bo mamy blisko i do jednych i do drugich rodziców. Jedna mama zawsze wczesniej robiła. No ale teraz to nie wiem czy tak męczyć Mikołaja...chociaż z drugiej strony to juz duży chłopak bedzie to powinien dać radę

Co do wymiany to chętnie wezmę udział. Tylko boje sie, ze moge nie trafić z prezentem no bo jednak nie znamy sie zbyt dobrze
prezenty rozumiem z kategorii innej niz "macierzyństwo"?

Edytowane przez Iza188
Czas edycji: 2014-10-23 o 10:00
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:04   #2723
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Edit.

Edytowane przez mamaya
Czas edycji: 2014-10-28 o 13:20
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:18   #2724
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kp tak mi wpadlo na mysl co planujecie dla siebie na wigilie bedziecie sciagac mleko przed i robic zapasy czy planujecie jakies alternatywne dania? Niestety potrawy wigilijne niby postne ale ciezkie groch kapusta grzybki
Ja będę jeść wszystko normalnie, tyle, że u nas na Wigilii rybki są pieczone, barszcz delikatny, a kapusty z grzybami jemy symbolicznie.

Zresztą już od dawna jem normalnie

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Dokładnie tak

Idea:

chodzi o świąteczną zabawę coś jak Mikołajki w szkole Zbieramy listę chętnych a określonego dnia losujemy "pary", mamy 6/7 tygodni na przygotowanie prezentu. Ściągając terminy z chustowego forum proponowałabym wysyłkę między 6-12.12. A potem otwieramy 24.12 i dzielimy się zdjęciami prezentów. Co do podarków może być hand made, mogą być przetwory bądź coś kupnego do ustalonej przez nas kwoty. Preferencje co do prezentów można dopisać do listy uczestników.

Mam nadzieję, że w miarę jasno napisałam. To co, jest ktoś chętny?
Chetnie, fajna inicjatywa tylko kwota może niezbyt wysoka

Malwiska - super córcia ubrana

Dla synka miałam taki kombinezon "pieska" z mordką, uszkami, ogonkiem, łatkami itp i robił furorę.
Niestety jest na 68 cm, więc córci go raczej nie ubiorę :/
------------
Cześć

Córa na macie śpiewa do zabawek, synek wcina jogurt to mam chwilkę.
Odebrałam wyniki tsh i spokojnie się mieszczę w normie, więc chyba już koniec faszerowania euthyroxem

Dzisiaj zapakowałam córę w kombinezonik i pod spód body z długim rękawem i rajstopki i chyba było akuart na 7 *C. Teraz dołożyłam sukienkę i jest po domu akurat
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:22   #2725
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Ja też się przyłączę do wymianki prezentowej Pomysł mamayi z tymi preferencjami bardzo fajny
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:29   #2726
Oldzia20
Raczkowanie
 
Avatar Oldzia20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 472
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

to może zróbmy listę chętnych i niech każda kolejna osoba kopiuje listę i dopisuje się. a jakie są koszty wysyłek za granicę?
Później może Mamaya wpisze w pierwszym poście osoby i tak jak mówiła preferencje
zapiszę osoby już chętne
1. Celebrinfea
2. Oldzia20
3. Iza188
4. Mamaya
5. Bambusiek
6. Domi_00
Oldzia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:36   #2727
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Tylko jeśli chodzi o preferencje, to ja obstawiam, że nie trafię np z kosmetykiem i tak już nawet pomyślałam o czymś hand made związanym ze świętami
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:41   #2728
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

witajcie dawno nie pisałam ale po prostu nie mam czasu :/

nadrobiłam ale mam dosłownie 5 minut więc pytam tylko AGATKĘ co dajesz Basi teraz na ten kaszel bo Franulek też kaszle jednak się zaraził od nas wszystkich :/ leki mamy do jutra ale nie wiem czy mu to przejdzie
inhalacje też robimy - wieczorem jak się uda to napisze dokładnie co bierze

do akcji chętnie bym się przyłączyła - tylko nie wiem czy dam radę tzn. boję się czy prezent się spodoba i czy zdążę .....
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:54   #2729
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

to moze dopisujmy preferencje do listy:

1. Celebrinfea
2. Oldzia20
3. Iza188 - ucieszy mnie wszystko co praktyczne do użycia lub zużycia w domu i w terenie kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy wolę wybierać sama. Wszystkie inne części ciała chętnie poddaję eksperymentom
Nie przepadam za "kurzołapami" w postaci figurek, świeczuszek i innych stroików
4. Mamaya
5. Bambusiek
6. Domi_00
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 12:11   #2730
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: 9 miesięcy na Poczekalni, teraz bawimy na Odchowalni. MAMUSIE LIPIEC 2014

Dziewczyny w Kauflandzie jest promocja pampersów pomarańczowych 3 78szt za 29,99 wychodzą po 0,39zł/szt a 4 68szt po 0,44zł/szt

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

ja też z chęcią wezme udział


1. Celebrinfea
2. Oldzia20
3. Iza188 - ucieszy mnie wszystko co praktyczne do użycia lub zużycia w domu i w terenie kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy wolę wybierać sama. Wszystkie inne części ciała chętnie poddaję eksperymentom
Nie przepadam za "kurzołapami" w postaci figurek, świeczuszek i innych stroików
4. Mamaya
5. Bambusiek
6. Domi_00
7. Malwiśka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-21 19:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.