Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-23, 09:34   #4351
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość

zazdroszcze
bo u nas kiepsko - znowu mielismy lek nocny
ciekawe, co on w tych snach tam przezywa..
ojej

A tak odnosnie prezentów - ma któras z Was taki namiot albo tunel?
Bo wynieślismy małemu lozeczko turystyczne z pokoju a lubial tam siedziec, wlazic do niego i pomyslalam nad zastąpieniem jego.

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Myslalam o czyms takim http://allegro.pl/n12n-namiot-dla-dz...672070923.html
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 10:09   #4352
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
A J. nie ma ani kurtki na zime ani butow.. z butami czekam na ostatnia chwile bo jak na koniec sierpnia kupilam mu adidasy tak do tej pory nosi wiec pewnie znowu nagle mu noga urosnie.
Nawet na teraz nie ma zadnej nieprzemakalnej kurtki i kisimy sie w domu bo matka czasu na zakupy nie ma :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja jakoś ostatnio bez życia jestem.. no co to za sztuka kupić małemu ciuch, a jednak.. a ost pokazalismy mu kurtke i pytamy czy chce taka a on o tak.. tata o to.. kupimy obysmy zdazyly do zimy ;P

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Demeter super, że nocka bez pobudek.. a u nas odwrotnie, idzie ząb jak nic gula jest.. gada w nocy i się kręci..
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 10:40   #4353
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

ahh panika - bo sobie przypomnialam - M. na zdjeciu na FB nie ma zlotej (bo tak mysle, ze o to chodzilo ) kamizelki, a brazowa - kupilam w h&m fajna, a turkusowa czeka na wiosne

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
A tak odnosnie prezentów - ma któras z Was taki namiot albo tunel?
Bo wynieślismy małemu lozeczko turystyczne z pokoju a lubial tam siedziec, wlazic do niego i pomyslalam nad zastąpieniem jego.
ja mysle, ze kiedys jakis domek kupie - choc raczej nie teraz - na pewno pomysl fajny (my jako dzieci zawsze budowalismy szalasy/domki z kocy i krzesel )

my mamy tunel z ikei - i od czasu do czasu rozkladam (normalnie jest zlozony) i M. wtedy z checia sie bawi raczkujac tam i z powrotem

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Czy Wasze dzieci tez tak chetnie chodza do tylu?
M. juz zaczal jakis czas temu, ale teraz to nowa namietnosc - nawet z taczkami spaceruje do tylu
albo podskakuje jak kozka czy jak konik - takie patataj patataj

Edytowane przez Moderna
Czas edycji: 2014-10-23 o 10:39
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:01   #4354
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci tez tak chetnie chodza do tylu?
M. juz zaczal jakis czas temu, ale teraz to nowa namietnosc - nawet z taczkami spaceruje do tylu
albo podskakuje jak kozka czy jak konik - takie patataj patataj
tak, chociaż już trochę mu przeszło. przerabialiśmy chodzenie do tyłu, kręcenie się w kółko, chodzenie na piętach, na palcach. aktualnie najchętniej chodzi na kolanach, na spacerach również
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:14   #4355
oldzinx
Raczkowanie
 
Avatar oldzinx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 493
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Dziewczyny dziękuje każdej z osobna za słowa otuchy jesteście kochane, miło się czyta
Radę dać musimy, to fakt. Na szczęście wózek upatrzylam, o chustowaniu trochę więcej wiem, ciuchów po Tomku multum, łóżeczka nie dokupie bo ze mną spać będą. Poduszkę do karmienia dla bliźniąt muszę tylko kupić bo chcę (i będę mam nadzieję) karmić

Oliwka podziwiam mamę, w tamtych czasach podobno wózki dla bliźniaków tylko na zamówienie były

co do wątku w klubie o prezentach jak najbardziej na tak
Demeter mamy namiot, stoi w salonie, i bardzo się sprawdził. Tom często w nim siedzi i dodatkowo mieszkają w nim wszystkie jego maskotki. I za 8 miesiąc

Moderna buty stacjonarnie kupiłaś? Ja czaje sie na limango bo na lato super sandały z Geoxa tam upolowalam ale mimo dokładnego zmierzenia i tak za duże były. Teraz myślę jak kupić, czy nie lepiej iść i zmierzyć
mam jedne z Lidla, kupione jakiś miesiąc temu ale takie bardziej przejściowe na puerwsze zimne dni i są naprawdę fajne.
__________________
Tomuś
oldzinx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:26   #4356
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
ahh panika - bo sobie przypomnialam - M. na zdjeciu na FB nie ma zlotej (bo tak mysle, ze o to chodzilo ) kamizelki, a brazowa
daltonizm tak mi utkwiło to "złoto"

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci tez tak chetnie chodza do tylu?
, i jeździć na rowerku, samochodzikiem...
on w ogóle lubi się bawić w ministerstwo głupich kroków (inspirowane zwierzatkami: jak pingwinek, jak żyrafka, jak gorylek, jak szewc, itp)

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
aktualnie najchętniej chodzi na kolanach


Oliwka, podziwiam mamę ()
Oldzinx, łączę się w żłobkowym bólu... 3,5 dnia i Michał siedzi na bazie. Dzwonili, że ma gorączkę. heh.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:30   #4357
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
ojej

A tak odnosnie prezentów - ma któras z Was taki namiot albo tunel?
Bo wynieślismy małemu lozeczko turystyczne z pokoju a lubial tam siedziec, wlazic do niego i pomyslalam nad zastąpieniem jego.

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Myslalam o czyms takim http://allegro.pl/n12n-namiot-dla-dz...672070923.html
My mamy taki wsioworóżowy kupiony latem w biedrze - jakieś ma umeblowanie pokoju wyrysowane na ścianach - oczywiście w stylu ptysiowo-pudelkowym, wywiozłam do rodziców i stał w ogródku, Zocha ryczała ze śmiechu jak Babcia pukała do środka, wpuszczała ja lub nie, robiła kuku przez okna - tylko w domu to kupę miejsca zajmuje bo i wysokie i średnica spora, na szczęście zapomniała o nim, wystarczy, że ma huśtawkę w pokoju...

Od wczoraj chodzi po kilkanaście kroków, choć nie zawsze jej się chce i wtedy pomyka po staremu na kolanach - mam nadzieję, że jej się spodoba i już będzie łazić, a nie że znowu przestanie i na następną okazję trzeba będzie czekać kilka tygodni.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 11:42   #4358
achna79
Rozeznanie
 
Avatar achna79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 771
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Dzień dobry


Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość

No jak by mi ktoś tak powiedział to bym chyba
ale dobrze że macie dystans
a ile Mikołaj waży tak z ciekawości? Tom 1 dzień starszy i jakieś 3 tyg temu miał 10,5 kg. Patyczak z niego a je za dwoje, ciekawe co by Teściu powiedział.
I dziękuje za gratki 3 pak, uśmiałam się
Teraz mamy dystans ale jak była pierwsza akcja z "marnowaniem wnuka" nie wytrzymałam i zaczęłam rzucać mięchem
Mikołaj po 10 września miał szczepienie i ważył wtedy 11kg.

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość

Taa dentysta okazal sie higienistka -
za ząbki Milusia na pewno wszystko będzie ok.


Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Achna to nie łaź po krzakach tylko pisz!!!!!!!!!!!!
Teść MiSZCZu
Możesz podpytać Męża czy da się dokupić samą rurę do odkurzacza zelmer claris?


Pleśniak jest pycha nie poszłam biegać bo leje to choć sobie ciastem dogodzę i filmem z Mężem

Piszę, piszę )
Co do rury to musisz zadzwonić do Zelmera do Rzeszowa i tam zamówić, kurierem przyślą. Ceny niestety nie znam.

Pleśniak

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Widzę ze teść zaisty pediatra, czyli zgodnie z jego rozkminami Z urodziła sie patologicznie otyła, bo 3500 to powinno ważyć dziecko 3,5 miesięczne??? Co za pierdoły.....
O masz racje tak mu powiem następnym razem


Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Hej hej

Postulaty mam dwa: wnosze o założenie w fotoklubie wątku z propozycjami prezentowymi, bo tu wszystko zginie.Ja moge załozyć, tylko chciałabym uzyskać ogólną aprobatę Po drugie, moze by przy okazji nowego watku (który mam nadzieję wkrótce nastanie ) zmodyfikowac pierwszy post? Wywaliłabym praktycznie wszystko (drugi post też), tylko zostawiłabym liste mamusiek (którą tez by sie przydało uaktualnić) i link do poprzedniej czesci. Liste mamusiek uzupełniłabym o info o dzieciaczkach w drodze Co myślicie?

Co za post

Postulaty jak najbardziej trafione




Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
[B]Hello,

Ancha.. co do tescia to... mega głupol.. sorki..
nie przepraszaj



Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Po poludniu lece poki moge do lumpka z mamą, a potem tesciowa przyjedzie do nas i zrobi mi farbe, henne sobie zapodam tez
U lala ale się fajne popołudnie zapowiada

Ja muszę do kosmetyczki sie wybrać w końcu też na henne.

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
[/COLOR]Czy Wasze dzieci tez tak chetnie chodza do tylu?
M. juz zaczal jakis czas temu, ale teraz to nowa namietnosc - nawet z taczkami spaceruje do tylu
albo podskakuje jak kozka czy jak konik - takie patataj patataj
Miki jeszcze nie odkrył chodzenia tyłem ale się kręci w kółko


Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
tak, chociaż już trochę mu przeszło. przerabialiśmy chodzenie do tyłu, kręcenie się w kółko, chodzenie na piętach, na palcach. aktualnie najchętniej chodzi na kolanach, na spacerach również

__________________
23.04.2013 - Mikołaj
achna79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:42   #4359
oldzinx
Raczkowanie
 
Avatar oldzinx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 493
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
daltonizm tak mi utkwiło to "złoto"

, i jeździć na rowerku, samochodzikiem...
on w ogóle lubi się bawić w ministerstwo głupich kroków (inspirowane zwierzatkami: jak pingwinek, jak żyrafka, jak gorylek, jak szewc, itp)



Oliwka, podziwiam mamę ()
Oldzinx, łączę się w żłobkowym bólu... 3,5 dnia i Michał siedzi na bazie. Dzwonili, że ma gorączkę. heh.
Współczuję, naprawdę z całego serca. I dużo zdrowia dla Was Razem miał kto odebrać czy sama byłaś?

jak do mnie w piątek dzwonili to kolana mi się ugiely. Myślę znowu... tyle że okazało sie trzydniowka. Wysypka już prawie zeszła. W poniedziałek do żłobka, zobaczymy na jak długo. ?.

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
My mamy taki wsioworóżowy kupiony latem w biedrze - jakieś ma umeblowanie pokoju wyrysowane na ścianach - oczywiście w stylu ptysiowo-pudelkowym, wywiozłam do rodziców i stał w ogródku, Zocha ryczała ze śmiechu jak Babcia pukała do środka, wpuszczała ja lub nie, robiła kuku przez okna - tylko w domu to kupę miejsca zajmuje bo i wysokie i średnica spora, na szczęście zapomniała o nim, wystarczy, że ma huśtawkę w pokoju...

Od wczoraj chodzi po kilkanaście kroków, choć nie zawsze jej się chce i wtedy pomyka po staremu na kolanach - mam nadzieję, że jej się spodoba i już będzie łazić, a nie że znowu przestanie i na następną okazję trzeba będzie czekać kilka tygodni.
dla córki, oby już poszło
__________________
Tomuś
oldzinx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:45   #4360
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
tak, chociaż już trochę mu przeszło. przerabialiśmy chodzenie do tyłu, kręcenie się w kółko, chodzenie na piętach, na palcach. aktualnie najchętniej chodzi na kolanach, na spacerach również
hehe o tak, w kolko i na palcach przerabialismy, na czworakach tez (cale szczescie tylko w domu ), na pietach jeszcze nie mielismy

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
Moderna buty stacjonarnie kupiłaś? Ja czaje sie na limango bo na lato super sandały z Geoxa tam upolowalam ale mimo dokładnego zmierzenia i tak za duże były. Teraz myślę jak kupić, czy nie lepiej iść i zmierzyć
mam jedne z Lidla, kupione jakiś miesiąc temu ale takie bardziej przejściowe na puerwsze zimne dni i są naprawdę fajne.
buty kupilam online - tyle, ze u nas opcja bezplatnego zwrotu jest standardem

geox trzyma rozmiarowke raczej - mierzylam kilka modeli i 23 to 23, 24 - 24 (23 to ok. 14cm, a 24 - 15 cm)
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
daltonizm tak mi utkwiło to "złoto"

, i jeździć na rowerku, samochodzikiem...
on w ogóle lubi się bawić w ministerstwo głupich kroków (inspirowane zwierzatkami: jak pingwinek, jak żyrafka, jak gorylek, jak szewc, itp)

Oldzinx, łączę się w żłobkowym bólu... 3,5 dnia i Michał siedzi na bazie. Dzwonili, że ma gorączkę. heh.
hehe

niesamowity jest mama czy tata mu te ruchy pokazuja?

o szit - to sie nachodzil masz juz plan, co dalej?
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 11:49   #4361
achna79
Rozeznanie
 
Avatar achna79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 771
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
..

Od wczoraj chodzi po kilkanaście kroków, choć nie zawsze jej się chce i wtedy pomyka po staremu na kolanach - mam nadzieję, że jej się spodoba i już będzie łazić, a nie że znowu przestanie i na następną okazję trzeba będzie czekać kilka tygodni.



Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
wygrałaś! absolutny miszcz!!!!!! bosh, ale się uśmiałam, choć jakby to było wobec mojego synia, to bym zatłukła wzrokiem
Dziękuje a w nagrodę chcę innego teścia

Ja to przedstawiłam w bardzo telegraficznym skrócie I nie zatłukłam go wzorkiem ale zmiażdżyłam słowami Chociaż nie warto było tracić nerwów... z pijanym nie powinno się w ogóle dyskutować
__________________
23.04.2013 - Mikołaj
achna79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 12:02   #4362
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

M. wstal po godzinnej drzemce - no nie poznaje mojego dziecka gdzie nasze trzygodzinne spanie?

Cytat:
Napisane przez achna79 Pokaż wiadomość
Dziękuje a w nagrodę chcę innego teścia


---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

panika a jak chodzi szewc?
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 12:24   #4363
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
a Misiulek wrócił do domu cały pachnący perfumami jakiejś innej baby będę okropną teściową
(podobno pani dyrektor sobie go upodobała i ponad godzinę z nim na kolanach czytała książeczki )
nie moge z Ciebie no uroczy on jest z tym swoim zamiłowaniem do książeczek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
moja mama miala mnie po roku brata a po 3 bliźniaki... Najgorzej jak nas prowadzala sama, najpierw jedno przedszkole pozniej bliźniaki do żłobka i na samym końcu ona do drugiego przedszkola gdzie pracowała i pracuje po dzis dzień podziwiam ja ze wytrzymała i wytrzymuje w dalszym ciągu
woow! szacun, brawa, podziw!

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Kuba dal sie dzis mamie wyspac, wstalismy o 9:30 i zadnej pobudki w nocy
super u nas tez ziąb, brrr

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
A tak odnosnie prezentów - ma któras z Was taki namiot albo tunel?
Bo wynieślismy małemu lozeczko turystyczne z pokoju a lubial tam siedziec, wlazic do niego i pomyslalam nad zastąpieniem jego.
nie mam, dzis zrobiłam z koca i krzeseł ale mysle nad kupnem.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
on w ogóle lubi się bawić w ministerstwo głupich kroków (inspirowane zwierzatkami: jak pingwinek, jak żyrafka, jak gorylek, jak szewc, itp)
chciałabym to zobaczyć
Biedny Torresik oby to nie było nic poważnego

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Od wczoraj chodzi po kilkanaście kroków, choć nie zawsze jej się chce i wtedy pomyka po staremu na kolanach - mam nadzieję, że jej się spodoba i już będzie łazić, a nie że znowu przestanie i na następną okazję trzeba będzie czekać kilka tygodni.


Moderna, super butki

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Aha, założyłam dwa watki w klubie, prezentowy i z propozycjami czytelniczo-filmowymi dla nas
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 12:40   #4364
jolanT
Zadomowienie
 
Avatar jolanT
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 135
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

hej!

Demeter- my tez mamy taki tunel.. ale po czasie schowaliśmy bo cały pokój zawalał.. i teraz zostawiliśmy tylko jedną część i tam czasami przesiaduje, składuje różne rzeczy i takie tam

alliw-
można trochę zmienić na 1szej stronie.. może na początek listę mamuś (osobiście jestem za wypisaniem wszystkich na listę.. zaginione czy nie już się nie licytujmy )

achna-
witaj


dzięki za info o kwasie foliowym!
__________________
21.04.2013
EWA !


29.04.2015
OLAF !



http://fajnamama.pl/suwaczki/yvpga7q.png

Edytowane przez jolanT
Czas edycji: 2014-10-23 o 23:38
jolanT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:30   #4365
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Alliw wpadłaś na wątek, nadrobiłaś, podsunęłaś dobre pomysły

Cat ale nie miałaś @ od ciąży?

Pani, jestem z Tobą Siostrojadę rurą, sprawdzę tam gdzie mi Achna poleciła bo B ma taki sam plan jak Twój-nowy odkurzacz a ten nawet 3 lat nie ma
Torres i Jego czytanieale perfumy jakbym wyczuła to też ręka noga mózg na ścianie
Ja uwielbiam jak ZOsia ciągnie nas do półek z książkami, wybiera, mości się nam na kolanach i mówi:cita
Biedny Michaś

Scarlett za chodzenie.



Moderna super te buty
Lęków współczuję

Oliwka dla Mamy

ELuśka z butów to emelki, geoxy, primigi, sprawdź też lasockiego w ccc

Monika, a nie możesz zamówić przez internet?w decathlonie są fajne przeciwdeszczówki.

Demeter brawo za nockę
To masz dzień pieknościsuper
Zosia bawiła sięu znajomych w takim namiocie, tunelu. Teraz jak będziemy mieć większe mieszkanie to chcę Jej kupić namiot podwieszany od sufitu.

Achna dziękuję za informację


U nas zimno, ponuro i pada. SPaceros zaliczony bo Zosia na hasło, że pada deszcz idzie po kalosze i kurtkę także nie ma przebacz. Ja się sypię:/od wtorku boli mnie biodro, teraz już jest lepiej ale byłam po południu we wtorek uziemniona na kanapie. ZOsia co chwilę mnie badała, B masował i smarował maścią-opieka na wypasie.
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:33   #4366
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Panika, coz za integracja naszych dzieci, wlasnie jade po Emile bo ma goraczke....
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:35   #4367
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Jakiś wirus w Krakowie?

Despa zdrowia!!!!
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:49   #4368
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Witam sie z przerwy
Jestem jak Zombie / bo co Milus zrobil Psikusa.
Mama przyleciala ( 22.30 byla juz w domku u nas ) Ok fajnie wypakowywujeny rzeczy co przywiozla wiecie - slaksa kakrakowska haha.
Pyta sie " a o ktorej to Milus teraz wstanie "
To jej odp - ze chyba nad ranem 4-5 jak zazwyczaj.
Nie minelo pol godzinki juz konczymy chcemy isc spac - jak tu nagle slychac tupTup i Milus pojawia sie w komuchni - uspyialam go do 3 ....! nic nje pomoglo - ani bujanje ani glaskania kolo nnje na lozku - a o 6.30 juz wstac trzeba bylo
Tak wiec Mlody powital babcie wspaniale - mam nadzieje ze to byl tylko jeden taki incydent .


Dzieki za Odp co do pasty
- mam taka z Elemxa dla dzieci.
Ale chyba po wyplacie kupie z fluorem. Bo na razie pieniedzmi nje sram - zapace za przedszkole i gowno mi zostanie - a gdzie nast 15 .

A w☠☠☠☠ilam sie na Nav i pomov spokeczna ze HoooHoo dostalam Lista wczoraj ze - przekroczylam ich wykiczenia o 550nok i juz mi zapomiga nie przysluguje a ooza tym jak oisze dalej w liscie staram sie i zasilek dla samitnej matki w trakcie mam sparwe alimentacyjna - i mam czekac az One dobiegna konca i cytuje " moja sytuacja sie ooorawi " ...!!! No Nic tylko oni se chyba serio nie zdaja sorawy ze ja dopoki mi oozytwynie rozoatrza - mam kasy serio na styk i to na Oplaty a gdzie jeszze jedzenie
Aa no i za pzedszkoke tez mi teraz nie zapalca - bo jak dalej pisze w liscie - maja nadzieje ze sama uregukuje fakture ...!!
Nosz qrwa rece i nogi opadaja.

Eh to sie wyzalilam ide dalej oraciwac.




Kocham Cie Emilianku <3.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 13:55   #4369
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Czy ja się Wam pochwaliłam jak moje dziecko uwielbia bajkę masza i niedźwiedź.. to już rytuał.. po rosyjsku.. naciągnęłam odcinków..?? jest szok wielki jak tańczy do muzyki i się śmieje z maszki...

Dziękuję za propozycję bucików... musimy coś zakupić w ten weekend.
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 13:59   #4370
cathlyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 630
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość

Cat ale nie miałaś @ od ciąży?



pani despa
zdrówka dla T i E!

moderna
fajne buciki, ciekawe czy geoxy są w pl stacjonarnie, musze zerknac

kasia
no kurcze, bedziesz pisala jakies pismo nastepne ? No bo przeciez masz czekac az sie wszystko rozwiaze - ile? Nie wiadomo ile to potrwa prawda?
__________________
Szkrabencja 15.03.2013
cathlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 14:30   #4371
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Alliw wpadłaś na wątek, nadrobiłaś, podsunęłaś dobre pomysły

Cat ale nie miałaś @ od ciąży?

Pani, jestem z Tobą Siostrojadę rurą, sprawdzę tam gdzie mi Achna poleciła bo B ma taki sam plan jak Twój-nowy odkurzacz a ten nawet 3 lat nie ma
Torres i Jego czytanieale perfumy jakbym wyczuła to też ręka noga mózg na ścianie
Ja uwielbiam jak ZOsia ciągnie nas do półek z książkami, wybiera, mości się nam na kolanach i mówi:cita
Biedny Michaś

Scarlett za chodzenie.



Moderna super te buty
Lęków współczuję

Oliwka dla Mamy

ELuśka z butów to emelki, geoxy, primigi, sprawdź też lasockiego w ccc

Monika, a nie możesz zamówić przez internet?w decathlonie są fajne przeciwdeszczówki.

Demeter brawo za nockę
To masz dzień pieknościsuper
Zosia bawiła sięu znajomych w takim namiocie, tunelu. Teraz jak będziemy mieć większe mieszkanie to chcę Jej kupić namiot podwieszany od sufitu.

Achna dziękuję za informację


U nas zimno, ponuro i pada. SPaceros zaliczony bo Zosia na hasło, że pada deszcz idzie po kalosze i kurtkę także nie ma przebacz. Ja się sypię:/od wtorku boli mnie biodro, teraz już jest lepiej ale byłam po południu we wtorek uziemniona na kanapie. ZOsia co chwilę mnie badała, B masował i smarował maścią-opieka na wypasie.
O ale opieka mega ))

zdrówka... ja też się sypię.. już czuję się przemęczona.. powrotu z pracy do domu, ogarnianie chatki, gotowanie, zmywanie, prane.. mama na 2 etaty.. ciezko..ale co zycie..
Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Witam sie z przerwy
Jestem jak Zombie / bo co Milus zrobil Psikusa.
Mama przyleciala ( 22.30 byla juz w domku u nas ) Ok fajnie wypakowywujeny rzeczy co przywiozla wiecie - slaksa kakrakowska haha.
Pyta sie " a o ktorej to Milus teraz wstanie "
To jej odp - ze chyba nad ranem 4-5 jak zazwyczaj.
Nie minelo pol godzinki juz konczymy chcemy isc spac - jak tu nagle slychac tupTup i Milus pojawia sie w komuchni - uspyialam go do 3 ....! nic nje pomoglo - ani bujanje ani glaskania kolo nnje na lozku - a o 6.30 juz wstac trzeba bylo
Tak wiec Mlody powital babcie wspaniale - mam nadzieje ze to byl tylko jeden taki incydent .


Dzieki za Odp co do pasty
- mam taka z Elemxa dla dzieci.
Ale chyba po wyplacie kupie z fluorem. Bo na razie pieniedzmi nje sram - zapace za przedszkole i gowno mi zostanie - a gdzie nast 15 .

A w☠☠☠☠ilam sie na Nav i pomov spokeczna ze HoooHoo dostalam Lista wczoraj ze - przekroczylam ich wykiczenia o 550nok i juz mi zapomiga nie przysluguje a ooza tym jak oisze dalej w liscie staram sie i zasilek dla samitnej matki w trakcie mam sparwe alimentacyjna - i mam czekac az One dobiegna konca i cytuje " moja sytuacja sie ooorawi " ...!!! No Nic tylko oni se chyba serio nie zdaja sorawy ze ja dopoki mi oozytwynie rozoatrza - mam kasy serio na styk i to na Oplaty a gdzie jeszze jedzenie
Aa no i za pzedszkoke tez mi teraz nie zapalca - bo jak dalej pisze w liscie - maja nadzieje ze sama uregukuje fakture ...!!
Nosz qrwa rece i nogi opadaja.

Eh to sie wyzalilam ide dalej oraciwac.




Kocham Cie Emilianku <3.
POWODZENIA...

A Milus wyczuł kiełbaskę babciną i wstał.
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 15:21   #4372
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez cathlyn Pokaż wiadomość
moderna
fajne buciki, ciekawe czy geoxy są w pl stacjonarnie, musze zerknac
w niektorych miastach sa chyba takie butiki geoxa - u nas to lipa niestety..

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
U nas zimno, ponuro i pada. SPaceros zaliczony bo Zosia na hasło, że pada deszcz idzie po kalosze i kurtkę także nie ma przebacz. Ja się sypię:/od wtorku boli mnie biodro, teraz już jest lepiej ale byłam po południu we wtorek uziemniona na kanapie. ZOsia co chwilę mnie badała, B masował i smarował maścią-opieka na wypasie.
wracaj szybko do zdrowia - chociaz taka opieka szybko Cie na nogi postawi

u nas wczoraj ziab, a dzisiaj piekne slonce - bylismy na dlugim spacerze przez las
Marcelowi pogoda obojetna - wyjdzie w kazda

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Przez Was tez skusilam sie na te pantofelki z decathlonu - M. zadowolony nosi


zrobilam dzisiaj zmodyfikowane z mojego przepisu placuszki owsiane z piekarnika - i wyszly bajeczne

i bardzo polecam smoothie z buraka (jest slodki, wiec dziecko tez chetnie pije) - pijemy co drugi dzien - moze bedziemy jeszzce zdrowsi

Edytowane przez Moderna
Czas edycji: 2014-10-23 o 15:23
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 18:39   #4373
achna79
Rozeznanie
 
Avatar achna79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 771
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
[/COLOR]Aha, założyłam dwa watki w klubie, prezentowy i z propozycjami czytelniczo-filmowymi dla nas



Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
achna-
witaj


Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
A wilam sie na Nav i pomov spokeczna ze HoooHoo dostalam Lista wczoraj ze - przekroczylam ich wykiczenia o 550nok i juz mi zapomiga nie przysluguje a ooza tym jak oisze dalej w liscie staram sie i zasilek dla samitnej matki w trakcie mam sparwe alimentacyjna - i mam czekac az One dobiegna konca i cytuje " moja sytuacja sie ooorawi " ...!!! No Nic tylko oni se chyba serio nie zdaja sorawy ze ja dopoki mi oozytwynie rozoatrza - mam kasy serio na styk i to na Oplaty a gdzie jeszze jedzenie
Aa no i za pzedszkoke tez mi teraz nie zapalca - bo jak dalej pisze w liscie - maja nadzieje ze sama uregukuje fakture ...!!
Nosz qrwa rece i nogi opadaja.

Idzie coś jeszcze zrobić? Jakies odwołanie? Może warto rzucić im Twoimi miesięcznymi rachunkami?

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość

i bardzo polecam smoothie z buraka (jest slodki, wiec dziecko tez chetnie pije) - pijemy co drugi dzien - moze bedziemy jeszzce zdrowsi
Znajdę przepis w necie?

I zapomniałam dopisać, fajne buciki
__________________
23.04.2013 - Mikołaj
achna79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 19:12   #4374
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Oldzinx, łączę się w żłobkowym bólu... 3,5 dnia i Michał siedzi na bazie. Dzwonili, że ma gorączkę. heh.
ehh zdrówka dużo!



Kamil dziś pierwszy dzień od 3 tyg bez inhalacji. Ma katar ale taki przeźroczysty myślę że od tych trójek co się przebijają. Jutro wybieramy się na powietrze... normalnie żebyśmy szoku nie przeżyli
Dziś przyjechała teściowa i Kamil dostał stówe na duplo, także jutro sklep i zaczynamy przygodę
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 19:31   #4375
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Moderna, on nie na czworakach chodzi tylko na samych kolanach. Kleka i idzie.. na pielgrzymke mam go wziac czy co?

BYou - nie lubie w ciemno przez internet zamawiac, musze pomacac, a najlepiej uzywke kupic jednak..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 19:48   #4376
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Dziewczyny pomożecie w zakupie?:http://www.zara.com/pl/pl/dzieci/nie...3p2159587.html
rozmiar 2-3 lata.
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:14   #4377
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

ehh znowu mielismy lek nocny, pol godziny po zasnieciu a najgorsze, ze dziecko nic nie kontaktuje, tylko placze...

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Moderna, on nie na czworakach chodzi tylko na samych kolanach. Kleka i idzie.. na pielgrzymke mam go wziac czy co?


Cytat:
Napisane przez achna79 Pokaż wiadomość
Znajdę przepis w necie?
1 sredni buraczek (ja mam takie wielkosci cytryny lub klementynki), 1 jablko, sok jablkowy (albo swiezo wycisniety albo kupiony - byle nie z koncentratu), sok z 2 pomaranczy

do blendera wrzucam obrany, pokrojony w plastry burak, obrane pokrojone w czastki jablko, sok wycisniety z pomaranczy i dolewam troche soku jablkowego (ok. szklanki) - wszystko blendujemy i gotowe (ja dorzucam jeszcze troszke naturalnej witaminy C np. z aceroli) - wychodzi to dosc geste, ale pyszne

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożecie w zakupie?:http://www.zara.com/pl/pl/dzieci/nie...3p2159587.html
rozmiar 2-3 lata.
u mnie w miescie nie ma zary - nie pomoge
czapka sliczna

Edytowane przez Moderna
Czas edycji: 2014-10-23 o 20:22
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:35   #4378
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość

Od wczoraj chodzi po kilkanaście kroków


Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
miał kto odebrać czy sama byłaś?
chłop przyjechał. on ma możliwość pracy z domu w takich ER-sytuacjach.

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
mama czy tata mu te ruchy pokazuja?
zadziwiająco szybko łapie takie głupaffki.

Cytat:
Napisane przez achna79 Pokaż wiadomość
nie warto było tracić nerwów... z pijanym nie powinno się w ogóle dyskutować


Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość

panika a jak chodzi szewc?
ociężale, szeroko rozstawijąc nogi, ale jednocześnie "wesoło"
("wędrowali szewcy przez zielony las,
nie mieli pieniędzy, ale mieli czas.
wędrowali - ejcium, pejcium,
i śpiewali - ejcium, pejcium,
nie mieli pieniędzy, ale mieli czas")


Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam jak ZOsia ciągnie nas do półek z książkami, wybiera, mości się nam na kolanach i mówi:cita


a lepiej się czujesz?

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Panika, coz za integracja naszych dzieci, wlasnie jade po Emile bo ma goraczke....


Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Eh to sie wyzalilam ide dalej oraciwac.
nie mogę pojąć dlaczego tak długo to trwa...

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Dziś przyjechała teściowa i Kamil dostał stówe na duplo, także jutro sklep i zaczynamy przygodę
porównaj ceny w necie. są kolosalne różnice. najczęściej zamawiam tu: klockowo.pl

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożecie w zakupie?
ale dopiero 4 XI. wytrzymasz?
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:43   #4379
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Pani już lepiej
Jak Torres?
Torresowi Szewcy chodzą w stylu Zosinych krasnoludków
Wytrzymam tylko nie chciałabym robić kłopotu bo Ty masz odpoczywać pisałam do SIostry jeszcze, może się w Opolu uchowały.

Moderna dzięki
Ja Zosię budzę bo inaczej nie da się utulić podczas takiego lęku

Kasia opieszałość norweskich urzędów
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:50   #4380
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.7

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
ociężale, szeroko rozstawijąc nogi, ale jednocześnie "wesoło"
("wędrowali szewcy przez zielony las,
nie mieli pieniędzy, ale mieli czas.
wędrowali - ejcium, pejcium,
i śpiewali - ejcium, pejcium,
nie mieli pieniędzy, ale mieli czas")
boskie

(czy istnieje gdzies strona z takimi roznymi spiewanymi wierszykami, najlepiej z probnym glosem?
Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Torresowi Szewcy chodzą w stylu Zosinych krasnoludków

Ja Zosię budzę bo inaczej nie da się utulić podczas takiego lęku
szewc i krasnoludki


a czesto Zosia ma takie leki?

u nas dlugo nie bylo nic, a teraz w ostatnim miesiacu juz 4
M. sie niedobudzi, ale na szczescie da sie przytulic.. bujamy sie na lozku, az po kilku minutach wezmie piers i sie uspokoi..
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-18 22:33:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.