TANIE LINIE LOTNICZE - adresy, promocje, wrażenia, jak to robić? - ZBIORCZY - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-03, 07:16   #481
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: tanie latanie, tanie bilety lotnicze - jak to robicie?

Czekaj na promocje z Qatara albo Emirates....a najtansze do Taj to czarterem samolot Dreamliner dla odważnych
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 11:04   #482
mlacka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: tanie latanie, tanie bilety lotnicze - jak to robicie?

Ja polecam nowa wyszukiwarke lotów xxxx jest to najlepsza strona, ktorej dotad uzywalam, najtansze loty + przyjemna dla oka grafika. Warto zajrzec, ostatnio widzialam tanie loty do Indii!

Pozdrawiam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-10-09 o 10:32 Powód: reklama
mlacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 10:24   #483
imakaszu
Raczkowanie
 
Avatar imakaszu
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
Dot.: tanie latanie, tanie bilety lotnicze - jak to robicie?

A WizzAir znowu zmienił regulamin i tym razem utnie się osobom z kartami członkowskimi... te linie rozczarowują mnie coraz bardziej. :|
__________________
.
! autostopem po świecie - www.podrozezajedenusmiech.pl !


Wszystko o Tanich Lotach - jak ich szukać? http://www.podrozezajedenusmiech.pl/...zukiwania.html
.
imakaszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 22:53   #484
PurplePie
Przyczajenie
 
Avatar PurplePie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 12
Tanie linie lotnicze do Anglii?

Hej dziewczyny,
Nie mogłam znaleźć wątku o `tanich liniach lotniczych`(jeśli taki jest to proszę o usunięcie tego ), które polecałybyście na loty do Anglii (Londyn najlepiej), chciałabym jechać tam 20-23 grudnia i wracać 2-5 stycznia i chciałabym abyście doradziły, jakieś tanie linie lotnicze (którymi latacie) lub strony internetowe; polskie (na , których rezerwujecie bilety). Szukałam dzisiaj na różnych stronach i za każdym razem brak wyników albo ceny ogromne. Dodam , że najbardziej pasowałoby mi lotnisko Poznań/Gdańsk- mam tu najbliżej.

Z góry dziękuję za pomoc
__________________
„Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.” -Pablo Ruiz Picasso
PurplePie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 07:46   #485
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Tanie linie lotnicze do Anglii?

Ryanair, Wizzair. Najlepiej szukać bezpośrednio na ich stronach.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 11:59   #486
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 379
Dot.: Tanie linie lotnicze do Anglii?

Cytat:
Napisane przez nynka_1987 Pokaż wiadomość
Ryanair, Wizzair. Najlepiej szukać bezpośrednio na ich stronach.
Dokładnie, patrz na promocje Wizzair z kartą, bo możesz ją wykupić już przy pierwszej rezerwacji i od razu masz zniżki.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 11:16   #487
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: tanie latanie, tanie bilety lotnicze - jak to robicie?

a ja szukam lotu do Paryża bądź Mediolanu dla 3 osób, tj. 2 osoby dorosłe plus dziecko 4 lata w okresie od 16 lutego 2015 roku. Wylot może byc 15,16,17 bądź 18 lutego 2015r. jeśli ktoś znajdzie przypadkiem ciekawą ofertę to będę wdzięczna. Lot bez przesiadek z uwagi na dziecko

Jestem świeża, nawet bardzoo w temacie tanich lotów, więc będę wdzięczna za polecenie wyszukiwarek, może ktoś zna jakieś dobre miejsce na nocleg w w/w miejscach?
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 10:01   #488
annastasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: tanie latanie, tanie bilety lotnicze - jak to robicie?

Ja zazwyczaj korzystam z wyszukiwarek takich jak Skyscanner, które wyszukują najtańsze loty w internecie. Ostatnio się przerzuciłam na Paperflies, ze względu na przyjemną grafikę
annastasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 08:58   #489
Historia O
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 143
Dot.: tanie latanie, tanie bilety lotnicze - jak to robicie?

Dziewczyny, a próbowała któraś może latać do Algierii? Chciałabym w lato polecieć do rodziny i nie do końca wiem, gdzie szukać rozsądnych połączeń. Chcę lecieć z przyszłym mężem i córką. Doradzicie coś?
Historia O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 17:10   #490
imakaszu
Raczkowanie
 
Avatar imakaszu
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
Dot.: tanie latanie, tanie bilety lotnicze - jak to robicie?

Cytat:
Napisane przez Historia O Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a próbowała któraś może latać do Algierii? Chciałabym w lato polecieć do rodziny i nie do końca wiem, gdzie szukać rozsądnych połączeń. Chcę lecieć z przyszłym mężem i córką. Doradzicie coś?
A szukałaś przez Flipo.pl? Z tego co widzę większość za ok. tysiąc w obie strony, ale widziałam też za 600. ;p
__________________
.
! autostopem po świecie - www.podrozezajedenusmiech.pl !


Wszystko o Tanich Lotach - jak ich szukać? http://www.podrozezajedenusmiech.pl/...zukiwania.html
.
imakaszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 10:11   #491
Nereiade
Raczkowanie
 
Avatar Nereiade
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 30
Dot.: tanie latanie, tanie bilety lotnicze - jak to robicie?

Pytanie nieco offtopowe, za co z góry przepraszam, ale biorąc pod uwagę tematykę wątku może uzyskam odpowiedź...

Moi drodzy, dużo piszecie o serwisach, na których można dorwać tanio bilety lotnicze, ale czy znacie może podobne strony z biletami kolejowymi albo rejsami?

Edytowane przez Nereiade
Czas edycji: 2014-11-04 o 08:17
Nereiade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-05, 13:02   #492
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: tanie latanie, tanie bilety lotnicze - jak to robicie?

nereide - nie kojarzę niestety żadnych, z promowych to polecam tani lot do szwecji i rejsy viking line (ale bilety, by były naprawdę tanie trzeba kupić na szwedzkiej wersji językowej, ot taka promocja). Kolejowe to może są międzynarodowe, ale kolejami akurat podróżuje się bardzo drogo.
Z serwisów lotowych dorzucę od siebie: http://mojeloty.pl/ - kupiłam tam dwa razy bilety, było ok.
Co do krytyki wizzara zgadzam się. Ja poluję teraz na coś na południe, Rumunia albo Serbia mi się marzą, ale na razie brak ciekawych promocji.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 12:29   #493
zonananiby
Przyczajenie
 
Avatar zonananiby
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: tanie latanie, tanie bilety lotnicze - jak to robicie?

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukałam w wątkach ale nie dostałam wystarczającej odpowiedzi więc zakładam temat.


Jak to się dzieje, jak szukać w internecie tanich biletów?
Nie raz słyszę że ktoś poleciał za 1zł do Londynu, za 15 zł z powrotem, a to gdzieś a to gdzieś i za grosze.

Weszłam na stronę: w w w . e s k y.pl/promocje i na innych szukałam i fakt są bilety za np 19 zł ale jest taka strona, możecie mi podać linki gdzie są promocje na bliski czas? że np w tym tygodniu albo w tym miesiącu lot w tą i z powrotem taki promocyjny? Sprawdzone strony, linii lotniczych (zależy mi na zrobieniu listy takich stron )

Bo się totalnie nie orientuję.

będę bardzo wdzięczna za pomoc
W pierwszej kolejności polecam zajrzeć na blog: http://easier-travel.blogspot.com Aleksander wyszukuje ciekawe połączenia, z których zresztą korzystamy na co dzień, bo nie ukrywam, że zaraził mnie podróżami krótkoterminowymi po świecie
I prawdę mówiąc, jeżeli mam ochotę się gdzieś wybrać to po prostu proszę go żeby czegoś poszukał… W razie czego pisz do niego śmiało, na pewno pomoże
__________________
Piszę kobieco o kobietach, facetach, seksie, o życiu. Podrzucam ciekawe materiały, z których można skorzystać na co dzień ale przede wszystkim komentuję, recenzuję

zonananiby.blogspot.com zapraszam!
zonananiby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 12:36   #494
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: tanie latanie, tanie bilety lotnicze - jak to robicie?

Cytat:
Napisane przez zonananiby Pokaż wiadomość
W pierwszej kolejności polecam zajrzeć na blog: http://easier-travel.blogspot.com Aleksander wyszukuje ciekawe połączenia, z których zresztą korzystamy na co dzień, bo nie ukrywam, że zaraził mnie podróżami krótkoterminowymi po świecie
I prawdę mówiąc, jeżeli mam ochotę się gdzieś wybrać to po prostu proszę go żeby czegoś poszukał… W razie czego pisz do niego śmiało, na pewno pomoże
dziekuje! nigdy nie zagladalam na tego bloga wczesniej, dziekuje
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 10:37   #495
AgataDanielczyk
Przyczajenie
 
Avatar AgataDanielczyk
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 17
Dot.: Tanie linie lotnicze do Anglii?

najlepiej zacznij szukanie u jakiegoś pośrednika, który wyszuka wszystkie połączenia, później kupuj na stronie konkretnego przewoźnika.
AgataDanielczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 08:56   #496
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tanie linie lotnicze do Anglii?

I weź pod uwagę, że wybrany przez Ciebie termin to szczyt szczytów i nawet w tanich liniach bilety tanie nie będą
np wizzair Katowice - Londyn Luton w tym okresie to ok 300-400 PLN i raczej taniej nie będzie

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2014-11-12 o 09:00
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 12:15   #497
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 379
Dot.: tanie latanie, tanie bilety lotnicze - jak to robicie?

Ja np. zarezerwowałam Barcelonę w wizzair już na przyszłe wakacje, bo wtedy można trafić naprawdę tanio. Dałam za całą rodzinę (2+2) na tydzień w lipcu z Gd-BCN El Prat i z powrotem 1000zł. Teraz musiałabym już zapłacić dużo, dużo więcej. Zaglądam też na fly4free- codziennie mają jakieś nowe "pomysły".
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 09:48   #498
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 081
Dot.: tanie latanie, tanie bilety lotnicze - jak to robicie?

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
Co do krytyki wizzara zgadzam się. Ja poluję teraz na coś na południe, Rumunia albo Serbia mi się marzą, ale na razie brak ciekawych promocji.
Belgrad z Warszawy jest za 299 w obie strony na mikołajkowej promocji LOTu. Cena czadowa, biorąc pod uwagę, że ja leciałam z Poznania do Belgradu z przesiadką w Monachium za 1400zł No ale cóż, to było w 2010.
Mikołajki z LOT-em
Ceny dotyczą lotów w podanych datach:
6 stycznia 2015 - 28 marzec 2015
http://www.lot.com/pl/pl/mikolajki

p.s. nie wiem, czy byłaś już tam, ale Belgrad piękne miasto, magiczne a Deliblato sands - jakie krajobrazy

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Ja np. zarezerwowałam Barcelonę w wizzair już na przyszłe wakacje, bo wtedy można trafić naprawdę tanio. Dałam za całą rodzinę (2+2) na tydzień w lipcu z Gd-BCN El Prat i z powrotem 1000zł.
ale to bez bagaży, tzn tylko z podręcznymi?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 10:00   #499
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 379
Dot.: tanie latanie, tanie bilety lotnicze - jak to robicie?

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
Belgrad z Warszawy jest za 299 w obie strony na mikołajkowej promocji LOTu. Cena czadowa, biorąc pod uwagę, że ja leciałam z Poznania do Belgradu z przesiadką w Monachium za 1400zł No ale cóż, to było w 2010.
Mikołajki z LOT-em
Ceny dotyczą lotów w podanych datach:
6 stycznia 2015 - 28 marzec 2015
http://www.lot.com/pl/pl/mikolajki

p.s. nie wiem, czy byłaś już tam, ale Belgrad piękne miasto, magiczne a Deliblato sands - jakie krajobrazy

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------


ale to bez bagaży, tzn tylko z podręcznymi?
Tak, dokupię jeden bagaż później, tam jest dość spory, więc letnie rzeczy spokojnie spakujemy. Na weekendowy wypad zabraliśmy np, tylko podręczne (ale do Ryan) i spokojnie się zmieściliśmy Teraz szukam fajnego noclegu.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 16:35   #500
lucynkawroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE - adresy, promocje, wrażenia, jak to robić? - ZBIORCZY

http://www.eloty.pl ciekawa wyszukiwarka połączeń lotniczych w każde miejsce na świecie. Polecam
lucynkawroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-08 17:35:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.