Singielki łączmy się! :) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-03, 19:46   #301
Kokosaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar Kokosaneczka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7 747
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez twofaces Pokaż wiadomość
Kokosaneczka, też pociągiem dojeżdżam i tam właśnie nadrabiam lekturę..Daleko dojeżdżasz? Zaraz z ciekawości sprawdzę, ile ja przeczytałam w tym roku
Jak jadę do Wrocławia na weekend żeby się kształcić () to 140 km Więc czasu na czytanie mam sporo

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Też planuję radcowską

Ciekawy efekt i piękne brwi, naprawdę

Jesteśmy dopiero na etapie wybierania tematów, ale na pewno z postępowania cywilnego A Ty?

Wszystko jasne, ja w autobusie śpię zamiast czytać Może dlatego tak marnie mi idzie
Może na zachętę ?
__________________
04.01.2015 r.
16.07.2017 r.
29.06.2019 r.
Kokosaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 19:47   #302
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez twofaces Pokaż wiadomość
goooosienka, ciekawy efekt...oczy jak u kota ze shreka normalnie ale trochę straszny ;p
Co kto lubi właśnie, bez makijażu strasznie dominują twarz i wyglądają właśnie przerażająco

Cytat:
Napisane przez Kokosaneczka Pokaż wiadomość
Gosia ale ty śliczna jesteś A co do oczu to dla mnie lekko przerażający efekt dają te soczewki.
Ahhh dziękuję ale to zdjęcie jak miałam 18 lat Avatar jest aktualny.

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Ciekawy efekt i piękne brwi, naprawdę
Ojjj nie, brwi były cieniutkie Teraz mam takie grubaski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1908431_551725031639816_1881999501585469412_n.jpg (42,9 KB, 25 załadowań)
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 19:54   #303
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez Kokosaneczka Pokaż wiadomość
Jak jadę do Wrocławia na weekend żeby się kształcić () to 140 km Więc czasu na czytanie mam sporo


Może na zachętę ?
Ja do Krakowa mam ok 140km i jadę wolnym tempem jakieś 3,5h to zawsze książka jest, czasem nawet dwie.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 20:02   #304
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Ale spamujecie A ja biedna dopiero z zajęć wróciłam.
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 20:17   #305
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Dobrze, że mam internet w telefonie to mogę często nadrabiać posty. Dzisiaj nie miałam rano pakietu i dziwnie się czułam, jak wróciłam z pracy to miałam sporo nadrabiania.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 20:20   #306
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Singielki łączmy się! :)

gosienka też mam takie lusterko oczy w soczewkach wooow chyba bym się nie odważyła no a co do makijaży (też oglądałam na fb ) Ty nie jesteś tylko wizażystką Ty jesteś artystką
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 20:40   #307
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez Kokosaneczka Pokaż wiadomość
(...)

Może na zachętę ?
Dzięki obiecuję zmienić swoje niewłaściwe postępowanie
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
(...)

Ojjj nie, brwi były cieniutkie Teraz mam takie grubaski
Wooow, takie są Twoje naturalne, tzn grubość? Szał ja co prawda preferuję cieńsze brwi, ale Twoje obecne są niezwykłe, przyciągają wzrok
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 20:54   #308
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
gosienka też mam takie lusterko oczy w soczewkach wooow chyba bym się nie odważyła no a co do makijaży (też oglądałam na fb ) Ty nie jesteś tylko wizażystką Ty jesteś artystką
Ahhhh dziękuję ślicznie Aż mi głupio

Aysell Tak, to moja grubość Zdania są podzielone, niektórzy krzyczą że za grube, niektórzy że idealne - mnie się podobają, na zdjęciu są podkreślone mocniej do makijażu, na codzień ich nie maluję się pasują Dziękuję za komplementy chciałam Cię zacytować ale nie potrafię
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-11-03 o 20:56
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 21:37   #309
Slodka_Marzycielka
Zakorzenienie
 
Avatar Slodka_Marzycielka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: tam gdzie nie ma jutra...
Wiadomości: 3 071
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Hej dziewczyny Wróciłam z zakupów ale tylko kolczyki kupiłam i zaplanowałam długi weekend z przyjaciółka w Krakowie
__________________
Najpiękniejszym prezentem, jaki mozemy dostać, jest człowiek, który jest.
Który daje obecność.
Który odbiera telefony.
Który dotrzymuje słowa.
Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.
Slodka_Marzycielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 21:37   #310
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
(...)
Aysell Tak, to moja grubość Zdania są podzielone, niektórzy krzyczą że za grube, niektórzy że idealne - mnie się podobają, na zdjęciu są podkreślone mocniej do makijażu, na codzień ich nie maluję się pasują Dziękuję za komplementy chciałam Cię zacytować ale nie potrafię
O rety, zazdroszczę! Moje naturalne to o jakąś połowę cieńsze, może nawet więcej Najważniejsze, że Ty w takich czujesz się dobrze! Ja w ogóle na punkcie brwi mam małego hopla, niestety swoich własnych idealnych nie mam, muszę malować i tak dalej, ale staram się jak mogę, żeby wyglądały dobrze Uważam, że są w makijażu niezwykle ważne i skóra mi niejednokrotnie cierpnie kiedy widzę, jak mało osób przykłada do nich wagę Tak z rozpędu dodam też, że cerę masz śliczną I w ogóle jesteś bardzo ładna!
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 21:47   #311
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Uffff nadrobiłam

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Mnie jest absolutnie wspaniale samej. Szczerze mówiąc - i przyznam się Wam, że mnie to aż czasem niepokoi - nie wyobrażam sobie w tej chwili bycia z kimkolwiek, zupełnie nie czuję takiej potrzeby. Ale to może dlatego, że nie znam nikogo, kto by się nadawał na chłopaka
Ja, gdybym teraz miała z kimś zamieszkać to chyba bym pogryzła. Czasami mi chłopa brakuje, ale ogólnie jest luz, blues i orzeszki

Cytat:
Napisane przez twofaces Pokaż wiadomość
Można jeszcze dołączyć ? Prooooszę nadrobiłam Was, więc dajcie szansę
widzę znajome buźki
No heja
Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Też przeczytałam dwie części Greya
Ja nie przeczytałam ani jednej
Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Mogę?
Jasne Lubię czytać Twoje posty na szukającym pracy wątku

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci ślicznie!
Też właśnie miałam dzisiaj to pisać, że świetne makijaże

Cytat:
Napisane przez Kokosaneczka Pokaż wiadomość
Jak jadę do Wrocławia na weekend żeby się kształcić () to 140 km Więc czasu na czytanie mam sporo
Czuję spotkanie wiszące w powietrzu, babski wieczór czy coś No chyba że nie chcecie

Jaki ja miałam dzisiaj masakryczny dzień w robocie, dopiero wróciłam 8h słuchania ryków dinozaurów
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 22:11   #312
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez Slodka_Marzycielka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Wróciłam z zakupów ale tylko kolczyki kupiłam i zaplanowałam długi weekend z przyjaciółka w Krakowie
Poka kolczyki Ja też miałam spędzić weekend w Krakowie, ale plany mi się posypały, może uda się do Wrocławia na niedzielę/poniedziałek wyskoczyć Ale to też nic pewnego. Chyba jestem jedyną osobą która pracuje 11 listopada

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
O rety, zazdroszczę! Moje naturalne to o jakąś połowę cieńsze, może nawet więcej Najważniejsze, że Ty w takich czujesz się dobrze! Ja w ogóle na punkcie brwi mam małego hopla, niestety swoich własnych idealnych nie mam, muszę malować i tak dalej, ale staram się jak mogę, żeby wyglądały dobrze Uważam, że są w makijażu niezwykle ważne i skóra mi niejednokrotnie cierpnie kiedy widzę, jak mało osób przykłada do nich wagę Tak z rozpędu dodam też, że cerę masz śliczną I w ogóle jesteś bardzo ładna!
Ja też mam hopla na punkcie brwi, w dwa lata zapuściłam takie grubaski kiełbaski z czegoś takiego KLIK, widać że brew jest tylko do połowy, w dodatku cieniutka. Nie wiem co ja sobie myślałam mając takie brwi...
A co do cery - nie jest taka ładna, mam pierdylion przebarwień po wypryskach, bo u mnie niestety każdy pryszcz zostawia paskudne przebarwienie Ale dziękuję, wy pewnie też śliczne kobiety jesteście!

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Też właśnie miałam dzisiaj to pisać, że świetne makijaże

Czuję spotkanie wiszące w powietrzu, babski wieczór czy coś No chyba że nie chcecie
Jej, dziękuję ślicznie

Jak dla mnie to babski wieczór jak najbardziej A kto powie że nie chce ten
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-11-03 o 22:16
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 22:29   #313
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
(...)

Ja, gdybym teraz miała z kimś zamieszkać to chyba bym pogryzła. Czasami mi chłopa brakuje, ale ogólnie jest luz, blues i orzeszki
(...)
No, wszystko ma dobre i złe strony a jak się już człowiek przyzwyczai do życia samemu... to jest ciężko

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Gosiu, (również mam problem z cytowaniem ) też był w moim życiu etap brwi do połowy chciałam je podnieść na maksa, równocześnie ich naturalny kształt mając w nosie, coś mi nie spasowało do reszty i własnego wyobrażenia i właśnie lewą brew do połowy wyrwałam Jakieś pół roku na pewno tak właśnie robiłam (wyrywając ją i domalowując, jak uważałam za jedynie słuszne ), jak nie dłużej i także nie wiem, co ja wtedy myślałam
Przebarwienia? Sama mam masakrę na policzkach, dlatego tak się zachwycam ładnymi cerami innych ludzi A powiedz mi, czym je tak ładnie zakrywasz? Ja używam podkładu mineralnego, korektora też, ale nie umiem tego w całości ukryć... Kupiłam ostatnio korektor Collection 2000, ale jest zbyt różowy i ciemnieje, natomiast kamuflaż Catrice jest zbyt ciemny (a mam najjaśniejszy kolor). Zastanawiam się, czym to zamalować, chciałabym kupić coś sprawdzonego...
__________________
!


Edytowane przez Aysell
Czas edycji: 2014-11-03 o 22:30
Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 22:37   #314
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
No, wszystko ma dobre i złe strony a jak się już człowiek przyzwyczai do życia samemu... to jest ciężko
Aysell Mi je każdy podkład przykrywa, no może poza kremami BB lub tymi naprawdę, naprawdę lekkimi Najwięcej mam na brodzie więc tam kładę dwie warstwy podkładu, podwajam porcję też na policzkach bo mam obsesję na punkcie ukrywania rumieńców Obecnie używam True Match z Loreala i jest całkiem okej, przebarwienia mi spokojnie zakrywa A jak nie, to dokładam kamuflaż z Catrice i jest git
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 22:46   #315
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Aysell Mi je każdy podkład przykrywa, no może poza kremami BB lub tymi naprawdę, naprawdę lekkimi Najwięcej mam na brodzie więc tam kładę dwie warstwy podkładu, podwajam porcję też na policzkach bo mam obsesję na punkcie ukrywania rumieńców Obecnie używam True Match z Loreala i jest całkiem okej, przebarwienia mi spokojnie zakrywa A jak nie, to dokładam kamuflaż z Catrice i jest git
Ojoj... To może ja coś źle robię? Przebarwienia mam jasnoczerwone/różowe. Pewnie minerały nie kryją tak jak podkłady w płynie... Miałaś może coś kryjącego szczególnie? to chętnie obejrzę w sklepie, bo naprawdę marzy mi się, żeby nie było widać NIC
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 22:59   #316
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Ojoj... To może ja coś źle robię? Przebarwienia mam jasnoczerwone/różowe. Pewnie minerały nie kryją tak jak podkłady w płynie... Miałaś może coś kryjącego szczególnie? to chętnie obejrzę w sklepie, bo naprawdę marzy mi się, żeby nie było widać NIC
Bardzo ciężko jest mi coś powiedzieć jeżeli Cię nie widzę Ja staram się generalnie podkład wklepywać (mam różowe jajo ) przez co mam większe krycie, i tak jak pisałam - dwie warstwy w problematyczne strefy Z kryjących - Double Wear ale jak dla mnie wersja Light wystarczy, Revlon Colorstay i O DZIWO - BB z MUA Ten ostatni krył moje przebarwienia i wypryski w najgorszym czasie, oraz pięknie zakrył jesień średniowiecza którą zrobiła mi kierowniczka moich praktyk, kiedy stwierdziła że mam zasyfioną twarz i zaczęła mi wyciskać do krwi fikcyjne pryszcze ...
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 23:10   #317
Maja 77
Zadomowienie
 
Avatar Maja 77
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 756
GG do Maja 77
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
O rety, zazdroszczę! Moje naturalne to o jakąś połowę cieńsze, może nawet więcej Najważniejsze, że Ty w takich czujesz się dobrze! Ja w ogóle na punkcie brwi mam małego hopla, niestety swoich własnych idealnych nie mam, muszę malować i tak dalej, ale staram się jak mogę, żeby wyglądały dobrze Uważam, że są w makijażu niezwykle ważne i skóra mi niejednokrotnie cierpnie kiedy widzę, jak mało osób przykłada do nich wagę Tak z rozpędu dodam też, że cerę masz śliczną I w ogóle jesteś bardzo ładna!
Moje brwi są nie do ujarzmienia. Nawet kosmetyczka nie dała rady. Muszę podziękować Tatusiowi.

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Aysell Mi je każdy podkład przykrywa, no może poza kremami BB lub tymi naprawdę, naprawdę lekkimi Najwięcej mam na brodzie więc tam kładę dwie warstwy podkładu, podwajam porcję też na policzkach bo mam obsesję na punkcie ukrywania rumieńców Obecnie używam True Match z Loreala i jest całkiem okej, przebarwienia mi spokojnie zakrywa A jak nie, to dokładam kamuflaż z Catrice i jest git
Ja po każdym pudrze po kilku godzinach zaczynam się świecić. Czoło, nos, broda już mniej ale też. Nic na mnie nie działa, żadne primery, pudry matujące. NIC.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=dKVxC7Adl0o





Maja 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 00:51   #318
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Bardzo ciężko jest mi coś powiedzieć jeżeli Cię nie widzę Ja staram się generalnie podkład wklepywać (mam różowe jajo ) przez co mam większe krycie, i tak jak pisałam - dwie warstwy w problematyczne strefy Z kryjących - Double Wear ale jak dla mnie wersja Light wystarczy, Revlon Colorstay i O DZIWO - BB z MUA Ten ostatni krył moje przebarwienia i wypryski w najgorszym czasie, oraz pięknie zakrył jesień średniowiecza którą zrobiła mi kierowniczka moich praktyk, kiedy stwierdziła że mam zasyfioną twarz i zaczęła mi wyciskać do krwi fikcyjne pryszcze ...
Rozumiem O, różowe jajko, czytałam o nim, ale nie kupowałam, bo posługuję się pędzlami... Dziękuję za podanie podkładów, zaraz sobie obejrzę, który jak wygląda Obawiam się niestety, że wina jest po stronie minerałów - nie są aż tak kryjące, ale nie mogę ich zamienić na płynny fluid, bo doskonale leczą moją twarz więc punktowo bym nakładała tylko
O rany, wyciskanie jest okropne czasem sama też coś rozdrapię i wtedy mam ochotę walić głową w ścianę na znak swojej głupoty
Cytat:
Napisane przez Maja 77 Pokaż wiadomość
Moje brwi są nie do ujarzmienia. Nawet kosmetyczka nie dała rady. Muszę podziękować Tatusiowi.
(...)
Zdarza się i tak... Próbowałaś u różnych kosmetyczek?
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 05:18   #319
twofaces
strachajło
 
Avatar twofaces
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 521
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Też planuję radcowską

Ciekawy efekt i piękne brwi, naprawdę

Jesteśmy dopiero na etapie wybierania tematów, ale na pewno z postępowania cywilnego A Ty?

Wszystko jasne, ja w autobusie śpię zamiast czytać Może dlatego tak marnie mi idzie
ja za dużo czasu niestety spędzam na dojazdach i byłoby mi go szkoda..nie śpij, bo cie okradną!!
Ja piszę z prawa podatkowego i finansów, na 8 grudnia mam oddać I rozdział

Hej karooo

ja się właśnie czaję od jakiegoś czasu na double Wear ale póki co brak funduszy colorstaya lubię ale niestety musi być dodatkowo użyty jakiś puder matujący, bo mam tendencję do świecenia się

a w ogóle to dzień dobry, zaraz wybywam na uczelnię do samego wieczora dzisiaj..
twofaces jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 05:43   #320
Kolorowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Kolorowa89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15 605
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Dzień dobry

Mam podejrzanie dobry humor, oby w pracy mnie nie wkurzyli .

Też mam problemy z przebarwieniami, chyba zdecyduje się na peeling ziołowy, ale muszę znaleźć dobry salon .

Od 10 listopada mają być promocje w rossmannie, wybieracie się?

Miłego dnia
__________________

'Eat Healthy, Sleep Well, Breathe Deeply, Enjoy Life
'

Zdrowo się odżywiam

Hashimotka z PCOS i Insulinoopornością



Kolorowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 05:45   #321
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Wybieram się, kończy mi się tusz i podkład
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 05:51   #322
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez Maja 77 Pokaż wiadomość
Moje brwi są nie do ujarzmienia. Nawet kosmetyczka nie dała rady. Muszę podziękować Tatusiowi.
Mam to samo i juz nawet przestałam się tym przejmować. Wyrywam czasami żeby były w miarę równe, a tak to w ogóle nie zwracam na nieuwagi.

Cytat:
Napisane przez Kolorowa89 Pokaż wiadomość

Od 10 listopada mają być promocje w rossmannie, wybieracie się?

Miłego dnia
Słaba ta promocja, wiec raczej nie. Chciałam wypróbować korektor Astora, ale dwóch nie kupie

Nie chce mi się iść do pracy
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 06:00   #323
lifrete
Zadomowienie
 
Avatar lifrete
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 064
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cześć dziewczyny , znów było dużo nadrabiania ale wczoraj nie było czasu na forum, bo przywiozłam swoim lokatorom domową nalewką i było

Z mocno kryjących podkładów mogę polecić nowe rimmela. Mam go wprawdzie krótko, ale jestem mega zadowolona. Mam skórę tłustą, z zaskórnikami, więc wiem co mówię.

Z pudrów polecam ryżowy z paese. Najlepszy jaki miałam.

NA promocję się nie wybieram, chyba, że po lakierki 1+1 niezbyt mnie urządza, bo moje ewentualne zakupy byłyby ze skrajnie różnych półek cenowy. L'Oreal+wibo
__________________
moje dwie obsesje: nieodwzajemniane zauroczenia i zakupy kosmetyczne ponad stan.
nie będę się leczyć z żadnej
lifrete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 07:01   #324
Maja 77
Zadomowienie
 
Avatar Maja 77
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 756
GG do Maja 77
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Rozumiem O, różowe jajko, czytałam o nim, ale nie kupowałam, bo posługuję się pędzlami... Dziękuję za podanie podkładów, zaraz sobie obejrzę, który jak wygląda Obawiam się niestety, że wina jest po stronie minerałów - nie są aż tak kryjące, ale nie mogę ich zamienić na płynny fluid, bo doskonale leczą moją twarz więc punktowo bym nakładała tylko
O rany, wyciskanie jest okropne czasem sama też coś rozdrapię i wtedy mam ochotę walić głową w ścianę na znak swojej głupoty

Zdarza się i tak... Próbowałaś u różnych kosmetyczek?
Byłam tylko u jednej, bo nie chce mi się ryzykować u innych. Do połowy jest ok i kosmetyczka ładnie mi tutaj wyregulowała ale druga połowa to koszmar, włoski rosną mi do góry i są takie....hmmm.... krzaczaste?? I nie da się ich położyć ani nic z nimi zrobić.

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Mam to samo i juz nawet przestałam się tym przejmować. Wyrywam czasami żeby były w miarę równe, a tak to w ogóle nie zwracam na nieuwagi.



Słaba ta promocja, wiec raczej nie. Chciałam wypróbować korektor Astora, ale dwóch nie kupie

Nie chce mi się iść do pracy
Nouvelle - Siostro!!!! I co do brwi i co do chęci do pracy.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=dKVxC7Adl0o





Maja 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 07:05   #325
Slodka_Marzycielka
Zakorzenienie
 
Avatar Slodka_Marzycielka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: tam gdzie nie ma jutra...
Wiadomości: 3 071
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Poka kolczyki Ja też miałam spędzić weekend w Krakowie, ale plany mi się posypały, może uda się do Wrocławia na niedzielę/poniedziałek wyskoczyć Ale to też nic pewnego. Chyba jestem jedyną osobą która pracuje 11 listopada

http://www.sin-say.com/pl/pl/collect...-earrings-pack ja normalnie prcuję w niedzielę, najgorzej chodzi się w weekendy latem

Cytat:
Napisane przez Kolorowa89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Mam podejrzanie dobry humor, oby w pracy mnie nie wkurzyli .

Też mam problemy z przebarwieniami, chyba zdecyduje się na peeling ziołowy, ale muszę znaleźć dobry salon .

Od 10 listopada mają być promocje w rossmannie, wybieracie się
?

Miłego dnia
a to coś konkretnego w pormocji?

Witam Was z rana dziewczyny!
__________________
Najpiękniejszym prezentem, jaki mozemy dostać, jest człowiek, który jest.
Który daje obecność.
Który odbiera telefony.
Który dotrzymuje słowa.
Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.
Slodka_Marzycielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 07:12   #326
0d1f34119766eee4653101d15d3559db3eb5311a_5de84883b0bb6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13 430
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Dzień dobry

Witam wszystkie nowe koleżanki

Ja już jestem w pracy. Nie chciało mi się dzisiaj wstawać, ale dałam radę

Zaraz zrobię sobie kawę z mlekiem.

Ktoś chętny na kawę?

U mnie w przyszłym tygodniu otwierają nowy sklep. Wszystko będzie po 6 lub 12 zł

Miłego dnia

Edytowane przez 0d1f34119766eee4653101d15d3559db3eb5311a_5de84883b0bb6
Czas edycji: 2014-11-04 o 07:15
0d1f34119766eee4653101d15d3559db3eb5311a_5de84883b0bb6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 07:19   #327
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Hejoooo dziefszyny!

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Rozumiem O, różowe jajko, czytałam o nim, ale nie kupowałam, bo posługuję się pędzlami... Dziękuję za podanie podkładów, zaraz sobie obejrzę, który jak wygląda Obawiam się niestety, że wina jest po stronie minerałów - nie są aż tak kryjące, ale nie mogę ich zamienić na płynny fluid, bo doskonale leczą moją twarz więc punktowo bym nakładała tylko
O rany, wyciskanie jest okropne czasem sama też coś rozdrapię i wtedy mam ochotę walić głową w ścianę na znak swojej głupoty
Moje jajo to chińska podróba, ale radzi sobie świetnie Kupiłam je chyba za 18 zł na allegro

Są wersje minerałów bardzo kryjące, której firmy używasz?

Cytat:
Napisane przez twofaces Pokaż wiadomość
ja się właśnie czaję od jakiegoś czasu na double Wear ale póki co brak funduszy colorstaya lubię ale niestety musi być dodatkowo użyty jakiś puder matujący, bo mam tendencję do świecenia się
Ja baaaardzo lubię Double Wear Light, pracowałam kiedyś w salonie firmowym Estee Lauder, i nosiłam go wtedy codziennie - w klimatyzowanym salonie utrzymywał się 12 godzin, bardzo ładnie krył i do tego wyglądał naturalnie bardzo polecam tę wersję

Cytat:
Napisane przez Kolorowa89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Mam podejrzanie dobry humor, oby w pracy mnie nie wkurzyli .

Też mam problemy z przebarwieniami, chyba zdecyduje się na peeling ziołowy, ale muszę znaleźć dobry salon .

Od 10 listopada mają być promocje w rossmannie, wybieracie się?

Miłego dnia
Oooo to jak się zdecydujesz to daj znać koniecznie jak efekty Ja się na promocje wybieram, może kupię 2 róże Bourjois, jakieś szminki, ale to raczej wszystko do pracy bo moja prywatna kosmetyczka jest pełna

Cytat:
Napisane przez lifrete Pokaż wiadomość
Z mocno kryjących podkładów mogę polecić nowe rimmela. Mam go wprawdzie krótko, ale jestem mega zadowolona. Mam skórę tłustą, z zaskórnikami, więc wiem co mówię.

Z pudrów polecam ryżowy z paese. Najlepszy jaki miałam.
Chętnie bym tego Rimmelka wypróbowała, ale niestety wszystkie kolory są dla mnie za ciemne a Paese wybitnie nie lubię, pracowałam dla nich przez 2 lata, i po numerach z przeklejaniem etykiet z datami ważności - nic u nich nie kupię Nie twierdzę że ten proceder utrzymuje się nadal bo było to 2-3 lata temu ale mój prywatny uraz został

Cytat:
Napisane przez Slodka_Marzycielka Pokaż wiadomość
http://www.sin-say.com/pl/pl/collect...-earrings-pack ja normalnie prcuję w niedzielę, najgorzej chodzi się w weekendy latem
Oooo jakie ładne, i jaka cena przyjemna!

Ja teraz chcę przystopować z zakupami kosmetycznymi, bo zapasy mam ogromne a skupić się na uzupełnieniu szafy Nawet zasubskrybowałam kilka wątków modowych, a co!

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

[1=0d1f34119766eee4653101d 15d3559db3eb5311a_5de8488 3b0bb6;48790946]

Zaraz zrobię sobie kawę z mlekiem.

Ktoś chętny na kawę?

U mnie w przyszłym tygodniu otwierają nowy sklep. Wszystko będzie po 6 lub 12 zł
[/QUOTE]

Ja kawkę chętnie! Ale bez mleka, bo nie mogę

A co to za sklep? Taki tani? Chyba chcę zrobić w nim zakupy
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 07:28   #328
0d1f34119766eee4653101d15d3559db3eb5311a_5de84883b0bb6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13 430
Dot.: Singielki łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Hejoooo dziefszyny!

Ja kawkę chętnie! Ale bez mleka, bo nie mogę

A co to za sklep? Taki tani? Chyba chcę zrobić w nim zakupy

Cześć

Proszę

Na fb jest reklamowany jako UKStocks coś takiego, ale nie pamiętam dokładnie nazwy. Będa buty, biżuteria itp.
Dobrze, że w poniedziałek wypłata
Zobaczę może uda mi się coś fajnego kupić

Zapraszam na zakupy

Edytowane przez 0d1f34119766eee4653101d15d3559db3eb5311a_5de84883b0bb6
Czas edycji: 2014-11-04 o 08:26
0d1f34119766eee4653101d15d3559db3eb5311a_5de84883b0bb6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 07:53   #329
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Singielki łączmy się! :)


un ale Ci się trafiło z tym sklepem zazdroszczę
Co do podkładów to ja ciągle szukam teho jedynego i ciężko to idzie jak jakiś jest fajny to przy drugim opakowaniu robi się kupa na twarzy
Brwi? Mam niesymetryczne xD i gdybym ich nie regulowała to bym miała dwie łatki a nie łuki
Przebarwienia też mam cudowne ale ja jestem maniak duszenia i jak syf nie chce zniknąć to po kilku dniach mu pomagam
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 08:02   #330
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Singielki łączmy się! :)

[1=0d1f34119766eee4653101d 15d3559db3eb5311a_5de8488 3b0bb6;48791082]Cześć

Proszę

Na fb jest reklamowany jako UKStocks coś takiego, ale nie pamiętam dokładnie nazwy. Będa buty, bizuteria itp.
Dobrze, że w poniedziałek wypłata
Zobaczę może uda mi się coś fajnego kupić

Zapraszam na zakupy [/QUOTE]

Zazdroszczę takiego sklepu Może u mnie też zrobią Ciekawe jak z jakością tych rzeczy

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Przebarwienia też mam cudowne ale ja jestem maniak duszenia i jak syf nie chce zniknąć to po kilku dniach mu pomagam
Uhhhh Ostatnio miałam klientkę, piękna dziewczyna tylko z manią wyciskania - pół twarzy miała rozdrapane, myślałam że palce poucinam
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 14:17:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.