celebrity skin... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-19, 13:09   #31
maniana007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 85
Dot.: celebrity skin...

Na pewno chodzi o Dextera Hollanda z offspring, wszystko się zgadza, wiek, naukowiec i nick użytkowniczki, dałam nazwisko, królestwo moje?
maniana007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 14:05   #32
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: celebrity skin...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
PS tu by troche pasowala piosenka "Winda do nieba"
To zazwyczaj zabawne, jak pary wybierają sobie tę piosenkę na pierwszy weselny taniec, ale autorce pasowałaby jak ulał
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 14:12   #33
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: celebrity skin...

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2014-11-19 o 14:56
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 14:44   #34
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: celebrity skin...

Ja jak widzę filmy z Luke'em Evansem to mam podobno minę "szczeniaczka wpatrzonego w kawałek kiełbasy"...ale żeby już go kochać???
Jest bardzo jak dla mnie przystojny...ale to tyle...Nie moge powiedzieć JAKI JEST bo go W ŻYCIU NA OCZY NIE WIDZIAŁAM, NIE SŁUCHAŁAM, ANI NIE ROZMAWIAŁAM
Nie znam go, totalnie dla mnie obcy człowiek.
Tak samo Autorko - jak możesz twierdzić jaki on inteligenty, wspaniały kiedy z nim ani nie rozmawiałaś,ani nic... ? No dla mnie kosmos.
W dodatku,....kurde, MASZ MEŻA!!!
Kobieto, ja nie jestem złośliwa,ale ja jestem w szoku. Masz męża, a marzysz o jakimś 50 letnim staruchu ??(bez urazy)
Zdrada może nie jest to, ale zauważ jak bardzo krzywdzące jest to dla Twojego meża. On może nie widzieć skali problemu, bo raz na jakiś czas sobie marzysz,ale tak nam przedstawiłaś to,że to już jest chore....
Pójdz do psychologa, przedstaw to tak jak nam przedstawiłaś i zacznij z nim rozmawiać, bo uwierz mi to niejest normalne.
Nota bene - sama mówisz ,że jesteś psychfanką. ..
Współczuję męzowi.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 15:17   #35
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: celebrity skin...

Eee,chyba przesadzacie trochę.Chłop wie i akceptuje,pewnie ubaw ma jeszcze z tego.Pani potrzebuje se pomarzyć ,nieszkodliwie raczej.Widać ma za dużo wolnego czasu i się trochę nudzi. Infantylne to i tyle.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 17:31   #36
theDexOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 58
Dot.: celebrity skin...

Hej, witam ponownie Szczerze mówiąc, wczoraj kiedy dodawałam ten wątek wyłączył mi się internet i uznawszy to za znak wyłączyłam komputer i byłam pewna że temat się nie dodał :P

Dzięki za rady o leczeniu, czasem o tym myślę, no ale jakoś nie przeszkadza mi to w życiu ani nic, a i podejrzewam, że lekarz by mnie przepędził że przychodzę z taką pierdołą

Ktoś, to pisał o seksie - wspomniałam o platoniczności tego uczucia. Tyle

Co do założenia zespołu żeby poznać zespół Pana Piosenkarza i docelowo się z nim w końcu spotkać - wooow, nie pomyślałam o tym, serio, ani razu Ale podoba mi się twój tok rozumowania, widać nie jestem jeszcze psychofanką Zresztą, raczej nie spróbuję bo nauka na gitarze tak sobie mi idzie

Co do zdrady emocjonalnej - nie wiem, czy to termin wymyślony na poczekaniu na potrzeby wątku czy faktycznie coś takiego istnieje, ale jeśli istnieje, to 99% osób tak zdradza, nie wiem czy istnieje osoba która mając partnera nigdy nie pomyślała czegoś ciepłego w stosunku do innej niż partner osoby prze cały, calutki związek i automatycznie zapomniała o wszystkich idolach/byłych sympatiach/przystojnych facetach. Może to ja się nie znam i powinnam zabić husbanda za to że lubi Radwańską
Fakt, nie znam Pana Piosenkarza, ale na tyle, ile wywnioskować można z wywiadów/widziałam na koncertach/wiem ze sprawdzonych źródeł z powodzeniem mogę wnioskować że jest inteligentny (tytuły naukowe których bynajmniej nie wymyślił), zabawny (mnie jego żarty śmieszą), skromny itp. Także tak.
"Windą do nieba" - na szczęście wiem, o czym jest ta piosenka i nie była moim faworytem jeśli o pierwszy taniec chodzi :P

A, i Stachurski i Wiśniewski - też ómarłam

Ps. Wybaczcie, ale nie potrafię cytować
theDexOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 17:32   #37
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: celebrity skin...

Cytat:
Napisane przez theDexOne Pokaż wiadomość
Hej, witam ponownie Szczerze mówiąc, wczoraj kiedy dodawałam ten wątek wyłączył mi się internet i uznawszy to za znak wyłączyłam komputer i byłam pewna że temat się nie dodał :P

Dzięki za rady o leczeniu, czasem o tym myślę, no ale jakoś nie przeszkadza mi to w życiu ani nic, a i podejrzewam, że lekarz by mnie przepędził że przychodzę z taką pierdołą

Ktoś, to pisał o seksie - wspomniałam o platoniczności tego uczucia. Tyle

Co do założenia zespołu żeby poznać zespół Pana Piosenkarza i docelowo się z nim w końcu spotkać - wooow, nie pomyślałam o tym, serio, ani razu Ale podoba mi się twój tok rozumowania, widać nie jestem jeszcze psychofanką Zresztą, raczej nie spróbuję bo nauka na gitarze tak sobie mi idzie

Co do zdrady emocjonalnej - nie wiem, czy to termin wymyślony na poczekaniu na potrzeby wątku czy faktycznie coś takiego istnieje, ale jeśli istnieje, to 99% osób tak zdradza, nie wiem czy istnieje osoba która mając partnera nigdy nie pomyślała czegoś ciepłego w stosunku do innej niż partner osoby prze cały, calutki związek i automatycznie zapomniała o wszystkich idolach/byłych sympatiach/przystojnych facetach. Może to ja się nie znam i powinnam zabić husbanda za to że lubi Radwańską
Fakt, nie znam Pana Piosenkarza, ale na tyle, ile wywnioskować można z wywiadów/widziałam na koncertach/wiem ze sprawdzonych źródeł z powodzeniem mogę wnioskować że jest inteligentny (tytuły naukowe których bynajmniej nie wymyślił), zabawny (mnie jego żarty śmieszą), skromny itp. Także tak.
"Windą do nieba" - na szczęście wiem, o czym jest ta piosenka i nie była moim faworytem jeśli o pierwszy taniec chodzi :P

A, i Stachurski i Wiśniewski - też ómarłam

Ps. Wybaczcie, ale nie potrafię cytować
dobra pitu pitu, lepiej mow o kogo chodzi xd
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 00:06   #38
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: celebrity skin...

Cytat:
Napisane przez theDexOne Pokaż wiadomość
Hej, witam ponownie Szczerze mówiąc, wczoraj kiedy dodawałam ten wątek wyłączył mi się internet i uznawszy to za znak wyłączyłam komputer i byłam pewna że temat się nie dodał :P



Dzięki za rady o leczeniu, czasem o tym myślę, no ale jakoś nie przeszkadza mi to w życiu ani nic, a i podejrzewam, że lekarz by mnie przepędził że przychodzę z taką pierdołą



Ktoś, to pisał o seksie - wspomniałam o platoniczności tego uczucia. Tyle



Co do założenia zespołu żeby poznać zespół Pana Piosenkarza i docelowo się z nim w końcu spotkać - wooow, nie pomyślałam o tym, serio, ani razu Ale podoba mi się twój tok rozumowania, widać nie jestem jeszcze psychofanką Zresztą, raczej nie spróbuję bo nauka na gitarze tak sobie mi idzie



Co do zdrady emocjonalnej - nie wiem, czy to termin wymyślony na poczekaniu na potrzeby wątku czy faktycznie coś takiego istnieje, ale jeśli istnieje, to 99% osób tak zdradza, nie wiem czy istnieje osoba która mając partnera nigdy nie pomyślała czegoś ciepłego w stosunku do innej niż partner osoby prze cały, calutki związek i automatycznie zapomniała o wszystkich idolach/byłych sympatiach/przystojnych facetach. Może to ja się nie znam i powinnam zabić husbanda za to że lubi Radwańską

Fakt, nie znam Pana Piosenkarza, ale na tyle, ile wywnioskować można z wywiadów/widziałam na koncertach/wiem ze sprawdzonych źródeł z powodzeniem mogę wnioskować że jest inteligentny (tytuły naukowe których bynajmniej nie wymyślił), zabawny (mnie jego żarty śmieszą), skromny itp. Także tak.

"Windą do nieba" - na szczęście wiem, o czym jest ta piosenka i nie była moim faworytem jeśli o pierwszy taniec chodzi :P



A, i Stachurski i Wiśniewski - też ómarłam



Ps. Wybaczcie, ale nie potrafię cytować

Hmmm ciekawi mnie jedna rzecz koleżanko, widzisz różnice miedzy "nigdy nie pomyślała czegoś ciepłego blabla" a "mam obsesje od 15 lat na punkcie kogoś kto nie wie nic p moim istnieniu i wyszukuje mejle do osób z nim związanych?"
Bo i mi sie ktoś tam znany podoba i mojemu facetowi, ale jakby mi zaczął opowiadać, ze snuje fantazje jak jego niedoszła ukochana rzuca mu sie do stop to juz miałabym z tym problem.
why_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 06:21   #39
theDexOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 58
Dot.: celebrity skin...

Tak, droga koleżanko, widzę różnicę. A ciekawi mnie, czy ty widzisz różnice między snuciem fantazji (no nie wiem, przed snem, w kolejce w sklepie) a opowiadaniem komuś o nich? Daj znać konoecznie! Całuski
theDexOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 08:30   #40
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: celebrity skin...

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 08:44   #41
theDexOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 58
Dot.: celebrity skin...

Nie czuję się w sumie zjechana, skoro każda z was ma takie czy inne zdanie to ja to szanuję, nie chcę tylko żeby wkladano w moje usta coś, czego nie napisałam i nie dopowiadano reszty A i nie miałam na nic nadziei, na poradę czy poklepanie po pleckach Po prostu moje rozrzewnienie było wysokie na tyle, że chciałam sie podzielić moim osobliwym przypadkiem :-D
theDexOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 08:57   #42
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: celebrity skin...

Autorko, "lubię Radwańską" a "mam doły, bo XYZ nigdy nie dowie się o moim istnieniu i nie zostanie moim facetem, mimo że znalazłam maile do osób z nim związanych i mogłabym im napisać jak bardzo go pragnę" to jest cholerna różnica I kij już z tym, co postrzegamy jako zdradę emocjonalną (tak, jest taki termin, w użyciu nie tylko na tym forum) i gdzie jest granica - skoro od 15 lat marzysz o kimś i jako dorosła kobieta próbujesz nadal do niego dotrzeć, śledzisz jego życie prywatne pod kątem tego czy masz u niego szanse i analizujesz na podstawie wywiadów jakim jest człowiekiem, to naprawdę według mnie powinnaś z kimś o tym pogadać. Może obsesji nie masz, ale mocno to w Tobie siedzi, i będzie siedziało skoro trwa to już tak długo i jesli nawet obniżenie Twojego nastroju to powoduje.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 09:05   #43
theDexOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 58
Dot.: celebrity skin...

Oj, chyba na wyrost użyłam słowa melancholia, raczej to wygląda tak, że łażę rozmarzona i sama się do siebie uśmiecham. Raczej takie górki niż dołki. Tzn może nie próbuje dotrzeć, sam fakt że mogłabym mnie satysfskcjonuje i w sumie tak pojyslalmy, że poczulabym się spełniona gdybym z nim pozostawiała kilka sekund żeby po prostu wiedział, że jestem :-D no ewentualnie gdyby zabrał mnie na lot dookoła świata :-P ale i rozmowa styknie
theDexOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:27   #44
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: celebrity skin...

Wydawalo mi sie, ze zdrada emocjonalna to cos wiecej niz fantazjowanie o kims, nawet dlugoletnie.
Mnie sie ten termin kojarzy z prpwadzeniem rozmow, wchodzenia w gleboka relacje o charakterze romantycznym, w ktorej nie ma seksu.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:49   #45
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: celebrity skin...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Wydawalo mi sie, ze zdrada emocjonalna to cos wiecej niz fantazjowanie o kims, nawet dlugoletnie.
Mnie sie ten termin kojarzy z prpwadzeniem rozmow, wchodzenia w gleboka relacje o charakterze romantycznym, w ktorej nie ma seksu.
Czyli - odwołując się do analogicznego przykładu, który wczesniej podawałam - jak marzę i śnię o swoim byłym, wpadam w melancholię, szukam sposobu na powrót, a on jednocześnie nie chce mnie znać i nie utrzymuje kontaktu - to jestem spoko wobec nowego partnera? No bo relacji jako takiej nie ma. Nie zdradzam, on mnie nie chce, nawet ze mną nie gada.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:56   #46
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: celebrity skin...

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Czyli - odwołując się do analogicznego przykładu, który wczesniej podawałam - jak marzę i śnię o swoim byłym, wpadam w melancholię, szukam sposobu na powrót, a on jednocześnie nie chce mnie znać i nie utrzymuje kontaktu - to jestem spoko wobec nowego partnera? No bo relacji jako takiej nie ma. Nie zdradzam, on mnie nie chce, nawet ze mną nie gada.

Oczywiście, ze tak. Z tego co widzę, dla niektórych to diametralna różnica.
why_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 10:59   #47
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: celebrity skin...

Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
Oczywiście, ze tak. Z tego co widzę, dla niektórych to diametralna różnica.
No bo to jest ogromna roznica. Ktora nigdy nie wzdychala to aktora/piosenkarza/kogokolwiek znanego niech pierwsza rzuci kamieniem.
Autorka sama napisala, ze ta pierwsza wypowiedz byla na wyrost. Skoro maz sie z nia ozenil to chyba nie jest z nia tak zle.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:00   #48
theDexOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 58
Dot.: celebrity skin...

Ale marzenie o kimś niedostępnym jest takie cudowne właśnie dlatego, że ten ktos jest niedostępny. Na tym cały ten myk polega. Także i u mnie, jak sądzę. Same pewnie wiecie że przeważnie czekanie na coś, czego bardzo, bardzo się chce jest fajniejsze niż osiągnięcie tego :p
theDexOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:08   #49
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: celebrity skin...

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Czyli - odwołując się do analogicznego przykładu, który wczesniej podawałam - jak marzę i śnię o swoim byłym, wpadam w melancholię, szukam sposobu na powrót, a on jednocześnie nie chce mnie znać i nie utrzymuje kontaktu - to jestem spoko wobec nowego partnera? No bo relacji jako takiej nie ma. Nie zdradzam, on mnie nie chce, nawet ze mną nie gada.
Sądzę, że jest też różnica między fantazjowaniem o osobie, której zupełnie nie znamy, nie mieliśmy z nią żadnych kontaktów i mieć nie będziemy, a fantazjami o facecie, z którym byłyśmy, kochałyśmy go, chodziłyśmy do łóżka i dzieliłyśmy się naszymi przemyśleniami/smutkami itp. itd.

Dla mnie to pierwsze (czyli to, co przeżywa autorka wątku) podpada pod jakąś tam manię i kwalifikuje się do leczenia. Taka tam ułuda.

Drugi zaś przykład (z byłym facetem) jest faktycznie zdradą emocjonalną, bo ewidentnie widać, że coś do tej osoby się czuje. I to uczucie ma podstawy, jest jak najbardziej realne.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 11:12   #50
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: celebrity skin...

No to mogła nie pisać na wyrost. Z reszta nie wydaje mi sie, zeby tak było, moim zdaniem autorka sie teraz zreflektowala, jak dziwnie brzmiało to co pisała w pierwszym poście.
why_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:16   #51
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: celebrity skin...

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Sądzę, że jest też różnica między fantazjowaniem o osobie, której zupełnie nie znamy, nie mieliśmy z nią żadnych kontaktów i mieć nie będziemy, a fantazjami o facecie, z którym byłyśmy, kochałyśmy go, chodziłyśmy do łóżka i dzieliłyśmy się naszymi przemyśleniami/smutkami itp. itd.
To zamieńmy byłego na faceta, którego widuje w autobusie, a którego nie zna osobiście. Facet oczywiście ma obrączkę i jest niedostępny dla niej. Też już jest ok marzenie o nim mając męża?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:16   #52
theDexOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 58
Dot.: celebrity skin...

Myślalam, że mnie zrozumiesz, why_so, twój.awatar dodał mi tyle otuchy a tu nóż w plecy :-( :-D
Niestety, już teraz nie zreflektuje sie choćbym chciała, zacytowane na wizazu zostanie wiecznie na wizazu B-)
theDexOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:18   #53
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: celebrity skin...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
No bo to jest ogromna roznica. Ktora nigdy nie wzdychala to aktora/piosenkarza/kogokolwiek znanego niech pierwsza rzuci kamieniem.
Autorka sama napisala, ze ta pierwsza wypowiedz byla na wyrost. Skoro maz sie z nia ozenil to chyba nie jest z nia tak zle.
Ale wiesz, normalnie dziewczyny wzdychają do aktorów, gdy mają 12 lat, potem każda się zakochuje w swoim Zenku, poznaje życie i dawne platoniczne "miłości' idą w zapomnienie. A autorka wątku wzdycha od piętnastu lat, jest dorosłą kobietą i ma męża. Moim zdaniem jeśli ktoś jest dojrzałą kobietą, a mimo to wzdycha do piosenkarza i to od 15 lat, to coś jest nie w porządku i należy to zbadać (u psychologa).

A inną sprawą jest małżeństwo autorki - nie dopatruję się tu zdrady emocjonalnej, ale zastanawiam się nad tym, jaki sens ma to małżenstwo w ogóle. Pewnie mąż autorki nie zdaje sobie do końca sprawy ze skali problemu. Może gdyby sobie zdawał sprawę, to też by się zastanowił nad sensem tego związku. Skoro jego żona od 15 lat pragnie innego i jest z mężem dlatego, że nie może być z tamtym.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:28   #54
theDexOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 58
Dot.: celebrity skin...

Cytat:
Napisane przez Kolor kremowy Pokaż wiadomość
Skoro jego żona od 15 lat pragnie innego i jest z mężem dlatego, że nie może być z tamtym.
O nie nie, kochana, tu już twoja wyobraźnia cię poniosła.
theDexOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:33   #55
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: celebrity skin...

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
To zamieńmy byłego na faceta, którego widuje w autobusie, a którego nie zna osobiście. Facet oczywiście ma obrączkę i jest niedostępny dla niej. Też już jest ok marzenie o nim mając męża?
Dla mnie to nadal chore, podobnie jak chore jest fantazjowanie przez 15 lat o wokaliście jakiegoś tam zespołu. To powinno się leczyć i nie piszę tego złośliwie.

Jednak w dalszym ciągu nie uważam tego za zdradę emocjonalną.

Ema, widzę, że dosyć mocno się uparłaś, ale naprawdę nie widzisz różnicy między jakąś manią, a realnym uczuciem?

Między tym, że jeden facet (nie ma znaczenia czy koleś z autobusu, czy z kapeli rockowej) nigdy nie będzie obecny w naszym życiu codziennym nawet w 1/20, tak jak eks, który odwzajemniał nasze uczucie i brał w nim czynny udział?

Zdrada emocjonalna jest wtedy, gdy ktoś jest z nami bliżej niż nasz narzeczony/mąż/chłopak. Gdy to jemu zwierzamy się ze wszystkiego, jemu chcemy to powiedzieć, dzielić nasz wolny czas i ogólnie przebywać. Do tego jest potrzebna REALNIE, druga osoba, która się z nami spotyka.

Gdyby mój mąż zachowywał się jak autorka wątku, to nie brałabym z nim rozwodu, tylko wysłała do specjalisty.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:35   #56
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: celebrity skin...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ktora nigdy nie wzdychala to aktora/piosenkarza/kogokolwiek znanego niech pierwsza rzuci kamieniem.
Przyznam, że tak:
Cytat:
Napisane przez theDexOne Pokaż wiadomość
(...)od czasu do czasu mam dziwnie melancholijne dni, kiedy moja "przypadłość" nabiera na sile i snuję romantyczne i zaskakujące scenariusze, jak to "przypadkiem" się spotykamy i od razu pada mi do stóp.Albo godzinami słucham jego muzyki. Czasem mam ochotę zrobić wszystko, żeby dowiedział się o o moim istnieniu.
to mi się nawet w podstawówce nie zdarzyło. Uwielbiam wielu artystów, ale żeby snuć romantyczne i zaskakujące scenariusze...no nie, nie mam tego na koncie.



Autorko, nie przeszkadzałoby Ci, gdyby co jakiś czas Twój mąż "odpływał" snując romantyczne scenariusze na temat jakiejś gwiazdy? Ja bym się czuła co najmniej dziwnie, ale jeśli w Waszym małżeństwie takie rzeczy nikomu nie wadzą, to cóż, pozostaje cieszyć się, że jest tak miło
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:42   #57
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: celebrity skin...

Cytat:
Napisane przez theDexOne Pokaż wiadomość
O nie nie, kochana, tu już twoja wyobraźnia cię poniosła.
Wyobraźnia?

Tak się składa, że to są Twoje własne słowa:

Cytat:
Napisane przez theDexOne Pokaż wiadomość
snuję romantyczne i zaskakujące scenariusze, jak to "przypadkiem" się spotykamy i od razu pada mi do stóp.

(...)
"Hi, could you please give me/my email to XYZ because I want him so bad"
(...)
Tak czy inaczej, może jestem nienormalna, ale zawsze chyba będę go już kochać (męża też ).
Co to jest, jak nie pragnienie innego?


Jakbym trafiła na chłopa, snującego jakieś romantyczne scenariusze na temat innej i przyznającego się otwarcie do miłości do dwóch, to bym go szybko pogoniła, a nie pakowała się z nim w małżeństwo.

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2014-11-20 o 11:45
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:47   #58
theDexOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 58
Dot.: celebrity skin...

Autorko, nie przeszkadzałoby Ci, gdyby co jakiś czas Twój mąż "odpływał" snując romantyczne scenariusze na temat jakiejś gwiazdy? Ja bym się czuła co najmniej dziwnie, ale jeśli w Waszym małżeństwie takie rzeczy nikomu nie wadzą, to cóż, pozostaje cieszyć się, że jest tak miło [/QUOTE]

Nie wiem, skąd miałabym o tym wiedzieć, ale załóżmy że sam by mi powiedział (ja tak nie robię, chociaż chyba niektóre z was myślą, że owszem), no cóż, byłoby to ciężko przełknąć, ale skoro on akceptuje moje dziwactwa to i ja tak bym się zachowala tak myślę

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

A gdzie dowód na to, że wyszłam za mąż z "braku laku"?
theDexOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:52   #59
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: celebrity skin...

Cytat:
Napisane przez theDexOne Pokaż wiadomość
-------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

A gdzie dowód na to, że wyszłam za mąż z "braku laku"?
Autorko, odpowiedz sobie na jedno pytanie - gdyby jakimś cudem Twoja gwiazda Cię poznała, gdyby się w Tobie zakochał - zostawiłabyś dla niego męża?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 11:53   #60
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: celebrity skin...

Cytat:
Napisane przez theDexOne Pokaż wiadomość
Nie wiem, skąd miałabym o tym wiedzieć, ale załóżmy że sam by mi powiedział (ja tak nie robię, chociaż chyba niektóre z was myślą, że owszem), no cóż, byłoby to ciężko przełknąć, ale skoro on akceptuje moje dziwactwa to i ja tak bym się zachowala tak myślę
Podziwiam trzymanie emocji na wodzy, mnie by niepokoiła taka romantyczna melancholia u partnera, bez względu na znajomość powodu lub jej brak. Partner smutny/rozanielony i słucha konkretnej muzyki/ogląda filmy i zdjęcia z daną aktorką...no nie czułabym się komfortowo.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Autorko, odpowiedz sobie na jedno pytanie - gdyby jakimś cudem Twoja gwiazda Cię poznała, gdyby się w Tobie zakochał - zostawiłabyś dla niego męża?
Też mnie ciekawi odpowiedź. Zostawienie męża/chwile zapomnienia w ramionach Gwiazdy...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2014-11-20 o 11:54
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-22 18:22:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.