Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!! - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-20, 22:39   #3151
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Felka - a no widzisz ale wygladasz zdecydowanie lepiej

taki wsciekly baranek - widzi mi sie.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 06:43   #3152
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Dorwe Cie przy karpiu jak przyjade do domu na swieta (moja rodzinka mieszka od Twojej jakies 20km )
A tak serio, to duza dziewczynka jestem, nie zrobilam testow alergicznych, nie doczytalam tyle co trzeba... zrobilam to na wlasna odpowiedzialnosc.

Moze komus sie to przyda (tfu tfu oby nie) - na forum laboratorium urody poleca sie lanoline i cynk po peelingach kwasowych. 4 % lanoliny i 15 % cynku jest w sudocremie, ktorym sie pomazialam pierwszy raz dzis przed drzemka i drugi raz teraz, przed snem, i jest mi troche lepiej, moge ruszac ustami Sciagniecie sie zmniejszylo, zobaczymy, co bedzie rano.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Obejrzyjcie sobie fragment 48 sek Sex and The City, jak Samanta sobie strzelila chemical peel link do youtube

Btw, Carrie miala tam cudownego kreconego boba

Zrobiłaś mi smaka na obejrzenie po raz milionowy Sexu w wielkim mieście
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 07:58   #3153
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

dzień dobry!

nadrabiam

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
http://urodomania.com/odzywki-maski/...a-1000-ml.html
ciekawe

zaraz znów się popsikam kozieradką
ja też muszę, bo kupiłam na dozie i leży
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 08:24   #3154
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
A po kiego mi kremy z wysokim filtrem podczas nocy polarnej?
O matko kochana, to az tak wysoko siedzisz?
U nas jeszcze jakis dzien jest, choc ciagle tak wsciekle szaro I ciemno slonca nie widzialam od tygodnia. Tylko spozycie kawy I czekolady wzrasta
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 08:32   #3155
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!



powiem wam, że lepiej mi jak wiążę włosy, bo widzę tylko blond,a ten rudy gdzieś tam z tyłu sobie majta i nie widzę tego
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 08:53   #3156
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Piątek! Piąteczek! Piątunio!

Chyba COŚ zaczyna działać (tylko co? ) bo wczoraj po 16h w kitajcu rozczesałam je przed myciem TT i został tam uwaga! 1 włos!
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 08:56   #3157
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
O matko kochana, to az tak wysoko siedzisz?
U nas jeszcze jakis dzien jest, choc ciagle tak wsciekle szaro I ciemno slonca nie widzialam od tygodnia. Tylko spozycie kawy I czekolady wzrasta
Zartowalam z ta noca polarna, "siedze" w poludniowym Telemarku, zaraz nad ciesnina Skagerak. Ale pogodowo jest tak jak piszesz, szaro buro durno chmurno, slonca dawno nie widzialam. Rano wsiadam w samochod, po poludniu wracam do domu i tyle mnie bylo na zewnatrz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Zrobiłaś mi smaka na obejrzenie po raz milionowy Sexu w wielkim mieście
Hehe, ogladalam ostatnio na wyrywki, sporo mozna sie dopatrzyc analogi do wlasnego zycia i to pociesza. Oprocz Samanty, ktora pomimo oparzenia z godnoscia zakladala kolczyki, mnie dotyczy rowniez scena, jak Miranda miala ataki paniki, ze umrze sama w mieszkaniu i kot ja zje

Dzis sytuacja potwarzowa jest ciut ciut lepsza. Swedzi jak olera, luszczy sie, tz skorki odstaja, ale nie ruszam, wiec i nie odchodza, wiec wygladam jakbym miala super przesusz, ale jest tyle lepiej, ze nie jest to juz taka zwarta skorupa. Po powrocie z pracy bede kontynuowac terapie sudocremem.
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 09:44   #3158
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

hehe, ale przygody Fela
Ja jak zyzyje te dwa Skinoreny, to planuje do kosemtyczki na kwas migdalowy wbyrac sie, podobno lagodny a skutec zny.

z wlosami na razie nie walcze bo odkrylam fryzurke w ktorej w tej dlugosci wygladam tak jakbym tak naprawde miala duzo dluzsze;p tak zaczesuje za ramiona, ze wyglada jakby tam za ramionami bylo jeszcze duzo wlosow..
Ale i tak mam ostatnie 2 tabletki humavitu na dzis, i 3 na jturo, i zastanawiam sie co z takich wewnetrznych rzeczy nabyc i lykac...

Albo cos na wlosy... Albo ogolnie Jakis Taki jesienno zimowy suplement. Macie jakies superhity ??
Na tym blogu Kasi Tusk sledzilam wczoraj Historie wpisow i jedna jej kolezanka SOK NONI zachwala.. Hm. Podobno zaczela go pic dzieki Mirandhzie Kerr . Myslalam o tym

A w ogole w niedziele mam randke pierwsza taka 'domowa' tzn jade do faceta do domu Bo tak to tylko na miescie bylismy.. no a tak w domu to wiadomo, lepiej bo wiecej moze sie wydarzyc, haha
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 09:44   #3159
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Massie zazdroszczę
dziś mycie, ciekawe jak duży będzie kłębek

a wgl jakoś godzinę temu nałożyłam kozieradkę i lekko mnie zaczęła skóra głowy swędzieć
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥




Edytowane przez Cherry_Muffin
Czas edycji: 2014-11-21 o 09:48
Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 09:50   #3160
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Massie zazdroszczę
dziś mycie, ciekawe jak duży będzie kłębek
Cherry trochę cierpliwości, kozieradka na pewno zacznie działać

Ale ja chciałabym jeszcze zmniejszyć ilość włosów wypadających podczas mycia choć i tak jest ich z połowę mniej niż w najgorszym okresie Dziś muszę je policzyć.
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 09:52   #3161
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Cherry trochę cierpliwości, kozieradka na pewno zacznie działać

Ale ja chciałabym jeszcze zmniejszyć ilość włosów wypadających podczas mycia choć i tak jest ich z połowę mniej niż w najgorszym okresie Dziś muszę je policzyć.
no dziś mnie po niej zaczął swędzieć skalp więc nie wiem
zaraz idę myć, ale jeszcze moment po śniadaniu odczekać, ech.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 09:54   #3162
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez MeredithGrey Pokaż wiadomość
hehe, ale przygody Fela
Ja jak zyzyje te dwa Skinoreny, to planuje do kosemtyczki na kwas migdalowy wbyrac sie, podobno lagodny a skutec zny.

z wlosami na razie nie walcze bo odkrylam fryzurke w ktorej w tej dlugosci wygladam tak jakbym tak naprawde miala duzo dluzsze;p tak zaczesuje za ramiona, ze wyglada jakby tam za ramionami bylo jeszcze duzo wlosow..
Ale i tak mam ostatnie 2 tabletki humavitu na dzis, i 3 na jturo, i zastanawiam sie co z takich wewnetrznych rzeczy nabyc i lykac...

Albo cos na wlosy... Albo ogolnie Jakis Taki jesienno zimowy suplement. Macie jakies superhity ??
Na tym blogu Kasi Tusk sledzilam wczoraj Historie wpisow i jedna jej kolezanka SOK NONI zachwala.. Hm. Podobno zaczela go pic dzieki Mirandhzie Kerr . Myslalam o tym

A w ogole w niedziele mam randke pierwsza taka 'domowa' tzn jade do faceta do domu Bo tak to tylko na miescie bylismy.. no a tak w domu to wiadomo, lepiej bo wiecej moze sie wydarzyc, haha

Czytałam wiele dobrego o tym soku z Noni, ale jest drogi... 500ml kosztuje 40zł, a starczy na 12 dni, więc miesięczna kuracja to 100zł

Powodzenia na randce Ehh ja to już zapomniałam jak fajnie jest na takich randkach

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
no dziś mnie po niej zaczął swędzieć skalp więc nie wiem
zaraz idę myć, ale jeszcze moment po śniadaniu odczekać, ech.
Kozieradka ma działanie przeciwłojotokowe, więc może lekko wysuszać skalp, zwłaszcza że Ty nie masz problemów z przetłuszczaniem - możesz zacząć stosować ją raz dziennie po umyciu, powinno przestać swędzieć
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 09:57   #3163
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

ech oszaleje chyba
jutro zaparzę świeżą to będzie raz dziennie.
cierpliwości mi potrzeba ale po prostu lekko przeraża mnie ta ilość włosów.

Massie, bo Ty już masz doświadczenie - polecisz mi jakiś szampon, odżywke już niekoniecznie przeciw wypadaniu? i tak najpierw skończę to co mam, ale teraz będę miała na przyszłość coś w swoich zapasach w razie W, a nie teraz na hura szukać
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥




Edytowane przez Cherry_Muffin
Czas edycji: 2014-11-21 o 10:26
Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:29   #3164
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Sa takie fajne lampy W zasadzie to sie zastanawiam nad zakupem takiej budzacej link
Cudo imituje wschod slonca, mozna przy niej czytac i ma zegarek

Korci mnie tez ta lokowka samozwijajaca babyliss Tylko cena mnie poraza... Bak benzyny.

A wracajac do depresji, to w zeszlym roku przezylam bez (a sklonnosc mam), mam nadzieje, ze w tym roku tez mnie to ominie, chociaz kto wie, co ja tu bede robic w tej samotni
Ale fajna Też by mi się przydała. Nienawidzę jesienno- zimowych poranków w tej szarudze.
Oglądałam kiedyś program gdzie robili testy na pani pracującej w telewizji śniadaniowej. Wstawała o 3 nad ranem, naświetlali ją taką lampą tylko chyba w niebieskim kolorze (światła w sensie) i niby organizm szybciej się budził, miał więcej endorfin itd.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Zawsze jak pooglądam zdjęcia pixie cuts to odechciewa mi się zapuszczania

Fela - nie kuszą Cię krótkie włosy? Jeśli przestanę zapuszczać, to zrobię sobie to:

http://media-cache-ec0.pinimg.com/73...d8bfc60ec6.jpg
Fela pięknie wyglądała w krótkich włosach W ogóle super są takie fryzury. Mi też jak się znudzi zapuszczanie, wracam do boba z dłuższym przodem. Ojciec znowu dostanie zawału

Daggmara, miałaś już coś podobnego?

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość

[/COLOR]Obejrzyjcie sobie fragment 48 sek Sex and The City, jak Samanta sobie strzelila chemical peel link do youtube

Btw, Carrie miala tam cudownego kreconego boba


---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez MeredithGrey Pokaż wiadomość
hehe, ale przygody Fela
Ja jak zyzyje te dwa Skinoreny, to planuje do kosemtyczki na kwas migdalowy wbyrac sie, podobno lagodny a skutec zny.

z wlosami na razie nie walcze bo odkrylam fryzurke w ktorej w tej dlugosci wygladam tak jakbym tak naprawde miala duzo dluzsze;p tak zaczesuje za ramiona, ze wyglada jakby tam za ramionami bylo jeszcze duzo wlosow..
Ale i tak mam ostatnie 2 tabletki humavitu na dzis, i 3 na jturo, i zastanawiam sie co z takich wewnetrznych rzeczy nabyc i lykac...

Albo cos na wlosy... Albo ogolnie Jakis Taki jesienno zimowy suplement. Macie jakies superhity ??
Na tym blogu Kasi Tusk sledzilam wczoraj Historie wpisow i jedna jej kolezanka SOK NONI zachwala.. Hm. Podobno zaczela go pic dzieki Mirandhzie Kerr . Myslalam o tym

A w ogole w niedziele mam randke pierwsza taka 'domowa' tzn jade do faceta do domu Bo tak to tylko na miescie bylismy.. no a tak w domu to wiadomo, lepiej bo wiecej moze sie wydarzyc, haha
Sok Noni? Cóż to za ustrojstwo? Zaraz poczytam.

Wiesz, że czekamy na pikantne szczegóły?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:30   #3165
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

mi się wydaje, że bym wyglądała jak chłop w takich krótkich włosach, a mega mi się podobają i rihanna w takich krótkich
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:39   #3166
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Cherry trochę cierpliwości, kozieradka na pewno zacznie działać

Ale ja chciałabym jeszcze zmniejszyć ilość włosów wypadających podczas mycia choć i tak jest ich z połowę mniej niż w najgorszym okresie Dziś muszę je policzyć.
Ciesz się tym co masz, już bardzo dobrze to wygląda

U mnie wczoraj po olejowaniu, myciu i masce wypadło 12 włosów.
Podłapałam od Was to liczenie
Chyba ampułki tak działają. Włosy mi nie wypadały nadmiernie a teraz leci podejrzanie "za mało".

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że bym wyglądała jak chłop w takich krótkich włosach, a mega mi się podobają i rihanna w takich krótkich
Riri podobała mi się bardziej w długich. Co najmniej dziwne są te jej krótkie fryzury, no ale jak to gwiazda, musi się zmieniać
Dlaczego wyglądałabyś jak chłop? Żartujesz chyba?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:42   #3167
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ciesz się tym co masz, już bardzo dobrze to wygląda

U mnie wczoraj po olejowaniu, myciu i masce wypadło 12 włosów.
Podłapałam od Was to liczenie
Chyba ampułki tak działają. Włosy mi nie wypadały nadmiernie a teraz leci podejrzanie "za mało".

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------


Riri podobała mi się bardziej w długich. Co najmniej dziwne są te jej krótkie fryzury, no ale jak to gwiazda, musi się zmieniać
Dlaczego wyglądałabyś jak chłop? Żartujesz chyba?
przecież znowu ma długie chociaż nie - przed wczoraj miała do ramion

a jak chłop, bo mam męską twarz
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:47   #3168
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość


Sok Noni? Cóż to za ustrojstwo? Zaraz poczytam.

Wiesz, że czekamy na pikantne szczegóły?
No ja tez na pikantne szczegoly licze ^^ Zdam relacje

A sok z noni, hm, w sumie sama musze poczytac wiecej, bo tak to tyle co na tym makelifeeasier.pl wyczytalam, malo merytorycznych szczegolow, wiecej zachwytow tej Gosi nad nim

A ciekawa jestem czy na wlosy pomaga tez Moze na to wasze wypadanie..
Ja sie dziwie, bo wlosy praktycznie nigdy mi nie wypadalay. Tak zauwazalnie. A mam duzo wlosow, sa grube i poki nie scielam to nie cackalam sie z nimi, targalam jakimis kiepskimi szczotkami, prostowalam itd;p Wiec przy wiekszej ilosci wlosow i takich zabiegach bardziej prawdopodobne jest zeby mnie keidy takie wypadanie dopadlo, a tu nic
(od razu odpukuje w niemalowane, zeby nie zapeszyc na przyszlosc!)

@Agg
Mi Rihanna tez bardzo sie podoba w krotkich, albo w takiej asmetrycznej fryzurce, ze z jednej strony ma krociutkie a z drugiej a'la bob.
I szczerze mowiac, ne wiem jak ona to robi ze do twarzy jej i w jasnych, i w rudych i w brazowych i w czarnych!!!
Zazwyczaj mam swoj typ jak jakas gwiazda sie farbuje, to albo bardziej podoba mi sie ufarbwana na blond, albo na ciemno - a u Rihanny, wszystkie kolory mi sie podobaja szczesciara...

@MAssie, Prawda! cena to wada. A podejrzewam, ze w euro jest jeszcze drozsze jakby tak policzyc.
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..

Edytowane przez MeredithGrey
Czas edycji: 2014-11-21 o 12:01
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:48   #3169
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
ech oszaleje chyba
jutro zaparzę świeżą to będzie raz dziennie.
cierpliwości mi potrzeba ale po prostu lekko przeraża mnie ta ilość włosów.

Massie, bo Ty już masz doświadczenie - polecisz mi jakiś szampon, odżywke już niekoniecznie przeciw wypadaniu? i tak najpierw skończę to co mam, ale teraz będę miała na przyszłość coś w swoich zapasach w razie W, a nie teraz na hura szukać
Rozumiem, bo ja jak włosy wypadają to wpadam w taki sam szał

Hmm szampony i odżywki niekoniecznie przeciw wypadaniu - ciężko mi w tym temacie coś doradzić, bo skupiam się głównie na tych p/wypadaniu jednak.

Do tej pory jedyne co u mnie działało to właśnie kozieradka i szampon Pharmaceris TEN.

Teraz włosy przestają wypadać więc może opiszę Ci co stosuję:
  • Unikam stosowania odżywek/masek/olei na skalp. Jedynie raz w tygodniu (w teorii bo w praktyce zdarza się rzadziej) na 20 minut na włosy i skalp nakładam maskę z Biovaxa - teraz mam z keratyną. Z odżywek stosuję tylko Schaumę w spray'u z kokosem, bo staram się nie obciążać niepotrzebnie włosów ale też nie chcę wyrywac ich podczas czesania.
  • Codziennie wcieram kozieradkę, a co drugi dzień robię płukankę z mieszanki ziół (krwawnik, lawenda, liść orzecha włoskiego, wierzbownica). Włosy myję codziennie (niestety muszę).
  • Teraz stosuję naprzemiennie dwa szampony: Seboradin TEN i Zdrojowy TEN.
  • Wewnętrznie: olej z pestek dyni, olej z wiesiołka, magnez, selen, Sanostol.

Jak coś to pytaj
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 11:49   #3170
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Meredith nie mam pojęcia ale uwielbiam ją w blondzie i w tym bobie czarnym, co miała parę lat temu. a to co mówisz o asymetrii, że z jednej długie, z długiej bob, to chciałam bardzo mieć taką fryzurę, ale mialam za krótkie włosy
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:54   #3171
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ciesz się tym co masz, już bardzo dobrze to wygląda

U mnie wczoraj po olejowaniu, myciu i masce wypadło 12 włosów.
Podłapałam od Was to liczenie
Chyba ampułki tak działają. Włosy mi nie wypadały nadmiernie a teraz leci podejrzanie "za mało".
Cieszę się

Czasem się zastanawiam, czy przez to nasze zmniejszanie liczby wypadających włosów, czyli bądź co bądź ingerencję w ich fizjologię same na własne życzenie nie sprowadzamy na siebie potem wzmożonego wypadania Przecież nie można trzymać włosów na głowie w nieskończoność, kiedyś i tak muszą wypaść, nie żyją przecież wiecznie Co o tym myslicie?

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
przecież znowu ma długie chociaż nie - przed wczoraj miała do ramion

a jak chłop, bo mam męską twarz
Mnie Rihanna zdecydowanie bardziej w krótkich się podoba!

Co Ty znowy wymyśliłaś? Jaka męska twarz?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:55   #3172
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Hej dziewczyny przybywam do Was z watku dla kreconowlosyvh mam nadzieje, ze pomozecie. Potrzebuje dobra suszarke, ale do prostych wlosow, oczywiscie z jonizacja itd, a najlepij to taka, zeby sama prostowala wlosy szukam na prezent dla siostry, a u nas na zakreconym to nie mam co pytac za bardzo
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:57   #3173
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość




Mnie Rihanna zdecydowanie bardziej w krótkich się podoba!

Co Ty znowy wymyśliłaś? Jaka męska twarz?
no tak jest mam męską twarz
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:01   #3174
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
no tak jest mam męską twarz
no to byś była seksownym chłopcem w ślicznej fryzurce aleś wymyśliła normalną dziewczęcą twarz masz
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:05   #3175
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
no to byś była seksownym chłopcem w ślicznej fryzurce aleś wymyśliła normalną dziewczęcą twarz masz
miałabym branie wśród pipek
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:06   #3176
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
no to byś była seksownym chłopcem w ślicznej fryzurce aleś wymyśliła normalną dziewczęcą twarz masz
Bo ona tak specjalnie żebyśmy jej komplementy sadziły
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:07   #3177
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
miałabym branie wśród pipek
:rot fl:: rotfl: albo odwrotnie
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:09   #3178
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

ej nie no, serio ja mam taki wkręt, że mam męską twarz i jak się nie pomaluję to ludzie nie wiedzą czy baba czy chłop co prawda nie niszczy mi to życia, ale czasem tak sobie myślę
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:11   #3179
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
ej nie no, serio ja mam taki wkręt, że mam męską twarz i jak się nie pomaluję to ludzie nie wiedzą czy baba czy chłop co prawda nie niszczy mi to życia, ale czasem tak sobie myślę
hehehhee rozumiem ja też tak mam
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:14   #3180
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy , wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XI porostomaniaczek !!!!

aga, ale żeś teraz wymyśliła daleko Ci do męskiej twarzy

Massie, a widziałam Twoją recenzję jeszcze jakiegoś szamponu z Pharmaceris H, hm.. oczywiście zapomniałam którego chyba coś ze stymulacją.

ja nigdy nie miałam problemu z wypadaniem, owszem jesienią zdarzało się więcej, ale podejrzewam, że i tak poniżej 100 włosów

nie wytrzymałam i policzyłam. rano przy czesaniu 40 , ale przy myciu już 170 zamiast trzymać dłużej włosy w ręczniku żeby odsączyć (zdarzało mi się i pół godziny w nim siedzieć), odgniotłam i po 5 minutach zdjęłam.
a wgl dziwne uczucie miałam słuchajcie jak włosy mi namokły, czyli zrobiły się cięższe - lekki ból cebulek, zwłaszcza na z tyłu na czubku, taki jak jest, gdy mamy za kajta mocno na cebulkę wiązały kicaja i się tak siedziało w nim i zdjęło. dziwne...

mama mi kupiła Wyciąg ze skrzypu polnego+drożdże+witaminy, tabletki, 100 szt, bo no cóż zauważyła kłębek włosów, a koleżanka jej poleciła. zobaczymy.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-21 21:13:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.