Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staraniach V - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-21, 11:10   #391
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Marszalka my też ostatnio walczymy z zatwardzeniami... W efekcie czego (zapomniałam się pochwalić) mała już 3 dni jadła jabłuszko Niby dobre na zatwardzenia, zobaczymy czy nam to trochę ureguluje te kupki bo u nas ogólnie są rzadko a niby po wprowadzaniu nowych pokarmów powinno się wszystko uregulować, zobaczymy

Dzisiaj dajemy pierwszy raz marchewkę i będziemy dawać na zmianę z jabłkiem albo śliwką bo właśnie boję się tej marchewki niby też może powodować zaparcia :/ No ale nic, zobaczymy jak to będzie

Kaszki na razie odpuszczam, na samą myśl, że mam ją przyrządzić jest mi niedobrze
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:14   #392
marszalka
Zadomowienie
 
Avatar marszalka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 056
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Marszalka my też ostatnio walczymy z zatwardzeniami... W efekcie czego (zapomniałam się pochwalić) mała już 3 dni jadła jabłuszko Niby dobre na zatwardzenia, zobaczymy czy nam to trochę ureguluje te kupki bo u nas ogólnie są rzadko a niby po wprowadzaniu nowych pokarmów powinno się wszystko uregulować, zobaczymy

Dzisiaj dajemy pierwszy raz marchewkę i będziemy dawać na zmianę z jabłkiem albo śliwką bo właśnie boję się tej marchewki niby też może powodować zaparcia :/ No ale nic, zobaczymy jak to będzie

Kaszki na razie odpuszczam, na samą myśl, że mam ją przyrządzić jest mi niedobrze
to ja też dzisiaj dam jabłuszko, ale surowe dajesz??? już sama nie wiem od czego to zatwardzenie, od kaszki, czy gotowanej marchewki, nic zobaczymy jak odstawimy o od nowa będziemy dawać ... a dzisiaj jabłko
marszalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:26   #393
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Marszalka wprowadziłas na raz kaszke i marchewkę czy każde po kolei?

Zuken odważna jesteś że tak od razu chcesz podawać sliwke...oby tylko Melcia nie miała od tego zaparcia...widzę że strasznie ci się spieszy z tym rozszerzanie... Powodzenia
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.

Edytowane przez zubi89
Czas edycji: 2014-11-21 o 11:39
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:56   #394
Jagatka_N
Zakorzenienie
 
Avatar Jagatka_N
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Mako a u mnie były jeszcze w tym tygodniu, jeszcze bardziej przecenione ale w innych biedronkach nie widziałam więc nie wszedzie sa

Ola gratuluję 17 tyg jeszcze trochę i ruchy bedą coraz wyraźniejsze

Co do problemow brzuszkowych i nowych pokarmów się nie wypowiem z wiadomych względów ale trzymam kciuki za Wasze maluszki

Dziewczyny jakie kocyki macie na chłodne dni? Welurkowe, polar, mikrofibra... chciałam cos jeszcze oprócz minky, a wiem ze niektore nie przepuszczają powietrza i dziecko się poci...
Ma któraś kocyk z Womaru?
__________________
Jagatka_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:58   #395
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Marszalka a dajesz małej w ciągu dnia wodę? bo sobie teraz przypomniałam ze przy rozszerzaniu trzeba pogadać żeby twardych kup nie było.
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:05   #396
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Jagatka_N Pokaż wiadomość
Mako a u mnie były jeszcze w tym tygodniu, jeszcze bardziej przecenione ale w innych biedronkach nie widziałam więc nie wszedzie sa

Ola gratuluję 17 tyg jeszcze trochę i ruchy bedą coraz wyraźniejsze

Co do problemow brzuszkowych i nowych pokarmów się nie wypowiem z wiadomych względów ale trzymam kciuki za Wasze maluszki

Dziewczyny jakie kocyki macie na chłodne dni? Welurkowe, polar, mikrofibra... chciałam cos jeszcze oprócz minky, a wiem ze niektore nie przepuszczają powietrza i dziecko się poci...
Ma któraś kocyk z Womaru?
boję się, ze tak będę okopana, ze się nie pozbieram
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:07   #397
Jagatka_N
Zakorzenienie
 
Avatar Jagatka_N
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
boję się, ze tak będę okopana, ze się nie pozbieram
Heheh to tez zalezy jak masz ułożone łożysko jak z przodu to słabiej czuć, zapytaj gina fajne uczucie, szczególnie ostatnie tygodnie
__________________
Jagatka_N jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 12:09   #398
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

no zobaczymy... jak na razie to próbuję się doszukiwać smyrania. ale jak będą pierwsze ruchy to podejrzewam, ze nie bd miała watpliwości. w sumie juz niedługo
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:12   #399
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Jagata ja mam minky które jest tak wielkie ze teraz robi mi za spiworek w gondoli a później na zimę będę składać na dwa razy i odkrywać Maje. Pamiętaj, że w gondoli jest ten komfort ze możesz ubrać maleństwo w kilka warstw założyć kombinezonik okryć/owinąć rozkiem na to kocyki. I zobaczysz czy jest ok. Zawsze możesz zakryć jeszcze jednym kocykiem luz odkryć jeden. Pamiętaj też że jeszcze masz oslonke na gondole. A jak coś to możesz kupić spiworek z korzuszkiem do gondoli są takie co rosną z dzieckiem

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Ola ja pierwsze ruchy poczułam w 18 tc a łożysko miałam z przodu. Na początku a był to 2 styczeń nie byłam pewna czy to to...a po 2 tygodniach gdy byłam smutna...córcia dala o sobie znać i już wiedziałam że to co czulam 2stycznia to była ona
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.

Edytowane przez zubi89
Czas edycji: 2014-11-21 o 12:15
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:20   #400
nuno3
Raczkowanie
 
Avatar nuno3
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 352
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Witam

Mako no mi z witaminami tyle wyszlo Ale z wyprawkowych rzeczy brałam te najbardziej niezbędne. Jak po porodzie okaze się, że coś jeszcze się przyda, to wtedy dokupię. Np. butelek teraz nie kupuję
Oby inhalacje pomogły
A końcówki rzeczy na wyprzedażach są zazwyczaj w największych bierdonkach, bo tam spływają resztki z innych sklepów. Może poszukaj w innej, albo po prostu faktycznie już nie mają.

Olala brawo za 17 tc

Mania daj znać czy Cię przyjeli i jak się sytuacja rozwija

Marszalka, Zuken ja tam zielona jestem jeśli chodzi o rozszerzanie diety, ale widzę, że nie obywa się bez problemów. Może dzieciaczki potrzebują czasu, żeby przestawić się na stałe jedzonko. Szkoda, że tak się męczą


A propos kocyków, te minky to kupowałyście z wypełnieniem w środku, czy tylko minky + bawełna? Bo nie wiem czy te dwu warstwowe bardzo ciepłe są, czy lepiej te ocieplone.
__________________
Marysia
nuno3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:21   #401
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

no to juz całkiem niedługo i u mnie 18 tydzien..
na pewno sie Wam pochwalę jak coś wyczuje
kolezanka ma rodzic teraz niedługo, 14 grudnia, mówi ze pierwsze ruchy poczuła w połowie 5 miesiąca
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 12:29   #402
Jagatka_N
Zakorzenienie
 
Avatar Jagatka_N
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Właśnie mam tez ten większy minky więc do wózka nie będzie problemu chciałam coś do fotelika bo te miny jeszcze sztywnawe póki co, bo nie używane
O takim myślalam jeszcze
http://allegro.pl/womar-kocyk-75-x-1...737385919.html

Nuno ja mam z wypełnieniem 2cm i to taka lekka kołderka jest ale nie wiem czemu jedne są strasznie drogie a inne tańsze ja tu kupowalam
http://allegro.pl/koc-75x100-bawelna...778786596.html
__________________

Edytowane przez Jagatka_N
Czas edycji: 2014-11-21 o 12:32
Jagatka_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:31   #403
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Nuno mi szyla koleżanka i mam bez wypełnienia. Ale tylko dlatego ze chcialam taki duży 110x150 wiec jak go złoże na dwa razy to jest strasznie gruby. Gdybym kupowała mniejszy to bym wzięła z wypełnieniem.
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 13:28   #404
nuno3
Raczkowanie
 
Avatar nuno3
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 352
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Jagatka_N Pokaż wiadomość
Właśnie mam tez ten większy minky więc do wózka nie będzie problemu chciałam coś do fotelika bo te miny jeszcze sztywnawe póki co, bo nie używane
O takim myślalam jeszcze
http://allegro.pl/womar-kocyk-75-x-1...737385919.html

Nuno ja mam z wypełnieniem 2cm i to taka lekka kołderka jest ale nie wiem czemu jedne są strasznie drogie a inne tańsze ja tu kupowalam
http://allegro.pl/koc-75x100-bawelna...778786596.html

Te womar wyglądają fajnie i czytałam dobre komentarze o nich Też mi się podobają

Czyli będę szukała minki ocieplone Dzięki dziewczyny
__________________
Marysia
nuno3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 13:29   #405
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

zuken sliwka powinna pomóc na zaparcia
Jagatka daleko ode mnie mieszkassz? to podjade hehe
ja mam jeden polarowy z IKEI jeden bawełniany z BabyOno i jeden ciepły z jednej strony Minky a z drugiej taki misio/polarek - z takiego czegoś są narzuty miękkie na łóżka.
ola później to ruchy są czasem bolesne. Ja czuję często jak Leo wypycha rączkę albo stópkę - wtedy jest takie twarde małe coś rozpychające skórę jakby chciało wyjść ze skorupki hehe
nuno mamy 4 biedronki haha i w żadnej nie ma już

Nie wiem o której małż wróci, to ide sobie obiad odgrzać.
Kurde mam wraqżenie ze po tej inhalacji jeszcze bardziej mi sine nos zastał zaraz zrobie następną.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 13:37   #406
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Zuken Mela młodsza od Mai tyle a Ty już jej stałe pokarmy wprowadzasz? nie za wcześnie? ja bym się bała, że jelitka na to nie gotowe zresztą ja przy kp planuję najwcześniej po 5. miesiącu coś zacząć wprowadzać a i to nie na wariata

I przy okazji się chwalę Maja dziś kończy 4 miesiące i gada już jak najęta regularne pyskówki mi tu odstawia
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 13:52   #407
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Zuken Mela młodsza od Mai tyle a Ty już jej stałe pokarmy wprowadzasz? nie za wcześnie? ja bym się bała, że jelitka na to nie gotowe zresztą ja przy kp planuję najwcześniej po 5. miesiącu coś zacząć wprowadzać a i to nie na wariata

I przy okazji się chwalę Maja dziś kończy 4 miesiące i gada już jak najęta regularne pyskówki mi tu odstawia
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 14:10   #408
Jagatka_N
Zakorzenienie
 
Avatar Jagatka_N
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez nuno3 Pokaż wiadomość
Te womar wyglądają fajnie i czytałam dobre komentarze o nich Też mi się podobają

Czyli będę szukała minki ocieplone Dzięki dziewczyny
Właśnie sie zastanawiam czy kupić

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
zuken sliwka powinna pomóc na zaparcia
Jagatka daleko ode mnie mieszkassz? to podjade hehe
ja mam jeden polarowy z IKEI jeden bawełniany z BabyOno i jeden ciepły z jednej strony Minky a z drugiej taki misio/polarek - z takiego czegoś są narzuty miękkie na łóżka.
ola później to ruchy są czasem bolesne. Ja czuję często jak Leo wypycha rączkę albo stópkę - wtedy jest takie twarde małe coś rozpychające skórę jakby chciało wyjść ze skorupki hehe
nuno mamy 4 biedronki haha i w żadnej nie ma już

Nie wiem o której małż wróci, to ide sobie obiad odgrzać.
Kurde mam wraqżenie ze po tej inhalacji jeszcze bardziej mi sine nos zastał zaraz zrobie następną.
Heheh no trochę w pepco poogladaj
Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Zuken Mela młodsza od Mai tyle a Ty już jej stałe pokarmy wprowadzasz? nie za wcześnie? ja bym się bała, że jelitka na to nie gotowe zresztą ja przy kp planuję najwcześniej po 5. miesiącu coś zacząć wprowadzać a i to nie na wariata

I przy okazji się chwalę Maja dziś kończy 4 miesiące i gada już jak najęta regularne pyskówki mi tu odstawia
Dobre...
Brawa dla Elficzka
__________________
Jagatka_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 14:14   #409
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

God bez komentarza pozostawie te terminy.
Ola oklaski za kolejny tc
Elfka za kolejny miesiac u corci

Polozyli mnie na oddziale rano zrobili ktg, mocz, krew, potem badanie przez gina. Nic sie nie dzieje, szyjka 1,5 cm zamknieta. Potem zrobili mi test oksytocyny. Pod jego koniec skurcze byly bolesne z brzucha i krzyza...do tej pory mnie jeszcze lapia co jakis czas. Ale mowili, ze to sie moze rozejsc, bo to tylko test,czasem tylko rozwija sie z tego akcja. I w czasie testu jak bylam podpieta pod ktg to chlustnelo mi dwa razy. Myslalam, ze wody a to krew. Twierdza ze wszystko ok, ze to czop...nie wiem, bo czop to raczej z nitkami krwi powinien byc,a tu zywa krew. Potem ginka mnie badala mowila ze wszystko ok, ze to przy rozwiraniu szyjki nieby moze byc. Mam teraz podpache i mam kontolowac. Szpital ladny, personel poki co tez spoko.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013

Edytowane przez manieczka1
Czas edycji: 2014-11-21 o 14:21
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 14:15   #410
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Mania - mega kciuki!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:18   #411
Jagatka_N
Zakorzenienie
 
Avatar Jagatka_N
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Mania
__________________
Jagatka_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:44   #412
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Elfka, brawa za skończenie 4 miesiąca mówisz, że pyskówki?

Mania, ogromne kciuki ta krew mnie zmartwiła, no ale skoro panują nad sytuacją, to ok
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:52   #413
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Marszalka jablko podaje ze sloiczka pomoglo nam na zatwardzenia! Dzisiaj znowu byla kupa

Zubi chodzi mi o suszona sliwke bo wlasnie mamy problem z zaparciami i podobno jabluszko i suszona sliwka dobre na zatwardzenia

Elfka no tak juz jest, jedni wprowadzaja wczesniej inni pozniej, na szczescie to kazdego indywidualna decyzja i same wiemy i widzimy po naszym dziecku czy jest gotowe

My chcielismy zaczac pod koniec listopada troche probowac ale przez te zaparcia wyszlo wczesniej... Jestesmy juz po jabluszku i marchewce, mala zadowolona, wszystko jej smakuje
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 16:08   #414
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Mania 3maj się tam dzielnie. Kurcze też mnie ta krew zmartwila, ale skoro gin cię badała i mówiła ze ok, to na pewno jest ok
To tras czekamy na dobre wieści <3
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 16:12   #415
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Manieczka powodzenia jak najszybszej akcji, oby wszystko skończyło się szybko i dobrze dla Was obojga, wielkie kciuki !!!

Zuken brawo za pierwsze pokarmy, naprawdę aż miło się czyta, że tak się przyjęły super, że jelitka ruszyły do pracy po jabłuszku, tak jak kiedyś pisałam przy Filipie właśnie najlepszą receptą na wieczne zatwardzenia było wprowadzenie pokarmów stałych, od razu inne trawienie i regularne wypróżnianie, oby tak zostało Melci

Elfka gratulacje, ale zleciało
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 16:30   #416
marszalka
Zadomowienie
 
Avatar marszalka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 056
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Marszalka wprowadziłas na raz kaszke i marchewkę czy każde po kolei?
najpierw marchewke, kaszke 2 tyg później

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Marszalka a dajesz małej w ciągu dnia wodę? bo sobie teraz przypomniałam ze przy rozszerzaniu trzeba pogadać żeby twardych kup nie było.
ooo widzisz, to ja wody nie dawałam, dzisiaj herbatke koperkową zrobiłam. ale teraz będę przepajać, dzięki zubuś

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość

I przy okazji się chwalę Maja dziś kończy 4 miesiące i gada już jak najęta regularne pyskówki mi tu odstawia
za 4 m-ce Elfika

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Marszalka jablko podaje ze sloiczka pomoglo nam na zatwardzenia! Dzisiaj znowu byla kupa

Zubi chodzi mi o suszona sliwke bo wlasnie mamy problem z zaparciami i podobno jabluszko i suszona sliwka dobre na zatwardzenia

Elfka no tak juz jest, jedni wprowadzaja wczesniej inni pozniej, na szczescie to kazdego indywidualna decyzja i same wiemy i widzimy po naszym dziecku czy jest gotowe

My chcielismy zaczac pod koniec listopada troche probowac ale przez te zaparcia wyszlo wczesniej... Jestesmy juz po jabluszku i marchewce, mala zadowolona, wszystko jej smakuje
ja też uważam, ze każde dziecko jest inne i trochę indywidualnie trzeba podchodzić do rozszerzania, mojej bym wcześniej nie wprowadziła, bo i tak jest na nutramigenie z racji nietolerancji i my rozszerzamy z wytycznymi pediatry. czytałam gdzieś, że dziecko już jest gotowe do rozszerzania gdy zwraca uwagę na posiłki dorosłych, jakby już chciało jeść
marszalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 17:01   #417
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Zuken jabłuszko jak najbardziej ale ze śliwka bym się wstrzymała.
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 18:21   #418
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Poki co mam straszne bole krzyzowe,skurcze sa nimi przytlumione i b.slabe na ktg.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 18:24   #419
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Poki co mam straszne bole krzyzowe,skurcze sa nimi przytlumione i b.slabe na ktg.
Trzymaj się
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 18:26   #420
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Manieczka ze mną na sali były 2 dziewczyny z bólami krzyzowymi obie urodziny tego samego dnia. I współczuję boli krzyżowych ponoć są okropne :/
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 16:54:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.