Wszystko o Avonie - cz.36 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-22, 15:09   #4261
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi w sprawie maseczek do włosów AT to jeszcze pomyślę,ale wstępnie do farbowanych bardziej mnie chyba przekonuje
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 15:23   #4262
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Jestem w szoku, miałam mieć paczkę we wtorek a tu dziś sms z paczomatu
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 15:26   #4263
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi w sprawie maseczek do włosów AT to jeszcze pomyślę,ale wstępnie do farbowanych bardziej mnie chyba przekonuje
Odżywka do farbowanych jest bardzo fajna - włosy są nabłyszczone, trochę śliskie, gładkie, nie sterczą pojedyncze włoski.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 15:30   #4264
markac28
Raczkowanie
 
Avatar markac28
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Składalam 2 zamówienia w środę wieczór i myślałam że bada na poniedziałek a może nawet później a tu zdziwko prZed chwilą mi weszły 2 sms z paczkomatu. Jestem w szoku.

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

[QUOTE=markac28;49040973]Składalam 2 zamówienia w środę wieczór i myślałam że bada na poniedziałek a może nawet później a tu zdziwko prZed chwilą mi weszły 2 smsy z paczkomatu. Jestem w szoku
markac28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 15:57   #4265
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez markac28 Pokaż wiadomość
Składalam 2 zamówienia w środę wieczór i myślałam że bada na poniedziałek a może nawet później a tu zdziwko prZed chwilą mi weszły 2 smsy z paczkomatu. Jestem w szoku
Ta ja jestem lepsza, składałam wczoraj, w piątek przed 11 i też dzisiaj już mam paczkę w paczkomacie.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 15:59   #4266
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Czyli już wysyłają paczki zgodnie z tym jak powinni. Się ogarnęli może
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 16:07   #4267
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Czyli już wysyłają paczki zgodnie z tym jak powinni. Się ogarnęli może
Nie ich wina robią co mogą, tylko Wasza,że zamawiacie jak szalone.
Sama zamawiam codziennie paczuszkę na 50,00 zł , bo tak kapią mi zamówienia. Całe szczęście ,że mam upust stały 30% więc tak mi się opłaca.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-22, 16:08   #4268
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
dziewczyny,próbowałyście masek do włosów z Advance Techniques -do włosów farbowanych lub 'tę nowszą 'natychmiastowa naprawa'? zamówiłabym ale nie mogę się zdecydować którą brać chcę żeby dobrze się włosy rozczesywały,żeby była taka treściwa i śliska
Do farbowanych zdecydowanie lepsza.Ta 2 ma w info ,że tylko 1 x tydzień można.

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi w sprawie maseczek do włosów AT to jeszcze pomyślę,ale wstępnie do farbowanych bardziej mnie chyba przekonuje
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 16:11   #4269
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Nie ich wina robią co mogą, tylko Wasza,że zamawiacie jak szalone.
Sama zamawiam codziennie paczuszkę na 50,00 zł , bo tak kapią mi zamówienia. Całe szczęście ,że mam upust stały 30% więc tak mi się opłaca.
Ja też składałam już kilka i kilka jeszcze będę, już przeskoczyłam 30%. Ale też miałam opust z KR wcześniej. Mnie średnio obchodzi, że mają dużo zamówień, niech zatrudnią dodatkowe osoby jak się nie wyrabiają, a nie robią opóźnienia Podają termin dostawy to niech go się trzymają. Normalnie paczki są czasem dzień wcześniej, a w tym tygodniu były dzień później.
Za chwilę utonę w kartonach od tych częstych zamówień
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 16:49   #4270
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

To nie lepiej zamiast robić codziennie zamówienia to po prostu zbierać i robić np. co tydzień? Dziwne to, jeśli nikt pilnie czegoś nie potrzebuje.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 16:57   #4271
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
To nie lepiej zamiast robić codziennie zamówienia to po prostu zbierać i robić np. co tydzień? Dziwne to, jeśli nikt pilnie czegoś nie potrzebuje.
Tylko ja mam większość takich klientek, które nie lubią czekać. Zamawiają u mnie, bo mają pewność ,że za dwa dni to otrzymają.Jak trzeba to nawet na drugi dzień. Moim atutem jest właśnie ta prędkość. Wiele osób zostawiło swoje wcześniejsze konsultantki, które zamawiały raz na tydzień lub jeszcze rzadziej i przeszło do mnie. Dlatego muszę działać jak ekspres.
Np. w dużym zakładzie pracy konsultantka bywa raz w miesiącu ze swoim stoiskiem i wtedy sobie sprzedaje. Ale jak ktoś potrzebuje coś w międzyczasie to trafia do mnie.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?

Edytowane przez ankoro
Czas edycji: 2014-11-22 o 17:00
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-22, 17:00   #4272
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
To nie lepiej zamiast robić codziennie zamówienia to po prostu zbierać i robić np. co tydzień? Dziwne to, jeśli nikt pilnie czegoś nie potrzebuje.
I tak opust jeden więc co za różnica. A akurat u mnie to się odzywają klientki, które chcą na już, bo np. przyjeżdżają tylko w weekend. Na katalogu mam wypisane 3 terminy, ale klientki nawet jak przypominam to zapominają i często składają pomiędzy, jak mam na min. 50zł to składam częściej, bo po co czekać, a i mi łatwiej to ogarnąć mimo wszystko A klientki jednak się bardziej cieszą jak mają teraz niż jak mają za tydzień/dwa
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 17:07   #4273
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Tylko ja mam większość takich klientek, które nie lubią czekać. Zamawiają u mnie, bo mają pewność ,że za dwa dni to otrzymają.Jak trzeba to nawet na drugi dzień. Moim atutem jest właśnie ta prędkość. Wiele osób zostawiło swoje wcześniejsze konsultantki, które zamawiały raz na tydzień lub jeszcze rzadziej i przeszło do mnie. Dlatego muszę działać jak ekspres.
Np. w dużym zakładzie pracy konsultantka bywa raz w miesiącu ze swoim stoiskiem i wtedy sobie sprzedaje. Ale jak ktoś potrzebuje coś w międzyczasie to trafia do mnie.
U mnie każdy wie, że zamawiam raz na katalog. Mają dużo czasu do namysłu. Jeżeli ktoś chce coś pilnie to się pyta i oczywiście zamówię, ale każdy wie o tym i planuje zamówienie wcześniej.
Pracuję na co dzień i jeśli jeszcze miałabym robić na drugi etat i codziennie odbierać i roznosić paczki to bym zwariowała
Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
I tak opust jeden więc co za różnica. A akurat u mnie to się odzywają klientki, które chcą na już, bo np. przyjeżdżają tylko w weekend. Na katalogu mam wypisane 3 terminy, ale klientki nawet jak przypominam to zapominają i często składają pomiędzy, jak mam na min. 50zł to składam częściej, bo po co czekać, a i mi łatwiej to ogarnąć mimo wszystko A klientki jednak się bardziej cieszą jak mają teraz niż jak mają za tydzień/dwa
Niby tak, ale jeśli postawisz sprawę jasno i powiesz, że zamawiasz np. 1 raz na katalog, to będą wiedziały, że albo zamawiają jak się przypomnisz albo czekają do następnego. U mnie jak zapomną to po ptakach (chyba, że coś pilnego) - zresztą ja do tego nie dopuszczam, bo piszę parę dni przed terminem składania i w dany dzień pytam czy coś zamawiają.
A z tymi weekendowymi to już inna sprawa

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Aha i ja jako konsultantka i zarazem klient uważam, że większą frajdę sprawia mi czekanie co 3 tygodnie na kosmetyki, niż jakbym co chwilę mogła coś domówić, bo potrzebuję. Wolę planować wcześniej i zamawiać raz
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 17:10   #4274
sensitive17
Rozeznanie
 
Avatar sensitive17
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: południowa Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
U mnie każdy wie, że zamawiam raz na katalog. Mają dużo czasu do namysłu. Jeżeli ktoś chce coś pilnie to się pyta i oczywiście zamówię, ale każdy wie o tym i planuje zamówienie wcześniej.
Pracuję na co dzień i jeśli jeszcze miałabym robić na drugi etat i codziennie odbierać i roznosić paczki to bym zwariowała

Ja zamawiam zasadniczo raz w tygodniu, ale zdarza się ,że jeśli klientka chce szybciej towar, to informuję ,że owszem ,ale wtedy odbiór osobisty Wolę tak niż ma iść do Rossmanna kupić coś co jest jej natychmiast potrzebne
__________________
I poznałam wartość każdego uścisku dłoni, każdego spojrzenia w oczy. Każdego "dzień dobry" i "do widzenia". Każdego uśmiechu . Miałam to szczęście... Zobaczyłam Człowieka w człowieku.
sensitive17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 17:18   #4275
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez olla74 Pokaż wiadomość
Do farbowanych zdecydowanie lepsza.Ta 2 ma w info ,że tylko 1 x tydzień można.
Jeżeli piszesz o odżywce Natychmiastowa Naprawa to nigdzie nie ma napisane, że można jej używać raz w tygodniu. Można ją używać codziennie, ponieważ chroni włosy przy okazji czesania.

Edit: No tak, bo Wy tu o maskach, a ja o odżywkach Sarunieczka - ja na poprzedniej stronie pisałam o odżywce, o masce nic nie wiem

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez sensitive17 Pokaż wiadomość
Ja zamawiam zasadniczo raz w tygodniu, ale zdarza się ,że jeśli klientka chce szybciej towar, to informuję ,że owszem ,ale wtedy odbiór osobisty Wolę tak niż ma iść do Rossmanna kupić coś co jest jej natychmiast potrzebne
Dobry sposób

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2014-11-22 o 17:15
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 17:27   #4276
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Próbowałyście brokat do paznokci z CT?
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 17:47   #4277
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
U mnie każdy wie, że zamawiam raz na katalog. Mają dużo czasu do namysłu. Jeżeli ktoś chce coś pilnie to się pyta i oczywiście zamówię, ale każdy wie o tym i planuje zamówienie wcześniej.
Pracuję na co dzień i jeśli jeszcze miałabym robić na drugi etat i codziennie odbierać i roznosić paczki to bym zwariowała

Niby tak, ale jeśli postawisz sprawę jasno i powiesz, że zamawiasz np. 1 raz na katalog, to będą wiedziały, że albo zamawiają jak się przypomnisz albo czekają do następnego. U mnie jak zapomną to po ptakach (chyba, że coś pilnego) - zresztą ja do tego nie dopuszczam, bo piszę parę dni przed terminem składania i w dany dzień pytam czy coś zamawiają.
A z tymi weekendowymi to już inna sprawa

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Aha i ja jako konsultantka i zarazem klient uważam, że większą frajdę sprawia mi czekanie co 3 tygodnie na kosmetyki, niż jakbym co chwilę mogła coś domówić, bo potrzebuję. Wolę planować wcześniej i zamawiać raz
Wszystko zależy od organizacji pracy i okoliczności. Mąż odbiera mi paczki z paczkomatu wracając z pracy, bo ma paczkomat po drodze. Klientki mam w jednym miejscu, wiec rozwożenie nie wchodzi w rachubę , bo i tak codziennie są razem.A ja jako konsultantka wolę mieć małe paczki, bo łatwiej to wszystko ogarnąć.Codziennie 2-3 klientki dla mnie są lepsze niż naraz 15-20. Jak im nie dostarczę kosmetyków w krótki czasie to kupią w Rossmannie lub na stoiskach Avonu,które są wszędzie ( ośrodki zdrowia, place, supermarkety, sklepy osiedlowe).Dostosowałam po prostu swój sposób sprzedaży do zapotrzebowania.I wszyscy zadowoleni.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?

Edytowane przez ankoro
Czas edycji: 2014-11-22 o 17:48
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 17:54   #4278
sensitive17
Rozeznanie
 
Avatar sensitive17
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: południowa Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Próbowałyście brokat do paznokci z CT?
To mnie rozbawiłaś Co prawda zjadłam dziś trochę brokatu w pracy (mimo chodem ) ale smaku nie pamiętam

Teraz poważnie Brokat jak brokat, pięknie się błyszczy przy odpowiednim potraktowaniu
__________________
I poznałam wartość każdego uścisku dłoni, każdego spojrzenia w oczy. Każdego "dzień dobry" i "do widzenia". Każdego uśmiechu . Miałam to szczęście... Zobaczyłam Człowieka w człowieku.
sensitive17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 18:11   #4279
sylwunia23
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 423
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Ja też dostałam email z tego adresu, godzinkę temu ale u mnie faktycznie błyszczyk był w brakach

Szanowna Pani, Szanowny Panie,
Informujemy, że brakujący produkt/y
ULTRALSNIACY BLYSZ/ABSOL NOURISHING NUDE


oczekujący na dosłanie jest już dostępny w naszym magazynie. Zachęcamy do złożenia zamówienia.
Też dostałam takiego maila - najpierw o 0.30 sprostowanie: "Szanowna Pani, Szanowny Panie,

Informujemy, że w dniach 21-22 listopada w wyniku błędu może Pani/Pan otrzymać wiadomość informującą o dostępności produktu nie zawierającą jego nazwy. Prosimy o jej zignorowanie.

Przepraszamy,
Dział Obsługi Konsultantek
Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o"

a godzinę póżnej: "Szanowna Pani, Szanowny Panie,
Informujemy, że brakujący produkt/y

oczekujący na dosłanie jest już dostępny w naszym magazynie. Zachęcamy do złożenia zamówienia." Gdzie w treści nie było wymienionego brakującego produktu (a czekam na wieszaczek arbuz). Podejrzewam, że kombinują z uruchomieniem opcji powiadamiania mailem każdą kk indywidualnie o jej brakach, że są dostępne stąd te maile

Ponawiam pytanie, może się któraś z Pań orientuje chciałam sobie zamówić matujący podkład luxe z demo, ale nie wiem jaki odcień jest zbliżony do natural beige podkładu matującego w musie?
sylwunia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-22, 18:15   #4280
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Ja generalnie zamawiam raz ale czasem klientce albo mi wpadnie w oko po tym zamówieniu więc nie wiem czemu miałabym nie zamawiać. Informuję jednak że główne zamówienie już robiłam i jak będzie na min 50 zł to zamowie.
Obejść do paczkomatu i wrócić to dla mnie 5 min.

Z k16 o dziwo mimo promocji w Rossmannie 1+1 gratis i w Naturze -40% miałam sporo zamówień na kolorowke (sama się splukalam w Rossie wydając 300zł, dziś poprawilam w Naturze a na poczatku grudnia -40% na kolorowke niektórych firm w Hebe....)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 18:28   #4281
carla252
Rozeznanie
 
Avatar carla252
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 786
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez sylwunia23 Pokaż wiadomość
Też dostałam takiego maila - najpierw o 0.30 sprostowanie: "Szanowna Pani, Szanowny Panie,



Informujemy, że w dniach 21-22 listopada w wyniku błędu może Pani/Pan otrzymać wiadomość informującą o dostępności produktu nie zawierającą jego nazwy. Prosimy o jej zignorowanie.



Przepraszamy,

Dział Obsługi Konsultantek

Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o"



a godzinę póżnej: "Szanowna Pani, Szanowny Panie,

Informujemy, że brakujący produkt/y



oczekujący na dosłanie jest już dostępny w naszym magazynie. Zachęcamy do złożenia zamówienia." Gdzie w treści nie było wymienionego brakującego produktu (a czekam na wieszaczek arbuz). Podejrzewam, że kombinują z uruchomieniem opcji powiadamiania mailem każdą kk indywidualnie o jej brakach, że są dostępne stąd te maile



Ponawiam pytanie, może się któraś z Pań orientuje chciałam sobie zamówić matujący podkład luxe z demo, ale nie wiem jaki odcień jest zbliżony do natural beige podkładu matującego w musie?

natural glamour ja mam podklad luxe w buteleczce i jest idealny naturalny w musie powinien byc rowniez tak dobry


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
carla252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 18:36   #4282
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Ja sobie zamówiłam próbki 4 podkładów to może jutro potestuję - w tym Natural Glamour Luxe i Luxe Miracle.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 18:38   #4283
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

[QUOTE=carla252;49029625]ale mejla przed chwila dostalam od avon wyslali sami z siebie: PRODUKT OCZEKUJACY NA DOSLANIE JEST JUZ DOSTEPNY. Szanowna Pani, Szanowny Panie,
Informujemy, że brakujący produkt/y
..
Też dostałam 2 takie wiadomości,to chyba jakiś błąd bo ja nie mam nic w brakach.

Odżywki natychmiastowa naprawa nie stosowałam ale mam maskę z tej serii i nie polecam,włośy po niej są szorstkie,cieżko rozczesać,obciążone.

Edytowane przez ula2689
Czas edycji: 2014-11-22 o 18:59
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 18:42   #4284
carla252
Rozeznanie
 
Avatar carla252
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 786
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja sobie zamówiłam próbki 4 podkładów to może jutro potestuję - w tym Natural Glamour Luxe i Luxe Miracle.

kocham luxe adaptujacy, uzywalam roznych podkladow nawet z wyzszej polki yves saint laurent , ale ten luxe to prawdziwe cudo , krycie idealne , co prawda mam cere mieszana i po paru godzinkach juz sie swiece ale jak uzwam podkladu adaptujacego oraz puder w kamieniu luxe to makijaz dluzej sie utrzymuje mam natural glamour oraz medium bisque oraz w kamieniu te dwa.


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
carla252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 19:01   #4285
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Czyli już wysyłają paczki zgodnie z tym jak powinni. Się ogarnęli może
nie do końca się ogarnęli, bo ja składałam w czwartek raniutko i nadal cisza
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 19:06   #4286
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Niby tak, ale jeśli postawisz sprawę jasno i powiesz, że zamawiasz np. 1 raz na katalog, to będą wiedziały, że albo zamawiają jak się przypomnisz albo czekają do następnego. U mnie jak zapomną to po ptakach (chyba, że coś pilnego) - zresztą ja do tego nie dopuszczam, bo piszę parę dni przed terminem składania i w dany dzień pytam czy coś zamawiają.
A z tymi weekendowymi to już inna sprawa
Nie, u mnie to będzie tak, że pójdą do drogerii, miałabym duuuużo mniejsze zamówienia zamawiając raz na katalog. Piszę 3 terminy, ale jak mam zamówienie za min. 50zł to składam częściej. Każda chce w innym terminie, bo np. po wypłacie, a każda moja klientka ma wypłatę w innym terminie A nawet jak powiem, że może później zapłacić, a już zamówić to nie chce, woli zrezygnować.

Też pracuję, ale mam pocztę koło pracy i tam odbieram paczki albo w paczkomacie po drodze. A kosmetyki same sobie najczęściej odbierają, bo ja mam klientki tylko w rodzinie i pracy Więc ja się nie narobię dodatkowo, więcej pracy mam jakbym złożyła zamówienie na te 1,5tys(bo tyle się już w jednostkowych uzbierało, na pierwszy termin po przypominaniu smsami, że składam zamówienie miałam na jakieś 300zł i tak by pewnie zostało jak bym już nie składała ) i miała to wszystko rozdzielić niż jak zamawiam i rozdzielam na bieżąco.

Edytowane przez taka jedna
Czas edycji: 2014-11-22 o 19:08
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 19:11   #4287
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

możecie mi coś powiedzieć coś o bieżniku na stół z lampkami ? jakieś real zdj ?
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 19:14   #4288
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
możecie mi coś powiedzieć coś o bieżniku na stół z lampkami ? jakieś real zdj ?
Podłączam się do pytania, też się nad nim zastanawiam tylko ta cena No i taki krótki jakiś mi się wydaje.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 19:18   #4289
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez sensitive17 Pokaż wiadomość
To mnie rozbawiłaś Co prawda zjadłam dziś trochę brokatu w pracy (mimo chodem ) ale smaku nie pamiętam

Teraz poważnie Brokat jak brokat, pięknie się błyszczy przy odpowiednim potraktowaniu
Ale ładne w ogóle to to? Nie wygląda tandetnie?
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 19:24   #4290
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.36

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
To nie lepiej zamiast robić codziennie zamówienia to po prostu zbierać i robić np. co tydzień? Dziwne to, jeśli nikt pilnie czegoś nie potrzebuje.
a po co czekać poza tym na pierwszy termin zamawiam np koło tysiaka, a katalog kończę 2 tysiącami, więc szkoda by mi było nie posyłać kilku dodatkowych małych zamówień
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-04 12:46:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.