Grudniowe Mamusie cz. V - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-02, 21:35   #1081
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

ja jestem rozerwana....rozmawiałam właśnie z mamą i powiedziała że z tygodniowym dzieckiem (teoretycznie tak mam termin) nawet nie sama jazda ale zmiana otoczenia-w sensie bakteriologicznie że inne powitrze- to bardzo zły pomysł.... i że tak malutkie dziecko nie powinno być tak przewożone. chyba że trzeba do szpitala...
znowu teściowa która mieszka 4min samochodem od nas twierdzi że przecież u niej wszystko będzie na cacy i jak tylko sobie życze....

i jeszcze brakuje mi jednego jedynego punktu w promocji wedla i okazuje się że kupiłam nie promocyjną czekoladę!!!! boz.....niech te hormony ktoś zabierze

Edytowane przez Basjenia
Czas edycji: 2014-12-02 o 21:41
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 21:43   #1082
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Dziewczyny no właśnie tego się obawiam, że u nas będzie podobnie
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 21:46   #1083
Ringo6
Zadomowienie
 
Avatar Ringo6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 260
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Bimbunia

Ja też cichaczem liczę na spędzenie świąt w szpitalu... bo u nas też będzie dużo ludzi w święta.
__________________
09.12.09r.
12.05.2012r.
11.04.2014r. II
Kopniaczki 19/40
12.12.14r. <3N<3
Ringo6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 21:50   #1084
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
ja jestem rozerwana....rozmawiałam właśnie z mamą i powiedziała że z tygodniowym dzieckiem (teoretycznie tak mam termin) nawet nie sama jazda ale zmiana otoczenia-w sensie bakteriologicznie że inne powitrze- to bardzo zły pomysł.... i że tak malutkie dziecko nie powinno być tak przewożone. chyba że trzeba do szpitala...
znowu teściowa która mieszka 4min samochodem od nas twierdzi że przecież u niej wszystko będzie na cacy i jak tylko sobie życze....

i jeszcze brakuje mi jednego jedynego punktu w promocji wedla i okazuje się że kupiłam nie promocyjną czekoladę!!!! boz.....niech te hormony ktoś zabierze
Ja sobie nie wyobrażam tego, że będę jeździć gdzieś z Małą Tym bardziej jak będzie sporo osób na święta. Nie dość, że wigilia zazwyczaj jest w późniejszych godzinach, to pełno ludzi pochylających sie nad Małą mnie przeraża. Może i źle będzie to wyglądać w rodzinie ale dla mnie liczy się dobro dziecka bo później gdy zachoruje to ja będę z tym się męczyć nie oni.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 21:51   #1085
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 19marta90 Pokaż wiadomość
Za wodę się nie wypłacisz :-D :-D
20 min to mój prysznic na co dzień trwa także raczej nie powinno być jakiejś znaczącej różnicy

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Pisał ktoś do blow?
Wydaje mi się że Blow pisała że nie będzie miała dostępu do internetu dlatego zostawiła nr tel na Klubie.

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Dziewczyny i co pijecie te ziolka? Ciekawe czy podzialaja coś bo zastanawiam się nad kupnem
Ja piję od tygodnia i nie wiem czy coś dają czy nie. To chyba w trakcie porodu będzie można stwierdzić skoro mają wzmocnić skurcze

Bimbunia
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 22:02   #1086
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

no u nas to nasza 3-wiadomo od Tż mama z babcią a ode mnie mama,siostra,brat...bardz iej się okroić nie da... i niby wszyscy wyrozumiali i świadomi.... bo mama z teściową będą gotować i wszsytko gotowe ma do nas wjechać... moja mama powiedziała że możemy nawet na papierowych talerzykach jeść żeby nie robić problemu. bo najważniejsza jest obecność... i że możemy zjeść tylko zupkę cienką dla mojej przyjemności i towarzystwa...
omg...

ja piję szklankę w porywach do dwóch z liści malin.... nie wiem czy to moje wrażenie ale tak jakby po odczuwam trochę silniejsze skurcze...
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 22:14   #1087
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja ze względu na to, że mam rodziców swoich blisko siebie to u nich zapewne wigilie spedze. Oczywiście zależy to od tego kiedy Mała się urodzi bo jak Jej zachce się siedzieć do tp to pojadę do teściów, jednak liczę na rozwiązanie na kilka dni przed tp, tak może z tydzień żebym jeszcze ogarnęła wszystko co związane ze świętami
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-02, 22:22   #1088
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Suqub a gdyby się okazało tydzień wcześniej...nie boisz się z tygodniowym dzieckiem w środku zimy?ile by to nie było km czy min?
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 22:23   #1089
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
Suqub a gdyby się okazało tydzień wcześniej...nie boisz się z tygodniowym dzieckiem w środku zimy?ile by to nie było km czy min?
Jeżeli urodzi się tydzień wcześniej to będę u swoich rodziców, dzieli nas kilka schodków.
A teście będą mogli przyjechać w któryś dzień świat. Chamsko wyjdzie ale więcej gości nie chce.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...

Edytowane przez Suqub
Czas edycji: 2014-12-02 o 22:25
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 22:44   #1090
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Ringo6 Pokaż wiadomość
Bimbunia

Ja też cichaczem liczę na spędzenie świąt w szpitalu... bo u nas też będzie dużo ludzi w święta.
Widzę, że nie jestem sama. Kto by pomyślał, że człowiek w święta w szpitalu będzie chciał leżeć?
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 23:07   #1091
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Serce rosnie jak sie czyta jak nasze swiezo upieczone Mamusie daja sobie swietnie rade z Maluszkami...gratulacje klaski:

Linka opisz kiedys jak to u Was wygladalo... powodzenia w docieraniu sie

Inka pieknosc wydalas na swiat

Bimbunia...po Twoich wczesniejszych wpisach jak napisalas ze jestes na porodowce to zabrzmialo jak zart latwego porodu ...a moze juz po wszystkim


Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
gratulacje !



hahaha fajnie napisane, taka ich uroda no tak to z tymi dzieciami bywa

ja się boję cesarki, traktuję to i odbieram dosłownie, jako ciężką operację, która niesie za sobą ryzyko poważnych powikłań. chcąc nie chcąc podpisując zgodę na cesarkę, podpisujemy, że mamy świadomość tego, że coś może pójść nie tak.
Nie dość, że ja się boję tej cesarki, to sobie właśnie poczytałam papiery co dostałam ze szpitala, i o 90% z nich nie miałam pojęcia.
Co ciekawego wyczytalas w tych papierach o czym wczesniej nie wiedzialas?


Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
ja też o K nic nie kojarzę. Ale racja! tego jest tyle, że ciężko ogarnąć




piękna jest gratulacje



ja też się bałam, dobrze, że nie miałam okazji wczytywać się, bo pewnie byłabym spanikowana





już niedługo



Trusia trzymam kciuki, żeby sn ci się udało



czyli to źle, że zanikają?? ja już od 2-3 dni prawie nie mam a od cc dziś mija 8 dni. Powinnam się martwić?
Mysle, ze nie. Czytalam ze po cesarce ssakiem wyciagna wiekszosc brudow ze srodka i juz znacznie mniej z nas powinno leciec niz po zwyklym porodzie...ale wiadom lepiej to skonsultowac z kims kompetentnym
Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
wcale nie


dokładnie, ja tez tak mam

dziewczyny na wcześniejszych wątkach czytałam że ciężarne piły olejek rycynowy na rozkręcenie akcji porodowej... troche to dla mnie dziwne bo tego olejku używałam zawsze tylko na rzęsy jako odżywki. co wy o tym myślicie?
Lepszy bedzie wspomniany juz wiesiolek
Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
O olejku rycynowym nie czytałam i chyba bym nie zaryzykowała. Czytałam za to o olejku z wiesiołka i mam zamiar go zakupić

http://www.benc.pl/czytelnia/431/zio...i-po-porodzie/
Ooo...to nawet potwierdza, ze ta mieszanka ktora pije ma sens...
A tak generalnie to picie zielska czy branie wiesiolka nie daje zadnych objawow tak na teraz - ma nam tylko ulatwic sam porod
Cytat:
Napisane przez antosia5 Pokaż wiadomość
Inka, gratulacje i dużo duzo zdrówka Córeczka prześliczna

Dziewczyny, a zamierzacie czyms smarować piersi w trakcie karmienia? Zakupiłam sobie na dniach serum do biustu Cattier, ale dopiero na opakowaniu doczytalam ze nie uzywac w trakcie karmienia Wiec pouzywam do porodu, a potem nie wiem co
Podlinkuj ten krem z jakiejs strony gdzie jest sklad
Ja wlasnie ostatnio kliknelam krem do cyckow z tej promocji na pacie co Wam podlinkowalam i zamierzam sie nim normalnie smarowac bo wiem, ze nie ma tam zadnego syfu tylko nieszkodliwe skladniki kondycjonujace skore

Cytat:
Napisane przez maczuma Pokaż wiadomość
Też się martwię o Blow...

Trusia,

Mnie mój małż wczoraj zaskoczył. Poszłam na wizytę, a on musiał gnać do banku, żeby mu nie zamknęli. Ja wychodzę, a on dumnie przez miasto z wózkiem paraduje - to nic, że w gondoli zamiast dziecka góra od spacerówki i trochę ludzie się dziwnie na niego patrzyli jak on taki zadowolony szedł

Moj maz tez byl tym dzielnym zdobywca co wozek do domu przytaszczyl...bo ja sie nie moglam zdecydowac <torba>

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2014-12-02 o 23:16
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-02, 23:44   #1092
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Trusia, no ja miałam być pierwsza (przed Tobą i Inką ) ale teraz to już nie wiem, może poczekam na Ciebie? :P

a tak serio, to licze na porod do konca tego tyg, bo inaczej w nast zaczne obgryzac paznokcie ze stresu
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 00:28   #1093
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
O olejku rycynowym nie czytałam i chyba bym nie zaryzykowała. Czytałam za to o olejku z wiesiołka i mam zamiar go zakupić

http://www.benc.pl/czytelnia/431/zio...i-po-porodzie/
U nas na sr tez o tym olejku wspominali (choc wtedy pomylilam go z tym do masowania krocza (chyba nawet Wam tu pisalam)- na czym innym bylam skupiona)
Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Nie będę smarowac bo chce przede wszystkim karmić
Ja własnie też chcę karmić Ale chcialabym też jakos zadbać o skórę
Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
Inka gratulacje!

Ja Wam opisu nie wstawie bo nie chce nawet wracać do tego dnia. Dopiero dochodzę do siebie psychicznie i myślę że długo będzie się za mną to ciągnęło.

Z dnia na dzień lepiej poznaje moja córkę..nie jest łatwo ani różowo ale jakoś idzie do przodu..aczkolwiek nada jestem przerażona i nie do końca się czuje.

Pozdrawiam wszystkie i życzę powodzenia :-*
Powodzenia
Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Dziewczyny i co pijecie te ziolka? Ciekawe czy podzialaja coś bo zastanawiam się nad kupnem
Ja pijam te licie malin i melissy- na razie nic poza tym Jeszcze gdzies czytalam ( nie pamitam gdzie) żeby pić siemie lniane mielone- podobno cos tam pomaga ze sluzem itd
Cytat:
Napisane przez karooka Pokaż wiadomość
Linka - aż tak? przykro mi, tym bardziej że tak czekalas na ten moment i swoją córcię. A ja zawsze myślałam, że uraz można mieć po porodzie sn, a po cc to tylko kwestia gojenia...
Wracaj do pełni sił. Połóg to b.ciezki czas ale pomyśl, ze za 1-2miesiace będziesz szczesliwą mamuśką!

Inka-gratulacje-jesteśmy z Ciebie dumne, oby ten power został na dlugo

Strasznie Wam zazdroszczę - ja juz chce mojego synka przy sobie!!!
No wlasnie to tak nie jest- jak w przypadku sn tak i w przypadku cc mozna miec rózne doświadczenia - widziałam to po moich najbliższych
Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
To chyba dla mnie już za późno no nic zostaje gimnastyka i schody
Ja jutro sie biore za mycie okien

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
zarzuciłam ćwiczenia, gdyż najprawdopodobniej z powodu nadciśnienia będę mieć cc.

ja wlasnie zaczynam żałowac, że nie zakupiłam nawet tego droższego- teraz chyba za pózno
Cytat:
Napisane przez bimbunia_ Pokaż wiadomość
Uwaga rodze od 16 na porodowce jestem. Wody mi odeszly jak z wiadra. Nie wypuszcza mnie juz bez rozwiazania
Az musialam sie cofnąc i jeszcze raz przeczytac czy to nie Ty pisalas o tym sloniu
Trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

Podlinkuj ten krem z jakiejs strony gdzie jest sklad
Ja wlasnie ostatnio kliknelam krem do cyckow z tej promocji na pacie co Wam podlinkowalam i zamierzam sie nim normalnie smarowac bo wiem, ze nie ma tam zadnego syfu tylko nieszkodliwe skladniki kondycjonujace skore
To jest jedna z tych naturalnych firm ( od paru lat juz na takie sie przerzucam z pewnymi grzechkami). Ja w sumie nie widze nic strasznego,ale sama nie wiem:
Ingredients (INCI): Aqua, Hamamelis Virginiana Water*, Dicaprylyl Ether, Glycerin, Helianthus Annuus Hybrid Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Glyceryl Stearate Citrate, Polyglyceryl-3 Stearate, Kigelia Africana Fruit Extract, Cyathea Cumingii Leaf Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Commiphora Mukul Resin Extract, Sclerotium Gum, Hydrogenated Lecithin, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Caprylate, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, CI 77019 (Mica), CI 77891 (Titanium Dioxide), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Tocopherol, Parfum, Citronellol, Limonene, Linalool.
* organic
99% of total ingredients have natural origin
12% of total ingredients are organic
.
A możesz jeszcze raz podać co to za smarowidlo zakupiłaś Ja jeszcze gdybam nad olejkiem od Martiny Gebhardt albo Weledy Choc wolalabym coś mnie tłustego



A w ogóle ciekawe czy któryś z naszych maluchów zechce wyjśc na świat w mikolajki

Edytowane przez antosia5
Czas edycji: 2014-12-03 o 00:29
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 04:00   #1094
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Antosia mi wyszły rozstepy i odechcialo mi się smarowania

Ja okna umylam dwa tygodnie temu nawet firanki wyprasowalam i sama zawiesilam i co? Buuuu :-( coś czuję ze trzeba go będzie wypraszac oksy
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 05:03   #1095
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Trusia, don't worry, mi też dopiero teraz wyszły rozstepy. A myślałam, że stanie się cud i jednak ich nie będzie... a może z tymi oknami to trochę za wcześnie było i dlatego nie podziałalo - ja za porządki biorę się w przyszłym tygodniu
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 05:14   #1096
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez maczuma Pokaż wiadomość
Trusia, don't worry, mi też dopiero teraz wyszły rozstepy. A myślałam, że stanie się cud i jednak ich nie będzie... a może z tymi oknami to trochę za wcześnie było i dlatego nie podziałalo - ja za porządki biorę się w przyszłym tygodniu
Ja już miałam na tylku całym a teraz trochę na udach i piersiach parę no trudno..teraz to dla mnie za zimno na okna bo boję się chorupska a u mnie cały czas na minusie. W sobotę było zmywanie podłog i fug i też cisza jak będzie miało być to ruszy samo i tyle

Sasia to w końcu my będziemy chodzić jak słonie :-D chociaż ja zamawialam 3 grudnia ale nic na to nie wskazuje

---------- Dopisano o 06:14 ---------- Poprzedni post napisano o 06:12 ----------

Ciekawe jak tam Bimbunia ;-)
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 05:34   #1097
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Witam się z rana
Noc udało mi się przespać bo pielęgniarki zabrały Mile do siebie ponoć była bardzo grzeczna dopóki nie zobaczyła Mnie,jak Ja jestem obok to albo Cyc albo płacz,mam nadzieje ze jej to minie

Bimbunia kobietom Ty dawaj znać

Kasienka za dzisiaj

Trusia no właśnie dzisiaj 3 Ja zaliczylam fall start ale Ty dotrzymaj umowy :p

Nad rozstepami z Wami nie poplacze bo póki co to spadły na dalszy plan przy moim cudownym brzuchu
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 05:54   #1098
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Witam się.
Co do rozstępów to wczoraj zobaczyłam 2 kreski na brzuchu, jak w lustro spojrzałam. Oczywiście biegiem do TŻa aby sprawdził co to?!! no bo ja nie widzę :-P ale na szczęście okazało się, ze wcześniej mocniej się podrapałam i takie ślady mi zostały
Dzisiaj mam wizytę u dentysty i szczerze mówiąc nie mam najmniejszej ochoty tam iść leń straszny ze mnie.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 06:46   #1099
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Inka to Emilcia szaleje za mama :-D czuję zapach mleczka ;-)
Coś czuję ze Julian odziedziczył gen spoznialstwa po mnie
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 07:39   #1100
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

Lepszy bedzie wspomniany juz wiesiolek

Ooo...to nawet potwierdza, ze ta mieszanka ktora pije ma sens...
A tak generalnie to picie zielska czy branie wiesiolka nie daje zadnych objawow tak na teraz - ma nam tylko ulatwic sam porod

Podlinkuj ten krem z jakiejs strony gdzie jest sklad
Ja wlasnie ostatnio kliknelam krem do cyckow z tej promocji na pacie co Wam podlinkowalam i zamierzam sie nim normalnie smarowac bo wiem, ze nie ma tam zadnego syfu tylko nieszkodliwe skladniki kondycjonujace skore

dokładnie zielsko ma nam pomoc juz w trakcie porodu tak mysle


Podlinkujesz jeszcze raz ten krem do cyckow bo chyba cos nie doczytalam a chetnie po porodzie bym czyms je smarowala.


Cytat:
Napisane przez antosia5 Pokaż wiadomość
U nas na sr tez o tym olejku wspominali (choc wtedy pomylilam go z tym do masowania krocza (chyba nawet Wam tu pisalam)- na czym innym bylam skupiona)

Ja własnie też chcę karmić Ale chcialabym też jakos zadbać o skórę

Ja pijam te licie malin i melissy- na razie nic poza tym Jeszcze gdzies czytalam ( nie pamitam gdzie) żeby pić siemie lniane mielone- podobno cos tam pomaga ze sluzem itd

A w ogóle ciekawe czy któryś z naszych maluchów zechce wyjśc na świat w mikolajki
[/SIZE]
Podejrzewam ze ktos sie zdecyduje ja pije rozne mieszanki nie zaszkodza a wrecz moga pomoc. Masujesz nadal krocze? Ja sie wlasnie zastanawiam czy przy rozwarciu jest to bezpieczne
Co do kremow to polecajcie bede mogla cos wybrac


Mam dziwne pytanie czy ktoras z was czuje taki jakby nacisk/ucisk na miesnie odbytu? Czuje ostatnio spory dyskomfort i zastanawiam sie czy maly nie. Znizyl sie jeszcze bardziej
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.

Edytowane przez Paulinkus
Czas edycji: 2014-12-03 o 07:42
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 07:54   #1101
Kasiulka07
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulka07
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 404
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Witam się nieprzytomna
W nocy w ogóle nie mogłam spać, rano jeszcze musiałam wstać na wyniki a teraz zjadłam śniadanie i oczy mi się zamykają aż chyba pójdę się położyć na dodatek jeszcze brzuch mnie coś pobolewa
Bimbunia ale Cię wczoraj nagle ruszyło, pewnie już jest po wszystkim i masz synka koło siebie
__________________
04.08.2012r.



Kasiulka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 07:58   #1102
skrzatek24
Rozeznanie
 
Avatar skrzatek24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 576
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Dzień dobry,
Spodziewałam się wieści od Bimbuni a tu nic. Czekamy dalej

Co do rozstępów - całą ciążę nie miałam a jakies dwa tygodnie przed porodem pojawiły mi się 3 w miejscu w którym Natalia najbardziej się wypychała
skrzatek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 07:58   #1103
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Pisała któraś z Was do niej ??
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 07:59   #1104
Linea86
Raczkowanie
 
Avatar Linea86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 366
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Inka Ty sie ciesz, ze Emilka jest tak za Toba bo jak troszkę podrosnie to bedzie bardziej wpatrzona w tatusia niz w mamusie
__________________
Linea86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 07:59   #1105
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Macie tu zdjęcie mojej miłości z wczorajszego rodzinnego zmieniania pieluchy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1417593574520.jpg (72,3 KB, 76 załadowań)
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 08:03   #1106
Kasiulka07
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulka07
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 404
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Macie tu zdjęcie mojej miłości z wczorajszego rodzinnego zmieniania pieluchy
Jaka kruszynka
__________________
04.08.2012r.



Kasiulka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 08:41   #1107
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez antosia5 Pokaż wiadomość


ja wlasnie zaczynam żałowac, że nie zakupiłam nawet tego droższego- teraz chyba za pózno


[/SIZE]
tzn. ja nie żałuję i tak tego zakupu, bo ćwiczyłam 4 tygodnie, więc na marne nie poszło - przynajmniej mięśnie wyćwiczone ale wiadomo, nastawiałam się na poród naturalny, a teraz nie mam pojęcia jak to się skończy.

Za dwie godziny jadę do lekarza, na ktg i usg. Może czegoś się dowiem.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 09:19   #1108
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Witam sie. Od 3 w nocy mialam impreze do 7 rano mala wolala koncertowac niz spac

potem pospalysmy jeszcze dwie godizny i wlasnie wyjrzalam przez okno a tam snieg pada.
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 10:05   #1109
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
dokładnie zielsko ma nam pomoc juz w trakcie porodu tak mysle


Podlinkujesz jeszcze raz ten krem do cyckow bo chyba cos nie doczytalam a chetnie po porodzie bym czyms je smarowala.




Podejrzewam ze ktos sie zdecyduje ja pije rozne mieszanki nie zaszkodza a wrecz moga pomoc. Masujesz nadal krocze? Ja sie wlasnie zastanawiam czy przy rozwarciu jest to bezpieczne
Co do kremow to polecajcie bede mogla cos wybrac


Mam dziwne pytanie czy ktoras z was czuje taki jakby nacisk/ucisk na miesnie odbytu? Czuje ostatnio spory dyskomfort i zastanawiam sie czy maly nie. Znizyl sie jeszcze bardziej
Ja czuję jak długo pochodzę także pewnie główki już naszych Maluszkow nisko ;-)

Wczoraj nawet mnie trochę przeczysciolo co ja miałam problem z zaparciami..
A jeszcze położna mi wczoraj powiedziała ze jak ja tyle magnezu tak długo bralam to na pewno po terminie urodze wróżka się znalazła ;-)

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Doloresd to trzymam kciuki za wizytę dawaj znać!

Alekaz to mała daje Ci popalić nie ma co śpi w lozeczku czy razem z. Tobą? Tzn gdzie nie chce spać? Mały rozbojnik mam nadzieję ze możesz trochę odespać codziennie w dzień

Śniegu zazdroszczę u mnie nie ma jeszcze :-(

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Ale tu cisza halo Mamuski! A co dopiero jak urodzimy nikt tu nie zagladnie :-(
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 10:06   #1110
karooka
Raczkowanie
 
Avatar karooka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 300
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Dzień dobry

Jeju dziewczyny jak tu cicho i spokojnie... Ewidentnie daje się odczuć, że część naszych największych gaduł urodziła i nie mają czasu na wizaż

Dziś przyszła nasza bryka na razie odpakowałam tylko fotelik z bazą samochodową i wyobraziłam sobie naszego malca jak tam siedzi
Mężuś wróci z pracy to będzie wózio składał

Paulinkus, ja też mam takie wrażenie. Dziwne, ale całe krocze i okolice odbytu mnie bolą Spojenie to już nawet nie wspominam. Gdyby nie to, to ogólnie super ale wczoraj już stwierdziłam, że czas przestać chojraczyć tylko rzeczywiście trzeba zacząć się oszczędzać.

Dziś mam ponoć dostać pierwszy przelew z ZUS, po 2miesiącach czekam z niecierpliwością

Ciekawe jak tam Bimbunia nasza?
karooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 21:57:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.