Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staraniach V - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-03, 19:40   #961
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Jul, o widzisz, to by się zgadzało, bo on dużo siusia brzuszek nie boli
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 19:44   #962
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cloud - poszlabym skonsultowac to z innym pediatra.

Przypomnialo mi sie jak kiedys poszlam z Malym do wlasnie takiej starej baby. Tez tania, niby opinie dobre ale to co uslyszalam w poczekalni kiedy tlumaczyla babce, ze dzieci maja mozg w postaci plynnej to opadly mi rece. Mowila, ze nie wolno gwaltownie bujac w wozku bo ten plyn obija o sciane glowy i cos tam sie potem dzieje
Masakra. Powiedzialam sobie : nigdy wiecej nie pojde do takiego starego lekarza, ktory nie wiadomo skad zdobywal i czerpal swoja wiedze.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 19:44   #963
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Jul, a w życiu nie zrezygnuję teraz z kp nie po to tyle o to walczyłam. Jak już odstawię kiedyś małego od piersi, to będę mu ściągać i dawać w butelce/kubku. Pokarmu mam odpowiednią ilość, bo jak mały się naje, to jeszcze odciągam laktatorem
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 19:44   #964
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Jul, o widzisz, to by się zgadzało, bo on dużo siusia brzuszek nie boli
No wlasnie takze nie przejmuj sie.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 19:48   #965
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Najgorsze jest to, że nie mieszkamy w rodzinnym mieście, nie mamy tu znajomych z dziećmi i nie mam pediatry z polecenia
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:02   #966
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Hej.

Mania to już wcale nie będziesz przystawiac małego?
Wiem że się nie najada i tak musisz dokarmiać ale ja mam dokładnie tak samo. Z czasem pokarmu by przybyło. Do tego herbatki i coś na laktacje może by dało radę.

Claud a co ile teraz karmisz synka?

Mako ja suszarkę miałam i ręczniki papierowe też. Smoczek dla dziecka w razie w. Woda z dziubkiem podczas porodu niezbędna. Staniki do karmienia się nie przydały i położne nawet odradzaly. Reszta to mniej więcej to samo miałam co pisałaś.

Ja dziś u gina byłam. Znowu mnie do szpitala skierowal. Co nie pójdę to skierowanie dostaję hehe. Mam dalej przewlekły stan Zapalny szyjki macicy i trzeba ponownie zamrazac. Oczywiście mógłby mi to on zrobić ale powiedział ze nie chce mnie na koszty narażać bo to 300 zł kosztuje a w szpitalu na NFZ zrobią. Poza tym jakieś bakterie wyszły.
Macica i reszta ok wszystko pięknie się zagoilo. Mówił ze płodność mi wraca i ze możliwe ze mi miesiączka niebawem wróci.
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:04   #967
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że nie mieszkamy w rodzinnym mieście, nie mamy tu znajomych z dziećmi i nie mam pediatry z polecenia
Poczytaj opinie na Lekarze.pl czy na podobnych stronach

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Jul, a w życiu nie zrezygnuję teraz z kp nie po to tyle o to walczyłam. Jak już odstawię kiedyś małego od piersi, to będę mu ściągać i dawać w butelce/kubku. Pokarmu mam odpowiednią ilość, bo jak mały się naje, to jeszcze odciągam laktatorem
No :-P

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 20:11   #968
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Zapomniałam, Zuken ale masz kruszynke. Moja teraz zapewne tyle waży jak nie więcej hehe a różnica prawie 2 miesięcy.
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:29   #969
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Tak. Mam nie dość, że mniejsze to sflaczały Ale co tam...
Zrobiły się takie inne właśnie kilka miesięcy po porodzie. Nie pamiętam dokładnie kiedy. Nie czuję już abym miała przepełnione, ciągle są takie jakieś lekkie, ale pokarm mam i Młody ssie aż miło. Pewnie i tak jest u Ciebie. Nie martw się... pokarm się nie kończy
Wypij sobie herbatkę laktacyjną i spokojnie karm dalej, bo jak zaczniesz myśleć i się zamartwiać to tylko przystopujesz laktację (znam to z własnego doświadczenia, kiedy to ubzdurałam sobie, że Młody się nie najada i w ciągu dnia nie miałam pokarmu, bo tak się przejęłam, ale wrócił, na szczęście).
No
O dzięki Ty to zawsze uspokoisz człowieka a kiedy zaczęłaś wprowadzać Bertusiowi stałe pokarmy?
Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Mania super ze u Was wszystko dobrze:-*
I nie martw sie, maly jak ruszy to bedzie tyl az milo no i nie przejmuj sie tymi normami i biadoleniem lekarzy, wazne ze przybiera
Mela dzisiaj miala szczepienie i wazy 5500 Takze kruszyneczka z niej
taka malutka? ja ważyłam Majkę w niedzielę tak na domowej wadze i waży ponad 7 kg
Cytat:
Napisane przez Jagatka_N Pokaż wiadomość
Jeszcze nie
Już już
Cytat:
Napisane przez wik_and_ola Pokaż wiadomość
Haha, Elfka, masz rację :-D Rozpisaly się jakby dzieci nie miały, albo wszystkie takie grzeczne
Może mają grzeczne
Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
W ogóle powiedziała, że mam mało mleka skoro mały robi kupę co drugi dzień, bo przy kp musi robić minimum raz dziennie
o matko i ojcze Maja robi raz na 3-4 dni kupę to chyba w ogóle nie mam mleka tylko czemu ona mi się z głodu nie drze? i przybiera jak szalona?
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:43   #970
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

No malutka kruszynka z mojej Meli ale takiiii słodziaczek
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:46   #971
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
O dzięki Ty to zawsze uspokoisz człowieka a kiedy zaczęłaś wprowadzać Bertusiowi stałe pokarmy?

taka malutka? ja ważyłam Majkę w niedzielę tak na domowej wadze i waży ponad 7 kg

Już już

Może mają grzeczne

o matko i ojcze Maja robi raz na 3-4 dni kupę to chyba w ogóle nie mam mleka tylko czemu ona mi się z głodu nie drze? i przybiera jak szalona?
Nie ma za co z jabluszkiem, marchewka zaczynalam w 5 msc. Potem zastopowalam ze wzg na chorobe Herbiego gdzie musialam karmic tylko piersia. No i ciagle uczulala go marchew wrocilam do wprowadzania w 6,5 msc. Poszly w ruch kaszki, warzywa, owoce i ekspozycja na gluten.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio

Edytowane przez Juliette25
Czas edycji: 2014-12-03 o 20:48
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 20:47   #972
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Już że coooo? Mózg w płynnej postaci nie wiem czy sie smiac czy płakać.

Good dzięki
Jeszcze myślę że niedrapki muszę zapakować i jednorazowke choc mam zamiar ogolic sie w domu jak dam radę.
O kurcze i co idziesz do szpitala?


Zajelam sie bożena. Ledwo dałam radę haha. Ale jakąś podenerwowana sie zrobilam
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:49   #973
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Ma.ko a czym sie denerwujesz?

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:55   #974
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Nie ma za co z jabluszkiem, marchewka zaczynalam w 5 msc. Potem zastopowalam ze wzg na chorobe Herbiego gdzie musialam karmic tylko piersia. No i ciagle uczulala go marchew wrocilam do wprowadzania w 6,5 msc. Poszly w ruch kaszki, warzywa, owoce i ekspozycja na gluten.
Okej Maja ma 4,5 miesiąca to może jeszcze się wstrzymam z 2 tygodnie jakoś mnie zaczęło korcić, żeby popróbowała czegoś innego niż mamine mleko na gwiazdkę dostanie miseczkę i łyżeczkę
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 21:05   #975
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Jul no właśnie niczym heh. Jakoś tak po prostu.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 21:09   #976
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Elfka wedlug nowych zalecen przy kp tez sie wprowadza pokarmy po 4 miesiacu takze jak widzisz ze Majka gotowa i masz checi to probujcie Powiem Ci, ze my juz jemy 2 tygodnie a jeszcze caly czas to sa male ilosci miedzy mlekiem mysle ze Mela bedzie miala z pol roku zanim zacznie tak na powaznie jesc
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 21:17   #977
Kamel
Wtajemniczenie
 
Avatar Kamel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 546
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Dziewczyny przeczytałam wszystko, ale tyle tego, że wybaczcie, że nie dam rady cytować.

Coś ostatnio mam dziwne odczucia w dole brzucha, niby nie ból, czasem niby ukłócia, nie miałam tak w 1 ciąży, dziś jak byłam po synka w przedszkolu to jak wracaliśmy to ja szłam tip topami, a w pierwszej ciąży latałam wręcz, chodziłam kilka razy dziennie z psem na spacer na 3 pietro, a teraz ledwo mogę wyjść... Dziwne i brzuch mam już prawie taki sam jak tydzień przed pierwszym porodem a tu jeszcze 2 miesiące

A jutro wizyta ok 15-16...
__________________
1cs-II kreski 27 maj 2014
39/40



11.12.2013
16.08.2013
Synuś- 2011
Córeczka- 2015

Killer 1x
Kamel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 21:52   #978
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Kamel może wiecej odpoczywaj

Z tych nerw zjadlam 3 pierniczki
I jeszcze malz mnie wkurzyl bo jakims fochem o nic zarzucił. Zbuntowalam sie że lecia ciągle u nas mecze i nic innego a on ☠☠☠nal fochem.
W ogóle cos płakać mi sie chce
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 

Edytowane przez ma.ko
Czas edycji: 2014-12-03 o 21:54
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 22:30   #979
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Looo matko, ale napisalyscie :O jestem dzisiaj tak zmeczona,oczy mi sie same zamykaja :ziew: i nie dam rady nadrobic...
Jutro idziemy z Alusiem na kontrole do lekarza, bo pediatra mowila,abysmy przysli jak skonczymy antybiotyk.
A tymczasem dobranoc
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 03:19   #980
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Herbi nie spi od 3 - bawi sie w lozeczku, piszczy i sie drze i ma z tego radoche. Mam kryzys wlasnie

Edit: zasnal. Bawil sie prawie dwie godziny. Ehhhh.

__________________
Bertunio

Edytowane przez Juliette25
Czas edycji: 2014-12-04 o 03:43
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 05:03   #981
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Julie no to ale Bertus dal Ci popalic dzisiaj Kurde ja mam dobrze z tym spaniem! Wlasnie nakarmilam mala na spiocha bo sie krecila przez sen i idziemy dalej spac a zasnela o 21
Juz nie pamietam co to znaczy nieprzespana noc taki spioszek mi sie trafil hehe
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 07:25   #982
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Dzień dobry.

zalamana daj znać jak po wizycie

Jul no to wesoła noc mieliście coś mu sie przestawilo heh.

Zuken to tylko mieć nadzieję że każde dziecko bedzie przewypialo nićmi jak wasze hehe.


Ją dzis spalam w salonie. Myślałam że bdzie mi tu wygodniej, ale widzę że nie ma różnicy więc będę dobra żona niech G sobie wybierze gdzie chce spać heh.

Zaraz jem śniadanko i będziemy z malzem do koleżanki. Mąż ma dziś i jutro wolne więc korzystamy po drodze jeszcze zajedziemy do ikei kupić jej kieliszki do wina bo sie przeprowadziła a ją tak nie umiem jechać na nowe z niczym heh. Od razu kupimy jeszcze kilka rzeczy do domu jak kosze na przewijak i ochraniacz na szczebelki
A na powrocie do galerii bo malz chce buty i bluzę i pasek

BuZiaki i miłego dnia
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 07:57   #983
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Zuken - zazdroszcze takich nocek. Nigdy nie spal cala noc

Ma.ko - milego dnia :-*

Po odlozeniu do lozeczka obudzil sie po 30 min i wzielam go do sibie wiec ostatecznie Bertus obudzil sie o 7:20. Teraz szaleje i uparcie chce wkladac paluchy do gniazdek elektrycznych
Eh boli mnie glowa

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 08:03   #984
wik_and_ola
Zadomowienie
 
Avatar wik_and_ola
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 898
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Jul. Współczuję nocki, ehh..
U nas dziś nocka ładna, zasnęła o 19:30, pierwsza pobudka o 1 w nocy, druga o 5 i w obu po karmieniu znów spała. I obudziła się o 7:30.

Ma.ko, jaki dziś humorek? Miłego dnia i owocnych zakupów.
__________________
Wiktoria - 15.12.2008 r.
Anna - 21.06.2014 r.
wik_and_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 08:06   #985
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Jul dziękuję
widać synek chce dziś całą Twoją uwagę skupić na sobie heh

wik za nocke
Dziś jest ok, póki mnie małż nie zdenerwuje hehe
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 08:31   #986
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Herbi nie spi od 3 - bawi sie w lozeczku, piszczy i sie drze i ma z tego radoche. Mam kryzys wlasnie

Edit: zasnal. Bawil sie prawie dwie godziny. Ehhhh.

Ale Cie to Twoje dzieciątka meczy w nocy

Alus za to grzecznie spal dzisiaj zasnal o 23(no jakoś wczesniej chcial sie bawic )obudzil sie o 4 na jedzonko, a potem spal i spal, obudził sie z 10 minut temu

Dam znac po wizycie, ale najpierw musze sie zebrac, aby isc do przychodni
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 08:32   #987
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Zalamana trzymam kciuki za wizyte.
Kamel za Twoja tez trzymam kciuki
Jul wspolczuje nieprzespanej nocy.
Mako ale zazdroszcze wypadu do ikei
U nas noc przespana. Byly dwie pobudki na karmienie. My jeszcze w lozku. Ale wstaje juz na sniadanko. Tez mi cos dzis glowa peka.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 08:33   #988
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Jul dziękuję
widać synek chce dziś całą Twoją uwagę skupić na sobie heh

wik za nocke
Dziś jest ok, póki mnie małż nie zdenerwuje hehe
Oby nie denerwowal bo nie moze powiedz mu,ze inaczej my sie nim zajmiemy

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Zalamana trzymam kciuki za wizyte.
Kamel za Twoja tez trzymam kciuki
Jul wspolczuje nieprzespanej nocy.
Mako ale zazdroszcze wypadu do ikei
U nas noc przespana. Byly dwie pobudki na karmienie. My jeszcze w lozku. Ale wstaje juz na sniadanko. Tez mi cos dzis glowa peka.
Z cisnieniem chyba cos jest, bo u mnie to samo...
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 08:35   #989
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Hej

Melduję się chora jak nie wiem co i do tego mąż też chory i bierze sobie wolne te 2 dni

God, teoretycznie karmię co 3 godziny, ale często ma tak, że chce po godzinie sobie pociumkać, czy po dwóch ogólnie od jakiegoś czasu mi już nie ulewa, więc jest dłużej najedzony. W nocy śpi 5 godzin, zje i idzie dalej spać na kolejne 3h. Ale z przedwczoraj na wczoraj spał prawie 9 godzin ciągiem tylko ja po 5h nie wytrzymałam i ściągnęłam mleko, bo by mnie rozsadziło.
Kurcze, niefajnie się u Ciebie porobiło kiedy idziesz do szpitala? Na ile dni?

Elfka, Maja widocznie powietrzem żyje, albo miłością

Kamel, kazda ciąża inna, ale jak Cię coś niepokoi, to może zadzwoń do swojego gina? teraz widzę, że jutro wizyta, to powiedz o wszystkim

Mako, ach te ciążowe humorki
Udanych zakupów

Załamana, powodzenia na wizycie

Jul, nieźle Was Bertuś zabawia w nocy
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 08:39   #990
Zalamana_girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Zalamana_girl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
Hej.

Mania to już wcale nie będziesz przystawiac małego?
Wiem że się nie najada i tak musisz dokarmiać ale ja mam dokładnie tak samo. Z czasem pokarmu by przybyło. Do tego herbatki i coś na laktacje może by dało radę.

Claud a co ile teraz karmisz synka?

Mako ja suszarkę miałam i ręczniki papierowe też. Smoczek dla dziecka w razie w. Woda z dziubkiem podczas porodu niezbędna. Staniki do karmienia się nie przydały i położne nawet odradzaly. Reszta to mniej więcej to samo miałam co pisałaś.

Ja dziś u gina byłam. Znowu mnie do szpitala skierowal. Co nie pójdę to skierowanie dostaję hehe. Mam dalej przewlekły stan Zapalny szyjki macicy i trzeba ponownie zamrazac. Oczywiście mógłby mi to on zrobić ale powiedział ze nie chce mnie na koszty narażać bo to 300 zł kosztuje a w szpitalu na NFZ zrobią. Poza tym jakieś bakterie wyszły.
Macica i reszta ok wszystko pięknie się zagoilo. Mówił ze płodność mi wraca i ze możliwe ze mi miesiączka niebawem wróci.
Dopiero doczytałam , matko kochana... i kiedy idziesz do szpitala?

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Hej

Melduję się chora jak nie wiem co i do tego mąż też chory i bierze sobie wolne te 2 dni

God, teoretycznie karmię co 3 godziny, ale często ma tak, że chce po godzinie sobie pociumkać, czy po dwóch ogólnie od jakiegoś czasu mi już nie ulewa, więc jest dłużej najedzony. W nocy śpi 5 godzin, zje i idzie dalej spać na kolejne 3h. Ale z przedwczoraj na wczoraj spał prawie 9 godzin ciągiem tylko ja po 5h nie wytrzymałam i ściągnęłam mleko, bo by mnie rozsadziło.
Kurcze, niefajnie się u Ciebie porobiło kiedy idziesz do szpitala? Na ile dni?

Elfka, Maja widocznie powietrzem żyje, albo miłością

Kamel, kazda ciąża inna, ale jak Cię coś niepokoi, to może zadzwoń do swojego gina? teraz widzę, że jutro wizyta, to powiedz o wszystkim

Mako, ach te ciążowe humorki
Udanych zakupów

Załamana, powodzenia na wizycie

Jul, nieźle Was Bertuś zabawia w nocy
A Tobie kochana co jest?
__________________
22.09.2013 II kreseczki:


Moje największe szczęście <3
Zalamana_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 16:54:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.