Mamusie Marzec-Kwiecień 2013 cz.8 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-05, 07:45   #661
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

czesc ,
Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Poza tym staramy sie o mieszkanie komunalne, dzis zlozylismy papiery (bylo tego zalatwiania troche...). W ciagu pol roku dostaniemy decyzje... Mozecie juz trzymac kciuki

kochane masz te swoje Pedraki
Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Zuza zdrowa

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
Nestelle mogę dorzucić do Twojej grupki mojego tancerza. mówię Wam, kiedyś chyba mu biodro wyleci tak nim wymachuje

zaspałaś ? Ty?
ekspresu na kapsle NIE polecam . to taka atrapa kawy . noo ale smak to tez rzecz gustu ( ja najprawdziwsza kawoszka - kawka tylko z prawdziwego ekspresu ,rzadna inna, do tego jest ich 6 -7 dziennie ).
Poza tym kawa z kapsułek podobno bardziej chemiczna .no mniej zdrowa.nie pamiętam cos tam czytałam o tym . i do tego kapsle nawet z promocji i tak się cenowo nie opłacają w porównaniu do kawy normalnej .
Jeśli natomiast się zdecydujecie i tak na ekspress kapsułkowy to często gesto sa promo w Tchibo .

U nas Mikołaj przychodzi w nocy i zostawia prezenty w wyczyszczonych butach .wiec jako tako kontakt nie ma . zje ciasteczko -wypije mleczko pozostawione przez dzieci i leci ....
Styczność z Mikołajem będzie w przedszkolu u N, i pewnie jak gdzies wyjdziemy w sobote -będzie ich zatrzęsienie ....(będę musiała znowu tłumaczyć dlaczego ich tyle ..).Natomiast w Świeta przychodzi ten właściwy Mikołaj /Gwiazdor z wooorem prezentów .

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
(mówię T., że przyjdzie Mikołaj - "taki duży krasnoludek" i Ci da niespodziankę Michaś: "brum? brum?" - czy traktować to jak pierwszy list do Śniętego???)
anoo

ja bez doswiadczeń zlobkowych jak wiesz .ale w przedszkolu to raczej zabawki + słodycze (a wszystko to najgorszego sortu . plastik sam rozpada się w rekach dodam ze to prywatne przedszkole .płace tez za te prezenty .)
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:55   #662
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

panika pierwszy list do Mikolaja bosko!
ja wczoraj kupilam autka z lidla fajowe sa i niedrogie - a garaz mial niestety drzazgi wystajace dlatego nie kupilam, choc czailam sie na niego ..

kwiatuszku my mamy cafissimo z tchibo i kawa jest naprawde bardzo dobra - ale z tego wiekszego automatu (to chyba ma cisnienie 15 bar jezeli dobrze pamietam - oczywiscie, ze do ogromnych automatow cisnieniowych nie ma co porownywac, ale jak na kapsulki to i tak swietna wychodzi - do tego spienione mleko ), maz kiedys mial w pracy ten mniejszy automat, tanszy i kawa nie smakowala tak dobrze, czuc bylo roznice - dodatkowo te kapsulki z tchibo mozna otwierac i wsypywac pozniej swoja kawe by troche przyoszczedzic (my kupujemy jeden rodzaj lavazzy, wychodzi tez pyszna). W kapsulkach tchibo jest tylko kawa mielona, nic chemicznego.

demeter Zuza slicznotka

Edytowane przez Moderna
Czas edycji: 2014-12-05 o 07:57
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 08:27   #663
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
a wszystko to najgorszego sortu . plastik sam rozpada się w rekach dodam ze to prywatne przedszkole .płace tez za te prezenty
a ile płacisz?
u nas 50 zł. jak sobie pomyślę o cukierkach za 50 zł
Michałowi by wystarczyła byle jaka książeczka.
a taki plastik... hhheeeh. Michaliczenko się przyzwyczaja. dostał od mojego brata taki traktorek z przyczepą za 3 euro. traktorek! z przyczepą! no i teraz jak to wywlić... kabina odpadła, przyczepa się rozpadła w rękach, kółek dawno nie ma a T. nosi ten złom plastikowy i wciąż opowieści, że traktorek, że z przyczepą, że od wujka...

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
a garaz mial niestety drzazgi wystajace
uuuu, to będzie klops
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 08:38   #664
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

My wczoraj z J. pakowalismy prezent dla jego siostry i.. to byl blad bo dolozylam jej sloiczkow a J. sie rzucal krzyczac am, probowal je zabrac. To samo bylo jak przyszlo zamowienie z gemini a tam kaszki. W ogole jego zycie kreci sie wokol jedzenia. Tata idzie do sklepu i kupuje.. am! Tata zarabia pieniadze zeby kupic.. am! Co bedziemy robic? Am! Przyjdzie baba i przyniesie.. bambambam (banana) i siś (sos). I tak w kolko. Do tego pije i pije, ciagle pije, przesikuje pampersy..
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 08:59   #665
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Co do.zakupów na ddd to przyszło mi powiadomienie z merlina że będzie opóźnieńie do 14 dni pięknie a miał być prezent na święta. Kuba też ma ulubione piosenki, a do beyonce drunk in love zaczyna tańczyć przy refrenie jak beyonce Kwiatuszku ja smily fone zamówiłam dla K na mikołaja zobaczymy czy się spodoba. Tz mi załatwił neta w komórce w szpitalu więc pisze więcej sorki że nieskładnie.
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 09:08   #666
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Hej
Demeter - cudowna, śliczna córa Dużo zdrówka i siły Wam życzę
Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
U nas wczoraj straszna sytuacja;( F. wypadl z lozeczka na glowe. Ma krwiaka na pol czola, bylismy na na szczescie rtg bez zmian. We wtorek do kontroli idziemy, chcieli nas zatrzymac w szpitalu ale naszczescie zgodzili sie na baczna obserwacje w domu.

Powiedzcie mi jak Wasze maluchy zasypiaja na drzemke? Bo my odwczoraj wyjelismy szczebelki ale i po w poludnie bo odrazu wychodzi.
O kurczę, dobrze, że nic gorszego się nie stało, ale przeżyć współczuję

U nas na drzemkę sam się zaczyna pokładać i jak widzę, że senny to kładę, włączam piosenki i zasypia.
Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Poza tym staramy sie o mieszkanie komunalne, dzis zlozylismy papiery (bylo tego zalatwiania troche...). W ciagu pol roku dostaniemy decyzje... Mozecie juz trzymac kciuki
Krzyś super starszy brat
I kciuki za mieszkanie
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
(mówię T., że przyjdzie Mikołaj - "taki duży krasnoludek" i Ci da niespodziankę Michaś: "brum? brum?" - czy traktować to jak pierwszy list do Śniętego???)
Od małego wie chłopak czego chce
U nas mikołaj nie wchodzi w grę, bo jak A. się dowiedział od mojego bratanka, że w sobotę będzie chodził mikołaj z długą brodą i wieeelkim worem to wpadł w czarną rozpacz i zaczął krzyczeć 'nie nie nie' Ja płakałam razem z nim ale ze śmiechu
Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
My wczoraj z J. pakowalismy prezent dla jego siostry i.. to byl blad bo dolozylam jej sloiczkow a J. sie rzucal krzyczac am, probowal je zabrac. To samo bylo jak przyszlo zamowienie z gemini a tam kaszki. W ogole jego zycie kreci sie wokol jedzenia. Tata idzie do sklepu i kupuje.. am! Tata zarabia pieniadze zeby kupic.. am! Co bedziemy robic? Am! Przyjdzie baba i przyniesie.. bambambam (banana) i siś (sos). I tak w kolko. Do tego pije i pije, ciagle pije, przesikuje pampersy..
U nas jest podobnie. Jak A. widzi, że ktoś je to wrzask, bo on też musi, nieważne, że przed chwilką skończył jeść. Najgorzej jest jak przychodzą dzieci mojego brata, bo rzuca się z rękami na młodszego i zabiera mu jedzenie. Tłumaczę i tłumaczę ale mało to daje. A starszemu wszystko oddaje, zadziwiające to. Jak się Tż go pyta co Ci kupić w sklepie to oczywiście bamamka (bananka). A jak wstaje rano to o razu woła 'kawa' (dla tata) i 'kaske' (kaszę).
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 11:30   #667
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Co do.zakupów na ddd to przyszło mi powiadomienie z merlina że będzie opóźnieńie do 14 dni pięknie a miał być prezent na święta. Kuba też ma ulubione piosenki, a do beyonce drunk in love zaczyna tańczyć przy refrenie jak beyonce Kwiatuszku ja smily fone zamówiłam dla K na mikołaja zobaczymy czy się spodoba. Tz mi załatwił neta w komórce w szpitalu więc pisze więcej sorki że nieskładnie.

kurczę musze w końcu zamówić kalendarze na allegro bo jak tyle bym mała czekać ohohoh.
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 11:41   #668
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Hejka...

wchodzę i widzę.. DEMETER GRATULACJE.. na fb już graatulowalam, ale jeszcze raz. Cudna jest Dużo sił!!!!

Już prezenty Mikołajowe popakowane, my dzisiaj się wybieramy do nowo otwartej części h & m odwiedzę m.in : stoisko ziaji jest

Ja się męczyłam z zatokami, katarem a teraz gardło... aaa.. na zl nie poszlam ale sie zwlaniam teraz troche, nie daje juz rady.

Mój Paweł zapytany czy przyjdzie do niego Mikołaj odpowiada : nie ... boje... haha ale tez chcial bruma.. nie wiem co kupimy.. widzial juz laptopa edukacyjnego i tez chcial gitarke itd...

lecę się kurować i po prezencik.
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 12:51   #669
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
a taki plastik... hhheeeh. Michaliczenko się przyzwyczaja. dostał od mojego brata taki traktorek z przyczepą za 3 euro. traktorek! z przyczepą! no i teraz jak to wywlić... kabina odpadła, przyczepa się rozpadła w rękach, kółek dawno nie ma a T. nosi ten złom plastikowy i wciąż opowieści, że traktorek, że z przyczepą, że od wujka...

uuuu, to będzie klops
taki plastikowy szajs chyba zawsze bedzie najukochanszy

moze nie bedzie najwyzej sie podszlifuje

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
a do beyonce drunk in love zaczyna tańczyć przy refrenie jak beyonce .
Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Jak się Tż go pyta co Ci kupić w sklepie to oczywiście bamamka (bananka). A jak wstaje rano to o razu woła 'kawa' (dla tata) i 'kaske' (kaszę).
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 13:16   #670
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
dupa zdjecia nie chce mi dodac :/
no ni ma
Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
boskie trio
Puszczałam J. tę piosenkę, ale nie porwała go. Teraz jest szał na Twinkle twinkle little star (wczesniej był ryk przy tym ) nie trafisz z tymi dziećmi

masz rację patrze teraz, to kurierem od 100 zł, pocztą niewiele taniej...

o rany! tam niektóre rzeczy z metkami naprawde ich nie nosiłaś? pare rzeczy bardzo mi sie podoba, ale tak jak piszesz, przesyłka przekresli chyba jakiekolwiek plany zakupowe
M. lubi z sowa i gwiazda, z misiami na dobranoc, z balwankiem, zajaczki na lodeczce i o zwierzatkach wchodzacych na zegar

taka przesylka do 2kg to ok 50 zl, 5kg ok.60, mala przesylka chyba do 1kg to ok 20-30.

no z metkami mam bardzo duzo nie nosilam, bo akurat zaszlam w ciaze, a teraz ubieram tak by bylo wygodnie i by latwo sprac codzienne plamy (M. mnie namietnie brudzi paluszkami albo butami )

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
U nas wczoraj straszna sytuacja;( F. wypadl z lozeczka na glowe. Ma krwiaka na pol czola, bylismy na na szczescie rtg bez zmian. We wtorek do kontroli idziemy, chcieli nas zatrzymac w szpitalu ale naszczescie zgodzili sie na baczna obserwacje w domu.

Powiedzcie mi jak Wasze maluchy zasypiaja na drzemke? Bo my odwczoraj wyjelismy szczebelki ale i po w poludnie bo odrazu wychodzi.
ojojjj.. oby bylo dobrze

M. mial juz sporo upadkow, ale toi toi toi bez urazow.

M. zasypia przy piersi jak siedze na kanapie, pozniej przechodzimy do lozka i tam dosypia przy piersi i tak spi sobie dalej

(wstawie zdjecie, bo juz kilka razy spi w swoim lozeczku i to chyba lozko magiczne bo wrocily nam 3-godzinne drzemki )

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Pytalyscie, co u nas. Krzys zaakceptowal siostrzyczke, dzis nawet pozwolil Jej obslinic swojego tygryska I probuje Ja podnosic
Ania zrobila sie spokojniejsza, nie ma juz atakow placzu, latwiej przewidziec, o co Jej chodzi. A charakterek ma, oj ma... Zasypia pozno, dzis akurat o 22.30, ale czasem kolo polnocy, wiec ja nie mam za bardzo czasu na nic, m.in. na wizaz. Ale za to spi cala noc, najwyzej raz, nad ranem, je i znow zasypia Wiec ja tez spie nienajgorzej, ale w ciagu dnia nie wiem, jak sie nazywam :P No latwo nie jest. Ale warto, cudne sa te moje pedraki, zachwycaja i zadziwiaja caly czas
Krzys probuje mowic, powtarzac; widac, ze patrzy na usta, jak mowimy do Niego. I mozna sie z Nim dogadac, choc jest to aktualnie jezyk glownie migowo-dzwiekonasladowczy Od jakiegos czasu na faze na czytanie ksiazeczek - nie przegladanie, tylko laduje sie na kolana, ksiazka w reku i mama czyta Hity to Lokomotywa, Rzepka, Pan Tralalinski, Strzalkowska, w sumie to jeszcze sporo innych

Poza tym staramy sie o mieszkanie komunalne, dzis zlozylismy papiery (bylo tego zalatwiania troche...). W ciagu pol roku dostaniemy decyzje... Mozecie juz trzymac kciuki
fajnie sie czyta o tych Twoich dwoch brzdacach

Kciuki mocne
Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Jakub na drzemke zasypia w wozku i przenosimy na lozko, chyba ze tz w pracy to od razu na lozku zasypia. W lozeczku tylko w nocy spi, szczebelki wyjete ale moze przejsc na lozko tylko i potem dalej.
a w wozku w domu czy na spacerze?

M. mi chyba by tak na siedzaco nie usnal - choc to pewnie kwestia przyzwyczajenia
Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Dziś od rana sporo spała ale już nadrabia i wisi na cycu


a kiedy wychodzicie?
jak znosizs rozlake z K.?

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
wyobrażacie sobie, że wczoraj zaspałam? obudziłam się a tu już prawie 5

Kupię chyba małemu tablicę ze znikopisem na Mikołajki. u nas za bardzo się tego nie obchodzi, bardziej święta


pochwal sie ta tablica
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Dziś w żłobie Michalskiego Mikołaj. normalnie mam taką ekscytację, że chyba wyjdę z domu (konkubent urywa się z pracy, babcia została dłużej by to zobaczyć ).
ale jak w paczce będzie tylko cukier, to przypał i nie wiem czy nie kupić mu jakiegoś autka w kiosku
macie jakieś paczkowo-żłobowe doświadczenia?!
(mówię T., że przyjdzie Mikołaj - "taki duży krasnoludek" i Ci da niespodziankę Michaś: "brum? brum?" - czy traktować to jak pierwszy list do Śniętego???)
ciekawa jestem jak tam Mikolajki Toressa
pochwal sie pozniej

Edytowane przez Moderna
Czas edycji: 2014-12-05 o 20:40
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 14:47   #671
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

A i jeszzce mialam o cos pytac - dzisiaj M. frida chcialam wyciagnac glute z nosa, bo cos mu swiszczalo - i puscila mu sie krew, dlugo krwotok nie trwal, bo moze po okolo minucie sie uspokoilo - ale czy to sie zdarza, czy nie powinno sie zdarzyc? Nigdy nie mielismy takiej sytuacji..

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

W temacie jedzenia i swiat - rodzina brata mojego meza zawsze w Wigile je kielbaski i salatke ziemniaczana - jak sie okazuje to ulubione danie wigilijne Niemcow, bo ponad 25% 22% ma pieczona ges, oprocz tego kroluje fondue, pieczen wolowa albo ryba - moja tesciowa czesto robi wigilijna kolacje na zimno, czyli wedzona ryba i bagietka

a co bedzie w tym roku u Was na stolach?
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 15:22   #672
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Moderna w niedzielę wyjście. A co do rozłąki z K to na szczęście niedługo... przyznam że trochę odpoczywam bo w szpitalu cisza, mała dużo śpi.

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Nie widzę zdjęcia na tel.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Kuba dostał ostatnio.kredki świecowe i pod moja nieobecność pokolorowal ścianę a jest z tz i teściowa.
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 15:22   #673
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Skonczylam na dzis ufffg jutro wolne.
Ale po drzemce Milusia idziemy do sali zabaw - na milkolajkowe-imieninowe Szalenstwa .


Moderna
- slodko spiocha

Co do menu wigilijnego - to u nas bedzie barszcz, ryba - kompot z suszu. Bulki na parze ze sliwkami ( od strony mamy co roku to jest - i ona nje wyobraza sobie wigili bez tego dania ). Zupa z grzybow z uszkami. Pierogi z kapusta i grzybami. Ryba w galarecie - no i zobaczymy co sie jeszcze komu bedzie chcialo robic.

Pamietam swoje 1wszs swieta tutaj w No. Bylam ze siostrami tylko. Mielismy uszka i barszcz z torebki. Bigos ( mlodsza przywiozla z Pl ) salatke jarzynowa. Ziemniaki paluszki rybne - do tego Aga zrobila Tacinki ( czy jak sie to tam pisze ). Ale kazda "potrawa-skaldnik: na osobnym talerzu - i akurat nam wyszlo 12potraw.

Aaaa pisze pisze i zaraz mi rece zamarzna - moglby juz ten bus jechac.


Oooo co ja widze - udalo sie dodac moja prawopodobnie przyszla fryzure


ImageUploadedByWizaz Forum1417792919.833766.jpg
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 15:37   #674
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
(wstawie zdjecie, bo juz kilka razy spi w swoim lozeczku i to chyba lozko magiczne bo wrocily nam 3-godzinne drzemki )



(zdjecie tylko na chwile)
słodko
Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość

a co bedzie w tym roku u Was na stolach?
zależe gdzie
u mojej rodziny: zupa rybna, kompot z suszonych owoców i pełno rodzajów ryb, karp, śledzie i jakaś jeszcze nie wiem.no i makówka-fuj
u tż rodziny: wywar z barszczu bleee, pierogi z kapustą, no uszka do barszczu, karp, i nie wiem.
ale na zupe rybną to cały rok nie mogę się doczekać.
Kasia myślałam że ty tż zupa rybna ale później się kapnęłam że Sosnowiec to nie Śląsk

Florek właśnie wzgardził moją zupą kalafiorową więc dostał słoik na obiad eh;/ przecież lubił kalafior
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 19:45   #675
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Mikołaj - spoko. Moje cygańskie dziecko nikogo
i niczego się nie boi
słodyczy troszkę + zabawka.
nawet nie taka kiepska.
najważniejsze, że ma pudełko - "dum".

No i zobaczyłam szuflandię, tfu! sypialnię dzieci
(łóżko T. - z tygryskiem):
Zasady i przykładowy jadłospis z naszego żłoba. Może kogoś zainspiruje


__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 20:20   #676
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Nieźle ten pokój z lozeczkami wygląda fajne zasady przyda się.
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 21:30   #677
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
a ile płacisz?
u nas 50 zł. jak sobie pomyślę o cukierkach za 50 zł
Michałowi by wystarczyła byle jaka książeczka.
a taki plastik... hhheeeh. Michaliczenko się przyzwyczaja. dostał od mojego brata taki traktorek z przyczepą za 3 euro. traktorek! z przyczepą! no i teraz jak to wywlić... kabina odpadła, przyczepa się rozpadła w rękach, kółek dawno nie ma a T. nosi ten złom plastikowy i wciąż opowieści, że traktorek, że z przyczepą, że od wujka...
bo dzieci sercem patrzą
u nas podobnie - dostał mega lichy autobus -dosłownie atrapa plastiku po kilku dniach w całości tylko koło -jedno . reszte musiałam wyrzycic bo tak się rozpadło to g**** ,ze można było się pokaleczyć .ale kółko najkochańsze ( hitem jest tez koła autobusu kręcą się ...." wiec wiadomo )

ja płace składke na komitet .daje z góry na cały rok więc nie wiem ile na jakie świeta przeznaczają .choć ostatnim razem wspomniałam ,ze poprzednie prezenty były tandetne i ,ze lepiej małą rzecz a lepszą ...
i dzisiaj Mikołaj w przeczkolu przyniósł N bardzo faja ksiązke ! i bilet na wycieczkę ! i o to chodziło
( na szkolny komitet składka comiesieczna wynosi 10 zł - a prezenty zawsze mieli super .widać ,ze nie o kase chodzi a o pomysł )

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
Florek właśnie wzgardził moją zupą kalafiorową więc dostał słoik na obiad eh;/ przecież lubił kalafior
dobrze ,ze w ogole słoiczek zje. mój R nie ruszy słoika za żadne skarby od wielu miesięcy .
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
No i zobaczyłam szuflandię, tfu! sypialnię dzieci
hehe najprawdziwsza szuflandia!!!!!!
jadłospis wydaje mi się typowy. polski.choć baaardzo szczegółowy -choć pewnie dla takich maluszków tak dokładnie powinno się informować rodziców co i jak .
ja znam tylko jadłospis przedszkolny -dużo się nie rózni .


U nas buty już czekają nawet moje wyczyścili
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 21:32   #678
oldzinx
Raczkowanie
 
Avatar oldzinx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 493
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Nieźle ten pokój z lozeczkami wygląda fajne zasady przyda się.
Jak samopoczucie? Mała na cycu? Łatwiejsze to wszystko do ogarnięcia przy drugim dzidziaku?
Dużo sił i przespanych godzin
Marzy mi się córka pozdrawiam
__________________
Tomuś
oldzinx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 21:42   #679
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
No latwo nie jest. Ale warto, cudne sa te moje pedraki, zachwycaja i zadziwiaja caly czas
i to najwazniejsze kciuki za mieszkanie.

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość

wyobrażacie sobie, że wczoraj zaspałam? obudziłam się a tu już prawie 5
niemozliwe

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
śmiechem żartem u znajomych synek rok miał i chipsy, słone frytki to normalka. a chudy jak patyk
o masakra


Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
Swięta mam już prawie z głowy. jeszcze tylko chłopu coś. marzy mu się ekspres na kapsułki. macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
kupiłam kiedys do pracy z nescafe (melody) Cały czas tam stoi, nikt go nie uzywa, a ja w domu nie mam na niego miejsca. Chcesz kupić?
Wygoda jest, ale d.py ta kawa mi nie urwała


Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
alliw nożyczki fryzjerskie? to teraz będziesz szaleć z fryzurą
ja ostatnio pierwszy raz ścinałam K. normalnymi nożyczkami. dużo szybciej niż tymi do paznokci za to grzywka jak spod garnka
u nas tez

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Kwiatuszku
- nie mozliwe TY ZASPALAS chyba czarna kredna na suficie napisac musze .

Milus kabareciarz

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
kabina odpadła, przyczepa się rozpadła w rękach, kółek dawno nie ma a T. nosi ten złom plastikowy i wciąż opowieści, że traktorek, że z przyczepą, że od wujka...


Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
W ogole jego zycie kreci sie wokol jedzenia. Tata idzie do sklepu i kupuje.. am! Tata zarabia pieniadze zeby kupic.. am! Co bedziemy robic? Am! Przyjdzie baba i przyniesie.. bambambam (banana) i siś (sos). I tak w kolko. Do tego pije i pije, ciagle pije, przesikuje pampersy..
u nas z jedzeniem to samo, tylko mniamnia mniamnia

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Kuba też ma ulubione piosenki, a do beyonce drunk in love zaczyna tańczyć przy refrenie jak beyonce


Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Od małego wie chłopak czego chce
U nas mikołaj nie wchodzi w grę, bo jak A. się dowiedział od mojego bratanka, że w sobotę będzie chodził mikołaj z długą brodą i wieeelkim worem to wpadł w czarną rozpacz i zaczął krzyczeć 'nie nie nie' Ja płakałam razem z nim ale ze śmiechu


Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
M. lubi z sowa i gwiazda, z misiami na dobranoc, z balwankiem, zajaczki na lodeczce i o zwierzatkach wchodzacych na zegar
J lubi z sową i gwiazdą (wrecz zaczarowany jest), zwirzatka wchodzace na zegar musze poszukac.

Jednak drogo ta przesyłka

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
a co bedzie w tym roku u Was na stolach?
u mojej tesciowej taka wigilia jak u twojej na szczescie my i siostra tz przynosimy jedzonko (barszcz, pierogi, jakas ryba, ciasto) i jest czym nakarmic 10 juz osób (7 dorosłych i trójka dzieci)

Z fridą nie wiem, nie słyszałam o takim przypadku.

Spiący Marcel

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
No i zobaczyłam szuflandię, tfu! sypialnię dzieci
(łóżko T. - z tygryskiem)
ale fajnie
za jadłospis dziekuję, bo własnie miałam prosić mamy złobkowiczów i taki. Jak któras jeszcze ma, to poproszę

Monicca, biedny Fi kciuki za wtorkową kontrolę. A jak wasz domek? Buduje się?

Moj kawaler zmeczył sie dzis zakupami w galerii zasnał w drodze powrotnej, wniosłam go do domu, nie obudził się, wiec połozyłam na macie, rozebrałam, otworzyl oczy dopiero po 20 minutach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20141205559.jpg (53,6 KB, 27 załadowań)
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 21:55   #680
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Moni_ka i OTJ aaaale macie żarłoki

Kasia - cos nie umiem sobie wyobrazić takiego fryza . a co z kolorem ? jaki?
( ja osobiście Cie widze w bobie - cos takiego


---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Moj kawaler zmeczył sie dzis zakupami w galerii zasnał w drodze powrotnej, wniosłam go do domu, nie obudził się, wiec połozyłam na macie, rozebrałam, otworzyl oczy dopiero po 20 minutach
hehe bosko to wygląda krzyżem na macie
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 22:08   #681
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Oldzinx tak mała na cycu dziś cały dzień. Boję się tylko żeby zaczęła przybierać bo marze o najszybszym wyjściu czyli w niedzielę. Może dokarmie w nocy zobaczymy. Jest łatwiej teraz w szpitalu w domu może być armagedon Mala dużo śpi muszę budzić do karmienia. Wiem że córka pewnie się marzy ale nie da się tego zaplanować a Ty jesteś i tak wyjątkowa ze swoimi bliźniakami
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 22:37   #682
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Demeter Zuzia cudna, jeszcze raz gratulacje!


Panika, bardzo fajnie w zlobie macie, ja u siebie widze tylko sale zabaw, musze podpytac czy tu lezakuja, czy maja inna sale do spania.
Rozpiska posilkowa ta z tym opisem co na jaki posilek u nas taka sama, jadlospis podobny. Czyli jest dobrze.
Robili Wam zdjecia z Mikolajem?

Pokazesz co dzieciaki dostaly?u nas w pon bedzie, ale my mielismy mniejsza skladke, bo po 20 zl, wiec zobaczymy...

Alliw , ja Ci moge codziennie na fb puscic zdjecie jadlospusu, bo moj telefon i wizaz sie nie lubia:-(
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 23:09   #683
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

A do Was przyszedł Mikołaj? Bo do mnie tak w szpitalu chodził i dostałam książkę dla dziecka z z twardymi stronami, fajnymi obrazkami i wierszykami oraz ciasteczko w kształcie aniolka

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Książeczka będzie dla Kuby.

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Jeszcze raz dziękuję za mile słowa o Zuzi ps. Też się nią zachwycam to taki cuuud!!!
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 01:15   #684
achna79
Rozeznanie
 
Avatar achna79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 771
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Dobry wieczór

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Zuzia na świecie od 18:15 ma 2690g i 50 cm ))
GRATULACJE!!! śliczna córuchna


Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Poza tym staramy sie o mieszkanie komunalne, dzis zlozylismy papiery (bylo tego zalatwiania troche...). W ciagu pol roku dostaniemy decyzje... Mozecie juz trzymac kciuki
uda się uda


Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość


HaaaHaaa wiecie jaki z Milusia madrala. Zaparkowalam wozkiem w szatni - chlopczyk z jego grupy akurat sie z mama przebieral. No i tak jakos sie stalo ze spadl jej z kolana i lekko uderzyl glowa w drzwi ( na szczescie nie o kant ). No ale i tak musiala go przytulic ucalowac. Ja w tym czasie rozpielam mlodego z pasow, zdjelam kurtke czapke bluze buty. Schylam sie by wyjac sniadaniowke jak widze kontem oka - ze Milus podchodzi do drzwi i UDERZYL O KANT CZOLEM - no i taki JEK zawodu ( bo chyba az tak bardzo nie bolalo ) no i taki wymuszony placz bacznie patrzac caly czas na mnie. Eh. No wiec przytulilam pocalowlalam czulko - i juz zadowolony poszedl sie bawic z Hermanem ( taki chlopczyk z grupy obok max 3.5lat ) ale bardzo sie lubia z mlodym.


No dzis do 16 oby jakos zeszlo.

To papa



Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
My wczoraj z J. pakowalismy prezent dla jego siostry i.. to byl blad bo dolozylam jej sloiczkow a J. sie rzucal krzyczac am, probowal je zabrac. To samo bylo jak przyszlo zamowienie z gemini a tam kaszki. W ogole jego zycie kreci sie wokol jedzenia. Tata idzie do sklepu i kupuje.. am! Tata zarabia pieniadze zeby kupic.. am! Co bedziemy robic? Am! Przyjdzie baba i przyniesie.. bambambam (banana) i siś (sos). I tak w kolko. Do tego pije i pije, ciagle pije, przesikuje pampersy..
dobrze, że ma aptetyt )


Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość

Moj kawaler zmeczył sie dzis zakupami w galerii zasnał w drodze powrotnej, wniosłam go do domu, nie obudził się, wiec połozyłam na macie, rozebrałam, otworzyl oczy dopiero po 20 minutach
Aleee agent

to dobranoc )
__________________
23.04.2013 - Mikołaj
achna79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 02:45   #685
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

hej

próbowałam wczoraj małemu wytłumaczyć, że postawimy buty przy łóżku, przyjdzie mikołaj itd ale tak okropnie mnie olał... jeszcze nie skończyłam a jego już nie było w pokoju

Pani kupiłam zwykłą, najzwyklejszą tablicę ze znikopisem za 30zł z 2 czy 3 stempelkami. w sumie wyboru wielkiego nie miałam, bo zaleciałam do pepco i tylko 1 rodzaj był w tesco widziałam za 25zł ale mniejsze

możesz już normalnie chodzić? żyć?
co do żłobka to nie spadają im dzieci z tych łózek?
jadłospis całkiem ok a co robią, jak dziecko nie chce akurat tego obiadu? dają coś w zamian?

co do plastikowego szajsu to K. też ma taki jeden traktor z przyczepą przyczepa z jednym oderwanym kołem, traktor z wykrzywionymi, ledwo trzymającymi się kołami ale on go uwielbia. okazał się najtańszym ale najlepszym prezentem na urodziny heh

Nestelle tż kawoszem nie jest. pije 2, max 3 rozpuszczalne na dzień, sporadycznie wypije sypaną. zazwyczaj jak ktoś go ugości, ale nie przepada. myślę, że dla niego kapsułki będą dobre. z resztą gdzieś próbował i mówił, że dobre wypatrzyłam, że w dolce gusto można zrobić gorącą czekoladę, więc i ja skorzystam

Moderna nam się jeszcze nie zdarzyło, żeby krew poszła z nosa

na Wigilię pojedziemy albo do teściowej albo do moich rodziców. a na stołach to co zawsze, tradycyjnie czyli m.in. makaron z makiem, kapuśniak, śledzie w różnych postaciach, sałatka warzywna, barszcz z uszkami, pierogi z grzybami i kapustą, kompot itp
na karpia chętnych nie ma
u chłopa w domu robią m.in.zwykłe filety rybne w panierce a'la schabowy +kartofle. pamiętam jak się zdziwiłam, sama nie wiem czemu. Może dlatego, że u nas na wigilli nigdy nie było "zwykłych, codziennych" dań, same "dziwne" że tak powiem z perspektywy byłego niejadka zawsze wigilia kojarzyła mi się właśnie z daniami jedzonymi raz w roku i w sumie nigdy się nie najadałam, ale tak jak napisałam, byłam niejadkiem teraz dopiero wiem ile to nerwów dla matki jak dziecko nie chce jeść jak normalny człowiek
a! u nas mięcha nie ma, mimo że już można

Demeter wczoraj przyszedł smily fone i 15 minut nie miałam dziecka potem w ciągu dnia też szukał telefonu. mam teraz zagwozdkę czy go oddać, czy zostawić małemu. strasznie mu się spodobał
Mikołaj na porodówce cuda
super, że Zuzia tyle śpi. możesz trochę odpocząć

Kasia fryzura fajna, będzie Ci pasowała

alliw o matko! jaki kochany, słodki Janek wymęczyły go te zakupy
zamówiłam Dolce Gusto Mini Me. raz kozie śmierć zobaczymy ile to warte

achna Ty się kładziesz jak ja się budzę? nie kładz się, już się nie opłaca
nie ma wizaż nawet chwili odpoczynku hehe

Karol mi się rozchorował. kaszle i smarka więc na tapecie znów duużo mleka. pogardził wczoraj nawet swoją ukochaną zupą pomidorową. do tego w dzień spał aż 3,5 godziny
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 07:22   #686
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Witam sie witam ;-)



SARLLET
- gdzie sie podziewasz.?


MODERNA
- raz mi sie zdarzylo ze jak ciaglam gluta krew poleciala. Ale mysle sobie ze pewnie glucik byl mocno do nosa koncem przyczepiony i przy silne odciagania sie "urwalo" i po temu mrew byla.



TASIA
- cudownie sie czyta o Ani i Krzysiu juz sie z niego taki opiekunczy braciszek robi ( z tym podnoszeniem )
No i za mieszkanie.



DRAGUSIA
- nio Sosnowiec to nje Slask plus za zapametanie .


No i wlasnie o KARPIU zapomnialam booooshe uwielbiam te rybe, ogolnie kocham ryby - a tak malo jem. Chyba musze sobie jadlospis zmienic :-/. Hihi.



No i ja dostalam dzis prezent na Mikolaja Emilian spal do 7.45 znaczy sie przebudzil ok 3 wyszedl z lozeczka dal mi buziaka i poszedl spac do babci. Ta po ok 15min przyniosla go spiacego polozyla do lozeczka i co budze sie o 7 a obok mnie EMILIAN nawet nje czulam/slyszalam jak sie znowu do mnje przetransportowal .


Teraz jemy siandanko - i prezenty zaraz beda.

A ja sie musze wyszykowac o 9.30 mam busa i po ten wozek na drugi koniec miasta jade.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 08:22   #687
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Kwiatuszku to może zostaw ? Tak piszecie o potrawach wigilijnych a ja niewiele będę mogła :/ ale trudno odbije sobie za rok. Będzie się dzialo na wigilii - moi rodzice, my w 4 i brat z narzeczoną i 2 dzieci w tym 2 miesięczne już sobie dojde do siebie do tego czasu. A co do tej książki to akcja cala polska czyta dzieciom
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 09:10   #688
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość

a co bedzie w tym roku u Was na stolach?
uwielbiam ten temat u każdego niby to samo, a nie znam osoby, która miałaby to samo
i każdy uważa, że u niego jest tradycyjnie
ja sobie nie wyobrażam świąt bez barszczu z uszkami i karpia smażonego. cała reszta może nie istnieć
u mojego chłopa są dwie zupy, ziemniaki, grochy z kapustą. co region to obyczaj. inaczej w Galicji, inaczej w Kongresówce, a na Pomorzu to już zupełnie inaczej. no i ślunsk z makówkami

(ze świętami to jak z sałatką jarzynową... każdy wie co w niej jest a ja nigdy nie jadłam dwóch takich samych )

śpiący Królewicz - boski
jakie macie łóżeczko?

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
jadłospis wydaje mi się typowy. polski.
dla mnie idealny
anchois, oliwki i sushi sama dam (póki co pluje)

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość

Moj kawaler zmeczył sie dzis zakupami w galerii
faceciiiiiiii:brzyd al:

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość

Pokazesz co dzieciaki dostaly?
zabawka no name (nie znalazłam linku w sieci; za to oryginał - tak ) + słodycze (kilka cukierków, batonik, kinderki, kinder niespodzianka, kinder bueno, mini mikołajek czekoladowy)
był fotograf. na szczęście bo nasze foty straszne (emocje, kiepskie światło)


Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
A do Was przyszedł Mikołaj? Bo do mnie tak w szpitalu chodził i dostałam książkę dla dziecka z z twardymi stronami, fajnymi obrazkami i wierszykami oraz ciasteczko w kształcie aniolka
świetna inicjatywa!!!!!!

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
możesz już normalnie chodzić? żyć?
co do żłobka to nie spadają im dzieci z tych łózek?
jadłospis całkiem ok a co robią, jak dziecko nie chce akurat tego obiadu? dają coś w zamian?
nie mogę chodzić wcale. czasem mus (wczoraj 1,5 godziny na oucie odbiór wyników z diag + żłób)

jak to "nie chce tego obiadu" siedzą przy stoliczku do kolacji
(nie wiem nie mam pojęcia czy w ogóle coś robią)


lepiej Karolowi?
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 09:28   #689
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Kwiatuszek - mi smakuja te kawy, czekolady i co tam mozna zrobic z tych kapsulek, pilam kiedys u kuzynki, potem sami sie zainteresowalismy tematem ale pamietam ze bardzo drogo wychodzily same kapsulki, nie pamietam czy nie ok 2 zl za taka jedna kawe?
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 09:43   #690
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz.8

Hehe.
Nie no jak mawia moja mama "glupi to ma szczescie " wsiadlam w busa po dom - wysiadam a tam mi podjezdza 83na centrum, wsiadlam jade 3przystanki dalej niz moja praca - wysiadam juz chcd isc ok 200metrow na taki skad mi bus odjezdza do tego miejsca com sie po wozek umowila - jak zza zakretu jedzie inny ( dluzsza droga ) no wiesc wsiadlam - co mam marznac. Facio mi pokazal jak sie sklada ( juz widze i slysze mamy komentarze ) noni ten sam bus wraca - wiec w 1,5h sie obrobie w te i we te .


Panika
- nos trafnie podsumowala wiliglie z ta salatka


Dmeter
- nio ale zobacz jaki skarbek kochaniutki dla niego warto nie jessc hihi.


Noni chorowitkom Zdrowia Zycze



Nestelle
- no wlasnie boba nie kce :-/. W sumie nie wiem na 100% czy jeszcze sie zetne. A co do koloru myslalam o jakims jasnym kolorze - moze balejaz rudo-blodowo-czekoladowy no kij wie co mi do glowy wpadnie
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-23 18:52:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.