Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-13, 14:37   #2341
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
Hej, ja dopiero niedawno dowiedzialam sie o istnieniu czegos takiego jak Yankee Candle. I pomyslalam zeby kupic to tesciowej na swieta :P tylko nie wiem czy te pojedyncze tarty + kominek, czy lepiej te samplery, ogolnie chcialabym na to poswiecic 50 zl, i teraz nie wiem. Bo zbyt duzo tych tart nie kupie za to.
Ogolnie te swiece pachna tak samo intensywnie jak tarty?
chyba ze sa jakies tansze "zamienniki" rownie fajne?
Samplery to nie świece
Moim zdaniem woski pachną intensywniej. Są różne fajne zestawy kominek + kilka wosków Musisz popatrzeć, bo w necie tego peeeeełno.
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 16:16   #2342
joannaxoxo
Rozeznanie
 
Avatar joannaxoxo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 952
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Jestem rozczarowana Amber moon , dla mnie zapach starej perfumowanej pudrowej szafy , dobrze , że mam tylko wosk
joannaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 17:16   #2343
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Kupiłam dziś dwa woski" Christmas Cookie i Berrylicous zaraz będę testować jagódkę
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 18:13   #2344
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
Hej, ja dopiero niedawno dowiedzialam sie o istnieniu czegos takiego jak Yankee Candle. I pomyslalam zeby kupic to tesciowej na swieta :P tylko nie wiem czy te pojedyncze tarty + kominek, czy lepiej te samplery, ogolnie chcialabym na to poswiecic 50 zl, i teraz nie wiem. Bo zbyt duzo tych tart nie kupie za to.
Ogolnie te swiece pachna tak samo intensywnie jak tarty?
chyba ze sa jakies tansze "zamienniki" rownie fajne?
sample tez trzeba palic jak woski, inaczej malo czuc.

zamnienniki dobre swiec sa w tk maxie do upolowania, jesli masz w zasiegu to szukaj np "for every body" , "everyday luxe", "colonial candle", chodza zwykle po okolo 30zl przy okazalej pojemnosci calkiem. tansze swiece i tak samo dobre, a dostepne od reki na stronkach w nwecie to np. village candle (mala jest zdecydowanie wieksza od malej yc, a kosztuje jakos chyba podobnie) i kringle (rozne rodzaje sa, ale np. duza jednoknotowa 67), bomb cosmetics (male urocze puszczeczki). firmy maja tez woski czy sample to wyprobowania.
Nie odbiegaja jakoscia od yc, ale oczywiscie trzeba pamietac, ze kazdy inaczej odbiera zapach (moc, trwalosc, sam zapach) i nie sugerowac jednym woskiem danej firmy czy czyja opinia

kominek mozna kupic juz za 10 -15 zl w rosmannie, practikerze, home and you, empiku, kauflandzie, auchanie, czasem w kwiaciarniach, sklepach z pamiatkami, kubkami i innymi takimi ☠☠☠☠☠☠☠ami, np, pamietaj, zeby mial wysokosc nie mniej niz 11 cm, najlepiej 12/13 i duza miseczka do wosku
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez ultrafiolet88
Czas edycji: 2014-12-13 o 18:16
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 18:14   #2345
panna__em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 499
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dziewczyny pomocy! Stunelowałam dużą świecę Nie wiem, jak to się stało. Pierwsze palenie było idealne, świeca wypaliła się po same ścianki, po zgaszeniu wszystko było równo, przycięłam knot. Dzisiaj rozpaliłam drugi raz, paliła się 4h i doszła ok 1cm od szkiełka. Dałam jej jeszcze godzinę i nic! stanęła w miejscu... Poobniżałam nożem trochę ten niestopniony wosk póki jeszcze był plastyczny, ale to nic nie dało. Po stwardnieniu mam dziurę w środku... Jak to naprawić? Wolałabym się nie bawić w podgrzewanie słoja, bo nie mam w tym wprawy. Myślałam nad wyskrobaniem nadmiaru wosku łyżką i wrzuceniu do kominka, jak myślicie - pomoże, wyrówna się?
panna__em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 19:05   #2346
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez panna__em Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy! Stunelowałam dużą świecę Nie wiem, jak to się stało. Pierwsze palenie było idealne, świeca wypaliła się po same ścianki, po zgaszeniu wszystko było równo, przycięłam knot. Dzisiaj rozpaliłam drugi raz, paliła się 4h i doszła ok 1cm od szkiełka. Dałam jej jeszcze godzinę i nic! stanęła w miejscu... Poobniżałam nożem trochę ten niestopniony wosk póki jeszcze był plastyczny, ale to nic nie dało. Po stwardnieniu mam dziurę w środku... Jak to naprawić? Wolałabym się nie bawić w podgrzewanie słoja, bo nie mam w tym wprawy. Myślałam nad wyskrobaniem nadmiaru wosku łyżką i wrzuceniu do kominka, jak myślicie - pomoże, wyrówna się?
suszarka albo zapalka
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 20:04   #2347
odarpi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 446
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez panna__em Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy! Stunelowałam dużą świecę Nie wiem, jak to się stało. Pierwsze palenie było idealne, świeca wypaliła się po same ścianki, po zgaszeniu wszystko było równo, przycięłam knot. Dzisiaj rozpaliłam drugi raz, paliła się 4h i doszła ok 1cm od szkiełka. Dałam jej jeszcze godzinę i nic! stanęła w miejscu... Poobniżałam nożem trochę ten niestopniony wosk póki jeszcze był plastyczny, ale to nic nie dało. Po stwardnieniu mam dziurę w środku... Jak to naprawić? Wolałabym się nie bawić w podgrzewanie słoja, bo nie mam w tym wprawy. Myślałam nad wyskrobaniem nadmiaru wosku łyżką i wrzuceniu do kominka, jak myślicie - pomoże, wyrówna się?
Aby nie tunelowała mi Witches Brew:wycinałam nożem brzegi wosku i stapiałam je w kominku,otuliłam słój folią aluminiową,wzmocniłam otulenie starą getrą zwijaną 4krotnie,bo inaczej była za wysoka,założyłam na słój illumę...no i udało się!!!!

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez joannaxoxo Pokaż wiadomość
Jestem rozczarowana Amber moon , dla mnie zapach starej perfumowanej pudrowej szafy , dobrze , że mam tylko wosk
Bardzo lubię ten zapach a może chcesz na wymiankę November rain?
November rain to taki lekko męski,odświeżający zapach
odarpi7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 20:08   #2348
panna__em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 499
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez odarpi7 Pokaż wiadomość
Aby nie tunelowała mi Witches Brew:wycinałam nożem brzegi wosku i stapiałam je w kominku,otuliłam słój folią aluminiową,wzmocniłam otulenie starą getrą zwijaną 4krotnie,bo inaczej była za wysoka,założyłam na słój illumę...no i udało się!!!!
To Ty ją normalnie opancerzyłaś :P
Ja już wyskrobałam ten wosk z góry, żeby wyrównać świecę. Póki co zostawiłam go w słoiku - jutro wrzucę do kominka. Nie jest tego dużo, ale jednak trochę szkoda. Podczas następnego palenia spróbuję patentu z folia aluminiową, bo z zapałkami trochę boję się kombinować.
Jak nie pomoże to będę wyskrobywać nadmiar i dawać do kominka
panna__em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 23:19   #2349
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez panna__em Pokaż wiadomość
To Ty ją normalnie opancerzyłaś :P
Ja już wyskrobałam ten wosk z góry, żeby wyrównać świecę. Póki co zostawiłam go w słoiku - jutro wrzucę do kominka. Nie jest tego dużo, ale jednak trochę szkoda. Podczas następnego palenia spróbuję patentu z folia aluminiową, bo z zapałkami trochę boję się kombinować.
Jak nie pomoże to będę wyskrobywać nadmiar i dawać do kominka
Polecam jednak zapałki, w parę minut jest po kłopocie, dosłownie!
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 00:46   #2350
201605061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 680
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ktos wyzej pytal o yc na prezent. Ja wlasnie na prezent kupilam kominek yc (42zl) i 6 woskow po 6zl. Za calosc wyszlo tylko 78zl, a zestaw super.
Nie chcialam nieoryginalnego kominka, bo chcialam miec pewnosc, ze bedzie idealny do palenia tart.
Widzialam na allegro b.tanie samplery swieczek. Czy warto kupowac do kominka te samplery zamiast tart?

Ps.wszystko kupilam stacjonarnie, w dwoch galeriach mam wyspy z yc, kringle, rosyjskimi kosmetykami itp.
201605061000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 08:43   #2351
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Zaszalałam z illumami, w domu mam 3, a capnęłam jeszcze takie:
http://allegro.pl/yankee-candle-illu...884105984.html
http://allegro.pl/yankee-candle-illu...800412307.html
http://allegro.pl/yankee-candle-illu...885898349.html

Mam nadzieję, że teraz nie dostanę illumowej obsesji, dla odmiany
Ktoś ma te illumy? Jak się prezentują na żywo?
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 10:19   #2352
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
Hej, ja dopiero niedawno dowiedzialam sie o istnieniu czegos takiego jak Yankee Candle. I pomyslalam zeby kupic to tesciowej na swieta :P tylko nie wiem czy te pojedyncze tarty + kominek, czy lepiej te samplery, ogolnie chcialabym na to poswiecic 50 zl, i teraz nie wiem. Bo zbyt duzo tych tart nie kupie za to.
Ogolnie te swiece pachna tak samo intensywnie jak tarty?
chyba ze sa jakies tansze "zamienniki" rownie fajne?
ja już 3 osobom robiłam taki prezent kominek + woski i każda mega zadowolona. także wydaje mi się, że lepiej kupić kominek i 3 woski, niż 5-6 samplerów. dla mnie samplery słabo pachną jak się je odpali w tradycyjny sposób.
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 11:21   #2353
Wiolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 70
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
ja już 3 osobom robiłam taki prezent kominek + woski i każda mega zadowolona. także wydaje mi się, że lepiej kupić kominek i 3 woski, niż 5-6 samplerów. dla mnie samplery słabo pachną jak się je odpali w tradycyjny sposób.
myślę że kominek i kilka wosków w zróżnicowanje gamie zapachowej to będzie idealnie
Wiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 13:11   #2354
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

u mnie dzisiaj Watercolors. uwielbiam ten zapach.
ostatnio zauważyłam, że jakby wszystko mi mniej pachnie... myślałam, że mam coś z nosem, ale TŻ potwierdza. przestawiłam kominek w inne miejsce, zobaczymy co z tego wyjdzie.
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 13:25   #2355
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj Watercolors. uwielbiam ten zapach.
Jak pachnie?
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 14:05   #2356
panna__em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 499
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Mogłabym prosić o opinie dziewczny, które korzystają z Illumy? Czy ona faktycznie powoduje, że świeca nie tuneluje, czy nie daje takiej pewności? Jeśli świece po niej palą się dobrze i jest to reguła to chyba ją kupię do jedynej świecy, którą mam. Ale najpierw spróbuję z Illumą diy z folii aluminiowej.

PS. jednak zrobiłam po swojemu i wyskrobałam nadmiar wosku., który został po tunelu. Wrzuciłam do kominka i powiem Wam tylko tyle, że zapach jest 100 razy bardziej intensywny. Świecę mogłam palić 5h i mnie nie męczyła, a kominek musiałam zgasić po 10 minutach., bo zapach dosłownie mnie osaczył. Wrzuciłam ilość odpowiadającą mniej więcej 1/4 tarty, może troszkę więcej. Nie wiem, czy palenie w kominku nie byłoby bardziej ekonomiczne, bo jestem pewna, że ten wosk ze spokojem zapalę jeszcze kilka razy. I przy świecy nie widziałam, aby olejki parowały, a w kominku parują i to naprawdę mocno.
Palić będę oczywiście dalej w szkle, bo mi szkoda niszczyć świecę. Ale jak ktoś ma problem z wyczuwaniem zapachu to polecam spróbować i wyskrobać świecę do kominka, szok gwarantowany.
panna__em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 15:27   #2357
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Mieliście Icicles? Serio pachnie Domestosem?
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 15:37   #2358
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Jak pachnie?
nie wiem czy umiem opisywać zapachy. dla mnie to idealne połączenie perfumowego zapachu z lekką słodyczą (delikatną, bo nie przepadam za mocno słodkimi zapachami) i subtelnym powiewem świeżości.

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
Mieliście Icicles? Serio pachnie Domestosem?
nie strasz! zakupiłam, ale nie odpalałam jeszcze. na sucho nie czuję Domestosu, ale trzymam woski razem w jednym pudełku, więc może przytłumiły zapach
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 17:44   #2359
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez panna__em Pokaż wiadomość
Mogłabym prosić o opinie dziewczny, które korzystają z Illumy? Czy ona faktycznie powoduje, że świeca nie tuneluje, czy nie daje takiej pewności? Jeśli świece po niej palą się dobrze i jest to reguła to chyba ją kupię do jedynej świecy, którą mam. Ale najpierw spróbuję z Illumą diy z folii aluminiowej.

PS. jednak zrobiłam po swojemu i wyskrobałam nadmiar wosku., który został po tunelu. Wrzuciłam do kominka i powiem Wam tylko tyle, że zapach jest 100 razy bardziej intensywny. Świecę mogłam palić 5h i mnie nie męczyła, a kominek musiałam zgasić po 10 minutach., bo zapach dosłownie mnie osaczył. Wrzuciłam ilość odpowiadającą mniej więcej 1/4 tarty, może troszkę więcej. Nie wiem, czy palenie w kominku nie byłoby bardziej ekonomiczne, bo jestem pewna, że ten wosk ze spokojem zapalę jeszcze kilka razy. I przy świecy nie widziałam, aby olejki parowały, a w kominku parują i to naprawdę mocno.
Palić będę oczywiście dalej w szkle, bo mi szkoda niszczyć świecę. Ale jak ktoś ma problem z wyczuwaniem zapachu to polecam spróbować i wyskrobać świecę do kominka, szok gwarantowany.
Powiem tak: ja trochę uważam Illumę za niepotrzebny zakup, bo ona gwarantuje jedynie równy płomień, a nie rozpalanie się wosku do ścianek. Ja mimo illumy nadal muszę owijać świece folią, więc... Taki ładny dodatek jedynie w moim odczuciu.
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 17:46   #2360
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
nie strasz! zakupiłam, ale nie odpalałam jeszcze. na sucho nie czuję Domestosu, ale trzymam woski razem w jednym pudełku, więc może przytłumiły zapach
Daj znać jak odpalisz, bo się czaję


Dlaczego nie ma takich w Polsce?
__________________
On the way to Wonderland...
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 17:51   #2361
panna__em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 499
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

[1=b276cf7d045b24ab4154d1e 231f6ab4a04fdd640;4934200 9]Powiem tak: ja trochę uważam Illumę za niepotrzebny zakup, bo ona gwarantuje jedynie równy płomień, a nie rozpalanie się wosku do ścianek. Ja mimo illumy nadal muszę owijać świece folią, więc... Taki ładny dodatek jedynie w moim odczuciu.[/QUOTE]


Dzięki za opinię Gdyby były trochę tańsze to może bym i kupiła dla samego wyglądu, ale jeśli nie gwarantują, że świeca nie będzie tunelować to chyba nie ma sensu wydawać kasy. Kupię za to woski
panna__em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 18:05   #2362
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez panna__em Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię Gdyby były trochę tańsze to może bym i kupiła dla samego wyglądu, ale jeśli nie gwarantują, że świeca nie będzie tunelować to chyba nie ma sensu wydawać kasy. Kupię za to woski
No dokłanie, też bym kupiła kilka innych, żeby mieć je dla samego ładnego wyglądu A tak, to poprzestanę na jednej
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 18:53   #2363
asia2285
Zakorzenienie
 
Avatar asia2285
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 608
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
Mieliście Icicles? Serio pachnie Domestosem?

E tam. przecież domestos smierdzi a Icicles pachnie ładnie, mrożno i delikatnie ale pachnie.
__________________
The King Of Clay

Manchester United


Coś o mnie--->
All about me
Nowy post: Łapacz snów - DIY Dreamcatcher
asia2285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 19:22   #2364
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

A ja dzis do miseczki wrzucilam tealight
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 19:48   #2365
Demotywacja
Raczkowanie
 
Avatar Demotywacja
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 198
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Powiecie mi który z tych zapachów w formie wosku pachnie intensywnie i wciąż ładnie? Zdarza się że bez palenia jest ok, a po rozgrzaniu gorzej. Chciałam kupić kilka wosków z różnych nut zapachowych.
Soft Blanket
Soft Cotton
Clean Cotton
Fluffy Towels
Angel Wings
Baby Powder
Turquoise Sky
Lake Sunset
Citrus water
Wedding Day

Cassis
Cherry Vanilla
Amber Moon
TUTTI FRUTII
BLACK CHERRY
Cranberry Ice

CHERRY BLOSSOM
GARDEN SWEET PEA
Vanilla Chai

STRAWBERRY BUTTERCREAM
FRENCH VANILLA
HOME SWEET HOME
__________________
Los to los, policz do dziesięciu i bądź dużą dziewczynką.
Demotywacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 19:57   #2366
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Berrylicious podoba mi się bardzo ostatnio dobrze trafiam
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 22:50   #2367
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Cytruskowa6 Pokaż wiadomość
Daj znać jak odpalisz, bo się czaję
ok, to może jutro się poświęcę i odpalę.
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 07:08   #2368
ssqu
Raczkowanie
 
Avatar ssqu
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 87
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Jak pachnie?
Widziałam gdzieś porównanie do szamponu Fructis Coś w tym jest, podobny zapach. Watercolors to jeden z moich Kringlowych ulubieńców Warto wypróbować.

Cytat:
Napisane przez Demotywacja Pokaż wiadomość
Powiecie mi który z tych zapachów w formie wosku pachnie intensywnie i wciąż ładnie? Zdarza się że bez palenia jest ok, a po rozgrzaniu gorzej. Chciałam kupić kilka wosków z różnych nut zapachowych.
Soft Blanket
Soft Cotton
Clean Cotton
Fluffy Towels
Angel Wings
Baby Powder
Turquoise Sky
Lake Sunset
Citrus water
Wedding Day

Cassis
Cherry Vanilla
Amber Moon
TUTTI FRUTII
BLACK CHERRY
Cranberry Ice

CHERRY BLOSSOM
GARDEN SWEET PEA
Vanilla Chai

STRAWBERRY BUTTERCREAM
FRENCH VANILLA
HOME SWEET HOME
Dla mnie mógłby istnieć tylko Soft Blanket Uwielbiam go Wczoraj byłam bliska kliknięcia świecy, ale może najpierw wypalę zapas kilku wosków...
ssqu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 07:49   #2369
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dla mnie misiek szału nie robi, za to Season of peace- o raany, pięęękny <3
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:49   #2370
panna__em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 499
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Wie ktoś może, gdzie dostanę świecę Chocolate Layer Cake? (chodzi o polskie strony internetowe).
Chciałam zrobić zapas, a nigdzie jej już nie ma
panna__em jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 12:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.