ch³opak, a imprezy.. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-12-27, 20:38   #1
monika030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 65

ch³opak, a imprezy..


Cze¶æ dziewczyny!
Od niedawna mam ch³opaka. Niby jest ok. Pracuje, uczy siê, kocha, przynosi mi kwiaty. Niestety, nie lubiê jego towarzystwa. Problem tkwi w tym, ¿e czêsto proponuj± mu imprezy. Wszystko by³o by ok, gdyby nie fakt, ¿e jad± do du¿ej dyskoteki. Mam zaufanie do niego, ale po 1 razie, gdy tam pojecha³ obieca³, ¿e nigdy ju¿ nie pojedzie beze mnie, bo wszyscy byli z dziewczynami... Ja mu u¶wiadomi³am, ¿e wole skromne imprezy, w¶ród najbli¿szych znajomych... On obieca³, obieca³, a za ka¿dym razem dzwoni i pyta czy nie mam nic przeciwko. G³upio powiedzieæ: TAK, MAM! Dlatego mówiê, ¿e nie... A mam cich± nadzieje, ¿e jednak nie chce tego... Jedzie tam, wraca na drugi dzieñ w godzinach porannych (ok. 8-9).
Nie cierpiê, gdy on tam je¼dzi. Najgorsze jest jeszcze to, ¿e po pracy od razu idzie siê myæ i spaæ, bo "zmêczony".... Nawet nie zadzwoni i nie powie, ¿e kocha.... Mam wra¿enie, ¿e koledzy s± wa¿niejsi. Niby pyta, czy mam ochotê jechaæ z nim, ale pyta tak, bo wie jak± dostanie odpowied¼. Czyli mówi to dla ¶wiêtego spokoju... Dziewczyny co ja mam robiæ?! Nie chce go straciæ, staram siê nie byæ zazdrosna...
monika030 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 20:47   #2
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Cytat:
Napisane przez monika030 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny!
Od niedawna mam ch³opaka. Niby jest ok. Pracuje, uczy siê, kocha, przynosi mi kwiaty. Niestety, nie lubiê jego towarzystwa. Problem tkwi w tym, ¿e czêsto proponuj± mu imprezy. Wszystko by³o by ok, gdyby nie fakt, ¿e jad± do du¿ej dyskoteki. Mam zaufanie do niego, ale po 1 razie, gdy tam pojecha³ obieca³, ¿e nigdy ju¿ nie pojedzie beze mnie, bo wszyscy byli z dziewczynami... Ja mu u¶wiadomi³am, ¿e wole skromne imprezy, w¶ród najbli¿szych znajomych... On obieca³, obieca³, a za ka¿dym razem dzwoni i pyta czy nie mam nic przeciwko. G³upio powiedzieæ: TAK, MAM! Dlatego mówiê, ¿e nie... A mam cich± nadzieje, ¿e jednak nie chce tego... Jedzie tam, wraca na drugi dzieñ w godzinach porannych (ok. 8-9).
Nie cierpiê, gdy on tam je¼dzi. Najgorsze jest jeszcze to, ¿e po pracy od razu idzie siê myæ i spaæ, bo "zmêczony".... Nawet nie zadzwoni i nie powie, ¿e kocha.... Mam wra¿enie, ¿e koledzy s± wa¿niejsi. Niby pyta, czy mam ochotê jechaæ z nim, ale pyta tak, bo wie jak± dostanie odpowied¼. Czyli mówi to dla ¶wiêtego spokoju... Dziewczyny co ja mam robiæ?! Nie chce go straciæ, staram siê nie byæ zazdrosna...
powiedzieæ, ¿e jednak Ci to przeszkadza on Ci w my¶lach nie czyta, ¿eby wiedzieæ, ¿e masz jednak co¶ przeciwko, skoro mówisz, ¿e tak nie jest. skoro tam je¼dzi, to znaczy, ¿e lubi siê bawiæ w ten sposób, Ty nie - wiêc szukacie kompromisu, np. on je¼dzi tylko raz w miesi±cu. (swoj± drog±, co to dla Ciebie jest 'czêsto'?)
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 20:50   #3
monika030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: ch³opak, a imprezy..

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;49488111]powiedzieæ, ¿e jednak Ci to przeszkadza on Ci w my¶lach nie czyta, ¿eby wiedzieæ, ¿e masz jednak co¶ przeciwko, skoro mówisz, ¿e tak nie jest. skoro tam je¼dzi, to znaczy, ¿e lubi siê bawiæ w ten sposób, Ty nie - wiêc szukacie kompromisu, np. on je¼dzi tylko raz w miesi±cu. (swoj± drog±, co to dla Ciebie jest 'czêsto'?)[/QUOTE]

Potrafi nawet co tydzien...
monika030 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 20:55   #4
Shevya
Skrzat le¶ny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomo¶ci: 10 312
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Raz w tygodniu Twój facet pojedzie na dyskotekê, ¿eby siê pobawiæ i mi³o spêdziæ czas ze znajomymi, si? Za przyzwoleniem w³asnej dziewczyny? Za ka¿dym razem pytaj±c, czy nie masz ochoty jechaæ z nim?

Nie mam wiêcej pytañ chyba. Nie, zdecydowanie nie mam.
__________________

½ S³owa - wiêcej nic,
potrafimy piêknie gadaæ - nie umiemy ¿yæ ½

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:01   #5
monika030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Cytat:
Napisane przez Shevya Poka¿ wiadomo¶æ
Raz w tygodniu Twój facet pojedzie na dyskotekê, ¿eby siê pobawiæ i mi³o spêdziæ czas ze znajomymi, si? Za przyzwoleniem w³asnej dziewczyny? Za ka¿dym razem pytaj±c, czy nie masz ochoty jechaæ z nim?

Nie mam wiêcej pytañ chyba. Nie, zdecydowanie nie mam.
jedzie raz w tygodniu, na dyskotkê oddalon± 120 km, wie, ¿e ja nie pojadê, pyta siê mnie tylko po to, "¯EBY NIE BY£O". W dodatku, gdy ma siê widzieæ ze mn±, to o 22 idzie spaæ... Nie g³upie? Nie czu³aby¶ siê dziwnie? Ja bardzo...
Wie dok³adnie, ¿e jestem z³a, ale na drugi dzieñ przytuli mnie, kupi kwiatki, porozmawia i jedzie do domu.
Nie wydzwaniam do niego, bo wiem, ¿e nie robi nic g³upiego, ale nie raczy nawet napisaæ SMS jak wróci... Potem siê dobijam do niego, a on w najlepsze spi.
monika030 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:03   #6
kisielova
ReklaMO(D)¿erca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 9 889
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Cytat:
Napisane przez Shevya Poka¿ wiadomo¶æ
Raz w tygodniu Twój facet pojedzie na dyskotekê, ¿eby siê pobawiæ i mi³o spêdziæ czas ze znajomymi, si? Za przyzwoleniem w³asnej dziewczyny? Za ka¿dym razem pytaj±c, czy nie masz ochoty jechaæ z nim?

Nie mam wiêcej pytañ chyba. Nie, zdecydowanie nie mam.


Autorko, trochê jeste¶ sobie winna. Skoro mówisz mu, ¿e nie masz nic przeciwko i Ci to nie przeszkadza, to on duchem ¶wiêtym nie bêdzie i nie ol¶ni go nagle, ¿e jego dziewczyna wcale nie chce, ¿eby tam je¼dzi³.
kisielova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:05   #7
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: ch³opak, a imprezy..

no to napisa³am Ci wy¿ej - POROZMAWIAJ z nim o tym i ustalcie jaki¶ kompromis.
¿e nie odbiera, jak wróci³ do domu o 8. rano to nic dziwnego, ja po imprezie te¿ nie dzia³am o takich porach
a to, ¿e pan ma Ciê lekko w pupce najwyra¼niej, bo zaczyna to wy³aziæ z Twoich wypowiedzi, to inne sprawa
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-12-27, 21:05   #8
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 2 198
Dot.: ch³opak, a imprezy..

...ale skoro PYTA czy pojedziesz z nim, to czemu po prostu siê nie zgodzisz? Nawet z czystej ciekawo¶ci, chêci spêdzenia z nim czasu, wyj¶cia z domu. Od razu zak³adasz, ¿e pyta, bo wie, ¿e nie pójdziesz? To mo¿e od razu za³ó¿, ¿e ciê zdradza?
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:06   #9
monika030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Cytat:
Napisane przez kisielova Poka¿ wiadomo¶æ


Autorko, trochê jeste¶ sobie winna. Skoro mówisz mu, ¿e nie masz nic przeciwko i Ci to nie przeszkadza, to on duchem ¶wiêtym nie bêdzie i nie ol¶ni go nagle, ¿e jego dziewczyna wcale nie chce, ¿eby tam je¼dzi³.
Niby racja, ale s³yszy mój g³os... S³yszy, ¿e nie skacze z rado¶ci... Móg³by siê zastanowiæ. On dok³adnie wie, ¿e tego nie lubiê, ale pyta siê, bo nie chce robiæ mu zakazów. Jest na tyle doros³y, ¿e powinien wiedzieæ jak kobieta siê mo¿e czuæ.
Niektórzy jego koledzy (którzy maj± dziewczyny) zrezygnowali... zrezygnowali, bo wol± czas spêdziæ z ni±. A on je¼dzi tam z samymi singlami...
monika030 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:08   #10
kisielova
ReklaMO(D)¿erca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 9 889
Dot.: ch³opak, a imprezy..

a ja jeszcze zapytam- sk±d wniosek, ¿e on pyta Ciê o te wyj¶cia tylko na odczepne?

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez monika030 Poka¿ wiadomo¶æ
Niby racja, ale s³yszy mój g³os... S³yszy, ¿e nie skacze z rado¶ci... Móg³by siê zastanowiæ. On dok³adnie wie, ¿e tego nie lubiê, ale pyta siê, bo nie chce robiæ mu zakazów. Jest na tyle doros³y, ¿e powinien wiedzieæ jak kobieta siê mo¿e czuæ.
Niektórzy jego koledzy (którzy maj± dziewczyny) zrezygnowali... zrezygnowali, bo wol± czas spêdziæ z ni±. A on je¼dzi tam z samymi singlami...
SK¡D wie, skoro mu tego nie mówisz?
kisielova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:10   #11
monika030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Poka¿ wiadomo¶æ
...ale skoro PYTA czy pojedziesz z nim, to czemu po prostu siê nie zgodzisz? Nawet z czystej ciekawo¶ci, chêci spêdzenia z nim czasu, wyj¶cia z domu. Od razu zak³adasz, ¿e pyta, bo wie, ¿e nie pójdziesz? To mo¿e od razu za³ó¿, ¿e ciê zdradza?
Naprawdê, nie lubiê takich du¿ych imprez. Wed³ug mnie to 30 z³ za wstep ostro zmarnowane! On siê napije, tyle bêdzie z zabawy. Nie lubiê tañczyæ, a to typowo taki klub, wiêc ¶ciany podpieraæ NIE WYPADA. Wiem, ¿e nie zdradza, ale nie uwierzê, ¿e nie patrzy na inne.
monika030 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-27, 21:11   #12
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 2 198
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Cytat:
Napisane przez monika030 Poka¿ wiadomo¶æ
Niektórzy jego koledzy (którzy maj± dziewczyny) zrezygnowali... zrezygnowali, bo wol± czas spêdziæ z ni±. A on je¼dzi tam z samymi singlami...
Mo¿e tamte dziewczyny potrafi± szczerze porozmawiaæ ze swoimi facetami?
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:14   #13
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 791
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Cytat:
Napisane przez monika030 Poka¿ wiadomo¶æ
Naprawdê, nie lubiê takich du¿ych imprez. Wed³ug mnie to 30 z³ za wstep ostro zmarnowane! On siê napije, tyle bêdzie z zabawy. Nie lubiê tañczyæ, a to typowo taki klub, wiêc ¶ciany podpieraæ NIE WYPADA. Wiem, ¿e nie zdradza, ale nie uwierzê, ¿e nie patrzy na inne.
A latem na ulicy zakleisz mu oczy? ¯eby czasem nie spojrza³ na jak±¶?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukujê w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:21   #14
monika030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Cytat:
Napisane przez kisielova Poka¿ wiadomo¶æ
a ja jeszcze zapytam- sk±d wniosek, ¿e on pyta Ciê o te wyj¶cia tylko na odczepne?

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------



SK¡D wie, skoro mu tego nie mówisz?
Pyta na odczep, bo da siê to odczuæ. Co¶ typu
-Kochanie, pewnie nie chcesz jechaæ z nami, nie?
- no raczej nie..
- no ok. w sumie same ch³opaki jad±, to bêdziesz siê nudziæ sama.
Nie da siê odczuc? da
Sk±d wie? Rozmawiali¶my DU¯O na temat imprez.
Powiedzia³am, ¿e raz na jaki¶ czas ok, mo¿na. Ja sama co jaki¶ czas pójdê. Co prawda bardziej domówka, ale zdarza siê. On te¿ mowi³, ¿e nie lubi itd.
A robi zupe³nie co innego.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e tamte dziewczyny potrafi± szczerze porozmawiaæ ze swoimi facetami?
Znam te pary. Niektóre do¶æ sporo, bo wszystko to moje okolice i z tego co mi wiadomo ju¿ w kwestii imprez nie ma tego, co by³o przed zwi±zkiem.
W sensie, gdy lasek nie by³o to wszyscy je¼dzili razem, a gdy siê pojawi³y to zawsze byli umówieni na wspólne spêdzanie czasu. My nigdy nie jeste¶my, bo tak jak wspomnia³am, on pracuje od 8 rano do ok. 20/21. Dla mnie czasu nie znajduje, "bo pada z nóg", ale gdy dostaje telefon od znajomych to od razu jest pe³en energii. Nawet na balety do rana.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Leszy Poka¿ wiadomo¶æ
A latem na ulicy zakleisz mu oczy? ¯eby czasem nie spojrza³ na jak±¶?
Kurde! a czy ja mam problem z innymi dziewczynami? NIE!
Mam w tej kwestii zaufanie, facet jak to facet zawsze siê spojrzy, gorzej by by³o jakby nie zwraca³ uwagi.
Mam problem z tym, ¿e zachowujê siê, jakby nie mia³ dziewczyny.
monika030 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:21   #15
kisielova
ReklaMO(D)¿erca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 9 889
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Moim zdaniem problemem w waszym zwi±zku nie s± jego imprezy, tylko to, ¿e to nie Ty zajmujesz u niego pierwsze miejsce. Skoro z kolegami potrafi jechaæ gdziekolwiek o jakiejkolwiek porze, a z Tob± nie, to mi to na s³aby zwi±zek wygl±da.
kisielova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:26   #16
monika030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Cytat:
Napisane przez kisielova Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem problemem w waszym zwi±zku nie s± jego imprezy, tylko to, ¿e to nie Ty zajmujesz u niego pierwsze miejsce. Skoro z kolegami potrafi jechaæ gdziekolwiek o jakiejkolwiek porze, a z Tob± nie, to mi to na s³aby zwi±zek wygl±da.
Tu mo¿esz mieæ racjê, nigdy jeszcze nie byli¶my razem. Nawet w kinie.
Dlatego mam wra¿enie, ¿e jednak Ci koledzy s± na 1 miejscu, a ja gdzie¶ tam na 2 lub 3.
monika030 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:29   #17
kisielova
ReklaMO(D)¿erca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 9 889
Dot.: ch³opak, a imprezy..

a POWIEDZIA£A¦ mu kiedy¶ wyra¼nie i szczerze: s³uchaj czujê, ¿e nie jestem dla Ciebie najwa¿niejsza, ¿e po¶wiêcasz mi ma³o czasu, ¿e znajdujesz wymówki, ¿e (tu wpisz wszystko, co Ciê gryzie)? Czy mo¿e nie mówi³a¶ nigdy nic i ¿yjecie sobie tak razem ale nie razem, on siê zjawia, kiedy mu pasuje (nie chce u¿yæ brzydkiego stwierdzenia, ale mo¿e tylko wtedy kiedy ma ochotê...) i udajesz w tym wszystkim szczê¶liw±?
Ile czasu jeste¶cie razem?
kisielova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:30   #18
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 2 198
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Cytat:
Napisane przez monika030 Poka¿ wiadomo¶æ
Pyta na odczep, bo da siê to odczuæ. Co¶ typu
-Kochanie, pewnie nie chcesz jechaæ z nami, nie?
- no raczej nie..
- no ok. w sumie same ch³opaki jad±, to bêdziesz siê nudziæ sama.
Nie da siê odczuc? da
Sk±d wie? Rozmawiali¶my DU¯O na temat imprez.
Powiedzia³am, ¿e raz na jaki¶ czas ok, mo¿na. Ja sama co jaki¶ czas pójdê. Co prawda bardziej domówka, ale zdarza siê. On te¿ mowi³, ¿e nie lubi itd.
A robi zupe³nie co innego.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------



Znam te pary. Niektóre do¶æ sporo, bo wszystko to moje okolice i z tego co mi wiadomo ju¿ w kwestii imprez nie ma tego, co by³o przed zwi±zkiem.
W sensie, gdy lasek nie by³o to wszyscy je¼dzili razem, a gdy siê pojawi³y to zawsze byli umówieni na wspólne spêdzanie czasu. My nigdy nie jeste¶my, bo tak jak wspomnia³am, on pracuje od 8 rano do ok. 20/21. Dla mnie czasu nie znajduje, "bo pada z nóg", ale gdy dostaje telefon od znajomych to od razu jest pe³en energii. Nawet na balety do rana.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------



Kurde! a czy ja mam problem z innymi dziewczynami? NIE!
Mam w tej kwestii zaufanie, facet jak to facet zawsze siê spojrzy, gorzej by by³o jakby nie zwraca³ uwagi.
Mam problem z tym, ¿e zachowujê siê, jakby nie mia³ dziewczyny.
No to skoro w tygodniu pracuje do pó¼na, w weekend baluje, to kiedy spotyka siê z tob±?
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:34   #19
stokrotka0198
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 247
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Nie pasujecie do siebie to raz a dwa ze mu nie zalezy inaczej ograniczylby dyske. Powiedz mu to i poczekaj na realcje. Jesli dalej bedzie wolal kolegow teoria sie potwierdzi

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez stokrotka0198
Czas edycji: 2014-12-27 o 21:35
stokrotka0198 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-27, 21:35   #20
monika030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Cytat:
Napisane przez kisielova Poka¿ wiadomo¶æ
a POWIEDZIA£A¦ mu kiedy¶ wyra¼nie i szczerze: s³uchaj czujê, ¿e nie jestem dla Ciebie najwa¿niejsza, ¿e po¶wiêcasz mi ma³o czasu, ¿e znajdujesz wymówki, ¿e (tu wpisz wszystko, co Ciê gryzie)? Czy mo¿e nie mówi³a¶ nigdy nic i ¿yjecie sobie tak razem ale nie razem, on siê zjawia, kiedy mu pasuje (nie chce u¿yæ brzydkiego stwierdzenia, ale mo¿e tylko wtedy kiedy ma ochotê...) i udajesz w tym wszystkim szczê¶liw±?
Ile czasu jeste¶cie razem?
Jeszcze nie rozmawiali¶my na ten temat, ale mam taki zamiar.
On siê wymiga, powie, ¿e pracuje i jest zmêczony. Po czym stwierdzi, ¿e jedzie na imprezê siê zrelaksowaæ. Jaki relaks w imprezie do rana? Na drugi dzieñ nie wychodzi z ³ó¿ka, bo nogi go bol±, bo kac.... Raz przyjecha³ do mnie to po prostu siedzia³ jak na szpilkach. Szybko wypi³ herbatê i wróci³.
Je¿eli chodzi Ci o ochotê na seks, to nie uprawiamy jeszcze, bo jeste¶my razem zaledwie 3 tygodnie. (nie ca³e)
Ja umiem rozró¿niæ, gdy kto¶ jest z³y, on te¿ umie, ale nie chce. £atwiej mu siê naje*** z kumplami, wróciæ do domu, ni¿ przyjechaæ do mnie i ogl±dn±æ chocia¿by glupi film. Nie mêcze go komediami romantycznymi! potrafiê nawet z nim graæ w fife, któr± uwielbia. Wiêc ja nie wiem w czym problem.
monika030 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:38   #21
kisielova
ReklaMO(D)¿erca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 9 889
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Nie bêdê Ciê moralizowaæ i pisaæ, ¿e za szybko zaczynasz kolejne zwi±zki, bo to nie jest tematem tego w±tku, ale zastanów siê nad tym.m(donoszê siê do tego, ¿e pod koniec listopada pyta³a¶ o mo¿liwo¶c ci±¿y bo uprawia³a¶ seks ze swoim ch³opakiem).

Co do waszego sta¿u- prawdopodobnie facet/ ch³opak nie przywyk³ jeszcze do tego, ¿e nie jest ju¿ singlem i jego ¿ycie powinno wygl±daæ trochê inaczej, ni¿ wcze¶niej. Ale polecam powiedzieæ mu to, bo skoro na pocz±tku zwi±zku on nie wykazuje raczej zainteresowania spotkaniami z Toba, to lepiej nie bêdzie. Im szybciej mu to powiesz, tym lepiej dla Ciebie, bo po co masz tkwiæ w dziwnym uk³adzie, w którym Ty czekasz, a on... no w³a¶nie. Co on robi? Co robili¶cie razem przez te trzy tygodnie? Ska w ogóle wiesz, ¿e jeste¶cie razem?

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2014-12-27 o 21:40
kisielova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:38   #22
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 2 198
Dot.: ch³opak, a imprezy..

trzy tygodnie sta¿u, facet A¯ co tydzieñ na dyske je¼dzi...
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:38   #23
monika030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Poka¿ wiadomo¶æ
No to skoro w tygodniu pracuje do pó¼na, w weekend baluje, to kiedy spotyka siê z tob±?
Jak siê wyrwie wcze¶niej z pracy
monika030 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:40   #24
Shevya
Skrzat le¶ny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomo¶ci: 10 312
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Za co tak w³a¶ciwie go kochasz, co w nim lubisz?
__________________

½ S³owa - wiêcej nic,
potrafimy piêknie gadaæ - nie umiemy ¿yæ ½

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:40   #25
monika030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Poka¿ wiadomo¶æ
trzy tygodnie sta¿u, facet A¯ co tydzieñ na dyske je¼dzi...
Muszê Ciê zamrtwiæ, oficjalnie jeste¶my od 3 tygodni, spotykali¶my siê ju¿ jakie¶ 3 miesiace temu, wiêc obojêtny mi nie by³.
Nawet jak t± par± nie byli¶my to i tak czu³am, jakby by³ dla mnie ch³opakiem.
monika030 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:41   #26
kisielova
ReklaMO(D)¿erca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 9 889
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Cytat:
Napisane przez monika030 Poka¿ wiadomo¶æ
Muszê Ciê zamrtwiæ, oficjalnie jeste¶my od 3 tygodni, spotykali¶my siê ju¿ jakie¶ 3 miesiace temu, wiêc obojêtny mi nie by³.
Nawet jak t± par± nie byli¶my to i tak czu³am, jakby by³ dla mnie ch³opakiem.
czyli jednak seks ju¿ by³. patrz- poprzednie Twoje wpisy. chyba, ¿e umawia³a¶ siê z dwoma (kilkoma?) na raz.
kisielova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:42   #27
stokrotka0198
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 247
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Taki typ mialam dawno temu. O nie zmienil swojego zachowania ale ja jego zmienilam na inny model

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
stokrotka0198 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:42   #28
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 2 198
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Cytat:
Napisane przez kisielova Poka¿ wiadomo¶æ
czyli jednak seks ju¿ by³. patrz- poprzednie Twoje wpisy. chyba, ¿e umawia³a¶ siê z dwoma (kilkoma?) na raz.
ups...
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:43   #29
monika030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Cytat:
Napisane przez kisielova Poka¿ wiadomo¶æ
Nie bêdê Ciê moralizowaæ i pisaæ, ¿e za szybko zaczynasz kolejne zwi±zki, bo to nie jest tematem tego w±tku, ale zastanów siê nad tym.m(donoszê siê do tego, ¿e pod koniec listopada pyta³a¶ o mo¿liwo¶c ci±¿y bo uprawia³a¶ seks ze swoim ch³opakiem).

Co do waszego sta¿u- prawdopodobnie facet/ ch³opak nie przywyk³ jeszcze do tego, ¿e nie jest ju¿ singlem i jego ¿ycie powinno wygl±daæ trochê inaczej, ni¿ wcze¶niej. Ale polecam powiedzieæ mu to, bo skoro na pocz±tku zwi±zku on nie wykazuje raczej zainteresowania spotkaniami z Toba, to lepiej nie bêdzie. Im szybciej mu to powiesz, tym lepiej dla Ciebie, bo po co masz tkwiæ w dziwnym uk³adzie, w którym Ty czekasz, a on... no w³a¶nie. Co on robi? Co robili¶cie razem przez te trzy tygodnie? Ska w ogóle wiesz, ¿e jeste¶cie razem?
PRzyje¿dza do mnie d³u¿ej, ale przyje¿dza³, rozmawiali¶my, spacery, film, fifa... Dogadujemy siê naprawdê dobrze, po za tym, ¿e on nie umie zrezygnowaæ z kumpli.
monika030 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 21:45   #30
kisielova
ReklaMO(D)¿erca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 9 889
Dot.: ch³opak, a imprezy..

Zwi±zek nie polega na tym, ¿eby rezygnowaæ z kumpli. Trzeba tylko umieæ wszystko sobie pouk³adaæ. Mieæ czas dla nich i dla partnera.
kisielova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 23:21:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.