pragnienia mojego mężczyzny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-29, 12:07   #1
Picotement
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 52

pragnienia mojego mężczyzny


jestem z moim facetem 2 lata, mieszkamy razem. jest moim pierwszym partnerem seksualnym, to On wprowadzał mnie w ten świat, w dużym stopniu kształtuje moją tożsamość seksualną. od samego początku seks oralny nie przypadł mi do gustu, dlatego po jakimś czasie po prostu powiedziałam że jest to dla mnie coś odrzucającego i nie chcę tego. dla mojego faceta to ważny element związku, ciężko Mu z tym było (i jest) ale temat ucichł. z rzadka zdarza się że Go zaspokajam w ten sposób, jest to po prostu dla mnie dyskomfort.
w trakcie Świąt poruszyliśmy ten temat- powiedział mi że Mu tego brakuje i że chciałby o tym ze mną pogadać. Rozmowa ta wyglądała w ten sposób że powiedział iż bez tej formy seksu nie wyobraża sobie żyć razem przez kolejne lata, że albo się na to zgodzę albo się rozstaniemy. prosto mówiąc: presja + ultimatum.
byłam w szoku. rozmawialiśmy 2h przez telefon a On w kółko mówił to samo. moja odpowiedź była jednoznaczna: że nie mogę Mu dać żadnej gwarancji, może kiedyś się przekonam a może nie, że jestem w 'tych sprawach' nowa i nie do końca zdeklarowana co mi pasuje a co nie.
o 6 rano dostałam długiego smsa z wyjaśnieniem, że majaczył, że miał wysoką gorączkę i strasznie mnie przeprasza, że to nie prawda. kiedy zadzwonił do mnie później- płakał. był przerażony tym co się stało i przy tym pewien że podjęłam decyzję o rozstaniu.
faktycznie był chory i argument gorączki jest dla mnie jedynym który powoduje że moja decyzja nie jest jednoznaczna. z drugiej jednak strony gdzieś w Jego głowie tkwi to pragnienie i to się nie zmieniło.
zranił mnie mocno tym co powiedział- w najbliższym czasie na pewno nie przekonam się do seksu oralnego. co więcej- czuję obojętność, nie tęsknię za Nim. powiedziałam Mu że dam nam szansę, ale niczego Mu nie obiecuję bo nie wiem czy będę w stanie z Nim być po czymś takim.
On teraz obiecuje poprawę, deklaruje się i ogólnie- stara. a ja czuję pustkę.

jakieś rady?
Picotement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 12:13   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Nie dobraliście się. Rozumiem ciebie, że nie możesz się przemóc (czemu?), ale rozumiem też twojego faceta. Gdyby partner nie zaspokajał moich podstawowych potrzeb, byłoby ciężko.
Kochasz go? A on ciebie?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 12:19   #3
Picotement
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 52
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

obrzydza mnie po prostu sama czynność. On mnie kocha, ja do tej pory sądziłam że też ale teraz jestem strasznie zagubiona i nie wiem sama co czuję.
nie dobraliśmy się- ok, ale jak myślisz że ten aspekt jest dyskwalifikujący, nie ma dla nas szansy?
Picotement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 12:48   #4
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Trochę poszperałam i widzę, że masz inny problem. Może nie ten facet?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 13:39   #5
Picotement
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 52
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

napiszesz coś więcej? domyślam się że czytałaś poprzednie wątki.
Picotement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 14:36   #6
Gerokom
Raczkowanie
 
Avatar Gerokom
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 65
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Picotement Pokaż wiadomość
obrzydza mnie po prostu sama czynność. On mnie kocha, ja do tej pory sądziłam że też ale teraz jestem strasznie zagubiona i nie wiem sama co czuję.
nie dobraliśmy się- ok, ale jak myślisz że ten aspekt jest dyskwalifikujący, nie ma dla nas szansy?
Witam... kiedyś spotykałem się z dziewczyną, która także mówiła, że ją obrzydza branie do buzi penisa. Mówiła, że to nie higieniczne itd itp... więc zaproponowałem jej aby robiła to w prezerwatywie aby się "przełamała". Kupiłem te ultracieńkie gumki, ona zaakceptowała tą formę pieszczot a po ok. 6 miesiącach sama stwierdziła, że spróbuje zrobić loda bez gumki. Jakoś się przełamała. Po kilku miesiącach, jak już nie byliśmy parą z innych względów, tak się złożyło, że poszliśmy do łóżka i... pełne zaskoczenie - robiła cudownego lodzika, bez gumki i w dodatku z "połykiem"...
Wniosek - jak zawsze, wszystko trzeba robić małymi kroczkami... spróbuj zrobić lodzika w gumce, pokaż, że się starasz, że Ci zależy a z biegiem czasu może Twój opór samoistnie wygaśnie.
Życzę powodzenia...
Gerokom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 16:10   #7
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Picotement Pokaż wiadomość
obrzydza mnie po prostu sama czynność. On mnie kocha, ja do tej pory sądziłam że też ale teraz jestem strasznie zagubiona i nie wiem sama co czuję.
nie dobraliśmy się- ok, ale jak myślisz że ten aspekt jest dyskwalifikujący, nie ma dla nas szansy?
Mnie też i wątpię, że kiedykolwiek się przełamię dlatego byłemu chłopakowi od razu oznajmiłam, że nie ma takiej opcji (przyjął do świadomości) i to samo powtórzę potencjalnemu kolejnemu (od razu na początku, niech się nawet nie łudzi). Jak będzie oburzony niech sobie idzie do jakiej prostytutki i tam szuka rozwiązania. Nie musisz do niczego się przekonywać Autorko, wystarczy że Ci to nie pasuje i nie trzeba tłumaczyć dlaczego, to tylko i wyłącznie Twoja sprawa.
edit: były oczywiście na koniec uznał, że jestem egoistką zachowując się w ten sposób, ale przecież lojalnie go uprzedziłam jakie mam podejście i nie widzę w moim zachowaniu nic złego.

Edytowane przez 201707171132
Czas edycji: 2014-12-29 o 16:20
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 16:23   #8
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

ale dlaczego obrzydza Cię seks oralny? jeśli partner jest czysty i dba o higienę(!), to skąd taka niechęć? i jak jest w drugą stronę - pieści Cię ustami, lubisz i pozwalasz na to?
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 16:29   #9
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Seks oralny to jednak podstawa podstawy Ja nie byłabym w pełni zadowolona z seksu, gdyby ktoś mnie tego pozbawił. Twój facet pewnie myśli tak samo.

Nie jestem w stanie zrozumieć, jak można mieć opory przed oralem. Rimming- jeszcze rozumiem, ale seks oralny jest ''czysty''. Też radziłabym się przemóc używając na początku prezerwatyw.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 16:36   #10
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Cytat:
Napisane przez sistermorphine Pokaż wiadomość
ale dlaczego obrzydza Cię seks oralny? jeśli partner jest czysty i dba o higienę(!), to skąd taka niechęć? i jak jest w drugą stronę - pieści Cię ustami, lubisz i pozwalasz na to?
Jeżeli chce to ja mu nie bronię, ale z mojej strony nie może spodziewać się tego samego, niestety (o czym uprzedzam zawczasu). Dużo rzeczy mnie obrzydza (większość dotyczy ludzi), tak samo np. mięso, jego też nie jestem w stanie zjeść (bo dla mnie to zwłoki). Nie wiem jak wytłumaczyć, że coś mi nie pasuje-po prostu nie i tyle.
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 16:51   #11
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 376
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Arwenaxx Pokaż wiadomość
Jeżeli chce to ja mu nie bronię, ale z mojej strony nie może spodziewać się tego samego, niestety (o czym uprzedzam zawczasu). Dużo rzeczy mnie obrzydza (większość dotyczy ludzi), tak samo np. mięso, jego też nie jestem w stanie zjeść (bo dla mnie to zwłoki). Nie wiem jak wytłumaczyć, że coś mi nie pasuje-po prostu nie i tyle.
Ja też nie jem mięsa, mam poza tym tysiąc innych dziwadeł, ale gdybym nie zgadzała się w łóżku z mężem to nie byłby on moim mężem. Nie wyobrażam sobie niedobrania pod tym względem. Wiadomo, że do wielu decyzji trzeba dojrzeć, ale jak zakodujesz sobie w głowie, że nie, bo nie i koniec to nic z tego nie będzie. P.S. I zapewniam Ciebie, że "robienie loda" nie przypomina lizania martwego mięsa zwierząt
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 16:58   #12
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Ja też nie jem mięsa, mam poza tym tysiąc innych dziwadeł, ale gdybym nie zgadzała się w łóżku z mężem to nie byłby on moim mężem. Nie wyobrażam sobie niedobrania pod tym względem. Wiadomo, że do wielu decyzji trzeba dojrzeć, ale jak zakodujesz sobie w głowie, że nie, bo nie i koniec to nic z tego nie będzie. P.S. I zapewniam Ciebie, że "robienie loda" nie przypomina lizania martwego mięsa zwierząt
Bernikula być może, ale ja naprawdę nie chcę ani tego ani tego i uważam, że bez obu można żyć bardzo dobrze (jak żyję do tej pory, uważam swoje życie za bardzo udane a aktualnie nawet nie mam faceta. Znajdę sobie takiego który umie żyć bez tego rodzaju seksu i nie będzie miał dziwnych pytań czemu
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 17:03   #13
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 376
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Arwenaxx Pokaż wiadomość
Bernikula być może, ale ja naprawdę nie chcę ani tego ani tego i uważam, że bez obu można żyć bardzo dobrze (jak żyję do tej pory, uważam swoje życie za bardzo udane a aktualnie nawet nie mam faceta. Znajdę sobie takiego który umie żyć bez tego rodzaju seksu i nie będzie miał dziwnych pytań czemu
Być może, że i znajdziesz, chociaż to trochę szukanie igły w stogu siana, bo umówmy się- faceci to lubią. A Ty nie lubisz jak facet robi Ci minetę?
No i kolejna kwestia- poznasz fajnego faceta i będziesz się od razu zastanawiała, czy zgodzi się na seksu bez robienia loda? A może jest tak, że Twój facet nie dbał o higienę, co spowodowało u Ciebie takie obrzydzenie?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 17:06   #14
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

PS Podobnie jak Ty mam sporo swoich dziwadeł które są moje

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Nie, to nie kwestia higieny, ten akt sam w sobie jest i nie chcę go wcielać w życie.
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 17:11   #15
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 376
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Arwenaxx Pokaż wiadomość
PS Podobnie jak Ty mam sporo swoich dziwadeł które są moje

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Nie, to nie kwestia higieny, ten akt sam w sobie jest i nie chcę go wcielać w życie.
No to my Ci tutaj w takim razie nic nie poradzimy- Twoja decyzja.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 17:22   #16
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Mialam na mysli to, ze jesli twoj facet cie nie podnieca, nie moze byc mowy o oralu.
A niektorzy po prostu tego nie robia. Niektorzy robia z odpowiednim partnerem. Ja moge tylko wtedy, gdy w pelni akceptuje partnera.
Nie moglabym byc w zwiazku bez seksu oralnego. Po prostu nie. To podstawa, tak samo jak klasyczny stosunek.
Dlatego napisalam, ze rozumiem i ciebie, i faceta. Szkoda mi go, ale jesli to nie ten jedyny, nic na to nie poradzisz.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 18:27   #17
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Mialam na mysli to, ze jesli twoj facet cie nie podnieca, nie moze byc mowy o oralu.
A niektorzy po prostu tego nie robia. Niektorzy robia z odpowiednim partnerem. Ja moge tylko wtedy, gdy w pelni akceptuje partnera.
Nie moglabym byc w zwiazku bez seksu oralnego. Po prostu nie. To podstawa, tak samo jak klasyczny stosunek.
Dlatego napisalam, ze rozumiem i ciebie, i faceta. Szkoda mi go, ale jesli to nie ten jedyny, nic na to nie poradzisz.
Popieram
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 18:30   #18
Susie_
Raczkowanie
 
Avatar Susie_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 39
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

.

Edytowane przez Susie_
Czas edycji: 2016-01-22 o 12:32
Susie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 18:33   #19
Niawka
Raczkowanie
 
Avatar Niawka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 333
GG do Niawka
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Arwenaxx Pokaż wiadomość
Mnie też i wątpię, że kiedykolwiek się przełamię dlatego byłemu chłopakowi od razu oznajmiłam, że nie ma takiej opcji (przyjął do świadomości) i to samo powtórzę potencjalnemu kolejnemu (od razu na początku, niech się nawet nie łudzi). Jak będzie oburzony niech sobie idzie do jakiej prostytutki i tam szuka rozwiązania. Nie musisz do niczego się przekonywać Autorko, wystarczy że Ci to nie pasuje i nie trzeba tłumaczyć dlaczego, to tylko i wyłącznie Twoja sprawa.
edit: były oczywiście na koniec uznał, że jestem egoistką zachowując się w ten sposób, ale przecież lojalnie go uprzedziłam jakie mam podejście i nie widzę w moim zachowaniu nic złego.
Nie znoszę zakładania, że jak nas coś w seksie odstręcza to facet może iść najwyżej iść do prostytutki która za pieniadze zrobi każde ohydztwo.. Może iść do pierwszej lepszej dziewczyny i ma dużą szansę, że ona to zrobi z chęcią, nie musi być prostytutką.
Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Być może, że i znajdziesz, chociaż to trochę szukanie igły w stogu siana, bo umówmy się- faceci to lubią. A Ty nie lubisz jak facet robi Ci minetę?
Nie jest tak źle, znam dziewczynę która powiedziała facetowi że ma się nie spodziewać, że mu kiedykolwiek zrobi ustami dobrze i tyle. Facet kocha ją i chcę z nią być więc nie ma wyjścia- zaakceptował. Znam też inną która uważa że loda "trzeba" facetowi robić (bo inaczej znajdzie kogoś innego kto mu go będzie robił) przez to zawsze robi to wcześnie,nie znosi tego szczerze i się zmusza.

Dla mnie to o wiele bardziej intymna czynność niż sam seks. W dużej ilości przypadków potrzeba zaufania i bliskości żeby czuć się swobodnie w takiej sytuacji. Jeśli w związku nie jesteś wystarczająco pewna tego co jest między wami może to powodować problemy z seksem.
Obrzydza Cię to w jakiś fizyczny sposób czy czynność jest nieprzyjemna(ból rzuchwy, odruch wymiotny?) czy jeszcze jakiś inny powód?
Ja go rozumiem bo ja bez seksu oralnego nie wyobrażam sobie życia intymnego i byłoby mi też przykro gdyby mi partner powiedział ze coś w moim ciel go obrzydza.

Edytowane przez Niawka
Czas edycji: 2014-12-30 o 18:34
Niawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 19:40   #20
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Szczerze mówiąc przeraża mnie skala rażenia i wpływ seksu na człowieka . W dzisiejszych czasach każda pierdoła może być powodem do rozstania nie chcesz robić loda -nara, nie chcesz połykać-nara ,nie chce kochać się od tyłu -nara ,dla mnie to bardzo dziwnie . I nie nazwałabym tego (niedopasowaniem )ale brakiem dojrzałość ,nie zawsze dostajemy to czego co chcemy ,a w życiu można oczekiwać wielu rzeczy . Ja sama jestem w związku i również nie wszystkie moje fantazje zostają spełnione ,ale jakoś nigdy nie przyszło mi do głowę żeby rozstać się z tego powodu z moim mężczyzną albo nie daj boże szukać sobie innego -bo kocham tego z którym jestem i nie chce żeby inny mnie nawet tykał. ( tym bardziej że mój Tż nie chce czegoś co ja bym bardzo chciała zrobić jemu )
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 21:25   #21
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

[1=54ce3fbc88f185a30110098 9ca5a9ee48614e14d_61d6310 24e2fc;49530802]Szczerze mówiąc przeraża mnie skala rażenia i wpływ seksu na człowieka . W dzisiejszych czasach każda pierdoła może być powodem do rozstania nie chcesz robić loda -nara, nie chcesz połykać-nara ,nie chce kochać się od tyłu -nara ,dla mnie to bardzo dziwnie . I nie nazwałabym tego (niedopasowaniem )ale brakiem dojrzałość ,nie zawsze dostajemy to czego co chcemy ,a w życiu można oczekiwać wielu rzeczy . Ja sama jestem w związku i również nie wszystkie moje fantazje zostają spełnione ,ale jakoś nigdy nie przyszło mi do głowę żeby rozstać się z tego powodu z moim mężczyzną albo nie daj boże szukać sobie innego -bo kocham tego z którym jestem i nie chce żeby inny mnie nawet tykał. ( tym bardziej że mój Tż nie chce czegoś co ja bym bardzo chciała zrobić jemu ) [/QUOTE]

No to widocznie Twoja fantazja nie jest dla Ciebie aż tak ważna, żebyś uzależniała od niej bycie razem. Ja mam takie pozycje, kombinacje i układy, bez których nie wyobrażam sobie seksu i takie, które chciałabym spełnić, ale nie jest mi to niezbędne do szczęścia. Chociaż i tak wiem, że prędzej czy później, da się przekonać każdego nieprzekonanego
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 21:36   #22
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Arwenaxx Pokaż wiadomość
Jeżeli chce to ja mu nie bronię, ale z mojej strony nie może spodziewać się tego samego, niestety (o czym uprzedzam zawczasu). Dużo rzeczy mnie obrzydza (większość dotyczy ludzi), tak samo np. mięso, jego też nie jestem w stanie zjeść (bo dla mnie to zwłoki). Nie wiem jak wytłumaczyć, że coś mi nie pasuje-po prostu nie i tyle.
Ciężko znaleźć faceta co tego nie lubi i któremu tego nie będzie brakowało [takich po prostu nie znajdziesz]. Druga sprawa to taka, że partner przy okazji dowiaduje się, że jego część ciała obrzydza partnerkę, to nawet jest jeszcze cięższe doświadczenie. Myślę, że kiedyś zmienisz zdanie. Najlepiej w pozycji 69 [czyli pełne równouprawnienie].
Może to nerwica natręctw, jak często myjesz ręce?
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 22:26   #23
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Nie rozumiem trochę pretensji do autorki, że nie lubi brać do buzi.

Nie każdy nie ma zahamowań lub jeżeli ma to przyjemność partnera potrafi to zniwelować.

Chociaż widzę postęp bo jeszcze parę miesięcy temu by było "Co za drań ?! Jak to chce byś mi zrobiła dobrze ustami ?! Świnia"
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 08:07   #24
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Ciężko znaleźć faceta co tego nie lubi i któremu tego nie będzie brakowało [takich po prostu nie znajdziesz]. Druga sprawa to taka, że partner przy okazji dowiaduje się, że jego część ciała obrzydza partnerkę, to nawet jest jeszcze cięższe doświadczenie. Myślę, że kiedyś zmienisz zdanie. Najlepiej w pozycji 69 [czyli pełne równouprawnienie].
Może to nerwica natręctw, jak często myjesz ręce?
Nie zakładam na 100%, że nigdy nie. Na razie nie i po prostu wątpię, że moje podejście szybko się zmieni. Gdybym była w poważnym związku, miała zaufanie do partnera (do byłego nie miałam) i wiedziała, że nie sypia z kim popadnie to nie jest to wykluczone. Pewnie wywołam burzę tym co napiszę-ale jako facet nie chciałabym mieć kobiety, która ma za sobą pewne doświadczenia. Może próbowałabym się do niej przekonać, zapomnieć o jej przeszłości ale i tak zawsze pamiętałabym, co kiedyś robiła i to by mnie od niej odrzucało, nie umiałabym tego przetrawić i żyć z nią jak gdyby nigdy nic. To tyle, nie będę już tu odpisywać bo nie chcę rozwijać kłótni na forum....

Edytowane przez 201707171132
Czas edycji: 2014-12-31 o 10:25
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 14:33   #25
malinowa220788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

powiem Ci z wlasnego doswiadczenia...
bylam kiedys przez ponad 5 lata z facetem, wydawalo mi sie, ze go kocham i przez ten caly czas nie umialam sie przelamac... zrobilam to chyba moze z 5 razy i tak jak Ciebie obrzydzalo mnie to... chcialam to robic ale mialam wewnetrzna blokade ktorej ani alkohol nie umial przelamac . zwiazek sie rozpadl (absolutnie nie z tego powodu). teraz od paru miesiecy mam kogos i uwielbiam to robic, baaa nie wyobrazam sobie seksu bez tego ... moze po prostu nie czujesz by to bylo 'to'? moze to kwestia faceta? moze nie czujesz sie zbyt swobodnie? moze w 100% nie ufasz? w kazdym razie u mnie sie zmienilo po zmianie faceta, z 'nowym' czuje sie po prostu bezpiecznie, swobodnie, mam pelne zaufanie

Edytowane przez malinowa220788
Czas edycji: 2014-12-31 o 14:46
malinowa220788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 20:04   #26
Hegel13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 16
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Arwenaxx Pokaż wiadomość
Pewnie wywołam burzę tym co napiszę-ale jako facet nie chciałabym mieć kobiety, która ma za sobą pewne doświadczenia. Może próbowałabym się do niej przekonać, zapomnieć o jej przeszłości ale i tak zawsze pamiętałabym, co kiedyś robiła i to by mnie od niej odrzucało, nie umiałabym tego przetrawić i żyć z nią jak gdyby nigdy nic. To tyle, nie będę już tu odpisywać bo nie chcę rozwijać kłótni na forum.[/COLOR]...
Jakie doświadczenia? Robienia dobrze ustami jakiemuś facetowi wcześniej? Bo to niby poniżające? Szczerze ci współczuję. W takim razie jako facet, pewnie nie chciałabyś kobiety, która w ogóle uprawiała z kimś seks... Jej eks wbijał się w nią od tyłu, trzymając za włosy i mówiąc brzydkie słowa... STRASZNE, CO? Najwyraźniej musiałabyś szukać dziewicy. Wynika z tego że to Ty masz jakiś problem z intymnością, a nie inni ("prostytutki, które robią loda" w Twoim mniemaniu). Biedni ci Twoi faceci, zabawy łóżkowe z Tobą muszą być strasznie nudne...
Hegel13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 20:29   #27
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Skad wiesz co byly (li) mogli ze mna robic, byles z nami?
Moje podejscie jest mniej wiecej takie jak pana tutaj, uwazam ze bardzo dobre https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=789501, ale nikomu nie bronie ozenic sie nawet z byla prostytutka
napisalabym wiecej ale dzis nie mam czasu, bye
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 21:40   #28
malinowa220788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Arwenaxx Pokaż wiadomość
Nie zakładam na 100%, że nigdy nie. Na razie nie i po prostu wątpię, że moje podejście szybko się zmieni. Gdybym była w poważnym związku, miała zaufanie do partnera (do byłego nie miałam) i wiedziała, że nie sypia z kim popadnie to nie jest to wykluczone. Pewnie wywołam burzę tym co napiszę-ale jako facet nie chciałabym mieć kobiety, która ma za sobą pewne doświadczenia. Może próbowałabym się do niej przekonać, zapomnieć o jej przeszłości ale i tak zawsze pamiętałabym, co kiedyś robiła i to by mnie od niej odrzucało, nie umiałabym tego przetrawić i żyć z nią jak gdyby nigdy nic. To tyle, nie będę już tu odpisywać bo nie chcę rozwijać kłótni na forum....
Doświadczenia? To, ze robi sie cos z kims na kim Ci zalezy to zle? Przeciez idac do lozka z kims przewaznie mysli sie o nim powaznie w kategorii potencjalnej przyszlosci.... Wiekszosc dziewczyn kochajac sie ze swoim partnerem robi to z milosci i przez mysl nie przelatuja jej mysli, ze sie rozstana i nie bedzie z nim uprawiac seksu bo sie i tak rozstana....
A jezeli Ty bys byla facetem, znalazlabys dziewice, kochalabys ja i po jakims czasie doszloby miedzy Wami do zblizenia ale niestety by sie Wam nie udalo to co.... dziewczyna jest juz skreslona bo miala doswiadczenia mimo tego, ze kogos kochala szczerze, miala nadzieje na wiecej? Bez sensu...
Moze jestem dziwna ale kocham swojego partnera i chce byc z nim najblizej jak sie da i dawac z siebie to co najlepsze ku obupolnej uciesze
malinowa220788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 05:02   #29
Hegel13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 16
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Cytat:
Napisane przez Arwenaxx Pokaż wiadomość
Skad wiesz co byly (li) mogli ze mna robic, byles z nami?
Moje podejscie jest mniej wiecej takie jak pana tutaj, uwazam ze bardzo dobre https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=789501, ale nikomu nie bronie ozenic sie nawet z byla prostytutka
napisalabym wiecej ale dzis nie mam czasu, bye
Ale on tam żadnych konkretnych poglądów nie przedstawił - co najwyżej wybija się z nich regilijność, ogólnie. Ale co ma religijność do robienia albo nierobienia laski, to już nie wiem. Nie wiem, co byli mogli z Tobą robić, ale patrząc po Twoich postach, było to albo a) bardzo nudne i pełne zahamowań, do których oczywiście masz prawo b) pełne namiętności i wigoru, ale bez seksu oralnego, co jednak nie zmienia faktu, że każdy facet jakiego spotkasz, który będzie prezentował Twój własny sposób myślenia będzie mógł Cię uważać za "prostytutkę".

Mieć ciastko i zjeść ciastko, heh, to nigdy nie zadziała. Seks to nie tylko mechaniczny stosunek lub wyłącznie rzecz emocjonalna. To bardzo kompleksowa sprawa, na którą składają się dziesiątki czynników. Otwartość i pełne oddanie to dla mnie jedne z najważniejszych. Bez nich można prędko stracić animusz. Jak myślisz, ile czasu facet będzie się starać, zanim rozkmini, że Wy nie macie co myśleć o wspólnym łóżkowym rozwoju i przekraczaniu granic rozkoszy, skoro Ty się brzydzisz czegoś takiego? Chyba musisz znaleźć chłopaka, który jest równie skrzywiony i uważa, że seks oralny poniża ludzi obdarzających nim innych. Wtedy może uda Wam się te parę lat powspółżyć - na poziomie nudnym, ale przynajmniej zgodnym.
Hegel13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 08:21   #30
201707171132
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 453
Dot.: pragnienia mojego mężczyzny

Malinowa i Hegel, chyba nie przeczytaliście moich wypowiedzi do końca, więc odpowiadam Wam razem. Jeżeli trafię na odpowiedniego chłopaka, w którym się zakocham nie powiedziałam, że nie będę chciała iść dalej w rozwijaniu intymności niż byłam dotychczas, nie jestem na to zamknięta. Wolałabym jednak zacząć od klasycznego seksu, ponieważ jego uważam za bardziej normalny (jeśli można to tak określić) niż inne rodzaje. Niczego nie uważam za poniżające, seks oralny nie jest żadnym poniżeniem tylko nieco odrzucającym jako czynność z punktu widzenia osoby, która jeszcze nie ma takiego doświadczenia za sobą. Tylko o to mi chodziło.

Edytowane przez 201707171132
Czas edycji: 2015-01-01 o 10:23
201707171132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-06 07:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.