"Rolnik szuka żony" - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-02, 09:41   #2011
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez andrzej2525 Pokaż wiadomość
Sens jest taki,że to kawaler jeżeli postawi dom to musi go ogrzewać(jakieś 4000zł na węgiel),dbać,płacić podatki,nie wspomne o kosztach postawienia,a jeżeli to kawaler to może mieć 100 odmian na minute,bo jeżeli do tej gospodarki będzie do podziału kilka osób to może wyjść na to ,że ten dom porzuci i wyprowadzi sie gdzieś indziej za pracą.Tam jest jak narazie wszystko pod znakiem zapytania,nikt na wizji nie będzie opowiadał o ustaleniach z rodzicami kto na gospodarce zostaje i komu i ile rodzice odpiszą bądż odpisali.Następna kwestia rolnik,który ma 15 hektarów nie zarabia zbyt wiele ok 20-30tys.rocznie,po odliczeniu amortyzacji sprzętu,podatków itp.Ktoś napisał,że mieszka na wynajmie,moja siostra ma mieszkania w Warszawie,które wynajmuje i nie jest to tani wynajem,wolałbym kilka lat pomieszkać na kupie ,odłożyć i mieć swoje o wiele tańsze niż komuś kabze nabijać.Każdy zrobi jak uważa,przestrzeni nikomu nie zazdroszcze odziedziczyłem po babce 2 domy,jeden wyremontowałem co prawda nie jest za duży 120m z garażem,ale mi w zupełności wystarczy,żona ma bliżniaka w centrum miasta ,który przerobiliśmy na duży sklep,więc przestrzeń jest,ale kiedyś miałem inaczej i wcale nie żałuje bo mieszkałem za free.
Noo, różnie to jest. Ja sobie nie wyobrażam żeby będąc dorosłą, pracującą z pratnerem lub mężem mieszkać u rodziców na ich garnuszku przez kilka lat. I myślę, że wiele osób ma takie podejście. Jest trochę tak jak w tym przysłowiu "kto płaci ten ma władze" i jest to prawdziwe w wielu przypadkach takiego mieszkania. Młodzi się godzą na rządy rodziców bo są zależni od nich.
I weż pod uwagę, że taka np. Kasia, która mieszka sobie w mieszkaniu w mieście jest niezależna i gdzie ona pójdzie na taki układ. Idąc do programu nie wiedziała przecież jak wyglądają warunki mieszkaniowe u Zbyszka. Teraz wie i ja się jej wcale a wcale nie dziwię, że jej to nie odpowiada. A Zbyszkowi się nie chce do babki pojeździć, żeby się lepiej poznać, chociaż to tylko godzina drogi tylko od razu chcę ją ściągnąć do siebie. I to jest dziwne.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 12:13   #2012
pipimele
Raczkowanie
 
Avatar pipimele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 429
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez andrzej2525 Pokaż wiadomość
Sens jest taki,że to kawaler jeżeli postawi dom to musi go ogrzewać(jakieś 4000zł na węgiel),dbać,płacić podatki,nie wspomne o kosztach postawienia,a jeżeli to kawaler to może mieć 100 odmian na minute,bo jeżeli do tej gospodarki będzie do podziału kilka osób to może wyjść na to ,że ten dom porzuci i wyprowadzi sie gdzieś indziej za pracą.Tam jest jak narazie wszystko pod znakiem zapytania,nikt na wizji nie będzie opowiadał o ustaleniach z rodzicami kto na gospodarce zostaje i komu i ile rodzice odpiszą bądż odpisali.Następna kwestia rolnik,który ma 15 hektarów nie zarabia zbyt wiele ok 20-30tys.rocznie,po odliczeniu amortyzacji sprzętu,podatków itp.Ktoś napisał,że mieszka na wynajmie,moja siostra ma mieszkania w Warszawie,które wynajmuje i nie jest to tani wynajem,wolałbym kilka lat pomieszkać na kupie ,odłożyć i mieć swoje o wiele tańsze niż komuś kabze nabijać.Każdy zrobi jak uważa,przestrzeni nikomu nie zazdroszcze odziedziczyłem po babce 2 domy,jeden wyremontowałem co prawda nie jest za duży 120m z garażem,ale mi w zupełności wystarczy,żona ma bliżniaka w centrum miasta ,który przerobiliśmy na duży sklep,więc przestrzeń jest,ale kiedyś miałem inaczej i wcale nie żałuje bo mieszkałem za free.
No to faktycznie, jest się czym chwalić, że 30 czy 40 letni facet mieszka na garnuszku u rodziców 'za free' i odkłada na swoje.

Może to dziwne, ale ja uważam, że rodzice już swoje w życiu się na mnie napracowali i chciałabym, żeby po 50-tce mieli w końcu pieniądze dla siebie i mogli odpoczywać, podróżować i co im się tam zamarzy.

Zamiast utrzymywać młodych, którzy muszą sobie dom wybudować, koniecznie swój, bo oni 'komuś płacić nie będą'

To niech wyjadą za granicę i zarobią jeśli tak im się bardzo śpieszy, zamiast do kieszeni rodziców-staruszków zaglądać.

No, ale może ja mam jakieś dziwne poglądy.
__________________
Boss 'ica






V
V
V
pipimele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 12:21   #2013
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez wredek Pokaż wiadomość
Ten klik ?
Tak, dziekuje !
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 13:01   #2014
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: "Rolnik szuka żony"

wszystko fajnie, ale jak ktoś przejmuje gospodarstwo po rodzicach, ba, prowadzi je z nimi wspólnie to co, nagle zwinie manatki i wyprowadzi się do mieszkania? Dwa, że przecież pracuje na gospodarstwie, więc to nie tak, że siedzi na garnuszku rodziców i pasie się przed tv, śmiem nawet twierdzić, że robi wiele więcej niż np. tata w podeszłym wieku. To przecież normalna praca.

Oczywiście,że mieszkanie w kupie całą rodziną jest uciążliwe i niezdrowe, ale to bardziej dziwie się tym młodym małżeństwom, a nie np. Zbyszkowi, który jest sam i tam pracuje.
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 13:06   #2015
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość
wszystko fajnie, ale jak ktoś przejmuje gospodarstwo po rodzicach, ba, prowadzi je z nimi wspólnie to co, nagle zwinie manatki i wyprowadzi się do mieszkania? Dwa, że przecież pracuje na gospodarstwie, więc to nie tak, że siedzi na garnuszku rodziców i pasie się przed tv, śmiem nawet twierdzić, że robi wiele więcej niż np. tata w podeszłym wieku. To przecież normalna praca.

Oczywiście,że mieszkanie w kupie całą rodziną jest uciążliwe i niezdrowe, ale to bardziej dziwie się tym młodym małżeństwom, a nie np. Zbyszkowi, który jest sam i tam pracuje.
To raczej dotyczy osób, które w przyszłości nie będą się zajmować gospodarstwem. Tzn. jeden brat zostaje, drugi idzie do miasta albo dostaje część ziemi i się tam buduje.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 13:08   #2016
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość
wszystko fajnie, ale jak ktoś przejmuje gospodarstwo po rodzicach, ba, prowadzi je z nimi wspólnie to co, nagle zwinie manatki i wyprowadzi się do mieszkania? Dwa, że przecież pracuje na gospodarstwie, więc to nie tak, że siedzi na garnuszku rodziców i pasie się przed tv, śmiem nawet twierdzić, że robi wiele więcej niż np. tata w podeszłym wieku. To przecież normalna praca.

Oczywiście,że mieszkanie w kupie całą rodziną jest uciążliwe i niezdrowe, ale to bardziej dziwie się tym młodym małżeństwom, a nie np. Zbyszkowi, który jest sam i tam pracuje.
Wiesz jeśli jest to na niego przepisane i tam pracuje to normalne że tam mieszka. Tylko w takim razie reszta powinna się ogarnąć życiowo i iść na swoje.. Ja mu wpsółczuje, bo naprawdę będzie miał ciężko tam kobiete sprowadzić jak tam dom pełen ludzi jest - bo siedzą u mamusi.
Myślę, że inaczej by to było gdyby byli tam tylko jego rodzice i on sam - wtedy inaczej jest kobiecie przyjść do takiego domu. Tutaj jest za duży pakiecik!
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 14:21   #2017
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Myślę, że inaczej by to było gdyby byli tam tylko jego rodzice i on sam - wtedy inaczej jest kobiecie przyjść do takiego domu. Tutaj jest za duży pakiecik!
No i z tym się zgadzam bo nie wyobrażam sobie wejść do takiego domu, gdzie wszyscy w kupie (nawet jeśli to cudowni ludzie), tym trudniej całkowicie obcej osobie z miasta.
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 14:59   #2018
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"

andrzej2525 jak dla mnie jest różnica między mieszkaniem na osobnym piętrze w domu a zajmowaniem jednego pokoju w dużym domu.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 15:02   #2019
JulitaJ
Raczkowanie
 
Avatar JulitaJ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Jakiś niezdrowy pojazd na Kasie jest w komentarzach. Nie tylko tutaj.
Kobieta sroce spod ogona nie wypadła, ma też swoich rodziców, swój dom, w którym wygodnie mieszka. Zamienić to na jeden pokój z obcymi ludźmi, gdzie mężczyzna jest manipulowany przez rodzinę "dobrymi radami". To bardzo rozsądna kobieta, a nie "powolna, zamknieta w sobie itp" Gdfyby gadała o wielkiej miłości w TV, teraz wyszłaby na głupią, trochę jak Anna, której bardzo wspólczuje sytuacji.

A tu macie lakoniczny komentarz Katarzyny

http://www.polskatimes.pl/artykul/36....html?cookie=1
__________________
Obym był zdrowa i silna, czego i Wam Wizażanki życzę
JulitaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 16:04   #2020
andrzej2525
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 277
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez pipimele Pokaż wiadomość
No to faktycznie, jest się czym chwalić, że 30 czy 40 letni facet mieszka na garnuszku u rodziców 'za free' i odkłada na swoje.

Może to dziwne, ale ja uważam, że rodzice już swoje w życiu się na mnie napracowali i chciałabym, żeby po 50-tce mieli w końcu pieniądze dla siebie i mogli odpoczywać, podróżować i co im się tam zamarzy.

Zamiast utrzymywać młodych, którzy muszą sobie dom wybudować, koniecznie swój, bo oni 'komuś płacić nie będą'

To niech wyjadą za granicę i zarobią jeśli tak im się bardzo śpieszy, zamiast do kieszeni rodziców-staruszków zaglądać.

No, ale może ja mam jakieś dziwne poglądy.
Pipimele to jedż na jabłka do belgii lub truskawki,masz super rady,tylko osoby nie znające języka coś muszą robić poza godzinami pracy,w tv bełkot o ile tam masz ,mieszkanie na mega kupie w jakimś zatęchłym baraku z obcymi to o wiele lepsze niż mieszkanie we własnym domu u rodziców przez kilka lat zanim sie na swoje uzbiera,znam kilka osób które w tym roku były dorywczo na zarobku za miedzą,myjnia,robienie kanapek,zbieranie jabłek.Mylisz pojęcia osób,które znają język i mieszkają tam kilka lat,taka osoba owszem mieszka jak należy i zarabia jak należy,ale nie dorywczy robol bez znajomości języka,cała rodzina mojej żony mieszka w kanadzie od dawna,moje obie siostry mieszkają za granicą,jedna 9 lat ma swój dom ,ale kupiła go dopiero po 6 latach,druga mieszka cały czas na wynajmie,ale w Dubaju mieszkania są strasznie drogie,więc może dlatego do tej pory nic nie kupiła,a mieszka tam ponad 10 lat,co do rodziny dla moich rodziców nie ma problemu czy ja mieszkam z nimi czy nie,przecież to moja rodzina,jeżeli ktoś ma inną to współczuje,ja na swojej moge polegać i jakoś nikt z nikim sie nie kłóci.Dla mnie wróg numer jeden to kredyt bo na wstępie jesteś odstrzelony na 30 lat,znam ludzi ,którzy pobrali kredyty na mieszkania w bloku,a teraz je wynajmują bo nie mają na raty do banku,a mieszkają z powrotem z rodzicami.Jak jest dobrze to jest dobrze,ale dopóki masz prace i zdrowie to tego nie zrozumiesz.
andrzej2525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 18:30   #2021
201605061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 680
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez andrzej2525 Pokaż wiadomość
Pipimele to jedż na jabłka do belgii lub truskawki,masz super rady,tylko osoby nie znające języka coś muszą robić poza godzinami pracy,w tv bełkot o ile tam masz ,mieszkanie na mega kupie w jakimś zatęchłym baraku z obcymi to o wiele lepsze niż mieszkanie we własnym domu u rodziców przez kilka lat zanim sie na swoje uzbiera,znam kilka osób które w tym roku były dorywczo na zarobku za miedzą,myjnia,robienie kanapek,zbieranie jabłek.Mylisz pojęcia osób,które znają język i mieszkają tam kilka lat,taka osoba owszem mieszka jak należy i zarabia jak należy,ale nie dorywczy robol bez znajomości języka,cała rodzina mojej żony mieszka w kanadzie od dawna,moje obie siostry mieszkają za granicą,jedna 9 lat ma swój dom ,ale kupiła go dopiero po 6 latach,druga mieszka cały czas na wynajmie,ale w Dubaju mieszkania są strasznie drogie,więc może dlatego do tej pory nic nie kupiła,a mieszka tam ponad 10 lat,co do rodziny dla moich rodziców nie ma problemu czy ja mieszkam z nimi czy nie,przecież to moja rodzina,jeżeli ktoś ma inną to współczuje,ja na swojej moge polegać i jakoś nikt z nikim sie nie kłóci.Dla mnie wróg numer jeden to kredyt bo na wstępie jesteś odstrzelony na 30 lat,znam ludzi ,którzy pobrali kredyty na mieszkania w bloku,a teraz je wynajmują bo nie mają na raty do banku,a mieszkają z powrotem z rodzicami.Jak jest dobrze to jest dobrze,ale dopóki masz prace i zdrowie to tego nie zrozumiesz.
Słuchaj Andrzej. To, że tobie w życiu nie wyszło nie oznacza, że wszystkim nie wychodzi. Zdecydowana większość moich znajomych mieszka sama bez rodziców.
201605061000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 20:35   #2022
pipimele
Raczkowanie
 
Avatar pipimele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 429
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez andrzej2525 Pokaż wiadomość
Pipimele to jedż na jabłka do belgii lub truskawki,masz super rady,tylko osoby nie znające języka coś muszą robić poza godzinami pracy,w tv bełkot o ile tam masz ,mieszkanie na mega kupie w jakimś zatęchłym baraku z obcymi to o wiele lepsze niż mieszkanie we własnym domu u rodziców przez kilka lat zanim sie na swoje uzbiera,znam kilka osób które w tym roku były dorywczo na zarobku za miedzą,myjnia,robienie kanapek,zbieranie jabłek.Mylisz pojęcia osób,które znają język i mieszkają tam kilka lat,taka osoba owszem mieszka jak należy i zarabia jak należy,ale nie dorywczy robol bez znajomości języka,cała rodzina mojej żony mieszka w kanadzie od dawna,moje obie siostry mieszkają za granicą,jedna 9 lat ma swój dom ,ale kupiła go dopiero po 6 latach,druga mieszka cały czas na wynajmie,ale w Dubaju mieszkania są strasznie drogie,więc może dlatego do tej pory nic nie kupiła,a mieszka tam ponad 10 lat,co do rodziny dla moich rodziców nie ma problemu czy ja mieszkam z nimi czy nie,przecież to moja rodzina,jeżeli ktoś ma inną to współczuje,ja na swojej moge polegać i jakoś nikt z nikim sie nie kłóci.Dla mnie wróg numer jeden to kredyt bo na wstępie jesteś odstrzelony na 30 lat,znam ludzi ,którzy pobrali kredyty na mieszkania w bloku,a teraz je wynajmują bo nie mają na raty do banku,a mieszkają z powrotem z rodzicami. Jak jest dobrze to jest dobrze,ale dopóki masz prace i zdrowie to tego nie zrozumiesz.
Nie wiem ile zarabiają Twoi rodzice, ale gdyby moi mieli utrzymywać dwie rodziny w domu, to zostawałoby im z wypłat na bardzo oszczędne życie, bez ekscesów.

Poza tym, podsumowując - dom dostaliście od babci, rodzice dali na remont (odkładaliście z tego, co powinniście dać na utrzymanie domu i opłaty). To łatwo się wzbraniać od kredytu jak się wszystko dostaje Większość ludzi nie ma takiej szansy (albo po prostu nie mają serca do 40-tki być na utrzymaniu od rodziców..) i kredyt jest jedynym wyjściem.
__________________
Boss 'ica






V
V
V
pipimele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 06:31   #2023
andrzej2525
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 277
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Dostałeś wszystko od rodziców,a to dobre,od 98roku prowadze tzw firme czyli mam działalność gospodarczą i na wszystko zapracowałem z żoną,po babce dostałem dom,ale do kapitalnego remontu,który kosztował praktycznie tyle co postawienie nowego,u rodziców mieszkałem do 30-tki i wcale mi sie nie spieszyło,ponieważ siostry mieszkają za granicą ,a brat postawił sobie dom,rodzice z góry nie korzystają,obecnie stoi pusta,co do kredytu to tak jak pisałem,w moim przypadku wystarczyło troche zaczekać i odłożyć.Pipimele rodzice niestety nie dawali mi na remonty itp..a gdyby dawali na pewno bym nie odmawiał,swoim dzieciom też pomoge jak tylko będe mógł.Już w 95 roku jako małolat jeżdziłem za granice zwoziłem stamtąd towar z flomarków i sprzedawałem w kraju,potem motocykle i części do nich,następnie samochody,obecnie handluje częściami samochodowymi,także nie tłumacz mi o kredytach wystarczy ruszyć głową i wszędzie można dobrze zarobić i na miejscu,dzisiaj jest taki problerm,że ludzie chcą mieć od razu wszystko naraz bo tak ma sąsiad,a sąsiad najczęściej też w bankowej kieszeni,człowiek dorabia sie powoli i wole taką opcje niż kredyt.Jest grono ludzi,którzy są bogaci z domu i takich ,którzy wysprzedali majątek po rodzicach i od razu mają na dom itp.,ale nie ma komu czego zadrościć bo najważniejsze jest zdrówko bez tego ani rusz i tego każdemu życzę.
andrzej2525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 10:52   #2024
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Ale wracając do sedna sprawy to przypominam, że osoby których problem się tyczy sa już prawie czterdziestolatkami (nie wyłączając z tej kategorii siostry Zbyszka) - więc nie wiem o czym ta dyskusja? Czterdziestolatek to nie dwudziestolatek na dorobku.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2015-01-03 o 11:04
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 11:28   #2025
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Dziś rano w Pytaniu na śniadanie przelotem widziałam Natalię i Pawła, oczywiście trzymali się za ręce
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 16:48   #2026
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"

UWAGA!
http://www.pudelek.pl/artykul/74876/...d_cala_polska/
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 18:07   #2027
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
No i dobrze. Niech mu ciśnie - on jest taki śmieszny, że aż żal
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 19:20   #2028
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Czy ja dobrze widze ze Anna ma 29 lat????
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 19:26   #2029
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez slaaave13 Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze widze ze Anna ma 29 lat????
Tak. Ale zdecydowanie wygląda na starszą.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 19:59   #2030
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Tak. Ale zdecydowanie wygląda na starszą.
Taak, też się zdziwiłam. Tym bardziej, że startowała do faceta po 40
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 21:52   #2031
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Mi różnica wiekowa akurat nie przeszkadza ale myślałam, że sie pomylili, dałabym jej 39 a nie 29.
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 22:00   #2032
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Ja też myślałam, że jest starsza. Mówiła o 7 latach jak była sama
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 23:36   #2033
201605061000
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 680
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
Mówiła o 7 latach jak była sama
Co w tym dziwnego, że 29-letnia kobieta 7 lat była sama ?
201605061000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 07:00   #2034
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Moze sama Ania czuje się ośmieszona.Pewnie na jej miejscu też bym sie tak czuła.Ale odbiór ogólny raczej był taki że to on się ośmieszył.Najpierw dając sprzeczne sygnały a potem wiadomo.Im dalej to juz tylko gorzej
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:34   #2035
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez zielona dziesiatka Pokaż wiadomość
Co w tym dziwnego, że 29-letnia kobieta 7 lat była sama ?
Do 30 człowiek ma większą szansę poznać swojego partnera iż po 30 Nie widzę w tym nic dziwnego. Myślałam, że mając 20 ileś lat miała kogoś, a po 30 było jej ciężko kogoś znalesć. No i wyglądała na dużo starszą.
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 12:48   #2036
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez charsi Pokaż wiadomość
Taak, też się zdziwiłam. Tym bardziej, że startowała do faceta po 40
Myślę,że Ania sama wie,że wygląda poważnie i raczej nie zainteresują się nią faceci w jej wieku, w stylu Pawła. I dlatego wysłała zgłoszenie do Adama.

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Moze sama Ania czuje się ośmieszona.Pewnie na jej miejscu też bym sie tak czuła.Ale odbiór ogólny raczej był taki że to on się ośmieszył.Najpierw dając sprzeczne sygnały a potem wiadomo.Im dalej to juz tylko gorzej
No ja myslę,że są ludzie którzy wierzą a bajki Adama. Więc ewidentnie to on ją bardziej ośmiesza. Wiadomo, my-ludzie z tego forum prześwietliliśmy Adama dobrze Ale myślę,ze dużo ludzi mu wierzy.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 12:57   #2037
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Też tak myślę. Co więcej, jeśli ta pseudo piosenka nie jest o tej Ance (tak twierdzi na swoim fb Adam), to myślę że nie na miejscu było użycie tego imienia.....
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 13:01   #2038
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
Też tak myślę. Co więcej, jeśli ta pseudo piosenka nie jest o tej Ance (tak twierdzi na swoim fb Adam), to myślę że nie na miejscu było użycie tego imienia.....
pewnie to mu się jako tako rymowało, ta piosenka to dno

Adam to gbur i prostak w dodatku dwulicowy, człowiek o gołębim sercu raczej nie rzuca wyzwiskami publicznie jak on na youtube..
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 13:10   #2039
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
pewnie to mu się jako tako rymowało, ta piosenka to dno

Adam to gbur i prostak w dodatku dwulicowy, człowiek o gołębim sercu raczej nie rzuca wyzwiskami publicznie jak on na youtube..
Czytałam, że pierwotnie użyli innego imienia (może Frania ) ale potem zostało zmienione. Dno i tona mułu cała ta sprawa i sytuacja z Adamem.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 16:44   #2040
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Myślę,że Ania sama wie,że wygląda poważnie i raczej nie zainteresują się nią faceci w jej wieku, w stylu Pawła. I dlatego wysłała zgłoszenie do Adama.

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------



No ja myslę,że są ludzie którzy wierzą a bajki Adama. Więc ewidentnie to on ją bardziej ośmiesza. Wiadomo, my-ludzie z tego forum prześwietliliśmy Adama dobrze Ale myślę,ze dużo ludzi mu wierzy.
A może po prostu woli starszych?
Ale ta jego "piosenka" to porażka.
__________________
Kto czyta żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce; na jeden żywot jest skazany.

Józef Czechowicz
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-17 14:35:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.