Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-12-26, 14:00   #2671
szajn87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 157
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

hej!
Jestem po kuracji izotekiem, która sprawi³a, ¿e mam idealn± cerê i zniszczone, mocno wypadaj±ce w³osy. Kupi³am olej kokosowy, wcierkê, szampon i mgie³kê Jantar, które stosuje od dwóch dni. Postanowi³am równie¿ dzia³aæ od wewn±trz - chcê kupiæ jakie¶ suplementy diety. Na oku mam Inneov Densilogy (60kapsu³ek), który dostarcza:
Witamina D 5Ug/dzieñ,
Omega 3 185mg/dzieñ
Cynk 7mg/dzieñ,
Likopen 1 mg/dzieñ,
Witamina C 7mg/dzieñ,
Witamina E 5 mg/dzieñ.

Robiê zakupy w aptece internetowej i my¶lê nad zamówieniem równie¿ Humavitu V 200tabletek (dro¿d¿e piwne + vit. a+e+c).
Zastanawiam siê, czy mogê stosowaæ jednocze¶nie obie tabletki?? Czy lepiej zacz±æ braæ Inneov a potem po 3 miesi±cach Humavit??
szajn87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-27, 10:58   #2672
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez szajn87 Poka¿ wiadomo¶æ
hej!
Jestem po kuracji izotekiem, która sprawi³a, ¿e mam idealn± cerê i zniszczone, mocno wypadaj±ce w³osy. Kupi³am olej kokosowy, wcierkê, szampon i mgie³kê Jantar, które stosuje od dwóch dni. Postanowi³am równie¿ dzia³aæ od wewn±trz - chcê kupiæ jakie¶ suplementy diety. Na oku mam Inneov Densilogy (60kapsu³ek), który dostarcza:
Witamina D 5Ug/dzieñ,
Omega 3 185mg/dzieñ
Cynk 7mg/dzieñ,
Likopen 1 mg/dzieñ,
Witamina C 7mg/dzieñ,
Witamina E 5 mg/dzieñ.

Robiê zakupy w aptece internetowej i my¶lê nad zamówieniem równie¿ Humavitu V 200tabletek (dro¿d¿e piwne + vit. a+e+c).
Zastanawiam siê, czy mogê stosowaæ jednocze¶nie obie tabletki?? Czy lepiej zacz±æ braæ Inneov a potem po 3 miesi±cach Humavit??
unikaj witaminy A przede wszystkim
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-27, 12:22   #2673
szajn87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 157
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
unikaj witaminy A przede wszystkim
dobrze wiedzieæ zdradzisz dlaczego??
szajn87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-27, 13:44   #2674
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez szajn87 Poka¿ wiadomo¶æ
dobrze wiedzieæ zdradzisz dlaczego??
a czyta³a panna ulotkê?
Retinoidy to pochodne witaminy A, natomiast izotretynoina to ich metabolit. Jad³a¶ to w ilo¶ci lekko toksycznej przez d³u¿szy czas. Witamina A i wszystkie jej pochodne magazynowane s± do pewnego stopnia w w±trobie, ich nadmiar nie jest usuwany z organizmu tak jak w przypadku wiêkszo¶ci witamin rozpuszczalnych w wodzie. Dlatego w trakcie leczenia jak i zaraz po nie powinno siê stosowaæ ¿adnych preparatów, które tê witaminê maj± w sk³adzie.
Niestety wypadaj±ce w³osy po izoteku do¶æ czêsto siê pojawiaj±. W ulotce opisuj± to jako ³ysienie ;/
Co mo¿esz zrobiæ to uzbroiæ siê w cierpliwo¶æ i jakie¶ emolienty, ¿eby nawil¿yæ przede wszystkim skórê g³owy. Olej te¿ siê przyda. Dopiero po tym wprowadzaj wcierki, rzepy, czy co tam tylko, ¿eby pobudziæ wzrost. Inaczej skórê jeszcze bardziej podra¿nisz.

Wydaje mi siê ¿e na wiza¿u widzia³am w±tek o pielêgnacji w³osów po kuracji izo.


Bejbe, no tak ¼le tak nie dobrze rób czêsto w±trobowe i sprawdzaj czy co¶ siê zmienia. No bo co tu wiêcej wymy¶liæ mo¿na
Kiedy mo¿na siê spodziewaæ ruszenia z cyklem je¶li karmiê piersi±? w³a¶nie koñczy mi siê po³óg i zastanawiam siê ile czekaæ na potencjaln± miesi±czkê? mam nadzieje ¿e wróci i bêdzie po staremu, bo inaczej strzele sobie w palnik ...


Margo, masz ju¿ ten nowy fryz u siebie? sesja mia³a byæ i cooo?

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-12-27 o 14:23
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-28, 13:45   #2675
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzie¶ daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomo¶ci: 210
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dziewczyny która¶ wcze¶niej pisa³a, ¿e stosuje Prostamol?Chodzi dok³adnie o Prostamol Uno?Wyci±g z owoców boczni pi³kowatej?Ja kupi³am olejek z ³opianu firmy Elfa Pharm ale czytam opinie w internecie i nie s± najlepsze bo w sk³adzie ma Paraffinum Liquidum.
Co o tym s±dzicie? Czekam na wyp³atê i kupujê olej z pestek dyni bêdê go pi³a.
saoriQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-28, 13:57   #2676
AsRocketman3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Ad1) £ysienie z nadwra¿liwo¶ci na DHT diagnozuje siê przy wszystkich poprawnych wynikach + obserwacja.
Ad.3) za wizytê p³aci siê 150z³, ale warto i¶æ z badaniami.
O wyniki jakich badañ Ci chodzi? Jakie badania powinienem sobie zrobiæ?
Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Sama jadê do dermatologa z tego szpitala w marcu. Nie wiem, czego siê spodziewaæ. Terminy s± b. d³ugie. W pl. prawie nie ma dobrych dermatologów od w³osów. Na 99% z nich szkoda kasy i czasu, je¶li chodzi o w³osy.
No niestety to jest prawda, uwa¿am, ¿e gdyby nie z³a diagnoza mojej dermatolog i zle leczenie przez 2 lata na pewno nie straci³bym a¿ tylu w³osów. Daj znaæ po wizycie w marcu jak by³o. Dziêkujê Ci bardzo za odpowied¼.
AsRocketman3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-28, 14:25   #2677
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

O wizycie bêdê informowaæ na bie¿±co , na pewno opiszê ca³± wizytê.

Z wyników: ferrytyna (mega wa¿na dla w³osów!), ¿elazo, hemoglobina, b12, testosteron, poziom DHT (dihydrotestosteron), to w³a¶nie na DHT mieszki s± nadwra¿liwe i broni±c siê przed DHT gin±. DHT jest w³osom potrzebny do wzrostu, ale mieszki zamiast pozytywnie reagowaæ na niego, rozpoznaj± go jako wroga i potem ulegaj± miniaturyzacji. Mo¿esz mieæ jednak wszystko w normie i ³ysieæ. Androgenowe u facetów to nadwra¿liwo¶æ mieszkó na dzia³anie DHT, a tego nie da siê zmierzyæ.

Jak dermatolog od w³osów to albo na nfz szpital MSW w W-wie i ich poradnia w³osów i chorób skóry g³owy, albo prywatnie (do¶æ droga impreza) dr Adriana Rakowska.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 07:38   #2678
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
a czyta³a panna ulotkê?
Retinoidy to pochodne witaminy A, natomiast izotretynoina to ich metabolit. Jad³a¶ to w ilo¶ci lekko toksycznej przez d³u¿szy czas. Witamina A i wszystkie jej pochodne magazynowane s± do pewnego stopnia w w±trobie, ich nadmiar nie jest usuwany z organizmu tak jak w przypadku wiêkszo¶ci witamin rozpuszczalnych w wodzie. Dlatego w trakcie leczenia jak i zaraz po nie powinno siê stosowaæ ¿adnych preparatów, które tê witaminê maj± w sk³adzie.
Niestety wypadaj±ce w³osy po izoteku do¶æ czêsto siê pojawiaj±. W ulotce opisuj± to jako ³ysienie ;/
Co mo¿esz zrobiæ to uzbroiæ siê w cierpliwo¶æ i jakie¶ emolienty, ¿eby nawil¿yæ przede wszystkim skórê g³owy. Olej te¿ siê przyda. Dopiero po tym wprowadzaj wcierki, rzepy, czy co tam tylko, ¿eby pobudziæ wzrost. Inaczej skórê jeszcze bardziej podra¿nisz.

Wydaje mi siê ¿e na wiza¿u widzia³am w±tek o pielêgnacji w³osów po kuracji izo.


Bejbe, no tak ¼le tak nie dobrze rób czêsto w±trobowe i sprawdzaj czy co¶ siê zmienia. No bo co tu wiêcej wymy¶liæ mo¿na
Kiedy mo¿na siê spodziewaæ ruszenia z cyklem je¶li karmiê piersi±? w³a¶nie koñczy mi siê po³óg i zastanawiam siê ile czekaæ na potencjaln± miesi±czkê? mam nadzieje ¿e wróci i bêdzie po staremu, bo inaczej strzele sobie w palnik ...


Margo, masz ju¿ ten nowy fryz u siebie? sesja mia³a byæ i cooo?
Sailor, ja dosta³am okres ok. 10 tygodni po porodzie, jestem "matk± karmi±c± weterank±" . Karmi³am baaaaaaaaardzo d³ugo, bez dokarmiana butelk±. Ale mam kole¿anki, które "odzyska³y" cykl po 4 miesi±cach. To jest sprawa bardzo indywidualna.
Jaki masz "model synka" - ¶pi±cy czy nie ¶pi±cy i jak siê czujesz jako MAMA ?
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 12:40   #2679
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailorku, w³a¶nie dzisiaj zadzwonili do mnie z rococo, ¿e 21 stycznia mogê odebraæ system, tak trochê mi to teraz nie na rêkê, bo moje w³asne nie¼le rosn± i powoli zaczynaj± zasilaæ fryzurkê, a po drugie brakuje mi ostatnio kasy, marazm w interesie... Tak w³a¶nie my¶la³am, ¿e jak uzupe³nienie nie bêdzie ju¿ potrzebne, to wtedy w³a¶nie bêdzie do odbioru.
Sailor, ja tak intensywnie karmi³am moj± pierworodn±, ¿e pierwszy okres dosta³am jak mia³a 8 lub 9 miesiêcy.... Pamiêtam, ¿e jak dosta³am, to by³am w takim szoku uffff. Ale mi po porodzie w³osy nie wypada³y.... wrêcz przeciwnie, ja mia³am wtedy taaaakie w³osiska, jak nigdy potem i nigdy wcze¶niej....
Ja nadal pakujê na ³eb koñsk± dawkê minoxidilu i ³ykam Yasmin. No na mnie to dzia³a i tyle, dlatego wszystko inne mam mniejsze znaczenie. Na ¦wiêta rodzinka nie wierzy³a, ze w tak krótkim czasie zaros³a mi g³owa... Nawet na ulotce tego nie obiecuj± co osi±gnê³am.... Ale przy tych ilo¶ciach wypadaj±cych jakie ja zaliczy³am w miêdzyczasie nic dziwnego, ¿e mam wiêcej odrastaj±cych, nowych w³osów ni¿ starych....
Ja ju¿ teraz wiem, ¿e jestem w uprzywilejowanej sytuacji, bo jest na ¶wiecie lekarstwo, które dzia³a na mnie w niemal 100%, bo je¶li minoxidil sprawie, ¿e odrastaj±, to znaczy, ¿e staæ mnie na to by wypada³y nawet oko³o 200 dziennie (choæ w tej chwili na pewno nie przekraczaj± 50)
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-29, 20:16   #2680
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 996
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dziewczyny, jestem zalamana. Od jakiegos czasu zauwazylam ze coraz wiecej wlosow wypada mi podczas mycia. Nie farbowalam nigdy, nie prostuje, nie krece, nie nakladam miliona kosmetykow, myje codziennie. Dzis po umyciu przeszlam koszmar, gdy po myciu ujrzalam klab wlosow wielkosci zacisnietej piesci, nastepny klab wypadl przy osuszaniu recznikiem, jak zlapalam za wlosy po dlugosci to czesc juz zostalo mi w dloniach i oczywiscie przy rozczesywaniu. Na skroniach mam spore przeswity juz. Boje sie ze calkowicie je strace gdyz moja mama zachorowala na lysienie plackowate. Prosze o rade co do sprawdzonych tabletek, wcierek, takich w rozsadnej cenie.
gruniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-30, 06:22   #2681
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 228
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

margo to super, ¿e Ci tak odrastaj± i w tak krótkim czasie zaros³y prze¶wity. U ciebie to musia³ byæ jaki¶ agresywny telogen.

Ja te¿ ³ykam Yasmin i o dziwo poza zerowym libido nic mi juz nie dolega (na pocz±tku bola³a mnie g³owa).

U mnie póki co jest ok. Jak nic nie wcieralam podczas ¶wi±t i mi³am codziennie, to podczas mycia potrafi³o mi 2-3 szt. wypa¶c. Jak myjê co 2 dzieñ i wcieram seboradin forte (ju¿ 3 opakowanie), to leci do 30 ze schnieciem. No ale wcieram wytrwale, bo odrost jest niez³y, ju¿ dawno takiego nie mia³am, choæ mo¿e nie szczególnie spektakularny. No ale wa¿ne, ¿e co¶ siê dzieje.

Czyli takie ma³e podsumowanie co stosujê obecnie, mo¿e sie komu¶ przyda. Pijê wierzbona 1 kubek dziennie ju¿ z 4 -5 miesiêcy, do tego od 1,5 miesi±ca 1/3 kostki dro¿d¿y, ³ykam inneov densilogy - koñcze 3 opakowanie, biotyna 5 - 1 tabs, yasmin - zaczê³am 4 miesi±c, myjê szamponem ³opianowym z farmony przewa¿nie. Chwilo trwaj...

gruniaa badania, badania - to podstawa, poczytaj w±tek , na pewno znajdziesz wszystkie niezbêdne hormony, które powinna¶ zbadaæ - przewija siê to co jaki¶ czas . Nie by³o w ostatnim czasie w Twoim ¿yciu jakich¶ zdarzeñ trudnych, operacji, chorób, odstawienia antyków, co mog³o spowodowaæ ten stan rzeczy? pomy¶l dok³adnie.
__________________
wewnêtrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemiê lniane

zewnêtrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 17:51   #2682
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 996
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Kupi³am Humavit, zobaczymy co z tego bedzie.
gruniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-30, 21:51   #2683
wendy00
Przyczajenie
 
Avatar wendy00
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 3
Exclamation wypadaj±ce i brak baby hair - pomocy

Cze¶æ.
Krótko i zwiê¼le. Mam 20 lat, od 2 lat mam niedoczynno¶æ tarczycy, przez któr± wypad³o mi mnóstwo w³osów, a dodatkowo z mocno krêconych sta³y siê proste, kompletnie bez objêto¶ci. Teraz jestem pod kontrol± endokrynologa, ale w³osy wci±¿ lec±. Nie jest to kwestia niedoboru ¿elaza, bo co regularnie robiê badania i wszystko jest w normie. W tym czasie próbowa³am odzyskaæ w³osy przez u¿ywanie takich rzeczy jak :

-Jantar - totalne zero efektu
-jakie¶ mleczko z pszenic± (?) Do wcierania , z biochemii urody - nie pamiêtam dok³adnie, ale efekt tak¿e zerowy
- WAX - z pocz±tku henna, pó¼niej z rumiankiem - okres ok. 8 miesiêcy regularnego u¿ywania (¶rednio 2, czasem 3 razy w tyg) owszem podnosi³ w³osy i szybciej ros³y, ale nie zauwa¿y³am porostu nowych, zwiekszy³ chyba ich grubo¶æ, ale w ma³ym stopniu. Bardziej sobie wmawia³am, ni¿ widzia³am efekty

-olej kokosowy - przez jaki¶ czas w³osy bardzo go lubi³y, mia³am poczucie pogrubienia- nagle z 1h schniêcia zrobi³y siê 2 lub nieca³e 3. Niestety po jakim¶ czasie sta³ siê chyba za ciê¿ki - by³y mocno oklapniête.

- Loxon 5% - po maturze lecia³y jeszcze mocniej, wiêc posz³am do dermatologa, który zaleci³ dwa miesi±ce wcierania. Po dwóch miesi±cach problem siê minimalnie zmniejszy³, ale po jakim¶ czasie nowe w³osy zaczê³y wypadaæ i problem na nowo, przy czym okres wypadu na pocz±tku by³ do¶æ intensywny

-codziennie kilkuminutowe masa¿e g³owy masa¿erem - liczy³am na to, ¿e poprzez lepsze ukrwienie zaczn± wyrastaæ baby hair. W³osy mniej siê przet³uszcza³y i trochê podnios³y.

- Sesa - 4 u¿ycia (aktualnie) - liczy³am na cud, w³osy sypkie, lekko podniesione, ale chyba dostaje od niej pierwszych oznak ³upie¿u, wiêc idzie w odstawkê.
Zastanawiam siê czy próbowaæ Bhrigraj / Henaarê (skoro Sesy nie tolerujê), b±d¼ Kaminomoto / Vichy Dercos Neogenic (to ju¿ w ostateczno¶ci gdyby nic innego nie pomog³o)
W³osy myjê szamponem Alterra z Rossmanna i raz na 3 miesi±ce farby zio³owej Henaara, bo dziêki niej nie muszê stosowaæ od¿ywek nawil¿ajacych. W³osy noszê lu¼no spiête, wtedy chyba mniej ich wypada. A poza tym, nie widaæ tak coraz liczniejszych prze¶witów.

Je¿eli macie jakie¶ pomys³y co mo¿e jeszcze pomóc to piszcie. Bêdê wdziêczna za ka¿d± radê.Chodzi o metody zewnêtrzne, ¶rodki doustne odpadaj± poniewa¿ biorê teraz sporo innych leków. Picie dro¿d¿y (pogorszenie cery) i pokrzywy tak¿e nie wchodz± w grê.

Edytowane przez wendy00
Czas edycji: 2014-12-30 o 21:55
wendy00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-30, 23:22   #2684
sensualistka
Zakorzenienie
 
Avatar sensualistka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 310
Dot.: wypadaj±ce i brak baby hair - pomocy

Tran,olej z wiesio³ka doustnie,a zewnêtrznie olejek terapia ajurwedyjska z Orientany, tu link: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-wlosow.html. Cudo, tylko trzeba byæ systematycznym. Polecam te¿ skrzyp do picia,raczej nie powinien reagowaæ z lekami. To wszystko razem,a raz na tydzieñ trochê olejku rycynowego na noc w skórê g³owy,rano mo¿na zmyæ. Pobudzi mieszki w³osowe jak to z³oto. Myæ g³owê czym¶ delikatnym,np. szamponem z mydlnicy lekarskiej albo dla dzieci alergicznych z apteki-te bêd± super delikatne. Z tym zestawem bêdziesz mieæ wysyp w³osów.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post56951816

JU¯ 10 LAT Z WIZA¯EM
sensualistka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-31, 10:00   #2685
wendy00
Przyczajenie
 
Avatar wendy00
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: wypadaj±ce i brak baby hair - pomocy

Próbowa³am delikatnych szamponów ale kiedy po Hipp dla ma³ych dzieci dosta³am czego¶ na wzór ciemieniuchy, szybko wróci³am do Alterry. Szampon wegañski, bez sls i sles, silikonów i parabenów. Ma problemy nawet ze zmyciem oleju kokosowego, co chyba ¶wiadczy o tym, ¿e jest delikatny, czy ¼le my¶lê? Zauwa¿y³am, ¿e w³osy raczej siê z nim lubi±, skalp tak¿e, bo przy nim przesta³ ³upie¿yæ.
Co do oleju Orientany, czy mimo podobieñstwa do Sesy, jest mo¿liwo¶æ, ¿e wra¿liwy skalp lepiej go przyjmie? Z tego co przeczyta³am, sk³ad ma bogatszy chyba.
Ale ogó³em dziêki, jak tylko wrócê do domu, skoczê do apteki. Wiesio³ek raz dziennie - ³y¿ka?
wendy00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-01, 18:42   #2686
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 1 618
Dot.: wypadaj±ce i brak baby hair - pomocy

Ja nie zmiennie polecam gelacet - 1 raz dziennie saszetka przez 3 msc, nie bêdzie reagowa³ z innymi lekami - mi uratowa³ w³osy po tym jak loxon zrobi³ mi masakrê na g³owie, s± grubsze, bardzo du¿o odros³o i przesta³y wypadaæ,
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 11:24   #2687
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Moje kochane dziewuszki. Chcia³abym zacz±æ od ¿yczeñ na nowy rok. Du¿o zdrowia, rado¶ci, zdrowych i szczê¶liwych dzieci o raz buszu na g³owie.

Dobra, a teraz konkrety przydatne w³osom. Pamiêtacie nowo¶æ Vichy neogenic z 5% cz±steczk± stemoxidine za 319z³ lub wiêcej? Otó¿, nasz kofany koncern L`oreal (ten sam w³a¶ciciel, co Vichy) wypu¶ci³ produkt Serioxyl z t± sam± 5% cz±steczk± i innymi wynalazkami, co neogenic. Cena na allegro za 90 ml tego cuda to 129 z³. Serioxylu jest chyba wiêcej, ni¿ w ampu³kach Vichy. Mo¿e warto wypróbowaæ jako dodatek do kuracji. Buziaki

Tutaj macie linka, jest ca³a seria Serioxyl:

http://lorealprofessionnel.pl/node/8787
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 11:55   #2688
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Te¿ witam w Nowym Roku 2015 wszystkie kochane dziewuszki.


Maria, ten Serioxyl tylko z pozoru jest tañszy.

Neogenic mo¿na ju¿ znale¼æ (na alle i nie tylko) np. za 235,00z³ (28 amp. x 6 ml = 168 ml)
lub Edycja limitowana nawet za 270,00z³ (28+14 amp. x 6 ml = 252 ml) czyli w przeliczeniu 90 ml kosztuje 96,43 z³
neo999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 15:43   #2689
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez neo999 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ witam w Nowym Roku 2015 wszystkie kochane dziewuszki.


Maria, ten Serioxyl tylko z pozoru jest tañszy.

Neogenic mo¿na ju¿ znale¼æ (na alle i nie tylko) np. za 235,00z³ (28 amp. x 6 ml = 168 ml)
lub Edycja limitowana nawet za 270,00z³ (28+14 amp. x 6 ml = 252 ml) czyli w przeliczeniu 90 ml kosztuje 96,43 z³
Witam wszystkie dziewczynki i ch³opców w Nowym Roku. Chcia³abym ¿yczyæ wszystkim, aby rok 2015 by³ dla nas ROKIEM W£OSÓW!

A odnosz±c siê do porównañ cenowych przeprowadzonych przez Mariê i Neo - nie wiemy czy ten specyfik jest skuteczny Aktualnie testuje go córka Ewik, która obieca³a, ¿e zda relacjê co do skuteczno¶ci specyfiku.
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 18:25   #2690
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

O neogenicu s± opinie dziewczyn na KWC i s± wyj±tkowo pozytywne

Wrzucam zdj±tka mojej czupryny, du¿o nowych w³osów, zobaczymy, jak to bêdzie wygl±daæ, jak podrosn±, przypomnê, ¿e to s± w³osy poloxonowe. Niestety mia³am te¿ spore linienie we wrze¶niu po loxonie 5% w³a¶nie, nie wiem, jak czupryna docelowo bêdzie wygl±daæ, na razie jest do¶æ obiecuj±co.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20150102_191544.jpg (47,5 KB, 103 za³adowañ)
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 01:00   #2691
Ewikk96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Witajcie

Testujemy tylko trochê trudno codziennie wcieraæ przy d³ugich w³osach bo trzeba po tym myæ codziennie ( przynajmniej u nas ), a przet³uszcza u córki mocno wiêc stosujemy co drugi dzieñ, nie wiem czy nie wp³ynie to na wynik, na razie jakby wypadanie siê wzmog³o. Bêdê relacjonowaæ dalej
Ewikk96 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 09:56   #2692
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Ewikk96 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie

Testujemy tylko trochê trudno codziennie wcieraæ przy d³ugich w³osach bo trzeba po tym myæ codziennie ( przynajmniej u nas ), a przet³uszcza u córki mocno wiêc stosujemy co drugi dzieñ, nie wiem czy nie wp³ynie to na wynik, na razie jakby wypadanie siê wzmog³o. Bêdê relacjonowaæ dalej
Ewikk96, czekam na relacjê i trzymam kciuki


Maria, co do recenzji preparatów w³osowych na KWC, to podchodzê do nich "z pewn± nie¶mia³o¶ci±" . My jednak mamy powa¿ny problem, to nie jest zwyk³e jesienne/wiosenne wypadanie, czy wypad po antybiotyku, niestety. Zawsze czekam na opinie osób z naszego W±tku, ale i tak mam ¶wiadomo¶æ, ¿e nie zawsze co¶ co "zaskoczy³o" u kogo¶, "zaskoczy u mnie".
Idê na³o¿yæ sobie hennê, do której przekona³a mnie MM, i której jestem dozgonnie wdziêczna MM, co u Ciebie?[COLOR="Silver"]
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia

Edytowane przez Anna07_07
Czas edycji: 2015-01-03 o 10:03
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 20:10   #2693
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Czesc wszystkim! Najlepsze zyczenia noworoczne : zdrowia , wlosow, pienidzy na badania i kosmetyki pielegnacyjne
Maria, z tego co piszesz anglistyka w PL to prawdziwe pieklo. Ja tez narzekam, ale mimo wszystko az tak zle chyba jeszcze nie jest. Takiego sajgonu o jakim piszesz juz bym chyba w tym wieku nie zniosla.
KOLAMARA, moj wlos tez nadal ze mna . W najgorsze dni wypada 20 , dzisiaj z myciem i czesaniem 1. Czyli nic . Tylko w takim stanie moge zyc. Nie zmienia to faktu, ze stracilam ich w 2014 bardzo duzo i nawet zdjecia sprzed4 m-cy powoduja scisk w zoladku, wiec w 2015 chcialbym odzyskac chociaz to co mialam w pierwzej polowie 2014. Podejrzewam, ze od maja mam przewlekly stan zapalny, bo ciagle jestem mniej lub bardziej zasmarkana, a od wczoraj to juz chyba jakies grypsko, bo nie przestaje kichac, a lece jutro do PL.
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 22:10   #2694
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

cze¶æ, czo³em!
Ja równie¿ ¿yczê Wszystkim udanego, zdrowego nowego roku bez zmartwieñ i problemów!

U mnie raz lepiej, raz gorzej - aktualnie to drugie. Znam ju¿ w 90% przyczynê moich bojów o k³aki. Problem le¿y tylko i wy³±cznie w ¿ywieniu. Pa¼dziernik - po³owa grudnia to by³o co¶ wspania³ego, 2-5 w³osów na dzieñ, podczas mycia to samo, odrasta³y, m³odziaki trzyma³y siê mocno skóry g³owy.
Na ¶wiêta oczywi¶cie pofolgowa³am, niekoniecznie zdrowo. 'Ok, to jeszcze tylko piero¿ek, sa³atka, jeszcze krokiecik, ok ju¿ wiêcej nie jem, a za pó³ godziny jaki smaczny serniczek, zagryzê go makowcem' - tak przez 1,5 tygodnia.
Dzi¶ wyci±gnê³am tak± ilo¶æ w³osów z op³ywu, tyle wyczesa³am, tyle w miêdzyczasie wyci±gnê³am przeczesuj±c d³oni±, ¿e takie ilo¶ci nie wypad³y mi w ci±gu ca³ego miesi±ca!

Zwyk³e mleko spo¿ywa³am w bardzo ma³ych ilo¶ciach tylko i wy³±cznie do kawy. Ju¿ po trzech dniach dosta³am wysypki na szyi i przy karku. W³osy musia³am myæ co 2 dni, gdzie wcze¶nie nawet co 5.
Nie wiem dok³adnie gdzie le¿y wiêkszy problem czy w nabiale, glutenie czy cukrze który jest wszêdzie.
Na pewno na nabia³ najgorzej reaguje skóra, na cukier chyba w³osy.

Od jutra powrót do rzeczywisto¶ci i dwa miesi±ce na samym warzywie i jajkach, ¶wietlana przysz³o¶æ :P

Dziewczyny co mo¿ecie poleciæ ca³kiem skutecznego z kosmetyków rosyjskich? Chodzi mi o wcierki.
Jantar razem z 'diet± warzywn±' dawa³ ca³kiem dobre efekty, ale u mnie dzia³a co¶ max 3 miesi±ce i koniec, wiêc muszê rozejrzeæ siê za czym¶ nowym.
Jak macie czas i stosowa³y¶cie co¶ co da³o dobre efekty to dajcie znaæ, bêdê wdziêczna!

http://www.bioarp.pl/pl/c/Pielegnacja-wlosow/538
0nat0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-04, 23:08   #2695
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Onato --> ja mogê poleciæ seriê Spectral, jest ich ca³kiem sporo,ale mnie pomaga³ Spectral DNC-->poczytaj o tych produktach w internecie,tu na forum dziewczyny mia³y po nim dobry odrost. Do nabycia niestety tylko online. Podzukaj te¿ kilka s. Wcze¶niej wrzuca³am linka do nowo¶ci, tanie, wodró¿nieniu od Spectrali.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 10:36   #2696
Panda__28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Hej!
Mam na imiê Anka i czytam ten w±tek ju¿ od d³u¿szego czasu, ale dopiero teraz wreszcie zalogowa³am siê i postanowi³am dodaæ kamyczek do ogródka (w sprawie porostu w³osów oczywi¶cie od siebie.
Od kilku lat leczê siê z powodu Hashimoto, okazjonalnie przechodz±cego w nadczynno¶æ tarczycy, co stanowi dodatkowe utrapienie, od lat obserwowa³am te¿ zmniejszaj±c± siê liczbê w³osów na g³owie... Powinnam dodaæ, ¿e moje w³osy od zawsze by³y bardzo gêste, dlatego pomimo masowej utraty ¿eby zauwa¿yæ w nich prze¶wity i "³ysawe" miejsca musia³am zrobiæ przedzia³ek w kilku miejscach, niemniej dla mnie by³o to ogromnie stresuj±ce - w koñcu ka¿da ilo¶æ w³osów kiedy¶ siê skoñczy. Wypada³y mi naprawdê w ogromnych ilo¶ciach - w³osy by³y wszêdzie - na po¶cieli, pod³ogach, obok fotela, na którym zwykle siedzê, a kiedy odkurza³am to dos³ownie zatyka³y szczotkê.
Na jednym z anglojêzycznych kana³ów YouTube, ogl±daj±c jak±¶ recenzjê kosmetyków do w³osów, us³ysza³am o - ponoæ - uwa¿anym za najskuteczniejszy w USA suplemencie na porost w³osów, produkowanym przez francusk± firmê Phyto. W jednej z aptek uda³o mi siê kupiæ w promocji opakowanie 2 s³oiczków - dok³adna nazwa to Phyto Phytophanere, zawieraj±cych dawkê na 4 miesi±ce (2 tabletki dziennie), za 140 z³. Od sierpnia 2014 r. stosowa³am ten suplement (dzi¶ mi siê skoñczy³), a tak¿e maskê z serii Densifique marki Kerastase i muszê powiedzieæ, ¿e efekty s± spektakularne. Na w³osach mam gêsty, cudowny odrost, dodatkowo po u¿yciu maski w³osy jakby odstaj± na centymetr od skóry, co poprawia ich widoczn± objêto¶æ. Co najlepsze, wypada mi o wiele mniej w³osów, ale tu muszê oddaæ uk³on endokrynologowi, bo od 2 miesiêcy mam ustabilizowane wyniki - po raz pierwszy od rozpoczêcia leczenia.
Nie czyta³am - za co przepraszam - czy na wcze¶niejszych stronach w±tku kto¶ ju¿ pisa³ o tym suplemencie, ale dla mnie to prawdziwa rewolucja i rewelacja - po raz pierwszy planujê wiosn± wizytê u fryzjera i zmianê fryzury, bez obawy, ¿e przerzedzone miejsca bêd± siê odznaczaæ .
Mam nadziejê, ¿e moje do¶wiadczenie pomo¿e komu¶ - wiem, ¿e wymienione przeze mnie produkty nie s± tanie, ale powiem Wam szczerze, ¿e odmówi³am sobie wielu innych rzeczy i wci±¿ uwa¿am, ¿e by³o warto.
Panda__28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 15:54   #2697
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomo¶ci: 371
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Hej wszystkim

Mam pytanie do tych z Was, które stosowa³y spectral.dnc-N. Czy udawa³o Wam siê zmie¶ciæ w tych 6 psikniêciach zalecanych przez producenta? Dla mnie 6 psikniêæ na ca³± ³epetynê to czysta abstrakcja. Dzisiaj by³ mój pierwszy raz ze spectralem i zdecydowanie przekroczy³am t± dawkê...
wooow12 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 15:58   #2698
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Spectrale lepiej nak³adaæ pipet±, chyba w aptekach maj±, chocia¿ kiedy¶ dorzucali do Sepctrala ¶wietne pipety, które dozowa³y po kropelce. Sama mam jeszcze ze 3 takie, muszê uwa¿aæ, bo s± szklane. Poszukaj dobrej pipety w aptece, moim zdaniem w ten sposób wiêcej p³ynu oszczêdzisz i trafisz, gdzie chcesz.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:12   #2699
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomo¶ci: 371
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dziêki Marysiu za szybk± odpowied¼! To ma sens W ¶rodê zakupiê pipetê. Jutro ¶wiêto, wiêc jako¶ muszê przemêczyæ siê. Jeszcze odno¶nie spectrala - niewyobra¿alne jest dla mnie nak³adaæ toto dwa razy dziennie. Przet³uszcz jest niesamowity.

A tak w ogóle to zagoszczê u Was na w±tku na d³u¿ej. Przebrnê³am przez wszystkie czê¶ci. Trochê tego jest, ale warto. Kilka s³ów o mnie. Jako dziecko by³am potwornie zaro¶niêta - w³osy na g³owie grube, gêste i d³ugie. W czasie dojrzewania widocznie moje hormony siê w¶ciek³y, a i ja da³am czadu z czêstym i ostrym samodzielnym rozja¶nianiem, kilkukrotn± ondulacj± i innymi genialnymi pomys³ami. Mój tryb ¿ycia przez ostatnich kilkana¶cie lat równie¿ pozostawia³ wiele do ¿yczenia. My¶lê, ¿e na stan mojej czupryny z³o¿y³o siê wiele czynników.

W przeciwieñstwie do wiêkszo¶ci z Was nigdy (!) nie mia³am wzmo¿onego wypadania. Dziennie tracê po kilka w³osów. Moje w³osy po prostu znikaj±... Doslownie. Zawsze t³umaczy³am sobie, ¿e taka ju¿ moja uroda - w³osy od czasów nastoletnich mam cienkie i delikatne, miêciutkie jak u dziecka. Tak bywa, có¿... Ostatnio dokona³am jednak genialnego odkrycia - ja ³ysiejê Obecnie to co mam na g³owie jest nieporównywalnie rzadsze ni¿ to, co bylo na niej rok temu. Ostatnio porównywa³am zdjêcia sprzed roku i obecne. To by³ dla mnie szok. Potem z przera¿eniem odkry³am, ¿e mam cholerne prze¶wity po bokach i na czubku g³owy. Fakt, ¿e ostatnie pó³tora roku ¿yjê w notorycznym stresie, moje ¿ycie przewróci³o siê do góry nogami. Dziwi³am siê, ¿e nie odbi³o siê to na mnie jako¶ specjalnie. My¶la³am, ¿e radzê sobie ze stresem. Jak widaæ niekoniecznie.

Mam 30lat. Zaczynam walkê z ³ysieniem. Póki co potestujê spectrala. Je¶li nie pomo¿e mo¿liwe, ¿e siêgnê po grubszy kaliber. Podczytujê równie¿ nowe forum ³ysych i ch³opaki maj± tam kilka ciekawych substancji. Zobaczymy za jaki¶ czas. Oczywi¶cie nie ograniczam siê do dzia³ania od zewn±trz. Zmieni³am ca³kowicie moj± dietê. Jestem dobrej my¶li. ¯a³ujê jednak, ¿e tak pó¼no odkry³am mój problem. Do tej pory ciê¿ko jest mi jednoznacznie stwierdziæ, kiedy to wszystko zaczê³o siê.

Pozdrawiam wszystkich !
wooow12 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 21:24   #2700
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Hej, dawno mnie nie by³o. Marysiu extra efekt, czy lon 5 % jest ju¿ bez recepty, bo cos mi siê o uszy obi³o.

Co do vichy neogenic to napiszê jak kuracja wypad³a u mnie. stosowa³am 4 miesi±ce codziennie. Pocz±tkowo wzmaga³ wypadanie, wiem ze 100% pewno¶ci±, ¿e wypadania w³osów nie hamuje. 1 ampu³ka ma 6 ml i dla mnie jest to za du¿o, stosowa³am pó³ ampu³ki, aby nie mieæ mokrej w³oszki na g³owie. Zapach fajny, a czy efekt??? Dla mnie kochane ¿aden. Ja kuracjê dosta³am w prezencie, wiêc nie ¿a³ujê ale nie polecam, to nie na powa¿ne problemy z wypadaniem w³osów, na sezonowe pewnie mo¿e byæ. Odrostu nie widzê, w porównaniu z kuracjami sterydowymi nie ma najmniejszych szans.

Co u mnie, znaczne pogorszenie, choæ w³osów nadal sporo, to lec± jak w¶ciek³e. Spodziewa³am siê tego, bo odstawi³am wszystko tzn. antykoncepcjê 3 miesi±ce temu, sterydy, vichy, wsio. Chwilowo wróci³am do pantostinu, mo¿e przyhamuje wypadanie je¿eli to po odstawieniu tabletek anty. Próbuje przeczekaæ, a jak nie to loxon na w³asn± rêkê.
Antuanetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.