Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-09, 15:57   #901
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Jesteś usprawiedliwiona

Częstuj wszystkich wokół, ja tak robię i tym sposobem pozbywam się słodyczy


ale jeśli będę miała jakieś objawy niedoboru, zacznę brać
Uff, to dobrze. Ulżyło mi

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Powiem wam dziewczyny, że jeszcze nigdy nie miałam takiej motywacji jaką mam teraz To chyba Wy tak na mnie działacie <3 Czuję, że dam radę i w wakacje nie będę się wstydziła chodzić w krótkich spodenkach Ćwiczę pomimo zakwasow, nawet przyjaciółka jest w szoku.
Coś w tym jest Wczoraj miałam odpuścić, już byłam zmęczona i marzyłam o łóżku, ale sobie pomyślałam, że co ja napiszę na wątku? Że nic nie zrobiłam I od razu zabrałam się za ćwiczenie

Zaraz idę kręcić, a potem sprawdzę co z pogodą, bo nie wiem czy w taką zamieć dojdę na ten basen
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 16:43   #902
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
heeej

ja dziś zrobiłam sobie porządny spacer, tak z 50 minut
plecy jeszcze bolą, niestety nie wiem czy kiedykolwiek przestaną na zawsze dlatego dziś sobie chyba odpuszczę, zrobię tylko ćwiczenia na zdrowy kręgosłup

noo i zjadłam dwie galaretki w czekoladzie i kostkę gorzkiej czekolady, ale raz w tygodniu na takie minimum można sobie pozwolić
Kupiłam też w Yves Rocher żel redukujący cellulit, wizażanki go bardzo zachwalają, więc mam ogromną nadzieję, że i pomoże

Dziś na obiad potrawka z ciecierzycy, kurczaka gotowanego, cebulki, pieczarek, cukinii i papryki
mogłabyś wstawić link do tego żelu?

Ja dziś na obiad zrobiłam tartę z kaszy jaglanej, szpinaku, cebuli, pieczarek, sera feta i całość polałam jajkami, aby się zapiekło

Miałam jechać na Zumbę, ale jednak zostaję w domu i zaraz zabieram się za ćwiczenia.
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 17:14   #903
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
mogłabyś wstawić link do tego żelu?

Ja dziś na obiad zrobiłam tartę z kaszy jaglanej, szpinaku, cebuli, pieczarek, sera feta i całość polałam jajkami, aby się zapiekło

Miałam jechać na Zumbę, ale jednak zostaję w domu i zaraz zabieram się za ćwiczenia.
http://www.yves-rocher.pl/zel_redukujacy_cellulit teraz w przecenie, za 39 zł
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 17:35   #904
PlasticBeach
Raczkowanie
 
Avatar PlasticBeach
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Jak mi się nie chce nic.. położyłabym się przed tv i zajadała czekoladą. No ale zmywam makijaż i zaraz katuję ręce. Razem z ćwiczeniami zarzuciłam dietę i z słodyczy kompletnie rezygnuję
PlasticBeach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 18:00   #905
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Może też skuszę się na ten żel?!

Zrobiłam:
- Skakanka 350
- Mel B - ramiona
- 1 filmik Zumby z yt

Mało, czuję jakąś niemoc.

edit: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...le-action.html
tak czytam, czytam i nie widzę specjalnie dobrych opinii.
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!

Edytowane przez anczysko1
Czas edycji: 2015-01-09 o 18:09
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 18:32   #906
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
Może też skuszę się na ten żel?!

Zrobiłam:
- Skakanka 350
- Mel B - ramiona
- 1 filmik Zumby z yt

Mało, czuję jakąś niemoc.

edit: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...le-action.html
tak czytam, czytam i nie widzę specjalnie dobrych opinii.
faktycznie, tutaj nie ma dobrych opinii, ja czytałam opinie na str yr, pomyliło mi się z wizażem, ale mimo wszystko i tak uważam, ze na pewno cos tam pomoze przy diecie i cwiczeniach, sam z siebie na bank nic nie da no i skusiła mnie promocja
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 18:33   #907
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Zdobyłam się dzisiaj tylko na 40 minut hh i 60 przysiadów. Więcej nie zrobię. Basen przekładam na jutro, bo przez te zaspy się nie przebiję
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 18:38   #908
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Zdobyłam się dzisiaj tylko na 40 minut hh i 60 przysiadów. Więcej nie zrobię. Basen przekładam na jutro, bo przez te zaspy się nie przebiję
zaspy? u mnie pada deszcz, +4 stopnie.

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
faktycznie, tutaj nie ma dobrych opinii, ja czytałam opinie na str yr, pomyliło mi się z wizażem, ale mimo wszystko i tak uważam, ze na pewno cos tam pomoze przy diecie i cwiczeniach, sam z siebie na bank nic nie da no i skusiła mnie promocja
ja mam chyba jeszcze jakiś z eveline, więc najpierw skończę tamten.
Ale napisz jak Ci się sprawuje
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 18:40   #909
Monis1992
Zadomowienie
 
Avatar Monis1992
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 296
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Melduję mój dzisiejszy trening!
rozgrzewka -> www.youtube.com/watch?v=NXAf37S4ZJE
nogi i tyłek by Joanna Soh -> www.youtube.com/watch?v=4iFbflkZzkA
rozciąganie całego ciała -> www.youtube.com/watch?v=KJaWIBg15n0

Zauważyłam, że mam strasznie słabe ręce - już przy rozgrzewce nie dawałam rady

Chyba będę chora - boli mnie wszystko, jest mi niedobrze i jestem strasznie słaba Mam tylko nadzieję, że nie złapałam grypy jelitowej (ostatnio u nas szalała...)
Monis1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 18:44   #910
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
zaspy? u mnie pada deszcz, +4 stopnie.
Zazdro U mnie śnieg po kolana, mróz, wieje. Koszmar.

Chcę lato
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 20:16   #911
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Powiem wam dziewczyny, że jeszcze nigdy nie miałam takiej motywacji jaką mam teraz To chyba Wy tak na mnie działacie <3 Czuję, że dam radę i w wakacje nie będę się wstydziła chodzić w krótkich spodenkach Ćwiczę pomimo zakwasow, nawet przyjaciółka jest w szoku.
Mam tak samo, czuję jakąś motywację, a poza tym ćwiczenia są dla mnie przyjemnością. Ktoś, kto mnie zna, nie mógłby w to uwierzyć, ale na razie przeważnie słyszę, że jeszcze mi się odechce Oby nie
Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Chcę lato
Ja też! Chociaż tak sobie myślę, że teraz łatwiej się ćwiczy niż przy trzydziestostopniowym upale

Dziewczyny, macie jakiś pomysł na zdrowy obiad, który mogłabym zrobić na dwa dni i zabrać w pojemniczku na uczelnię? Ostatnio dwa razy jadłam ryż z kurczakiem i warzywami i trochę mi się znudził
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 20:38   #912
Czerwone_szpilki
Przyczajenie
 
Avatar Czerwone_szpilki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 29
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cześć dziewczyny!
Gratuluję Wam (sobie też :p) wytrwałości w treningach, oby tak dalej!!

Miałam dzisiaj zrobic sobie przerwę, ale stwierdziłam, że przerwa była wczoraj a mi się jakoś smutno zrobiło i stwierdziłam, że endorfiny mogą mi trochę poprawić nastrój.

Dzisiaj wykonalam

http://m.youtube.com/watch?v=gwo2G_RnC78 ewy chodakowskiej
Najpierw myślałam, że eee 30 minut będzie ok, ale tak się zmachalam, że pod koniec miałam wrażenie, że mi się oczy pocą :p normalnie trening wyciskacz łez jak na mój etap treningowy ale wytrwalam do końca.

[/B][/B][/B]
Cytat:
Napisane przez epox Pokaż wiadomość
klask i: brawa dla wszystkich za treningi,melduje zaliczona Jillian i 10 minut Mel B pośladki

staram sie wprowadzac cos zdrowego,ale wiem,ze co jakis czas i tak sku[/B][/B]sze sie na cos mniej zdrowego,jestem tylko człowiekiem,a mój mąż tylko mowi ,ze nie chce zebym wygladała jak NRD-owska pływaczka Helga i ze czasami chce isc ze mna na pizze czy lody dlatego wiem,ze sie skusze
I słusznie, sądzę że bez przesady, trzeba sobie robić czasem małe przyjemności.

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
ja wczoraj o 23 jadłam kotleta mielonego z chlebem i musztardą
i specjalnie nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia.
Miecho jest potrzebne )

Cytat:
Napisane przez Mya_93 Pokaż wiadomość
Jestem z siebie dumna, wczoraj pomimo migreny, kanałowego leczenia i pracy do późna wróciłam do domu i zrobiłam trening! A już miałam odpuścić. Chciałabym jeszcze mieć taką silną wolę co do słodyczy.. i nie jedzenia na wieczór.
Wielki szacun! Ja wczoraj byłam totalnie wykończona i do tego rozerwalam sobie zamkinem z kurtki moj komin szaliczek od męża ( miałam podły nastrój.

Cytat:
Napisane przez Xx Purple cocaine xX Pokaż wiadomość
Hej...Ja dziś nie trenuje.. Chyba troszkę przesadziłam... I teraz ledwo się ruszam.... Czuje taki tragiczny ból w plecach...
Odpocznij, albo trochę się porozciagaj, te ćwiczenia chodakowskiej z hantelkami model Look w moim odczuciu pomógł mi na zakwasy.

Cytat:
Napisane przez brazowooka26 Pokaż wiadomość
Hejka, no udało mi się zrobić w styczniu już 5 treningów. Znając mnie to po miesiącu, dwóch się poddam....jak zrobić, żeby walczyć i schudnąć. Najgorzej jest jak mam chęć na słodycz......mam pod domem cukiernię, a kocham bajaderki. Jak jestem w transie, to moja psychika jest w stanie mną tak zamanipulować, że jestem w stanie UWIERZYĆ, że jedno kaloryczne ciasteczko zupełnie nie ma wpływu na moje ciało. Jak wlaczyć w takim stanie, transie
Pozdrówki!!!!!!:p :
Trzymam kciuki!!!

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Ja się dziwię, że po wczorajszym nie mam zakwasów, ale widocznie już tak przyzwyczaiłam mięśnie do ćwiczeń
Przyszłam się pochwalić, że przez tydzień nie zjadłam ani jednego chipsa, co w moim przypadku jest mega sukcesem No i wczoraj ani jednej czekoladki, wafelka czy cukierka, nic czekoladowego
Ja też się staram nie jeść niezdrowosci. Ciekawe jak dlugo wytrzymam. gratuluje wytrzymalosci!!

Cytat:
Napisane przez nuska198 Pokaż wiadomość
Ja też zaliczyłam mini sukces, od tygodnia nie podjadam po kolacji czyli ok 20 ostatni posiłek bez cukierka, kinderka, wafelka, czy pierniczka
no i dzisiaj total fitness z tomkiem już zaliczony.
Zastanawiam się czy tak zaczynając ćwiczenia prawie po 1,5 roku "nieaktywności" wskazane jest ćwiczyć codziennie. Może powinnam zwolnić i co drugi dzień ćwiczyć?
W każdym razie jutro domowa zumba z moim starszakiem, ale niedzielę sobie odpuszczam.
Super!!! Ja sobie myślę tak, że jeżeli zacznę się czuć słabiej i tak ze coś mi będzie gadać ze mam trochę odpocząć to tak zrobię. Słuchaj siebie

Cytat:
Napisane przez brazowooka26 Pokaż wiadomość
Kolejny (5) styczniowy trening mam za sobą Bardzo mi się nie chciało, ale ostro postanowiłam, że jakaś tam pokusa na słodycze czy na lenistwo nie ma prawa być silniejsza ode mnie. 5 posiłków dziennie, malutkich, pierwsza połowa dnia to owsianka, ziarna i owoce, a druga to same warzywa i mięsko. CHCE BYĆ SZCZUPLEJSZA!!!!
Zazdroszcze możliwości działania z dietą, tj. Jedzeniem 5 posiłków. Ja kończę albo na jednymvalbo dwóch dziennie ( zleee!!

Cytat:
Napisane przez PlasticBeach Pokaż wiadomość
Jak mi się nie chce nic.. położyłabym się przed tv i zajadała czekoladą. No ale zmywam makijaż i zaraz katuję ręce. Razem z ćwiczeniami zarzuciłam dietę i z słodyczy kompletnie rezygnuję
Dajesz, dajesz!!! Się nie poddajesz!
Dasz rade, jeszcze trochę i po treningu i będzie satysfakcja i radość!!

Rzucam dzisiaj wykrzyknikami, chyba endorfiny mi uderzyły do głowy, no i piateczek, piatunio <3
Czerwone_szpilki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 20:40   #913
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Mam tak samo, czuję jakąś motywację, a poza tym ćwiczenia są dla mnie przyjemnością. Ktoś, kto mnie zna, nie mógłby w to uwierzyć, ale na razie przeważnie słyszę, że jeszcze mi się odechce Oby nie


Ja też! Chociaż tak sobie myślę, że teraz łatwiej się ćwiczy niż przy trzydziestostopniowym upale

Dziewczyny, macie jakiś pomysł na zdrowy obiad, który mogłabym zrobić na dwa dni i zabrać w pojemniczku na uczelnię? Ostatnio dwa razy jadłam ryż z kurczakiem i warzywami i trochę mi się znudził
może makaron ciemny z tuńczykiem, suszonymi pomidorami, cukinią i pieczarkami? Meeega pyszne!
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 21:13   #914
PlasticBeach
Raczkowanie
 
Avatar PlasticBeach
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

20150109_220437.jpg

Ściana płaczu Kondycja po tak długiej przerwie spadła mi masakrycznie, jak ja żałuję, że przestałam ćwiczyć.. żeby chociaż pogoda do biegania była Motywacja mi nie zniknie, chyba nawet wzrosła bo samo odchudzanie się do lata to zawsze "no dużo czasu, nadrobię, zdążę, zgrzeszę trochę" i inne wymówki i właściwie przydatny trik z "małym celem" za jakiś miesiąc i wzmożonym wysiłkiem do tego czasu
PlasticBeach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 21:20   #915
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
może makaron ciemny z tuńczykiem, suszonymi pomidorami, cukinią i pieczarkami? Meeega pyszne!
albo naleśniki np z twarogiem i szpinakiem
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 22:34   #916
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
może makaron ciemny z tuńczykiem, suszonymi pomidorami, cukinią i pieczarkami? Meeega pyszne!
Brzmi świetnie
Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
albo naleśniki np z twarogiem i szpinakiem
Robiłam ostatnio

Chyba po prostu jestem nauczona niezdrowo jeść i o ile śniadania, kolacje czy podwieczorki umiem sobie urozmaicić i jednocześnie zdrowo się odżywiać, o tyle z obiadami mam problem, z wymyślaniem ich. A chciałabym, żeby było zdrowo, smacznie i różnie, bo inaczej się zniechęcę
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 23:23   #917
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Ech nie ćwiczyłam wczoraj Nie dałam rady tak mnie wszystko boli istna masakra. Za to mam nadzieje, że jak wstanę rano będę już pełna energia Mój dzień na regenerację po prostu się przesunął (miał być w niedzielę). ale jednak w niedzielę poćwiczę
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 00:15   #918
epox
Raczkowanie
 
Avatar epox
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 175
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Kolejny dzień z Jillian zaliczony i Mel b,chciałam Ewe,ale dzisiaj mnie wybitnie drażniła i wytrzymałam z nią 12minut
epox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 07:34   #919
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cześć
Niestety wczorajszy dzień i weekend bez ćwiczeń, bo jestem poza domem Ale nadrobię na pewno
Dieta ciągle jest, jednak dzis skusze się na troszkę więcej węglowodanów, bo mam okazję zajadać się pysznym, pełnoziarnistym, domowym chlebem żytnim


Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Też mam słabość do Milki Oreo
Nigdy nie jadłam Może to i lepiej hehe
Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Powiem wam dziewczyny, że jeszcze nigdy nie miałam takiej motywacji jaką mam teraz To chyba Wy tak na mnie działacie <3 Czuję, że dam radę i w wakacje nie będę się wstydziła chodzić w krótkich spodenkach Ćwiczę pomimo zakwasow, nawet przyjaciółka jest w szoku.

I super, tak ma być Jak to mówią: w kupie siła
Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
edit: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...le-action.html
tak czytam, czytam i nie widzę specjalnie dobrych opinii.
Też go sprawdziłam chyba sięgnę po coś tańszego Tylko chcę zwykły krem czy żel, żaden chłodzący czy rozgrzewający Wszystkie Eveline są takie?
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 09:16   #920
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Widzę intensywnie ćwiczycie! Oby tak dalej!

Mnie choroba rozłożyła całkiem, mięśnie mnie tak bolą że ledwo się ruszam. Kilka dni miałam katar, później kaszel no i teraz mam A tak bym chciała ćwiczyć
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 09:58   #921
mango_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Witam pozwole sobie dolaczyc sie do watka
Ja rozpoczelam trening dokladnie 05 stycznia i wybralam 30 dniowe wyzwanie z Melb B co prawda przez pierwsze 3 dni mialam takie zakwasy ze ledwo chodzilam ale najgorsze juz mam za soba ( mam nadzieje) teraz tylko czekac na efekty. Dodam ze zaczelam sie zdrowo odzywiac co prawda z tym nie mialam wczesniej problemu. No i najwazniejsze ograniczylam cukier. Tylko jakos nie moge sie zmusic do picia 1,5lt wody dziennie.

Czy ktoras z was kiedy kolwiek robila wyzwanie z Mel B jesli tak to jakie macie opinie ?

No i zycze wytrwalosci w czwiczeniach dziewczeta !

Edytowane przez mango_93
Czas edycji: 2015-01-10 o 10:01
mango_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 10:23   #922
PlasticBeach
Raczkowanie
 
Avatar PlasticBeach
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Widzę intensywnie ćwiczycie! Oby tak dalej!

Mnie choroba rozłożyła całkiem, mięśnie mnie tak bolą że ledwo się ruszam. Kilka dni miałam katar, później kaszel no i teraz mam A tak bym chciała ćwiczyć
Najważniejsze, to żebyś do końca wyzdrowiała! Teraz się wychorujesz a później wracasz z zwiększonym zapałem
PlasticBeach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 10:31   #923
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Też go sprawdziłam chyba sięgnę po coś tańszego Tylko chcę zwykły krem czy żel, żaden chłodzący czy rozgrzewający Wszystkie Eveline są takie?
Znajdziesz takie normalne bez efektu rozgrzewania i chłodzenia. Teraz mam rozgrzewający to nie da się wytrzymać tak grzeje
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 11:10   #924
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez PlasticBeach Pokaż wiadomość
Najważniejsze, to żebyś do końca wyzdrowiała! Teraz się wychorujesz a później wracasz z zwiększonym zapałem
Oby jak najszybciej przeszło

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Znajdziesz takie normalne bez efektu rozgrzewania i chłodzenia. Teraz mam rozgrzewający to nie da się wytrzymać tak grzeje
Pamiętam jak mnie Eveline chłodził
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 11:11   #925
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez mango_93 Pokaż wiadomość
Witam pozwole sobie dolaczyc sie do watka
Ja rozpoczelam trening dokladnie 05 stycznia i wybralam 30 dniowe wyzwanie z Melb B co prawda przez pierwsze 3 dni mialam takie zakwasy ze ledwo chodzilam ale najgorsze juz mam za soba ( mam nadzieje) teraz tylko czekac na efekty. Dodam ze zaczelam sie zdrowo odzywiac co prawda z tym nie mialam wczesniej problemu. No i najwazniejsze ograniczylam cukier. Tylko jakos nie moge sie zmusic do picia 1,5lt wody dziennie.

Czy ktoras z was kiedy kolwiek robila wyzwanie z Mel B jesli tak to jakie macie opinie ?

No i zycze wytrwalosci w czwiczeniach dziewczeta !
a co to za wyzwanie, podasz linka?
Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Znajdziesz takie normalne bez efektu rozgrzewania i chłodzenia. Teraz mam rozgrzewający to nie da się wytrzymać tak grzeje
to ja polecam jeszcze balsam na cellulit z tołpy http://tolpa.pl/wygladzajacy-balsam-...15#!cala-linia bardzo mi pomógł, mimo że nie byłam w ciąży



a ja się dziś zmierzyłam centymetrem i załamałam się.. wszędzie grubo i obleśnie, zastanaiwam się czy uda mi się to zrzucić
nie wiem tez co z cwiczeniami, bo moje plecy są delikatne i raczej bede musiala je oszczedzac. Czy któras z was tez ma taki problem i zna treningi nie nadwyrężające pleców? bo jakies planki, gwałtowne ruchy u mnie chyba odpadają, no i hantle chyba tez
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 11:11   #926
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Oby jak najszybciej przeszło



Pamiętam jak mnie Eveline chłodził
Chłodzące mam zawsze na lato i jeden jest taki mega, że mi się zimno robi przy +30
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 12:47   #927
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Znajdziesz takie normalne bez efektu rozgrzewania i chłodzenia. Teraz mam rozgrzewający to nie da się wytrzymać tak grzeje
Tak, ale ciekawe czy będa tak skuteczne jak Eveline
Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
a co to za wyzwanie, podasz linka?

to ja polecam jeszcze balsam na cellulit z tołpy http://tolpa.pl/wygladzajacy-balsam-...15#!cala-linia bardzo mi pomógł, mimo że nie byłam w ciąży



a ja się dziś zmierzyłam centymetrem i załamałam się.. wszędzie grubo i obleśnie, zastanaiwam się czy uda mi się to zrzucić
nie wiem tez co z cwiczeniami, bo moje plecy są delikatne i raczej bede musiala je oszczedzac. Czy któras z was tez ma taki problem i zna treningi nie nadwyrężające pleców? bo jakies planki, gwałtowne ruchy u mnie chyba odpadają, no i hantle chyba tez
W Rossmannie widziałam dziś kremy do ciała z tołpy ujędrniające w CND za 12zł Prawie wzięłam, ale mam tyle do zużycia balsamów ( 3 otwarte plus ze 3 masła ) że odłozyłam na półkę Ale tym mamusiowym balsamem mnie zainteresowałaś, sprawdze go na KWC

Też sie zmierzyłam (wiem, że o 1 dni za późno) i jestem dobrej myśli, że za miesiąc 10 lutego będzie lepiej
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 14:00   #928
brazowooka26
Raczkowanie
 
Avatar brazowooka26
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 37
GG do brazowooka26
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Kolejny dzień działam!
Misja "Jem dietetycznie i ćwiczę bez jakichkolwiek przeszkód" TRWA!!!!

DAM RADE I BĘDĘ PIĘKNA I SZCZUPŁA!
CHCĘ WEJŚĆ DO BUTIKU, ZAKŁADAĆ ROZMIAR L I PODZIWIAĆ SWÓJ SUKCES W LUSTRZE! <3
__________________
brazowooka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 14:12   #929
mango_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Arrow Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

[QUOTE=yessabell;49689636]a co to za wyzwanie, podasz linka?

http://www.bycidealna.pl/2013/07/wyz...b-tiffany.html

prosze Cie bardzo
mango_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 14:53   #930
Wiksterek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Zaczynamy ćwiczyć z Nowym Rokiem!

Hej dziewczyny
Nie odzywałam sie ale wczoraj i przedwczoraj normalnie ćwiczyłam
A dzisiaj sama nie wiem
Z jednej strony słabo sie czuje i nie chce mi sie, a z drugiej no to nie chce odpuszczać...
Wiksterek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-02 19:49:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.